320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premiership manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Premiership manager

    Kuna mu väike vend tühjendas mu arvuti mõtlesin proovida midagi uut
    Olen kuulnud et premiership manageris saab ka mängu ise näha
    On see tõsi?
    Endalt leidsin kodust vaid 97 aasta versiooni seal sai küll mängu näha või siis vähemalt väravaidki näha.
    Ainuke miinus oli see et sai mängida vaid inglise liigat (CM-i vastu on see ikka hale küll)
    Kuidas on 2002 aasta versiooniga ? Kes teab

    #2
    Vastus teemale 'Premiership manager'

    Mul oli ka CM väga hea mäng sain samuti kazaast aga ma ei tahaks niisama seda võtta teadmata mis see on mul niigi u.10 filmi koguaeg tõmbamisel -võtab nagu palju ressursse

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Premiership manager'

      Fa Premierleague manager 2002 näeb tõesti mänge kuid graafika on hullem kui 90. aasta arvutimängul aga muidu päris korralik mäng.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'Premiership manager'

        seal saab valida igasugu liigasid inglise ,hispaania,itaalia jne.aga sel on mehed valedes klubides

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'Premiership manager'

          seal saab valida igasugu liigasid inglise ,hispaania,itaalia jne.aga sel on mehed valedes klubides

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Premiership manager'

            Ise mängisin vähemalt aasta PMmi enne kui avastasin CMi.Nii palju selle kiituseks, et mängu saab vaadata-nii tervet kui tipphetki ja kujundus on palju-palju parem kui CMis.Aga muidu kuidagi pealiskaudne.
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Premiership manager'

              Nii palju selle kiituseks, et mängu saab vaadata-nii tervet kui tipphetki ja kujundus on palju-palju parem kui CMis.
              Championship Manager polegi taotlenud seda, et mäng paistaks n-ö flash välja. Samuti ei soovi seda fännid. Just seepärast ongi CM maailma parim mäng, et ta on oma ülesehituselt täiesti erakordne ning tema edu seisneb rohkem sisulistes asjades.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'Premiership manager'

                Algselt tegi selle postituse Kaarel


                Nii palju selle kiituseks, et mängu saab vaadata-nii tervet kui tipphetki ja kujundus on palju-palju parem kui CMis.
                Championship Manager polegi taotlenud sedam et mäng paistaks n-ö flash välja. Samuti ei soovi seda fännid. Just seepärast ongi CM maailma parim mäng, et ta on oma ülesehituselt täiesti erakordne ning tema edu seiseb rohke sisulistes asjades.
                Ja selle sisulise poole pealt pole ükski teine manager CM-le ligilähedalegi saanud.

                Endal on olnud paljukiidetud (tootjate poolt muidugi:P) Anco toodang "Player Manager 2000" ja ausalt öeldes hakkab ikka igav küll, kui Raul hooajal keskmiselt 90 väravat lööb ja Derby (minu juhtimisel) oma kehveimal hooajal teisi 20 punniga edestab.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'Premiership manager'

                  CMil on see sisu pask ja igav ja liiga lihtne ja ühekülgne ja liiga igav jne.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Premiership manager'

                    CMil on see sisu pask ja igav ja liiga lihtne ja ühekülgne ja liiga igav jne.
                    Cm on tõesti lihtne, kui mängida gigantidega (Liverpool for example). Soovitan proovida mõne raskema klubiga. Näiteks võta pankrotis Everton ning palka klubisse ainult Briti mängijaid või mõtle midagi muud huvitavat välja.

                    Ja kui arvuti vastu igav on, siis mängi võrgus - human manageride vastu on palju lõbusam.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Premiership manager'

                      Algselt tegi selle postituse carey


                      CMil on see sisu pask ja igav ja liiga lihtne ja ühekülgne ja liiga igav jne.
                      Maga välja. Kui ei tea, siis ära mölise.

                      Berg: ainult Briti-päritolu mängijate ostmine teeks minu arvates just CM-i igavaks, sest tegelikult ei saaks sa oma klubile võimaldada parimat, mõtle, ega IRL ka näiteks NUFC-is ei möelda, et me ostame ainult inglasi. Sa tahad ikka klubi tippu viia, mitte teha endale tee tipuni huvitavamaks. Loodan, et jõudis kohale.

                      Samas on loomulikult kahetsusväärne, et rootslased on mängus ülehinnatud, osad ei osta neid just seepärast, aga CM-i mängides on mul absoluutselt pohhui, kas nad on overrated, minu ülesandeks on klubiga kuhugi jõuda.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'Premiership manager'

                        Berg: ainult Briti-päritolu mängijate ostmine teeks minu arvates just CM-i igavaks, sest tegelikult ei saaks sa oma klubile võimaldada parimat, mõtle, ega IRL ka näiteks NUFC-is ei möelda, et me ostame ainult inglasi. Sa tahad ikka klubi tippu viia, mitte teha endale tee tipuni huvitavamaks. Loodan, et jõudis kohale.
                        Pigem ei jõudnud sulle kohale mida mõtlesin. Üks tegelane siin rääkis, et ChampMan on igav jne. Seega, et mäng nii kerge poleks, siis on saab seda endale raskeks teha. Ma Crystal Palace'ga mängsin nii. Mõnes mõttes on isegi parem, sest Briti mängijad ona harva sellised primadonnad, nagu teatud teiste regioonide mängijad. Tänu sellele oli moraal meeskonans koguaeg tip-top.

                        Aga näiteks kui mängida Athletic Bilbaoga, siis ongi selline teema, et pead ainult baskidega läbi ajama. Samasugune nõue on ka paljudel teistel baskiklubidel.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Premiership manager'

                          Artur sa maga ise välja, mulle tundub et SINA ei tea...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Premiership manager\'

                            CM on tõesti igav kui mängida heade klubidega arvuti vastu liiga lihtne ma arvan aga mängi väiksemate klubidega või arenda näiteks eestlasi osta ja müü välismaale siis on ikka mingi teine ülesanne juures

                            Kommentaar

                            Working...
                            X