320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vigastused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vigastused

    Tahtsin luua teemat, kus erinevad jalgpallurid ja lihtsalt huvilised või teadjad saaksid jagada omavahel nippe. Kuidas vigastustest taastuda, kaua aega kulub, jnejne.

    Otsa teen lahti oma küsimusega. 3 kuud tagasi oli mul opp, ACL plastika ehk vist eesmise ristandsideme vigastus ning meniski väike õmblus. Äkki keegi oskab infot jagada kaua reeglina sellest vigastusest taastumine aega võtab, et jälle jalgpalli mängida ning mis on ohud uuesti mängima hakkamisel?

    #2
    Tere

    Tegin kunagi hyppeliigesele haiget ning nyyd on asi krooniliseks muutunud ning pea iga trenn t6mban sama koha 2ra. Kuigi olen puhkust ka andnud k6vasti. Millist tuge soovitate? kas siit m6ni tugi? side v6i midagi muud? http://www.invaabi.ee/shop/category/...gese-ortoosid/

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Tere

      Tegin kunagi hyppeliigesele haiget ning nyyd on asi krooniliseks muutunud ning pea iga trenn t6mban sama koha 2ra. Kuigi olen puhkust ka andnud k6vasti. Millist tuge soovitate? kas siit m6ni tugi? side v6i midagi muud? http://www.invaabi.ee/shop/category/...gese-ortoosid/
      Tõmbad või lööd? Kui lööd, õpi teise jalaga lööma. Ega siin muu ei aita kui väga pikk puhkus, kui seegi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #4
        Tõenäoliselt oled hüppeliigeste sidemeid vigastanud ja kui seda välja ei ravi, siis hakkabki see korduma ja jääbki korduma.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Tõmbad või lööd? Kui lööd, õpi teise jalaga lööma. Ega siin muu ei aita kui väga pikk puhkus, kui seegi.
          Esimest korda l2ks jalgpalli trennis, maandusin v2liskyljega halvasti. See oli pea 2a tagasi. Vahepeal ei teinud aasta aega midagi, sai puhkust. Nyyd k2in kossu m2ngimas ja isegi kui kergelt v2liskyljega halvasti astun v6i maandun, on trenn p6him6tteliselt l2bi. Siin v6ib olla ei aita mingi tugi ka enam.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Esimest korda l2ks jalgpalli trennis, maandusin v2liskyljega halvasti. See oli pea 2a tagasi.
            Sul võis sidemete rebend olla. Arsti juures käisid? Ainult puhkusest ei pruugi piisata, see on sul välja ravimata ja muidugi annab nüüd iga koormuse peale tunda.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Sul võis sidemete rebend olla. Arsti juures käisid? Ainult puhkusest ei pruugi piisata, see on sul välja ravimata ja muidugi annab nüüd iga koormuse peale tunda.
              Ei k2inud, sest paiste v2ga ei l2inud ja m6tlesin et mis seal ikka, kyll yle l2heb. Nyyd tuleks vist k2ia, 2kki annab p22sta midagi veel, v6i on rong juba l2inud ja tuleb j6usaali hundiks hakata?

              Kommentaar


                #8
                Ikka arsti juurde jah, nii hull see asi ka olla ei tohiks, et midagi teha ei annaks ka 2 aastat hiljem. Ma pole muidugi mingi meditsiiniekspert, aga sellist laadi vigastused peaks olema hõlpsalt ka hiljem ravitavad.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  #9
                  Vanuse suurenedes peab rohkem tähelepanu pöörama soojendusele.
                  Olen viimase 2 hooaja jooksul saanud sääremarjalihase ja reielihase vigastuse, tänu sellele, et soojendus jäi lühikeseks.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                    Nyyd k2in kossu m2ngimas ja isegi kui kergelt v2liskyljega halvasti astun v6i maandun, on trenn p6him6tteliselt l2bi.
                    Jalatsid on ikka õiged? Mitte ei mängi mingi tavalise jooksutossuga?

                    Kommentaar


                      #11
                      Kossu mängin siis sporditeip hüppekale. Kui trenne on palju siis võib päris kulukas tulla sest mul läheb rull teipi per trenn. Ja jalkat mängin sellisega. Kui oled juba mitu korda välja väänanud jalga, siis need elastik sidemed ja need teised sinu postitatud lingis kaitsmed väga ei aita.
                      Tee korralikult sooja enne trenni/mängu. Kodus võid teha jalaga tavalisis venitus harjutusi, et hüppeliigest natuke tugevamaks ja elsatsemaks muuta. Hommikul näiteks hambaid pestes voldi käterätt kokku, pane maha ja seisa probleemse jalaga peale, teine jalg tõsta õhku. Kummilindiga saab korralike harjutusi teha. Youtuubist saab aimu kuidas.
                      varupallivarupumpaja

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                        Esimest korda l2ks jalgpalli trennis, maandusin v2liskyljega halvasti. See oli pea 2a tagasi. Vahepeal ei teinud aasta aega midagi, sai puhkust. Nyyd k2in kossu m2ngimas ja isegi kui kergelt v2liskyljega halvasti astun v6i maandun, on trenn p6him6tteliselt l2bi. Siin v6ib olla ei aita mingi tugi ka enam.
                        Mul oli umbes sarnane teema. Kui lõpuks üks arst suvatses mrt-sse saata siis tuli välja, et kõhrest tükk väljas. Too arst soovitas jalkat mitte mängida enam, aga ma siiamaani nii palju olen teinud kui valu talutav on :-)

                        Kommentaar


                          #13
                          Äkki teid aitab ka : D

                          Chad Johnson claims to have utilized a rather unique remedy in working through some minor injuries over the course of his highly productive 10-year career.Making an appearance on ESPN's "Mike & Mike" on Wednesday morning, the longtime Cincinnati Bengals receiver said he would soak his sprained ankles in "warm urine" he collected from teammates.No, really.Cork Gaines's post on Vine Perhaps volume is the main idea here, given that he seems to have gathered it from multiple players, but couldn't he at least have found a way to use his own?Or, you know, ice?- With h/t to FOX Sports

                          Kommentaar

                          Working...
                          X