PIRITA HOOAJAEELNE TURNIIR !
TOIMUMISAEG: 18.05.2013
ASUKOHT: Pirita Spordikeskuse liivaväljak
ALGUS: 10.00
OSAVÕTUTASU:50 Eurot
VÕISTKOND: 5 mängijat (4+väravavaht). Medalid kümnele .
AUHINNAD: Esimesele karikas ja esikolmikule medalid.
Muu info:
* Mängud toimuvad ühel platsil.
* Turniir toimub vastavalt FIFA rannajalgpalli reeglitele.
* Mängu pikkus on alagrupimängudes 3x9 minutit
* Turniiril mängudes viiki ei tunnistata. Viigi korral lüüakse penalte esimese
eksimuseni.
* Alagrupis punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
1. Omavaheline mäng;
2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
3. Üldine väravate vahe;
4. Löödud väravate arv;
5. Lüüakse penalte esimese eksimusen
Osalemisest andke teada e-maili teel: sten-erik@reliikvia.ee
Võistlema pääsevad esimesed 6 registreerunud ja osavõtutasu maksnud võistkonda.
Osalevad :
1.Pirita RJK Reliikvia
2.Pirita RJK Reliikvia II
3.SanTeh
4.Saue JK/Toode
5.Smarten Logistics
6.
10:00 A1 vs A2
10:35 B1 vs B2
11:10 A1 vs A3
11:45 B1 vs B3
12:20 A2 vs A3
12:55 B2 vs B3
5.-6.koha mäng
13:30 A3 vs B3
Poolfinaal
14:05 A1 vs B2
14:40 B1 vs A2
3.-4.koha mäng
15:15
FINAAL
15:50
TOIMUMISAEG: 18.05.2013
ASUKOHT: Pirita Spordikeskuse liivaväljak
ALGUS: 10.00
OSAVÕTUTASU:50 Eurot
VÕISTKOND: 5 mängijat (4+väravavaht). Medalid kümnele .
AUHINNAD: Esimesele karikas ja esikolmikule medalid.
Muu info:
* Mängud toimuvad ühel platsil.
* Turniir toimub vastavalt FIFA rannajalgpalli reeglitele.
* Mängu pikkus on alagrupimängudes 3x9 minutit
* Turniiril mängudes viiki ei tunnistata. Viigi korral lüüakse penalte esimese
eksimuseni.
* Alagrupis punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
1. Omavaheline mäng;
2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
3. Üldine väravate vahe;
4. Löödud väravate arv;
5. Lüüakse penalte esimese eksimusen
Osalemisest andke teada e-maili teel: sten-erik@reliikvia.ee
Võistlema pääsevad esimesed 6 registreerunud ja osavõtutasu maksnud võistkonda.
Osalevad :
1.Pirita RJK Reliikvia
2.Pirita RJK Reliikvia II
3.SanTeh
4.Saue JK/Toode
5.Smarten Logistics
6.
10:00 A1 vs A2
10:35 B1 vs B2
11:10 A1 vs A3
11:45 B1 vs B3
12:20 A2 vs A3
12:55 B2 vs B3
5.-6.koha mäng
13:30 A3 vs B3
Poolfinaal
14:05 A1 vs B2
14:40 B1 vs A2
3.-4.koha mäng
15:15
FINAAL
15:50
Kommentaar