320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blatterit ei valitud tagasi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Blatterit ei valitud tagasi!

    FIFA presidendi valimiste tulemused:
    Sepp Blatter 139 häält, Issa Hayatou 56 häält.

    Blatter jätkab veel 4 aastat. Mida see näitab? FIFA jaoks on korruptsioon ja raharaiskamine ok. Ülivõimas võit üllatab kindlasti maailmas paljusid. Mind mitte. Rahvusvaheline Jalgpalliliit on täpselt nagu ROK - vanameeste klubi, keda huvitab ainult oma heaolu ja mitte maailma jalgpalli tulevik. Kurp.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Originally posted by mcnamara


    FIFA presidendi valimiste tulemused:
    Sepp Blatter 139 häält, Issa Hayatou 56 häält.

    Blatter jätkab veel 4 aastat. Mida see näitab? FIFA jaoks on korruptsioon ja raharaiskamine ok. Ülivõimas võit üllatab kindlasti maailmas paljusid. Mind mitte. Rahvusvaheline Jalgpalliliit on täpselt nagu ROK - vanameeste klubi, keda huvitab ainult oma heaolu ja mitte maailma jalgpalli tulevik. Kurp.
    YLE uudistes oli eile uudislõik, kus öeldi, et kõik, kelle hääl loeb, on Blatteri vastu, aga ometi võidab ta homme jälle valimised. money talks ...

    Kommentaar


      #3
      Vanamees (Blatter) teab, millise kivi all vähjad peidus on. Moosis perifeeriariigid lubaduste ja suure tõenäosusega ka väikse portsu FIFA cashi abil ära . See, et Euroopast tuleb enamik FIFA rahast, ei koti kedagi. Hääletamisel on kõik võrdsed. Kardan, et Euroopa vutti ootavad ees segadused ja muutused. Ja mitte paremuse poole . Halvimal juhul võib asi lõppeda UEFA tsoonilt ühe MM koha äravõtmisega jms.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #4
        aga see aafrika känd oleks kah ära võtnud paar kohta uefa-lt
        Kuskil oli intervjuu,vist Päevalehes,seal ta nii väitis ,et tulevikus hakkab Euroopast edasi jõudma 12-13 meeskonda
        aga uus nägu oleks võinud ikka olla!
        coqito ergo sum.

        Kommentaar


          #5
          Blatter lubas, et töötab selle nimel, et taastuks tema ja FIFA usaldusväärsus. "Tänan, et te mind valisite. Te ei kujuta ette, kuidas ma end tunnen pärast kuid kestnud süüdistusi inimestelt, kes ütlesid, et ma olen paha mees," lausus Blatter.

          "Ei saa olla väga paha, kui nii juhtub," sõnas ta oma tagasivalimise kohta. "Me oleme kõik head."
          Fc Uuemõisa

          Kommentaar


            #6
            no see viimane kommentaar juba näitab millise ajupotensiaaliga tankistiga tegemist on...

            Kommentaar


              #7
              Kas kellelgi on infot, kumma kandidaadi poolt Eesti esindaja (Küttis, Tarmak või Kannik?) oma hääle andis?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Kahju, et vana tagasi valiti. Olin teise poolt. Kui selline asi jätkub võivad jalgpalli tõesti halvad ajad ees oodata.

                Kommentaar


                  #9
                  Kolmapäeval uuesti FIFA presidendiks valitud Sepp Blatter kinnitas neljapäeval, et tema esimene ülesanne on lahti saada senisest peasekretärist Michel Zen-Ruffinenist, kes tiris päevavalgusele Blatteri ja tema kamraadide hämarad tehingud. "Reedesel täitevkomitee istungil kavatseme meie Mister Clean'i paika panna," lubas Blatter Sveitsi ajalehele Blick, lisades, et Zen-Ruffinen kommentaarid pärast Blatteri tagasivalmist tähendasid viimast tema kirstu löödud naela.
                  "Ma vastutan selle eest, mida olen öeldnud. Ma ei kavatse vabatahtlikult tagasi astuda, kuid tõenäoliselt olen sunnitud lahkuma," ütles Zen-Ruffinen pärast Blatteri tagasivalimist.

                  ca. 12 tundi hiljem

                  Michel Zen-Ruffinen astub tagasi FIFA peasekretäri ametist ja kõik FIFA presidendi Sepp Blatteri vastu algatatud kohtuasjad võetakse tagasi ning sellega seisatub ka kuid kestnud sisevõitlus maailma jalgpalli juhtorganis.

                  Kaks päeva pärast Blatteri tagasivalimist tehtud FIFA avalduses öeldakse, et 11 täitevkomitee liikme poolt Šveitsi kohtusse antud süüdistused fondide raha mittesihipärases kasutamises võetakse tagasi.

                  Zen-Ruffinen astub ametlikult tagasi 4. juulil, kui lõpeb tema tööleping. MM-i finaalturniiri ajal jätkab ta oma ametikohuste täitmist.
                  Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by mcnamara


                    Kas kellelgi on infot, kumma kandidaadi poolt Eesti esindaja (Küttis, Tarmak või Kannik?) oma hääle andis?
                    Kannik või keegi ju vastas vastavasisulisele küsimusele: "Hääletamine oli salajane" vms. Hoiavad madalat profiili ja ei taha ühe või teise poole rünnakute alla sattuda?
                    Kõige halvemal juhul lõpeb see Blatteri-jama UEFA väljaastumisega FIFAst. Mida ka nagu hästi uskauda ei tahaks
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by vaikiv mees
                      Kõige halvemal juhul lõpeb see Blatteri-jama UEFA väljaastumisega FIFAst. Mida ka nagu hästi uskauda ei tahaks
                      Vaat seda mina küll ei usu. Küllap jõutakse mingi ajutise ja valuliku kompromissini. Samas on raske prognoosida, mida see Euroopale tähendab. Eks me vast 1-2 kohast MM-il jälle ilma jääme...Peaasi, et see nõme MM iga kahe aasta tagant idee läbi ei lähe!
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic 'Blatter valiti tagasi!'

                        Originally posted by mcnamara

                        Peaasi, et see nõme MM iga kahe aasta tagant idee läbi ei lähe!
                        täiesti nõus.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic 'Blatter valiti tagasi!'

                          Originally posted by vandersell


                          Originally posted by mcnamara

                          Peaasi, et see nõme MM iga kahe aasta tagant idee läbi ei lähe!
                          täiesti nõus.
                          Kes millegipärast pole juhtunud lugema tänast SlÕhtulehte, siis on seal üks küllaltki huvitav artikkel justnimelt mängude rohkuse vastu. Artikkel ise Siit
                          Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Blatter valiti tagasi!\'

                            Paneks selle postituse siia teemasse, sest vana Blatter on oma FIFA-ga midagi hirmus veidrat väja mõelnud: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/2292041.stm
                            Nagu ma aru saan, keelatakse nüüd siis kohtunikul matshijärgselt videot vaadata ja oma vigaseid otsuseid muuta. Et miks siis nüüd ometi nii??? Pean valeks video kasutamist mängu käigus, aga pärast mängu oleks ju loogiline, kui kohtunik oma vigu parandada saaks. Jutt on ju eeskätt kaartidest ja mängijate tahtlikus vigastamises kohtuniku selja taga. Mängu tulemust video vaatamise järel ju ükski kohtunik ei muuda.
                            Ja see jokker väljaspool transfer window\'d on ka üks veidrus. Võiks olla nii, et kui ei tohi siirduda siis ei tohi ja kui tohib siis tohib.
                            Ühesõnaga:
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Blatter valiti tagasi!\'

                              Blatteri puhul ei üllata küll enam miski... Mitte asjata ei ole ta \"mees, kellel on päevas 100 ideed ja 101 neist halvad\". Jalgpalli globaalne juhtimine on ikka aastakümneid täiesti puus olnud, suisa ime, et kõik jamad on üle elatud ja totaalset krahhi pole toimunud.
                              Mul on liiv ja sul on savi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X