320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL pikk dress

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL pikk dress

    Ega keegi oska öelda, kas ja kui kallilt võiks kätte saada Eesti koondise pika soojendusdressi, musta värvi ja kiri EESTI seljal? Ei pea uus olema. Karta on, et hind tuleks suht karm, a küsijat ehk ei lööda..

    Alo

    #2
    Vastus teemale 'EJL pikk dress'

    Unistada ju võib...
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'EJL pikk dress'

      Algselt tegi selle postituse Alo


      Ega keegi oska öelda, kas ja kui kallilt võiks kätte saada Eesti koondise pika soojendusdressi, musta värvi ja kiri EESTI seljal? Ei pea uus olema. Karta on, et hind tuleks suht karm, a küsijat ehk ei lööda..

      Alo
      Oen ennemgi kirjutanud,et nike esindusest saab kysida,proovi.Aga selle Eesti kirja pead laskma kuskil teha.
      aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'EJL pikk dress'

        Algselt tegi selle postituse airmikeOen ennemgi kirjutanud,et nike esindusest saab kysida,proovi.Aga selle Eesti kirja pead laskma kuskil teha.
        Ei usu mina sellesse esindusse. Kui särkide asja sai sealt uuritud, siis ei vaevutud mu hinnaküsimisele isegi vastama. Ja helistades oli esimene küsimus - mis klubi ma esindan.

        Alo

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'EJL pikk dress'

          Algselt tegi selle postituse Alo


          Algselt tegi selle postituse airmikeOen ennemgi kirjutanud,et nike esindusest saab kysida,proovi.Aga selle Eesti kirja pead laskma kuskil teha.
          Ei usu mina sellesse esindusse. Kui särkide asja sai sealt uuritud, siis ei vaevutud mu hinnaküsimisele isegi vastama. Ja helistades oli esimene küsimus - mis klubi ma esindan.

          Alo
          Mul on seal tutvusi,kui on tõsine huvi siis saan kindlasti aidata.võta ühendust!Sina ka,kes seda dressi uuris.
          aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar

          Working...
          X