320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuidas saada päästetud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas saada päästetud?

    Kas sind vaevavad mured? Kas sinu lemmikmeeskond kaotab? Tundub nagu oleks sinu elu mõte otsakorral. Ära mureste, mina võin su päästa, sest mina tean Tõde ja minu käes on Jumala sõna. Sa arvad, et sul pole väljapääsu, aga kas sa oled proovinud ennast Jeesuse poole pöörata? Siin on sulle väike õpetus sellest, kuidas saada päästetud:

    Ütle Jumalale:
    "Kallis Taevane Isa! Ma tulen Su ette Jeesuse nimel ja Sina ei tõuka mind enesest ära, sest piiblis on kirjutatud: "Igaüks, kes hüüab appi Jeesuse nime, päästetakse." Ma usun oma südames, et Jeesus on Sinu poeg. Ma usun, et Ta kandis ristil minu patud, et mina õigeks saaksin. Jeesus on Isand! Jeesus, palun tule minu südamesse elama! Anna mulle andeks minu patud! Õpeta mind käima Oma teedel! Päästa mind! Tänan Sind, Jumal, igavese elu eest!
    Aamen."

    #2
    Replying to Topic 'Kuidas saada päästetud?'

    ... väga spooky värk.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic 'Kuidas saada päästetud?'

      mida kradit

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic 'Kuidas saada päästetud?'

        Hmm, iseenesest väga huvitava sisuga lugemismaterjal: http://learningtobeled.org/truthq.htm

        Mine tea
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic 'Kuidas saada päästetud?'

          Oi oi Gaskoff Mis see nyyd siin siis on??:P
          Sul midagi juhtunud?Põrutuse said??
          Muidu peris lahe tegelt

          Kommentaar


            #6
            heh
            tegelt on nii, et ma ükskord vaidlesin purjus peaga Tartus mingi jumalasõnalasega ja ta andis mulle ühe laheda ajalehe kust ma leidsin TÕE ja otsustasin seda ka teile kuulutada

            MISERIES CAN BE STOPPED

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic 'Kuidas saada päästetud?'



              Tegelikult selle lõigu autor ei ole mitte elusõnalane, vaid piibel. Paljudele on piibel siiski veel püha raamat. Ja ausalt öeldes, on sealsed õpetussõnad üsnagi tarvitamiskõlblikud ateistilegi. Soovitan kõigil hoopis Uus Testament läbi lugeda.

              Tõele au andes, pole ka ise seda läbi lugenud, kuigi kavatsus on olemas.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic 'Kuidas saada päästetud?'

                Sul on mõttetult palju vaba aega?
                Sellisel juhul anna aga minna
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic 'Kuidas saada päästetud?'

                  Tead kah kui mahukas Uus Testament on?
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Kuidas saada päästetud?'

                    tegelt on nii, et ma ükskord vaidlesin purjus peaga Tartus mingi jumalasõnalasega
                    Oi-oi-oi! Mida küll Muia K. sellest võiks arvata???
                    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Kuidas saada päästetud?'

                      Kõige lihtsam viis mida ma kasutan et mitte kristlike juttu kuulda on öelda et oled budist või lihtsalt muud usku

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'Kuidas saada päästetud?'

                        oot - oot, kuidas kib see jalgpalli juurde, ega jumal ei saa sinu mängu päästa...seda saad ainult sina ise teha!!!
                        Hoovi jalgpallur

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Kuidas saada päästetud?'


                          oot - oot, kuidas kib see jalgpalli juurde, ega jumal ei saa sinu mängu päästa...seda saad ainult sina ise teha!!!
                          Aga "jumala käsi" anno 1986? Ja pealegi- foorumi jaotis ju ongi Off-Topic!

                          Niipalju siis sedakorda vanalt ateistilt.
                          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'Kuidas saada päästetud?'

                            Algselt tegi selle postituse wal



                            oot - oot, kuidas kib see jalgpalli juurde, ega jumal ei saa sinu mängu päästa...seda saad ainult sina ise teha!!!
                            Aga "jumala käsi" anno 1986? Ja pealegi- foorumi jaotis ju ongi Off-Topic!

                            Niipalju siis sedakorda vanalt ateistilt.
                            jaa, Maradona....jumal ikka võib vahest mängu päästa
                            Hoovi jalgpallur

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kuidas saada päästetud?\'

                              Piiblis on väga vähe räägitud spordist ja seda väga lihstal põhjusel - selle autorite eluajal lihstalt antud ühiskonnas sellist asja ei tehtud. On üksikud mõtteterad, millest võib ju midagi ka spordi kohta tuletada, aga viimati kui neid kuulsin oli piisavalt ammu, et ära unustada. Niipalju siis minu arvamust topicule teemale vastavalt
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X