PDA

View Full Version : MM-tähed?

mcnamara
24.05.02, 20:01
Nüüd, kui MM-i alguseni jääb napp nädal, algataksin siin veel ühe teema. Ja nimelt, kes saavad olema selle MM-i tähtmängijad? Või ega nad ei peagi tähtmängijad olema, võib-olla lihtsalt isklikud lemmikud, keda järgneva kuu aja jooksul huvi eriliselt jälgida.
Mina valisin enda jaoks eri tiimidest välja tosinkond meest. Mõni neist võib-olla viib midagi suurt korda, mõni ei pääse vahest väljakulegi - aga igaljuhul järgmisi mängijaid jälgin mina MMi aegu tähelepanelikult:

1. Damien Duff (Iirimaa) - Blackburni noor ründaja võib teha oma rahvusvahelise läbimurde. Kiire ja agressiivne mees, kelle tegutsemist näiteks Eesti vastu oli lust jälgida.
2. Ronaldinho (Brasiilia) - tahaks pisi-Ronaldo oskused ka ise ära kaeda.
3. Vincenzo Montella (Itaalia) - Montella jäi Roma CL mängudest silma. Superlöögiga ründaja.
4. Jan Dahl Tomasson (Taani) - Feyenoordi ründaja mängib Taanil tõenäoliselt kesktormaja Ebbe Sandi taustal. Ehk tuleb sümpaatselt taanlaselt nii mõnigi värav.
5. Abel Xavier (Portugal) - "Jõuluvana" ostmine Liverpooli tundus algul veidra otsusena, kuid mees tõusis kohe põhikoosseisu. Ja oli kevadel nagu kindlus ise. Mida suudab EM2000 patuoinas seekord?
6. Marc Wilmots (Belgia) - Wilmots on lõpetamas oma karjääri Belgia koondises. Nii tahaks, et lõpuks tuleks ka õnnestumine. Annet tal jätkub.
7. Julius Aghahowa (Nigeeria) - üks tõenäolisi tulevasi supertähti. Ootaks ilusaid väravaid ja stiilipuhtaid saltosid.
8. Zlatko Zahovic (Sloveenia) - sümpaatne ja andekas ründaja, kes EMil silma jäi.
9. Djibril Cisse (Prantsusmaa) - Cisse'st on kõneldud juba paar hooaega. Pole teda mängimas näinud, ehk nüüd oleks võimalus? Kasvõi paar korda vahetusest, pliiiiiis.
10. Shinji Ono (Jaapan) - jäi UEFA karika finaalis silma. Pole aimugi, kas on Jaapni koondises lootust platsile pääseda?
11. Iker Casillas (Hispaania) - noormees omab juba CL-st hulgaga kogemusi. Kuid mida suudab ta MM-il, kus talle ilmselt langeb Hispaania põhiväravavahi vastutus?
12. Paolo Wanchope (Kostariika) - pikajalgne must mees hakkas mulle tema Derby-päevadel meeldima.
13. Michael Owen (Inglismaa) - Owen võib teha kõike...kui vaid saatus on armuline, hoiab vigastustest ning annab kaaslastele annet häid sööte jagada. Tohutu vastutus on Owen õlgadel - olla Inglise koondise põhiründaja.

Vaat sellised nimed minul. Kuidas teistega?

Siim
24.05.02, 20:23
14. Miroslav Klose (Saksamaa) - koondise eest 8/8, hat-trick Austria vastu.
15. Joe Cole (Inglismaa) - võimalik, et algkoosseisu mees isegi. Gerrardi puudumisel langeb tallegi vastutust.
16. Gabriel Batistuta (Argentiina) - kui meeskond on hoos, siis on ta suure tõenäosusega suurim väravakütt
17. Luis Figo (Portugal) - Kordub EURO 2000?
18. Zinedine Zidane (Prantsusmaa) - peafavoriit turniiri põhitäheks saamisele.
19. Fredrik Ljungberg (Rootsi) - Rootsi võib eesotsas just selle mehega üllatada.
20. Martin Jörgensen (Taani) - keskväljajõud on Itaalias mängides oma headust tõestanud.

Artur
24.05.02, 20:29
Francesco Totti.

Tegemist on tõesti ülitalendinka jalgpalluriga, kes pole veel seni suutnud end rahvusvahelisel tasandil tõestada. Mäletame ju kõik EURO 2000 aegu, kus praegune AS Roma kapten mängis sisuliselt ründajana, siis mängisid itaallased veel suhteliselt vanamoodset 442 formatsiooni. Oma "valele" positsioonile vaatamata tegi Roberto Baggio mantlipärijaks loetud Totti väga hea EM-finaalturniiri, seal tema tõeline tähelend algaski. Nüüdseks on Totti üks hinnatumaid ja kallemaid poolkaitsjaid maailmas.

Alessandro Del Piero.

Palju lootust, palju kriitikat, palju fänne, palju vaenlasi - see oleks vast kõige lihtsam viis iseloomustada seda ülitalendikat ründajat. On Alessandro Del Piero tõesti juba tuhmunud talent? Mäletame ju kõik mehe suurepärast 97-98. aasta hooaega, siis oli ta veel noor ja lootustandev, paraku pole selle fantastiliselt andeka ründemängija karjäär läinud nii, nagu paljud, k.a mina, on lootnud. See hooaeg oli mehel aga taaskord päris hea, kuid üldine arvamus on, et kunagise Alexiga me teda kindlasti veel võrrelda ei saa. Leiab ta üldse kunagi oma endise vormi ja realiseerib oma tohutu potentsiaali? Fakt on aga see, et Alex on juba praegu mänginud end jalgpalliajaloo suurte kõrvale. Kui Del Piero on vormis, siis on Itaalia võitmatu. Loodame, et Del Piero tuleb veel tagasi.

guitz
24.05.02, 21:13
Paul Scholes

Tahaks näha,mida ta suudab korda saata oma lemmik kohal ehk ikkagi poolkaitses.Ta on ise öelnud,et ründaja taga mängimine talle see hooaeg ei istunud ja ootab põnevusega mängimist poolkaitses,mis istub talle kõige paremini.Loodan,et ta leiab jälle oma mängu ja lööb paar väravat.

apunkto
25.05.02, 02:11
Thierry Henry - ma pakun, et mm-i üks edukam kui mitte edukaim väravakütt, eriti veel vaadates vastaseid(senegal)..mees lihtsalt jookseb kaitsest läbi ja suskab värava..2 aastat tagasi em-il vist umbes nii lõi värava taani vastu, kellega ühes gupis on prantsusmaa ka seekord

Fabian Carini - Juventuse ridades vähemtähtsates mängudes platsile saav väravavaht on seal mu arust suht hästi mänginud, eriti 1:0 mängus Arsenaliga.. Igatahes üks sümpaatne noormängija

Zlatko Zahovic - tänu temale ma tean üldse midagi sloveenia jalgpallist ja ilma temata ei huvitaks sloveeniast ka sel mm-il

Rüstü Recber - türklaste kollkiiper (tegelikult mulle türklased ei meeldi) oli em-il mu arust üks parimaid väravavahte toldo kõrval.. Kuna ta on ainuke türklane, kes mulle kunagi meeldinud on siis on huvitav vaadata, kas ta ka sel turniiril sellist taset näitab

Kogu Lõuna-Koera - pilud juba lüpsid suurbritannia jalgpalli ja kes sellega hakkama võib ka teistele raske vastane olla

Michael Ballack - sama põhjus miks Rüstü - ainuke sakslane, kes mulle meeldib. Loodan et ta kunagi bayernisse ei lähe.

Fredrik Ljungberg - teeb loodetavasti inglastel elu kobedaks ning edasi pääsevad argentiina ja rootsi..mängijana super, inimesene mnjah..veidi homolik:D :D :D

Nesta, Cannavaro - Mulle meeldib kui keegi Itaalia vastu väravaid lüüa ei suuda. Eriti eredalt meenub Itaalia-Holland kaks suve tagasi

Gert Verheyen - Siis kui brügge floraga mängis jättis väga hea mulje just see mees. rahulik ja jõuline, üsna kiire ning oskab ka väravaid lüüa

Rebu
25.05.02, 05:22
Raul
1995. aastal Madridi Atleticost Madridi Real üle läinud Raulist on saanud Euroopa tippklubi üks armastatumaid mängijaid. Kommentaatorid koguni kasutavad klubist rääkides nime Raul Madrid.
Tema populaarsuse aluseks on suurepärane tehnika, oskus kaitsjate mäng segi lüüa. Ta võib mängida nii ettenihutatud kesktormajana, kus pääsevad maksvusele tema tugevad ja täpsed löögid, või alumise ründajana keskväljal teistele võimalusi luues.
Hispaania koondisega suurturniiridel aga on Raul jäänud patuoinaks. Juba 1998. aastal Prantsusmaal süüdistati teda suutmatuses tõusta koondise liidriks. Raske moraalse hoobi sai aga Raul 2000. aasta EM-il, kui ta veerandfinaalis Prantsusmaa vastu lõi penalti üle värava ja Hispaania pidi leppima 1:2 kaotusega.

AGA SEE MM TA HISPAANIA FÄNNE AT EI VEA!!:r66m16:

eston maravilha
25.05.02, 15:28
cuathemoc blanco - mehhiko superründaja ja ühtlasi kapten. kelle eestvedamisel seilab mehhiko teise ringi. eelmise mmi kõige naljakama pettemanöövri autor. kui tõmbas kaks korea mängjat haneks hüpates pall kahe jala vahel nende vahelt läbi ja pani edasi värava poole

Jeeg
25.05.02, 16:50
Igal koondisel on oma teatud sangarid, seega tooksin välja mõned, eks ka minule äärmiselt meeldivad tegelased on:

Michael Owen - kahtlemata Inglismaa koondise tähtsamaid mängijaid, kes seekordsel MMil juba palju kogenum ja veelgi parem kui nelja aasta eest, kuid kes ikka veel nõnda noor oma 22 eluaastaga on.
Suurepärane finisheerimisoskus, mis hakkas eriti silma näiteks CLi mängus Boavista vastu.

Zlatko Zahovic - klubitasandil ei ole ta kunagi silma paistnud, küll on aga selle tasa teinud oma suurepäraste esitlustega rahvuskoondises. EM 2000-el jagas nii väravasööte kui lõi ka ise, samuti on olnud kvalifikatsiooniturniiridel ja selle aastasel jõuproovil võib samuti just temalt kui mitte kogu Sloveenia rahvuskoondiselt oodata suuri tegusid.

Ronaldinho - täht, mis (kes) kerkis Brasiilia koondisesse just õigel hetkel, mil paljud staarid enam ei näidanud oma harjumuspäraselt head mängu ja mil Brasiilia oleks võinud lausa MMilt välja jääda.
Absoluutselt maailma tehinilisemaid mängijaid. Ma ei oskagi nagu nimetada tal mõnda nõrka omadust...

Ljungberg - see mees on ohtlik, eriti veel duos Henrik Larssoniga, mine tea järavad veel Argentiina või inglismaa 1/8-finaalidest välja :oih:

EL Hadji Diouf - kuigi viimastes mängudes pole Senegal oma parimat mängu näidanud, võib siiski loota häid esitlusi vähemalt nende oma staarilt, kes ntx Aafrika Rahvuste Karika finaalturniiril hakkas silma 90-minutit kestva üleplatsimehena, ta oli üks turniiri parimaid, kuid eksis nagu igaüks vahest eksib - tema eksis penaltilöömisel finaalis...

apunkto
25.05.02, 21:30
Originally posted by Jeeg

mine tea järavad veel Argentiina või inglismaa 1/8-finaalidest välja

väike tähelepanek: miks liverpooli fänn kirjutab Argentiina suure ja inglismaa väikse tähega:D :D :D ?

Aramis
26.05.02, 02:52
Originally posted by apunkto

Michael Ballack - sama põhjus miks Rüstü - ainuke sakslane, kes mulle meeldib. Loodan et ta kunagi bayernisse ei lähe.

Vaene mees ,sa oled juba petta saanud. Ballack on praeguseks ametlikult Bayerni mängija.Eks see on tõesti kahe otsaga asi ja kindlasti kahju, et Bayer (nagu iga aasta) tähed ära müüb.

Aramis
26.05.02, 02:57
Originally posted by Jeeg

Zlatko Zahovic - klubitasandil ei ole ta kunagi silma paistnud, küll on aga selle tasa teinud oma suurepäraste esitlustega rahvuskoondises. EM 2000-el jagas nii väravasööte kui lõi ka ise, samuti on olnud kvalifikatsiooniturniiridel ja selle aastasel jõuproovil võib samuti just temalt kui mitte kogu Sloveenia rahvuskoondiselt oodata suuri tegusid.

Minu jaoks on Zladko ka klubitasandil kõvasti silma paistnud.Kui uurite Champions League arhiive kolm-neli aastat tagasi, siis nii Porto kui ka Olympiakose eest lõi mees uhkelt väravaid ja ka päris olulistel hetkedel.Euromängudes olnud alati meeskonna hing ka klubitasandil.

Aramis
26.05.02, 03:06
Owen Hargraves - mida see mees inglaste heaks suudab teha ja kus Svennis teda kasutama hakkab
Roque Santa Cruz - teine bayerlane, kes Paraguai eest tõenäoliselt üsna võtmepositsioonil mängib
Klose ja Fring - Klose puhul räägitakse mingist triblamisoskusest, kui see vastab tõele, siis on mees vahepeal midagi uut õppinud ja Frings on kõige uuem Saksa jalgpalli perspektiividest peale Deislerit ja Ballacit
"Henska" Larsson - tahan näha seda meest Argentiina ja Inglise kaitseid murdmas - parimal juhul on ta ikka super-super(oleks Saksamaal midagi sellist!)
Izmatullin ehk siis Izmailov ja Nigmatullin - siit tahaks ühelt näha tema supertriblingut ja teiselt supertõrjeid

Sooviks näha ka head Taani keskvälja ,mille kohta tuli paha uudis ,et siingi meil küsitud Mads Jorgensen sai vigastada ja võib esimese mängu vahele jätta.Temaga koos ootan ka Jesper Gronkjäri näitama äärel taset.

eston maravilha
26.05.02, 16:21
minu jaoks on see loomulik aga et ka teie mälu värskendada mu noored sõbrad siis

DARIUS VASSELL - no room for words. the record speaks for himself. 3 goals, 4 starts, 5 caps. juba on ta heskey pässiga ühel pulgal. flower kobi parem heaga eest. ja owen parem akka vaikselt üle õla vaatama:)

Aramis
26.05.02, 16:46
Eks ja tänaselt hommikupoolelt tulid lubavad uudised selliste meeste nagu Vassell või minu poolt mainitud Gronkjaer kohta.
Kui oskaks neid Korea nimesi pähe õppida, küllap leiaks sealtki tulevasi staare ,sest krt, Prantsusmaa vastu on 41.minutil seis 1-1. Kõvad poisid need pilukad!

mcnamara
30.05.02, 14:25
Kes soovib veel infot noorte jalgpalligeeniuste kohta, kes võivad MM-il imet teha? Ja ühtlasi palju lõbusat lugemist? :)
Siis klikkige siia:jalkatähti (http://football.guardian.co.uk/worldcup2002/story/0,11224,713156,00.html)

Puhas rõõm lugeda!

borat
30.05.02, 15:39
Originally posted by mcnamara

Kes soovib veel infot noorte jalgpalligeeniuste kohta, kes võivad MM-il imet teha? Ja ühtlasi palju lõbusat lugemist? :)
Siis klikkige siia:jalkatähti (http://football.guardian.co.uk/worldcup2002/story/0,11224,713156,00.html)

Puhas rõõm lugeda!

A miks loetelus ühtki inglast pole? Kus on JOE COLE???

andres
30.05.02, 15:43
ma pakun,et peale MM on Euroopa vallutatud riissõõjatest,kelle nime ei oska mitte keegi hääldada!;)

eston maravilha
30.05.02, 15:49
Originally posted by borat

koolis pole käinud või claret and blue imposter

kes darius vassell on?

a ja seda ka et nii palju kui seda ei taheta jääb joey cole'i osaks kõrvalosa täitmine shows millel nimeks "mickey ja dazz vallutavad maailma"

mcnamara
30.05.02, 16:06

Aga vahest Inglismaal teatakse Joe Cole'i piisavalt hästi, samas Milenko Acimovic võib olla neile (ja meile) uus ja huvipakkuv tegelane.

Yourself
30.05.02, 17:40
Ei tea kas Zidane ikka eriti hiilgab avamängu peab ta kuuldavasti vahele jätma:naer4: :naer4: :naer4: . Ja muidu ta ka iga mäng väga hästi ei mängi. Seda ma ka ei usu, et väga noortest mängijatest keegi eredalt särama lööb,sest nad ei ole üldiselt nii head mängijad ja neil puuduvad kogemused.

borat
31.05.02, 14:29
Kle Eston pane end põlema või zashli tebja!

Tõenäosus, et mingi mõttetu Villa mõttetud mehed MM-il platsile pääsevad, on ikkagi päris väike.

Arvestades seda, et Joe Cole okupeerib Mid Cent koha ning lööb Dariuse nina eest kõik väravad ära.

mihkel
31.05.02, 15:45
:kisakõri: David James peaks Inglise esiväravavahi koha turniir käigus ikka endale saama:kop: . Ja Joe Cole on Rootsi vasu algrivistuses nagunii:reiv: .

mcnamara
31.05.02, 15:50
Originally posted by mihkel

:kisakõri: David James peaks Inglise esiväravavahi koha turniir käigus ikka endale saama:kop: . Ja Joe Cole on Rootsi vasu algrivistuses nagunii:reiv: .

Oh my god... Lõpetage see oma lemmikklubide haipimine nüüd ometi kuuks ajaks!;) Praegu ei ole selleks õige aeg.

Gert
05.06.02, 05:08
Mina elan kaasa Ronaldole. Loodetavasti suudab ta saavutada enesekindluse ja näidata oma super tehnikat. Esimeses mängus näitas ta küll ennast heast küljest, lüües ka suurepärase värava.

eston maravilha
05.06.02, 14:15

Kle Eston pane end põlema või zashli tebja!

Tõenäosus, et mingi mõttetu Villa mõttetud mehed MM-il platsile pääsevad, on ikkagi päris väike.

Arvestades seda, et Joe Cole okupeerib Mid Cent koha ning lööb Dariuse nina eest kõik väravad ära.

noh kana munn

vass algrivistuses parim inglise mängija. joe cole jumala kusi pingilt tulles

BBCl oli seda öelda nenede kohta

Darius Vassell
Best England player by far. Full of tricks and pace, threatening the Sweden defence on numerous occasions. Deserved a goal. 8/10

Joe Cole
(Replaced Darius Vassell after 73 mins) Squandered a chance to set up better-placed team-mates in the area. 5/10

Che
06.06.02, 03:09
ootan suuri tegusid kolmelt Juan'ilt:

Juan Sebastian Veron: hooaeg ei olnud just parimate killast, aga esimene mäng lubab loota enamat. Arg'i eest mängides pole enam see valge vares, kes ta Manu's tegelikult on.

Juan Carlos Valeron: Depor'i pleimeiker näitas Sloveenia vastu milleks võimeline- lugematud söödud ja värav peale kauba.

Juan Pablo Sorin: Arg'i esimese mängu selgelt parim. selgelt oma nimekaimudest vähem tuntud, hea võimalus tähelennuks. Lazio on endale hea tüübi hankinud.

teistest on juba juttu olnud.

intel
07.06.02, 04:40
Francesco Totti - ei vaja kommentaare (kuid siiski võiks ta mängida keskväljal)

Carsten Jancker - hästi jõuline ründaja, mulle sitax meeldib

Tahaks veel näha Mendietat hispaaniast

airmike
07.06.02, 19:03
Tundub,et väravakuninga tiitli saab seekord Miroslav Klose ... http://www.miroslavklose.de/

mcnamara
10.06.02, 19:20
Vaatasin oma 13 tähte üle ja peab tunnistama, et nii mõnigi on ennast sel MM-il juba väga kenasti näidanud. Ainult Zlatko Zahovic pettis meid...
Aga vahest on õige aeg veel mõned seni silma jäänud tegelased ära tuua:

Winston Parks (Kostariika) - noor ja kiire ründaja, kes juba kuulub Itaalias Udinese klubisse. Mängis Türgi vastu vast paarkümmend minutit vaid, kuid tõi meeskonna ründesse hoopis uue värskuse...mis lubaski Kostariikal viigistada.
Nicky Butt (Inglismaa) - olen aastate jooksul ManU mänge küllalt palju näinud, aga sellist täiuslikku esitust nagu Argentiina vastu pole kunagi näinud. Vaimustav!
Kevin Kilbane (Iirimaa) - aktiivne ja rünnakul atraktiivne. Tundub, nagu oleks Iirimaa poolkaitse otsustanud kodumaa Roy Keane'i unustama panna. ;)
Anders Svensson (Rootsi) - loodetavasti ma ei aja teda nüüd Magnusega segamini. Nigeeria vastu jättis supermulje.
Carlos Tenorio (Ekuador) - Ekuadoriga on vist asi ühelpool, kuid Tenorio tegi viimati paar lausa meeletut spurti. Mehhiko kaitsjad jäid justkui seisma.:) Vast on mehel juba Euroopa klubide agendid kannul.

Ja MM on alles noor... :r66m17:

priity
10.06.02, 22:44
No kilbane "tähest" ei saa ma küll aru. Iiri tiimi kandvad lülid on ikkagi holland (kes mängib keane koha peal), duff, harte, keane...

Rebu
11.06.02, 01:49
Totti,Ronaldo,Rui Costa!!!!!!!!:õnnelik:

Edson
12.06.02, 18:39
Ma ei ole nüüd küll eriti originaalne kuid mulle teeb head meelt et Ronaldo on ennast peale ülipikka vigastuste perioodi jälle käima saanud. Ega ta pole kunagi mul mingi eriline lemmik olnud, Brasiilia koondis samuti mitte aga Ronaldo talenti ja suurepärast mänguoskust ma respekteerin ja imetlen.
Arvan, et Ronaldo teeb veel mõnegi mängu ära, ei imesta kui see saab olema finaal.

Swifty2002
12.06.02, 21:50
Edson on täiesti õige suhtumisega Ronaldolt loodan minagi suuri tegusid
Aga vastupidiselt temale kuulub tema minu lemmikute hulka
Kellest kaks kahjuks juba koju peavad sõitma Claudio Lopez ja Kily Gonsalez
Aga siiski on alles veel peale Ronnie ka Mendieta(Kelle täht õnneks ka särama hakkas ka sel MMil) Nuno Gomes kellele :viha: Oliveira:viha: ehk lõpuks ka piisavalt mänguaega annaks ma usun et ta suudax realiseerida oma esimese võimaluse nagu näha millega praegused ründajad kahjuks hakkama ei saa Pauleta realiseeris 7 (5 üliheast) võimalusest vaid 3 Oli ju mitu korda tal tühi värav ees.
Ja ehk suudab Diouf ka oma väravalöögi oskusega algust teha.

mcnamara
13.06.02, 13:47
Nelson Cuevas!!! Paraguai mängija tuli eile vahetusest platsile ja aitas kahe väravaga lõuna-ameeriklased edasi. Ja teine tema koll oli ikka tõesti super! Praegu mängib ta veel Argentiinas River Plate'is, aga peagi vast juba Hispaanias, Itaalias.
Diego Forlan!! Lõi MM-i seni kõige kaunima värava (minu meelest vaid Marc Wilmotsi käärlööki võib võrdluseks panna). Nojah, Uruguai sõidab koju, aga Diego't ikka ManUs-s näeme ka edaspidi.

gnat
13.06.02, 15:51
tõesti Nelson Cuevas on tõusev täht Paraguaist ja kui ta suudab ka sellise mängu sakslaste vastu teha on sakslastel raskusi aga usun et peale sellist mängu tal pidevalt 2 meest peal kui ta mängu saab. ja olen ka nendega nõus kes tõid välja mehhiklase Cauthemoci siiamaani väga hästi mänginud ja keeva verelise mängija kohta ka sümpaatne. eks näis kuidas tal Itaaliaga läheb.

moya
14.06.02, 02:49
Nelson Cuevas, superpetted, superväravad, räägitagu mida tahes, ühest mehest võib sõltuda kõik. MMi kõrgpunkt minu jaoks. kindlalt. Superhea on paraguaylastest veel Francisco "Chiqui" Arce, Palmeirases mängib ta poolkaitses, Paraguay koondises paremkaitses. Ma olen küll erapoolik, aga minu meelest on ta praegu üks maailma parimaid tsenderdajaid ja karistuslöökide andjaid, 90% tema tsenderdustest-karistuslöökidest lõpeb ohtliku olukorraga, suurepärased tugevad teravad volleyd.. ta on üldse vist ainult paaril korral eksinud (PAR-SLO mängus paar nurgalööki läks üle otsajoone),
aga tuletage meelde tema väravat LAVi vastu või hispaanlaste omaväravani viinud lööki, mulle meeletult meeldib selle mehe mäng, ainus miinus on tal võib-olla mõnetine kaitsetöö unarusse jätmine, aga selle korvab ta kuhjaga rünnakul teravaid olukordi luues.. Kaitsjatest on väga hea veel senegallane Ferdinand Coly.. Ronaldo on meeldivalt üllatanud, üldse brasiillased mängivad muljetavaldavalt.. Inamoto! Fadiga!

ooker
15.06.02, 07:15
Algselt tegi selle postituse zoolazorts

Andke Mendietale rohkem mänguaega!!! :kop:

Misuke neist paljudest see Mendieta nüüd oligi?

gnat
15.06.02, 17:57
Cuevas oleks varem pidanud mängu saama aga Santa Cruz ja Cuevas hakkavad järgmine MM hullu panema ....... loodetavasti...... :D

mcnamara
17.06.02, 14:37
Esimeste kaheksandikfinaalide tähti (ja mõned neist korduvad mu varasematega, mis teeb ainult rõõmu):
Rio Ferdinand - maailma parim kaitsja, ütlevad inglased. Vara veel. Aga vapustav on näha Inglismaa kaitseliini nii enesekindlalt mängimas. Mõtlesin, et oma eluajal ma midagi sellist ei näe...
Damien Duff - eile tegi teisel poolajal paljukiidetud hispaanlastega, mis tahtis. Jah, aga värav jäi löömata...järgmine kord siis! :lahe:
Iker Casillas - ülejäänud Hispaania koondis näris küüsi, vaadates silma sisse järjekordsele läbikukkumisele. Verinoor väravavaht tõrjus penaltisid, nagu oleks tegemist igapäevase treeninguga.
Henri Camara - kõrvarõngad kinni kaetud, lendab ta palliga läbi Rootsi kaitseliini... :)

mcnamara
20.06.02, 16:11
Mõned mehed, kes 4 viimasest kahksandikfinaalist silma jäid:
Ahn Jung-hwan - Korea Beckham (kohalik nukunäoga iidol, abielus endise Miss Koreaga) lõi Itaalia vastu võiduvärava ja keerutas muidu ka Itaalia kaitset niipalju kui võimalik.
Landon Donovan - noor ameeriklane on paljude Euroopa suurklubide vaateväljas ja põhjusega. Talenti tundub olevat, iseasi mis saab siis, kui satub USA mängujoonisest hoopis erinevat stiili meeskonda.
Daniel Van Buyten - ennustaks, et belglane on lähiaastatel üks Euroopa hinnatumaid keskkaitsjaid. Hiiglaslik, kuid kaugeltki mitte aeglane ja koba.
Rivaldo - pärast Türgi-mängus toimunut on tal üht-teist tõestada. Belgia vastu tegi palju tööd. Ilma temata oleks Brasiilia hullupööra hädas.

Kebab
27.06.02, 13:29
Seksikaim selgunud!!!

Austraalia tv 9 valis sexikaimax palluriks Fernando Moirentese. Järgnesid Roque Santa Cruz, Landon Donovan, Ahn, Inamoto ja Tony Sylva :D

Kuna jalgpall on parem kui seks, siis keegi neist finaali ei jõudnud.

Kus on Beckham ja Kahn? :õnnelik:

vello99
27.06.02, 14:11
Algselt tegi selle postituse Kebab

Seksikaim selgunud!!!

Austraalia tv 9 valis sexikaimax palluriks Fernando Moirentese. Järgnesid Roque Santa Cruz, Landon Donovan, Ahn, Inamoto ja Tony Sylva :D

Kuna jalgpall on parem kui seks, siis keegi neist finaali ei jõudnud.

Kus on Beckham ja Kahn? :õnnelik:

Jah, kus on Kahn, kus on Jancker ja kus on Neuville :D

vandersell
27.06.02, 15:15
Kui siin juba kenade jalgpallipoiste peale jutt läks, siis tahaks seda t´asakaalustrada. Siin on MM-i 11 inetumat http://www.uglyfootballers.com/ugly_files/world_2002/index.html

PS. Kaas keegi oskab mulle öelda, kuidas ma saaksin selle pika netiaadressi lühemaks teha? N. oleks aktiivne sõna SIIN, mitte kogu pikk jura.

Kebab
27.06.02, 16:21
Algselt tegi selle postituse vandersell

Kui siin juba kenade jalgpallipoiste peale jutt läks, siis tahaks seda t´asakaalustrada. Siin on MM-i 11 inetumat http://www.uglyfootballers.com/ugly_files/world_2002/index.html

Väga nõme sait! Esimest ja viimast korda külastasin! Nalja võib ju teha, aga ilu on siiski vaataja silmades! Kuigi populaarne ta ilmselt on, kui siingi lingid tekivad. labane värk. :nõme:

Selle saidi uglyreiting 9/10.

vandersell
27.06.02, 16:52
Algselt tegi selle postituse Kebab

Kuigi populaarne ta ilmselt on, kui siingi lingid tekivad. labane värk. :nõme:

Selle saidi uglyreiting 9/10.

Mina leidsin selle delfist, seal on see soovita häid kohti all

Edson
09.07.02, 23:11
Algselt tegi selle postituse Edson

Ma ei ole nüüd küll eriti originaalne kuid mulle teeb head meelt et Ronaldo on ennast peale ülipikka vigastuste perioodi jälle käima saanud. Ega ta pole kunagi mul mingi eriline lemmik olnud, Brasiilia koondis samuti mitte aga Ronaldo talenti ja suurepärast mänguoskust ma respekteerin ja imetlen.
Arvan, et Ronaldo teeb veel mõnegi mängu ära, ei imesta kui see saab olema finaal.

Ee, peaks vist hakkama ennustustega raha teenima. Täppi läks.

apunkto
11.07.02, 00:41
Originally posted by vandersell

PS. Kaas keegi oskab mulle öelda, kuidas ma saaksin selle pika netiaadressi lühemaks teha? N. oleks aktiivne sõna SIIN, mitte kogu pikk jura.

Kui sa kirjutad, siis seal selle kasti üleval, kuhu sa kirjutad, on nupud. Üks neist on \"URL\" ja kui sinna vajutad tuleb kast, kuhu kõigepealt kirjutad näiteks \"siin\" ja siis järgmisse lahtrisse paned aadressi..see on kõige lihtsam moodus..
jõudu!:P

vandersell
11.07.02, 12:46
thx apunkto, sain juba teda, oleks pidanud posti muutma.

mcnamara
15.07.02, 14:46
Sai pikalt puhkusel oldud ja vähe netis surfatud...
Kaks nädalat on MM-finaalist möödas ja mälestused vaikselt tuhmuvad juba.:doh: Oli huvitav turniir, aga kindlasti mitte parim nähtute hulgast. Tähti, tõelisi tähti, oli lõppkokkuvõttes üllatavalt vähe. Ronaldo on kindlasti õigusega MM-i suurim täht ja parim mängija, sest tema ju tiitli saatuse otsustas. MM-i viimastas mängudes paistsid veel silma Edmilson, kes sai suurepärselt hakkama sakslaste rünnakute luhtaajamisega finaalis. Ilhan Mansiz oli Türgi rünnakutel suurepärane - ta ei ole enam noor tulevikulootus, aga arvan et lähiaastatel kuuleme temast palju.