320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?

    Kuna CM mängijad on pikalt-laialt oma tegemistest eri teemade all, ent foorumis on ka mitmeid SimSoci huvilisi, teeks eraldi teema, kus kogemusi ja muljeid vahetada.

    Isiklik tippsaavutus jäi kahjuks pooleli kinnijooksu tõttu, kui olin Plymouthi viimas D1. Tavaliselt olen hakatuseks püüdnud Kidderminster Harriersi upitada, ent enamasti kippusin playoffi finaalis kaotama. Viimastel kordadel olen aga klubiga sohu vajunud (hooaja keskpaik ja umbes 20. koht...).
    Kas esimesel hooajal tasub kohe staadioni laiendada? Kui ma üldse esimest korda ja kogenematuna alustasin, siis laiendasin ning sain ka D3, ent kuna rahaliselt oli seis nulli lähedal, läks teisel hooajal kogu piletitulu ainuüksi intressidele. Siis edasistel kordadel ma ei laiendanud staadioni ning koperdasin pidevalt playoffi finaalides. Viimastel 2 korral olen taas laiendanud, ent klubi sipleb Confi lõpuosas.
    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

    #2
    Vastus teemale 'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?'

    Mina ei soovitaks laiendada. Kuigi vaid üks kord olen seda teinudki, aga see oli ka piisavalt valus kogemus finantsilises mõttes .

    Kuid ise seda ei mängi juba mitu kuud, kuna kustutasin maha ja uuesti installida ei lase kohe kuidagi.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?'

      Proovisin ka kuid eriti head muljet ei jätnud
      Proovisin Welling Unitediga kuid esimesel hooajal jäin napilt promotionist ilma
      e6koht siis nüüd on 2 hooaeg laiendasin staadionit ja juhin kaotuse ja viigitapraeguse seisuga Tabelit ja FA trophy's pole ka veel kaotust saanud.
      He a asi on et näeb mängu ja et Saab olla nagu player\manager (omanimeline mees platsil) Muidugi on väga hea ka CMi lahendus mängu kirjeldamisel toob mängupildi üsna täpselt ette.
      Jama on et mehed on nõus vabalt tulema ka kõrgliiga klubidest See teeb selle mängu väga lihtsaks.Transferite värgindus on CM miljoneid kordi parem

      Soovitus kõigile SimSoci fännidele

      Proovige Championship manageri

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?'

        Prrovisin kah siis. Käsil on teine hooaeg ja minu Hereford United on confis esikolmikus. Uus statka on andnud meeskonnale hoogu juurde kuid finantsis on sügav miinus...

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?'

          Üks asi veel...Esimesel hooajal õnnestus herefordil kõik 5 penaltit mööda lüüa,samas kui minu vastu löödi kõik eranditult ära..Masendav

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?'

            Mul on keegi Jackson kes pole kahe hooaja jooksul veel ühtegi mööda löönud

            Ma ei saa hästi aru ühest asjast kas see skill ei loe midagi

            Mu klubis one enamus 60e ringis kuid üks poolkaitse Niclas Alexandersson (Kes praegu mängib Evertonis ja ka Rootsi koondises) on vaid 44 ja on mu parim väravakütt (väga head kauglöögid

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?'

              Niisiis, olen Division 1´s ja mind palkas nüüd Sunderland. Skillide kohapealt ei oska midagi öelda,asi vajab katsetamist.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                Olen pärast mõningast pausi sellega taas tegelenud ja hetkel läheb Harriersiga 4. hooaeg.
                Esimene aasta- LIIGA rahulik, olin algusest lõpuni Confi keskel. 4 vooru enne lõppu oli shanss playoffi jõuda, ent siis tuli 2 kaotust just põhikonkurentidelt.
                Teine aasta: masendava alguse järel (korraks isegi viimane) tuleb imeline hoog, mis toob kaasa Confi võidu ja FA Trophy! Ning seda staadionit laiendamata!
                Kolmas hooaeg: otsustan laiendada staadioni ning koguda raha selleks. Algusest lõpuni püsin kenasti D3 juhtgrupis ning 2. koht. Huvitaval kombel on aga minu rating madalam kui mulluse hooaja järel ning ka Fan Support on 90-lt 70%-le langenud. Paljud klubid pakuvad oma managerikohta, sealhulgas ühe karikamängu järel ka Tranmere, kes heitles PL püsimajäämise eest(jäi kah).
                Neljas hooaeg on poole peal. 2,5 miljonist on maksta veel umbes 800000, ent klubi heitleb D2-s püsimajäämise eest. Näis, kas jään püsima. Rahaliselt loodan järgmise hooajaga korda saada.
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                  Millal see mäng välja tuli ja kas müügis ka on?
                  Praegu on mitmeid mänge välja tulnud nt. Total Club...2003, CM4, Alex Ferguson Football Manager... jne. Total Club mul on kas tasub neid kõiki hankida või milline neist on mõnusam?

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                    Hmmm.....Millal küll see CM4 välja tuli

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                      Vabandan!
                      CM4 pole tõesti veel ilmunud.
                      Väike eksitus juhtus.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                        to illimar: kui mõtled SimSoci väljatulekut, siis toimus see mitmed aastad tagasi, umbes 1998 pakun. Praeguseks on ta juba tasuta saadaval internetis.

                        Nüüd ka minu ja Harriersi kangelassaagast: 4. hooaeg on edukalt seljataga. Tänu imelisele edule karikasarjades (võitsin Minnow Cupi ning oh imet- pääsesin FA Cupi finaali, kus kaotasin 0:6 Chelseale, ent teel finaali ei kohanud ma ainsatki PL klubi) olin juba hooaja lõpuks rahaliselt plussis. Liigas sain jalad alla viimaseks veerandiks, millega tõusin D2 viimaselt kohalt 16.-ks. Viiendalt hooajalt loodan playoffidesse jõudmist. Finantsseis lubab mõelda klubi tugevdamisele mõne mängijaga(eriti ründeliini, mis meenutab vahelduvvoolu: kord tuleb mitmes mängus järjest 3 või enam väravat, siis ollakse mitu mängu järjest kuival). Manager Rating on tõusnud 80-ni.
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                          intrigeeriv, kohe paneme kazaa otsima
                          aga ainuke aus jalkamäng on mu meelest ikke EA fifa. lemmik siiani 2002, kuna 2003 on tasemevahe kuidagi suur - semipro raskusega võitsin inglise karika ja nö CL-i ning jäin liigas arsenali järel teiseks (arvake ise mis klubiga), aga pro raskusastmel läks deporiga esimese võidu saamiseks mingi 10 mängu..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                            kust ma selle mängu leida võiks?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'SimSoc: kuidas on läinud ja mis klubidega?\'

                              Originally posted by käbi


                              kust ma selle mängu leida võiks?
                              kui sa räägid SimSoc´ist, siis ehk kirjutad selle google´i otsingumootorisse ja sealt saadki vastuse
                              ½121½

                              Kommentaar

                              Working...
                              X