PDA

View Full Version : Läti võitis eurovisiooni!!!!!!

Väravavaht
26.05.02, 04:05
JEEeeee. Paneme pidu. See oli hea laul.

Jyrka
26.05.02, 04:07
issand kui jube :( :(

Jyrka
26.05.02, 04:39
natuke neile kahh siis rõõmu sinna vaesuse keskele :õnnelik:

Jeeg
26.05.02, 05:03
No iseenesest on tore, et meie naaberriik samuti eurovisiooni korraldada saab.

Aga minu meelest läks korraldamine Eestil päris hästi, korra oli ülekande ajal miski väike ja väga lühidalt kestnud pildipraak aga see-eest ei mäletaks ma võistlust, kus oleks hääletustulemuste lugemine nii jooksvalt ja ladusalt kulgenud. Peebo inglise keel oli muidugi nagu vägisi sealt suust välja pigistatud aga see selleks. Siis veel see et Priimägi ahju! Teate küll miks :kaval:

Raekoja platsil olu ull möll. Lätlased, vaesekesed olid punktide lugemise ajal oma närvid nii ära kaotanud et pärast võitu ei jätkunudki neid sinna eriti kisama ja karjuma, vaevalt seisid püstigi üldse.

Eestist n muidugi saamas üks Eurovisiooni viimaste aastate edukamaid maid oma stabiilsusega esikümnesse tulla.

Siim
26.05.02, 13:32
Ausalt öeldes mulle see laul eriti ei meeldinud. Ja ei meeldinud ka see, et Läti võitis justnimelt Eesti pinnal :viha: . Aga noh 2 ja 3 koht on ka tore ;)

Devil
26.05.02, 13:41
njaa läti naine oli täitsa sex ... Läti vs Malta rebimises hoidsin 2 käega Lätile pöialt ja sealt kõrvalt hoidsin pöialt eesti 3ndaks kohaks :).... väga teema on et nii ka läks :silm4:
Väga huvitav on siis järgmine aasta vaadata kuidas Läti hakkama saab ... Eesti sai väga hässti minu arust hakkama ei mingeis suuremaid prohmakaid ... paar pisemat viga oli.. aga pohh nendega ... Laulude vahepealsed muinasjutud ruulisid .... yli hea idee oli neid sinna vahele toppida :õnnelik:
EESTLASED ON PARIMAD:r66m7:

eston maravilha
26.05.02, 16:04
muide eesti sai kolmik võidu sest läti laulu autorid olid ivar must ja mai-ann kärmas. malta eest esinesid eestlased ja eesti oli kolmas

:):):)

Aramis
26.05.02, 16:07
Lätlaste venelannal polnud muidugi viga, aga minu arust oli Malta tots veel süngem.Kostüüm väga amüsantne jne.

eston maravilha
26.05.02, 16:27
horvaatia tips oma piitsaga oli ülimega sheff;)

Sen
26.05.02, 16:27
Originally posted by eston#21

muide eesti sai kolmik võidu sest läti laulu autorid olid ivar must ja mai-ann kärmas. malta eest esinesid eestlased ja eesti oli kolmas

maga kaineks eston!

Undi
26.05.02, 16:40
Originally posted by eston#21

irw...kärmasel on jah leti keel päris hästi suus :D

mina oleksin parema meelega näinud Malta võitu. Seda nii eestlastest taustalauljate kui ka loo paremuse tõttu :)

ük pilt kah teile:
and the Estonian backsingers are too fat...
http://www.hot.ee/reaal/pildid/6ps09may.jpg

eston maravilha
26.05.02, 17:14
Originally posted by Sen

maga kaineks eston!

maga ise

mine küsi oma ema käest kui ei usu

wall
26.05.02, 17:21
Eurovision

kas te ei tea, et seal ei panda järjestusse mitte parimaid laule (või lugusid) vaid esinemisvõimet, väljanägemist ja lavashow'd. Laulude (või lugude) kvaliteet on hoopis teisejärguline. Nagu BBC (Terry smth, ei mäleta) tegelane ütles: Eurovision ongi üks lõbus üritus lihtsalt, pointe polegi temast vaja otsida.

2 head lugu oli tänavusel visioonil, esimene parem kui teine:
Prantsusmaa (Sandrine Francois) ning
Suurbritannia (Jessica Garlick).

Apse kui seliseid oli mõningaid, kuid märgatavaid, väiksemast kaamera värisemisest, kuni Makedooniale eelnenud Green Roomi näitamiseni. Eks nad enamusele tühised ole aga professionaalide seas on nad suured ja möödapääsmatud vead... aga ega mina professionaal sellel alal pole, niiet võin eksida.

Õhtujuhid: Peebo hääl tegelikult ei sobi minu arvates sellise show juhiks ning inglise keel, nagu öeldud oli tal küll üle kivide...

...ja kändude. Matvere eksis ka mõne korra. Aga kes ei eksiks?

Tere ohtust ja Tere uhtust! No tere-tore!

Rainman
26.05.02, 18:25
Üks lahe seik. Nimelt kui kuulsin võistluse ajal, et Läti lugu pääses Eurovisioonile ainult seetõttu, et Portugal loobus (oli vist nii), siis tõmbasin koosviibijatele paralleeli '92 aasta EM-st, kuhu Taani pääses seetõttu, et Jugoslaavias käis sõda ja riiki sinna ei lubatud, ning tuli Euroopa meistriks. Naljatledes sai siis öeldud, et oleks tore kui Läti teeks sama pulli. Ja mis välja tuli? Oleks pidand selle teooriaga vist kuhugi kihlveokontorisse minema, oleksin hulga rikkam praegu :D

Lugu ise mulle eriti ei meeldinud. Tundus, et punkte anti jah rohkem show ja kleidirullimise eest.. Igatahes tore, et Baltikum nii tegija on! Praegu, enne Euroopa Liiduga ühinemist, on see ju parim reklaam meile :õlu:

borat
26.05.02, 19:00
ja ilmar raag oli dekkarina päris pull...

...ja erki nool samuti

Kuulge kas keegi pani tähele ka, kas Malta lauljannal (mis tand nimi oligi? ira, vist) oli selle sensuaalse kleidi all midagi seljas või ei olnd?

igatahes oli tema v seks, läti oma ka aha mitte nii väga

esikoha oleks ikkagi Küüslaugu-Jessica pidand võitma...:arm1:

Rainman
26.05.02, 19:19
See oli ka tegija, et meite jalgpalliatribuutika oli ühes muinasjutuklipis esindatud :D

Jalgpall, õlu, mõisad :õlu:

Jyrka
26.05.02, 19:21
Originally posted by borat

esikoha oleks ikkagi Küüslaugu-Jessica pidand võitma...:arm1:
Nalja teed vä? :oih:

apunkto
26.05.02, 20:57
Malta laul oli parem. ma rohkem ei kommenteerikski rohkem, seda aint, et küprose lauljate sarnaseks saada oleks hirmuunenägu..tegija pilt on Undi postituses..nagu ahv oleks ja kõht rullub "seksikalt üle vöö:)"

Rebu
26.05.02, 21:21
Räige see läti lugu sakib täiega!!!!:viha:
Malta oleks pidanud võitma:suurnutt:

borat
26.05.02, 22:00
Originally posted by Jyrka

Nalja teed vä? :oih:

Ei - Jessica oli ju ikka äärmiselt seks tibi (mis sest et Walesist) ja lauluoskus polnud ka paha...

Robyn
27.05.02, 01:01
A mulle meeldis hoopis leeduka Aivarase lugu. Kahju, et see nii vähe punkte sai :kurb10: Jama on veel see, et lätlastele just venelane pidi võidu tooma...

Lincoln
27.05.02, 14:52
Originally posted by Devil

njaa läti naine oli täitsa sex ...
väike parandus. tegemist on siiski lätlannast venealannaga, kes peab ennast hoopiski mailma kodanikuks...

Maarek
27.05.02, 15:13
Originally posted by Rainman
Oleks pidand selle teooriaga vist kuhugi kihlveokontorisse minema, oleksin hulga rikkam praegu :D

Njah, lätlaste koefitsent ladbrokes.com-s oli 26.00.

Martin
27.05.02, 20:27
Originally posted by Maarek

Njah, lätlaste koefitsent ladbrokes.com-s oli 26.00.

Ja nüüd võivad kõik pakkuda, kes teenis Läti pealt endale hullu papi (Suurbritannia pealt kah tegelt), et sai täna shoppamas käia ning endale igast uut riietust osta :õnnelik:

Jyrka
27.05.02, 22:25
palju võitsid siis?

gnat
28.05.02, 00:48
minu meelest kaa pold läti lugu võitu väärt ex see strippi show võidu tõi

mcnamara
28.05.02, 11:49
Minule meeldis Sinihabeme-vaheklipp ekstsentrilisest jalkafännist. Oleksime me kõik sellised!:)

Martin
28.05.02, 12:12
Originally posted by mcnamara

Minule meeldis Sinihabeme-vaheklipp ekstsentrilisest jalkafännist. Oleksime me kõik sellised!:)

Kusjuures mulle nagu ei meenu ükski teine Eesti "rahvusspordi" klipp - ehk siis korvpall või suusatamine või naisekandmine-kiiking.

Või oli?

kyps
28.05.02, 12:22
Originally posted by Martin
Kusjuures mulle nagu ei meenu ükski teine Eesti "rahvusspordi" klipp - ehk siis korvpall või suusatamine või naisekandmine-kiiking.
Või oli?

Suusatamine oli (Kolme venna lugu). Selle jalkaklipi kohta oli BBC kommentaatoril öelda ainult üks sõna: of course

Tubli on:)

Tembu
28.05.02, 15:30
Minu lemmik klipp konkurentsitult oli see nn rahvatantsijatega värk...Ilmar Raag oli ikke nagu päris detektiiv, ehe kraam...

Rainman
28.05.02, 15:55
Originally posted by kyps

Suusatamine oli (Kolme venna lugu). Selle jalkaklipi kohta oli BBC kommentaatoril öelda ainult üks sõna: of course

Eileõhtusel olengul Harjukal keegi väitis, et maailm naeris selle üle, et me end jalgpalliga reklaamime - nende jaoks pidavat meie jalgpall olema täielik joke, millele mina (ja veel mõned tarmukad seltsimehed) muidugi tuliselt vastu vaidlesin. :viha: Kuid nagu näha, meid juba teatakse :lahe:

kyps
28.05.02, 16:42
Enese lemmikklipp oli to Eesti käsitöölisi reklaamiv üllitis. Lempsi vastu ikka ei saa keegi:D Täielik tase.

Oli üks väheseid klippe, kus me endi üle naersime.

Väravavaht
28.05.02, 17:06
Mul on see asi video peal niiet kui midagi keegi küsida tahab siis .......

jyriöö
28.05.02, 18:03
Originally posted by tremboni

Minu lemmik klipp konkurentsitult oli see nn rahvatantsijatega värk...Ilmar Raag oli ikke nagu päris detektiiv, ehe kraam...
Ditto

vaikiv mees
28.05.02, 18:59
Originally posted by kyps

Originally posted by Martin
Või oli?

Sinihabeme-jalkaklipi kohta ütles hr Wogan BBC Prime'ist: "It's a Posh&Becks story really". Matvere&Peebo paar korda puterdasid, aga seda ei pannud eriti keegi tähele, nii et läks korda.
Seda shokki, mida Euroopa üle elas, kui Eesti võitis, Läti võidu puhul enam eriti pole, väike rutiin juba

Rebu
28.05.02, 19:18
eesti kaardi võrdlemine maailma kaardiga oli TUUS:õnnelik:

kyps
28.05.02, 19:25
Originally posted by Rebu

eesti kaardi võrdlemine maailma kaardiga oli TUUS:õnnelik:

Pold väga viga. Enesele oleks meeldinud pigem eneseiroonjaga variant. Kus mehike oleks välja võtnud mingi suurendusklaasi, et ega Eestit muidu näegi, kui kõva luubiga. Noh, nii ja naa.

vaikiv mees
30.05.02, 20:06
Originally posted by borat

Kuulge kas keegi pani tähele ka, kas Malta lauljannal (mis tand nimi oligi? ira, vist) oli selle sensuaalse kleidi all midagi seljas või ei olnd?

Ei olnud, seda kinnitab pildis& tekstis ka värske kroonika

Väravavaht
02.06.02, 19:24
Ja ta pistis käe kleiti kust ta võttis miskit sädelevat asja välja.

vandersell
15.09.03, 10:45
... ja Leedu korvpalli EM-i. JEEE!! :P
Mina olen rahul. Kommentaaridest võis küll lugeda, et leedukad mängisid toorelt, aga mul poogen :)