320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läti võitis eurovisiooni!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läti võitis eurovisiooni!!!!!!

    JEEeeee. Paneme pidu. See oli hea laul.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    #2
    issand kui jube

    Kommentaar


      #3
      natuke neile kahh siis rõõmu sinna vaesuse keskele

      Kommentaar


        #4
        No iseenesest on tore, et meie naaberriik samuti eurovisiooni korraldada saab.

        Aga minu meelest läks korraldamine Eestil päris hästi, korra oli ülekande ajal miski väike ja väga lühidalt kestnud pildipraak aga see-eest ei mäletaks ma võistlust, kus oleks hääletustulemuste lugemine nii jooksvalt ja ladusalt kulgenud. Peebo inglise keel oli muidugi nagu vägisi sealt suust välja pigistatud aga see selleks. Siis veel see et Priimägi ahju! Teate küll miks

        Raekoja platsil olu ull möll. Lätlased, vaesekesed olid punktide lugemise ajal oma närvid nii ära kaotanud et pärast võitu ei jätkunudki neid sinna eriti kisama ja karjuma, vaevalt seisid püstigi üldse.

        Eestist n muidugi saamas üks Eurovisiooni viimaste aastate edukamaid maid oma stabiilsusega esikümnesse tulla.
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          Ausalt öeldes mulle see laul eriti ei meeldinud. Ja ei meeldinud ka see, et Läti võitis justnimelt Eesti pinnal . Aga noh 2 ja 3 koht on ka tore

          Kommentaar


            #6
            njaa läti naine oli täitsa sex ... Läti vs Malta rebimises hoidsin 2 käega Lätile pöialt ja sealt kõrvalt hoidsin pöialt eesti 3ndaks kohaks .... väga teema on et nii ka läks
            Väga huvitav on siis järgmine aasta vaadata kuidas Läti hakkama saab ... Eesti sai väga hässti minu arust hakkama ei mingeis suuremaid prohmakaid ... paar pisemat viga oli.. aga pohh nendega ... Laulude vahepealsed muinasjutud ruulisid .... yli hea idee oli neid sinna vahele toppida
            EESTLASED ON PARIMAD

            Kommentaar


              #7
              muide eesti sai kolmik võidu sest läti laulu autorid olid ivar must ja mai-ann kärmas. malta eest esinesid eestlased ja eesti oli kolmas

              Kommentaar


                #8
                Lätlaste venelannal polnud muidugi viga, aga minu arust oli Malta tots veel süngem.Kostüüm väga amüsantne jne.

                Kommentaar


                  #9
                  horvaatia tips oma piitsaga oli ülimega sheff

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by eston#21


                    muide eesti sai kolmik võidu sest läti laulu autorid olid ivar must ja mai-ann kärmas. malta eest esinesid eestlased ja eesti oli kolmas

                    maga kaineks eston!

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by eston#21
                      muide eesti sai kolmik võidu sest läti laulu autorid olid ivar must ja mai-ann kärmas. malta eest esinesid eestlased ja eesti oli kolmas

                      irw...kärmasel on jah leti keel päris hästi suus

                      mina oleksin parema meelega näinud Malta võitu. Seda nii eestlastest taustalauljate kui ka loo paremuse tõttu

                      ük pilt kah teile:
                      and the Estonian backsingers are too fat...

                      Kommentaar


                        #12
                        Originally posted by Sen


                        maga kaineks eston!
                        maga ise

                        mine küsi oma ema käest kui ei usu

                        Kommentaar


                          #13
                          Eurovision

                          kas te ei tea, et seal ei panda järjestusse mitte parimaid laule (või lugusid) vaid esinemisvõimet, väljanägemist ja lavashow'd. Laulude (või lugude) kvaliteet on hoopis teisejärguline. Nagu BBC (Terry smth, ei mäleta) tegelane ütles: Eurovision ongi üks lõbus üritus lihtsalt, pointe polegi temast vaja otsida.

                          2 head lugu oli tänavusel visioonil, esimene parem kui teine:
                          Prantsusmaa (Sandrine Francois) ning
                          Suurbritannia (Jessica Garlick).

                          Apse kui seliseid oli mõningaid, kuid märgatavaid, väiksemast kaamera värisemisest, kuni Makedooniale eelnenud Green Roomi näitamiseni. Eks nad enamusele tühised ole aga professionaalide seas on nad suured ja möödapääsmatud vead... aga ega mina professionaal sellel alal pole, niiet võin eksida.

                          Õhtujuhid: Peebo hääl tegelikult ei sobi minu arvates sellise show juhiks ning inglise keel, nagu öeldud oli tal küll üle kivide...

                          ...ja kändude. Matvere eksis ka mõne korra. Aga kes ei eksiks?

                          Tere ohtust ja Tere uhtust! No tere-tore!

                          Kommentaar


                            #14
                            Üks lahe seik. Nimelt kui kuulsin võistluse ajal, et Läti lugu pääses Eurovisioonile ainult seetõttu, et Portugal loobus (oli vist nii), siis tõmbasin koosviibijatele paralleeli '92 aasta EM-st, kuhu Taani pääses seetõttu, et Jugoslaavias käis sõda ja riiki sinna ei lubatud, ning tuli Euroopa meistriks. Naljatledes sai siis öeldud, et oleks tore kui Läti teeks sama pulli. Ja mis välja tuli? Oleks pidand selle teooriaga vist kuhugi kihlveokontorisse minema, oleksin hulga rikkam praegu

                            Lugu ise mulle eriti ei meeldinud. Tundus, et punkte anti jah rohkem show ja kleidirullimise eest.. Igatahes tore, et Baltikum nii tegija on! Praegu, enne Euroopa Liiduga ühinemist, on see ju parim reklaam meile
                            Jalgpallihaigla patsient #172
                            Diagnoos: raskekujuline futboliit

                            Kommentaar


                              #15
                              ja ilmar raag oli dekkarina päris pull...

                              ...ja erki nool samuti

                              Kuulge kas keegi pani tähele ka, kas Malta lauljannal (mis tand nimi oligi? ira, vist) oli selle sensuaalse kleidi all midagi seljas või ei olnd?

                              igatahes oli tema v seks, läti oma ka aha mitte nii väga

                              esikoha oleks ikkagi Küüslaugu-Jessica pidand võitma...
                              Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X