PDA

View Full Version : Jalgpalli MMi alagrupikohtumised

Jeeg
31.05.02, 20:50
Jalgpalli Maailmameistrivõistlused 2002, A-alagrupp

31.05.2002, 14:30*, Seoul
Prantsusmaa - Senegal 0:1 (0:1) (http://fifaworldcup.yahoo.com/en/t/m/1)
Väravad: Pape Bouba Diop (29)

* - Eesti aja järgi

[i]Kommentaariks: Kindlasti üllatustulemus, Senegal mängsi väga hoolikalt ja täpselt nii nagu treener seda soovis, et maailam parima koondise vastu mängitakse. Prantsusmaa mäng jättis keskväljal väga khavatu mulje, see eeest ründes tegutseti siiski effektselt (küll mitet effektiivselt sedapuhku), kaitses mängiti väga tujukalt.

vaherhar
31.05.02, 21:21
Inglastel on hea sõna selle kohta-suckerpunch.Senegali võit oli hea ullatus,aga sellise mänguga siiski kaugele ei jõua.Kolm punkti ei taga veel edasipääsu alagrupist.:baibai: :baibai: :baibai:

Oll
01.06.02, 06:29
Jah, aga ikkagi pool-neegritest Maailma meistritele tehti ära.Senegal on eesmärgi kuhjaga täitnud.

airmike
01.06.02, 15:45
Kamerun-Iirimaa 1:1 ,mis siin salata Kamerunil oli parajalt õnne(väravavahi ennestsalgav tõrje väravajoonelt,latt raksatas...)

Chazlor
01.06.02, 22:33
:D :P :õnnelik: :) 8 - 0, selliseid kloune ei tohiks üldse MM'le lasta. Mulle meeldis eriti see kui Luik ütles, et aasia tahab rohkem kohti saada MM'ile aga sellise mänguga ei saa sellest küll rääkida. Pigem tuleks mõni koht ära võtta. Uskumatu. Tublid sakslased.
Mina hoian neile seekord isegi pisut pöialt, sest kõik on nad nii maha kandnud ja pidevalt neid kritiseeritakse.

Deutchland deutchland über alles, pool on perses pool on alles :)

Tervitades

Siim
01.06.02, 22:52
Nõustun siinkohal Aivar Tiiduse väitega, et see mäng näitas pigem Saksamaa tugevust, kui saudide nõrkust. Uskumatu, et tänapäevasel MM-il veel selliseid skoore tuleb:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: - :( . Selle mänguga andsid saksid tormihoiatuse. Ballack, Klose, Ziege... üldsegi mitte halb meeskond. See sats võib veel jumal teab kuhu jõuda.:kaval:

mihkel
02.06.02, 02:03
Saudid olid tõesti ühed naljanumbrid :D. "Pakke" võivad loota veel Tuneesia ja Hiina jalgpallurid. Masendav, et isegi MMil sellised imed juhtuvad ja esimese poolajaga mängud ära otsustatakse.

Rebu
02.06.02, 02:26
Uruguai-Taani

Mängus oli palju ilusaid momente!!
Eriti Gonzalese ristikas-SEE OLI KINDLALT PÄEVA KOLL!!

apunkto
02.06.02, 02:28
Originally posted by Siim88

Nõustun siinkohal Aivar Tiiduse väitega, et see mäng näitas pigem Saksamaa tugevust, kui saudide nõrkust.

Naljakas, ma oleks küll just 100% selle väite vastu. See oli ju näha, et saudid lihtsalt ei osanud mängida, nad ei proovinudki sööta eriti, triblasid kaitses (seda tegi isegi viimane kaitsja!) ja kui söötsid siis olid need valesöödud. Ka olid nad teisel korrusel väääga mannetud. Ja ka väravavaht ei hiilanud eriti minu arust näiteks piirohvi väravale võinuks paremini reageerida ja ka linke värava ajal oli ta ebakindlalt väravast välja tulnud ning ei jõudnud enam tagasi, selle tulemusena löödi peaga mitte temast mööda, vaid üle...

Aga seda kas saudid nõrgad või fritsud tugevad näeme pärast mõlemi mängu iiri ja kameruni vastu..Olen suht kindel, et saudid hävivad sellise mänguga mõlemile, kuid iiri või kameruni viik/võit saksaga mind nii väga ei üllataks. Tore igatahes, et siukseid mänge on, sest väravaid tõepoolest igale maitsele, löödi ju ühes mängus rohkem kui kogu turniiri jooksul 3-s mängus. Samas selliseid purustamisi peab hästi harva ette juhtuma, et pinge jalgpallist ei kaoks ning säiliks nö. ettearvamatus...:doh:

Vot.

ROOTSI KUNN
02.06.02, 02:33
Saksa näitas taset ja arvan ,et teda on vara medalitest ilma jätta.
Nagu ikka tõusevad nad suurvõistlusteks vormi.:lahe:

apunkto
02.06.02, 02:35
Originally posted by Rebu

Eriti Gonzalese ristikas-SEE OLI KINDLALT PÄEVA KOLL!!

ma pakun, et sa mõtlesid Dario Rodriguez'i ristakat siiski? Gonzalest vist uruguai koondises üleüldse polegi?

gianluca
02.06.02, 02:42
Ma pole kunagi prantslaste poolt olnud ja ainus kord kui ma nende peale panuseid panin vedasid nad mind kõvasti alt. Saksamaa vaatamata vigastustele võib olla kõigeks võimeline, kuid eks aeg näitab.

Aramis
02.06.02, 02:48
Originally posted by ROOTSI KUNN

Saksa näitas taset ja arvan ,et teda on vara medalitest ilma jätta.
Nagu ikka tõusevad nad suurvõistlusteks vormi.:lahe:

Täpselt nii ongi.Sakslaste mäng pikal valikgrupide hooajal ,us mehed kogunevad klubidest paarix päevaks ei näita midagi kindlat MMiks.Siin tuleb just sakslaste puhul see lisa, et nende ettevalmistus on põhjalik.Nii vastaste mänguskeemide kui enda mängu(standarsituatsioonid ja liikumised)tarvis tehakse tõsine ettevalmistus ja seekordsel MMil räägib ka nende kasuks see,et nad pole favoriidid ja nad on päris näljased ,sest edu pole neid koondises juba kaua saatnud.

Devil
02.06.02, 02:58
Originally posted by apunkto

Ja ka väravavaht ei hiilanud eriti minu arust näiteks piirohvi väravale võinuks paremini reageerida

Samas selliseid purustamisi peab hästi harva ette juhtuma, et pinge jalgpallist ei kaoks ning säiliks nö. ettearvamatus...:doh:

väravavaht ei hiilanud jah eriti, aga selle bierhoffi värava kohta ytleks nii, et see oli liiga ootamatu löök ja piisavalt tugev(väga tuus värav igastahes), et mitte jõuda reageerida ...natuke ma väravas seismisest tean aga mitte piisavalt ... värvavaht jooksis natuke vara välja kyll .sellega olen igatipidi nõus

ästi lahe on kui vahest siukest väravate sadu näha saab
täitsa lõbus oli saudide põrustamist jälgida ...
saksamaa saatis oma esimese ähvarduse välja eks näeb mis sab kameruni ja iirimaa vastu ... seal juba nii lõbus pole

Ja seda kah et Klose on kunn :) vähemalt 2 korrusel :D

aga Itaaliat ei peata keegi ... :)
:õnnelik:

Chazlor
02.06.02, 03:06
Prantsusmaa Senegali mäng läks nii nagu seda oodata oli. Ise küll ennustasin viiki aga noh järgmine kord olen targem. Uruguai on selles alagrupis selgelt kõige nõrgem võistkond. Arvan, et nii Senegal kui Prantsusmaa võtavad sealt võidu. Väga huvitavad saavad olema Taani mõlemad järgnevad kohtumised. Hoian igaljuhul neiele prantsusmaa vastu põialt ja siis oleks les Blues juba alagrupist välja kukkuja.
Kameruun Iirimaa oli hea mäng ja tulevad tõenoliselt ka head mängud mõlemal saksaga. Huvitav alagrupp ja rõõm oli näha, et Iirlased suudavad ka ilma Keanita mängida, kuid siiski natuke veel kahtlen nende edasipääsus, sest et põntsu siuke jama pani neile rautselt ja ikkagi kapten puudu. koos Keaniga oleks isegi julgenud iirlastele hea õnne korral poolfinaali kohta ennustada.

Edasi minejaid pakuks Senegal ja Taani A grupist (Taani vs. Prantsusmaa 2:2)
ja Saksamaa ja Iirimaa teisest. (Sakslased vast võidavad kõik mängud ja iirlased löövad saudidele rohkem väravaid)

Homme siis kõik pöidlad pihku ja Inglastele ning Nigeerlastele kaasa elama :)

Tervitades

elx
02.06.02, 05:57
Originally posted by Chazlor

Tervitades

vot ei ela neile kaasa, rootslastele hoopis:P

Hellik
02.06.02, 13:49
Originally posted by Chazlor

Noh, täna kell 1230 õige MM siis alles algab ;)

Vindaloo: Lalalalalalalalalalala lalllalalaa lalalalalalala ENGLAND!!!

Devil
02.06.02, 15:08
Argentiina - Nigeeria 1:0 (0:0)
Batistuta 63'
Argentiina ryndas ja domineeris mängu keskväljal ... lõi oma kolli ära ja võitis !
Lihtne loogiline :)
Nurgalöökidest oli argentiinlastel tugevalt võimalusi batigol kasutas yhe neist ära ja sellest piisas ... platsil oli kenasti nähtav riveris pelav ariel ortega .. kes oli minu arust man of the match ... kindlasti näitas veron oma taset ... manus ju hooaeg polnd kõige parem ... aga täna oli ikke väga tubli ... nigeeria mäng keskväljal lõhuti kenasti ... ruumi neile ei antud ... nigeeriat maha kanda ei tasu mängida nad siiski oskavad vägagi hästi ...
Argentiina võitles ja võitis :silm4:

soosikutest on esimese mängu kaotanud vaid prantsusmaa ... kas täna lisandub veel keegi ntx inglismaa ? :) ... tegelt hoiame ikka englishmanidele pöialt ... kuigi rootsi on kah sympaatne

Devil
02.06.02, 16:41
Paraguai - LAV 2:2 (1:0)
Santa Cruz 39', Arce 55' - Struway (ov) 63', Fortune (pen) 90+1'

Buah ...esimene poolaeg kuulus paraguaile ja teine poolaeg kuulus peal 2 väravat totaalselt LAVile
väga lollisti lasi paraguai mängu käest ära .... kõige rohkem ajab vihale kohtuniku viimase minuti otsus ... ja väravavahi lollus nahhui ta vea tegi kui tegi ... minu arust ei teinud ... aga ma lähedalt kah ei näinud
Igastahes tulemus jätab mind kylmaks välja arvatud see et tropp kohtunik rikkus mu ennustuse tulemuse ära ;) :( :D

Rainman
02.06.02, 21:32
Hispaania!!!

Lõpuks ometi on see nõidus murtud ja Hispaania võidab oma esimese MM alagrupikohtumise alates 1950. aatast. Esimene poolaeg oli küll veidi rabe, kuid Rauli oma meisterlikkusega lükkas ära. Teisel poolajal saadi oma mäng ilusasti käima ja kuigi penalti võib-olla polnud õigustatud, on võit seda magusam :õnnelik:

Muide, seisu ennustasin ka õigesti :õlu:

Jeeg
02.06.02, 21:39
Inglismaa - Rootsi 1:1
Inglsimaa kinkis miskipärast ülekaalu rootslastele ja enam esimese poolaja head mängu ei leitudki, samuti muutus ebakindlaks inglaste kaitse ja laisaks rünne. Rootslased väärinuks vb isgei võitu - loodan et inglased õpivad kõvasti sellest kohtumisest.

Hispaania - Sloveenia 3:1
Üldiselt oli selline kohtumine, kus mängisid mulle mõnede sümpaatsete mängijatega Hispaania ja väikeriigi koondis, kellele ma peale 1999. a sügisel Ukraina vastu näidatud mänge olen siiania alati südamest pöialt hoidnud - Sloveenia.
Kohtunik rikkus mängu ära ja see oleks ka kõik, ilma mõttetu vilepartiita oleks see kohtumine võinud lõppeda mitme teistsuguse numbrinäiduga - sh. 2:2 viigiga.

Igatahes on MM alanud huvitavate mängude saatel - hetkel on löödud mängu peale keskmiselt 3.125 väravat.
Ja kui ka arvestada veidike saudide hävinguga, siis on ikkagi paljdu kohtumised pakkunud hoogsat ja võimalusterohket mängu.

Taidur
03.06.02, 13:33
Inglismaa - Rootsi 1:1

Rootslaste mäng tegi rõõmu. Kahju ainult, et Larsson 2-1 ära ei löönud, sest võimalus oli täiesti olemas.

Argentiina - Nigeeria 1:0

Olgugi, et Argentiina mulle üldsegi ei meeldi, tuleb nende tugevust tunnistada. Aga Nigeeria võib siit alagrupist ka edasi minna. Kahjuks ei näe ma varianti, kuidas Argeniina siit edasi ei pääseks.

Taidur
03.06.02, 14:26
Sa tahad kindlalt väite et nad kaotavad nii Inglismaale , kui rootsile?

Üldsegi mitte. Ma tahtsin öelda seda, et neil on väga raske grupist mitte edasi pääseda.

mcnamara
03.06.02, 14:39
Ooo kui veider see asi siin välja näeb - igatahes reedel oli veel teistmoodi?:D

Mõned mõtted siis senipeetud mängudest. Kõige rohkem rõõmu on mulle seni valmistanud Iirimaa mäng laupäeval teisel poolajal ja Jon Dahl Tomasson. Iirlased näitasid minu meelset veenvalt, et Roy Keane'i eemalejäämine ei tähenda neile veel ilmtingimata katastroofi. Pärast reedest aafriklaste imemängu tõstsid just iirlased lauba hommikul Euroopa lipu taas kõrgemale. Saksamaa tagus saudid küll maapõhja, aga ütlen ausalt, et pole 1986.aastast nii kehva esitust MM-finaalturniiril näinud kui saudide oma oli. See meeskond küll sellele turniirile ei kõlba. Ja eestlaste võit nende üle ei tundu enam kaugeltki üllatav, pigem loogiline... Iirlased oskavad tõenäoliselt sakslaste vastu palju paremini mängida. Viiki on muidugi vaja ja see võib täiesti tulla.
Taani ja Tomasson said ainuvõimaliku võidu kätte. Iga teine tulemus tähendanuks vist neile alagruppi jäämist. Usun, et prantslased võtavad ennast väga tõsiselt kätte nüüd ja neid võita ei õnnestu. Uruguai mäng lagunes aga otsekohe pärast Recoba lahkumist. Ma ei tea, kui ränk ta vigastus on, kuid ilma temata olid lõuna-ameeriklased püstihädas.
Viiki vajaks ka Inglismaa argentiinlaste vastu reedel. Ausalt öeldes ei näe hästi, kuidas see tulla võiks. Argentiina jättis eile sellise mulje, et pani ohkima. Pall liikus mehelt mehele, nagu vastast polnukski. Ja ometi ei ole Nigeeria mingi suvaline tiim...
Inglaste eilne esitus oli pehmelt öeldes nõrk. Keskväli puudub - eriti kui Beckham mängida ei jaksa või ei julge. Owen ei saanud kogu mängu ajal ühtegi normaalset (loe:täpset) söötu. Pärast mängu olin veendunud, et Inglismaa alagrupist edasi ei pääse. Hiljem grupi võimalikke variante analüüsides leidsin, et mingi pisike võimalus siiski on. See eeldaks küll tõenäoliselt Rootsi-Nigeeria omavahelist viiki.;)
Mängude endaga olen väga rahul. Kõik on vaadata kõlvanud. Ja väravaidki lüüakse. So far so good.:lahe:

Maarek
03.06.02, 14:42
Tra, "kommentaatorid" hakkavad juba jälle kõike ilusat ära rikkuma. Eile pärast Hispaania võitu hakkas peale mingi halamine a'la kohtunik keeras kõik persse ja Hispaania sai teenimatu võidu. Kuigi vile oli tõesti kehv ja penalt tuli lambist ei otsustanud ju see lõppude lõpuks mängu saatust :doh:
Ja uus sõna on ka välja mõeldud: krosspall:D . Varem nimetati tsenderduseks aga ju siis see pole eesti sõna ;)

Maarek
03.06.02, 14:44
Originally posted by mcnamara

Viiki vajaks ka Inglismaa argentiinlaste vastu reedel. Ausalt öeldes ei näe hästi, kuidas see tulla võiks. Argentiina jättis eile sellise mulje, et pani ohkima. Pall liikus mehelt mehele, nagu vastast polnukski. Ja ometi ei ole Nigeeria mingi suvaline tiim...

Argentiina-Nigeeria mäng ainult kinnitas minu veendumust, et alagrupist saavad edasi eelpoolmainitud tiimid.

apunkto
03.06.02, 16:03
täna siis ka Itaalia avamäng ecuadori vastu. Väga tabavalt märkis enne Mehhiko-Horvaatia mängu Liivo Leetma: finaali võiksid jõuda Itaalia ja Argentiina. Igatahes:D

gianluca
03.06.02, 18:26
Kas koeramaa kohtunikud ikka võivad MM-l vilistada? :viha:

rohelineKonn
03.06.02, 18:35
Brasiilia Riikliku Teatrikooli kasvandikud ei olnud täna küll eriti veenvad, kuid aasiast pärit vähenäinud kohtunikule kõlbas seegi. Kastist väljas mahatõmbamise eest penalt ja puhtalt väljasimuleeritud teine kollane pärast seda kui jalgu tabanud pall pani Rivaldo pead kinni hoidma. Palju õnne brassidele ka edaspidiseks.:viha:
Ennustus läks vähemalt õieti

Maarek
03.06.02, 21:24
Tänase päeva pirn tuleb Türgi treeneri suust:

Tema sõnul oli meeskonna eesmärgiks koguda alagrupiturniiril üheksa punkti. "Pärast tänast on kuus punkti veel saadaval ning me läheme neid punkte võtma mängides nii hästi kui võimalik," lubas Gunes

:D:D:D:D

Maarek
03.06.02, 21:27
Originally posted by rohelineKonn
Kastist väljas mahatõmbamise eest penalt

Mis otsast selles olukorras simuleerimisega tegeldi.:doh: :doh:

Martin
03.06.02, 21:29
Brasiilia Riikliku Teatrikooli kasvandikud ei olnud täna küll eriti veenvad, kuid aasiast pärit vähenäinud kohtunikule kõlbas seegi. Kastist väljas mahatõmbamise eest penalt ja puhtalt väljasimuleeritud teine kollane pärast seda kui jalgu tabanud pall pani Rivaldo pead kinni hoidma. Palju õnne brassidele ka edaspidiseks.:viha:
Ennustus läks vähemalt õieti

Mina küll ei saa aru nendest, kes seda kohtunikku sõimavad. Tegi täiesti korraliku vilepartii, kuid eksis vaid ühe korra - see muidugi otsustav pendlaotsus. Kõik ülejäänud otsused olid täiesti ok ning alguses tundus olevat suisa turniiri parim vilemees. IMHO.

Mis puutub pendlasse, siis pigem oleks oodanud abi piirikohtunikult, kes PIDI olema paremas olukorras kui peakohtunik ning oleks tegelikult pidanud talle märku andma, et viga oli väljaspool kasti. Või äkki andis märku, et viga oligi pendlat väärt? :oih:

Mis puutub Rivaldo näitlejaandi, siis palli löömine tema pihta oli täiesti arulage tegu ning kollane kaart oli 100% õigustatud.

sicmic
03.06.02, 21:37
Originally posted by Maarek

selles olukorras poldki simuleerimist...simuleerimine oli teise "punase" juures

gnat
03.06.02, 23:48
jah Rivaldo võis külla haiget saada kuid kas löök oli siis nii valus et nutma hakata kui palliga vastu kätt saad ja siis veel näost kinni hoida .. aga Ronaldo värav oli fantast see mingi kiitus väemalt.

rohelineKonn
04.06.02, 02:22

penalt polnud õigustatud, sest mahatõmbamine toimus kastist väljas. punane selles situatsioonis oli siiski õige otsus, sest maha tõmmati üksi läbi olev palliga mees. nõus. aga Rivaldo - mees võib olla üks maailma parimatest jalgpalluritest aga ma ei saa tunda mingit respekti sellise cheateri vasti. masendav. läheb samasse kategooriasse teiste toredate lõuna-ameerika simulantida ja käsipalluritega.
peale selle löödi teda palliga selle eest, et ta mängis aega.

Martin
04.06.02, 02:33
peale selle löödi teda palliga selle eest, et ta mängis aega.

Ja SEE õigustab palliga löömist??? Siis oleks võinud ju kohe käega vastu larhvi äsada...

jyriöö
04.06.02, 02:46
Veel kohtunikutööst brasside mängus, joonemees sedakorda. Rivaldo peaga löödud väravat, mis suluseisuks ära võeti, oleks pidanud lugema. Vend seisis kaitsjaga ühel joonel. Lõpptulemus õigustatud, kohtunik oli tiba ebakindel, kuid tema veast mängu siiski ei otsustatud.

silverman
04.06.02, 03:55
Originally posted by jyrioo

Lõpptulemus õigustatud, kohtunik oli tiba ebakindel, kuid tema veast mängu siiski ei otsustatud.

Julge avaldus. 5 minutit lõpuni viigiseisus valepenalti ja ei otsustanud mängu lõpptulemust? Mingi 10% tõenäosusega tõepoolest...

Aga kohtunik oli kas tulnud mingit teist spordiala vilistama või oli ta tulihingeline Brasiilia-fänn. Roberto Carlos oleks pidanud 2 korda kollase saama, esimesel juhul annetas ta selle hoopis türklasele kobisemise eest. Ja mis huvitavad karistuslöökide olukorrad, kus kahel korral 2 brasiillast mingi 1,5 meetri peal ees pikutasid löögi hetkel. Penaltist ei tasu rääkidagi...

Aga noh, loomulikult tuleb tunnistada, et Brasiilia oli parem. Türgi keskvälja ja kaitse vahel oli ikka megasuur auk, kus rünnakuid algatada.

SleepWalking
04.06.02, 12:49
Rivaldo tunnistab oma näitlemist:

"No, the ball did not hit me in the face," confirmed Rivaldo. "But the Turkish player shouldn't have done that in the first place. My experience counts. So the ball touched my leg and not my head, and I recognise that it did not hit my face, but the other player was still in the wrong. I said sorry to him, but these things happen in football."

Seega on Rivaldo see, kes otsustab, kes peaks saama kaardi ja kes mitte. Ja et kohtunik ikka annaks kindlasti punase - tuleb see vastasele välja näidelda. Loogiline
:doh: ...

dreyd
04.06.02, 13:15
krdi Rivaldu, sellsitel puhkudel tuleks kasutusele võtta kasvõi mängu järgne karistus komisjoni poolt, kes määraks filmijale automaatselt 1/2 mängukeelu,

aasiakohtunikud on tropid

Maarek
04.06.02, 14:00
Kus on nüüd poleemika tekkinud ühe tühise simuleerimise ümber.:)
See kaart oli seal täiesti õigustatud ja see simuleerimine ei muuda fakti, et palliga kedagi lüüa on puhas debiilsus.
Ja kui ma ei eksi, siis NTV kommentaator väitis, et kollane kukkus ka Rivaldole. Pole protokolli uurinud, seega ei tea kas see ka tõele vastab.

mcnamara
04.06.02, 14:17
Nägin Brasiilia-mängu õhtul nö. isikliku videoedit'ina :D (s.t kerisin igavamad kohad edasi). Recber Türgi väravas oli tõesti hea, vahest tugevaim esitus väravavahilt, mida seni MM-il nähtud.
Penalti oli ilmne liialdus muidugi - ses mõttes, et mahatõmbamine oli, ja punase kaardi vääriline ka - aga väljaspool karistusala. Rivaldo jahmerdamine ei omanud mängu lõpptulemuse suhtes enam tähtust, aga vääriks siiski minu meelest edasist uurimist. On ju lubatud näitlemine luubi alla võtta.
Itaalia jättis eile võimsa mulje. Alagrupivastastega neil küll probleeme ei tohiks tulla. Iseasi, kas nad turniiri algul liiga heas hoos ei ole?;) Meenutaks siinkohal, kuidas nad 82. aastal alustasid.

-Antz-
04.06.02, 17:06
niih. 1. punane oli õigustatud, aga penalti selle eest, et viga toimub väljaspool trahvikasti? no ei. ja see rivaldo case: ok, kuumavereline türklane lõi palli tõesti mõttetult kõvasti, aga mida tegi sellisel juhul rivaldo, oli ju täielik nõmedus. saades palliga käe pihta, haarab ta näost ja jääb lamama! palliga sai nii haiget, et võttis pisara silma või? ei saa aru vendadest, kes siin mainivad, et milleks sellel tühisel seigal üldse pikemalt peatuda!!! kas jalgpallimaailma "suured" võivad määrata, kellele kohtunik peaks kaarte jagama, nagu rivaldo enese kommentaarist näha on??? ja mida teeksid siinsed tarkpead sellisel juhul, kui samalaadne asi toimuks mõnes eesti koondise mängus (mitte et eestlane türklase moodi käituks...) ikkagi oleks asi õigustatud või? või oleks savi ja poleks mõtet sellel rohkem peatuda? asi on ju printsipiaalne ja seda peaks ka fifa märkama. oli ju enne mm-i kõvasti juttu filmimisest. mu meelest tuleks mängukeeld tühistada ja brasside jalkaliitu trahvida, muidu need oinad (staarid) arvavadki, et nemad otsustavad. peale selle veel r. carlose nõmedad kommid: ma ei kõhkleks kordagi trahvikastis filmimast, kui 90. min. kaotusseisus oleksime või meie võidame oma grupis kõki satse 40% pingutusega. et siis 40% pingutust ja 60% filmimist või??? igatahes on nad endale nüüd küll vee peale tõmmanud, olgu nad nii head kui tahes.
vot.

oku
04.06.02, 19:32
Ka mina olen Rivaldo esinemises tugevasti pettunud. Brasiilia näitlejad pole mulle kunagi eriti meeldinud, pärast viimast etendust kadus vist viimanegi sümpaatia. :oih:

vandersell
04.06.02, 19:33
minu silmis langes rivaldo maine tohutult. ei tegi kohe, mis tast nüüd sügisel, kui jälle Barca eest mängib, mõelda. Oja Pets oleks selle kohta öelnud- mõttetu mees.

airmike
04.06.02, 19:39
Originally posted by dreyd

krdi Rivaldu, sellsitel puhkudel tuleks kasutusele võtta kasvõi mängu järgne karistus komisjoni poolt, kes määraks filmijale automaatselt 1/2 mängukeelu,

aasiakohtunikud on tropid AASIAKOHTUNIKEL ju silmarig ka vähe piiratud...:ham9:

Devil
04.06.02, 20:21
krt nu te ajate juba selle rivaldo asjaga :viha: vihaseks ... ammendatud ei ole juba ve see teema ...
aasiakohtunik võik kyll yhe vale otsuse teha ... aga tegijatel ikka juhtub ...

Jaapan ja Lõuna-Korea on väga väga meeldivalt yllatunud oma mänguga ... minu arust vääris jaapan belgia vastu võitu ja L-Korea teeb poolale ära :D:õnnelik:
mängu tehniline ja kiire nagu jaapanlased ise :)

Teinekord vaadake mis teema all juttu ajate :)

vandersell
04.06.02, 20:38
Originally posted by Devil

krt nu te ajate juba selle rivaldo asjaga :viha: vihaseks ... ammendatud ei ole juba ve see teema ...
Teinekord vaadake mis teema all juttu ajate :)
sry, sain üle pika aja arvuti taha ja mõylesin, et ütlen ka sõna sekka. ja mis selle teemaga on? Kas on vaja eraldi teemat Rivaldo käitumise kohta?

Rainman
04.06.02, 20:46
Originally posted by Devil

aasiakohtunik võik kyll yhe vale otsuse teha ... aga tegijatel ikka juhtub ...
Põhiline, keda siin siiski süüdistati oli Rivaldo ja see oli tõesti inetu tegu.

Tänastest mängudest. Jaapan oleks pidanud Belgiat võitma, aga viik on siiski õigustatud. Lõuna-Korea oli Poolast üle igas mänguolukorras. Poola päästis "Saudi-Araabia pakist" vaid Dudeki hea mäng ja see, et korealastel sihik mitmel puhul pisut viltu oli. Hiddink viib Korea veel poolfinaali :D

PS! Kui Venemaa peaks homme Tuneesia käest lakki saama, siis Eesti koondise head mängud ei tundugi enam nii head ;)

Jeeg
04.06.02, 21:14
Niih, tänase ja eilsete mängude kohta ütleks, et tegemist oli väga huvitavate mängudega, va. Horvaatia-Mehhiko. Samuti ei ole ma näinud Kostariika-Hiina mängu, kuid kuuldatavasti vähemalt 1. poolaeg tegeleti surmtõsiselt kaitsetööga.

Rivaldo tegi muidugi Türgi koondisele tuska ja seda väga osavalt, ilmselt tuöleb distiplinaarkohtult ka karistus, hea et ta vähemalt ise tunnistas oma närvide ülekeemist.
Poola jätkab mannetuid esinemisi, samas kui üllatavalt ilusa mängu pakkus Itaalia, kes vastasel korral saaks minu kriitikanoolte osaliseks :D. Veel tooks esile väga hea mängu nii Jaapanilt kui Lõuna-Korealt (muuseas - kunagi käis jutt, et MMil mängib Põhja ja Lõuna ühendmeeskond), mõlemal on reaalsed shansid edasipääsuks. Belgia puhul üllatas kaitse rohke eksimine aga meeskonnavaim ja -tahe on piisavalt tugevad et neist tekkinud augud kiiresti väravate näol tagasi teha.

Siiani MMi põnevaim mäng: Jaapan - Belgia

Homme siis veel kahes päeva esimeses matshis neli meeskonda, kes veel neil võistlustel esinenud pole: Venemaa vs. Tuneesia ja USA vs. Portugal.

Peale seda saaks teha ka juba suuremaid kokkuvõtteid, kui MMist peetud veerandjagu kohtumisi.

Väike-Tom
04.06.02, 23:50
Mida te irisete siin Rivaldo kallal? Õieti tegi. Need kuradi türklased raisk. Kui nemad ei tea Fair Play reeglitest tuhkagi, siis keegi peab neid karistama. Pealegi Rivaldo tunnistas, et ta ei saanud palliga näkku ja tõdes, et kukkus meelega. Siiski tunnistan, et kogu see situatsioon tundus koomilisena, kuid kuidas muidu neid türklasi karistada?

apunkto
05.06.02, 00:59
issand jumal, kas sa loll mees aru ei saa, et see mis rivaldo tegi pole jalgpall vaid mingi hädine näitemäng mis oksele ajab lausa.:viha:

Jyrka
05.06.02, 01:59
Mina nägin asja nii, et türklane lõi palli ilusasi Rivaldule et ta selle kinni pÌüaks aga tüüp hüppas hoopis pikali :(
Aga muidu MM = :reiv: :reiv: :reiv:

eston maravilha
05.06.02, 03:47
türklased teavad fair playst rohkem kui need brassid nimelt türgi koondis võitis euro 96l fair play auhinna. ja seda eriti super alpay ozalani tõttu

Rebu
05.06.02, 04:03
Rivaldo sakkib täiega!!Haige tüüp!!:viha:

mcnamara
05.06.02, 14:19
Tahaksin siinkohal Belgia punaste kuradite eilsele mängule tunnustust avaldada. Nojah eks nad ole mul muidugi lemmikud ka...:P Aga tõepoolest - reservkaitsjatega (3 põhikaitsjat vigastatus) õnnestus punkt kätte saada. Jaapanlased mängisid minu meelest teise poolaja fantastiliselt. Olin seni nende headusest ainult kuulnud - nüüd nnägin oma silmaga. Loodetavasti õnnestub neil alagrupist edasi saada.
Poola? Horvaatiaga kahekesi seni Euroopa suurimad pettumused. Täiesti abitud kiirete korealaste vastu.
Täna ootan ja loodan Iirimaalt viigipunkti Saksamaa vastu.

Jyrka
05.06.02, 17:57
Väga masendav Purtugalilt :(

Robyn
05.06.02, 18:16
Portugali treener oleks pidanud varem Nuno sisse vahetama :( Eriti nõme oli see, kuidas USAlased lõpus venitama hakkasid! :viha: Pagan küll, ma ju lootsin, et Portugal võidab kogu MM-i ära! :(

Maarek
05.06.02, 18:44
Originally posted by Robyn

Portugali treener oleks pidanud varem Nuno sisse vahetama :( Eriti nõme oli see, kuidas USAlased lõpus venitama hakkasid! :viha: Pagan küll, ma ju lootsin, et Portugal võidab kogu MM-i ära! :(

Ega sa ometi arva, et portugaallastele MM nüüd lõppenud on:doh: :doh: . Küll mängu käima saavad;)

-Antz-
05.06.02, 18:49
rivaldole tuli vähemalt 4000 sveitslast trahvi, hea seegi. ta on ikka ilge jobu küll!

Robyn
05.06.02, 18:57
Ei, tegelt ma siiski usun, et järgmisetes mängudes võtab Portugal end kokku. Ja et USA tähelend lõppeb sama kiiresti kui algas :oih:

Jeeg
05.06.02, 21:35
Niisiis, on kõikides alagruppides ka 1. voor läbi ning E-alagrupis ka peetud tänase päeva põnevaim mäng Saksamaa - Iirimaa, kus Iirimaa oleks vast isegi võitu väärinud, sest et Saksamaa mäng läks teine poolaeg küll väga mannetuks ega poleks väärinud võitu MMi sugusel suurturniiril. See eest Iirimaa ilusasti söötis ning mängis mängu täiesti lõpuni välja, mis lõpuks ka rõõmuröögatuse minu suule tõi.
Üldiselt loodaks, siis konkreetselt selle alagrupi koha pealt, et Saudi-Araabia kõik oma kohtumised kaotaks (ei ole tegemist vaenuga minu poolt, lihstalt spekulatsioon) ning, et Iirimaa ja Kamerun suudaksid kõik järelejäändu kohtumised võita, msi tähendaks täiesti ootamatul kombel Saksamaa välja jäämist 1/8-finaalidest.
Ja ikka veel pean ära mainima, et mul ei ole isiklikult midagi Saksamaa koondise vastu, kuid Iirimaad ja Kameruni eelistan neile küll.

Portugal on pasa, muud midagi :D

vaikiv mees
05.06.02, 22:16
Kui Saksa peaks Kameruniga ka viiki mängima(mis pole võimatu), mis siis arvessse läheb? Ainult viikide puhul on omavaheline väravate vahe muidugi kõigil 0.

vello99
05.06.02, 23:53
Originally posted by vaikiv mees

Kui Saksa peaks Kameruniga ka viiki mängima(mis pole võimatu), mis siis arvessse läheb? Ainult viikide puhul on omavaheline väravate vahe muidugi kõigil 0.

FIFA WORLD CUP REGULATIONS:

http://us.ent4.yimg.com/fifaworldcup.yahoo.com/releases/wc2002-E.pdf

Art. 28 6.

Ranking in each group shall be determined as follows:
(a)greater number of points obtained in all the group matches;
(b)goal difference in all the group matches;
(c) greater number of goals scored in all the group matches.
If two or more teams are equal on the basis of the above three crite-ria,
their place shall be determined as follows:
(d)greater number of points obtained in the group matches between
the teams concerned;
(e) goal difference resulting from the group matches between the teams
concerned;
(f) greater number of goals scored in the group matches between the
teams concerned;
(g)drawing lots by the Organising Committee for the FIFA World Cup.

....ehk Saksamaa saab viigi korral välja jääda ainult siis kui Iiri ja Kamerun saude vähemalt 8:0 loputavad.

dreyd
05.06.02, 23:55
seoses esimese etapi lõpuga, pani mind lisaks Korea ja Usa võitudele imestama ka pisikene järgmine asjaolu, nimelt mitte ühtegi 0:0 mängu:õnnelik: viike ka tegelt päris normaalselt 4, igatahes areng on näha, 4 aastat tagasi oli seis peale I vooru, 2 nullimängu ja 5 viiki

ahjaa väravaid on ka rohkem löödud hetkel siis 2,88/mäng, 4 aastat tagasi 2,3125/mäng peale I vooru

statsistika:lahe:

mcnamara
06.06.02, 14:17
Iirimaa tegi eile õhtul minu uskumatult sita tuju rõõmsamaks. Vaatasin videost, kerisin ja kerisin - mitte midagi ei tule. Mõtlesin juba, et üks mu lemmikutest peab kohvrid pakkima. Ja siis: Finnan - Quinn - Robbie Keane!!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Selle MM-i seni mõnusaim moment. Iirlased mängisdi hästi ka, äkki nägime hoopis eile Saksamaa tegelikud võimed ära?...et noh just väga palju neid ei olegi.
USA võit oli ka tore. Portugal läks lihtsalt mütsiga lööma ja alati on tore, kui selle eest karistada saab.:P

jyriöö
06.06.02, 16:42
USA oli füüsiliselt kõvasti üle. Jõudsid joosta, abistada, sööt liikus ja oma võimalused löödi ära. Väheke õnne kulub kah asja juurde. Näha oli, et tahtmine ja kõva team spirit suutsid kompenseerida tehnilise puudujäägi. Lõpus oli portugallaste kumm nii tühi, et viigivärava hõngugi eriti ei tekkinud. Tugev!

mikk
06.06.02, 17:19
Kurat, Taanilt võeti üks värav lihtsalt ära ja anti selle asemel kaart. Teisel poolajal olid taanlased aga lausa laibad, kuumus vist?

Maarek
06.06.02, 17:37
Originally posted by jyrioo

USA oli füüsiliselt kõvasti üle. Jõudsid joosta, abistada, sööt liikus ja oma võimalused löödi ära. Väheke õnne kulub kah asja juurde. Näha oli, et tahtmine ja kõva team spirit suutsid kompenseerida tehnilise puudujäägi. Lõpus oli portugallaste kumm nii tühi, et viigivärava hõngugi eriti ei tekkinud. Tugev!

Eks Portugal peab oma "tänusõnad" ka Pauleta'le ütlema, kuna ma ei ole veel näinud, et keegi nii palju võimalusi oleks surmanud. Küll oli jalg kõver, siis pea, jne. :( :( Portugalil ikka sama hea, vana probleem: võimalusi küll luuakse, aga pole kedagi, kes need ära lööks.

mcnamara
06.06.02, 18:08
Jajah siis Kamerun võitis Saudisid vaid 1:0, tähendab Iirimaale piisab igas variandis
2-väravalisest võidust, et grupist edasi pääseda. Lootust on!
Taani viik on pettumus. Pagan võtku seda keskpäevast Aasia kuumust!

Ott
06.06.02, 20:53
Eks Portugal peab oma "tänusõnad" ka Pauleta'le ütlema, kuna ma ei ole veel näinud, et keegi nii palju võimalusi oleks surmanud. Küll oli jalg kõver, siis pea, jne. :( :( Portugalil ikka sama hea, vana probleem: võimalusi küll luuakse, aga pole kedagi, kes need ära lööks.

Krdi tropid, ja Eesti vastu kyll oskasid ära lyya:deemon: :viha:

Ja syndis ka 1. 0 - 0 viik. Prantsusmaa ja Uruguai vahel. Prantsusmaal läheb raskeks nyyd edasipääsemisega, Taanile nad ikka niisama 2hte väravat ei löö!
Esimest poolaega ma ei näinud, kas keegi kirjeldaks millega Henry hakkama sai? (või siis hoopiski kohtunik?:D )

Maarek
06.06.02, 21:21
Originally posted by Ott

kas keegi kirjeldaks millega Henry hakkama sai? (või siis hoopiski kohtunik?:D )

Mingi 50-50 variant oli olnud. Tuli tald ees sisse, aga oli "asjatundjate" arvates max kollast väärt.

Igaljuhul läheb prantslastel Taani vastu raskeks. Väljas Henry ja väidetavalt ka Petit. Esimest poolaega vaatasid fifaworldcup.com pealt ja sealt koristati ekraanile ilmunud kollane ära, aga teisel poolajal Osila siiski märkis, et kollane jäi alles. Võta sa kinni, kellel õigus:oih:

wiiner
06.06.02, 21:31
väga kahju tõesti, et ei suudetud äärmiselt ebasümpaatsete uruguailaste vastu võiduväravat ära lüüa. Omad võimalused olid küll ka vastasmeeskonnal, kuid Barthez oli mees omal kohal! Väga kaheldav otsus kohtuniku poolt oli see punane kaart, mis arvatavasti suures osas otsustaski kohtumise saatuse. Punane kaart sellise asja eest? Siis oleksid uruguailased mängu küll vist hoopis üheksakesi lõpetama...
Nojah, loodetavasti saab Zidane Taani vastu juba mängida ning lisab enesekindlust prantslaste meeskonnavaimule ning lüüakse need kaks võidukolli ikkagi ära... Samas muidugi väga kahju, et Henry eemale jääb, kuid eks prantslastel on ju teisigi häid ründajaid...

kes veel ei märganud, siis mina olen sel MM'il prantslaste poolt :doh:

priity
06.06.02, 21:38
Petit sai ikka kollase kaardi ja jääb järgmisest mängust eemale. Petit kaotus aga pole nii suur probleem kui Henry puudumine. Trezeguet on võrreldes temaga üliaeglane. Cisse jälle kiirem kuid tegi lõpus paar liiga rutakat lahendust.
p.s. see kuulub küll kommentaatorite teema alla, kuid üsna naljakas oli kuulata amide kommentaatoreid rääkimas teemal, "et litsarats on pisike mängija" :P

eston maravilha
06.06.02, 22:46
kui konnanärijad edasi ei lähe on world cup minu jaoks juba 50%selt korda läinud.

ek
07.06.02, 16:04
peale Uroodide ja Prantsusmaa mängu hakkas mulle FRA hoopiski meeldima mingil määral. D. Silva aga tapaks ära kui võimalus oleks.

airmike
07.06.02, 19:48
• SPAIN 3 : 1 PARAGUAY
• SWEDEN 2 : 1 NIGERIA

rohelineKonn
07.06.02, 21:03
iiiiiingland!!!

owen küll pisut nagu sukeldus, aga mis siis

iiingland!

see oli neile Falklandi saarte eest
maradona ja simeone eest saavad edaspidi

Hellik
07.06.02, 21:07
Sellist emotikoni pole veel loodud, mis kajastaks piisavalt hästi praegust tunnet :)
Rotid pandi ikka korralikult paika, said nii "jumala käe" kui '98 eest jne jne.
36 years of hurt... NO MORE!!! :)

vello99
07.06.02, 21:34
Ei ole midagi öelda, väga hästi mängitud...Eriti see tänavakakleja Mills, lõpus tundus vahepeal, et tema ja Ferdinand hoidsidki Inglismaad üleval. Scholes oli väga hea, Beckhamist ning Owenist rääkimata. Ja muidugi Teddy...

Nüüd muud midagi ei olgi vaja kui Niigerite vastu vähemalt viik saavutada. :D

Che
08.06.02, 00:33
teenitud võit Inglismaale, sest Arg oli kehv. eriti nende ninamees Veron. igavene uimerdis. Inglismaa fännile oli võit muidugi magus, aga teab mis konstruktiivset jalgpalli inglased just ei mänginud. mäng näitas ennekõike Erikssoni tugevust. meestele oli antud selge mängujoonis, millest ka kinni peeti. muidugi ehe briti jalgpall, mis mul ihukarvad püsti ajab.

see oli neile Falklandi saarte eest...

see nagu rohkem Arg'ide argument ;) Falklandi saared kuuluvad inglastele nii ehk naa.

Jeeg
08.06.02, 01:34
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeehaw!

/me lihtsalt tõmbas Collina antud üleajal särgi üle pea, et ei peaks nägema seda kohtumise lõppu...

SUPER SCHOLES! Absoluutselt inglaste parim, kuigi nii võiks igas teises mängus ka tituleerida Sinclairi, Owenit, Beckhami ja kaitses ennastsalgavalt rabanud Rio Ferdinandi!

Ma usun küll, et Inglismaa suudab valmistuda piisavalt hästi Nigeeria vastu, et võtta sealt vajalik tulemus ;)

jyriöö
08.06.02, 02:28
Pange mind või põlema, aga Sinclair oli üleplatsimees. Perse ja Scholes keskele, Trevor vasemale ja nigeerlaste vastu on tulemus käes. Mõnikümmend tuhat kilomeetrit reise Euroopa ja Aasia vahel on selle mehe vormi tugevalt parandanud :P . Inglaste kaitse oli nagu reinforced concrete, hea oli vaadata, kuda argentiinlased peaga vastu seina tagusid. Keskkaitse ruulis, isegi Mills oli tasemel. Penaltit teenides oli Owen justkui Broadway lavalaudadelt tulnud, sest Pochettino tõmbas üliõigel ajal jala eest ära, millest küll Collina veenmiseks ei piisanud. Argentiina küll surus, kuid inglastel olid paremad momendid. Teenitud võit!

Jeeg
08.06.02, 15:37
Lõuna-Aafrika Vabariik - Sloveenia 1:0
MMi igavaim mäng, Sloveenia koondis on nagu ära lagunenud peale sisekriisi, loodame et nad suudavad end koguda EMi valikmämngudeks.
Aafriklased mängisid ka tegelikult alla oma võimete ja sellise mängupildiga poleks neilgi suurt 1/8-finaalis midagi peale hakata.

Oll
08.06.02, 20:46
itaalia-horvaatia 1:2
brasiilia-hiina 4:0

Itaalial rohkem ebaõnne pole võimalik!!

thierry
09.06.02, 02:42
Postituse tegi eston#21: kui konnanärijad edasi ei lähe on world cup minu jaoks juba 50%selt korda läinud.

Hmmmm..... sa(väikese täega) oled vist ikka suht-koht kibestunud inimene ja mõttetu mees, kui mänge vaadates kellegi poolt pole, vaid vastu oled. Kahju kohe sinust :(

Tembu
09.06.02, 21:34
Niisiis piisab Inglismaale ka Rootsi viigist Argentiinaga...Kuigi ma ei kahtle, et nad Niggaariale koti pähe tõmbavad. Kuid svenssonid teevad nende ülesande veel lihtsamaks.

vandersell
10.06.02, 13:27
oi-oi, küll oleks kena kui Rootsi ja Inglismaa teeksid vähemalt viigi! Sis oleks Argentiina väljas! See MM võib üldse üllatuste MMiks kujuneda sest alagruppidest ei pruugi edasi saada ei Prantsusmaa, Argantiina, Itaalia. Läheb huvitavaks :)

mcnamara
10.06.02, 14:26
Hmm tuleb vist siiski rahulikuks jääda...mina ei ole küll suurem asi ennustaja (seda tõestab kasvõi koht MM-ennustuses), aga kõik need üllatused lõpevad paratamatult ühel hetkel. Suurtest ma arvan, et Prantsusmaal ja Itaalial on siiski küllalt head võimalused edasi pääseda... Argentiina...nojah, kui vaja on kandidaati soosikuid külmalt välja kukutama, siis Rootsi sobib nagu rusikas silmaauku. Nad võivad selle vabalt äre teha. :P

Maarek
10.06.02, 16:19
Algselt tegi selle postituse mcnamara

Argentiina...nojah, kui vaja on kandidaati soosikuid külmalt välja kukutama, siis Rootsi sobib nagu rusikas silmaauku. Nad võivad selle vabalt äre teha. :P

Samas võib ka Nigeeria enesekindlaks muutunud brittidele koti pähe kiskuda, mis teeks seisu eriti huvitavaks.;)

Maarek
10.06.02, 17:23
Venelastest

Mul täna siis venekeelne kaastöötajaskond juba nöökis, et ei tea mida nad ootasid meeskonnast, kelle staarid kannavad nimesid Beschastnykh, Smertin ja Mogilnõi:D :D :D

vello99
10.06.02, 20:30
Algselt tegi selle postituse tremboni

Niisiis piisab Inglismaale ka Rootsi viigist Argentiinaga...Kuigi ma ei kahtle, et nad Niggaariale koti pähe tõmbavad. Kuid svenssonid teevad nende ülesande veel lihtsamaks.

Hmm...Ega veel ei ole vist aeg kõvaks ajada. 2000 EM tuleb meelde, kus saadi jagu Saksamaast ja jäi vaid üle Rumeeniast üle käia ... aga läks pisult teisiti.

Samas lootust tekitab, et kui neeger-võistkondadel enam millegi muu kui au nimel mängida ei ole, siis on neil suhteliselt po*ui.

wal
10.06.02, 21:13
Itaalial rohkem ebaõnne pole võimalik!!

Pisuke palsam nende hingele, kelle lemmikuid Itaalia varem kohtunike abiga on võitnud. Arvan, et neid pole sugugi vähe. Saabus aeg nende "tasuta lõunate" eest maksta, kuigi need olid vaevalt intressid.

vaikiv mees
10.06.02, 21:51
Ah, tundub, et Portugal võib siiski edasi saada , Poola on tõesti saudide ja hiinlaste kõrval 1 MMi kehvemaid.
Ja venelastel vedas ka ikka roppu moodi, et Belgia ei suutnud seda, mida venelased õnnega pooleks tegid, ehk Tuneesiat võita. Peale kaotus Jaapanile oleks äärepealt Vene riigiduuma ära vallutatud; tänavatel olla miilitsad nagu tina tuhka kadunud nagu räägitakse

Rebu
11.06.02, 01:53
Oi Oi kui ilus oli vaadata kui russid piludelt pähe said!!Kodumaal keeras rahvas kohe täitsa ära-ÄGE!!:myts2:

Rebu
11.06.02, 03:32
Laupäeval vahetult pärast mängu ähvardas Itaalia delegatsiooni juht Raffaele Ranucci, et maa jalgpalliliit koostab FIFA-le ametliku protesti.

Eile oli toon teine. ”Jalgpalliliit isegi ei mõelnud astuda mingeid formaalseid samme seoses kohtunike tegevusega,” ütles Ranucci. ”Meile ei meeldi enesehaletsus, me ei kahtlusta vandenõu Itaalia vastu. Kahjuks pidime maksma kohtunike vigade eest, mida ikka juhtub.”

Itaalia tagasitõmbumisel aga oli selge põhjus. Pärast Ranucci protestiähvardust tegi FIFA jõulise avalduse kohtunike kaitseks.

”Kohtuniketöö üldine tase on parem kui rahuldav,” kuulutas FIFA esindaja Keith Cooper. ”Vigu juhtub - kohtunikud on inimesed nagu mängijadki. Me ei saa vaadata ühte mängu, peame jälgima üldist standardit.” BBC/EPL

eston maravilha
11.06.02, 16:16
selle peale oskan aint öelda muahahahahah

konnad 0 tanni 2

ja väljas nad ongi löömata ühtegi väravat ja imedes kolm. made my day. kui nüüd kameruun ja iiri ka edasi läheks oleks päev korda läinud

Aramis
11.06.02, 16:44
Algselt tegi selle postituse eston#21

. kui nüüd kameruun ja iiri ka edasi läheks oleks päev korda läinud

Dream On!

wal
11.06.02, 17:10
On ikka häbematust neil veel ähvardada! Esimene kord, kui vile ei soosi neid, vaid vastaseid. Hoopis rohkem oleks alust türklastel, kelle vastu on kohtunikud juba mitmendat korda (EMil sellesama Itaalia, nüüd Brasiilia kasuks) tegutsenud nii, et see mõjutab tabeliseisu. Nii mõnigi kord jääb mulje, et ega need maccaroned polegi eriti kõvad, kui kohtunikud neid pidevalt ei abistaks.

Laupäeval vahetult pärast mängu ähvardas Itaalia delegatsiooni juht Raffaele Ranucci, et maa jalgpalliliit koostab FIFA-le ametliku protesti.

Eile oli toon teine. ”Jalgpalliliit isegi ei mõelnud astuda mingeid formaalseid samme seoses kohtunike tegevusega,” ütles Ranucci. ”Meile ei meeldi enesehaletsus, me ei kahtlusta vandenõu Itaalia vastu. Kahjuks pidime maksma kohtunike vigade eest, mida ikka juhtub.”

Nojah, ostsin eile igaks juhuks shampuse, kui mõni vastumeelne mansa välja pudeneb. Taani võit nõuab vist avamist...

Robyn
11.06.02, 23:25
Taani-Konnasööjad mäng oli ikka mega! Esimese poolaja lõpus läks umbes miljon närvirakku, aga lõpptulemus oli parim. Natuke kahju Zidane'ist, oli näha, et tal see jalg vist päris terve veel ei olnud. Eniwei, mul läks üks eksam täna täiega metsa poole, aga taanlaste tänane mäng kompenseerib selle täielikult. :õnnelik:

gnat
12.06.02, 04:55
jah prantsusmaa väljas..... ei tea mida öelda, polnud enam sellist viha nagu 4 aastat tagais neende vastu aga kurb ka ei hakkanud ... ühesõnaga suva see prantsusmaa neile piisas sellest em ja eelmisest mm tiitlist küll. aga jah veel kahel võib vääga raskeks minna argetiina ja itaalia võivad sama-moodi kohvreid pakkida sest usun et rootsi ja mehhiko ei lahku võitluseta igatahes yx neist ( ita, arg) lahkub. jah ja ära märkimist väärib ka cmr ja ger mäng mõnus kaartide sadu ... lootsin et see kohtunik olex viga saand ja siis olex collina väljakule jooksnud :) igatahes ger hakkab par-i või rsa-d nuhtlema.

airmike
12.06.02, 05:30
Algselt tegi selle postituse eston#21

selle peale oskan aint öelda muahahahahah

konnad 0 tanni 2

ja väljas nad ongi löömata ühtegi väravat ja imedes kolm. made my day. kui nüüd kameruun ja iiri ka edasi läheks oleks päev korda läinud debiil

Oll
12.06.02, 06:56
Mis kuradi häbematusest sa(Wal) räägid, üks asi on kui kohtuniku vile soosib sind ,teine kui jäetakse lugematta kaks täiesti kindlat väravat ja seda ühes mängus.
See jutt,et kohtunikud hoiavad alati itaallaste poole on küll haige ja isegi kui nii oleks, siis milles on Itaalia süüdi-arvad,et nad ostavad kohtunikud ära vä?:D
Tore mees!

Devil
12.06.02, 15:29
Prantsusmaa ja Argentiina ... kaks suurfavoriiti MMilt väljas ... ja tänu skandinaaviamaadele ... diagnoos: pall on ymmargune
skandinaaviamaade MMi võitu kyll ei sooksiks ... Italy-Brazil final hetkel ytleks...

Maarek
12.06.02, 15:51
Njah, see MM hakkab juba ebahuvitavaks muutuma, täielik umbkaitse võidukäik. :( :( . Istutakse 10-si kaitses, tehakse mängu jooksul 3 kontrat, millest 1 realiseeritakse ja ongi võit käes.
Kardan, et ka Brasiiliale ja Portugalile (kui üldse niikaugele jõuavad) näidatakse 1/8-finaalis sedaviisi koht kätte.:(

Martin
12.06.02, 16:10
Asi kisub suht ropuks jah juba. Ei saa aru inimestest, kes rõõmustavad Fra ja Arg-i väljakukkumise üle. Kuigi mulle ka mõni ei meeldi, siis ütleme nii, et Prantsusmaa - Argentiina paar on "natukene" huvitavam kui Rootsi - Senegal....

Aga jah, õnneks on veel Saksamaa, Itaalia, Hispaania ja veel mõned toredad riigid alles.

Hellik
12.06.02, 16:18
Algselt tegi selle postituse Maarek
Njah, see MM hakkab juba ebahuvitavaks muutuma, täielik umbkaitse võidukäik. :( :( . Istutakse 10-si kaitses, tehakse mängu jooksul 3 kontrat, millest 1 realiseeritakse ja ongi võit käes.

Vaata, igaüks mängib nii, nagu oskab ja TULEMUSE saavutamiseks vajalikuks peab ja TULEMUS määrab MM-il KÕIK.

P.S. Ei saa just väita, et senine MM-i käik poleks minu lemmikutele edukas olnud :)-Eng 2. Taani 1. Rootsi 1. ja Iiri 2.
Positiivset on muidugi veel- FRA&ARG audis. Ainult Saksa kobistas ära :(

dieter
12.06.02, 16:25
Martin kallistab sind dieter
ohsaa :oih: mis lahti siis et nüüd meeldib inimesi kallistada? :sega7:

Aga olgu, jääme rõõmsaks.

A mis krdi jutt see on et Saksa kobistas ära? Sellisel juhul võiks ju vastu väita, et Inglismaa kobistas oma viigi ära :sega1: NB ma ei taha hakata lollide argumentidega või üldse argumentideta vaidlema, et üks on hea ja teine paha (st lähtudes isiklikest sümpaatiatest), aga mul on tunne et praegu oled küll ülekohtune.

Muidu endal kahju et Argentina välja jäi. Samuti, kuigi Prantsusmaa poolt kohe kuidagi pole, võinuks ka nemad ikka teise ringi pääseda, ehkki ei saa eitada, taoline tugevate eemalejäämine annab väiksematetele võimaluse end näidata ja see tuleb neile ainult kasuks.

wal
12.06.02, 16:29
Ühest küljest saan aru, et itaallased on shokis kohtuniku eksimuse tõttu nende kahjuks, ent enne neid peaks järjekorras olema hulk riike ja klubisid, kelle kohtumisel itaallastega on kohtunikud neile liiga teinud, määrates itaallaste kasuks olematuid penaltilööke või lugenud suluseisust väravaid. Praegu meenutas itaallaste esialgne ähvardus intrite (mitte küll Milano:D) viha, kui 10 aasta eest räägiti eesti keele ainsaks riigikeeleks kuulutamisest: et mjisasja, meje oljeme 50 aastat siin vjene kjeel reakinud ja njuid peame joppima veeras kjeel...(loe:oleme aastaid harjunud sellega, et vähegi vaieldav olukord meie kasuks vilistatakse ja nüüd peame mängides arvestama, et enam ei saagi loota nende abile).

P.S. Lohuta end sellega, et mina ennustasin Onu Unos, et finaalis võidab Argentiina Prantsusmaad :jump3:

Hellik
12.06.02, 16:30
Algselt tegi selle postituse dieter
A mis krdi jutt see on et Saksa kobistas ära?

Saksa kohta öeldud lause oligi mõeldud veidi õrritamiseks ;) Tundub, et see toimis :)
No hard hard feelings?

Mayhem(loodab näha INGLISE-Saksa finaali)

dieter
12.06.02, 16:35
Mayhem - kauaaegse Saksa fännina olen ma harjunud "hard feelingseid" mitte tekkida laskma :lahe:

dieter (loodab näha GER-BRA finaali, sest siis saab enda jaanipäeva kulutused tagantjärgi kaetud)

mcnamara
12.06.02, 16:39
Niisiis Rootsi ja Inglismaa jätkavad ja Argentiina audis...Fantastika! :õnnelik:
Ei suutnud täna kuidagi õhtuni oodata ja vaatasin Rootsi-Argentiinat otse - rootslased tegid kõik õigesti. Kindel kaitsemüür ette ja argentiinlased jooksid nagu peaga vastu müüri.
Ühelt poolt on hea meel, tisalt jälle väike pettumus kriibib hinge. Inglismaa 0:0 Nigeeriaga tähendab seda, et Inglismaal seisab ees Taani ja seejärel tõenäoliselt Brasiilia...palju kergem oleks tundunud see Senegali - Jaapani teekond, mis Rootsil ees seisab.
Siiski üks pluss - kui mu mälu mind ei peta on Taani -Inglismaa õhtune mäng, samas rootsi - Senegal peetakse pärastlõunakuumuses. See võib ka midagi tähendada.;)
Aga nii uskumatu kui see ka ei tundu, kaks mulle kõige ebasümpaatsemat meeskonda (ja ühtlasi suursoosikut) sõidavad koju juba nüüd. Unbelievable...

vello99
12.06.02, 16:55
Dieteriga samal meelel. MM-ile oleks kindlasti kasuks tulnud kui Argentiina oleks edasi saanud, võib ju oma põhjamaist rinda taguda ja Sverige-Sverige karjuda, aga neid on ju igav vaadata.

P.S. Zeleega püstiaetud juuksetukkadest ei hakka üldse rääkima.

P.P.S Prantslastele aga oli küll paras. Ei tulnud ise kohe selle pealegi, aga kui võistkonnas on Inglise liiga, Itaalia liiga ning Prantsuse liiga eelmise hooaja parimad väravakütid ja tulemuseks on 0 (null) väravat alagrupiturniiril, siis ei saa see olla Zidane puudumisest kinni olla. Ülbed olite...

erx777
12.06.02, 17:12
Argentiina väljajäämisest tõsiselt kahju. Ei suuda seda ikka veel uskuda. Nojah. Nüüd jääb veel pöialt hoida Saksamaale ja Portugalile.

Maarek
12.06.02, 17:20
Algselt tegi selle postituse Mayhem

Algselt tegi selle postituse Maarek

Vaata, igaüks mängib nii, nagu oskab ja TULEMUSE saavutamiseks vajalikuks peab ja TULEMUS määrab MM-il KÕIK.

Jutt jumala õige, aga kas on mõtet selle TULEMUSE nimel näidata surmigavat mängu, kus märksõnadeks betoonkaitse ja iga kergemagi puute peale kukkuvad ja seepeale südantlõhestavalt karjuvad pallurid. Jalgpall on ju oma populaarsuse ja tiitli "kuningas" saavutanud just nauditatavuse tõttu, aga praeguse MM ajal on asi paraku sellest viimasest kaugel. Võitjana väljub see, kes oskab mängu paremini tappa. Eelmisel EM-l tekkis Itaalial väga palju vihavaenlasi just sellepärast, et poolfinaalis Hollandi vastu keskendus kogu tegevus palli karistusalast välja peksmisele. Sel MM-l kasutavad juba enamvähem pooled tiimid sama taktikat ja need kes "ummisjalu rünnakule tormavad" (kunagine ütlus foorumis lõuna-ameerika stiilis jalgpalli kohta) on praeguseks kaotajate poolel.
Ei kujuta ettegi, kas sama arenguga keegi 10 aasta pärast üldse enam viitsib staadionile loivata, et vaadata kuidas kaks meeskonda iga hinna eest "TULEMUST" taga ajavad.

Igaljuhul on paar lemmikut veel MM-l alles ja loodan, et suudetakse "meeletut" jalgpalli harrastavatele tiimidele kuidagi vastu hakata, kuigi raske ette kujutada, kuidas sellega hakkama saadakse.

Siim
12.06.02, 17:23
Umbkaitsest rääkides...

Ma arvan, et ei ole siin nii hullu midagi. Sellist asja nagu mm '90 oli, siin küll näha ei ole. Minu arvates olid näiteks Taani-Prantsusmaa ja Rootsi-Argentiina väga nauditavad mängud. Võib-olla on mulle antud selline soolikas, et ma naudin head kaitsemängu (eriti, kui omad kaitsevad;) ). Mingit umbkaitse võidukäiku ma veel küll ei näe. See on ju täiesti tavaline, et kui ette minnakse, siis tõmbutakse veidi tagasi. Kindlasti oleks ka näiteks ARG 1-0 eduseisus veidi rahunenud ja lasknud rootslastel mängida. Rootslased olid aga sisuliselt mängu algusest peale eduseisud, vaadates tabelit.

Ka minu jaoks oleks FRA-ARG 1/8 finaalis veits atraktiivsem olnud, aga kui meeskonnad on nii kobad, et suudavad kahe peale 6st mängust lüüa 2 väravat, siis on ikka nende endi viga. Meeskondades on ju parimate liigade parimad väravakütid ja maailma kalleim ründaja (Crespo). Muide ARGi värav oli ka õnnega pooleks, või isegi 75% õnne.

Undi
12.06.02, 18:05
Algselt tegi selle postituse vello99

P.S. Zeleega püstiaetud juuksetukkadest ei hakka üldse rääkima.

jeah, keegi on moepolitsei jälle siia lasknud :D
mis viga? poisid tahavad ka kenad väljakul välja näha :) või teevad soengud neist nö "sertifitseeritud OSI-d"? eesotsas põhihomo Ljunberg-ga, eksju :doh:

jajah, palju toredam on vaadata tervet kampa pohlaku stiilis metsjeesuseid ja paljaks kraabitud nahaga selle...ok, aitab sellest

minu arvates oli see mäng väga hea - argentiinlased näitasid väga ilusat mängu ja rootslased tegid paar vasturünnakut ja hea karistuslöögi. Kõik mängu elemendid ju olemas ;)
ja nagu parastatakse prantslasi, on ka argentiinlaste oma viga, et nad ei suuda väravaid ära lüüa. 2 (oli vist nii) väravat 3 mängu peale (eriti arvestades, kui palju nad palli valdasid) on HALE ja need meeskonnad läksid edasi, kes seda väärisid.

Edson
12.06.02, 18:20
Nagu juba korduvalt on tõestatud on siiski Euroopa jalgpall dikteeriv praegu maailmas. Praeguseks kindlad edasipääsejad on Saksamaa, Iirimaa, Taani, Inglismaa, Rootsi, Hispaania. Ja ainuke muust maailmast Senegal. L-Ameerikalt, Aafrikalt ja Aasialt kohti vähemaks suurelt jalgpallipeolt! Oleks tahtnud mingi Tuneesia asemel Hollandit näiteks näha, või kuidas kellegi sümpaatiad on, kasvõi Ukraina, Tsehhi oleks olnud huvitavamad vaadata kui Hiina.

mcnamara
12.06.02, 18:22
Algselt tegi selle postituse Undi
minu arvates oli see mäng väga hea - argentiinlased näitasid väga ilusat mängu ja rootslased tegid paar vasturünnakut ja hea karistuslöögi. Kõik mängu elemendid ju olemas ;)
ja nagu parastatakse prantslasi, on ka argentiinlaste oma viga, et nad ei suuda väravaid ära lüüa. 2 (oli vist nii) väravat 3 mängu peale (eriti arvestades, kui palju nad palli valdasid) on HALE ja need meeskonnad läksid edasi, kes seda väärisid.

Väga nõus! Tahaksin teada, kas keegi siin väidab, et Taani, Senegal või Iirimaa on sel turniiril halba või igavat jalgpalli mänginud??? Oleksin nõus sellise tegelasega vaidlema küll! Tõepoolest on see argentiinlaste ja prantslaste enda probleem, kui nad fantaasiarikkamat mängu ei suuda mängida. Vaatasin täna Argentiinat - sama taktika kõik 90 minutit, mis viga rootslastel selle vastu rohtu leida? Crespo Batistuta asemele: see vahetus ajas muigama lausa.

Che
12.06.02, 18:24
kahju. kuradi kahju. mitte ainult, et välja lendas mu aastatepikkune lemmik, vaid et v6itis Rootsi. Rootsi poolt saab olla t6esti ainult olles rootslane. ma t6esti ei saa aru, mis on rootsi mängus nauditavat. 'One fast striker to win free kicks, ten giants to get behind the ball - not a very imaginative recipe', nagu Tim Vickery seda näeb. kel huvi BBC kodulehel on tema päris hea artikkel, mis vähemalt minu hetke tunded küll kokku v6tab. loodetavasti ka m6ne teise. ei kaotanud ju ainult Argentiina, vaid kaotas ründav jalgpall. kaotajaks oli tegelikult kogu see filosoofia, mis ütleb, et mängi ise ja lase teistel mängida. veelkord, kahju.

Sass (45)
12.06.02, 18:41
Argentiina - tõesti sümpaatne meeskond kahju neist, kuid PRANTSUSMAA lutti saamine on lihtsalt masendav - minu arust näitab see seda, et klubimängudes anti mängijate poolt endast kõik ning koondise jaoks ei jäänud enam midagi s.t. väsitakse lihtsalt ära või saadakse mingi tüütu vigastus. Eesti jalgpallis on sama trend, kus Derby eest seistes on Mardi näpud tagurpidi ning ei saa pärast Eesti koondise puuri kaitsta. Kuid samas ei ole ka palgasummad võrreldavad. Aga oma riiki esindada peaks olema au küsimus! Prantsuse koondise puhule ei ole aga ka seda viimast asja sest sellistel "põlisprantslastel" nagu seda on Makelele & co. (ilus prantsusekeelne nimi) on suht. pohhui mis maa lipuvärvide nemad väljakule jooksevad!!!:viha: :viha: :viha:

mikk
12.06.02, 18:54
Siiamaani on läinud toredasti - Taani, Rootsi, Iiri, Inglismaa edasi. Paha ainult see, et nüüd Taani-inglismaa vastamisi.
Jutt sellest, et betoonkaitse, ründava jalgapalli surm - blablalbala. Taani ja Rootsi on mänginud väga hästi, Inglismaa ehk veidi igavamalt (kuigi Argentiina vastu esimesel poolajal olid väga tugevad). See kuidas keegi mängib sõltub ikka ka sellest milline on tabeliseis, millised eelmised mängud.
Kui keegi ülatoodetutest lõpuks meistriks tuleks, oleks MM kordaläinud. Saksa võit oleks kah veel okei, peaasi et mitte Brasiilia.

Robyn
12.06.02, 19:41
Seda, et... ma nagu ei plaanind, et Inglismaa ja Taani nii ruttu kokku saavad... Need on 2 minu lemmikmeeskonda ja pidid kohtuma finaalis :viha: Teisalt on jälle hea, et vähemalt üks neist saab edasi. Ma ei kujuta tõesti ette, kumma poolt ma oleksin. Mingi kognitiivne dissonants täielik :sega10:

Maarek
12.06.02, 20:03
Algselt tegi selle postituse mcnamara

Tõepoolest on see argentiinlaste ja prantslaste enda probleem, kui nad fantaasiarikkamat mängu ei suuda mängida. Vaatasin täna Argentiinat - sama taktika kõik 90 minutit, mis viga rootslastel selle vastu rohtu leida? Crespo Batistuta asemele: see vahetus ajas muigama lausa.

Ja mis taktikat sina siis kasutaksid 10-kesi kaitses istuva meeskonna vastu. Argentiina oleks siis oma poolele pidanud tõmbuma ja lootma, et võibolla rootslased võtavad initsiatiivi enda kätte, et siis kontratega nõelata või?:doh: Betoonkaitse mõttetus ründava meeskonna jaoks seisnebki selles, et ole sa nii tehniline ja kiire meeskond kui tahes, aga kui kaitse pirukaid ei tee, siis on ikka suht võimatu palli postide vahele saada. Seda on tõestanud nii tippklubid kui ka rahvusmeeskonnad.

Sass (45)
12.06.02, 20:08
masendav on kaitses istuda, ei anna meeskonnale eriti au ja ei ole ilus sellist mängu vaadata - pilt muutub sootuks kui minnakse omataolistega kokku?:(

van der Sarjas
12.06.02, 20:49
Viking, ma ei ole sinuga nõus. Mis sa arvad, et kui Argentiinat või Prantsusmaad oleks rahuldanud viik oleks nad uisapäisa rünnakule jooksnud? Ei tee au - kas Argentiina ja Prantsusmaa saavad nüüd suurte austusavalduste omanikeks - vaevalt. Viimases alagrupimängus mängitakse nii kuidas endale vajalik resultaat kätte saadaks, mänguilu ei loe vähimatki. Igatahes tubli - Iirimaa, Rootsi, Taani. Omalt poolt loodan, et keegi neist jõuab ka poolfinaali. Veel tegi väga kõva II poolaja Paraguai.

Swifty2002
12.06.02, 21:08
Hea oli see et Gaizka lõpuks mängu sai ja kohe ka värava lõi.
Ilus löök oli Raul ei suutnud samast kohast ära lüüa.

Kahju avaid et LAV ja Lucas Radebe edasi ei saanud muidugi pole mul midagi vastu ka
Nelson Cuevas'le Alati on hea kui noored tõusevad ja vanakestele koha kätte näitavad
Mees sai ju jaanuaris alles 22

Homme brasiilia ja Ronaldo näitavad et nad on vabalt võimelised meitriks tulema

Kahju et prantslased kartma lõid ja ei suutnud edasi saada
Brasiilia oleks andnud magusa revansi

SleepWalking
12.06.02, 21:59
Algselt tegi selle postituse Undi
jeah, keegi on moepolitsei jälle siia lasknud :D
mis viga? poisid tahavad ka kenad väljakul välja näha :) või teevad soengud neist nö "sertifitseeritud OSI-d"? eesotsas põhihomo Ljunberg-ga, eksju :doh:

Freddie't olla nähtud tüdrukuga Londoni peal liikumas, nii et siuksed jutud kohe jätta :)

Prantsusmaast on ikka neetult kahju, Argentiinast mitte. Nojah, eks viimastel ole suhtumise viga ka, F-alagrupist viis tõesti edasi umbkaitse. Rootsi ja Inglismaa mäng on kole, aga (seni) tõhus. Prantsusmaa kohapealt - nad olid enda võidus enne juba kindlad - mis neile siis kätte maksiski. MMeelse Venemaa viigi ja Belgia kaotuse ning Lõuna-Korea napi võidu järel oleksid pidanud vähemalt mingid kellad lööma hakkama - aga ei hakanud.

vello99
12.06.02, 22:23
Algselt tegi selle postituse SleepWalking

Freddie't olla nähtud tüdrukuga Londoni peal liikumas, nii et siuksed jutud kohe jätta :)

See oli Sol C*mpbell.

indrek
12.06.02, 22:27
Ma ei saa teist aru - Rootsi on löönud 4 väravat täpselt kaks korda rohkem kui teie "ründavad" meeskonnad Argentiina ja Prantsusmaa kokku. Nii Prantsusmaa kui Argentiina on mängunud väga rumalat ja nüri jalgpalli ja kumbki poleks oma grupist edasipääsu väärinud. Rootsi ja Senegal on mänginud targalt ja innustunult - nii et nende kaheksandikfinaal tuleb ilmselt ka huvitavam. Kui Rootsi mängib edasi samamoodi, siis tõenäoliselt on head võimalused jõuda vähemalt poolfinaali - sellest tabelipoolest võib muidugi ennustada ka Jaapani edasijõudmist.

Ma ei saa aru mis rõõm on passida karja isetsevaid staare? Samuti ei saa aru teie hingesugulusest igasuguste suurriikidega.

eston maravilha
12.06.02, 22:56
mis te siin halate. edasi on seni pääsenud meeskonnad kes seda väärinud(eriti paraguai). kui ikka meeskond kuhu kuulub kolme liiga top-scorerid ei suuda lüüa 270 mintuti jooksul ühtki väravat pole see kellegi muu kui nende enda mure et nii üheülbaliselt ründavad.

SleepWalking
12.06.02, 23:29

See oli Sol C*mpbell.

Hmm, kas Sol "Inglismaa väravakütt nr 1" oli Freddie kaaslane või see, keda tüdrikuga nähti? :oih:

Che
13.06.02, 02:20
Algselt tegi selle postituse indrek

Ma ei saa teist aru - Rootsi on löönud 4 väravat täpselt kaks korda rohkem kui teie "ründavad" meeskonnad Argentiina ja Prantsusmaa kokku. Nii Prantsusmaa kui Argentiina on mängunud väga rumalat ja nüri jalgpalli ja kumbki poleks oma grupist edasipääsu väärinud. Rootsi ja Senegal on mänginud targalt ja innustunult - nii et nende kaheksandikfinaal tuleb ilmselt ka huvitavam. Kui Rootsi mängib edasi samamoodi, siis tõenäoliselt on head võimalused jõuda vähemalt poolfinaali - sellest tabelipoolest võib muidugi ennustada ka Jaapani edasijõudmist.

Ma ei saa aru mis rõõm on passida karja isetsevaid staare? Samuti ei saa aru teie hingesugulusest igasuguste suurriikidega.

kogu austuse juures oma naabermaade, nende spordisüsteemi ja mille iganes suhtes, ei saa ometi väita, et jalgpall, mida Rootsi mängib, on ilus. rootslastele meeldib ikka palli nii lüüa, et mats käib. pealegi harva on need sihitud söödud, pigem stiilis ehk-seekord-näkkab. Senegal'i kohapealt olen nõus. kas Arg ja Fra jalgpall on rumal on iseküsimus. kas Arg jalgpall on nüri? kui Arg jalgpall on nüri, kuidas iseloomustada Rootsi jalgpalli hetkeseisu. mõttetu? isetsevad staarid? jätame välja Ariel Ortega -kes need Arg koondises on? kas nad väärisid edasipääsu? Fra vähem, Arg minu arvates küll. MM on tüki maad vaesem. Arg ja FRA olid üks väheseid võistkondi, kel oli julgust minna mängima oma mängu, mitte rajada oma mäng vastaste vigadele. see on minu arvates väärt asi.

lõpetuseks, ei mõista mina jälle mis Rootsi armastus siin levib. rootslastel seda eestlaste suhtes, vaatamata 12 punktile Eurovisoonil, kahjuks pole. vähestel rahvastel on sedavõrd üleolev suhtumine oma väikestesse vaestesse Ida-Euroopa naabritesse, kui rootslastel. olge siis Taani poolt, kui väike ja Põhjala südame soojaks teeb. nad mängivad tüki maad ilusamat jalgpalli ja on muidu kah sümpaatsemad.

jyriöö
13.06.02, 02:42
Kui peaga vastu seina jooksmine ja ülimalt läbinähtav taktika on ründav jalgpall, siis olen mina Ljungbergi kaaslane Londonis! Jalgpall on vaieldamatult populaarseim sportmäng just suures osas seetõttu, et tugevam ei pruugi alati võita. Võidab kavalam, ettenägelikum, taibukam, meeskondlikum võistkond, kellele jagub ka paras ports õnne. Arg ja Fra saatuse üle halajatele - oleks nad vaid ühes mängus läbi kukkunud, kuid nad ei suutnud midagi korda saata ka ülejäänud alagrupikohtumistes. Üleolev suhtumine, individualism, kuid kindlasti ka väsimus (tippmeestel seljataga kurnavad hooajad) ning võib-olla ka motivatsioonipuudus olid kehvade esituste põhifaktorid. Globaalse jalgpalli arengule ja populariseerimisele annavad sellised shokid kindlasti hoogu juurde - shansse on ka väiksematel.

Swifty2002
13.06.02, 02:47
Prantsusmaa on ikka tõeliselt koba alagrupi viimane ja kokku 0 väravat

Argentiina seevastu polnudki nii hull Olid ju rasked vastased
Rootsi vastu oleks võinud vabalt võita kuid Sorin ei suutnud Claudio imelisi tegusid lõpetada.Aga au rootsi koondisele Ilus löök oli pole midagi öelda

eston maravilha
13.06.02, 02:51
ühest asjast ei saa ma veel aru et miks arvatakse et kui senegal ja rootsi asemel oleks kokku saanud prantsusmaa ja argentiina et siis oleks kohe ilusat jalgpalli mängitud. minu arust just kahe suure kokkusaamine oleks kaasatoonud ettevaatliku kaitses passimise mõlemalt poolt. selle asemel et võitma minna välditakse kaotust. seepärast arvan et rootsi ja senegali ja ka teise "väikeste" kohtumised on tunduvbalt huvitavamad sest minnakse ikka mängima tahtega maailamale näidata mida nad suudavad mitte ei minda vältima kaotus.

enivei rootsi ruulib:)

priity
13.06.02, 02:52
rootsi ja teiste "betoonkaitse" kriitikute kohta ütleks niipalju, et kui lugu oleks olnud vastupidi ja argentiinal vaja viiki kätte saada oleks pärast 0-0 viiki praegused kriitikud kiitnud, et oi kui ilusti argentiina kaitses ja tegelikult ei tagunud nad vastu rootslaste jalgu üldse niipalju kui viimaste pikalikukkumise koha pealt oleks võinud arvata. argentiina on vabalt võimeline vajaduse korral ka "betoonkaitset" kasutama.

üldiselt tundub, et suurte soosikute välljakukkumise põhjuseks on liigne enesekindlus või üleolekutunne. prantslased olid alagruppide loosimisest saadik juba automaatselt järgmises ringis, ainuke mis üle jäi oli oodata oma vastast "surmagrupist". prantsuse mängijad tegelesid rohkem oma kõikvõimalike reklaampikampaaniatega, korraldasid kohtumisi oma hotellitubades, etc. aklimatiseerumine jäeti samuti viimasele hetkele. samuti ei saa kogu süüd väravalöömise koha pealt ründajatele panna, kui pole piisavalt hea klassiga mängujuhti platsile saata. kuigi samas, trezeguet näitas üles aeglast jalgade ja mõttetööd ning cisset veel maailmaklassiga ründajaks ei saa pidada. ka see kuivõrd otsa lõppenud olid prantslased peale iga mängu lõppu, näitab et füüsiline valmisolek ei olnud piisav. argument, et prantsuse koondislased andsid endast kõik klubide eest mängides ei pea paika, sest enamus teiste meeskondade liikmeid mängib samuti tippklubides.
kuigi samas võib siin ka mingi tõetera peituda, sest ka teiste suurte väljakukkujate või potensiaalsete väljakukkujate puhul saaks sama argumenti kasutada. ka on juba varsematel aastatel mitmed mängijad pressis kurtnud, et klubi- ja suurvõistluste tiheduse tõttu pole nad juba aastaid puhata saanud.

argentiina jaoks oli see mm üks mõttetu eksperiment--klubitasemel oma vormi minetanud batigol pandi ründesse ja väike jänes saviola jäeti koju. vabalt oleks võinud hoopis veron (kes mm-l paistis veelgi enam oma mõtetega pensionil olevat kui manu eest mängides) koju jääda.

üks positiivne aspekt, mis praegusel mm-il on ülse kerkinud, on see kui oluline osa jalgpallist on meeskonnamäng. taani, rootsi, ka inglismaa, enamus kes on alagruppidest edasi saanud on selle tõenduseks. üks ühele oleks argentiina rootsist loomulikult tugevam, kuid meeskonnana neil seda tõestada ei õnnestunud. samuti suurüllatajad jaapan, korea ja usa on silma paistnud just ühtse tegevuse poolest. prantsusmaal aga see suures osas puudus. kõige jubedam selle aspekti puhul aga oli portugali poolt usa mängus 1. poolaeg. oleks portugal ka eesti vastu niimoodi mänginud.....:r66m2:

see, et mm on nüüd vaesem on ikka paras kamarajura. alagruppidest edasi pääsenud üllatajad, muudab mm-i hoopis põnevamaks. kui tahate igas mängus argentiinat näha, on teil vabaduse lõuna-ameerikasse kolida :prill2:

Robyn
13.06.02, 02:58
Argentiina ja Prantsusmaa kohta võib öelda, et mida kõrgemal oled, seda valusamalt kukud. Ma ei armasta eriti mitte kumbagi neist, aga natuke kahju on praegu küll. Eriti prantslastest. Ma arvan, et nad aimasid ise ka, et neil enam nii head vormi ei ole, aga kõik raskelt ootasid ja ennustasid jne. Ma usun (kardan), et järgmiseks MM-ks on neil puha uutest meestest koosnev uus ja sama kõva meeskond. :kaval:

Che
13.06.02, 03:28
Algselt tegi selle postituse priity

rootsi ja teiste "betoonkaitse" kriitikute kohta ütleks niipalju, et kui lugu oleks olnud vastupidi ja argentiinal vaja viiki kätte saada oleks pärast 0-0 viiki praegused kriitikud kiitnud, et oi kui ilusti argentiina kaitses ja tegelikult ei tagunud nad vastu rootslaste jalgu üldse niipalju kui viimaste pikalikukkumise koha pealt oleks võinud arvata. argentiina on vabalt võimeline vajaduse korral ka "betoonkaitset" kasutama.
/............./
see, et mm on nüüd vaesem on ikka paras kamarajura. alagruppidest edasi pääsenud üllatajad, muudab mm-i hoopis põnevamaks. kui tahate igas mängus argentiinat näha, on teil vabaduse lõuna-ameerikasse kolida :prill2:

esiteks "betoonkaitse" problemaatika. see minu arvates Arg saatuslikuks just saigi, et mängiti taktikaliselt rumalalt. Inglismaa vastu oleks Arg võinult vabalt minna viiki hankima. numbrid 66-34 palli valdamises räägivad teist keelt. kas see oli viga? järelikult oli.

jään oma arvamuse juurde, et mänguliselt on MM ilma Arg ja Fra vaesem. eks see muidugi sõltub isiklikest eelistusest, maitsest ja kes teab veel millest, aga vaevalt Rootsi ja Senegal seda mänguilu pakuvad, mida Zidane, Aimar ja company teinud oleks (oleks on muidugi paha poiss) loomulikult on asjal teine varjund, kui passis seisab 'Kingdom of Sweden' v6i 'Republique du Senegal'. L-Am kolimise peale olen mõelnud.

Fazz
13.06.02, 04:35
Algselt tegi selle postituse jyrioo

Üleolev suhtumine, individualism, kuid kindlasti ka väsimus (tippmeestel seljataga kurnavad hooajad) ning võib-olla ka motivatsioonipuudus olid kehvade esituste põhifaktorid.

Prantslaste põrumise peamised põhjused on päris perfektselt presenteeritud: http://www.eurosport.com/home/pages/wcup/L0/news_Lng0_Sto294272.shtml

gnat
13.06.02, 06:03
ilmselgelt on nähe et oleks nagu tekkinud kaks leeri siin viimasel kahel lehel... väike foorumi sõda :D
mina aga arvan kaa et see et Taani ja Rootsi said edasi väga meeeldivaks tulemuseks ei saa öelda üllatuseks sest uskusin Rootsi võimalusse kohe aga jah Taani see oli veidike üllatav ... ja kui te õiendate siin et Rootsi ainult kaitses ja kaitses... siis selle kohta arvan et selline mäng neile meeldib ja väravaid nad ju löövad ja see nagu esmatähtis see et Prantsusmaa oma mängu tööle ei saanud on nende viga ja samuti ka Argetiina läbi kukkumine, kui sa kaotad ei saa sa ju teist meeskonda süüdistada et see meeskond kaitses või et see lõi meile värava :doh: :) ikkagist on seee nende meeskondade isee teha et kas suudavad edasi saada või mitte. ja kui fra või arg oleks edasi saanud siis kas nad oleks edaspidi 100% kindlusega paremini mängima hakkanud??? küsitav? see ka MM-il veidike nõme kui kogu aeg üheed meeskonnad ilma teevad. aga seee iga inimese oma asi ja meeibi ajaks ma teist juttu kui ma tuline svenssonite toetaja poleks ja ma usun et kui argetiinlased elaks rootsis siis poleks nad kyll sõbralikumad kui rootslased ... a seee aint spekulatsioon :)

igatahes homme ka väga huvitav et kas ka kolmas soosik MM-ilt väljas ..... pean silmas Itaaliat .. sest Mehhiko võitluseta ei lahku!!! nii et näeme kas hommee õiendatakse et Mehhiko kaitse Itaalia "lahtise mängu" vastu liiga kaitsesse tõmbunud :D

Taidur
13.06.02, 12:57
Ütleks ka siis mõne sõna.

Mulle tundub natuke imelik, see hala teemal, et FRA ja ARG eemalejäämine MM ebahuvitavamaks teeb. Et nad oleksid pidanud edasi pääsema? No mis jutt see on!
Mina oleks ka võib-olla French Openi finaalis kahe mehise neegernaise asemel tahtnud Kurnikovat ja Dokicit näha. No ja siis? Tursked neegernaised olid lihtsalt tugevamad.

Vot nii on lood. Pealegi lõi Rootsi algrupimängudes sama palju väravaid, kui Argentiina ja Inglismaa kokku.

dreyd
13.06.02, 12:57
täna siis taas kuumad kohtumised ees, väga tahaks näha et brasside kõrval ka kostariiga;) edasi läheks aga siis tuleks hammastega kohvimaa poistel tagumikust kõvasti kinni hoida, arvata võib et laks sealt tuleb, aga oleks see vaid minimaalne, muidugi võiks ka Hiina viimases MM mängus Bora meeleheaks vähemalt viigi välja võidelda, ja muidugi ITA-Meh ja CRO-Ecu, siit eurooplased edasi. Igatahes kõva grupp, kui pead kahe mängu võiduga, siiski kotid pakkima ja koju sõitma. Loodame et nii läheb

Sass (45)
13.06.02, 16:01
Algselt tegi selle postituse Taidur

Mulle tundub natuke imelik, see hala teemal, et FRA ja ARG eemalejäämine MM ebahuvitavamaks teeb. Et nad oleksid pidanud edasi pääsema? No mis jutt see on!
Mina oleks ka võib-olla French Openi finaalis kahe mehise neegernaise asemel tahtnud Kurnikovat ja Dokicit näha. No ja siis? Tursked neegernaised olid lihtsalt tugevamad.

Vot nii on lood. Pealegi lõi Rootsi algrupimängudes sama palju väravaid, kui Argentiina ja Inglismaa kokku.

ei ole nõus..asi ei ole kahjus vaid pigem ebaõnnes... ainuke asi millest mul kahju oleks kui tegelt tugevad meeskonnad alguses välja langevad ning nõrgemad pääsevad edasi nii, et pärast järgmises ringis hakkavad haledalt lutti saama! On vaja suhteliselt ühtlast taset, et põnevust ülal hoida.

Swifty2002
13.06.02, 16:21
Siin ei ole tegelikult ju midagi vaielda
Rootsi ja Taani said edasi ja Prantsusmaa ja Argentiina mitte

Sellest saab teha vaid lihtsa järelduse et Rootsi ja Taani on paremad.

vello99
13.06.02, 19:29
Algselt tegi selle postituse Che

'One fast striker to win free kicks, ten giants to get behind the ball - not a very imaginative recipe', nagu Tim Vickery seda näeb. kel huvi BBC kodulehel on tema päris hea artikkel, mis vähemalt minu hetke tunded küll kokku v6tab

Tim Vickery on üks kõige mõttetuimaid inglise kirjutavaid jalgpallikommentaatoreid. Tema probleem on tõenäoliselt, et kui ta töötab bii-bii-tsiis, et siis ta arvab et on selle asja ütleja.

Tänases f365 mediawatch's on järjekordselt tema kallal ironiseeritud:

"Wrote Tim Vickery: Argentina crashed out of the World Cup after doing a fair impression of the Gang That Couldn't Shoot Straight. They managed just two goals in three games, one from a corner, the other resulting from a dubious penalty.

Hmmmm, Sound like anyone else we know?"

:D

Che
13.06.02, 20:51

'One fast striker to win free kicks, ten giants to get behind the ball - not a very imaginative recipe'

Tim Vickery on üks kõige mõttetuimaid inglise kirjutavaid jalgpallikommentaatoreid. Tema probleem on tõenäoliselt, et kui ta töötab bii-bii-tsiis, et siis ta arvab et on selle asja ütleja.

"Wrote Tim Vickery: Argentina crashed out of the World Cup after doing a fair impression of the Gang That Couldn't Shoot Straight. They managed just two goals in three games, one from a corner, the other resulting from a dubious penalty.

tema mõttetus briti publikule väljendub ennekõike tema töökohast tingitud suhtelises neutraalsuses. oskus, mida briti ajakirjanikud jalgpallist kirjutades tihtipeale ei valda.

vello99
13.06.02, 21:09

'One fast striker to win free kicks, ten giants to get behind the ball - not a very imaginative recipe'

tema mõttetus briti publikule väljendub ennekõike tema töökohast tingitud suhtelises neutraalsuses. oskus, mida briti ajakirjanikud jalgpallist kirjutades tihtipeale ei valda.

Neutraalsus..., mis neutraalsus. Käeolevas teemas on käsitletud kahte tema väljaütlemist, mis on sama palju neutraalsed kui Mardisalu on Ars*nali fänn...

-Antz-
13.06.02, 21:22
nujah, itaalia...
simulandid, virisejad ja superigava jalgpalli viljelejad punnisid ennast järjekordselt viimastel hetkedel edasi... ja niimoodi vingerdavad nad jälle 4 hulka välja...:viha:

priity
13.06.02, 22:12
Ei ole kõik mu lemmikud ka edasi saanud ja kõik edasisaanud lemmikud pole ehk 1/8 finaali kohta väärt, kuid vastu hakkab siin esinenud virisemine, et mõne tiimi väljakukkumises on süüdi teised alagrupi liikmed...
Itaallaste kaitse täna aga meenutas juba portugali oma. Eksisteerib ka variant, et nad satuvad juba 1/8 finaalis kokku kui portugalil õnnestub oma alagrupp ära võita... 1/4 finaalis oleks siis selle mängu võitjal kohtuda Hispaania-Iiri võitjaga. Omamoodi Lõuna-Euroopa meistrivõistlused.
Kõige enam on aga vedanud asetusega sakslastel, kes lähevad kõigepealt kokku Paraguaiga ning seejärel Mehhiko-(USA, Korea, Portugal grupi nr.2) võitjaga. Hetkel tundub see kõige nõrgem tabeliosa olevat. Kuid nagu käimasolev MM on näidanud, on meeskondade tugevus väga suhteline.

gnat
13.06.02, 23:32
Algselt tegi selle postituse iir

nujah, itaalia...
simulandid, virisejad ja superigava jalgpalli viljelejad punnisid ennast järjekordselt viimastel hetkedel edasi... ja niimoodi vingerdavad nad jälle 4 hulka välja...:viha:

oled ikka kindel et nad Hispaaniat ja D1 ( usun et Portugali ) võidavad..... ma küll ei usu et nad selle mänguga Hispaaniale yldse ära teevad.

Che
13.06.02, 23:38
[
Neutraalsus..., mis neutraalsus. Käeolevas teemas on käsitletud kahte tema väljaütlemist, mis on sama palju neutraalsed kui Mardisalu on Ars*nali fänn...

mõtlesin natuke üldisemalt, kui kaks väljaütlemist :doh:

mis Itaaliasse puutub, siis minu nägemuse kohaselt on tegemist just sellise võistkonnaga, kes mängib nagu 'väikesed'. nad teevad seda lihtsalt veidi rafineeritumalt kui Rootsi ja kompanii. eesmärk pühendab abinõu. sinna juurde törts teatrit ja 4 MMi võit polegi enam nii kaugel. et vältida hilisemaid arusaamatusi, olgu lisatud, et iroonia Rootsi, Itaalia ja kelle iganes suhtes, on suunatud nende mängustiilile, mitte neile endile. reeglid on tõesti kõigile võrdsed, järelikult edasi pääsevad parimad. [alati, nagu EM poolfinaalis Holland-Itaalia ;)]

vandersell
14.06.02, 00:48
Algselt tegi selle postituse Devil

Prantsusmaa ja Argentiina ... kaks suurfavoriiti MMilt väljas ... ja tänu skandinaaviamaadele ... diagnoos: pall on ymmargune
skandinaaviamaade MMi võitu kyll ei sooksiks ... Italy-Brazil final hetkel ytleks...

Ma ei saa aru, mida sa mõtled selle all, et skandinaviamaade MMi võitu ei soosiks? Sina ei soosi või ei soosi see MMi edasist arengut või ütled lihtsalt, et see pole võimalik?? Mina igatahes soosin ja soovin, et võidaks Taani või Rootsi.

Kuna kasutan antud hetkel sõbra sissehelistamisteenusega netiühendust, siis ei saa pikemalt teie kõigiga vaielda/nõus olla, kuigi oleks palju öelda. Igatahes, siiamaani on mängud läinud üle ootuste minu soovide järgi (eriti F grupist edasipääsejad :õnnelik: ) Kahju ainult sellest, et Taani-Rootsi varsti kokku saavad. (Assa, kus nüüd panin ;) )

Swifty2002
14.06.02, 05:32
Minuarust mängib iluisamat jalgpalli Brasiilia.Väga tore on vaadata just ründavat jalgpalli ,nad on tihti 10 mehega olnud vastase poolel Äärekaitsjad Cafu ja Carlos on olnud paar korda sel MMil ka suluseisul Vot see on ründav jalgpall.

Kahju et vaid prantslastele jääb revans ära olek olnud magus suutäis.:õnnelik:

mcnamara
14.06.02, 13:53
Brasiilia - Kostariika jääb minu videoteeki esindama...no ei ole paremat sõna, unistuste jalgpalli. :) Kui kahe aasta pärast EM-il kõik meeskonnad mängivad surmtõsist kaitsemängu, et oma nahka päästa ja mängudes lüüakse imevähe väravaid, võtan selle kasseti välja ja lihtsalt naudin.
Ühtlasi mängis seekordne Brasiilia meeskond ennast minu südamesse. Juhul, kui nad Inglismaaga kokku lähevad, olen inglaste poolt...aga lemmikute väljalangemisel toetan Brasiiliat lõpuni.

Che
14.06.02, 15:18
Brasiilia mängib t6esti toredasti. eks aeg anna arutust, kas samamoodi ka Hispaania, Inglismaa ja Itaalia vastu mängida suudetakse. kogu austuse juures Costa Rica ja Hiina suhtes, on nende alagrupp siiski kogu MMi n6rgim.

Sass (45)
14.06.02, 16:18
Tahaks näha ilusat finaali Brasiilia Inglismaa vahel, kuid ise hoiaks pöialt brassidele (ükspuha mis teise finaalpaari puhul oleks brasiili vastu) lihtsal põhjusel, et mitte näha üleshaibitud bechami õlist lõusta rõõmust pakatamas...ei salli odavat kommertsi :deemon: !

SleepWalking
14.06.02, 17:23
Algselt tegi selle postituse Viking
Tahaks näha ilusat finaali Brasiilia Inglismaa vahel, kuid ise hoiaks pöialt brassidele (ükspuha mis teise finaalpaari puhul oleks brasiili vastu) lihtsal põhjusel, et mitte näha üleshaibitud bechami õlist lõusta rõõmust pakatamas...ei salli odavat kommertsi :deemon: !

Seda nüüd kindlasti näha ei saa, parimal juhul (eeldusel, et mõlemad saavad esimesest play-off ringist edasi) kohtuvad Brasiilia ja Inglismaa veerandfinaalis.

mcnamara
14.06.02, 17:41
Belgia edasipääs kroonis minu jaoks fantastilised alagrupimängud. Brasiilia vastu on muidugi belglastel imevähe võimalusi, aga veel täna hommikul ei uskunud ma nende pääsu teise ringigi. Olen rahul! :jump2:

Sass (45)
14.06.02, 18:32
:õnnelik: aga unistada ju võiks!

Swifty2002
14.06.02, 20:13
Keegi peaks Antonio Oliveirale tutvustama Nuno Gomest
Kui ma tänaval Oliveirat näeks kingiks talle mänguasja kus ümmargused asjad tuleb panna ümmargusse ja kandilised kandilisse
Endal on Üks maailma parimaid ründajaid kuid selleasemel paneb ta ründesse Kaitsemängija See on inimene keda võid vabalt idioodiks kutsuda:deemon:

-Antz-
14.06.02, 20:27
ja järgmine oli siis portugal... :õnnelik:
ei ole midagi öelda, päris lahe kui (suur)favoriidid kukuvad. ainult itaalia oleks seal nimekirjas veel olema pidanud!
jama ainult, et see teeb ilmselt nüüd brasside elu jube kergeks...:(

ek
14.06.02, 20:51
Ma olen sügavas masenduses! :kurb9: Täiesti mõtetult saadud mõlemad punased.
Kahjuks olid mul Portugalile suured lootused pandud. Btw. mulle tundus et ka see kohtunik kuulus Figole-vabalööki-ei-vilista grupeeringusse sest kaks situatsiooni olid IMHO täiesti karistuslöögi kohad :kratsti:

---------------------------------------------------------------------------------
Kallistan siis vastu ka! Kui ainult teaks mille eest mind kallistatakse?!
Vahest selle pärast et ma ka poolenisti Tartu inimene? Ei tea - ei tea...
---------------------------------------------------------------------------------

vaikiv mees
14.06.02, 21:51
Tõepoolest, ei taha olla paranoiline, aga Pohlak-Osila juba fantaseerisid Blatteri kättemaksu-vandenõu-teooria alal. Pr. audis (nojah, Pires-Zidane olid juba enne vigastatud), Henry 1,5 -ks viimaseks mänguks eemaldatud; Itaalia jäi pinnale tänu Horvaatia kaotusele (2 äravõetud väravat Horv.& 1 Mehhiko vastu), viimaseks Portugal, kes tõsi, ise 1.-s mängus asja tõsiselt ei võtnud. Hea veel, et nende hulgas minu lemmikuid polnud. Et teooria lõpuni paika peak, oleks vist Ing. pidand välja langema (?), õnneks nii ei juhtunud. Aga eurooplased pole väljaspool Eur-t kunagi MMi võitnudki.

Kihveobörside TOP8-st olid 5 Bra&Ing jt tabelipoolelt, 3 Sks-maa poolelt, seal pole Saksal &Itaalial& Hisp-l enam tõsiseid vastaseid. (->Saksat algselt 1/4finaali ei pakutud)->Aramisel&Co-l hea meel& kõrge koht ennustustabelis

Rebu
14.06.02, 22:04
Nii räige on olla PORTUGAL-:kurb4:

gnat
15.06.02, 02:41
Portugalist tõesti kahju .. neile oleks ju piisanud viigistgi ....:suurnutt: nad mängisid head jalpalli ja esimene punane vast teenitult aga teine mitte ...... me hates Korea now ....:viha: :viha: :viha:

apunkto
15.06.02, 02:55

lihtsal põhjusel, et mitte näha üleshaibitud bechami õlist lõusta rõõmust pakatamas...ei salli odavat kommertsi :deemon: !

naljaga ja naeruga, läbi raskuste!:D

Lõuna-Korea ruulib:P Gnat, kas tead midagi? Lõuna-Korea ruulib! Super!:P

ooker
15.06.02, 06:01
Algselt tegi selle postituse Robyn

Ei, tegelt ma siiski usun, et järgmisetes mängudes võtab Portugal end kokku. Ja et USA tähelend lõppeb sama kiiresti kui algas :oih:

yeah, right! (nüüd tagantjärgi mul muidugi hea kobiseda, aga ikkagi :)

ooker
15.06.02, 06:24

Dieteriga samal meelel. MM-ile oleks kindlasti kasuks tulnud kui Argentiina oleks edasi saanud, HAA?!?! Ja miks siis ometi? Mina küll ei viitsi vaadata 'kõvasid mehi' kes endale kaks kolli sisse lasevad surada ja ise kõigest samaga suudavad vastata
võib ju oma põhjamaist rinda taguda ja Sverige-Sverige karjuda, aga neid on ju igav vaadata. ????

P.S. Zeleega püstiaetud juuksetukkadest ei hakka üldse rääkima. Kui ma hakkaks Argentiinlaste soengute kohta siin sõna võtma, siis... Aga noh... Saame ju aru, et soeng ei puutu jalgpalli karvavõrdki... välja arvatud see, et argentiinlased sakkisid :b

P.P.S Prantslastele aga oli küll paras. Ei tulnud ise kohe selle pealegi, aga kui võistkonnas on Inglise liiga, Itaalia liiga ning Prantsuse liiga eelmise hooaja parimad väravakütid ja tulemuseks on 0 (null) väravat alagrupiturniiril, siis ei saa see olla Zidane puudumisest kinni olla. Ülbed olite... Jahjah. Ega sa ise ka tagasi hoia :)

ooker
15.06.02, 06:37

lõpetuseks, ei mõista mina jälle mis Rootsi armastus siin levib. rootslastel seda eestlaste suhtes, vaatamata 12 punktile Eurovisoonil, kahjuks pole. vähestel rahvastel on sedavõrd üleolev suhtumine oma väikestesse vaestesse Ida-Euroopa naabritesse, kui rootslastel. olge siis Taani poolt, kui väike ja Põhjala südame soojaks teeb. nad mängivad tüki maad ilusamat jalgpalli ja on muidu kah sümpaatsemad.

Kulla mees, kui sa hakkad siin Eurovisiooni hindamistega paralleele tõmbama, siis sinu lemmikute Argentiinlaste käest pole Eesti läbi ajaloo ühtegi, kordan: ÜHTEGI!, Eurovisiooni punkti saanud! :D

Che
15.06.02, 21:17
Algselt tegi selle postituse ooker

Kulla mees, kui sa hakkad siin Eurovisiooni hindamistega paralleele tõmbama, siis sinu lemmikute Argentiinlaste käest pole Eesti läbi ajaloo ühtegi, kordan: ÜHTEGI!, Eurovisiooni punkti saanud! :D

need 12 punkti olid ju ainuke positiivne näide Rootsi kohta :doh:

apunkto
15.06.02, 21:31
ooker sa mooran milleks on tarvis kolme posti järjest, milles sisalduv inf on pealegi 0?

Moderaatorihärra võiks kustutada mu posti pärast seda kui ta on herr ookeri seeriat korrigeerinud..

Oll
20.06.02, 08:15

Austan täielikult inglise vutti, kuid Vikingi viimane lause on jumala õige.Beckham on küll hea, kuid ta pole nii hea ja ega ta ei lähe ka paremaks kui lehed muust ei räägi kus ja kui palju Victoria ta käest ära on saanud.
Kommertsi liiga palju.

SleepWalking
20.06.02, 14:43
Algselt tegi selle postituse Oll
Austan täielikult inglise vutti, kuid Vikingi viimane lause on jumala õige.Beckham on küll hea, kuid ta pole nii hea ja ega ta ei lähe ka paremaks kui lehed muust ei räägi kus ja kui palju Victoria ta käest ära on saanud.
Kommertsi liiga palju.

kas 'Victoria käest ära saamine' on siis tõesti kommerts :sega1: :kratsti: ?

Oll
20.06.02, 21:52

Algselt tegi selle postituse Oll
Kommertsi liiga palju.

kas 'Victoria käest ära saamine' on siis tõesti kommerts :sega1: :kratsti: ?

No, kui sellest söögi alla ja peale räägitaks siis tuleb välja, et on.Üleüldse Beckhami kohta on tsipa palju juttu sellest, et palju ta juuksuri juures kulutab, millal naisega tülis on, mis ta jõuludeks kingiks sai, kui palju kaalub ta poeg jne. jne....