320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

üleshaibitud jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    üleshaibitud jalgpall

    miljonäri poeg käib koolis kallite ja tavaliselt ka ekspressiivsete ja moodsate riietega, ta on alati valmis välja tegema, ta on naiivne ja teeb nalja kogu aeg, on alati sündmuste keskmes ja ühesõnaga on populaarne. aga sellel poisil on kodus raha olemas, sõpradest tal ei tule puudust kusagil, ja ta saab ennast meelelahutada eksklusiivselt. aga väike mats oma prillidega istub nurgas ja loeb järjekordset raamatut, ta ei tee sellest rikkast poisist välja ja rikas poiss ei tee temast välja. väike mats on tubli õppija, räägib tarka juttu ja teeb vahel intelligentselt nalja. riided on tal viisakad. ta pea on mõtteid täis ja ta rääägib jube huvitavat juttu. see on kui keegi temaga räägiks. ta on enamuse ajast eraldi ja keegi ei tee temaga juttu.

    miks see on et toetuse saab alati see kellel seda kõige vähem vaja on?

    kas sellepärast et ta on "lahe inimene" ja et tal on kihvtid riided? või on see sellepärast et inimesed ei taha tunda nagu nad "kaotavad" või et nad teevad tegemist millegiga mis "kaotab".

    see eelnev jutt on lihtsalt mõtlemisaineks ja kui kellelgi on kommentaare siis võite öelda. see on muidugi ainult minu arvamus nii et te ei pea nõustuma minuga. ja muidugi kui te saite aru ikka loost.

    #2
    in the words of virgin mary

    COME AGAIN!!

    Kommentaar


      #3
      footie, mille kohta see jutt käib? Ehk keda ja mida sa omavahel võrdled?

      Kommentaar


        #4
        Ee,kas mulle ainult tundub või on see tõesti nii,et sina,Footie, oled see väike ja prillidega poiss?! Sorry ,kui eksisin...Nn kulakud saavad alati rohkem ja meilt,teiselt eestilt, võetakse viimanegi ära.
        Eks elus ole ikka nii,et lobby-töö määrab paljuski sinu edasise saatuse. Hea näide on töökohtade jaotamisega, kus enamus kohti lihtsalt läevad kellegi sugulastele-tuttavatele. Kuigi nad ei pruugi asja jagada, loodetakse, et nn oma mees on kindlam ja parem variant, kui tundmatu mees tänavalt, kes võib olla haritud ja pädev ja igati hea inimene.
        Selle üle pead vaevata on suht-koht müõttetu, sest õiglast ühiskonda ei tule veel niipea...
        Dream on, dream on...

        Kommentaar


          #5
          näh

          ok ma ajasin asja veidi vussi võibolla aga ma mõtlesin et need kaks poissi olid nagu metafoorid, mitte päris seda ka aga nad representeerisid euroopa klubisid. et manu võidab tavaliselt, ja mingi sheffieldi poolt ei ole keegi. enivei ma olin veits unine kui ma selle kirjutasin nii et pool mu aju magas.

          Kommentaar


            #6
            Originally posted by footie

            enivei ma olin veits unine kui ma selle kirjutasin nii et pool mu aju magas.

            ei tahaks tähte närida, aga inimene kasutabki aint poolt oma ajust või nii :P
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              gloryhunterid

              Originally posted by footie


              ok ma ajasin asja veidi vussi võibolla aga ma mõtlesin et need kaks poissi olid nagu metafoorid, mitte päris seda ka aga nad representeerisid euroopa klubisid. et manu võidab tavaliselt, ja mingi sheffieldi poolt ei ole keegi. enivei ma olin veits unine kui ma selle kirjutasin nii et pool mu aju magas.
              Kulla footie, kui need 2 poissi olid metafoorid, tuues neid võrdluseks "edukate ja rikaste" vs "vaeste ja mitte nii edukate" klubidele siis pealkirjaga "üleshaibitud jalgpall" panid küll väga mööda. "Gloryhunterid" vms, oleks pealkirjaks paremini sobinud, siis oleks keegi aru ka saanud mida oma jutuga öelda tahtsid.
              Aga võrdlus iseenesest huvitav. Mine räägi aga sheffeldi poistele, et võrldesid nende klubi nohikuga... siiski, ära parem mine.
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                #8
                Mikuke, my mänju -mate, paraku sa eksid Lugu on hoopis nii, et aju on jaotatud paremaks ja vasakuks ajupoolekraks Vasak ajupool juhib siis parema kehapoole ja parem vasaku kehapoole tegevust, ja parem ajupoolkera paneb siis paika inimese kunstilised (kunst on paha) võimed...muusikalised võimed ja muu sellise toreda loomingulise tegevuse Vasak poolkera on seotud loogilise mõtlemise, matemaatika , füüsika ja muu siukse nuputamisega.

                Ciao

                Kommentaar


                  #9
                  Misteha, see ongi kapitalism, et suurklubid muutuvad veel rikkamaks &dikteerivad, samas väike satub varsti peale kõrgliigast väljalangemist pankroti äärele. (NHList ookeani tagant teisest ooperist on ju ka paralleele tuua, kuidas Kanada klubid järjest kaovad& ostetakse üles USAsse) Elu, footie, on karm, kuid ebaõiglane
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by m1ck


                    Originally posted by footie

                    enivei ma olin veits unine kui ma selle kirjutasin nii et pool mu aju magas.

                    ei tahaks tähte närida, aga inimene kasutabki aint poolt oma ajust või nii :P
                    Tal ainult see pool magaski

                    Kommentaar


                      #11
                      Footie parallellid on täiesti asjakohased. Tore et keegi viitsib/tahab sellisel teemal sõna võtta, sest tavaliselt valatakse ilma teemasse pikemalt süvenemata autorile pangetäis p*ska kaela.

                      Rikaste ja vaeste vutiklubide vastasseisudel kaldub minu poolehoid tihti just nende väetite poole, kes mitte-nii-tuntud-ja-kallite mängijatega miljonimeeskondasid kimbutavad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Suur aitäh, Artur, my milan-mate! nüüd olen jälle targem
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #13
                          Originally posted by Artur


                          Mikuke, my mänju -mate, paraku sa eksid Lugu on hoopis nii, et aju on jaotatud paremaks ja vasakuks ajupoolekraks Vasak ajupool juhib siis parema kehapoole ja parem vasaku kehapoole tegevust, ja parem ajupoolkera paneb siis paika inimese kunstilised (kunst on paha) võimed...muusikalised võimed ja muu sellise toreda loomingulise tegevuse Vasak poolkera on seotud loogilise mõtlemise, matemaatika , füüsika ja muu siukse nuputamisega.

                          Ciao
                          Osad teadlased, arvavad, et tavainimesed kasutavad vaid umbes 2% oma aju kapatsiteedist ning geeniused umbes 5%. Loomulikult ei tähenda see aju mahust, vaid selle võimalustest.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar

                          Working...
                          X