320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uue-uue foorumi head-vead

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uue-uue foorumi head-vead

    Need siis siia.

    Tänud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

    Noo näitex see, et kas nimi peabki postide kohal rippuma, mitte nagu ennemuiste, avataride kohal...
    Uue foorumide pahede all juba küsisin, ent küsin siis ka uue-uue foorumi pahede all, mix ei võix foorumis olla eraldi sektsiooni teistegi maailmajagude jaox peale Euroopa loomulikult?! ´Muu maailma jalgpall` ei teex ju paha, või mis?

    Aga jah, üldiselt olete taaskord ära teinud suure töö ja selle eest ka aitähh! Tublid olete, edu!
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

      Fuck,üritan off-topicusse toredat pilti panna aga ei saa kudagi hakkama,vanasti oli ikka nii,et browse... ja võtad nt.my picturesi alt pildi ,mis on jpg formaadis ja annad minna nüüd ei midagi
      aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

        hmm.. miks on mul tunne, et foorumi postitused on kuidagi segamini? õigemini tundub, et kuupäevad on kuidgi valed..
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

          Originally posted by elx


          hmm.. miks on mul tunne, et foorumi postitused on kuidagi segamini? õigemini tundub, et kuupäevad on kuidgi valed..
          ise sa oled kuidagi vale ... kas sa tead ikka kus postituse kuupäevad asuvad ?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

            "Minu kodu" all asuva "Avatari valiku" klikkamisel tuleb tekst: "You do not have permission to access this part of the community!" WTF!

            ja veel üks (arvatavasti) väga loll küsimus: Miks oli seda uut-uut-uut foorumit vaja?
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

              Originally posted by Mayhem
              "Minu kodu" all asuva "Avatari valiku" klikkamisel tuleb tekst: "You do not have permission to access this part of the community!" WTF!
              Avatari saad muuta Foorumi valikute kaudu..

              Originally posted by Mayhem
              ja veel üks (arvatavasti) väga loll küsimus: Miks oli seda uut-uut-uut foorumit vaja?
              Sest eelmine oli väga vigane ja aeglane..

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                Originally posted by Devil


                ise sa oled kuidagi vale ... kas sa tead ikka kus postituse kuupäevad asuvad ?
                kle jah, sain oma veast veidi aja pärast aru.. sry, juhtub ka paremates peredes
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                  A miks siin uues foorumis pole seda nö lühivalikut all, et saad otse ntx Eesti koondise või Off-topicu alla minna (või siis olen mina loll ja ei leia üles)?
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                    A kuhu sünnipäevad kadusid?
                    Aga Lillekülas paistab alati päike...

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                      jah, teemas sees olles ei saa selles versioonis alamfoorumit vahetada... ehk tulevikus nuputame midagi välja...
                      sünnipäevadega sama lugu

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                        Imeliku kujundusega annab harjuda, nagu alati. Pluss on see, et minu ürgvana M$IE 3.02 laseb taas foorumisse postitada ega pea enam privaatsõnumeid saatma nii ropul hulgal.
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                          Head meelt teeb see, et saab jälle aktiivsemaid teemasid (viimaseid postitusi)vaadata. Mis siis, et esialgu väheke harjumatul kujul
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                            Halb on see et ei saa enam otse indexi pealt minna mingi teema viimase posti peale. Kadunud on ka kuupäevad indexilt, seega ei tea kas oled juba seda posti lugend või mitte.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic 'Uue-uue foorumi head-vead'

                              kyps...saab küll kõige viimase teema kõige viimase posti peale minna
                              nagu ma juba ühes teemas ütlesin, peab nüüd neid kahte pisikest noolekest taga ajama teema nime lingina kasutada oleks minu arust palju etem...kuupäevasid tahan ka!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X