320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli MMi alagrupikohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalli MMi alagrupikohtumised

    Jalgpalli Maailmameistrivõistlused 2002, A-alagrupp

    31.05.2002, 14:30*, Seoul
    Prantsusmaa - Senegal 0:1 (0:1)
    Väravad: Pape Bouba Diop (29)

    * - Eesti aja järgi

    [i]Kommentaariks: Kindlasti üllatustulemus, Senegal mängsi väga hoolikalt ja täpselt nii nagu treener seda soovis, et maailam parima koondise vastu mängitakse. Prantsusmaa mäng jättis keskväljal väga khavatu mulje, see eeest ründes tegutseti siiski effektselt (küll mitet effektiivselt sedapuhku), kaitses mängiti väga tujukalt.
    See kiri siin on all

    #2
    Inglastel on hea sõna selle kohta-suckerpunch.Senegali võit oli hea ullatus,aga sellise mänguga siiski kaugele ei jõua.Kolm punkti ei taga veel edasipääsu alagrupist.

    name of the game- FOOTBALL

    Kommentaar


      #3
      Jah, aga ikkagi pool-neegritest Maailma meistritele tehti ära.Senegal on eesmärgi kuhjaga täitnud.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #4
        Kamerun-Iirimaa 1:1 ,mis siin salata Kamerunil oli parajalt õnne(väravavahi ennestsalgav tõrje väravajoonelt,latt raksatas...)
        aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

          :P 8 - 0, selliseid kloune ei tohiks üldse MM'le lasta. Mulle meeldis eriti see kui Luik ütles, et aasia tahab rohkem kohti saada MM'ile aga sellise mänguga ei saa sellest küll rääkida. Pigem tuleks mõni koht ära võtta. Uskumatu. Tublid sakslased.
          Mina hoian neile seekord isegi pisut pöialt, sest kõik on nad nii maha kandnud ja pidevalt neid kritiseeritakse.

          Deutchland deutchland über alles, pool on perses pool on alles

          Tervitades
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

            Nõustun siinkohal Aivar Tiiduse väitega, et see mäng näitas pigem Saksamaa tugevust, kui saudide nõrkust. Uskumatu, et tänapäevasel MM-il veel selliseid skoore tuleb - . Selle mänguga andsid saksid tormihoiatuse. Ballack, Klose, Ziege... üldsegi mitte halb meeskond. See sats võib veel jumal teab kuhu jõuda.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

              Saudid olid tõesti ühed naljanumbrid . "Pakke" võivad loota veel Tuneesia ja Hiina jalgpallurid. Masendav, et isegi MMil sellised imed juhtuvad ja esimese poolajaga mängud ära otsustatakse.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

                Uruguai-Taani

                Mängus oli palju ilusaid momente!!
                Eriti Gonzalese ristikas-SEE OLI KINDLALT PÄEVA KOLL!!
                Fc Uuemõisa

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

                  Originally posted by Siim88


                  Nõustun siinkohal Aivar Tiiduse väitega, et see mäng näitas pigem Saksamaa tugevust, kui saudide nõrkust.
                  Naljakas, ma oleks küll just 100% selle väite vastu. See oli ju näha, et saudid lihtsalt ei osanud mängida, nad ei proovinudki sööta eriti, triblasid kaitses (seda tegi isegi viimane kaitsja!) ja kui söötsid siis olid need valesöödud. Ka olid nad teisel korrusel väääga mannetud. Ja ka väravavaht ei hiilanud eriti minu arust näiteks piirohvi väravale võinuks paremini reageerida ja ka linke värava ajal oli ta ebakindlalt väravast välja tulnud ning ei jõudnud enam tagasi, selle tulemusena löödi peaga mitte temast mööda, vaid üle...

                  Aga seda kas saudid nõrgad või fritsud tugevad näeme pärast mõlemi mängu iiri ja kameruni vastu..Olen suht kindel, et saudid hävivad sellise mänguga mõlemile, kuid iiri või kameruni viik/võit saksaga mind nii väga ei üllataks. Tore igatahes, et siukseid mänge on, sest väravaid tõepoolest igale maitsele, löödi ju ühes mängus rohkem kui kogu turniiri jooksul 3-s mängus. Samas selliseid purustamisi peab hästi harva ette juhtuma, et pinge jalgpallist ei kaoks ning säiliks nö. ettearvamatus...

                  Vot.
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

                    Saksa näitas taset ja arvan ,et teda on vara medalitest ilma jätta.
                    Nagu ikka tõusevad nad suurvõistlusteks vormi.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

                      Originally posted by Rebu

                      Eriti Gonzalese ristikas-SEE OLI KINDLALT PÄEVA KOLL!!
                      ma pakun, et sa mõtlesid Dario Rodriguez'i ristakat siiski? Gonzalest vist uruguai koondises üleüldse polegi?
                      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

                        Ma pole kunagi prantslaste poolt olnud ja ainus kord kui ma nende peale panuseid panin vedasid nad mind kõvasti alt. Saksamaa vaatamata vigastustele võib olla kõigeks võimeline, kuid eks aeg näitab.
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN


                          Saksa näitas taset ja arvan ,et teda on vara medalitest ilma jätta.
                          Nagu ikka tõusevad nad suurvõistlusteks vormi.
                          Täpselt nii ongi.Sakslaste mäng pikal valikgrupide hooajal ,us mehed kogunevad klubidest paarix päevaks ei näita midagi kindlat MMiks.Siin tuleb just sakslaste puhul see lisa, et nende ettevalmistus on põhjalik.Nii vastaste mänguskeemide kui enda mängu(standarsituatsioonid ja liikumised)tarvis tehakse tõsine ettevalmistus ja seekordsel MMil räägib ka nende kasuks see,et nad pole favoriidid ja nad on päris näljased ,sest edu pole neid koondises juba kaua saatnud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic 'Jalgpalli MMi alagrupikohtumised'

                            Originally posted by apunkto

                            Ja ka väravavaht ei hiilanud eriti minu arust näiteks piirohvi väravale võinuks paremini reageerida

                            Samas selliseid purustamisi peab hästi harva ette juhtuma, et pinge jalgpallist ei kaoks ning säiliks nö. ettearvamatus...
                            väravavaht ei hiilanud jah eriti, aga selle bierhoffi värava kohta ytleks nii, et see oli liiga ootamatu löök ja piisavalt tugev(väga tuus värav igastahes), et mitte jõuda reageerida ...natuke ma väravas seismisest tean aga mitte piisavalt ... värvavaht jooksis natuke vara välja kyll .sellega olen igatipidi nõus

                            ästi lahe on kui vahest siukest väravate sadu näha saab
                            täitsa lõbus oli saudide põrustamist jälgida ...
                            saksamaa saatis oma esimese ähvarduse välja eks näeb mis sab kameruni ja iirimaa vastu ... seal juba nii lõbus pole

                            Ja seda kah et Klose on kunn vähemalt 2 korrusel

                            aga Itaaliat ei peata keegi ...

                            Kommentaar


                              #15
                              Mõned mõtted

                              Prantsusmaa Senegali mäng läks nii nagu seda oodata oli. Ise küll ennustasin viiki aga noh järgmine kord olen targem. Uruguai on selles alagrupis selgelt kõige nõrgem võistkond. Arvan, et nii Senegal kui Prantsusmaa võtavad sealt võidu. Väga huvitavad saavad olema Taani mõlemad järgnevad kohtumised. Hoian igaljuhul neiele prantsusmaa vastu põialt ja siis oleks les Blues juba alagrupist välja kukkuja.
                              Kameruun Iirimaa oli hea mäng ja tulevad tõenoliselt ka head mängud mõlemal saksaga. Huvitav alagrupp ja rõõm oli näha, et Iirlased suudavad ka ilma Keanita mängida, kuid siiski natuke veel kahtlen nende edasipääsus, sest et põntsu siuke jama pani neile rautselt ja ikkagi kapten puudu. koos Keaniga oleks isegi julgenud iirlastele hea õnne korral poolfinaali kohta ennustada.

                              Edasi minejaid pakuks Senegal ja Taani A grupist (Taani vs. Prantsusmaa 2:2)
                              ja Saksamaa ja Iirimaa teisest. (Sakslased vast võidavad kõik mängud ja iirlased löövad saudidele rohkem väravaid)

                              Homme siis kõik pöidlad pihku ja Inglastele ning Nigeerlastele kaasa elama

                              Tervitades
                              Eestlane Finsbury Parkis

                              Kommentaar

                              Working...
                              X