PDA

View Full Version : CM-is tegijad mängijad

Silver
08.06.02, 15:15
Siia siis paluks häid m2ngjaid keda tasub osta :) pole vaja mingeid staare lihtsalt h2id m2ngjaid odava raha eest... sest ega väikestel meeskondadel pole see eelarve nii suur et osta staare :)

Ise arvan, et chelseast Kerr on hea, siis Chiotis < väravavaht jne. ega Julius Aghahowol pole ka midagi viga :)

Swifty2002
10.06.02, 18:35
Celtic Glascow reservides mängib ründaja Marc Cocozza ja skaut leidis Hispaania otsingust noore 16 aastase ründaja Miguel Angel Rodriguez Baqueira Ta küll vigastab tihti aga lööb ka väga palju väravaid

Da Booob
15.06.02, 03:38
Derby's on reservis 18 aastane soome poiss Weckström. Sobib vasakule poolikusse, väga aktiivne tegija.
Roosti koondisest kookisin ka ühe noore mängija (vist oli 20-21). Tegu on universaalse mängijaga (F/M/D L), kelle nime kahjuks ei mäleta, aga võibolla oli mingi Cristoffer, Kristoffer Andersson.
Üldsegi soovitan ma rootslasi osta - vähe nõudlikud ja kasulikud.

Glorfindel
18.06.02, 23:04
rootslased, rootslased ja veel kord rootslased. selakovic, källström, bakircioglü jne... ning samuti poolakad - Legia Sawicki näiteks.

Mõm17
18.06.02, 23:39
Maksim Tsigalko, mingi valgevene vend on, mängib vist Dinamo Minskis. Ründaja, noor areneb suurklubis heaks mängumeheks, lööb väravaid. Ühes seivis läks 1.5 mln eest Laziosse, näitajad on super, lööb palju väravaid ja on nüüdseks väärt - 21 mln!!!

coco
19.06.02, 02:25
oi
tasub osta ikka rootslasi ja portugaallasi.......ja mõne hea valgevenelase
Delmir, To Madeira, Kallström, Lunden, Dorsin, Eriksson-Olsson, Selakovic, Harasimowicz, Belashov, Volodenkov, Brozek........
peast ei tule preagu rohkem....
See To Madeira klubi portugalis, miski poolprofessionaalne klubi on täielik noorte talentide klubi, sealt tasub muid tegelasi ka osta....
Ja muidugi see Vitaliy Volodenkovi klubi, kas oli vist Kiievi Dinamo, seal see noor Mõm17 mainitud hea ründaja kah...
Shaktar Donetski klubi tasuks ka vaadata
Ja Wisla Krakowit näiteks

Silver
20.06.02, 02:08
ei noh tsigalko v6ib hea olla,aga ega sa teda niisama k2tte ei sa kui m2ngid inglismaa v6i m6ne teise suure riigi klubiga, sest nagu ei anta t66luba v6i kuidas

Oll
27.06.02, 16:19
Kas keegi oleks nii kena ja ütleks kust on õimalik endalegi tõmmata jutu järgi seni parim vuti mäng CM?
Ise olen siiani läbi ajanud Football Manager 2002-ga ja eriti ei kurda, kuid võrdlusmoment kuluks ära.
Ette tänades, Oll.

Oll
27.06.02, 16:21
Algselt tegi selle postituse Oll

Kas keegi oleks nii kena ja ütleks kust on õimalik endalegi tõmmata jutu järgi seni parim vuti mäng CM?
Ise olen siiani läbi ajanud Football Manager 2002-ga ja eriti ei kurda, kuid võrdlusmoment kuluks ära.
Ette tänades, Oll.

Tegijatel juhtub--- tahaks teada kust on "võimalik" seda mängu tõmmata, aga mitte
"õimalik":) nagu mu eelmises postituses seisab.

Artur
27.06.02, 20:21
Lugupeetud härra Oll :P

Kui teie, austatud foorumikülastaja, veel tähele pole pannud, siis on kõigil Soccerneti foorumi tegelastel võimalik oma ülitähtsaid-vigaseid-olulisi postitusi ka muuta :) See tähendab, et uue postituse kirjutamine vana parandamiseks on mõttetu, on võimalus see ka Edit-buttoni abil muuta :)

Aitähh :)

Oll, mingeid piraatlehtede promimist-propageerimist me siia ei taha :) Ja mis maailma parimasse managerimängu puutub, siis on see tõesti vaieldamatult Championship Manager, aga no kui sa tahad teada, kuidas seda kergemal ja odavamal viisil hankida, siis palun kontakteeru minuga PM-i vaheldusel :)

Ciao ;)

Oll
28.06.02, 01:22
Selge pilt!
Seda editi võimalust tõesti enne ei teadnud.Sorry.

Darren
28.06.02, 04:36
Küllap ma olen kunagi juba neid tegelasi postitanud, aga egas küll küllale liiga ei tee.
Tegemist on siis odavate või heade free transfer mängijatega madalamate liigade jaoks, võisiis tulevikutähtedega:

Hugo Viana FT (database on sattunud neid 2, yks mängib Sportingus yks FT)
Helder Rosario FT, Luis Dias FT, Tommi Wirtanen (MIFK), Kieran Richardson FT
Butra FT, Adolfo FT, Angelo Danotti FT, Mark Szmid FT, Alan McDermott FT
Joao Paiva FT, Shane Tolley (Peterborough), Paul Gibson (Northwich Victoria)
Monti FT, John-Paul Dunwell (Bishop Strotford), Matthew Tipton (Macclesfield)
TO Madeira FT, Colin Hunwick, Dean Williams, Justin Georcelyn (Northampton)
Hugo Pinheiro (Marinhense), Daniele Borda D'Agua (Teixostense), Armand One
Nuno Coelho (Marinhense), Mark Hudson (Rotherham), Mark Tyler (Peterborough)
Mike Duff (Cheltenham), Gavilan FT, Erdal Kilcaslan FT, Jörg Kaessman FT.

Samas võib ka lihtsalt Rootsi U-21 koondise ette võtta ja enamvähem suvaliselt ostma hakata :)

Silver
04.07.02, 03:20
Rootslased head ja odavad, aga ega AIK ja IFK sealt saad kah odavalt m2ngjaid n Andreas Anderrssoni saad 250 tuhhiga :D esimesel hooajal k2tte noored muidugi head tuleviku jaoks :)

guesswho
27.10.02, 16:03
Osta Emile Mpenza!Nats lutik ja kallivõitu on alguses,aga tõuseb puhtax 20-seks,kõik rünnakul vajalik 20 ja lööb palju kolle!

Jaan
28.10.02, 05:54
Valgevenelasi tasub skautida - BATE, Belshina, Dinamo Minsk jt. Tsigalko, Katshuro jt. on päris head mehed. Madalamate liigade jaoks tasub vaadata ka P6hja-Iiri ja Iri klubisid ning Inglise non-League klubisid. Margate, Linfield, Coleraine, Glentaron, Bohemians, Shelbourne jt. Kui aga näpud p6hjas, tuleb jälgida kellele suurklubid kinga annavad ja siis neid noppida.

Revolucion
28.12.02, 21:22
Mina ostsin endale Landon Donovani ja DaMarcus Beasley (mõlemad ameeriklased) ning ei pidanud pettuma. Esimeses mängus said mõlemad kolli kirja ning hooaja keskmine hinnang oli neil ka lõpuks päris kõrge.

Epic
29.12.02, 00:12
taanlased Emil Debski ja Rune Rasmussen Lind on üks paremaid ründe paare tulevikus
mul 2006 aasta MMil lõid mõlemad 6 väravat ja olid Golden Booti omanikud.

ja huvitav on see et mõlemad mängisid tottenhamis ja lõid hooajal 05/06 kahepeale kokku premiershipis 41 väravat Debski 22 ja Rasmussen Lind 19;)

Samuti tuleks ära mainida Mads Timm kui ta Manust ära saab siis tuleb tast ka suur staar tema võitis 2010 aastal Golden Booti 10 väravaga.Mängis Evertonis ja lõi hooajal 08/09 21 väravat.

SoccerWorld
15.02.03, 13:46
Maxi Lopez ( River ), lööb ainult väravaid!!!!!!!!

eston maravilha
15.02.03, 21:18
Originally posted by SoccerWorld

Maxi Lopez ( River ), lööb ainult väravaid!!!!!!!!

suht sitt mees siis ju kui ainult väravaid lööb. mis siukse one-trick-ponyga peale hakata.

SoccerWorld
15.02.03, 22:31
kus ta sitt siis on, oled sa ta andmeid üldse vaadanud?

eston maravilha
15.02.03, 23:57
vaatasin seda venda editorist ja too vend genereeritakse iga mäng uute suvaliste näitajatega. nii et üks mäng võib ta tõesti hull täkk olla aga samas järgmine mäng täielik äpu

Litmanen37
23.02.03, 17:58
To Madeira ja te ei kahetse.Ostsin mehe Portugali teisest divarist Derby Countysse.Vedas Derby kohe Premieris teisele kohale,tehes uued rekordid inglismaa k6rgliigas nii v2ravate,keskmise reitingu,MoM ja s66tudes

Ja v2ravavaht Hugo Pinheiro.Poomist niipalju,et poom on minu m2ngus kuue aasta jooksul valitud 2xpremier division aasta koosseisu.

Silver
24.02.03, 19:29
Olen mitu korda To Madeira ostnud, aga kasu on suht vähe. Nagu sa ütlesid pidi ta \'\'staari\'\' panema, aga :P eriti ei pannud suht null vend oli ja nulliks vennaks jäi. Olen vähemalt 3 korda ta oma meeskonna rivistusse ostnud... Seega ei tea mina.. Mônikord paneb normaalselt mônikord ei tule midagi mehel välja..:P

Swifty2002
03.03.03, 13:17
Mul mängib päris hasti Barsom eesnimi algas A tähega täpselt ei mäleta aga päris korralikke mänge tegi mul.Üldse nagu ennegi öeldud on väga head just rootslased.
Ja veel skaudin ma harilikult brasiilasi ja argentiinlasi (Brasiilasi juhul kui tehnilise vendi vaja on)

JA siis veel selline vend nagu Agostinho portugalist on päris hea vasak poolik.

z3ro
09.03.03, 21:41
Kreeklasi võib ka vaadata Skalidis, Tobros, Papadopoulus, Chiotis jne. :õnnelik:

Glazza
09.03.03, 23:59
Kuidas CM4 meestega on.

Eriti küll osta, müüa, vahetada ei saa nagu eelmises versioonis, aga midagi siiski. Mina olen Arsenali vaid noori ostnud, sest raha on suht vähe. Aga selline mees nagu Alexander Farnerud (18) peaks iga meeskonna äärel olema. Mees teeb järjest 9-10 mänge 10-20 driblinguga...

Sedapsi siis

Martin
10.03.03, 00:05
Originally posted by z3ro

Kreeklasi võib ka vaadata Skalidis, Tobros, Papadopoulus, Chiotis jne. :õnnelik:

Ainuke mees, kes teisi mehi vaatab (ja seda lõputult), on minu teada Stennur :D :õnnelik:

Kaarel
10.03.03, 01:23
Originally posted by Martin

Originally posted by z3ro

Ainuke mees, kes teisi mehi vaatab (ja seda lõputult), on minu teada Stennur :D :õnnelik:

no comments! :) ;)

Glazza
10.03.03, 13:08
:arm2:

z3ro
14.03.03, 14:19
njah las igaüx saab aru oma rikutuse tasemel!! njah ma mudugi mõcin värbamise koha pealt aga .. :D

Sir Brazza
06.05.03, 20:18
halb on see, et need kellel tavaliselt atribuudid varjatud... need on ühes uuesti alustatud mängus head.. ja kui alustad uut mängu, võivad nad olla vääääga sitad..:lahe:

SpeedyGonzale
06.05.03, 20:46
Farnerud on tegija AM/FRL. mängu alguses ilgelt odav. Kui on vähe raha ja on vaja korralikku DMC, siis soovitan sama meest ,kes oli ka 01/02 tegija- Kim Källström.

Hea väravavahi saate umbes 1.3 miljoni eest USA-st. Nimelt MetroStarsi väravavaht ja koondise teine väravavaht Tim Howard. Mustal mehel on meeletud näitajad ja tuleb meeleldi euroopasse mängima. Kui mängite inglise liigat, siis võib tulla probleeme tööloa saamisega. Sealt samast MetroStarsist peaks saama USA koondise kapteni (samuti must mees) kelle nimi Eddie Pope. Tüüp on väga hea DC ning koos Howardiga moodustavad peaagu betoonseina. Pope-i saab kätte võileiva hinna eest...umbes 1.8milli. Kui mängite 4-4-2 taktikat siis läheb teil vaja ka häid DL/DR. Hea odav DL leiab ladina-ameerikast-Athirson.

Teisel hooajal tasub jälgida Gabriel Batistutat kellel saab läbi leping Interiga ja korraliku palga eest saab vanamehe tasuta mängima-free transferiga. Päss peab umbes 2 aastat täiesti korralikult vastu ja siis kustub vanaduses ära (hiljem saab temast päris hea treeneri). Sama lugu on Brescia Roberto Baggioga. Tüüp ei maksa enam midagi, kuid 36 aastaselt suudab metsikuid väravaid lüüa.

Kui otsite häid noori talente, siis soovitan Ronaldo venda Cristian Ronaldot. Tüüp maksab mängu alguses suht vähe ja temast saab paari aastaga 15 miljoni mees ja parem kui vanem vend.Sama lugu on ManU superkaitsja Rio Ferdinandi noorema venna Anton Ferdinandiga. Mängu alguses on vend youth contractiga tasuta saadaval. 4-5 aastaga on tüüp vaata et venna vääriline.

Häid unetuid öid...
:kaval: :kaval: :kaval:

K1ly
10.06.03, 00:13
nii olen cm 2001/2002 ikke parjalt pelanud ja on vendi kes silma on jäänud oma nooruse ja kvaliteedi poolest
Costanzo,Voulgaris,Tsigalko,Aghahowa,Samba,Carrick ,Kerr,Clint Hill,jpt

Red Devil
10.06.03, 00:18
Mulle on silma jäänud Källström, jelecak, järdler, robben, wilfried dalmat ja enda mängus oma mees Andrei Antonov, kes on mu Milani meeskonnas varumeeste pingil, tal on väga head näitajad, halvem on ta mu klubis ainlt shevchenkost ja E.Mpenzast ja tüüp on alles 20 või 22 aastat vana.

ethan
11.06.03, 13:50
<< mulle on silma jäänud Neil Mellor Liverpoolist, Jermaine Pennant Arsenalist, Michael Stewart Manchester Unitedist, Carlton Cole Chelseast ning Alan Smith Leedsist. Soovitan osta LLM mängijatel >>

resorte
11.06.03, 14:58
Kas keegi teab CM 01/02 head DMC\'d soovitada?
Mul kogu aeg vaja kedagi kes saab Tommasi asendamisega hästi hakkama, kuna see sai 7 mängulise bänni ja 12 kuulise vigastuse.:oih:
Mul endal on muidu üks mingi Daniele De Rossi aga see on nagu p***härg seal kohal.

Red Devil
11.06.03, 15:04
Originally posted by Totti

Mul kogu aeg vaja kedagi kes saab Tommasi asendamisega hästi hakkama, kuna see sai 7 mängulise bänni ja 12 kuulise vigastuse.:oih:
Mul endal on muidu üks mingi Daniele De Rossi aga see on nagu p***härg seal kohal.

Gatusso on väga hea, aga teda on vist rakse kätte saada, Vieira olex SUPER, kuid sobib ka Kaluzni ma arvan

Robinho
11.06.03, 15:04

Makelele, Vieira, Emerson, Pirlo, Seedorf. Ainult, et nemad tõrjuvad sul Tommasi pingile.:P

Epic
11.06.03, 15:20
Originally posted by Robinho

Makelele, Vieira, Emerson, Pirlo, Seedorf. Ainult, et nemad tõrjuvad sul Tommasi pingile.:P

Kodanik Robinho Emerson, Pirlo ja Seedorf ei ole DMC\'d.Kui De Rossi\'le kõvasti mänguaega anda siis kasvab temast üks mängu paremaid DMC\'d:) Kui ta mingi 10 mängu järjest saaks umbes 75.min mänguaega siis oleks ta kindlast vääriline aendaja Tommasi\'le.;)

resorte
11.06.03, 16:02
Originally posted by Epic

Originally posted by Robinho

Kodanik Robinho Emerson, Pirlo ja Seedorf ei ole DMC\'d.Kui De Rossi\'le kõvasti mänguaega anda siis kasvab temast üks mängu paremaid DMC\'d:) Kui ta mingi 10 mängu järjest saaks umbes 75.min mänguaega siis oleks ta kindlast vääriline aendaja Tommasi\'le.;)

De Rossi asendab mul niigi Candelat või Cafut.
Robinho millist Emersoni sa mõtled? Kas see kes Romas on wä? Tema asendab mul \"staaritsevat\" Totti\'t.

Krt ma olen raha juba 48 milli ära raiskand, ei saagi head DMC\'d osta.:( :(

ethan
11.06.03, 16:08

see \"mingi p***härg seal kohal\" tegi IRL arengus suure sammu edasi, möödunud hooajal sai AS Romas mõned mängud ka põhis tehtud, ning mäletan, et lõi vähemalt ühes liigamängus ka värava, vanust 19(?).

seega polegi \"mingi p***härg seal kohal\", vaid päris arvestatav potentsiaalikas mängija.

Robinho
11.06.03, 18:14
Umm mingis manageri versioonis on Seedorf DMC R/L/C, samuti on DMC ka Emerson. Just see sama Emerson, kes Romas on. Ja Pirlo on DMC/FC, või midagi sinnalähedale.
Aga need mängijate positsioonid ja oskused on kõikides Manager versioonides erinevad.

Lisaks veel Xabi Alonso, versioonis 3.9.68 on ta hull täkk.:õnnelik:

Swifty2002
11.06.03, 23:58
dyer on hea DM C/R

Epic
16.07.03, 10:42
Maxi Lopez (River Plate) :silm4: noo täitsa lõpp hooaja jooksul 46 mängust ja 38 väravat :keel4: Rivar Plate on üldse noori, andekaid mängijaid täis (D\'Alessandro, Alvarez...) :lahe:

SoccerWorld
16.07.03, 15:22
hea DMC? Cristiano Zanetti!!

SpeedyGonzale
14.08.03, 12:28
Saatke skaudid Ukrainasse. Seal selline klubi nagu Donetski Šahter (Donetski Kaevur).
Seal päris mitu head pässi kopikate eest müügil. Enamus mehed aafrkast.:naer3:

Kaarel
14.08.03, 13:32
Originally posted by SpeedyGonzale

Saatke skaudid Ukrainasse. Seal selline klubi nagu Donetski Šahter (Donetski Kaevur).
Seal päris mitu head pässi kopikate eest müügil. Enamus mehed aafrkast.:naer3:

Kiiremini saad nii, kui trükid \'find player\' menüüsse Okoronkwo ja Agaghowa :) Siis ei pea skaute hakkama saatmagi.

SoccerWorld
14.08.03, 23:15
Väravasse ostke kindlasti Franco Costanzo!!!!!parim väravavaht tulevikus!!

Epic
14.08.03, 23:28

Nõustun sinuga, vahepeal mängisin River\'iga ning see mees on :silm4: esmaklass.

K1ly
14.08.03, 23:59

njah Costanzo on tõesti hea kui on ka teisi häid väravavahte Jamie Langfield Dundee -st ning ka Rosenborg on ka mingi 20 aasta hea väravavaht nime kahjuks ei mäleta siis soovitaks veel ühte päris head ründajat Riverist Cavenaghi ning Bocas on üks hea noor kaitsja Burdisso:silm2:

Epic
15.08.03, 00:26
Originally posted by K1ly

njah Costanzo on tõesti hea kui on ka teisi häid väravavahte Jamie Langfield Dundee -st ning ka Rosenborg on ka mingi 20 aasta hea väravavaht nime kahjuks ei mäleta siis soovitaks veel ühte päris head ründajat Riverist Cavenaghi ning Bocas on üks hea noor kaitsja Burdisso:silm2:

River\'is on üks selline ründaja nagu Maxi Lopez (17), mõtlesin, et arendan teda veel paar hooaega aga näed esimene hooaeg kohe üle 30 värava, peaaegu igas mängus skooris :õnnelik:

Väravavahtidest ei tohiks mainimata jätta ka Kreeka \"staare\", mingi 4-5 tipptasemel väravavahti on kreeklastel :P

K1ly
15.08.03, 00:51
Ehk siis alustades Voulgarisest ning lõpetades Chiotisega :) Maxi Lopezi kohta ei oska midagi õelda pole proovinud.Kreekas on veel ülinoor ja ülihea ründaja Papadopoulos ning ka veel Charisteas jpm Ning üldse Kreekas leidub noori häid mängumehi :kaval:

Kaarel
15.08.03, 09:42
Mis Kreeka talentidesse puutub, siis Skalidis ja Tobros on omaette klass. Kreeka liiga skaudid on oma mängijad üldse kõvasti üles \'haipinud\'.

resorte
15.08.03, 15:46
Head väravavahti? Peale Costanzo on veel üks hea väravavaht nimega Hector Fabian Carini!!! ;) Noortest ründajatest veel niipalju et Racing Genk\'is on üks hea Burkina Faso\'st pärit vend. Mul on ikka päris palju väravaid löönud ta, kuigi hooaeg alles poolepeal. :)

marabella666
15.08.03, 15:47
noi minul on Raul ja McCmanaman üle prahi olnud

Robinho
15.08.03, 23:02
Originally posted by Kaarel

Mis Kreeka talentidesse puutub, siis Skalidis ja Tobros on omaette klass. Kreeka liiga skaudid on oma mängijad üldse kõvasti üles \'haipinud\'.
Nikolaos Tobros oli mul 16 aastasena Real Madridis isiklik back-up Hierrole. Tegija mees, soovitan.

fitti
22.08.03, 23:52
wupiduu mis vinge DR on Tobias Rau Wolfsburgist.... seni vist kõige rohkem rõõmu valmistanud ost yldse.

Epic
23.08.03, 00:03

mul küll neid mängus ei ole :(

Minu meeskonnas (Preston\'is) on üldse nii, et kes AM kohta mängib see teeb super hooaja.Nii on olnud Emmanuel Osei-Koffour\'iga, Kim Källström\'iga vahepeal mängis ka D\'Alessandro AM kohta (Källström oli vigastatud) ning säras ka :lahe:

Kaarel
23.08.03, 01:15
\'Maximum database\'ga peaks nad kindlasti mängus olema, kui 3.9.68 versiooni kasutad.

Epic
23.08.03, 09:08

\'Maximum database\'ga peaks nad kindlasti mängus olema, kui 3.9.68 versiooni kasutad.

selles ongi asi, mul polegi ühtegi patchi tõmmatud ;)

Tanel
14.12.03, 23:23
CM 4 mängijaid ei mäleta ,sest ma viskasin selle välja kuna see rikkus mu kõvaketta ära.Tegelikult üks tuli meelde Fabrizzo MiccoliMängib Juves on laenuna väljas.Väga hea ostke kohe saate odavalt ma sain 6 milliga ja aastal 2006 oli maailma parim mängija muidu kui te ei ole teda ära ostnud ja te hakkate Juve vastu mängima ,siis selle mängijaga tuleb teil probleeme .Ostsin ta CM 01\\02 ka ,Ternanas mängis ,aga 01-02 pole ta nii hea.

Aga CM 01\\02 tean paari head küll kelle ikka koguaeg ostan:
Kui sul Database Maximumi peal on siis on Free Transferis 2 head mängijat Andrea Solis(costa Ricalane,22 aastat AM\\R,C vist) Kiko on ka väga hea ründaja Hispaanlane koondise eest mängind ja lööb korralikult väravaid vähemalt mul küll tavaliselt meeskonnna parim kolli kütt.

zidane5
23.07.04, 22:42
Kiko niigi tuntud mees !

LAMP
26.07.04, 02:21
GK: Frey (~5mil eurot alguses)
DR: Daniel Bonera (free 2nd hooaja alguses, vist. Muidu päris kallis)
DL: de la Cuesta (500K-1mil eurot, parim DL mängus)
DC: Mexes (5.5mil eurot)
DC: Lucio (parim defender mängus, ~5-10mil alguses) / Olaf Mellberg (suht kallis, paar milli)
MR: Toledo (4-6mil) / Jan Kristiansen (1-2mil)
ML: Brienza (odav) / Jan Kristiansen
DMC: Petit (Benficast) / Fredy William Thompson (1mil)
AMC: Tevez (Bocast, 20mil) / Brynjar Kristjansson (80K eurot)
FC: Cavenaghi (Riverist, 20mil)
FC: Pazzini (15mil, Atalantast) / Daniel Braathen (200K)

Villarrealiga kahe kordne Meistrite Liiga võitja, kolme kordne liiga võitja.

CM 03/04 patch 4.1.5 ikka!

:D

Anfield
07.08.04, 23:37
Antony Le Tallec - Liverpoolist !!!

Devil
08.08.04, 03:09
Originally posted by LAMP

DR: Daniel Bonera (free 2nd hooaja alguses, vist. Muidu päris kallis)
FC: Pazzini (15mil, Atalantast) /
CM 03/04 patch 4.1.5 ikka!

:D

Bonera hooajal 05/06 8M
Pazzini aastast 2008 ca 40M
Minu summad siis naeltes, mitte eurodes

Alessio Cerci(Roma) alguses 625k .. alates 16ndast eluaastast hindamatu :)

fitti
08.08.04, 15:27
2004/05 hooajal :
Guayre Villareal \'B\'-st. 5M£ SC, mängib mul \'poolis oweni taga nn. teist ründajat ehk pmst AMC positsiooni, keskmine on 7,85 poole hooaja peal.
Johan Absalonsen Bröndbyst, 2,2M£ maksin, AM/F L/R. hetkel 19a, aga parim sõõduandja meeskonnas, rating 7,33.
John Welsh, liverpooli reservidest, DMRC. hetkel küll suht jonni täis, sest ma ei müünud teda real madridi, aga reiting sellele vaatamata üle 7. maksab 2M, pakutud seni enim 5M.

rubriigist \'ei soovita!\' - Robert Earnshaw, Cardiff, FLC. tee mis tahad, aga antud võiamlusi ära ei kasuta! panin ta treeningusse rohkem \'heading\' ja \'finishing\', saab näha, kas asi muutub paremuse poole.

mg
09.08.04, 17:37
alustan siis oma supermeestega
1. caleb folan sittade näitajatega superklassi ründaja, minu meeskonnas on juba üle 10 aasta ainult lammutanud. iga hooaeg kuskil 20 kolli.
2. chiri natuke hiljem astub areenile
esimene hooaeg minu klubis 8 korda man of the macth ja reiting oli kuskil 8 ringis, mängib poolkaitses, kuigi on kaitsjaks märgitud.
3. JOHN WARD maailma parim parem äär peaks ütlema.
tasuta sain, saab 7 tonni naeltes palka.
esimene hooaeg 23 kolli, 15 söötu, ja 15 korda man of the match, inglise liiga parim mängija. areeni astus mul alles 2013/2014, aga enne mängis cristal palaces vist.

siimsorokin
01.09.04, 15:34
Keegi võiks soovitada häid mängijaid keda saaks tasuta, nimelt hakkasin mängima Conference\'is mängiva Dag and Red\'iga ja noh nende transfer budget on 130 000 eurot ning tahaks teada siis keda saaks selle raha eest ja ka free transferina! :)

Tänud!!:lahe:

realmadridfan
01.09.04, 15:46
Daniel Braathen - super!
:silm4:

Hughes
01.09.04, 15:50
Algselt postitas siimsorokin

Keegi võiks soovitada häid mängijaid keda saaks tasuta, nimelt hakkasin mängima Conference\'is mängiva Dag and Red\'iga ja noh nende transfer budget on 130 000 eurot ning tahaks teada siis keda saaks selle raha eest ja ka free transferina! :)

Tänud!!:lahe:

äkki räägid kõigepealt mis CM-i sa tegema hakkasid?

siimsorokin
01.09.04, 15:54
Algselt postitas Hughes

Oih sry unustasin selle lõppu lisamata! Mängin CM 03/04 patch 1.5 ! :doh:

Darren
01.09.04, 15:57
Lionel Morgan, Tom Williamson, Andrew Wright, Paul Mcmanus, Ishmail Yakabu, Alan Moogan, Nick Henry, Alan Bell, Shaun Allaway, Stephen Schumacher. Sõltuvalt versioonist/updeidist võivad need mängijad olla vabaagendid või väga odavad.

ps. headingu ja shootingu treenimine on kasutu.

Hughes
01.09.04, 16:12
Algselt postitas siimsorokin

Algselt postitas Hughes

Oih sry unustasin selle lõppu lisamata! Mängin CM 03/04 patch 1.5 ! :doh:

siis soovitan sul külastada seda (www.cmfrenzy.com)(vist oli selline aadress) ja sealt otsida Good players vms...

siimsorokin
01.09.04, 16:42
Algselt postitas Hughes

siis soovitan sul külastada seda (www.cmfrenzy.com)(vist oli selline aadress) ja sealt otsida Good players vms...

Tänud sulle lingi eest, eks ma uurin seda!
;)

raido
03.09.04, 18:56
CM 00/01 on siuke Rootslane nagu Peter Waattovaara, kes mängib kuskil Rootsi mudaliigas, ning saab £10k kätte. Kui teda treenida mõned aastad, siis varsti hakkab kõigile väravaid taguma.
Iga kord, kui ma olen 00/01 mängind, müüakse ta kõigepealt Rootsi kõrgliigasse, ning sealt mõne aasta pärast Euroopa tippklubisse.

Aílton
02.11.04, 17:36
manu u-19 richardson, ebanks-blake, siis liverpoolist foley-sheridan, kindlasti freddy adu ja kasper schmeichel

tkkt
02.11.04, 20:28
Robert Poulter
Luke Steele
Craig Pead
Liam Rosenior
Leroy Lita
Alex Tiesse
Liam Lake
Darren Carter
Isaac Osbourne
Michael Gillan