PDA

View Full Version : Prantsusmaa hävis Senegalile

airmike
31.05.02, 20:38
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: Näidati ilmameistritele koht kätte,tublid mehed seal aafrikamandril...:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

vaherhar
31.05.02, 20:53
:naer6: mis prantslastega lahti on?loodan, et see on ajutine.:viha: :naer3:

vaikiv mees
31.05.02, 21:15
vist andis Zidane'i puudumine tunda, aga muidu ka nurid, ei löönud 2-3 head võimalust ära. Ennustada Senegali võitu ei julgenud,ehkki tiitlikaitsjal pole 1. mäng kunagi hästi läinud

footie
31.05.02, 22:42
ma võin nüüd eksida, aga kas senegal pole prantsusmaa asumaa või koloonia osa olnud kunagi? igatahes thierry henry on ju senegalis sündinud kah. ja mäng võis ju olla sama magus senegaallastele kui eesti võit venemaa üle. kuigi prantsusmaa oli kindlasti parem liit kui NL, a see pole point. igatahes hea et mõni aafrika riik ka edukalt suudab mängida. muidugi järgmiste mängude osas võib ju senegali edukus mitte kindel olla.

Undi
31.05.02, 23:00
hmm...patrick vieira on seal sündinud, henry minu teada küll sealt pärit pole...
kuigi prantslased kõvasti surusid, tundus mäng kuidagi mannetu...vincent candela'd oleks vaj, seda ütlen mina :D

Väravavaht
01.06.02, 02:58
Minu arust oli kõige ohtlikum koht, kui Trezegol lõi 23.minutil ristnurga lähedal posti

Aramis
01.06.02, 03:51
Ma ei tahaks segada ,aga minu arust on see teema absoluutselt vales kohas.Kui on kord ,siis on kord, eks.
Mehed, vaadake ,kuhu te mida postitate!

footie
01.06.02, 04:17
nüüd tuleb meelde jah et vieira oli see mees senegalist
sry. enivei miks see topic vales kohas on? ja ausalt öeldes keda see kotib, lugeda ja vastata saavad ju kõik olenemata kus teema on :D

airmike
01.06.02, 05:50
Originally posted by Aramis

Ma ei tahaks segada ,aga minu arust on see teema absoluutselt vales kohas.Kui on kord ,siis on kord, eks.
Mehed, vaadake ,kuhu te mida postitate!Sorry minu võimuses ei ole seda siit ära liigutada ehk oled nii tore ja teed seda?

Artur
02.06.02, 15:20
Moved. Inimesed-inimesed, ütlen veelkord seda, et proovige ikka oma postitused õigete alajaotuste alla postitada.

Ciao.

Devil
02.06.02, 16:11
kysimus kas ei saaks seda air maiki pidurdada 90 % tema tehtud teemadest on mõttetud + vales kohas nagu ka seegi ... ntx ban ehk õpib oma vigadest

Troonik
04.06.02, 14:09
Mulle kohe nii väga meeldis kuidas Prantsusmaale koht lõpuks kätte näidati. Kindlasti läksid nad "mütsiga lööma" ja selline see tagajärg oligi. Loodan, et nad taanlaste käest ka veel peksa saavad...

Oll
04.06.02, 21:00
Ühed neegrid kaotasid teistele-mina olen väga õnnelik, et need just võitsid, kes tõesti esindasid oma rahvust.
Ja muidugi Itaalia maailmameistriks.:r66m7:

airmike
04.06.02, 21:08
Originally posted by Oll

Ühed neegrid kaotasid teistele-mina olen väga õnnelik, et need just võitsid, kes tõesti esindasid oma rahvust.
Ja muidugi Itaalia maailmameistriks.:r66m7: Jah su jutus on tõesti point sees,ütleks ,et see on kõige vingem märkus siin OLL 12 points.