PDA

View Full Version : Kus vaadata Eesti vs Hollandi mängu?

kyps
03.09.01, 10:33
Nii siis vaesemad ja viletsamad, kes mingil tingimusel Hollandisse ei sõida, aga kellele koondis sellegi poolest südamelähedane on, haarake lipud ja pasunad ja seadke sammud lähimasse õllekasse, kus siis juba koos teiste inimestega omadele kaasa elada.

Kuna ise olen Tartus, siis kutsungi taaralinna rahvast sellisesse kohta nagu Manhattan vms. Aus olles ega ma ei tea kas see koht avatud on, aga eks ma uuri välja. Igatahes Küprose Eesti mängu ajal oli seal peris palju rahvast ja trall oli kah normaalne.

Pätu
03.09.01, 13:46
Tahax teada kus Tallinnas seda vaadata annab sest mõned paarid näitavad äkki hoopis seda Inglismaa vs Albania mängu aga kui kusagil mujal vaadata anna peab vaatama kodus ja lõugama nii , et ülejäänud pereliikmetel kõrvad verd jooksevad

Kosk
03.09.01, 14:03
Pealinlastel soovitan minna George Browni (Harju tänava alguses). Tavaliselt on seal happy hour ka ja pealegi on seal hea suur telekas.
Ise lähen muidugi kohapeale. Paari tunni pärast hakkan kodust liikuma.

apunkto
03.09.01, 14:12
Hüää, ma olen ka Tartu sees. Läheb Manhattani peale või? Ega seal mingit kossu ei näidata samal ajal?

apunkto
03.09.01, 14:56
sa vana v**t, kui ajast rääkida, siis piab vist öö Tartu sees veetma, ei jõua kudagi kodumaile.

vibu
03.09.01, 15:44
Aga mis taevakanalid üldse mängu üle kannavad? Või teeb ETV ülekande?

Mätas
03.09.01, 16:17
ETV 20.25

Jeeg
03.09.01, 16:22
Orginally posted by Mätas

ETV 20.25
On see otseülekanne ikka jah? Iiri-mängust tehti hädine videreportaazh

sicmic
03.09.01, 16:42
natuke tähenärimist...
kust vaadata Eesti:love: -Holland mängu? arvatavasti video pealt... :D :D

Aga Holland -Eesti:love: mängu kannab üle iga endast lugupidav televiisoriga pubi, nii Tallinnas, Tartus kui mujal.

Mätas
03.09.01, 17:16
Väidavad, et otseülekanne.

mirx
03.09.01, 17:47
pärnakana võtan jalge alla kindlasti Sassi tee ning mul ei oleks selle vastu midagi kui teisedki nii teevad. Hea mäng, hea õlu ja hea seltskond - mis hing veel ihata oskab

Strike
04.09.01, 09:53
Jalkat saab kolmapäeval vaadata ka Avenüüs ja Lost Continendis ,Tallinnas! Seal on korralikud suured ekraanid, kuid LC võib sekord ka koss tulla telekast! Ise lähen Avenüüse!

Pätu
04.09.01, 14:11
Siis neid kohti kus mängu näitab küllaga aga loodaks , et mingit tehnilist probleemi tule ja ei pea mängu kusagilt netist vaatama

Lincoln
04.09.01, 15:40
tallinna inimesi peaks siis kõiki kutsuma avenüüse sest kui seal ei näita on seal lähedal veel nimeta
nii et saagem kokku avenüüs
lincoln

dead_moroz
04.09.01, 16:42
Näiteks UEFA polfinaale ja finaali käisin Raeköögis vaatamas, päris hea oli.Ja üleüldse, nüüd kus meil on Fc Soccernet, võiksime me mingi "kodupubi" endale leida, kus koos mänge vaadata, vutist rääkida ja õlut juua, krt peaks vist Fc Soccerneti alla sama teema panema.

indrek
04.09.01, 20:01
ise lähen George Brownsi. Seal ka suur ekraan.

Ints
04.09.01, 22:08
Mis puutub tallinnlastesse siis George Browns on siiski vist kõige parem,lähtudes vuti jälgimise seisukohalt."Nimeta" on ka normaalne aga miinuseks on väiksed ekraanid.Ise eelistan just nimelt GB.

Jeeg
04.09.01, 22:50
Kavatsen ka ise George Brownes'i minna, kutsuti, esiteks - ma ei tea täpselt, kus see asub, teiseks - EST-HOL algab küll kell 20:25 ETVlt, aga kas GB ka FIN-GREd näitab?

Ints
04.09.01, 23:56
Orginally posted by yeg

Kavatsen ka ise George Brownes'i minna, kutsuti, esiteks - ma ei tea täpselt, kus see asub, teiseks - EST-HOL algab küll kell 20:25 ETVlt, aga kas GB ka FIN-GREd näitab?
Selle kohta andmed puuduvad,küll aga Nimetas pidi FIN-GREd näitama.

Pätu
05.09.01, 08:57
Ma arvan kui seda shotlasest omanikku hästi piinata siis küll ta ETV mingile telekale ettte paneb

yheksa
05.09.01, 09:44
Ikka shotlasest omanikku!
Mine ütle talle, et ta inglane on... ma arvan, et ta ei ole üldse õnnelik selle üle!

priity
05.09.01, 12:32
tegelt on tegemist austraallasega, ei inglase ega shotlase nimetuse üle ta vist ei rõõmustaks...
ja päris omanik ta vist ka pole :kaval:

kelisk
05.09.01, 15:08
tartu rahwale on on ideaalse pakkumise teinud ka 6teist kannu. Seal pidavat isegi mingi mega ekraan yleval olema.... nii, et... Ise on plaan minna Zum-Zum'i, Manhattan'i või ....

indrek
05.09.01, 17:33
georges browns näitab korvpalli
nimeta inglismaa-albaaniat

mis toimub?

lähen tõenäoliselt kas raekööki või lost continenti

Lincoln
06.09.01, 15:13
minu mäletamisty oli vähemalt eelmine nimeta omanik shotlane ja ta pidi siit eestist jalga laskma sest maffia hakkas kimbutama ja praegalt ta on shhotimaal
parandage mind kui ma eksin
lincoln