PDA

View Full Version : Hispaania koondis

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6

Karla
14.08.08, 23:18
Milleks ta nüud järsku oled pidanud valima, kui Hispaania sai brilliantselt hakkama ka temata, saavutuste tõttu? Aragones jättis del Bosque`le sedavõrd ideaalse päranduse, et seda pole mõtet rikkuma hakata. Pigem konsentreeruda noortesse, ega lasta Hispaania andekat sugupõlve raisku...

Seevastu Amorebieta ja Capeli tõusmine koondisese on olnud vaid ja ainult aja küsimus.

Einoh, ega ma tegelikult ei mõelnud ise seda tõsiselt. Lihtsalt ennetasin mõnesid paadunud Rauli vänne/Reali vänne.

lorenzo
21.08.08, 02:46
del Bosque'i debüüt lõppes täna edukalt Taani vastu- 3:0 oli lõpus tablool säramas.

España: Casillas (Reina m. 74); Sergio Ramos (Iraola m. 74), Puyol, Albiol, Capdevila; Senna, Iniesta (Cazorla m. 63), Xavi Hernández, Silva (Capel m.46); Villa (Xabi Alonso m.46) y Torres (Guiza m. 63).

väravad: 0-1: m.50, Xabi Alonso. 0-2: m. 73, Xavi. 0-3: m.90, Xabi Alonso.

Xatex
30.08.08, 14:05
Raul on siis jälle välja jäetud, ja ma kahtlustan, et raul loobub koondise eest mängimast.

LaLiga>Premier
30.08.08, 16:04
Arusaadav et välja jäeti Villa ja Torres on ikka vähe paremd kui Raul, ainuke kelle asemele ta võiks koondises olla oleks Güiza.

tarmuhha
07.09.08, 01:06
Esimese poolaja järel 0:0 bosnia hertsegoviina vastu. capel on väga aktiivne, paar kaarti tema vastu ning pennal, mille villa mööda põrutas.

villa heastas, suluseisust 1:0

cannuman
07.09.08, 01:58
eurosport just näitas tipphetki. Ei saanudki aru kas oli suluseis. Mina head kordust ei näinud. Päris hea nurga alt lõi ära. Kolm silma käes euroopameistritel

Cule
07.09.08, 02:38
Suht joonel oli mu meelest,keha oli eespool kaitsjatest,aga jalad joonel.Aga finish oli muidugi super,sellise kiiruse pealt ja nurga alt ära lüüa ei ole lihtne.

Jasper
07.09.08, 09:19
Suht joonel oli mu meelest,keha oli eespool kaitsjatest,aga jalad joonel.

Ehk siis sulg.

tarmuhha
15.10.08, 23:46
esimese poolaja järel 1:1, sajab vihma, väljak on libe. võrreldes eestiga on alonso asemel senna. sonck avas skoori pärast keskkaitsjate (ilmselt juanito) pirni 6 minutil. pärast seda 10 minutit hiljem vigastas end arusaamatult torres ning fabregas tuli asemele. ning siis 36 minutil fabregas - iniesta, see mille pärast jalgpalli armastatakse 1:1. :r66m7:

88 minut ja güiza - villa 2:1 :veryhappy

marrrtin
16.10.08, 01:01
väga nice, oleks tahtnud mängu näha

iniesta oleks tlnas peaagu samasuguse löönud, aga londak võttis vahelt siis :P

väga ilusad kollid ;) loodan, et mäng oli samasugune
torresel lõi vana vigastus välja

tarmuhha
16.10.08, 01:52
eurosport just kordas

tarmuhha
19.11.08, 21:52
täna siis mäng tšiiliga, algus kl 23 eesti aja järgi, estadio el madrigal.

edit: 3:0 väravad villa, torres, cazorla
mingit supermängu nagu polnud aga paljud said platsile sh llorente vist tegi debüüdi :r66m3:

Blue Rock
06.02.09, 15:58
Del Bosque on avalikustanud enda valikud järgmise nädala sõpruskohtumiseks inglastega.

Väravavahid: Iker Casillas (Real Madrid), José Manuel Reina (Liverpool)

Kaitsjad: Raúl Albiol (Valencia), Álvaro Arbeloa (Liverpool), Joan Capdevila (Villarreal), Juanito (Real Betis), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Piqué (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid)

Poolkaitsjad: Xabi Alonso (Liverpool), Sergi Busquets (Barcelona), Santiago Cazorla (Villarreal), Xavi Hernández (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Albert Riera (Liverpool), David Silva (Valencia), Marcos Senna (Villarreal)

Ründajad: Daniel Güiza (Fenerbache), Fernando Llorente (Athletic Club), Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia)

Enda esimesel liigahooajal suurepärase sügise mänginud Sergio Busquets on värske mees La Rojas, ennekõike "tänu" Fabregasi vigastusele. Kaasa on haaratud ka Gerard Piqué.

cocoon
06.02.09, 16:37
Ma miskipärast arvasin, et Del Bosque treeneriks saamisega on Raùl ja Guti (noh mitte nii väga Guti aga Raùl kindlasti:rolleyes:) tagasi koondises aga siiski mitte...
Llorentele, kes on edukalt Hispaania noortekoondist esindanud anti ka taaskord võimalus ennast tõestada.

lorenzo
06.02.09, 16:39
Busquets on üldse hetkel elamas läbi mingit imelist muinasjuttu. Poiss mängis ju kuni eelmise hooaja alguseni veel Barcelona juuniorite meeskonnas. Alles eelmisel hooajal võttis Pep ta Barcelona B-sse mängima, kusjuures ta polnud seal kaugeltki algkoosseisu mees. Läbi mingi ime võttis Pep ta aga siiski selle hooaja alguses esinduskoosseisu ja kohe oli poiss ka algkoosseisus. Alles tänu sellele sai ta kutse Hispaania U21-te 2008. aasta oktoobri alguses, kui mängiti play-offe Sveitsiga. Ja nüüd siis esimest korda ka Hispaania koondise kutse. Lausa uskumatu tähelend!

Xatex
06.02.09, 17:20
Mina Del Bosque'st aru ei saa äkki proovid Rauli ka vahel, las proovib ja siis vaatab mis edasi saab, saan aru , et ta eelistab Torrest ja Villat, aga proovida võiks ju ta pole ju kolm aastat mänginud ..

Blue Rock
06.02.09, 17:46
Busquets on üldse hetkel elamas läbi mingit imelist muinasjuttu. Lausa uskumatu tähelend!

Kuigi Busquets on saanud mõnevõrra kriitikat foorumis teatud isikute poolt, isiklikult hindan noormehe kõrgele.

Busquets erineb tüüpilistest enda akadeemiast kerkinud keskväljameestest enda pikkuse (189 cm) poolest. Pikkuse tõttu Busquets paistab nii esmapilgul tunduvalt kohmakamalt, mida tegelikkuses on. Cantera kaubamärk, milles ühinevad tehniline osavus ja Barcelonale tüupiline mängufilosoofia, on oluline osa noormehe omadustest. Busquets oskab mängu ehitada, liigub kaitsemängus nutikalt ja on hea õhuvõitluses.

Hea tehnika ja meeletu (vahel isegi üleliigne) enesekindlus palliga on jätnud tänavu mitmel korral ka tribüünidel suud ammule. Busquetsil on pika mehe kohta kadestatav pallikontroll, mille abil on väljunud tihtipeale võitjana ka kolme vastasmängija surve alt.

Statistikat urgitsedes on märgata, et Busquets on ise saanud 8 hoiatust ja omakorda vastastele "teeninud" kokku 18 hoiatust (9 La Ligas, 3 ML-s ja 6 CdR-s), mis on igatpidi hea näitaja ühe mehe kohta. Samuti ka võidetud ja kaotatud pallide parameeter on kenasti plussi poolel.

Kui noppida Busquetsi omadustest midagi negatiivset, siis selleks on vastaste poolt tehtud vigade ülepaisutamine - tihtipeale Busquets jääb murule 360 kraadi tiirlema & pöörlema, nagu viimast päeva hingav. Lisaks noormehe esitustes on märgata veel mõnevõrra ebakindlust, mis on tingitud peamiselt sellest, et Busquetsil on alles esimene hooaeg esindusmeeskonnas.

Kokkuvõttes Busquets on mänginud siiamaani suurepärase debüüthooaja olles juba nüüd üllatavalt küps niigi kõrgele tasemele. Kuna vanustki on alles 20, võib oletada, et mängumees pivote rolli (ja vajadusel ka teistele keskvälja positsioonidele) on päris mitmeks-mitmeks aastaks olemas.

Barca-Freddy
06.02.09, 20:33
No päris algkoosseisu teda Barcas lugeda ei saa, aga kasulik mängija kindlasti. Ja pinda käib tema juures see, et ta on nagu CR, aint perseli lamab platsil.

lorenzo
06.02.09, 21:50
No päris algkoosseisu teda Barcas lugeda ei saa, aga kasulik mängija kindlasti. Ja pinda käib tema juures see, et ta on nagu CR, aint perseli lamab platsil.

no selle hooaja alguses oli ta ju ikka algkoosseisus. nüüd viimasel ajal on ta peamiselt vahetusmehe rollis olnud

Blue Rock
09.02.09, 23:13
Del Bosque esitleb koondise uut logo, seejärel on valinud meeskonda pooled Liverpoolist ja pooled Barcast.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_342/foto_342005_CAS.jpg

"Ma võin olla küll beseest ...kuid loll ma ei ole" vms :p

lorenzo
10.02.09, 00:22
Del Bosque esitleb koondise uut logo, seejärel on valinud meeskonda pooled Liverpoolist ja pooled Barcast.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_342/foto_342005_CAS.jpg

"Ma võin olla küll beseest ...kuid loll ma ei ole" vms :p

see peaks tegelt seda tähendama, et ma olen küll madridista, kuid ma pole rumal

cocoon
12.02.09, 13:26
Paistab, et La Roja hoog pole raugenud peale EM-i. Nauditav mäng Hispaania koondiselt, kui eile alistati Inglismaa. Keskväli oli ikka kõvasti inglaste omast üle ning kiire ühepuutega söödumäng ehk tiki-taka nagu hispaanlased ise seda kutsuvad toimis kenasti.:) Villa ja Llorente värvatest alistati siis Capello meeskond 2-0.

cocoon
20.03.09, 14:48
Vicente del Bosque nimetas täna ka koosseisu MM-kvalifikatsioonimängudeks (28. märts ja 1. aprill) Türgiga. Taaskord koondise nimekirjas Busquets ja Pique. Puyol pole aga vigastusest täielikult taastunud ning jätab ka seekord koondise mängu vahele.

Väravavahid: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Diego López (Villarreal)

Kaitsjad: Álvaro Arbeloa (Liverpool), Sergio Ramos (Real Madrid), Raúl Albiol (Valenica), Carlos Marchena (Valenica), Juanito (Real Betis), Capdevila (Villarreal), Gerard Piqué (Barcelona)

Poolkaitsjad: Andrés Iniesta (Barcelona), David Silva (Valenica), Xavi (Barcelona), Xabi Alonso (Liverpool), Albert Riera (Liverpool), Senna (Villarreal), Santi Cazorla (Villarreal), Sergi Busquets (Barcelona)

Ründajad: Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valenica), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Daniel Guiza (Fenerbahce)

cannuman
20.03.09, 15:01
ai kui kasper teada saab et Rauli jälle pole, siis kukub laamendama.

Kasper
20.03.09, 15:09
ai kui kasper teada saab et Rauli jälle pole, siis kukub laamendama.
Ei kuku.

cannuman
20.03.09, 15:12
pikka iga sulle Kasper!

lorenzo
24.03.09, 23:14
katkise Iniesta asemel on koondisesse kutsutud Mata hoopis

tarmuhha
24.03.09, 23:43
mata pole vist koondisse veel saanud, noorte eest küll väljakul käinud :r66m7:

edit: tšiili vastu oli pingil

tarmuhha
29.03.09, 00:09
algkooseis türgi vastu:

casillas
ramos, albiol, pique, capdevilla
alonso, senna
cazorla, xavi
villa
torres

tarmuhha
29.03.09, 01:20
karistuslöögist xavi - ramos - pique 1:0

mata saab villa asemele

cocoon
29.03.09, 17:22
Türklased osutasid väga visa vastupanu ning Casillas päästis Euroopa meistrid kaotusseisu jäämisest mängu algul. Kokkuvõttes oli Hispaania siiski domineerivam pool ning jätkadakse kindlalt grupivõidu kursil. 30 mängu järjest kaotuseta Hispaania koondis . . .

tarmuhha
02.04.09, 00:02
ikka tuli võit ära, üleajaminutitel güiza - riera ja 2:1, esimesel poolajal türklased ette, teisel poolajal alonso penaltist viigistas

tiriam
02.04.09, 00:18
hispaania tegi türgile täna türgit :D

cocoon
02.04.09, 13:15
Võimas seeria jätkub Hispaanial - 31 mängu järjest kaotuseta, nendest 29 võitu ja 2 viiki.

erxu
04.04.09, 14:35
Vaatasin just kordust - türklaste esimene värav oli ca. 1m sulus ju :P

Kuid türklastel oli tegelt väga palju häid võimalusi, ning Hispaania koondis ei tundu olevat hetkel see mis nad nüüd varem olid, noh loomulik ka, kuid tihti võis isegi praaki näha - kuid hea, et ikkagist võit ära tuli ! :))

Blue Rock
03.06.09, 14:00
Del Bosque on avalikustanud enda valikud 14.-28.6. Lõuna-Aafrikas pallitavaks Confederations Cup`iks. Enne seda on päevakorras veel 9.juulil mängitav kontrollkohtumine Aserbaidžaaniga.

Väravavahid: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Diego Lopez (Villarreal).

Kaitsjad: Raul Albiol (Valencia), Alvaro Arbeloa (Liverpool), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid).

Poolkaitsjad: Xabi Alonso (Liverpool), Sergio Busquets (Barcelona), Santi Cazorla (Villarreal), Cesc Fabregas (Arsenal), Xavi (Barcelona), Andres Iniesta (Barcelona), David Silva (Valencia), Juan Mata (Valencia), Albert Riera (Liverpool).

Ründajad: David Villa (Valencia), Daniel Guiza (Fenerbahce), Fernando Torres (Liverpool), Fernando Llorente (Athletic de Bilbao).

Nagu näha, aastataguse EM-kulla võitnud meeskonna põhituumik on endiselt koos, nagu oletada ka võis. Ainuüksi Marcos Senna puudumine on märkimisväärne. Samas on ka näha, et Del Bosque on teadlikult enda meeskonda noorendanud mõnevõrra, millest tõestusena Diego Lopezi, Busquetsi, Pique ja Mata suhteliselt värske tõusmine koondisesse.

erxu
03.06.09, 14:10
kahju, et valdesi ei ole :'(

Saarlane
04.06.09, 21:42
Aga mis seal kolmanda väravavahi puhul vahetki on?

Blue Rock
10.06.09, 13:06
Eilsel 6-0 ülekõndimisel Aserbaidžaanist kübara täis saanud Villa möödus ühtlasi ka Fernando Hierrost koondises tehtud väravate sektoril. Villa on nüüdseks La Rojas sahistanud väravavõrke 31 korda, mis tähendab ka seda, et kõikide aegade statistikasse piiludes ainuüksi Raúl, kes on koondise tasandil kokku kraapinud 44 kolli, leidub kõrgemalt pulgalt. Villa väravajanu on üsnagi muljetavaldav olnud, kuna Valencia kuldpoiss on vajanud kõigest 45 mängu saavutamaks taolised numbrid - ühes mängus on keskeltläbi sündinud 0,68 väravat.

zasjdf
10.06.09, 13:50
ma olen ammu rääkind, et Villa on kunn noh ;)

Feljonks
10.06.09, 15:14
Raul on skoorinud 102 mängus 44 siis. Mistähendab, et Villa peaks õige varsti tast mööda kõmmutama..:)

2mSööt3mMööda
14.06.09, 21:07
Tänast mängu Uus-Meremaa vastu saab otse vaadata Yle TV2 pealt(21:30 algab ülekanne).

fcflorahaapsalu93
14.06.09, 21:55
loodan kenat võitu ;)

tarmuhha
14.06.09, 22:11
ei tea kas maoorid teevad sõjatantsu ka ;)

erxu
14.06.09, 22:40
Torres on viinud meid juhtima, mõnnus :)

OOOOO
14.06.09, 22:48
Ja Torrese hat-trick.

Mask
14.06.09, 22:50
Väga mõnus on vaadata kuidas pall liigub :)

L.Messi123
14.06.09, 22:59
täielik purustustöö:D

BCfey
15.06.09, 00:02
Hispaania = Barca

Jasper
15.06.09, 00:14
Hispaania = Barca

http://farm1.static.flickr.com/73/182817010_469c971537.jpg

lorenzo
15.06.09, 00:15

täitsa õige vastus!

erxu
15.06.09, 00:22
Kumb siis õige- kas catalunya või catalonia?

vincent
15.06.09, 00:32
Kumb siis õige- kas catalunya või catalonia?
Sõltub täiesti keelest ju. Catalonia is not Spain või Catalunya no es España.

BCfey
15.06.09, 00:33

Sihtisin rohkem ikka mängustiili

Feljonks
15.06.09, 00:39
Väravad olid tõsiselt ilusad & vastaste kaitse harutati ikka suhteliselt lahti. Kohati tundus, et Uus Meremaa kaitsjad ei saanud midagi aru, kus nad on või kes nad on :cool: Torres on ka ikka tõsine elajas ning sellise tempoga peaks turniiri lõpuks Rauli rekord löödud olema :D

Reaal Madriid
15.06.09, 16:19
No Torres on ju parim ryndaja hetkel .. Torres-Villa duole ei ole vict maailmas hetkel kellelgi vastu midagi panna .. ( mõtlen koondiseid )
Mängupilt on neil väga ilus ja sellepärast nad mu lemmikud ongi ;)

rasmer
16.06.09, 01:52
Mängupilt on neil väga ilus ja sellepärast nad mu lemmikud ongi ;)

Aa ok. Ma mõtlesin, et välimuse pärast.

dzan777
16.06.09, 04:25
ikka mis siis muiud:D :D :D :D

Reaal Madriid
22.06.09, 22:09
Irw , ma pole pe*e .. :D

WeThePeople
25.06.09, 00:10
Ramos on nii ea

Reaal Madriid
25.06.09, 00:24
Ramos on kyll hea .. aga tal tulevad vahest vastikult suured kobad sisse .. ja just tähtsates mängudes nagu La Ligas Barca vastu kus Real lõi värava ja kohe eksis Ramos ja löödi tagasi ..
Kahju et omi võimalusi ära ei kasutatud ja kaitse nii kobalt mängis .. eriti värava olukordades

WeThePeople
25.06.09, 00:26
Kaitse all sa mõtled kindlasti Ramost

LaLiga>Premier
25.06.09, 00:49
Suht masendav kaotus vennad oleks nagu väsinud olnud viimased söödud läksid jumala metsa, polnud vist õige käik del Bosquelt viimases mängus põhivendi kasutada.Mängul endal polnud nagu midagi viga lihtsalt USA lõi omad kaks võimalust ära ja Hispaania see vastu oma kümnest võimalusest 0.
WeThePeopleile ütleks nii palju ,et Ramos tegi kolm korda rohekm ründes tööd, kui Capdevila, kes eksis ka esimese värava olukorras. Muidugi pani Ramos täieliku paki aga samas olukorras jättis soovida ka keskkaitse paari tegutsemine.
Lõpetuseks: Aa, keda see Micky Mousei karikas ikka huvitab

Kasper
25.06.09, 01:55
Lõpetuseks: Aa, keda see Micky Mousei karikas ikka huvitab
No aga ilus seeria rikuti ära nüüd.

Blue Rock
25.06.09, 02:28
Ramos on nii ea

Ramos on tõepoolest hea, parimal hetkel suisa fantastiline, kuid tänavuse hooaja võib mehe karjääri viletsaimaks tembeldada.

Riks
25.06.09, 08:29
kuulge Ramosed, vaadake mis teie iidol eile USA vastu tegi Confederations Cup-i poolfinaalis...
niisiis 0:2 tappa saamine ja finaalis USA kas siis LAV või Brasside vastu.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=c6VLkiJ-ihA
vaadake teist väravat.

AaviK
25.06.09, 13:27
minuarust oli täiesti kuu peal eile Torres, need palli puuted jätsid kõvasti soovida...

Tofoa
25.06.09, 14:28
kuramusevaim, oeh, Sa ei taju üldse.

maanus
25.06.09, 15:11
Ramose olukorrale eelnes Pique trikk, kus litsam lahendus oleks olnud lihtsalt pall otse välja lüüa.

lorenzo
25.06.09, 18:35
minuarust oli täiesti kuu peal eile Torres, need palli puuted jätsid kõvasti soovida...

double! tundus tõesti, et mees nagu oleks mingi Eesti liiga mängija. aga minu arust Torres ongi selline suht kõikuva vormiga mängija olnud pidevalt.

oligi liialt ilus see unenägu. La Furia Roja on ju tegelt pidevalt osanud kaotada imelikke mänge. jama muidugi et kogu koondis siis just eile pidi sellise esitusega hakkama saama

Riks
25.06.09, 18:55
kuramusevaim, oeh, Sa ei taju üldse.

oi ja, tuled tögama? tee siis kergeid korrektuure mu arvamuse kohta, mitte ära kägise sedasi robustselt.

Tofoa
26.06.09, 00:49
oi ja, tuled tögama? tee siis kergeid korrektuure mu arvamuse kohta, mitte ära kägise sedasi robustselt.

Point selles, et keegi pole öelnudki, et Ramos hea oli. Sa aga ekslikult võtsid teiste iroonia tõepähe.

Riks
26.06.09, 08:26
Mul oli mast nii maas Hispaania kaotuse pärast, raisk. Tolle hetke emotsioonid andsid kergelt põhjuse närvi minemiseks.

Reaal Madriid
28.06.09, 18:33
Hispaania kaotusseisus .. krdi krt ..

lorenzo
28.06.09, 19:35
seda et mängu sai nähtud alates 75. minutist...

selline vahetusmeeste keskväli ei vea välja. Cazorla ei suuda Xavit asendada keskel. Riera on pigem vahetusmees ja otsustavatel minutitel võiks pingil olla.
ja milleks Arbeloa?

Barca-Freddy
28.06.09, 20:13
seda et mängu sai nähtud alates 75. minutist...

selline vahetusmeeste keskväli ei vea välja. Cazorla ei suuda Xavit asendada keskel. Riera on pigem vahetusmees ja otsustavatel minutitel võiks pingil olla.
ja milleks Arbeloa?

Xavil oli minuarust täna mingi kerge vigastus või haigusepisik ka kallal. Pealegi nagu näha oli, siis Del Bosque tegigi kergeid eksperimente selles mängus või noh, vähemalt ei pannud täiskoosseisu päris. Puyol, Ramos, Xavi, Fabregas kõik pingil.

Blue Rock
28.06.09, 20:23
selline vahetusmeeste keskväli ei vea välja.ja milleks Arbeloa?

Kui Confederation Cupis, kus on sama palju tunnet nagu õega tantsides, ei või katsetusi teha, siis kus siis ikka veel?

lorenzo
28.06.09, 20:43
Kui Confederation Cupis, kus on sama palju tunnet nagu õega tantsides, ei või katsetusi teha, siis kus siis ikka veel?

mängudes Eesti ja Armeeniaga näiteks. sõpruskohtumisi peetakse ka ju lisaks veel

tegelt minu postituse mõte oli lihtsalt konstateerida fakti, et selline asi ei toimi.

tarmuhha
29.06.09, 00:53
mõte oli selles, et hispaania nagu barca oli liialt xavile ülesehitatud, prooviti mingit muud varianti ka, ja ramose asemel arbeloa ei ole paha, see ramos on liialt üleshaibitud...

Kasper
29.06.09, 01:18
see ramos on liialt üleshaibitud...
Aastaid tema mänge näinud ja ei julgeks seda väita. Lihtsalt see kalendriaasta pole suutnud head vormi väga hoida ning kui iga liigamäng mängida, siis eks see annab ka tunda ja nüüd on mehel ilmselt väsimus päris hea ja usun, et ka üsna suur soov puhkama saada, seega ma ei imesta väga, et ta praegu sitt on...

lorenzo
02.10.09, 21:45
La Furia Roja Armeenia ja Bosnia vastu-

väravas: Iker Casillas (Real Madrid), José Manuel Reina (Liverpool) ja Diego López (Villarreal).

kaitses: Raúl Albiol (Real Madrid), Joan Capdevila (Villarreal), Andoni Iraola (Athletic Bibao), Carlos Marchena (Valencia), Ignacio Monreal (Osasuna), Gerard Piqué (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona) ja Sergio Ramos (Real Madrid).

keskväljal: Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Santi Cazorla (Villarreal), Cesc Fábregas (Arsenal), Xavi Hernández (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Albert Riera (Liverpool), Marcos Senna (Villarreal), Juan Manuel Mata (Valencia) ja David Silva (Valência).

ründes: Dani Güiza (Fenerbache), Fernando Torres (Liverpool) ja David Villa (Valencia)

tagasi on Iniesta, Sergio Ramos ja Iraola. Arbeloa on katki ja jäi välja

Reaal Madriid
02.10.09, 21:56
Torres ja Villa lasevad pohhuilt yle ;)

tarmuhha
15.10.09, 00:08
Bosnia purustati täna 5:2, kusjuures endale lasti lüüa teise poolaja üleaja minutitel. Bosnia oleks võinud ka eduseisu minna, kui Ibisevic analoogselt Eesti vastu oleks värava löönud. Hispaania poolelt taas nauditav söödumäng. Casillas - Capdevila, Pique (Ramos), Albiol, Iraola - Busquets, Alonso - Riera, Silva (Mata), Iniesta (Senna) - Negredo. Väravad Pique, Silva, Negredo 2, Mata (kolmandat mängu järjest) :silm4:

Blue Rock
11.11.09, 15:17
Sevillas suurepäraseid mänge esitanud Jesús Navas pajatas nii nädal tagasi enda ambitsioonist koondises pallida, ning Del Bosque on need soovid nähtavasti ka kuulda võtnud. Peasisesed probleemid hakkavad ilmselt vaikselt korras olema.

Koondis Argentiina ja Austria vastu mängitavateks sõprusmängudeks näeb välja seega selline:

Porteros: Iker Casillas (Real Madrid), José Manuel Reina (Liverpool), Diego López (Villarreal)

Defensas: Raúl Albiol (Real Madrid), Joan Capdevila (Villarreal), Alvaro Arbeloa (Real Madrid), Andoni Iraola (Athletic), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Piqué (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid)

Centrocampistas: Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Cesc Fábregas (Arsenal), Xavi Hernández (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Pablo Hernández (Valencia), Juan Manuel Mata (Valencia), Jesús Navas (Sevilla), David Silva (Valencia)

Delanteros: Dani Güiza (Fenerbahce), Alvaro Negredo (Sevilla), David Villa (Valencia)

Tofoa
11.11.09, 22:03
Kas Rauli koondisemängud on mängitud?

Reaal Madriid
11.11.09, 22:12
Kas Rauli koondisemängud on mängitud?

Hispaanias on muidugi sada Raùli, aga kui sa Raùl Gonzalez Blanco't silmas pidasid, siis jah, temast ei ole enam konkurentsi ei Torresele, Villale, Güizale ega kellegile teisele noorele..

mjaasa
13.11.09, 16:58
Hispaanias on muidugi sada Raùli, aga kui sa Raùl Gonzalez Blanco't silmas pidasid, siis jah, temast ei ole enam konkurentsi ei Torresele, Villale, Güizale ega kellegile teisele noorele..

Samas on ta minu arust Reali parim ründaja.

lorenzo
13.11.09, 18:44
uus MM finaalturniiri vorm ka esitletud

http://www.futbolparty.com/wp-content/uploads/2009/09/camiseta-espa%C3%B1a-mundial-2010.jpg

siit (http://www.marca.com/albumes/2009/11/13/camiseta_espana/index.html) näeb Marca fotogaleriid

õnneks on see kole must triip vormist lahkunud. võib jälle uue osta omale:).

xrip55
13.11.09, 23:46
Miks Valdes koondisesse ei saa?

mjaasa
14.11.09, 00:02
Miks Valdes koondisesse ei saa?

Sest ta pole piisavalt hea (loe sitt) hispaanlaste jaoks.

v50
20.11.09, 22:04
Hispaania uus mänguvorm on täitsa kohutav minu arust

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/11/12/futbol/seleccion/1258061824_0.jpg

lorenzo
20.11.09, 22:11
Hispaania uus mänguvorm on täitsa kohutav minu arust

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/11/12/futbol/seleccion/1258061824_0.jpg

mõni aeg tagasi oli peaaegu samasugune

Saarlane
20.11.09, 22:14
Sakslastel samasugune. Selles suhtes et täpselt nagu mingilt Jalkaliidu ukse kõrval seinalt maha võetud ja kohe särgi peale topitud mölakas logo.

Mõnuagent 007
17.01.10, 15:16
Hispaania MM-lootused said nüüd väga kiire lõpu. Pele nimelt ennustas Hispaania võitu ja see tähendab ilmselt alagrupis põrumist juba.

Mask
17.01.10, 15:18
Hispaania MM-lootused said nüüd väga kiire lõpu. Pele nimelt ennustas Hispaania võitu ja see tähendab ilmselt alagrupis põrumist juba.

Ma mõtlesin just sama, kui seda uudist lugesin. :D

AaviK
10.05.10, 22:06
ma ei saa aru, miks see Busquets seal listis figureerib? Selge see, et see on hetkeline 30, aga nii palju kui mina Barca mänge jälginud olen (10-15?!) on see Sergio väga rabe olnud.

maanus
11.05.10, 00:08
Samas Realist on 5 ,kes väga suure tõenäosusega sõidavad LAV, ainult tige ebaõnn võib siin odekolonni pudeleid kukutama hakata.Pole paha , aint et ründavast poolest pole nagu kedagi esindatud,mis on justkui koomiline ja seda iroonilisem on see, et enamus on kaitsjad.
Samas kaks Bilbao meest on küll üllatus, usun, et on head mehed, samas võiks juu spekuleerida kvootidest, et ei peaks iseseisvusreferendumeid nii pea korraldama, et siis katalaane, baske, veits muid regioone kah, loomulikult pealinna poisse ka.
Tuli meelde siin koosseisu vaadates üks mitte väga ammune Päevalehe artikel.

NOT
11.05.10, 00:08
täpsemalt siis sellised vanad

Väravavahid: Iker Casillas (Madridi Real), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (FC Barcelona), Diego Lopez (Villarreal), David de Gea (Atletico Madrid).

Kaitsjad: Raul Albiol (Madridi Real), Alvaro Arbeloa (Madridi Real), Cesar Azpilicueta (Osasuna), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (FC Barcelona), Carles Puyol (FC Barcelona), Sergio Ramos (Madridi Real).

Poolkaitsjad: Xabi Alonso (Madridi Real), Cesc Fabregas (Londoni Arsenal), Andres Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Valencia), Xavi (FC Barcelona), Javi Martinez (Bilbao Athletic), Sergio Busquets (FC Barcelona), Marcos Senna (Villarreal).

Ründajad: Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia), Santi Cazorla (Villarreal), Jesus Navas (Sevilla), Juan Mata (Valencia), Pedro (FC Barcelona), Daniel Guiza (Fenerbahce), Fernando Llorente (Bilbao Athletic), Alvaro Negredo (Sevilla).

Blue Rock
11.05.10, 00:53
ma ei saa aru, miks see Busquets seal listis figureerib? Selge see, et see on hetkeline 30, aga nii palju kui mina Barca mänge jälginud olen (10-15?!) on see Sergio väga rabe olnud.

Selles pole midagi imelikku, sest Busi koht lõplikus koondises on kõik tõsiasjad arvesse võttes võrdlemisi kindel. Tegemist on hoolimata kõigest vägagi korraliku mängumehega. Ülejäänud omadustest võib igaüks muidugi olla millisel arvamusel tahes, kuid seda fakti see siiski ei muuda, et nooruk kuulub Hispaania praeguse hetke parimate lõhkuvate keskväljameeste hulka.

tarmuhha
11.05.10, 16:49
Uued noored tulijad oleksid de Gea, Azpilicueta, Martinez ja Pedro.

Eff10
11.05.10, 17:57
täpsemalt siis sellised vanad

Väravavahid: Iker Casillas (Madridi Real), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (FC Barcelona), Diego Lopez (Villarreal), David de Gea (Atletico Madrid).

Kaitsjad: Raul Albiol (Madridi Real), Alvaro Arbeloa (Madridi Real), Cesar Azpilicueta (Osasuna), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (FC Barcelona), Carles Puyol (FC Barcelona), Sergio Ramos (Madridi Real).

Poolkaitsjad: Xabi Alonso (Madridi Real), Cesc Fabregas (Londoni Arsenal), Andres Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Valencia), Xavi (FC Barcelona), Javi Martinez (Bilbao Athletic), Sergio Busquets (FC Barcelona), Marcos Senna (Villarreal).

Ründajad: Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia), Santi Cazorla (Villarreal), Jesus Navas (Sevilla), Juan Mata (Valencia), Pedro (FC Barcelona), Daniel Guiza (Fenerbahce), Fernando Llorente (Bilbao Athletic), Alvaro Negredo (Sevilla).

Tekib küsimus, kes võiksid need 7 meest olla, kes piletit Lõuna-Aafrikasse ei saa.
Väravavahtidest De Gea ning raskem valik Valdes või Diego Lopez.
Kaitsjatest Cesar Azpilicueta, sest ei usu, et Ramosel vigastustega probleeme tekib aga vajadusel saavad Puyol ja Albiol asendada.
Poolkaitsjatest kedagi peale Javi Martinezi välja ei oskaks tõsta.
Ründajatest on 6 meest küsimärgi all ja pooled neist saavad meeskonda.
Cazorla: On alati meeskonnas olnud, aga viimasel ajal pole silma jäänud.
Jesus Navas: Parandage kui ma eksin, aga minumeelest oli tal mingi jama et ainult kodus suudab hästi mängida. Koduigatsus vms.
Pedro: Pole veel kutset koondisesse saanud ja kogemus puudub, aga kokkumäng keskväljaga on hea ning tihtipeale on otsustavaid väravaid löönud, mis võib MM'il kasuks olla.
Guiza: Mehel vorm on kadumas, 10 väravat tipuründajana türgi liigas pole just see millega peaks koondisesse pääsema.
Llorente: Tugev peapallide võitmisel, aga pole eriti kiire.
Negredo: Meeskonnaga on hästi kohanenud ja on kiirust et teise ründajana mängida.
Minu silmis väljajääjad on Guiza, Navas ja Llorente

Teatavasti on Hispaania tavaline formatsioon olnud 4-4-2, kuid MM'il võib hakata nägema ka 4-3-3. Ääreründajaid on piisavalt, ning Torrese puudumisega esimestelt mängudelt võib Villa üksi jääda tipuründajaks koos kahe ääreründajaga.

Yattara
11.05.10, 18:53
Jesus Navas pidavat olema probleemi alistanud. Seetõttu on teda juba vahepeal ka üleminekuga Reali seostatud.

Blue Rock
11.05.10, 20:13
Tekib küsimus, kes võiksid need 7 meest olla, kes piletit Lõuna-Aafrikasse ei saa.
Spekuleerigem siis koos.

Väravavahtidest De Gea ning raskem valik Valdes või Diego Lopez.
Tänavu nähtu alusel kahtlemata Valdes vääriks MM-piletit neist kolmest ning eeldatavasti lõplik kolmanda puuriluku valik just D.Lopezi ja Valdesi vahel ka tehakse. De Gealt muidugi samuti igati korralik hooaeg, kuid tema aeg koondises tuleb veel.

Ennustus: välja jäetakse De Gea ja D.Lopez (2)

Kaitsjatest Cesar Azpilicueta, sest ei usu, et Ramosel vigastustega probleeme tekib aga vajadusel saavad Puyol ja Albiol asendada.
Azpilicueta oleks kahtlemata üllatav valik, kuid eeldatavasti just tema meeskonnast ka langeb. Albiol minu teada äärel nii eriti pallinud pole, pigem näen Ramosi asendaja rollis pigem Arbeload, kes suudab vajadusel ka Capdevilale teisel äärel puhkust anda.

Ennustus: Azpilicueta jääb koju (3)

Poolkaitsjatest kedagi peale Javi Martinezi välja ei oskaks tõsta.
Ma isiklikult liigitaksin Navasi, Cazorla ja Pedro rohkem poolkaitsjate hulka, vähemalt Hispaanis koondise skeemides. Cazorlalt võrdlemisi tagasihoidlik hooaeg, kui jällegi J.Navas on olnud liigas üks parimaid paremal äärel. Pedrolt samuti suurepärane aasta, kuid Hispaania keskvälja tase lihtsalt on nii kõva, et sellest ei piisa.

Ennustus: Javi Martinez, Cazorla ja Pedro jäävad eemale (6)

Ründajatest on 6 meest küsimärgi all ja pooled neist saavad meeskonda.
Guiza: Mehel vorm on kadumas, 10 väravat tipuründajana türgi liigas pole just see millega peaks koondisesse pääsema.
Llorente: Tugev peapallide võitmisel, aga pole eriti kiire.
Negredo: Meeskonnaga on hästi
kohanenud ja on kiirust et teise ründajana mängida.
Minu silmis väljajääjad on Guiza, Navas ja Llorente
Võttes arvesse,et Güiza on ka Del Bosque käe all vapralt Villa ja Torreri taga see kolmas valik olnud, siis ma eriti ei usu, et tema välja langeks. Pigem Llorente ja Negredo on need, kellest üks oleks sunnitud koju jääma. Ise kalduksin miskipärast viimati mainitu kasuks.

Ennustus: koju jääb Negredo (7)

Teatavasti on Hispaania tavaline formatsioon olnud 4-4-2, kuid MM'il võib hakata nägema ka 4-3-3. Ääreründajaid on piisavalt, ning Torrese puudumisega esimestelt mängudelt võib Villa üksi jääda tipuründajaks koos kahe ääreründajaga.
Formatsioon on pigem olnud 4-4-2 või siis 4-1-4-1 kooslust meenutav, olenevalt sellest, kas mängitaksee kahe või ühe ründajaga. Arvan, et just see viimati mainitud versioon, milles lüüakse kõik keskväljatrumbid letti, on suvel kõige aktiivsemas kasutuses. See tähendaks iseenesest midagi sellist:

__________________Casillas

Ramos______Puyol______Marchena______Capdevila

_________________Alonso

___Iniesta____Xavi________Fabregas_____Silva

_________________Villa

....või siis alternatiivselt kahe ründaja süsteem:

__________________Casillas

Ramos______Puyol______Marchena______Capdevila

_____________________Alonso

___Iniesta_______Xavi_______________Silva

___________Torres_________Villa

lorenzo
11.05.10, 20:25
ma ka ei julgeks Marchenat eriti Piquele eelistada.

edit. pealegi Marchena pole vist üldsegi põhivend Valencia keskkaitses (Valencia fännid võivad muidugi ümber lükata, sest tõsi ma pole eriti Valencia mänge vaadanud). igatahes mängitud mänguminutid seda nüüd küll eriti ei näita- 23 mängu, neist 17 algkoosseisust ja 1464 minutit. Võib olla siis mingi vigastus olnud

Blue Rock
11.05.10, 20:25
Pique on algkoosseisu mees ju ?
Nii ja naa. Marchena-Puyol on olnud see esimene valik keskkaitseduoks, kuigi ega Gerard just kuigi kaugele neist kahest ei jää. Samas ei saa unustada, et Marchenat võib soovi korral ka keskvälja põhjal kasutada ning Puyol saab vajadusel ka kaitseliini äärtel hakkama ning juhul kui nii peaks ühega neist juhtuma, siis arusaadavalt hr Bernabeu kerkib algkoosseisu.

football2u
11.05.10, 20:38
Senna oli ka vahepeal asendamatu keskväljamootor. Mis temaga juhtunud on?

lorenzo
11.05.10, 20:42

Senna MM läks vist Villarreali kesise hooaja taha ja eelkõige Busquetsi esilekerkimisse. Sel hooajal liigas 29 mängu, 26 korral algkoosseisus ja 2150 minutit.

Blue Rock
11.05.10, 20:43
Senna on olnud tänavu vari sellest mängumehest, kes veel kaks aastat tagasi keskvälja põhjal domineeris. Üldpildis võib öelda, et vigastused on oma töö teinud, sest neid paariaastataguseid suurepäraseid esitusi on ainult kohati märgata olnud.

Eff10
11.05.10, 21:14
Pique on algkoosseisu mees ju ?

Tõsi ta on. Sellest ajast kui ta esmakordselt kutsuti MM valikturniirile mängis ta kõik 6 mängu, 5 nendest algkoosseisus.

ma ka ei julgeks Marchenat eriti Piquele eelistada.

Euro 2008 ajal oli muidugi põhi keskkaitseliin Puyol-Marcena. Nüüdseks on algkoosseisu keskkaitsepaar Puyol-Pique, seda enam et mängivad ühes klubis ning on La Liga üks parimaid, kui mitte parim keskkaitse.

tarmuhha
11.05.10, 22:09
Koondis mängib tihtipeale ka 4-2-3-1

marrrtin
11.05.10, 22:19
Väravavahid: Iker Casillas (Madridi Real), Pepe Reina (Liverpool), David de Gea (Atletico Madrid).

Kaitsjad: Raul Albiol (Madridi Real), Alvaro Arbeloa (Madridi Real), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (FC Barcelona), Carles Puyol (FC Barcelona), Sergio Ramos (Madridi Real).

Poolkaitsjad: Xabi Alonso (Madridi Real), Cesc Fabregas (Londoni Arsenal), Andres Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Valencia), Xavi (FC Barcelona), Sergio Busquets (FC Barcelona), Marcos Senna (Villarreal).

Ründajad: Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia), Santi Cazorla (Villarreal), Juan Mata (Valencia), Pedro (FC Barcelona)

Minu arvamus, kes lähevad kaasa.

Blue Rock
11.05.10, 22:25
Väravavahid: Iker Casillas (Madridi Real), Pepe Reina (Liverpool), David de Gea (Atletico Madrid).

Kaitsjad: Raul Albiol (Madridi Real), Alvaro Arbeloa (Madridi Real), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (FC Barcelona), Carles Puyol (FC Barcelona), Sergio Ramos (Madridi Real).

Poolkaitsjad: Xabi Alonso (Madridi Real), Cesc Fabregas (Londoni Arsenal), Andres Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Valencia), Xavi (FC Barcelona), Sergio Busquets (FC Barcelona), Marcos Senna (Villarreal).

Ründajad: Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia), Santi Cazorla (Villarreal), Juan Mata (Valencia), Pedro (FC Barcelona)

Minu arvamus, kes lähevad kaasa.

Kahe puhta ründajaga opereerimine on võrdlemisi ebatõenäoline, võttes veel arvesse, et Torres ei pruugi esimestes mängudes tervete nimekirjas olla.

marrrtin
11.05.10, 23:16
Sama jutt kehtib ka tegelikult Fabregase kohta, sest temalgi ränk vigastus selja taga.

Blue Rock
11.05.10, 23:18
Sama jutt kehtib ka tegelikult Fabregase kohta, sest temalgi ränk vigastus selja taga.
...aga miks sa siis üksnes kaks ründajat kaasa kutsuksid? :rolleyes:

eddie
12.05.10, 02:14
...aga miks sa siis üksnes kaks ründajat kaasa kutsuksid? :rolleyes:

Sain ma nüüd tõesti valesti aru, või arvadki, et emba-kumba, kas El Nino või Villa jääb MM-koondisest eemale? :)

Blue Rock
12.05.10, 02:27
Sain ma nüüd tõesti valesti aru, või arvadki, et emba-kumba, kas El Nino või Villa jääb MM-koondisest eemale? :)

Ma arvan, et said valesti aru pigem.

marrrtin
12.05.10, 12:46
Oota, mida sa nüüd silmas pead? :D Ei mõista :D

Blue Rock
12.05.10, 13:06
Oota, mida sa nüüd silmas pead? :D Ei mõista :D

...et miks ainult Villa ja Torres? Võttes arvesse, et Cazorla, Mata ja Pedro on rohkem wingerid, seega liigitaksin nad rohkem keskväljameeste hulka.

marrrtin
13.05.10, 02:33
...et miks ainult Villa ja Torres? Võttes arvesse, et Cazorla, Mata ja Pedro on rohkem wingerid, seega liigitaksin nad rohkem keskväljameeste hulka.Aaa, mõistan. Võib-olla tõesti, aga rohkem ma selliseid korralike ründajaid ei näe seal. Llorente ehk, aga minu arust kuidagi kohmakas.

lorenzo
20.05.10, 17:35
välja jäid siis Cazorla, Güiza ja Negredo. ühte neist ründajatest oleks ikka oodanud Mm-il näha

panen siis kogu tiimi-

Goalkeepers: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (Barcelona).
Defenders: Raul Albiol (Real Madrid), Alvaro Arbeloa (Real Madrid), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid).
Midfielders: Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Javi Martinez (Athletic Bilbao), David Silva (Valencia), Xavi (Barcelona).
Forwards: Jesus Navas (Sevilla), Juan Mata (Valencia), Pedro (Barcelona), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia)

05ula
20.05.10, 18:40
Ja Valdes ongi lõpuks koondises, eks näis, kas jääb pinki soojendama, või saab ka mängu :). Kena on vaadata, et nõnda palju Blaugrana mängijaid on koondises. Villa ka ju Barcas nüüd :)

Joks
29.05.10, 21:52
3-2 siis Llorente viimase minuti väravast. Saudi Araabia mängis ullatavalt hästi, kena uhepuute jalgpall ja see viis väravateni.

Epic
03.06.10, 23:15
Milline see Hispaania XI üldse väljanägema hakkab? Xavi, Xabi Alonso, Cesc ja Iniesta ei mahu mitte kuidagi moodi koos platsile ära, aga kelle sa pingile jätad?

2mSööt3mMööda
03.06.10, 23:31
Milline see Hispaania XI üldse väljanägema hakkab? Xavi, Xabi Alonso, Cesc ja Iniesta ei mahu mitte kuidagi moodi koos platsile ära, aga kelle sa pingile jätad?
Pakun, et järgmine
--------David Villa-----------------
Iniesta---------------Silva---------
------Xavi---Fabregas-------------
--------Xabi Alonso----------------
Arbeloa--Pique--Puyol--Sergio Ramos
---------------Casillas--------------

lorenzo
03.06.10, 23:35
ma pakun et selline:

Casillas
Ramos Pique Puyol Capdevila
Xabi
Cesc Xavi Silva
Villa Torres

Iniesta alles sai terveks.

Blue Rock
04.06.10, 00:49
Milline see Hispaania XI üldse väljanägema hakkab?

Erinevalt paljudest teistest meeskondadest, Hispaania puhul on lõpliku koossseisu ennustamine võrdlemisi keeruline, kuna alternatiive on omajagu. Seda ennekõike kesvälja puhul ning ka sõltuvalt sellest, kas mängitakse ühe või kahe ründajaga. Võiksin eeldada, et alagrupis mängitakse klassikalisemat 4-4-2 ning seejärel kui panused kasvavad, jääb Villa üksi ründesse ja tugevdatakse keskvälja.

Xavi, Xabi Alonso, Cesc ja Iniesta ei mahu mitte kuidagi moodi koos platsile ära, aga kelle sa pingile jätad?

4-5-1 puhul mahuksid teoorias kenasti samaaegselt platsile:

____________Alonso
_____Xavi___________Cesc
Iniesta__________________Silva/Mata

...seevastu 4-4-2 üle minnes on juba märksa keerulisem, kuid teemandiga opereerides on see endiselt võimalik:

_____________Alonso
_______Xavi__________Iniesta
_____________Cesc

Epic
04.06.10, 01:09
Viimaste mängude järgi muidugi oleks loogiline, et 4-5-1, aga Torres/Villa ükskõik kumba pingil olemine oleks väga ebaharilik nähtus.

Blue Rock
04.06.10, 01:20
Viimaste mängude järgi muidugi oleks loogiline, et 4-5-1, aga Torres/Villa ükskõik kumba pingil olemine oleks väga ebaharilik nähtus.
Ebaharilik või mitte, kuid keegi suurtest nimedest (eeldatavasti Fàbregas / Torres) pingilt tõenäoliselt siiski alustab. Kui ründaduost teine osapool sinna on jäämas, siis on see kahtlemata Torres, kuna Villa on olnud sedavõrd palju paremas vormis Del Bosque käe all.

the Kop
04.06.10, 01:23
sellega ma nüüd küll nõus ei ole
Et kahtlemata Torres just pingile panna, see oleks lollus minu silmis
Aga eks aeg näitab mis seal LAVis saama hakkab

Blue Rock
04.06.10, 01:54
sellega ma nüüd küll nõus ei ole
Et kahtlemata Torres just pingile panna, see oleks lollus minu silmis

Võttes arvesse, et Villa tegi MM-i valiktsüklis 7 väravat (Torres 0) ning näitajad koondises on ka nii muidu tunduvalt (Villa: 57 mängus 37 väravat, Torres: 72/23) resultatiivsemad olnud, ei tohiks küsimustki olla, kumb see kergemini pingile on jäämas.

Nohik
04.06.10, 04:13
Võttes arvesse, et Villa tegi MM-i valiktsüklis 7 väravat (Torres 0) ning näitajad koondises on ka nii muidu tunduvalt (Villa: 57 mängus 37 väravat, Torres: 72/23) resultatiivsemad olnud, ei tohiks küsimustki olla, kumb see kergemini pingile on jäämas.

Ning Torresel on see aasta vigastustega probleeme olnud. On ta praegu uldse parimas vormiski?

cocoon
09.06.10, 11:45
Eeldusel, et Torres on alagrupimängudeks mänguvalmis, peaks La Roja algkoosseis olema midagi järgnevat:

---------Casillas

Ramos Pique Puyol Capdevila

Silva Alonso Xavi Iniesta

--------Torres Villa

Eilne lahkumisetendus (http://www.youtube.com/watch?v=fSVosC73KAk) Murcias oli igal juhul võimas..

the Kop
21.06.10, 12:17
Loodan, et torres siis seekord alustab põhis
Villa ei suutnud eelmine mäng 90 minuti jooksul mitte ühtegi lööki raamigi teha... väga mannetu mäng
Vigastusest tulnud Torres tõi kindlasti 30 minuti jooksul 4x rohkem elu platsile kui Villa terve mängu jooksul

American
21.06.10, 16:04
Iniesta siis täna ei mängi...

Barca-Freddy
22.06.10, 01:16
Loodan, et torres siis seekord alustab põhis
Villa ei suutnud eelmine mäng 90 minuti jooksul mitte ühtegi lööki raamigi teha... väga mannetu mäng
Vigastusest tulnud Torres tõi kindlasti 30 minuti jooksul 4x rohkem elu platsile kui Villa terve mängu jooksul

Ja täna oli absoluutselt vastupidi. Torres oli täis null ja Villa ikka midagi suutis nagu.

the Kop
22.06.10, 02:15
Ja täna oli absoluutselt vastupidi. Torres oli täis null ja Villa ikka midagi suutis nagu.

Tuleb tõdeda küll jah
Aga nüüd torrest süüdistada ka vast ei saa
Sest mitte ühtegi 100% võimalust tal nüüd küll ei olnud
See Villa möödaläinud penalt närib mul hetkel rohkem hinge kui need luhtunud Torrese üritused

Ja see Navas on ikka täiesti mööda mees minu arust. Üks korralik tsenderdus tuli läbi, kui torres peaga löögile sai, aga üle paraku

Mõnuagent 007
22.06.10, 09:17
Tuleb tõdeda küll jah
Aga nüüd torrest süüdistada ka vast ei saa
Sest mitte ühtegi 100% võimalust tal nüüd küll ei olnud
See Villa möödaläinud penalt närib mul hetkel rohkem hinge kui need luhtunud Torrese üritused

Ja see Navas on ikka täiesti mööda mees minu arust. Üks korralik tsenderdus tuli läbi, kui torres peaga löögile sai, aga üle paraku

Mis mula sa ajad? Torres oleks vormis olles vähemalt 2 kolli ära löönud. Eile oli üldse tunne, et ühel mehel on elu kõige kehvem vorm, mis on küll ka mõistetav ja teine on ennast nii õhku täis tõmmanud, et kui ma Hispaania poolt ennustanud poleks, siis ootaks neile kaotust, et mõned vennad natuke hoogu maha tõmbaks. Vedas, et see Jaapani kohtunik selline flegma oli, muidu oleks saanud krdi Villa oma primadonnatsemise eest juba esimesel poolajal punase kätte.

lorenzo
22.06.10, 12:00
edasipääsuks piisab vist ükskõik millise tulemusega võidust?

Daz Booob
22.06.10, 12:02
you got it right

2mSööt3mMööda
22.06.10, 12:14
Vedas, et see Jaapani kohtunik selline flegma oli, muidu oleks saanud krdi Villa oma primadonnatsemise eest juba esimesel poolajal punase kätte.
Jäi selline mulje, et see Hondurase kavalpea üritas seal Villale meelega valusalt varba peale astuda. Sellise asja eest on bitch-slap igati asjakohane imo.
Kohtunik jättis muidugi esimesel poolajal vist juba kaks pennut andmata. Torrese finishing oli ikka päris kohtutav, peaks ennast kätte võtma kui soovivad kaugele jõuda.

Mõnuagent 007
22.06.10, 12:31
Jäi selline mulje, et see Hondurase kavalpea üritas seal Villale meelega valusalt varba peale astuda. Sellise asja eest on bitch-slap igati asjakohane imo.
Kohtunik jättis muidugi esimesel poolajal vist juba kaks pennut andmata. Torrese finishing oli ikka päris kohtutav, peaks ennast kätte võtma kui soovivad kaugele jõuda.

No aga normaalne tippmängija ei hakka sellise asja peale riskima.

Daz Booob
22.06.10, 12:38
tegelt olid kõikide Hispaania meeste vhinishingud kohutavad - Villa esimene värav oli küll ilus, aga võttes arvesse pennalt ja teise värava abi vastase poolt, siis tõenäoliselt olnuks kukkumiseta selle löögi efektiivsus olematu.
Millegipärast mäletan mina suisa kolme Torrese situatsiooni, kus ta pigem palli ikka võrku saadab.

Kui palju Navas kaalub? 60-65 kg? Suhteliselt olematu efektiivsus + pedofiili nägu = jälkus.

Olar
22.06.10, 15:58
Ramos oli eile Villa ja Torrese kõrval kolmas ründaja:D
Ju jõud sai otsa ja Arbeloa kord

Cirexius
22.06.10, 16:26
Eile mulle ei meeldi Hispaania. Miks kasutada kahte kaitsvat poolkaitsjat? Xabi Alonso ja Xavi ja Busquets ei tööta. Navas? Ta mängib üksi. Ma olen väga vihane.

Marca.com küsitlus (http://www.marca.com/debate/2010/06/1064/prevotaciones1064.html)

Kas sulle meeldib kuidas Hispaania mängib?
80% EI!

Hispaania-Venemaa (3-0) Euro2008:
Casillas, Marchena, Puyol, Iniesta, Villa, Xavi, Torres, Capdevila, Ramos, Senna ja Silva.
Nüüd, eile, Casillas, Piqué, Puyol, Navas, Villa, Xavi, Torres, Capdevila, Ramos, Busquets ja Xabi Alonso.

Nii, Hispaania-Venemaa oli väga hea mängi. Eile? Halb. Miks? Navas ja Xabi Alonso...

Meil on halb treener. Vicente del Bosque ei ole "hing". Villa väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Esimese mängu, Swiss väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Tehke midagi! Karjuda! Midagi! Ta on poliitik, ta ei ole treener.

Olar
22.06.10, 16:47
Navas ja Xabi Alonso küll ainukesed süüdlased pole.

Cirexius
22.06.10, 17:04
Nad on hea mängijad, aga, ei Hispaanias. Xabi Alonso on aeglane, aga, nüüd ma mõtlen me võitsime Prantsusmaa 0-2 ja Xabi Alonso oli hea.
Casillas, Arbeloa, Sergio Ramos, Puyol, Piqué, Xabi Alonso, Busquets, Cesc Fábregas, Silva, Iniesta ja Villa. Sama meeskond esimese mängu Šveits vastu (Xavi x Cesc, Capdevila x Arbeloa).

Ma mahan :
Casillas, Capdevila, Puyol, Piqué, Sergio Ramos, Busquets (või Xabi Alonso!), Xavi, Iniesta, Silva, Cesc ja Villa.

Dannari toimetatud tekst:
Nad on head mängijad, aga mitte Hispaanias. Xabi Alonson on aeglane, aga kui me võitsime Prantsusmaad 2:0, siis Xabi Alonso oli hea.

Tofoa
22.06.10, 18:44
Ma olen õppimist eesti keeles, nii et parandused on teretulnud. Aitäh.

proovi nii: Õpin eesti keelt, parandused on teretulnud. Aitäh.

Cirexius
22.06.10, 20:07
Aitäh ;)

sziczinche
22.06.10, 21:57
:D
Meil on halb treener. Vicente del Bosque ei ole "hing". Villa väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Esimese mängu, Swiss väravad, Del Bosque lihtsalt istub. Tehke midagi! Karjuda! Midagi! Ta on poliitik, ta ei ole treener.

Vaidleks vastu. Eilsed tunded on lahtunud, seega võib nagu postitada küll. Capello lasi nagu hull väljaku kõrval, ometi polnud sellest kasu.

Aragones oli tõesti treener, kes saavutas seda, mida polnud juba pikemat aega keegi teine suutnud. Samas ei tasu pöörata selga faktile, et raske on ületada Aragonese-aegse koondise saavutatud tulemusi.

del Bosque on külma närviga ja see on hea. Ei näinud eile muud viga, kui natuke valet algkoosseisu (Navase alustamine põhis) ning mõnda kehva vahetust. Samas tuleb ka proovida midagi uut ja anda puhkust põhitegijatele nagu Xavi, Ramos jne. Nii et kahe otsaga asi. Eile tulid küll kehvad kolm punkti, aga püssi põõsasse veel ei viskaks, vast hakkab veel looma. Loodetavasti ei kasutata Villat rohkem tipuründajana, sest nagu esimesed 1 ja pool mängu seda tõestanud on, ei saa mees sellega hakkama. Siin tuleks jälle kiita eelkäija Aragonest, et kaasas Güiza ja laita praegust la furia roja lootsi, et Güiza koju jättis, sellest mehest on praegu puudus.

del Bosque võttis üle võitjameeskonna, jätkas võitjana. Nüüd tekibki küsimus, kas ta suudab panna selle meeskonna mängima enne kui aeg otsa saab?
Kõikides maailmahädades ei saa süüdistada ka ainult treenerit.. Torrese robustsed ülelöögid ja Villa ülbus olid eile samamoodi mööda nagu..

Olar
23.06.10, 11:40
Kes sulle tainale ütet õpetas ?

sziczinche
23.06.10, 15:17
Kes sulle tainale ütet õpetas ?

kui aega üle jäi, siis väljakul ise õppisin.

surfaja
25.06.10, 07:34
Pole uudistega kurisis, aga mida Fifa ametnikud Villa ''näpu nipsu'' kohta otsustasid?

keenjus250
25.06.10, 12:05
Pole uudistega kurisis, aga mida Fifa ametnikud Villa ''näpu nipsu'' kohta otsustasid?

Rahvusvaheline Jalgpalliliit (FIFA) ei rakenda sanktsioone Hispaania ründaja David Villa suhtes, kes lõi Hondurase mängijat Emilio Izaguirret näkku.

"Distsiplinaarkomitee uuris juhtumit ja leidis, et juurdluse algatamiseks pole mingit alust," ütles FIFA esindaja kolmapäevasel pressikonverentsil.

Villa lõi Izaguirret Hispaania 2:0 võidumängu avapoolaja lõpus. Kaks väravat enda nimele kirjutanud ründaja tunnistas pärast matši, et oleks pidanud end paremini kontrollima.

"See ei ole midagi sellist, mille üle uhkust tunda," lausus Villa Hispaania telekanalile Canal Plus. "Ma lihtsalt seisin seal ja reaktsioonina sirutus mu käsi välja. Üritan tulevikus säilitada rahu."

http://jalgpall.err.ee/uudised/h-alagrupp/1013

JanK
25.06.10, 13:51
Krissu avatari ei ole näha.

the Kop
25.06.10, 21:19
Loodetavasti koksab Torres mõned ikka ära täna..

Olar
27.06.10, 03:40
kui aega üle jäi, siis väljakul ise õppisin.

tegelt ei mõelnud sind

Calva
27.06.10, 15:56
http://www.youtube.com/v/uxydvtu9UsM&feature=popt11us10

Blue Rock
27.06.10, 16:12
http://www.youtube.com/v/uxydvtu9UsM&feature=popt11us10

Hullem kui De Rossi....

Anyway. Igatahes hispaanlastel läheb Portugali vastu keeruliseks, juhul kui ei saa leia edaspidi keskväljale ja ründesse korralikku tasakaalu. Hetkel mäng vajub liiga palju keskele ja otsekohesust napib. Portugal on siiamaani olnud turniri ühe parima kaitsega meeskondi (0 väravat enda võrku surmagrupis!). Busquets-Xabi-Xavi on päris korralik klimp, kuhu oleks vaja otsekohesemat tegelast. Xabi mängimine järgmises mängus on kahtluse all, seega ehk sedakaudu avaneb ka Cescile võimalus.

Torres pole ründes mitte midagi korda suutnud seeta, seega paneb imestama, miks teda seal vägisi ripneb. Pigem juba Villa keskele ja korralik winger äärele.

maanus
27.06.10, 16:59
Portugali vastu võiks ka Llorentet kasutada, mul nagu oleks usku temasse.

LaLiga>Premier
27.06.10, 23:04
Pigem oleks vajalik kahte teravat äärt nagu EM ajal oli ehk siis Silva ning Iniesta, selle tulemusena tuleks emba-kumba kas Xabi või Busquets põhikooseisust välja jätta.

lorenzo
27.06.10, 23:30
vaevalt et del Bosque seda julgeb teha. pigem läheb kindla peale jälle.
Hispaania probleem saigi alguse tegelt esimesest mängust mis kaotati. oleks see võidetud, oleks saadud rahulikult laveerida koosseisudega järgmistes kohtumistes.

Nohik
30.06.10, 00:28
Super! Veerandfinaalis siis Paraguay vastu!

Torres on ikka suht kahvatu ja palju teravamaks laks Hispaania mang peale seda kui Llorente sisse toodi.

the Kop
30.06.10, 00:28
No tuli ära siis 1-0 võit
David Villa muidugi super kuid ühest asjast ma aru ei saa..
Vaatasin, et Torres oli pidevalt paremal äärel?? Nagu wtf???
Sellel pole mingit mõtet ma arvan... tema koht on ja jääb tipuründajaks.. Mitte mingi ääreründaja...
Oli selgelt näha, et Torres oli paremal äärel, villa murdis läbi vasakust äärest ning tsenderdus kasti kus oli Xavi.... Väga väga huvitav minu arust

Aga eks mängu oli küll ja olen õnnelik hetkel:D

JT8055
30.06.10, 00:57
Suuper, kui võidavad ka Praguay, siis tuleb päris huvitav 1/2 mäng.

Torres täiesti vormist väljas, parem oleks kasutada Predrot või isegi Llorente.

the Kop
30.06.10, 01:00
Suuper, kui võidavad ka Praguay, siis tuleb päris huvitav 1/2 mäng.

Torres täiesti vormist väljas, parem oleks kasutada Predrot või isegi Llorente.

Ma nii küll ei ütleks
Llorente lasi küll mõned 100% võimalused ära täna

Ning Torres oli täiesti valel positsioonil... ehk siis paremal äärel:cool:

JT8055
30.06.10, 01:09
Ma nii küll ei ütleks
Llorente lasi küll mõned 100% võimalused ära täna

Ning Torres oli täiesti valel positsioonil... ehk siis paremal äärel:cool:
Noh kuula, ta täiesti ei saanud aru mida teha platsil ehk palliga.

Kui rääkida positsioonidest, siis kõik Ispaania kondises mängivad kogu platsil kui keegi ei märkanud... Nad liikuvad alati, neil ei ole mingeid täpseid positsioone. Kui talle niisugune asi ei sobi, siis tuleks öelda sellest treenerile ehk lihtsalt mängida keskel, kus täna keegi ei olnud kuni Llorente platsisse astumiseni.

Mulle üldse tundub, et Del Bosque ei kasuta kõike potentsiaali. Milleks panna Xavid ja Iniestad paremale ja vasakule äärdele, kui nad siiski mängu jooksul püüavad rohkem mängida keskel? Milleks platsil Busquets ja Alonso samal ajal, kui on olemas Fabregas? Miks ei kasuta Pedrot Iniesta kohal, vaid Iniestad panna keskele? Palju küsimusi tekkitavad Vicente lahendusi...

Aga olgu, loodame, et kõik saab korda. :love:

TheGunner
30.06.10, 02:19
http://d.yimg.com/i/ng/sp/reuters/20100629/20/3832228009-29062010200159.jpg

Tegelikult suhteliselt kahvatu esitus Hispaanialt. Ühekorra aind suudetigi portugallaste kaitse hea söödumänguga lahti murda. Vedas neil ka et Eduardo tõrje kukkus tagasi Villale, kes suutis siis ära lüüa.
Teised head võimalused tulid peale esimest vahetus, Torres <-> Llorente. See andis kohe ka nendele tsenderdustele ka mõtte ja tuli ka mitu ohtliku olukorda.
Torresel oli ikka täielik off-day :( . Ainuke moment mis El Ninost meelde jäi oli kohe esimesel minutil, tema päris hea löök kasti ääres. Ülejäänud tunni oli ta nähtamatu.
Üldiselt oli see probla, et kuna Villa mängis äärel ja Torrest ei olnud kusagil näha, siis ei olnud värava ees ühtegi meest. Iniesta ja Xavi jagasid sööte ääretele, millest eriti kasu ei olnud - toimus lihtsalt söötmise trenn. Siis kui Villa keskele tuli rohkem tuli ka värav. ;)

PS. Capdevila, ei ole vaja näidelda.

chac
30.06.10, 10:55
PS. Capdevila, ei ole vaja näidelda.

no näitlejaid oli seal rohkemgi, Villa ja Torres näiteks, ja mõni veel.
Ronaldost nats kahju... aga kui sul juba kord on näitleja kuulsus, siis vahel ei anta sulle ka tõsiste vigade eest midagi...

Miks Torrest ja Villat äärtel kasutati - äkki üritati keskelt kaitset lahti tõmmata ja Xavile ja Iniestale löögiruumi teha?

Villa7
30.06.10, 11:43
---------------Torres---------------
----Villa--------------------Pedro---
---------Xavi------Iniesta-----------
------------Busquets----------------
--Capdevila--Puyol--Pique----Ramos-

W0t, see oleks õige minu arust :)

Aílton
30.06.10, 11:58
Torres=Rooney

TheGunner
30.06.10, 14:05
no näitlejaid oli seal rohkemgi, Villa ja Torres näiteks, ja mõni veel.

Torrest ma selles mängus küll näitlemas ei näind. Villa kukkus ka ikka siis kui kontakt ja viga oli - võib-olla lihtsalt natu liiga dramaatiliselt. Aga pohh, kõik teevad seda ju.

Ronaldost nats kahju... aga kui sul juba kord on näitleja kuulsus, siis vahel ei anta sulle ka tõsiste vigade eest midagi...

Nojah, ise on ta endale sellise kuulsuse teinud. Kuigi kohtunikul olid ka väga anti-ronaldo prillid peas.

Miks Torrest ja Villat äärtel kasutati - äkki üritati keskelt kaitset lahti tõmmata ja Xavile ja Iniestale löögiruumi teha?

Xavilt tuleb meelde vaid üks löök, Iniestalt mitte ühtegi. Sellest löögiruumist pole kasu kui sul Pepe või Carvalho koguaeg lööke blockib. :p

Mask
30.06.10, 14:13
Torrest ma selles mängus küll näitlemas ei näind. Villa kukkus ka ikka siis kui kontakt ja viga oli - võib-olla lihtsalt natu liiga dramaatiliselt. Aga pohh, kõik teevad seda ju.

Villa viskas eile end vähemalt kolm korda väga kergelt pikali, millepeale Ricardo Costa talle paar paremat sõna ütles.

TheGunner
30.06.10, 14:23
Nojah, mis teha. Kahjuks ei püsi keegi enam väga lihtsalt jalgadel. :(

Iceman
01.07.10, 17:53
Hea töö Mata. :D

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=385074

JT8055
02.07.10, 01:09

W0t, see oleks õige minu arust :)

Alonso Busquetsi asemel, kuna tal on rohkem kogemusi ja ta mängib parem kaitses.

Kuid, ma paneks nii:
---------------Llorente--------------
---------Iniesta------Xavi-----------
---------------Alonso---------------
---------------Casillas--------------

Fabregasi jaoks, kahjuks, kohta ei ole, kuna ta ei saa hakkama Alonso positsioonil, vain Rijkaard mängis ju kunagi Iniesta+Xavi+Deco. Tuleks proovida.

LaLiga>Premier
02.07.10, 01:41
Kui juba kooseisude panemiseks läks lisan ka enda versiooni:
---------------Torres--------------
----Villa--------------------Silva---
---------Iniesta------Xavi-----------
---------------Alonso---------------
------------Casillas----------------

Torres on läinud igamänguga paremaks ja kui peaks juhtuma, et Hispaania jõuab finaali, ehk sahistab ka seal võrku. Keskel jätkaks ühe kaitsva ( vahet ei ole kas Busquetsvõi Alonso) ja kahe ründavama poolkaitsega. Silvat eelistaks Matale ja Pedrole tänu tema kogemustele.( On ta siiski ainuke neist, kes ennem suurturniiril mänginud.)

molbert
02.07.10, 03:30
---------------Villa--------------
----Iniesta--------------------Silva---
---------Fabregas------Xavi-----------
---------------Busquets---------------

Või

-----------Torres-----Villa
---------iniest--Fabregas--Xavi
---------------Busquets---------------

Või

----Villa--------------------Silva---

Alonso jääb natuke liiga aeglaseks.

Blue Rock
02.07.10, 11:52
alternatiiv 1

alternatiiv 2

alternatiiv 3

alternatiivid 4, 5 ja 6.
Spekuleerida on tore, kuid vaevalt, et DB miskit muutma hakkab. Mees teab mida teeb, esitused on paranenud iga mänguga ning edaspidi võib oodata üksnes pisidetailide lihvimist, olenevalt vastasest. Torres on hetkel kõige õhukesemal jääl, kuid kuna veerandfinaalis vastaseks on "kõigest" Paraguay, saab Pooli ründetuus veel ühe võimaluse. Xavi on DB skeemides Cesci koha üle võtnud, mistõttu Arsenali kuldpoiss istub ka edaspidi enamuse ajast pingil.

lorenzo
04.07.10, 23:26
legendaarne Jose Antonio Camacho tegemas siis tele- või raadiotööd

http://www.youtube.com/v/g48ojtvl9Bg

nikez0r
08.07.10, 22:31
Lisan paar muljet hiljutisest Hispaania mängust, kus võideti Saksamaa. Ei oskagi midagi öelda, mis suudetakse Hollandi vastu teha. Rünnakul on väga hea kiirus, kui välja arvata liigsed tagasi söödud. Passid on ka head, löögid võiksid täpsemaks minna. Ise olen muidugi Hispaania poolt finaalis.

satsiiiii
10.07.10, 10:37
Hispaania on parim !!!!:D

sziczinche
12.07.10, 01:33
Hispaania on parim !!!!:D

Kahtlemata!

Ausalt öeldes poleks uskunud peale śveitsiga mängu, et Del Bosque nii karmi joont jälgides meeskonna finaali viib & selle võidab! Vaata, et unistuste finaal, kus värav löödi nii magusal hetkel.

Väga magus võit, magus. 2 suurepärast turniiri järjest kinni panna, mida veel tahta?

śveits sai ainult hakkama sellega, millega teised hakkama ei saanud, kuid ometigi see ei peatanud HISPAAAAANIAT!

Õnnitlused omadele & vähemalt on nüüd uus maailmameister meistritenimekirjas.

Kaua sai oodatud! :õlu:

:)

marrrtin
12.07.10, 01:39
Iniesta näitas ikka tõelist klassi mängu edenedes.

No, jah, tänama peab Robbenit :)

HISPAANIA ON MAAILMAMEISTER 2010 !!!

sziczinche
12.07.10, 01:46
Iniesta näitas ikka tõelist klassi mängu edenedes.

No, jah, tänama peab Robbenit :)

HISPAANIA ON MAAILMAMEISTER 2010 !!!

Tänama peaks vist hoopis Jalgpallijumalat, et ta Hollandi kahele supermängijale head päeva ei andnud! :)

Reaal Madriid
12.07.10, 02:14
Tänama peab Casillast.

Blaugrana
12.07.10, 03:27
Tänama peaks vist hoopis Jalgpallijumalat, et ta Hollandi kahele supermängijale head päeva ei andnud! :)

Oled sa väga usklik või?

Aga muidu super, kõik nagu vaja oligi !

maanus
12.07.10, 04:33

no eks ta võrdlselt jättis mõlemale poole andmata täpsust.

football2u
12.07.10, 10:28
obbenilt ikka kaks valusat feili:D:D VIVA LA FURIA ROJA. (Barca ka, tänu kellele suuresti suur kopsik tuli(Y))

EgoTrip
12.07.10, 11:09
jalgpallis ja korvpallis olla korraga nii euroopa meister ja maailmameister
pole kahtlust, kuldne põlvkond mõlemal rindel, ning minu arvates ennast juba ajalukku kirjutanud

keenjus250
12.07.10, 11:17
congrats bastards!

Blue Rock
12.07.10, 15:38
Salute to the Champions...!

Peab nii sissejuhatuseks kohe tõdema, et Euro`08 kinni pannud meeskond mängis tunduvalt aktraktiivsemat vutti. Seekordne meeskond pallis turniiril kõige rohkem tulemusele konsentreeruvat äärmiselt tehnilist jalgpalli. Võrdluseks Lippi aegne Itaalia pallis neli aastat tagasi tunduvalt julgemalt, ehkki paljud seda alla ei kirjutagi särgi värvuse tõttu. Seekordne Hispaania jahvatas turniiri jooksul sedavõrd efektiivselt ja osavalt 1-0 tulemust, ega praktiliselt enamat üritanudki. Omamoodi tahes tahtmata kahju, sest tegemist oli ülekaalukalt turniiri kõige osavama meeskonnaga.

Kasutusel olev tiki-taka stiil on pigem kaitse- kui ründemeetud, kuid ennekõike siiski pallikontrollimismeetod. Lühikeste söötuse abil esmaseks eesmärgiks on ennekõike meeskonna liinide ja vahemaade kooshoidmine. Kreeka ja kasvõi Mourinho poolt saavutatud edu on pallikontrolli tähtsuse jalgpallis mingil määral küsimärgi alla pannud, kuid üks asi on siiski igavene: palli kontrolliv meeskond paneb paika praktiliselt kõikide mängijate kohavaliku platsil, nii enda omade kui ka vastaste. Kui hispaanlastel on olnud pall, see on samaaegselt juba hästi organiseeritud võimalikku pallikaotust silmas pidades. Del Bosque teadis kogu aeg, et maailmameistrid enda võrku palle ei lase. Nagu Tanel mõttekoja blogis juba osaliselt vihjas, Hispaania koondise mängujoonist võib iseloomustada uue terminiga "palliga catenaccio".

Kuid nii üldiselt võib kokkuvõtlikult öelda, et Hispaania sai hakkama sellega, mida neilt ka oodati. Vaatamata sellele, et esimese mängus taevas kukkus peaaegu pähe, tõestas see edaspidistes mängudes, et oli turniiri parim meeskond. Finaal iseenesest just kuigi suurtesse sfääridesse ei kerkinud, kuid need lähiminevikku piiludes need pole seda nii muidu ka olnud. Iniesta enda näitlemisoskustega finaalis sümpaatiapunkte ei kogunud, kuid õnneks suutis midagigi heastada sellega, kui võiduväravat tähistades ilmus esile "Dani Jarque - siempre con nosotros" tekstiga varustatud särk. Samad kiidusõnad ka Ramose kohta, kes meenutab alati Antonio Puertat, kui on võitnud miskit Hispaania särgis. Ilusad žestid pilveriigis paiknevatele kolleegidele.

_AI_
12.07.10, 16:40
Üks asi, mis kipub ununema kõigi nende juttude taustal, et see anno 2010 MMi Hispaania koondis polnud ikka see Hispaania, mis 2008 EMil, on tõdemus, et igale jõule, mis tekib, tekitatakse varsti ka vastujõud. Ehk: Hispaania nn Barcelona stiil, mis 2008-2009 rullis ja mõneti rullib praeguseni, sellele osatakse päris korralikult vastu mängida, mis omakorda paratamatult muudab mängupilti. Seega on see 2010 meeskond äkki isegi tugevam, kui kahe aasta tagune, lihtsalt päris enam nii ei lasta, mitte ei suudeta, mängida- tõmmatakse mehed palli taha, pressitakse päris kõrgelt ning üritatakse keskvälja üle ujutada. Kuid üks oluline asi veel, mida ka palju välja tuuakse: See Torres oli ikka üsna mõttetu tumbleweed seal platsil, mis sageli väljendus selles, et Hispaania pidi 'Nando platsil viibides tegelikult -1 mehega (ka efektiivsuselt) "suruma". Eks sealt ka see vähene resultatiivsus. Lisaks vist veel favoriidikoormast tulenev närvipinge, mis mõjus olukordade lahendamisel.

sten21
12.07.10, 21:38
wooooohoooo !!!!!!!!!!! jea ..

Cirexius
13.07.10, 14:34
Minu eesti keel on väga halb, nii et minu jaoks on raske öelda see. Ma eksisin Vicente Del Bosque kohta. Ta on väga hea treener ja tema otsused on teinud meist maailmameistrid ja ma loodan et ta on meie treener veel kaua aega.

Ma tahan hävitada Argentina...ma pean ootama, septemberis Buenos Aireses.

Hispaania raadio. (http://www.youtube.com/watch?v=I-ijo-ur0SE&playnext_from=TL&videos=1pS4o3mYKZY)

See on Cadena Cope, Radio Nacional de España, Onda Cero, Cadena Ser ja Radio Marca.

Hispaania TV canal + (http://www.youtube.com/watch?v=tU7c7o2yXD4)

Jasper
14.07.10, 15:56
maailmameistrite koondis :lol: Galliani modereerimas.

http://www.youtube.com/v/ii387pzvyD0

Cirexius
14.07.10, 19:40
Piqué vanaisa on Pedro Cortési väga suur sõber. Nad tunnevad teineteist hästi ja Piqué teeb lihtsalt nalja. Pedro Cortés on samuti ulakas ja nad lõõbivad teineteisega pidevalt.

IowaReds
26.08.10, 19:00
Koondis siis Euro 2012 valikmängudeks :

Väravavahid: Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (Barcelona), Iker Casillas (Real Madrid)
Kaitsjad: Alvaro Arbeloa (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Villarreal), Carles Puyol (Barcelona), Gerard Pique (Barcelona)
Poolkaitsjad: Xavi (Barcelona), Cesc Fabregas (Arsenal), Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Santi Cazorla (Villarreal), Andres Iniesta (Barcelona)

Ründajad: David Villa (Barcelona), David Silva (Manchester City), Pedro (Barcelona), Jesus Navas (Sevilla), Fernando Torres (Liverpool), Fernando Llorente (Athletic Bilbao)

lorenzo
06.09.10, 21:54
ennist käidi Mehhikos ja nüüd jälle vaja minna Ameerika mandrile, sedakorda Argentiinale külla. no wtf mille jaoks küll?

alehis
06.09.10, 22:56
Eks treener tahab erinevaid taktikaid ja mängijate taktikalisi asetusi katsetada.. Kes vähem mängida saanud saavad mitte-midagi-ütlevates mängudes rohkem kaasa öelda ja kogemus ju kellelgi mööda külge maha ei jookse. Jaaaa tõsi ta on, et ilmselt saab selle pealt kõva kopika teenida;)

laas
07.09.10, 00:04
Eks treener tahab erinevaid taktikaid ja mängijate taktikalisi asetusi katsetada.. Kes vähem mängida saanud saavad mitte-midagi-ütlevates mängudes rohkem kaasa öelda ja kogemus ju kellelgi mööda külge maha ei jookse. Jaaaa tõsi ta on, et ilmselt saab selle pealt kõva kopika teenida;)

Arvatavasti küll sisaldavad selliste tiimide sõpruskohtumiste lepingud, et Xavi peab vähemalt 60 minti mängima jne, nii et pigem tundub see rohkem jalgpalliliidu (või kes iganes Hisp koondist majandab) survel maailmameistri maine pealt koore riisumisega.

midfielder
08.09.10, 02:04
ennist käidi Mehhikos ja nüüd jälle vaja minna Ameerika mandrile, sedakorda Argentiinale külla. no wtf mille jaoks küll?

Njah, millegi heaga see maailmameistritele ei lõppenud. Sootuks vastupidi, langeti totaalsesse häbisse 1:4 kaotusega. Hispaania pole Argentiina pinnal peetud neljast omavahelisest mängust võitnud ainsatki, vaid üks viik on kirjas.

Eks Casillase puudumine oli ka tuntav, seda enam, et kolmanda sisselastud värava puhul tegi Reina vist aasta ühe suurima bläki, mida kiiper võib teha kui liikuvat palli lüüa üritades kukkus ja lasi pallil vabalt edasi liikuda, millele Tevez esimesena jaole sai ja eksimuse karistas.

Mõlemad võidujärgsed mängud on olnud üsna hapud, nii 1:1 viik sombreero meeste vastu, kus suisa üleajal kaotusest pääseti ja nüüd siis selline pakk Buenos Aireses. Eks natuke vabandab seda kaotust ka pika üle ookeani lennu asjaolu, kuid pidid ju sama tegema ka enamus Albicelestesti pallureist, kes küll juba varem olid kodumaale naasnud kui alles reedel euroopas mänginud spanjardid.

CD7
08.09.10, 02:58
Väravad videos ka:
http://www.youtube.com/v/1Ex1FSaTApU

foorumid
08.09.10, 08:10
Väravad videos ka:
http://www.youtube.com/v/1Ex1FSaTApU

Hispaania kaitse tundus suht sitt.

maanus
08.09.10, 16:53
Njah, millegi heaga see maailmameistritele ei lõppenud. Sootuks vastupidi, langeti totaalsesse häbisse 1:4 kaotusega. Hispaania pole Argentiina pinnal peetud neljast omavahelisest mängust võitnud ainsatki, vaid üks viik on kirjas.

Eks Casillase puudumine oli ka tuntav, seda enam, et kolmanda sisselastud värava puhul tegi Reina vist aasta ühe suurima bläki, mida kiiper võib teha kui liikuvat palli lüüa üritades kukkus ja lasi pallil vabalt edasi liikuda, millele Tevez esimesena jaole sai ja eksimuse karistas.

Mõlemad võidujärgsed mängud on olnud üsna hapud, nii 1:1 viik sombreero meeste vastu, kus suisa üleajal kaotusest pääseti ja nüüd siis selline pakk Buenos Aireses. Eks natuke vabandab seda kaotust ka pika üle ookeani lennu asjaolu, kuid pidid ju sama tegema ka enamus Albicelestesti pallureist, kes küll juba varem olid kodumaale naasnud kui alles reedel euroopas mänginud spanjardid.

Eks ole ka veits erinevad lähtekohad motivatsioonidel või kuidas? Ei alahinda argisi aga MM suguse pühendumise puhul oleks mängupilt olnud tiba tõsisem argidele.

sziczinche
09.09.10, 02:49

Üsna loll on jääda loorberitele lootma, et see koondis jääbki nii mängima nagu seda tehti mõned kuud tagasi. Itaalia oli ka ühel hetkel hea, nüüd aga hunnik sitta. Eks ebaõnne oli kah - raame ju ragistati korralikult. Argentiina on tugev meeskond, eriti veel koos Milito, Zanetti ning Cambiassoga. Kokkuvõttes siiski hea, et saadi kaotus. Läbi selle loodetavasti õpitakse ning ühtlasi toob see ka mängijad maapeale ning annab peatreenerile kuhjaga mõtlemisainet.

IowaReds
17.11.10, 18:37
Täna siis Lissabonis Portugal vs Hispaania

vincent
18.11.10, 01:59
no Busquets ikka ON paras nahk küll. sõprusmängus selline vikat lasta...

mitte et ronaltsi karistusaktsioon oleks nüüd palju targem olnud, aga siiski.

midfielder
18.11.10, 02:03
Maailmameistrid kisti Lissaboni Estadio Da Luzil sõna otseses mõttes ribadeks-0:4 häving oma väiksele läänenaabrile kuulub kindlasti La Furia Roja ühtede häbiväärsemate kaotuste ritta.

Peala tiitlivõitu on valitsev ilmameister pidanud kuus mängu, nendest võitnud kolm kõik em sarjas-Liechtensteini, Leedu ja Śotimaa vastu, kuid kvaliteetsemate opponentide vastu (kõik mm kaheksandikfinalistid) on saadud kõigest üks viik Mehhiko vastu ja kaks totaalset pakki Argentiinalt 1:4 ja Portugalilt 0:4.

Ei tunne seda maailma nauditavamait ja ebamaist vutti esitanud kooslust enam äragi. Kas argipäev või valus kukkumine. Sõprusmäng sõprusmänguks kuid lasta omale kahel korral neli sisse lüüa on ikka uskumatu kollaps.

matheous
23.03.11, 14:18
Against Czech Republic & Lithuania

Goalkeepers: Iker Casillas (Real Madrid CF), José Reina (Liverpool FC), Víctor Valdés (FC Barcelona).

Defenders: Álvaro Arbeloa (Real Madrid CF), Raúl Albiol (Real Madrid CF), Sergio Ramos (Real Madrid CF), Gerard Piqué (FC Barcelona), Carlos Marchena (Villarreal CF), Joan Capdevila (Villarreal CF), Andoni Iraola (Athletic Club).

Midfielders: Xabi Alonso (Real Madrid CF), Sergio Busquets (FC Barcelona), Santi Cazorla (Villarreal CF), Andrés Iniesta (FC Barcelona), Xavi Hernández (FC Barcelona), Javi Martínez (Athletic Club), David Silva (Manchester City FC), Jesús Navas (Sevilla FC), Juan Mata (Valencia CF).

Forwards: David Villa (FC Barcelona), Fernando Llorente (Athletic Club), Fernando Torres (Chelsea FC).

alehis
24.03.11, 01:22
nii vähe barcast:O

Pragi#4
24.03.11, 02:03
nii vähe barcast:O

Peale Krkici ju hetkel mängukõlblikke mehi polegi rohkem

alehis
24.03.11, 02:06
reservidest oleks ikka midagi ju võtta

Stok
01.04.11, 14:17
Portugal 'sells' Ronaldo to Spain in €160m deal on national debt (http://www.independent.co.uk/sport/football/international/portugal-sells-ronaldo-to-spain-in-8364160m-deal-on-national-debt-2258903.html)

Kasper
01.04.11, 18:12
Portugal 'sells' Ronaldo to Spain in €160m deal on national debt (http://www.independent.co.uk/sport/football/international/portugal-sells-ronaldo-to-spain-in-8364160m-deal-on-national-debt-2258903.html)

Lihtsalt huvi pärast, et miks sa aprillinalja siia postitad? Või sa arvasid, et see tõsi?

Stok
01.04.11, 18:47
Esimesele poolele ei viitsi vastata, teisele - mulle tundub, et see neiu on Portugali eest ametlikus täiskasvanute mängus osalenud, seega - ei, ei arvanud.

atleticomadrid
24.02.12, 23:45
F.Torres on värske koondise sõprusmängu eel Venezuelaga satsist ilmsetel põhjustel välja jäätud. Kui Torres mingi imeläbi paari väravatki see hooaeg ei löö jääb Euro 2012 sellele mehele ainult unistuseks.
Uskumatu lugu , mis selle mehega toimub :O

MESSI.
25.02.12, 01:07
Mis kell Hispaania mäng kolmapäeval hakkab Eesti aja järgi?

Algkoosseisuks midagi sellist?
------------Casillas
-----Ramos-Pique-Puyol(-Alba)
------Busquets-Alonso
-----Silva-Xavi-Iniesta
----------(Fabregas)
-----------Soldado

Kuigi seal eespool läheb kitsaks vist..

difender
25.02.12, 12:35
Arvata võib, et kell 22:00 või siis 23:00 eesti aja järgi mäng algab. Tavaliselt on sellised kellaajad olnud Hispaania mängudel.

vincent
25.02.12, 16:51
22.30 meie aja järgi.

MESSI.
01.03.12, 00:41
Hispaanial päris muhe away särk. :) Meenutab Mancity poiste oma..

atleticomadrid
01.03.12, 19:35
Soldadolt võimas comeback ! Ammu oodanud , et mehele uus võimalus antakse ja kasutas selle ära 99% täiusega ( penalti virutas mööda ikkagi ).
Torrese ja Soldado vormi võrreldes ei oma El Nino vähimatki võimalust!

staykool
01.03.12, 20:40
Torres peab väga hullu panema järgmiste kuude jooksul kui tahab koondisesse pääseda . Soldado realiseeris enamuse oma võimalustest ära, samas kiidaks rohkem ikkagi spaania keskväljamehi - loodi super võimalused, ole ainult mees ja koksa pall sisse. Soldado sulandus ilusti stiiliga ja sai hästi hakkama! Llorente jäi kuidagi kohmetuks minu meelest, ei olnud tiki-taka päris tema teema. Soldado, Pedro ja loodetavasti David Villa on kindlad mehed, Llorente ilmselt ka oma võimsuse pärast, nii et tuult tiibadesse Torres!

atleticomadrid
01.03.12, 22:13
http://forzafutbol.com/wp-content/uploads/2012/02/alonso-640x640x80-1.jpeg

Selline lahendus siis, võõrsilsärk 2012.
Täitsa okei :)

football2u
02.03.12, 00:25
Hetkel tundub küll töesti jah, et kui Torres just imet ei tee, siis Soldado koondises oleks vägagi tervitatav vangerdus. Samas on ju vana töde, et suurturiiridel loevad kogemused ning spaania ühtses rüüs on siinkohal kindel favoriit Torres. Lisamotivatsioon ei tee muidugi paha! :)

idikas
08.05.12, 14:10
EM ilma Puyolita ... ei kõla nagu väga hästi.

arx20
08.05.12, 15:59
EM ilma Puyolita ... ei kõla nagu väga hästi.
Kas Puyol ei pidanud oma koondise karjääri lõpetama peale MM-i?

Tofoa
08.05.12, 16:09
Kas Puyol ei pidanud oma koondise karjääri lõpetama peale MM-i?

Ei pidanud.

cobras
08.05.12, 16:11
Mis te vana meest ikka kiusate, Albiol tahab ka mängida. :D
Iseasi kas siis keskkaitsjana vōi paremal ja Ramos lükata keskele.

atleticomadrid
08.05.12, 16:43
Jama uudis. Väga jama. Albiol on Reali kloun, pangu enne biskits keskele.

atleticomadrid
08.05.12, 23:13
Üldiselt oleks aeg Del Bosquel mune näidata ning koondisse kutsuda Juanfran. Paremkaitsesse pista, Ramose keskele ning on olemas.
Nagu salm kõlab : "Del Bosque cabrón, Juanfran Selección !!!"

Mask
09.05.12, 23:32
Cesar Azpilicueta on ju üks võimalus. Julgen soovitada.

ElNino9
16.05.12, 21:02
Siiski süda ütleb, et Torres oleks vaja ründesse.
Peab olema!

atleticomadrid
17.05.12, 00:11
Siiski süda ütleb, et Torres oleks vaja ründesse.
Peab olema!

Kaasa võib ju ronida.

ElNino9
17.05.12, 19:02
Mängimiseks jah ;)

atleticomadrid
18.05.12, 01:33
Torres võib omale pileti kindlustada, tehes hea mängu Cl finaalis. Selle all mõtlen ma aga seda, et Torres PEAB lööma värava. Kui, ei, siis on tegemist järjekordse mänguga kus Torres kuival on. Ja ausalt öeldes ei huvita tema puhul enam kedagi see, kui aktiivne ta ründefaasis on. Ründajana ta peab skoorima. Ja Hispaania vajab Eurole mehi, kes seda suudavad.

MESSI.
18.05.12, 14:42
Ründajana ta peab skoorima. Ja Hispaania vajab Eurole mehi, kes seda suudavad.
See takitab küsimuse, kas kaasata Villa koosseisu või mitte? Enne vigastust ei olnud probleemi, aga samas Villa ei saa Copa finaalis mängida.. Päris riskantne on kaasata koosseisu mees, keda pole mängimas näinud pärast vigastust. Muidugi tippvormis olles on ta parem kui Torres ja Pedro.
Torres, Villa või Pedro?

Tofoa
18.05.12, 14:46
Mul on tunne, et Torres sõidab EMile päris kindlasti.

atleticomadrid
18.05.12, 15:35
Pedro kuulu järgi kaasa ei saa. Ja mängupraktikata Villa on risky business. Kuna Llorente kõrvale oleks vaja ka kogemustega meest, siis oleks Torrese kaasamine loogiline. Hetkeseis võib avada ukse Adrian Lopezele, kuid selleks peab ta ennast kõige paremast küljest näitama sõprusmängudes. Ja muidugi ei maksa unustada Roberto Soldadot, temast võib kujuneda üks selle turniiri rakette!
Torrese mahajätmine oleks rahvuslik meediasündmus, midagi sarnast kui Raul ukse taha jäeti...

_AI_
18.05.12, 15:55
Pedro kuulu järgi kaasa ei saa. Ja mängupraktikata Villa on risky business. Kuna Llorente kõrvale oleks vaja ka kogemustega meest, siis oleks Torrese kaasamine loogiline. Hetkeseis võib avada ukse Adrian Lopezele, kuid selleks peab ta ennast kõige paremast küljest näitama sõprusmängudes. Ja muidugi ei maksa unustada Roberto Soldadot, temast võib kujuneda üks selle turniiri rakette!
Torrese mahajätmine oleks rahvuslik meediasündmus, midagi sarnast kui Raul ukse taha jäeti...

Rahvusliku meediasündmuseks asja nimetades võiks ju enne vaadata, mida Del Bossil on olnud Torrese kohta viimasel ajal midagi öelda ning kui palju meest on üldse viimasel ajal kasutatud (pärast Villa viganemist). Ega jah, Pedrol on olnud palli sissesaamisega vähe probleeme, kuid tööd teeb meeletult. Sama seis ka tegelt ju Torresel Chelskis, Villa kohta tuleb otsus viimasel päeval. Pakun, et Villa jääb välja ja palju sõltub nüüd sõprukatest.

Fabregas-
19.05.12, 01:31
Mina isiklikult loodan et ründajat oleksid : Villa , Soldado ;Llorente ja El nino

jamesblake
19.05.12, 09:11
Villa võiks siiski jaole saada, viimane suurturniir mehel kõigi eelduste kohaselt, Xavi vinnab veel ühe MMi ka välja, ma usun.

grethel
21.05.12, 16:27
Mul on tunne, et Torres sõidab EMile päris kindlasti.
Ja nii ongi.

karl54
21.05.12, 17:14
Mis vahet teil, kas ründes Soldado, Torres, fabregas või Pique. teie keskväli veeretab selle palli nagunii väravasse või ananb nii perfektse söödu, et isegi Gomes lööb ära. kui palliga väravasse joosta ei saa, siis tuleb LLorente mängu.

atleticomadrid
21.05.12, 19:50
Mis vahet teil, kas ründes Soldado, Torres, fabregas või Pique. teie keskväli veeretab selle palli nagunii väravasse või ananb nii perfektse söödu, et isegi Gomes lööb ära. kui palliga väravasse joosta ei saa, siis tuleb LLorente mängu.

Kui asjad nii lihtsad on, milleks sinna turniirile üldse kokku joosta ? Ülejäänud võiks oma vahel kohe finalisti selgitada ja siis seal hispaaniaga kohtuda.

karl54
21.05.12, 23:16
Kui asjad nii lihtsad on, milleks sinna turniirile üldse kokku joosta ? Ülejäänud võiks oma vahel kohe finalisti selgitada ja siis seal hispaaniaga kohtuda.

No sest teised väsitavad siis ennast ära ennem ju? Asjad on tõesti nii, et Hispaania on ainuke suur favoriit ja meedia ja muud teemad on saksa ka favoriidiks ajanud, aga võibolla see saabki Hispaaniale saatuslikuks, et kaks tiitlit järjest olemas jne ja suur favoriit jne. Mulle meeldiks kui võidaks keegi teine, aga samas kui seekord jälle võidaks, siis 2 aasta pärast mm. tiitli kaitsmise korral saaks millegi enenolematuga hakkama ju.

Soldat
21.05.12, 23:21

Tottenhami väravsuu on kahtlemata väga hea väravatemasin.Peaks Spursi meestele ettepaneku tegema, et nad Gomese ründesse paneks, neil nagunii hõisata ründajatega ei ole.

atleticomadrid
21.05.12, 23:26
Hea pirn Soldat :D
Saksamaad ei tasu kindlasti alahinnata ! Noored mehed, veri riistas. Itaalased on kavalad rebased, kas keegi pidas neid 2006 favoriidiks?
Holland, staare jalaga segada(kuigi kaitse on nali) Lisaks veel väiksemad meeskonnad, ajalugu näitab, et Euro on nende õnnestumiseks hea pinnas.
Pealegi on Puyoli ja Villa kaotus väga väga arvestatav tegur.

Tofoa
21.05.12, 23:30
Itaalased on kavalad rebased, kas keegi pidas neid 2006 favoriidiks?

Mina pidasin. Aga mina arvan, et tänavu ei võida Hispaania (mehed väsinud), Saksamaa (mehed liiga noored) ega Holland (õnn saab otsa/neid tabab ebaõnn).

karl54
21.05.12, 23:57
Mina pidasin. Aga mina arvan, et tänavu ei võida Hispaania (mehed väsinud), Saksamaa (mehed liiga noored) ega Holland (õnn saab otsa/neid tabab ebaõnn).

Kes võidab siis? Portugal? Itaalia alati tugev, aga ei tundu piisavalt stabiilne pikaks turniiriks, Prantsusmaa ja Inglismaa kindlasti mitte, pigem siis juba Rootsi, Venemaa, Ukraina või Horvaatia.

atleticomadrid
22.05.12, 01:55
Kes võidab siis? Portugal? Itaalia alati tugev, aga ei tundu piisavalt stabiilne pikaks turniiriks, Prantsusmaa ja Inglismaa kindlasti mitte, pigem siis juba Rootsi, Venemaa, Ukraina või Horvaatia.

Portugal ei tee mitte midagi see turniir. Jumal teab , kes selle võidab , äkki Poolakad ???? Imesid juhtub....