PDA

View Full Version : Tyson VS Lewis

kyps
28.05.02, 23:25
Niih kas keegi sellise neeger vs neeger tampimise vastu huvi kah tunneb?

Küsitluses paraku tähepuudus:(

Undi
28.05.02, 23:27
pole mingi eriline poksihuviline, aga loodan, et lewis taob selle lamba kapsaks :)
tyson on ikka haige tegelane...

nokaaut :D

eston maravilha
28.05.02, 23:38
küsimus et millal on nokaaut? kas siis kui oimetuks nokitakse või??

poksi termin on siiski knock-out. seda ka eesti keeles

kyps
28.05.02, 23:48
jajah, aga ei viitsinud asja keeruliseks ajada. Need "nokaaudid" (jään enesele truuks:)) jagatakse veel KO-deks ja KTO-deks (tehniline knock-out), aga loen siin nokaaudik seda, kui vastane on nii segi tambitud, et kohtunik on sunnitud kohtumise lõpetama või ei jaksa 1 osapool õigel ajal püsti tõusta.

Martin
29.05.02, 00:30
Seda tasub raudselt vaadata, sest kus sa veel näeb kahte jubedat neegrit üksteist täiega segi peksmas? :p

Mul ausalt öeldes võitja osas suht savi, kuigi tiitel võiks Tysonile minna, sest siis saaks raudselt korduskohtumist ka vaadata :)

Verd, soolikaid ja ärahammustatud kõrvi soovides....

Elvis
29.05.02, 02:36
krt et see nii tobedal ajal peab olema:viha: kell neli hommikul. Aga tund aega on niisama shõud seal niiet kell viis siis:)

borat
29.05.02, 03:18
Peaasi, et see futskin pudikeel Tyson ei võida.

Lewis on ju siiski West Hami fänn, mis sest, et ta Kanadas suurema osa elutsend on...

Tembu
29.05.02, 11:42
Tunnistagem nüüd ausalt,et see oli minu idee selline teema avada...Kui see selleks.
Lewis peab võitma,et lõpuks selle va lobasuu Tysoni suu lõplikult kinni panna.

Maarek
29.05.02, 13:53
Ausalt öeldes ei loodagi, et matš nokaaudiga lõpeb. Eelistan pigem vana head märulifilmide varianti, kui üks osapooltest valge linaga kaetuna (tänapäeval pigem must kott:D ) saalist minema viiakse. Eeldatavalt Tyson, siis maailmas üks idioot vähem:doh:

Repserto LuaLua
29.05.02, 18:48
kuningas loodab Tysoni võitu..

Rebu
29.05.02, 19:08
Originally posted by Undi

pole mingi eriline poksihuviline, aga loodan, et lewis taob selle lamba kapsaks :)
tyson on ikka haige tegelane...

nokaaut :D
Kle kui sa poksist si***agi ei tea siis vaata ikka keda sa lambaks kutsud .
Tyson kisub selle inglasest p***ri ribadeks:jump3: :jump3: :jump3:

---
erxx: Kui sa foorumi reeglitest s***agi ei hooli, siis sind p***rit bännitakse õigepea ;)
---

Maarek
29.05.02, 19:13
Originally posted by Rebu
Kle kui sa poksist sitttagi ei tea siis vaata ikka keda sa lambaks kutsud .
Tyson kisub selle inglasest piidri ribadeks:jump3: :jump3: :jump3:

Kas viimane lause peaks vihjama sellele, et sina tead või?:doh: :doh: :doh: :doh:

Undi
29.05.02, 19:59
Originally posted by Rebu

Kle kui sa poksist sitttagi ei tea siis vaata ikka keda sa lambaks kutsud .
Tyson kisub selle inglasest piidri ribadeks:jump3: :jump3: :jump3:

ma tean poksist piisavalt, et öelda tysoni kohta lammas. ma võin su rõõmuks mingi muu nime ka välja mõelda, aga fakt on see, et ta on haige inimene, kes just nimelt ilmselt hakkab Lewist ribadeks kiskuma normaalse poksi asemel :doh:

Wingback
29.05.02, 22:46
:silm1: Oi Lewis ja Tyson....igati põnev mats tulemas. Peaasi et tuleks puhas võitlus, mitte mingi Tysoni hammustamine ja keelatud võtted:trafck: , ei ole vaja taas idikat mängida!
Aga mulle meeldiks kohe see Lewis Tysonile koha kätte näitaks ERITI knockout-iga.:ham11: Taoks Tysonile mõistuse pähe.
Samas kui Tyson võidaks oleks samuti põnev, vana raudmees siis põhimõtteliselt taas tipus.:kratsti:
Ennustasin Lewise võitu punktidega.

vaikiv mees
30.05.02, 20:03
Nojah, kui Tyson noore mehena m-meistriks tuli, oli asi v-olla päris tore, aga mäletan, et rõõmustasin juba 10-kond a-t tagasi, kui James 'Buster' Douglas ootamatult kõik kolm vööd talt endale võttis. Nüüdseks on asi jõudnud sellisesse seisu, et meenutab rohkem tsirkust, eriti kui Tysonil veel kaua edasi tegutseda lastakse.
KO=knock-out üks pekstakse segi, et ta pole võimeline 10sek jooksul pilti ette saama ja jätkama
KTO - tehn.nokaut- kohtunik katkestab matshi, et mõnda meest päris vigaseks ei pekstaks

airmike
01.06.02, 21:31
Isiklikult kaldun arvama,et Lewis teeb selle asja ära.Lewis teeb kõvasti trenni:hüppenöör ,lehtedest loed ,et Tyson tegi seal:õlu: ,siis seal jälle vägivaldselt:arm3: .Peale võistlust hakkab vana niimoodi ringi käima:lahe: ,kui üldse hakkab,ehk on asi hoopistükis nii::ingel:

Taavisan
02.06.02, 19:30
Millegipärast kaldun arvama, et psühholoogiliselt on Lewis ees, Tysonil nagu vimmaseid võimalusi vöö peale saada. Siiski arvan, et Tyson kipub ära tegema.

Rebu
09.06.02, 11:30
fakk fakk HATE LEWIS!!!
S**T Lükkas ysoni pikkali-:viha:

Jeeg
09.06.02, 11:49
Ajee! Ma küll ise ei ärgnud keset ööd kella helina peale ülesse, aga mitmete loetud artiklite ja uudiste ning piltide põhjal võib järeldada, et Tyson jäi britile alla igatipidi :õnnelik:

Lewixi parimaid omadusi - lubab ja teeb seda.

Kaida
09.06.02, 13:45
Võitis ilusam neeger:) :õnnelik:

Tembu
09.06.02, 20:29
Britid ikka ruulivad täiega....:D

airmike
10.06.02, 01:27
Ennustasin öieti,Tyson PEAB nyyd nii ringi käima:lahe: ,aga mitte häbi pärast ,mees pidas ennast ikka filigraanselt yleval peale hävitavat kaoutust.Lewis tagus :kop: ikka vihaselt

Maarek
10.06.02, 12:20
Õnnestus ka TV3-st mingi lühikokkuvõte ära vaadata ja tuleb tunnistada, et "raudmees" Mike on ikka nõrgaks jäänud. Junn jõudis 3 roundi vehkida ja siis oli vaga, Lewis ainult tagus. Paks koer oli ikka täiesti rullis lõpuks:ham7: :ham7: :ham7: :ham11:

Raix
10.06.02, 14:43
ei olnud Tysonil seda endist sära... :sega9: kott kaeru oli ta pigem seal ringis...:naer2: Lewis tegi täica head tööd ning liikus ka ilusasti võrreldes hammustaja-vennaga...;) nii, et lõppkokkuvõttes võib igati rahule jääda!! :ham12:

van der Sarjas
11.06.02, 02:45
Tyson oli ikka täitsa pask, tal oleks olnud võimalus kui algul oleks saanud Lewise pikali lüüa. Lewis tegi alates kolmandast raunist mida ise tahtis. Juhtusin seda matshi nägema Eesti TV3-st - ja enne keegi (mina ise ka) vingus veel meie vutikonmmentaatorite kallal .......

gaskoff
11.06.02, 02:58
vägivald on pask

mcnamara
13.06.02, 14:10
gaskoff - profipoks ei ole vägivald, vaid lihtsalt minu meelest suhteliselt nõme meelelahutus. Mike Tysoni vaatamiseks ei maksaks mina küll sentigi.
Vägivalda - kui mitte füüsilist, siis vaimset - leiab meie argielust hullupööra rohkem, kui on leida ühest haledast profipoksimatshist.

Sass (45)
21.06.02, 12:11
:ham6: võib-olla natuke hilja küll postitada siia oma pointi aga siiski on Tyson hale vend küll, kuidas ta halises seal peale matshi ja avaldas teisele respekti hmmmm... brainwashed?:(