PDA

View Full Version : "Jalgpallihaigla" Logo

kojamees
01.06.02, 15:10
"Jalgpallihaigla" logo konkurss
Kuulutame välja "Jalgpallihaigla" logo konkurssi.Eeldame et teiepoolt lähetatud kavandid oleks vektor graafiliselt suurendatavad,hea meelega kohtaks seal rahvusvärve ja loomulikult nimi "Jalgpallihaigla".Kavand peaks olema mõistetav nii värviliselt kui must-valgelt ja muud pisiasjad.Auhinnaks kast A.Le.Coq i.Viimaseid töid ootame MMi viimaseks päevaks.
Jonnage ja riputage ka teistele hinnata.:õlu: :õlu:

Martin
01.06.02, 15:27
Ütlen uuesti: Rootsi Kunni särgil olev ümmargune logo, väga stiilne ning ilus minu astust (eile sai uuesti nähtud).

Võibolla tuleb paari detaili natuke muuta, kuid üldiselt oli väga vaffa.

aiFo
01.06.02, 19:46
Originally posted by Martin

Ütlen uuesti: Rootsi Kunni särgil olev ümmargune logo, väga stiilne ning ilus minu astust (eile sai uuesti nähtud).

Võibolla tuleb paari detaili natuke muuta, kuid üldiselt oli väga vaffa.

njah. jansa peaks asja autor olema. äkki riputaks ta logo v6rku yles ja siis oskajamad-teadjamad fixivad vastavalt sellele kuidas arvavad et ilusam on...

pRmt!

aiFo@annaks.auhinna.kasti.6ltsi.kohe.praegu.jansal e.2ra.ee:õnnelik:

PAPA
01.06.02, 21:10
minu arust oli see logo mis asus rootsi kunni mao peal üsna jube,kujutage ette seda must valgena:D

Fazz
02.06.02, 18:32
Panen oma 'käki' siis välja:

http://madli.ut.ee/~ennof/jphaigla.gif

kyps
04.06.02, 01:52
Fazz, pole paha. Paraku ei tea kuidas sellesse sinisesse risti suhtuda. Minust see tuntud loomaarstide märgina:oih:

Fazz
04.06.02, 06:12
Pole see sinirist midagi aint loomaarstide märk. Nt USAs ja Kanadas tegutsevad üleriigilised rahvatervishoiualased Blue Cross organisatsioonid: http://www.bluecares.com/
http://www.bluecross.ca/
:myts8:

Siis on veel mingi üle-Euroopaline kristlik Sinise Risti Föderatsioon, mis tegeleb alkoholiprobleemidega ja narkoennetusega: http://www.eurocare.org/bluecross/
Ka Eestis (keskused Nõmmel) tegutseb oma Sinise Risti organisatsioon, kust saavad abi nii alko- kui narkosõltlased :õlu:

Ja mingid :p6der: :p6der: on sinise risti lausa rahvuslipule pannud.

Nii et peaks vabalt kõlbama ka jalkahaigetele :silm3:

aiFo
04.06.02, 14:31
nujaaa... alati on variant selsinasel logol sinine rist punaseks v66bata -- tulemus v6ib lausa paremgi olla...

aiFo
04.06.02, 14:43
Originally posted by PAPA

minu arust oli see logo mis asus rootsi kunni mao peal üsna jube,kujutage ette seda must valgena:D

samas... miks peaks värvilist logo mustvalgena ette kujutama? kahevärviliseks saab selle logo aga ysna h6lpsasti teha

arvan, et logosid ei peaks olema mitte ainult yks... praegune EFF-logo, mis JH ankeetidel ilutseb, v6ib sinna ka edaspidi jääda arvan ma...

v6iks olla yks official logo, mida kasutatakse miskitel konkreetete asjade puhul (a'la pitsatid jms.) ja veel m6ned logod, mis oleks samuti aktsepteeritud kui JH sümboolika.

oskab keegi öelda, kas neile logodele peab ka miski copyright'i välja ajama?

pRmt!

aiFo.

Martin
04.06.02, 14:47
Originally posted by PAPA

Must-valgena peaks ta suht ok olema, sest värvid, mis olid kasutatud on kahe toonilistena ka natuke erinevad, seega ei tohiks seal midagi eriti õudset välja kukkuda, kuid vajadusel saab ka muuta.

Lihtsalt hetkel on minu arust tegemist parima variandiga, kuigi peab ütlema, et Fazzi oma on ka täitsa kobe - lihtne ning selge. Lisaks on plussimärk seal täitsa mõnu - liitekoht ja haigla ühes mõttes.

kojamees
19.06.02, 13:48
Tähtaeg hakkab kukkuma
kui keegi saab aidata selle copwiriteri kohapäält oleks hirm hää,samams ei leia ma siin teiste kavandeid.Mõistan et MM aga ... kui pärast on logo välja valitud antud hetkel kahe logo seast on hirm palju virisemist ja vingumist.Proovige ka enda kätt,sest isetegemise rõõm ja osalime on ju need mida paljud ihkavad.:õlu: :õlu:

Poborsky
19.06.02, 16:00
Võibolla kõik ei oska oma logovarianti siia riputada?

Kohilapoiss
27.06.02, 20:24
Vaatasin, et konkurss hakkab lõppema, seega tegin kiirelt miskit.

Peaks siin nähtav olema, kuid kui ei õnnestu, siis aaderssil:

http://www.hot.ee/jhlogo/

vandersell
27.06.02, 20:38
täitsa normaalne!!! võik isegi öelda, et siin väljapakututest parim!! Ise tegid? Tubli! ;)
ja kui see oli veel kiiruga tehtud, mis siis veel välja tuleks kui aega rohkem antaks?? Ma arvan, et antakse.

Kohilapoiss
28.06.02, 12:18
Muidugi tegin ise - aega läks ~40 min. sellest ~25-30 läks idee leidmiseks - sellisel kellaajal ei olnud veel õlut sees ;)

sai ka lipp juurde poogitud ja üles pandud.
aadress ikka sama
http://www.hot.ee/jhlogo

Wingback
29.06.02, 06:08
Hee, nägin ka et teil mingi konkurss siin. Oli igav ning kribasin ise ka midagi valmis. Kahjuks värvid pole nii erksad kui selles progras kus algselt selle pildi valmis mässasin. Ning palli ma ka joonistada ei osand eriti.
Nii et kui ei meeldi, ärge kõva lärmi tehke, sest ma proovisin oma käppa vaid.:oih:

Wingback
29.06.02, 06:11
:( :( :( Sry sry --ei saanud siia oma pildi välja panekuga hakkama!

Stinger
17.07.02, 19:25
To Martin

Martin arvab, et kui me sinuga, Stinger, kohtume, siis teeme mõned joogid
(P.S. Mulle meeldib endiselt inimesi kallistada )

Huvitav, mida see peax tähendama. Kas tahad mulle välja teha, või mis?
Kui midagi konkreetsemalt tahad teha, siis anna teada: stinger@hot.ee

Muidu kõikidele Carpe diem! Minge randa luiged!!!!!!!!!!!

Tervitades, Stinger

moiva
18.07.02, 16:19
uvitav uvitav:doh:

Repserto LuaLua
18.07.02, 17:06
martin petab inimesi alatult!!! miski filmitrikk vist vms. :oih: :oih: :oih:

Pätu
18.07.02, 18:03
ehheee. tal nii et iga user neäb oma nime seal... miski filmitrikk jah

Tembu
19.07.02, 16:47
Krt, ma arvasin,et martins seda ikke tõsiselt mõtleb..aga näe,tegi nalja...Krdi huumoripoiss!

Alo
19.07.02, 17:48
Originally posted by tembuu
Krt, ma arvasin,et martins seda ikke tõsiselt mõtleb..aga näe,tegi nalja...Krdi huumoripoiss!

--------------------
Ärge üllatuge, kui varsti on Eesti meister FC West-Viru County

Ega sa oma signatuurigagi alla jää..

Või on tõesti mingi FC Kolhiidast :D asisem klubi tulemas?

Alo

Tembu
19.07.02, 18:53
Kes tahab seda nime kasutada peab mulle autoriõiguste eest kõvasti maksma...Idee on minu!!! See kõlaks nagu Derby County,aga mitte oinad poleks vapiloomaks vaid tarvas isiklikult...Lahe:)

Tembu
24.07.02, 13:29
Kas logo konkurss on läbi saanud? Kui jah,siis olen selle maha maganud..:( Sai siin eile paar ideed paberile pandud.
Kes siis esikoha sai? Nagu näha oli ega eriti paljud persoonid oma kavandeid avalikkuse ees ei demonstreerinud...Ja need mida sai nähtud,olid suht mannetud..Sorry,see on minu arvamus..

vandersell
24.07.02, 13:43
Ei mina ole kuulnud-näinud, et see läbi oleks saanud. Tõesti, pole just eriti palju variante välja toodud. pane enda omad ka üles. Nendest, mis siin välja toodud, meeldib mulle kohilapoisi oma kõige rohkem.

airmike
27.07.02, 16:01
mida hullem seda vingem...

Epic
28.07.02, 03:15
KÕIK AHJU :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Silver
28.07.02, 19:52
MM nagu ammu läbi, mis siis saand? On siis logo välja valitud ka vôi ei?