PDA

View Full Version : Hispaania koondis

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

Rainman
13.06.02, 01:09
Mis jama on, keegi ei kirjutagi MM-soosikust :kaval:

Kolm kindlat võitu ja 9 punkti, \"impressive start\" ütleks ma. Kahju, et Mendieta alles kolmandas mängus väljakule pääses. Kui see mees on platsil, siis on Hispaania rünnakutes hoopis teine teravus. Kuigi ega De Pedrole ka midagi ette heita ei saa.

Raul kogub hoogu ja läheb iga mänguga järjest paremaks. Paar väravat veel ja ongi Klose käes :) Tristan ei mänginud oma kohta esimestes kohtumistes küll välja, kogemustega duo Raul-Morientes näitab oma headust. Rohkem oleks oodanud ka Ruben Barajalt, ehk hakkab veel särama :)

Casillas väravas on olnud suhteliselt kindel. Tahaks loota, et puhanud kaitsjad Hierro ja Puyol on Iirimaa vastu oma ülesannete kõrgusel ja hoiavad kiired iirlased nulli peal :D

Kuigi Hispaania koondis on mu lemmik, ma siiski liigaga eriti kursis ei ole ja kõikide meeste plusse-miinuseid ei suuda loetleda :lahe:

Swifty2002
13.06.02, 02:26
Ma juba varem vedasin sõpradega kihla et Mendieta värava lööb kui vähemalt korralikult mänguaega antaks (üle 30 min.)

Loodan ja arvan et Hispaania võidab nii Iirimaad siis Itaaliat ja peale seda ka portugali
Aga finaalis tuleb loodetavasti talle vastu brasiilia(Ehk ilma Rivaldota)
ja siis oleks kõik hästi 2 lemmikriiki finaalis
:D

gnat
13.06.02, 06:15
ega Hispaanial keerge olema ei saa arvatavasti Iirimaad võites peavad nad veel ka Portugali ja siis Itaaliat/Saksamaad võitma eeks näis soosikud nad ju on.

Rainman
13.06.02, 11:57
Itaalia ja Portugal ei pruugi edasigi saada oma grupist. Usun, et Mehhiko ja Lõuna-Korea võivad veel vabalt mõne üllatuse meisterdada :õnnelik:

mcnamara
13.06.02, 14:21
Algselt tegi selle postituse Rainman

Casillas väravas on olnud suhteliselt kindel. Tahaks loota, et puhanud kaitsjad Hierro ja Puyol on Iirimaa vastu oma ülesannete kõrgusel ja hoiavad kiired iirlased nulli peal :D

Kuigi Hispaania koondis on mu lemmik, ma siiski liigaga eriti kursis ei ole ja kõikide meeste plusse-miinuseid ei suuda loetleda :lahe:

Hispaaniast on aeg rääkida tõesti. Nad on hästi mänginud, kuid tuleb tunnistada, et Iirimaa-sugust vastast alagrupis hispaanlastel ei olnud. Kaitse pidamine võibki võtmeks saada...arvan, et ehkki iirlased alustavad oma tavalise koosseisuga, tuuakse Niall Quinn juba teise poolaja alguspoolel platsile (kui iirlased tol momendil juhtumisi ees ei ole muidugi:P ). See asetab Hierro ja Puyol'i ette juba hoopis uue ülesande.
Ehkki toetan Iirimaad, kardan, et Hispaaniale neist siiski vastast ei ole. Kuigi sel MMil on kõik võimalik.

Aramis
14.06.02, 05:34
Mul on üks unistus....
Nimelt...kui saksa jõuaks poolfinaali ja kui Klose tuleks turniiri parimaks väravakütiks ja ... kui Hispaania võidaks MMi....siis minust saaks momendiks rikas mees.
Kaks esimest tingimust on vastu ootusi hämmastavalt tõenäolised.Aga Hispaania võit?Kindlasti võimalik, sest...mitu soosikut on välja kukkunud ja Taani või Inglismaa teevad brassidele ära.Alustada tuleb muidugi Iiri ja Itaaliaga eeldatavasti ja siis ongi käes see kurb hetk, kus ühest tuleb loobuda ja Saksamaad finaalis näha soovin ma tõesti rohkem kui kardan 3 dollari kaotamist või 2700 võitmist.Aga kui siiski....siis on eriti närviline hetk finaalis, sest Inglismaa või Brasiilia on tõenäoliseimad vastutulijad.Jalgpallis on muidugi tõenäoline üsna mõttetu sõna, aga asja tuleb uurida.

Hispaania nõrkusi on raske leida - see võib peituda keskkaitses, aga need mehed võivad ka olla hämmastavalt kindlad.Keskväli on võimeline hakkama saama ja ründemängijad on väga tugevad - potentsiaali on!!!

gnat
15.06.02, 03:11
oleks mul ka sellised rahad kuskil mängus :) hispaania võidu ja Rauli väravatega saaks heal juhul 250 eeki.... aga ma oleks ka selle üle õnnelik ..... :veryhappy

mcnamara
17.06.02, 14:14
Hispaania võib tõesti õnne tänada, et nad täna veerandfinaaliks valmistuda võivad. Iirimaa võitles ikka meeletult ja ma usun, et nad on hoolimata väljalangemisest ülimalt rahul.

Rainman
19.06.02, 03:23
Usun, et Hispaanial on siiski kergem Korea vastu, kui olnuks seda Itaalia vastu. Itaallased oma umbkaitsega tekitaksid palju suuremat probleemi. Kuigi ei ole enam reaalne võita Koread 4:0 nagu Holland eelmisel MM-l, usun siiski, et probleeme poolfinaali jõudmisega ei teki :lahe:

Rebu
22.06.02, 16:40

Usun, et Hispaanial on siiski kergem Korea vastu, kui olnuks seda Itaalia vastu. Itaallased oma umbkaitsega tekitaksid palju suuremat probleemi. Kuigi ei ole enam reaalne võita Koread 4:0 nagu Holland eelmisel MM-l, usun siiski, et probleeme poolfinaali jõudmisega ei teki :lahe:

Kahju küll aga kohtunikud tegid ju jälle mängu ära!!
:viha: :viha:

Hispaania-Korea 0:0 pen 3:5:deemon:

Rainman
25.06.02, 01:28
Tõepoolest, nii ta oli :viha: Mingisugune Uganda piirikohtunik võttis ikka väga imelikke suluseise ja väravasituatsioonides ma küll viga ei näinud. Mis mõte on siis üldse rabeleda, kui kohtunikud ikkagi ise asja paika panevad.. Ja see, et mängu absoluutselt parim mees - Joaquin - ei realiseerinud penaltit, on ikka ütlemata kurb :kurb10:

vandersell
25.06.02, 14:12

Ja see, et mängu absoluutselt parim mees - Joaquin - ei realiseerinud penaltit, on ikka ütlemata kurb :kurb10:
seda oli tal ju kohe näost näha, et lööb mööda- selline ebalev ilme oli.

gnat
28.06.02, 09:02
ja üldiselt olen tähele pannud et üldse sellel MM-il enne lööki sammu aeglustanud lööjad eksivad või väravavaht tõrjub ... ( Joaquin, Ortega ja keegi oli veel ) hakkavad liiga hilja mõtlema kust see pall sisse lükata :D

Hierro
03.07.02, 06:14
Ei tea jah mix hispaanial kunagi ei vea, Hispaania võiks sõprusmängude maailmameistriks kuulutada. Ei tea kas ei tulda võidukohustusega toime, kehv treener, koondise sisekliima, või lihtsalt ei vea (kohtunikud). Tipp tasemel mängijad on ju olemas.

Artur
03.07.02, 18:50
Algselt tegi selle postituse zoolazorts

See et Mendieta varem platsile pole saand oli mulle ka jube šokk! See oli kindlasti mingil määral tingitud tema kehvast hooajast Lazios.

Inimesed, kas te äkki sellele ei ole mõelnud, et Hispaanial kui suurte jalgpallitraditsioonidega ja mängijatevalikuga jalgpalliriigil-jalgpallimeeskonal on teised poolkaitsjad lihtsalt paremad kui Gaizka Mendieta?

See on ju igati loomulik, et pika pingiga, mis hispaanlastel ikka niivõrd-kuivõrd olemas on, eelistatakse ikka neid mängijaid, kes oma koduklubi eest enne MM-i eelset hooaega edukamalt on esinenud.

Tipp tasemel mängijad on ju olemas.

Ole sina, Hierro, palun nii hea ja ütle, millisel veerand- või kaheksandikfinaali jõudnud meeskonnal tippmängijaid puudusid? Ei jõua kohe kuidagi kohale, mis mõttes Hispaania tipptegijate poolest nii eriline oleks.

Hierro
03.07.02, 19:45
Artur mida sa tippmängjate all mõistad?
1. Lõuna-Korea
Nimeta mõni tegija sellest võistkonnast. Ahn mängima ainukesena nendest normaalses klubis, mis kuulub ka tegelt keskmike hulkka ja sealgi vist pingi nühkia rohkem (pead ei anna selle eest).

2. Senegal
Kus enamus mänijaid mängivad Prantsusmaa liigas ja see liiga ei kuulu just kõige tugevamate hulkka.

Samas Hispaania koondises
Casillas (Real Madrid), Helguera (Real Madrid), Hierro (Real Madrid), Raul (Real Madrid), Morientes (Real Madrid),
Puyol (FC Barcelona), Xavi (FC Barcelona), Enrique (FC Barcelona), Mendiete (Lazio Rom)
jne.
Paljudel mängijatel on klubijalgpallist igasuguseid tiitleid ja enamus mängijaid mängib Hispaania liigaks, mis muide on momendil kõige tugevam liiga.

Jaan
21.08.02, 20:17
Siia kui koondiseteemasse on sobilik j2rgmine uudis - peale Hierro loobumist on Hispaania koondise uus kapten Raul.

Rebu
23.08.02, 02:45
Originally posted by Jaan

Siia kui koondiseteemasse on sobilik j2rgmine uudis - peale Hierro loobumist on Hispaania koondise uus kapten Raul.

See on hea uudis!!
Aga ikkagi Hierrost on kahju:kurb7:

Oll
23.08.02, 07:01
Originally posted by Jaan

Hierro siis loobus jäädavalt riigi esindamisest?
Nujahh kahju- ta päris sümpaatne oli, aga eks aastaid ka juba turjal.
Aplaus ja kummardus.

Jaan
23.08.02, 23:59
Hea oli ta kyll, lisaks tuleb mainida kaitsja/poolkaitsja kohta h2mmastavat v2ravaarvet - ligi 30 koondisev2ravat. Eks paljud olid kyll penaltid, kuid nendegi l88mine n6uab meisterlikkust.

M6iss
26.11.02, 20:42
Nojah, nimekiri võib hispaanial hea olla aga see MM lõpppes nagu tavaliselt(loe: kehvalt)

Jaan
27.11.02, 11:43
Ait2h uudise eest.

Mikusiku
26.06.04, 11:55
Ei hakanud uut teemat tegema, siia saab ka koonidest kirjutada. Nimelt Inaki Saez lahkus ametist. Kes tuleb asemele, seda ei oska ma arvata, aga loodan, et see on keegi tark onu;)

Mõnuagent 007
26.06.04, 12:01
Originally posted by zidane_5

Ei hakanud uut teemat tegema, siia saab ka koonidest kirjutada. Nimelt Inaki Saez lahkus ametist. Kes tuleb asemele, seda ei oska ma arvata, aga loodan, et see on keegi tark onu;)

just. Tarka tädi nüüd küll ei tahaks.

lorenzo
26.06.04, 17:00
...ja Mista ja Tristani ka

Karla
01.07.04, 20:57
Hispaania koondise uus peatreener on Luis Aragones.

Davids
05.07.04, 18:18
Koondisest oli kahju aga Rauli yle naersin sydamest:D:D:D
VABANDAGE mind mu julmuse p2rast:oih: ;)

realmadridfan
05.07.04, 18:47
Originally posted by Davids

Koondisest oli kahju aga Rauli yle naersin sydamest:D:D:D
VABANDAGE mind mu julmuse p2rast:oih: ;)

Sa peaksid hoopis vabandama, et selline debiilik oled.

lorenzo
18.11.04, 11:51
eile saadi siis üks suht väärtuslik võit inglaste üle, 1:0, värava lõi Bilbao mees Del Horno 9 minutil kui ma ei eksi nüüd

lorenzo
05.12.04, 16:41
see et siin hispaanlased panid kinni saalijalgpalli ehk futsali. kes seal tiimis mängivad? mõni muruväljaku mees ka pallib?

lorenzo
27.12.04, 16:22
keegi kataloonlaste koosseisu oskab öelda?

Juveman
27.12.04, 19:08
Seda mõtlesid ?

Spain (http://www.fifa.com/en/comp/FUTSALsquad/0,3962,ESP-FUTSAL-2004-8251-13,00.html)

Karla
30.12.04, 03:29
Catalunya-Argentina 0-3

sai ka siis seda mängu eurospordi päält vaadadatud.

Mäng algas argentiina survega.juba teisel mintil läks Argentiina juhtima, kui mingi mees lõi 20-lt meetrilt maa palli, alla vasakusse nurka.[kurat värvalööjat ei tea,sest neil polnud selja peal nimesi].Peale väravat mõlemal meeskonnal eriti häid värava võimalusi polnud.25 minutil oli päris ohtlik olukord,kui paremast äärest murdis hästi läbi argentina nr 15,kes söötis karistusalasse,kuid värvavaht võttis napilt söödu vahelt.Pärast seda olukorda mõlemal meeskonnal polnud häid võimalusi skoori suurendada.Enamus ajast domineeris kohtumist Argentiina[veidi segane jutt,aga pole vast hullu :D]

Teisel poolaja alguses läks Argentiina 2-0 juhtima kui keegi tsenderdas hästi karistusalasse ja seal oli vaba mängija, kes lihsalt lõi 2.lt meetrilt sisse.Peale Argentiina väravat tuli kohe väga hea võimalus Catalunyal,kuid 16-lt meetrilt löödud palli tõrjus Argentiina värvavaht.66 minutil lõi keegi Catalunya mängija 20 meetrilt peale,siis värvavaht tõrjus löögi posti.Peale seda olukorda tekkis CataluNyal veel hea võimalus ,kui Argentiina väravavaht oli väravast väljas ja Catalunya mängija üritas üle väravavahi tõsta, kuid löök läks napilt üle värava.Ja 75 minutil läks Argentiina kohtumist 3-0 juhtima,kui Argentiina mängija lõi 18 meetrilt palli vasakusse nurka.Pärast oli mõlemal meeskonnal häid võimalusi,kuid mõlemad väravaid ei löönud.Üldiselt oli Argentiina Catalunyast ikka täiega parem [kurat see teine pool tekstist on ikka mega segane:D]

marcello
30.12.04, 03:41
pisut vale koht aga ok

Väravalööjad:
Lionel Scaloni (1)
Rodriguez Maxi (51)
Luciano Galletti (73)

Jaan
30.12.04, 12:57
Catalunya on Eesti keeles Kataloonia.

lorenzo
31.12.04, 10:52
Sergio Garcia oli päris hea kataloonlastel, ikkagi Barca oma mees, ainult et laenul hetkel, kahju et ta ainult oma võimalusi ära ei löönud

IndrekL
31.12.04, 12:37
Algselt postitas lorenzo

Sergio Garcia oli päris hea kataloonlastel, ikkagi Barca oma mees, ainult et laenul hetkel, kahju et ta ainult oma võimalusi ära ei löönud
Mul on küll natuke piinlik seda küsida, aga kuidas se Kataloonia meeskond kokku pannakse?

ertz
31.12.04, 12:46
ei see on tegelt hea küsimus, sest tean et Kataloonlasi on esindanud näiteks ka hollandlane Jordi Cruyff.

IndrekL
31.12.04, 12:48
Kas see loeb sellest kes mängib Kataloonia klubides?Nagu Barca ja...

Epic
31.12.04, 13:11
Härrased, neid nn \"kataloonlasi\" kutsutakse siiski katalaanideks

Aitäh!

ja kes ei tea siis Kateloonia on üks Hispaania 16-st regioonist, mille hulka kuulub ka näiteks Andaluusia, kellega Eesti koondiski mänginud on ja isegi vist 2:1 võitnud. Ja Kataloonia koondises peaksid siiski mängima ainult katalaani rahvusest pallurid.

IndrekL
31.12.04, 13:13
Kui Ertsi postitust lugeda siis Jordi Cruyff ju katalaanlane pole ju?!

lorenzo
31.12.04, 13:31
ertsil õigus (http://www.ipuiuna.com.br/modules.php?name=News&file=print&sid=34)

Jordi on sündinud Barcelonas, tal vist ema katalaan, sealt siis see asi vist..ju ise teab

lorenzo
04.02.05, 18:48
päris huvitav tiim Aragonesil välja hüütud ja Reyes ning Moro väljas...julge mees

peapall
08.02.05, 17:52
Algselt postitas lorenzo

päris huvitav tiim Aragonesil välja hüütud ja Reyes ning Moro väljas...julge mees

paluks koosseisu või vastavat linki selle kohta

lorenzo
12.11.05, 11:01
täna siis esimene tähtis mäng Slovakkiaga...krt kui kokkuvõttes peaks nii olema, et hispaania välja langeb, siis vist pidi see esimene kord olema mingi viimase 30 aasta jooksul kui tiitlivõistlustelt välja jäetakse...loodame siis, et nõnda ei juhtu

Mõnuagent 007
12.11.05, 11:32
Algselt postitas lorenzo

täna siis esimene tähtis mäng Slovakkiaga...krt kui kokkuvõttes peaks nii olema, et hispaania välja langeb, siis vist pidi see esimene kord olema mingi viimase 30 aasta jooksul kui tiitlivõistlustelt välja jäetakse...loodame siis, et nõnda ei juhtu
92. aasta EM jäi ka nagu vahele :oih:
Huvitav on see, et Aragones jätab algkoosseisust tõenäoliselt välja Joaquini, kelle asemel mängitab Luis Garciat ja Reyest eelistatakse ka tõenäoliselt Vicentele. Viimati kohtusid meeskonnad valiksarjas 98. MM-i eel, kui koduväljakul võideti Slovakkiat 4:1 ja võõrsil 2:1. Kuna viimasel ajal pole hispaanlased erilist ründevõimsust sisaldanud, siis tõenäoliselt tuleb tunduvalt väiksem võit. Ise ennustaks 1:0-i

lorenzo
12.11.05, 11:37
Algselt postitas dannar

Algselt postitas lorenzo

92. aasta EM jäi ka nagu vahele :oih:

kui nii, siis puuudutas vist see lause mm-i kohta ainult

EgoTrip
12.11.05, 19:17
Algselt postitas lorenzo

mida nad seal MM-il ikka teeksid? kaheksandikfinaal?
slovakkia oleks sümpaatsem

Mõnuagent 007
12.11.05, 19:27
Algselt postitas EgoTrip

Algselt postitas lorenzo

mida nad seal MM-il ikka teeksid? kaheksandikfinaal?
slovakkia oleks sümpaatsem
Mida Slovakkia seal MM-il teeks? Alagrupis auväärt 3. koht Saudi-Araabia ees, kui ennast ületada suudavad.

EgoTrip
12.11.05, 19:30
selline suhtumine?
soovid, et Eesti saaks kunagi finaalturniirile? ja kui saabki, kas sa siis ka küsid, et mida nad seal teeks?
alati on meeldiv, kui mõni nõrgem saab kuskile finaalturniirile

Mõnuagent 007
12.11.05, 19:40
Algselt postitas EgoTrip

selline suhtumine?
soovid, et Eesti saaks kunagi finaalturniirile? ja kui saabki, kas sa siis ka küsid, et mida nad seal teeks?
alati on meeldiv, kui mõni nõrgem saab kuskile finaalturniirile
Aga miks sul endal on selline suhtumine Hispaania vastu? Ma arvan, et MM-ile tuleb kasuks pigem Hispaania kaasa löömine, kui Slovakkia mürgeldamine kuskil alagrupimängudes, olgugi, et Slovakkiale tuleks see kasuks küll, kuid miks peaksime meie selle üle nii õnnelikud olema? Slovakkial pole MM-ilt midagi head oodata, neil pole sellist koosseisu nagu oli Horvaatial, et jõuda kaugele. Ühesõnaga, kui Eesti jõuaks MM-ile, siis oleks Eestis suur pidu ja mürgel, aga üldise nö. lihtvaataja jaoks kuskilt Andorrast pakuks tunduvalt rohkem kasvõi Venemaa turniiril mängimine.

EgoTrip
12.11.05, 21:50
hispaania vastu pole midagi, samuti on mul suht ükskõik kas edasi saab slovakkia või hispaania.
aga vaadates viimaseid tulemusi finaalturniiril, ja olles nõrgemate poolel, kipub sümpaatia minema slovakkia poole. aga samas ei teeks teist nägu kui hispaania saaks MM-ile.

Karla
12.11.05, 23:53
Hispaania algkoosseis:

Iker Casillas
Michel Salgado
Carles Puyol
Asier Del Horno
Pablo Ibáñez
J. Reyes
Luis Garcia
Xavi Hernández
David Albelda
Fernando Torres
R. Raúl

2 Barca mängijat algkoosseisus.;)

lorenzo
13.11.05, 00:20
viva la España! Luis Garcia!

waluswend
13.11.05, 00:24
Slovakkia treener sai veel punase ka. Hispaanial läheb küll kõik nii, nagu nad tahavad.

Jeti88
13.11.05, 01:24
Algselt postitas waluswend

Slovakkia treener sai veel punase ka. Hispaanial läheb küll kõik nii, nagu nad tahavad.

65. minut , penalt, 3:1 hispaanlased, Had sai mõlisemise eest veel 2. kollase kah. Enne seda ei saanud hispaanlased küll seisuga rahul olla ma arvan.

lorenzo
13.11.05, 01:28
itaallasest kohtunik on jah meile armuline olnud:)

Jeti88
13.11.05, 01:34
74. minut - Luis Garcia lõi 4:1
79. minut - Morientes lõi 5:1

lorenzo
13.11.05, 01:39
taielik purustamine kaib hetkel Vincent Calderonil:)
nja, 2 punast oli liig mis liig Slovakkiale

Epic
13.11.05, 11:09
Algselt postitas Karla

R. Raúl

R?

lorenzo
13.11.05, 11:37
see tal vist eurospordist voetud, seal on nii kirjas igatahes...arvatavasti moeldakse R all Rauli lihtsalt ehk siis Raul.Raul Gonzales Blanco...voi on keegi targem ses suhtes? eurospordi mehed oskavad kindlasti ara seletada:P

EgoTrip
13.11.05, 11:47
see asi sai siis nüüd selgeks

Reintz
13.11.05, 17:13
Kindlalt MM-il:)
Luis Garcia on vapustav vend.

Jeti88
13.11.05, 19:32
Peab tunnistama jah et Hispaania pakkus väga nauditavat jalgpalli eile, aga eks see penalt murdis kah slovakid.

kopajuht
14.11.05, 11:04
see penalt tuli tõesti õigel ajal, aga milline täpsus garcialt esimese värav löömisel :õnnelik: , ja küsimus suurele ringile: kas raul oli ikka sulus kui ta värava lõi?, mulle tundus igatahes et ei olnud, mitte et see nüüd enam väga tähtis oleks, aga igatahes hea et hispaania nüüd vist juba ikka MM-il :D

ja selline küsimus ka veel, et kas see oli garciale tõesti alles teine mäng koondise eest ?

Reintz
14.11.05, 11:11
Garcia peaks olema mänginud koondise eest juba 6 korda või rohkemgi.

Jeti88
14.11.05, 11:46
See oligi kuues mäng tal koondise eest.

Reintz
14.11.05, 11:48
Ja need 3 olid ta esimesed väravad koondise eest?

Jeti88
14.11.05, 11:56
Algselt postitas Reintz

Ja need 3 olid ta esimesed väravad koondise eest?

nii see on

kopajuht
14.11.05, 16:38
selge, tänan info eest :lahe:

avscol
09.12.05, 17:21
Barcast said Iniesta ja Oleguer kutse ka koondisesse..kui Xavi saab terveks siis on koondises Xavi, Valdés, Puyol, Iniesta ja Oleguer....hakka või arvama, et Catalunya is Spain:D

avscol
10.12.05, 11:32
Loosiga vedas hispaanial hullult...minu ennustuse kohaselt tulevad finaalide paarid:

1/8
1) Prantsusmaa – Ukraina G1-H2
2) Hispaania – Korea H1-G2
3) Tšehi – Austraalia E1-F2
4) Brasiilia – Itaalia F1-E2
5) Holland – Mehhiko C1-D2
6) Portugal – Argentiina D1-C2
7) Saksamaa – Rootsi A1-B2
8) Inglismaa – Poola B1 – A2

1/4
A) Saksamaa – Holland (mängud) 7-5
B) Hispaania – Tšehi (2-3)
C) Inglismaa – Portugal (8-6)
D) Prantsusmaa – Brasiilia (1-4)

1/2
Holland – Portugal
Hispaania – Brasiilia

Finaal

Portugal - Brasiilia

nii, et hispaanial tuleb pikk turniir;)

Mõnuagent 007
10.12.05, 11:38
Algselt postitas avscol
1/8

muide, kas keegi teab, kas on juba teada, milliste alagruppide parimad omavahel kohutvad?? 98 oli ju a-b, c-d, e-f, g-h. aga 2002 oli a-f, b-g, c-h, d-e.
edit. leidsin juba vastuse

avscol
10.12.05, 14:02
nu mul oligi eelmises kirjas ju...

1/8
G1-H2
H1-G2
E1-F2
F1-E2
C1-D2
D1-C2
A1-B2
B1–A2´

1/4
A1-B2 VS C1-D2
B1–A2 VS D1-C2
G1-H2 VS F1-E2
H1-G2 VS E1-F2

Jasper
10.12.05, 14:26
Algselt postitas avscol

Loosiga vedas hispaanial hullult...minu ennustuse kohaselt tulevad finaalide paarid:

1/8

1/4
A) Saksamaa – Holland (mängud) 7-5
B) Hispaania – Tšehi (2-3)
C) Inglismaa – Portugal (8-6)
D) Prantsusmaa – Brasiilia (1-4)

1/2
Holland – Portugal
Hispaania – Brasiilia

Finaal

Portugal - Brasiilia

nii, et hispaanial tuleb pikk turniir;)

huvitav ennustus...holland võidab veerandis kodus palivat saksamaad oli kõige intrigeerivam

saan ma aru et veerandite taga on mingi mängude statistika..vb pakus seda hoopis alagrupivastaste puhul...mul meeles, et üks milani täku kodumaa võib ilusti saada hakkama hispaania alistamisega. tuneesia ka üllatusvõimeline.

avscol
11.12.05, 15:52
Oleguer sai kutse koondisesse, aga siiamaani pole veel oma nõusolekut andnud.
Ma arvan, et ta kui kataloonlane, ei taha ta seal koondises mängida, kuid samas on see suur võimalus...nii et eks näeb

lorenzo
13.12.05, 10:35
ma saan kull aru, et rahvus on tore asi ja uhke on olla kataloonlane ja bask jne.., aga samas siis poleks ka ju motet mangida hispaania liigat

Mõnuagent 007
13.12.05, 11:08
Algselt postitas lorenzo

ma saan kull aru, et rahvus on tore asi ja uhke on olla kataloonlane ja bask jne.., aga samas siis poleks ka ju motet mangida hispaania liigat

tglt kui ta selline \"uhke\" katalaan on, siis istugu parem kodus MM-i ajal. Pole vaja meest, kes ei soovi ise oma riigi koondist esindada.

avscol
13.12.05, 12:15
tegelikult nüüd on selgunud, et olegueril pole midagi hispaania eest mängimise vastu.
Nu see on nagu Monaco...ta mängib prantsuse liigas, kuigi on teine riik üldse....Barcelona on ametlikult siiski hispaania ja kataloonia liiga oleks ka võimalik.
Need, kes ei tea, siis FC Barcelona on kataloonlaste au ja uhkus ning läbi jalgpalli nad saavad ainult võidelda hispaania (madridi) vastu...sealt ka see suur vastuseis siis...

Muuseas on olemas mitteametlik kataloonia koondis....eelmine aasta nad mängisid Argentinaga sõpruskohtumise ning ma usun et varsti nad võivad saada loa ka ametlikult koondise loomiseks.

lorenzo
13.12.05, 15:35
Algselt postitas avscol

tegelikult nüüd on selgunud, et olegueril pole midagi hispaania eest mängimise vastu.
Nu see on nagu Monaco...ta mängib prantsuse liigas, kuigi on teine riik üldse....Barcelona on ametlikult siiski hispaania ja kataloonia liiga oleks ka võimalik.
Need, kes ei tea, siis FC Barcelona on kataloonlaste au ja uhkus ning läbi jalgpalli nad saavad ainult võidelda hispaania (madridi) vastu...sealt ka see suur vastuseis siis...

Muuseas on olemas mitteametlik kataloonia koondis....eelmine aasta nad mängisid Argentinaga sõpruskohtumise ning ma usun et varsti nad võivad saada loa ka ametlikult koondise loomiseks.

kataloonia liiga on tegelt suht utoopiline, kuigi neil seal on isegi kataloonia karikas mängus iga aasta, tiimide tase on lihtsalt niivõrd erinev.
mis puudutab aga oma koondist ametlikult propageerida ja kataloonlaste üldist vabadust, siis Hispaania valitsus on siin maininud, et paremad väljavaated selleks on just kataloonlastel, sest nad pole nõnda äärmuslikud olnud kui baskid. Kuigi kui Barca ja Real Madrid kohtuvad Camp Noul, on ikka olnud viimasel ajal suured lipud lehvimas \"Catalunya is not Spain\". mul endal kataloonia rahvuslipuga särk ostetud staadioni eest tänavalt ja müüja ütles, et kui tuleb Madridiga mäng, siis pannakse sinna ka lipule tekst alla, spetsiaalselt selle mängu jaoks:) aga see selleks

avscol
22.12.05, 20:12
keegi peaks tegema uue teema..kataloonia jalgpall ja koondis:P
29. dets on Nou Campil Catalunya vs Uruguay..vaatasin, kahjuks eurosport ei kanna seda mängu üle:(

mazz
04.04.06, 16:04
Teema nimi muudetud...

lorenzo
07.04.06, 16:06
esialgne La Furia siis avaldatud MM-ks:

Väravavahid: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Santiago Canizares (Valencia)

Kaitsjad: Antonio Lopez (Atletico Madrid), Pablo Ibanez (Atletico Madrid), Carles Puyol (Barcelona), Juanito (Real Betis), Melli (Real Betis), Asier del Horno (Chelsea), Joan Capdevila (Deportivo Coruna), Michel Salgado (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Carlos Marchena (Valencia), Javi Venta (Villarreal)

Poolkaitsjad: Cesc Fabregas (Arsenal), Jose Antonio Reyes (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Xavi (Barcelona), Joaquin (Real Betis), Borja Oubina (Celta Vigo), Ivan de la Pena (Espanyol), Jaime Gavilan (Getafe), Luis Garcia (Liverpool), Xabi Alonso (Liverpool), David Albelda (Valencia), Ruben Baraja (Valencia), Vicente (Valencia), Marcos Senna (Villarreal), Cani (Real Zaragoza)

Ründajad: Fernando Torres (Atletico Madrid), Fernando Morientes (Liverpool), Raul (Real Madrid), David Villa (Valencia)

Mõnuagent 007
07.04.06, 16:22
Seda nimistut vaadates võiks algkoosseis olla: Casillas - salgado, Puyol, Marchena, Juanito (oli vasakäär onju?)- Joaquin, Xabi, Xavi, Senna - Raul -Torres.

Ramost kaitsesse ei usaldaks, sest olulistes kohtumistes kipub tal veel kogenematus ning liigne närvilisus välja paistma. Poolkaitse on kõige kahtlasem alati olnud. Muide naljakas, et Gutit nimekirjas pole.

Zaeka
07.04.06, 16:27
Algselt postitas dannar

Seda nimistut vaadates võiks algkoosseis olla: Casillas - salgado, Puyol, Marchena, Juanito (oli vasakäär onju?)- Joaquin, Xabi, Xavi, Senna - Raul -Torres.

Ramost kaitsesse ei usaldaks, sest olulistes kohtumistes kipub tal veel kogenematus ning liigne närvilisus välja paistma. Poolkaitse on kõige kahtlasem alati olnud. Muide naljakas, et Gutit nimekirjas pole.

Juanito peaks ikka keskkaitse olema.

marrrtin
07.04.06, 21:07
Poolkaitse on Hispaanial nimede poolest päris hirmus.
Üldsegi tiim päris hull.

Mulle meeldib!:õnnelik:

lorenzo
26.04.06, 21:46
Getafe kaitsja Pernia, kes on rahvuselt argentiinlane, sai hiljuti Hispaania kodakondsuse ja nuud loodab samuti saada Hispaania koondisesse MMile. Huvitav on see, et mees on Getafe resultatiivseim varavakutt sel hooajal 10 varavaga. Samas on ka vagagi hinnatud kaitsja ja toenaoliselt kuum kaup suvel mangijateturul, talvel seostati teda Valenciaga

lorenzo
28.05.06, 02:06
Krdi hapu tulemus ikka see venelastega viiki mangimine. loodetavasti enam sellist esitust ei tule. soodumang oli ikka vaga rabe, mehed ei oska omavahel uldse kokku mangida. aragonesil kindlasti palju motlemisainet.

Barcameez
29.05.06, 16:10
Võimalusi ikka oli päris palju eriti torresil:doh: Eks näis kuis mm neil läheb :õnnelik:

Homie
06.06.06, 21:00
Kas keegi oskab öelda mis kell algab homme mäng Espana vs. Hrvatska. Ja mis kanalid seda üle võiksid kanda või saab kuskilt netist kohtumist jälgida.

Mõnuagent 007
06.06.06, 22:41
Algselt postitas mart44

Kas keegi oskab öelda mis kell algab homme mäng Espana vs. Hrvatska. Ja mis kanalid seda üle võiksid kanda või saab kuskilt netist kohtumist jälgida.
Kell 22.00. Kanaleid ei oska öelda, aga tõenäoliselt mingi kanal ikka netist näitab, aga seda saan alles homme sulle öelda.

Homie
07.06.06, 10:31
Algselt postitas dannar

Algselt postitas mart44

Kell 22.00. Kanaleid ei oska öelda, aga tõenäoliselt mingi kanal ikka netist näitab, aga seda saan alles homme sulle öelda.
suured tänud........väga hea olekski kui ka netist saaks koha kätte.

Mõnuagent 007
07.06.06, 11:04
Algselt postitas mart44

Algselt postitas dannar

Algselt postitas mart44

suured tänud........väga hea olekski kui ka netist saaks koha kätte.

http://tvmix.net/ näitab kanal nimega CCTV Soccer, mis näitab üsna heitlikult pilti. Viimati lõpetasin poole mängu peal ära, sest liiga tihti hakkas bufferdama. tüütav noh.

Homie
03.09.06, 11:26
Eile Hispaania 4:0 võidumängus Liechtensteini üle nägin Torrese uut(või tgelt ma ei tea kui uus see on) soengut. ON ta võtnud eeskuju KOtenkost ja Dmitrijevist.

marrrtin
03.09.06, 12:15
Jap, ilusad väravad olid.
Hea.:D

midfielder
03.09.06, 17:31
Algselt postitas mart44

Eile Hispaania 4:0 võidumängus Liechtensteini üle nägin Torrese uut(või tgelt ma ei tea kui uus see on) soengut. ON ta võtnud eeskuju KOtenkost ja Dmitrijevist.

Kindlasti on. Kes siis Hispaanias Kotenkot ja Dmitrijevi ei tunne?.:D

maanus
04.09.06, 11:53
mUideks selle soengu teemaga lugege läbi SL Pasi jutt, seal on ka pasi mures , et soeng on väga tähtis noortel viimasel ajal.

lorenzo
06.10.06, 13:29
keegi peaks tegema uue teema..kataloonia jalgpall ja koondis:P
29. dets on Nou Campil Catalunya vs Uruguay..vaatasin, kahjuks eurosport ei kanna seda mängu üle:(

teema jalle paevakorral, sest sel puhapaeval toimub Camp Noul matsh Catalunya-Euskadi ehk siis Kataloonia versus Baskimaa. ajalooliselt on mangitud 10 mangu varem ja baskid on olnud edukamad, voites neist 6 mangu. kataloonlaste treeneriks on Pere Gratacos ja tiimi koosseis on jargmine-
FC Barcelona- Valdes, Jorquera, Oleguer
Espanyol- Corominas, Moises Hurtado, Jonathan Soriano
Valencia- Curro Torres
Deportivo- Sergio, Lopo, Verdu
Zaragoza- Sergio Garcia
Getafe- Belenguer
Ajax- Roger
Monaco- Gerard
Newcastle- Luque
Mallorca- Fernando Navarro, Jordi Lopez
Nastic- Antoni Pinilla, Oscar Lopez

Baskide treeneriteks on Iribar ja Etxarri ja koosseis jargmine-
Bilbao Athletic-Aduriz, Casas, Gabilondo, Lafuente, Tiko, Llorente, Murillo, Orbaiz
Nastic- Cuellar
Middlesbrough- Mendieta
Sevilla- Ocio
Osasuna- Cruchaga, Munoz
Real Sociedad- Alonso, Aramburu, Garitano, Labaka, Rekarte, Riesgo, Uranga

ulekande peaks tegema ETB Sat ja TVC International

lorenzo
06.10.06, 16:14
La Furia ise siis Rootsis mangimas oma valikmangu ja koosseis on selline-

varavas: Iker Casillas (Real Madrid CF), Pepe Reina (Liverpool FC)

kaitses: Sergio Ramos (Real Madrid CF), Carles Puyol (FC Barcelona), Pablo Ibáñez (Club Atlético de Madrid), Juanito Gutiérrez (Real Betis Balompié), Antonio López (Club Atlético de Madrid), Joan Capdevila (RC Deportivo de la Coruña)

keskvaljal: David Albelda (Valencia CF), Xabi Alonso (Liverpool FC), Cesc Fabregas (Arsenal FC), Andrés Iniesta (FC Barcelona), Luis García (Liverpool FC), Xavi Hernández (FC Barcelona), Miguel Ángel Angulo (Valencia CF)

rundes: David Villa (Valencia CF), Fernando Torres (Club Atlético de Madrid), José Antonio Reyes (Real Madrid CF)

nodisco
07.10.06, 11:32
Joan Capdevila

Cadevila koondises esinemise üle on mul väga hea meel. Loodetavasti ei vea ta kodumaad alt.

Karla
07.10.06, 11:44
Imelik, et Reina on koosseisus. Tema asemel oleks küll võinud olla Canizares või siis Valdes.

lorenzo
08.10.06, 00:12
no loodetavasti voeti tanast kui suurt hairesignaali, sest olukord on ikka suht mannetu, onneks mitte veel lootusetu. eks paista kas Aragones veel on martsis pingil istumas voi mitte. muidugi voib ju veel ka need kodumangud Taani ja Islandiga ara oodata, et naha kui lootusetu asi on ja siis juuni alguses toimuvaks Lati manguks midagi kardinaalset otsustada. eks paista. hetkel ei suudeta kuidagi voorsil punkti votta.

Mõnuagent 007
08.10.06, 01:03
Ma olen 99% kindel, et Aragones paneb ameti maha. Djüüd, niimoodi ei saa ikka mängima minna, et koosseisus on 2 puhast ründajat. MM-il oli neid 3. Ründama peab ka krt ju. Mitte tuimalt palli veeretama

eston maravilha
08.10.06, 02:54
marcus allbäck - bäst i sverige!

Barca-Freddy
08.10.06, 19:17
Ma olen 99% kindel, et Aragones paneb ameti maha. Djüüd, niimoodi ei saa ikka mängima minna, et koosseisus on 2 puhast ründajat. MM-il oli neid 3. Ründama peab ka krt ju. Mitte tuimalt palli veeretama

Aragones astus juba peale Põhja Iirimaaga mängu tagasi, aga Hispaania Jalgpalliliit ei lasknud teda minema. Nüüd vast võetakse aru pähe, aga ma kahtlen.

lorenzo
09.10.06, 02:05
CATALUNYA, 2
EUSKADI, 2

Catalunya: Víctor Valdés (Jorquera, m.46); Curro Torres, Oleguer, Lopo (David Berenguer, m.46), Fernando Navarro (Dani Fernández, m.46), Roger, Gerard López (Jordi López, m.55), Sergio (Verdú, m.66), Jonathan Soriano (Oscar Serrano, m.66), Corominas (Pinilla, m.77) y Luque.

Euskadi: Riesgo (Lafuente, m.46); López Rekarte (Murillo, m.85), Aitor Ocio (Cruchaga, m.46), Labaka, Casas, Orbaiz (Garitano, m.85), Mendieta, Muñoz (Aramburu, m.46), Aduritz (Llorente, m.46), Uranga (Mikel Alonso, m.46) y Gabilondo (Tiko, m.55, Doñabeitia, m.72).

Goles: 0-1, Adurizt (19'); 0-2, Llorente (65'); 1-2, Verdú (68'); 2-2, Luque (84')

pealtvaatajaid oli 56354

lorenzo
11.10.06, 00:30
ja alla 21-aastased kukkusid ka valja Euro2007 play-offidelt, saades kodus 1-2 kaotuse osaliseks Itaalialt

marrrtin
11.10.06, 18:04
Hispaania mängib täna?

Ei, vist?

Mõnuagent 007
11.10.06, 18:13
Hispaania mängib täna?

Ei, vist?

argentiina vastu sõbrustavad

lorenzo
12.10.06, 13:30
La Furia voitis 2-1. varavad Villalt ja Xavilt.

España: Reina; Sergio Ramos, Juanito, Pablo, Capdevila (Antonio López, m.46); Angulo (Cesc, m.76), Albelda (Xabi Alonso, m.46), Xavi, Iniesta; Torres (Luis García, m.57) y Villa.

Argentina: Abbondanzieri; Zabaleta, Ayala, Gabriel Milito, Arruabarrena; Mascherano, González (Somoza, m.46), Insúa (Aimar, m.56), Maxi (Bilos, m.17); Messi (Saviola, m.62) y Tévez (Agüero, m.72).

nuud vist rahunevad maha need jutud Aragonese lahkumisest.
ise mangu ei nainud, kuid kui nuud raakida mangujargsetest kommentaaridest, siis oli mang hispaanlaste kaes olnud pidevalt. keskvalja kunnid olid Xavi ja Iniesta kohe avavilest alates. Iniesta ollagi parim mees valjakul olnud eile.

Thomson
12.10.06, 14:36
La Furia voitis 2-1. varavad Villalt ja Xavilt.

España: Reina; Sergio Ramos, Juanito, Pablo, Capdevila (Antonio López, m.46); Angulo (Cesc, m.76), Albelda (Xabi Alonso, m.46), Xavi, Iniesta; Torres (Luis García, m.57) y Villa.

Argentina: Abbondanzieri; Zabaleta, Ayala, Gabriel Milito, Arruabarrena; Mascherano, González (Somoza, m.46), Insúa (Aimar, m.56), Maxi (Bilos, m.17); Messi (Saviola, m.62) y Tévez (Agüero, m.72).

nuud vist rahunevad maha need jutud Aragonese lahkumisest.
ise mangu ei nainud, kuid kui nuud raakida mangujargsetest kommentaaridest, siis oli mang hispaanlaste kaes olnud pidevalt. keskvalja kunnid olid Xavi ja Iniesta kohe avavilest alates. Iniesta ollagi parim mees valjakul olnud eile.

Barca mehed tegid mängu ära, Xavi lõi väga ilusa värava kauglöögiga ja Iniesta teenis natsa kahtlase pendla.

Barca-Freddy
12.10.06, 18:44
Barca mehed tegid mängu ära, Xavi lõi väga ilusa värava kauglöögiga ja Iniesta teenis natsa kahtlase pendla.

Pealegi Iniesta veel tegi ilusa läbimurde ja siis söötis Xavile, kes palli taha ristasse pommitas. Ei hea mäng, kaks mu lemmikkoondist mängisid :P

lorenzo
10.11.06, 15:36
tiim Rumeenia vastu jargmisel kolmapaeval-

Atlético de Madrid: Antonio López
Arsenal: Fabregas
Barcelona: Iniesta
Betis: Juanito
Celta: Borja Oubiña ja Angel
Corunha: Arizmendi, Capdevila ja Lopo
Liverpool: Luis García, Reina ja Xabi Alonso
Real Madrid: Casillas ja Sergio Ramos
Sevilha: Javi Navarro
Valência: Angulo, Morientes, Silva ja Villa
Villarreal: Senna

Aragones on hakanud siin proovima uusi mehi ja Torrese, Rauli ja ka Reyese valja jatnud

snob
16.11.06, 22:07
Rumeenia käest said 1 : 0 pähe,
nüüd on tabeli 3 järjestikku kaotust :S

Mõnuagent 007
16.11.06, 22:51
ei ole. Argentiina võideti vahepeal ära vist.

rasmer
16.11.06, 23:22
Huvitav millal treeneri suhtes lõpuks kannatus kaotatakse...

lorenzo
27.12.06, 22:57
tana siin paris mitu Hispaania maakonda sopruskohtumisi pidamas.
Valencia kommuun mangib Peruuga ja no sobralikust mangust on asi kaugel-Valencia mees Cesar Arzo pani peruulasele sellise litaka nakku, et mehel veri valjas ja jookseb side umber pea. tulemuseks muidugi punane kaart.

lorenzo
28.12.06, 15:42
tana siin paris mitu Hispaania maakonda sopruskohtumisi pidamas.
Valencia kommuun mangib Peruuga ja no sobralikust mangust on asi kaugel-Valencia mees Cesar Arzo pani peruulasele sellise litaka nakku, et mehel veri valjas ja jookseb side umber pea. tulemuseks muidugi punane kaart.

tulemused ka siis-
Bilbaos voitis Baskimaa Serbiat 4-0.
Sevillas toimus nn. Peace Match Andaluusia staaride ja Israeli-Palestiina uhendvoistkonna vahel, mille andaluuslased voitsid 3-1.
Valencia kommuun kaotas Peruule 0-1.

lorenzo
29.12.06, 01:58
veel paar soprusmangu-
Aragoni meeskond voitis Tshiilit 1-0.
Galiitsia mangis viiki 1-1 Ekuadoriga.

lorenzo
02.02.07, 17:33
La Furia jargmise nadala kohtumiseks The Three Lionsi vastu on jargmise koosseisuga-

Jose Reina (Liverpool), Iker Casillas (Real Madrid); Antonio Lopez (Atletico Madrid), Pablo Ibanez (Atletico), Carles Puyol (Barcelona), Joan Capdevila (Deportivo La Coruna), Sergio Ramos (Real Madrid), Javi Navarro (Sevilla); Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barca), Xavi Hernandez (Barca), Angel Lopez (Celta Vigo), Xabi Alonso (Liverpool), David Albelda (Valencia), David Silva (Valencia); Fernando Torres (Atletico), Javier Arizmendi (Deportivo La Coruna), Miguel Angulo (Valencia), Fernando Morientes (Valencia), David Villa (Valencia).

lorenzo
07.02.07, 02:01
noored siis tegid 2-2 viigi inglastega, kuigi oldi 2-0 eduseisus.

Green Jacket
07.02.07, 15:41
Algkoosseis peaks selline välja nägema:

Casillas
Sergio Ramos, Pablo, Puyol, Capdevila
Angulo, Albelda, Xavi, Silva
Villa y Morientes

Ennustan Hispaaniale 2-1 võitu :)

lorenzo
07.02.07, 15:49
Algkoosseis peaks selline välja nägema:

Casillas
Sergio Ramos, Pablo, Puyol, Capdevila
Angulo, Albelda, Xavi, Silva
Villa y Morientes

Ennustan Hispaaniale 2-1 võitu :)

arvad et pool tiimi on Valenciast? kahtlane. Marcas avaldatud koosseis vist?

Green Jacket
07.02.07, 16:04
100% kindel ei ole, Angulo on kõige kahtlasem, tema asemel võib Iniesta mängida. Valencia on lihtsalt meeskond, kus enamus on hispaanlased kes on koondise tasemel. Varsti on ka tulemas Del Horno ja Marchena tagasi :). Joaquinni kohta ei oska õelda, ei sobi eriti vist valencia süsteemi ja seega ei saa palju mänguaega hetkel, loodame et varsti see muutub.

vandersell
07.02.07, 16:40
Peamine, et Cesc mängiks võimalikult vähe.

lorenzo
07.02.07, 23:08
nja, Green JAcketil ja MArcal paistab oigus olevat...oleks voinud ju Xabi olla ka valjakul, ja miks mitte ka Iniesta, aga no ootame-loodame-vaatame

Karla
08.02.07, 00:51
Väga meeldiv. Iniesta värav tõi Hispaaniale Inglismaa üle 1:0 võidu.

lorenzo
17.03.07, 02:58
La Furia Taani ja Islandi vastu-

Goalkeepers: Iker Casillas (Real Madrid CF), Pepe Reina (Liverpool FC).

Defenders: Sergio Ramos (Real Madrid CF), Carles Puyol (FC Barcelona), Antonio López (Club Atlético de Madrid), Joan Capdevila (RC Deportivo La Coruña), Ángel López (RC Celta de Vigo), Javi Navarro (Sevilla FC), Carlos Marchena (Valencia CF), Juanito Gutiérrez (Real Betis Balompié).

Midfielders: Xabi Alonso (Liverpool FC), Cesc Fabregas (Arsenal FC), Andrés Iniesta (FC Barcelona), David Silva (Valencia CF), Xavi Hernández (FC Barcelona), David Albelda (Valencia CF), Miguel Ángel Angulo (Valencia CF).

Forwards: David Villa (Valencia CF), Fernando Morientes (Valencia CF), Fernando Torres (Club Atlético de Madrid).

Lisaks on Puyol ja Ramos keelu all Taani vastu.

Pealik
17.03.07, 03:55
Ma olen küll hetkel täitsa täis aga kas Navarro keeld siis rhvuvaheliste mängude kohta eikehti???

fitti
17.03.07, 11:43
Javi Navarro ei ole David Navarro, vms.

Saarlane
17.03.07, 12:23
Jep, David ju Valencia poiss :)

lorenzo
17.03.07, 14:33
Ma olen küll hetkel täitsa täis aga kas Navarro keeld siis rhvuvaheliste mängude kohta eikehti???

nja, ega vist nuud iga Interi fanni jaoks on Navarro-nime moju pea sama nagu harjale punane ratt:D

lorenzo
25.03.07, 14:42
poolenisti Valencia meeskond toi siis La Furiale voidu, kui Santiago Bernabeul suudeti ule mangida 2-1 Taani. pohjus oli kindlasti mangu alguses eemandatud taanlane ning erilist uleolekut sellest hoolimata ei suudetud saavutada.

lorenzo
25.05.07, 22:30
Luis Aragonesi valik 2. juunil Lati ja 6. juunil Liechtensteini vastu-

varavas: Iker Casillas (Real Madrid), José Manuel Reina (Liverpool/ENG)

kaitsjad: Antonio Lopez (At. Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Joan Capdevila (Desp. Corunha), Angel David Lopez (Celta Vigo), Javi Navarro (Sevilha), Carlos Marchena (Valência), Carles Puyol (Barcelona).

poolkaitsjad: Francesc Fabregas (Arsenal/ENG), Xavi Hernandez, Andrés Iniesta (Barcelona), Xabi Alonso (Liverpool/ENG), David Silva, David Albelda, Joaquin Sanchez (Valência)

rundajad: David Villa, Miguel Angel Angulo (Valência), Fernando Torres (At. Madrid), Roberto Soldado (Osasuna)

tagasi on siis Joaquin, valja on jaanud Raul ja esmakordselt sai kutse Soldado. vigastatud on teatavasti Morientes

lorenzo
05.06.07, 13:36
võideti siis vahepeal Lätit ja tabeliseis on märgatavalt paranenud. kui homme võidetaks ka Liechtensteini, siis võidakse isegi liidriks tõusta.

lorenzo
07.06.07, 02:29
ja täna võideti Liechtensteini 2-0, kollid Villalt. lisaks siis tabelis liidrikoha jagamine Rootsiga.

muide Villa teine värav on paras ilus käär

Kasper
09.09.07, 18:11
Nüüd ei suudetud enamat, kui 1:1 viiki Islandiga.

1 - Island: Arason; Kristján Sigurdsson, Ragnar Sigurdsson, Ingimarsson, Hreidarsson; Steinsson, Arnason, Vidarsson (Skúlasson, m.68), Hallfredsson; Gudjonsson (Adalsteinsson, m.79); Thorvaldsson (Bjornsson, m.88).

1 - Hispaania: Iker Casillas; Sergio Ramos, Marchena, Juanito, Pernía (Albelda, m.26); Joaquín (Luis García, m.68), Xabi Alonso, Xavi, Silva; Torres (Iniesta, m.57) and Villa.

Väravad: 1-0: m.40: Hallfredsso peaga. 1-1: m.86: Andrés Iniesta.

nodisco
09.09.07, 19:23
Polnud vist sobiv kliima. :)
Tuleb tunnistada, et islandlaste värav oli suht kena vaadata.

Kasper
13.09.07, 18:58
Nüüd läks Hispaanial paremini. Suudeti meie lõunanaabrid 2:0 kotti panna.

2- Hispaania: Iker Casillas; Sergio Ramos, Juanito, Marchena, Pernía; Joaquín (Angulo, m.78), Albelda, Xavi, Silva (Cesc, m.69); Villa (Iniesta, m.48), Torres.

0- Läti: Vanins; Klava, Ivanovs, Gorkss, Zirnis; Bleidelis (Visnakovs, m.75), Astafjevs, Laizans, Rubins; Verpakovskis (Blanks, m.89), Karlsons (Pahars, m.63).

Väravad:
1-0, m.13: Xavi.
2-0, m.85: Torres.

Kasper
14.10.07, 00:28
Võõrsil suudeti taanlasi võita 1:3.

14' [0 - 1] R. Tamudo
40' [0 - 2] S. Ramos
88' [1 - 2] J.D. Tomasson
89' [1 - 3] A. Riera

Mõlemate koondiste mängijad:
Taani algkoosseis:

* 1 Thomas Sørensen
* 6 Thomas Helveg
* 3 Martin Laursen
* 4 Ulrik Laursen
* 5 Niclas Jensen
* 2 Christian Poulsen
* 7 Daniel Jensen
* 10 Leon Andreasen
* 11 Dennis Rommedahl
* 9 Jon Dahl Tomasson
* 8 Jesper Grønkjær

Vahetused:

* 16 Jesper Christiansen
* 12 Chris Sørensen
* 13 Anders Christensen
* 14 Thomas Kahlenberg
* 15 Rasmus Würtz
* 17 Kenneth Perez
* 18 Nicklas Bendtner

Hispaania algkoosseis:

* 1 Iker Casillas
* 4 Carlos Marchena
* 15 Sergio Ramos
* 14 Joan Capdevila
* 2 Raúl Albiol
* 6 David Albelda
* 8 Xavi Hernández
* 16 Andrés Iniesta
* 17 Joaquín
* 18 Cesc Fabregas
* 19 Raúl Tamudo

Vahetused:

* 23 Pepe Reina
* 3 Mariano Pernía
* 22 Pablo Ibáñez
* 20 Albert Riera
* 21 David Silva
* 10 Luis García Fernández
* 11 Miguel Ángel Angulo

cannuman
14.10.07, 01:43
Vaatasin veidi aega ka Taani -Hispaania mängu. Taani oli parem, kuid Hispaania nõelas kiirelt ja teravalt. Ühest vasturünnakust tsenderdati ilusasti värava alla ja suhteliselt vaba Tamudo kõksas peaga üle väravavahi 1-0. Väravavaht jäi lolli näoga vahtima ja siis lõi vihaga palli minema. Siis Taani jälle surus ja surus ja siis lülitasin Rumeenia mängule ümber :)

Kasper
14.10.07, 13:49
Mängu kokkuvõte. (http://www.super-goal.info/vdo_clips.php?catid=29&id=3135)

Barca-Freddy
14.10.07, 16:23
Teine koll oli küll imeline(kuid lihtne) söödumäng hispaania poolt.

lorenzo
09.11.07, 17:38
La Furia mängudeks 17. novembril Rootsi vastu Santiago Bernabeul ja 21. novembril Põhja-Iirimaa vastu Las Palmasel. vaja siis kõigest 1 punkti!

väravas: Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool);

kaitsjad: Pablo Álvarez (Atlético), Pernía (Atlético), Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid), Marchena (Valencia), Capdevila (Villarreal) ja Albiol (Valencia);

poolkaitsjad: Cesc Fàbregas (Arsenal), Iniesta (Barcelona), David Silva (Valencia), Xavi (Barcelona), Albelda (Valencia), Joaquín (Valencia), Albert Riera (Espanyol) ja Senna (Villarreal);

ründajad: David Villa (Valencia), Daniel Güiza (Mallorca) ja Tamudo (Espanyol).

pall17
09.11.07, 20:01
Mängu kokkuvõte. (http://www.super-goal.info/vdo_clips.php?catid=29&id=3135)

we're sorry, this video is no longer available.
kas kusagil mujal pole mängu kokkuvõtet??

Kasper
10.11.07, 00:20
we're sorry, this video is no longer available.
kas kusagil mujal pole mängu kokkuvõtet??

Tahad kuuaega vana mängu videot näha?

Ma usun, et kui sa otsid, siis ka leiad.

Kasper
18.11.07, 02:03
Rootsile tõmmati Santiago Bermnabeul kott pähe. Suudeti, siis meie naabreid 3:0 võita. Väravad Capdevilalt, Iniestalt ja Ramoselt. Nüüdseks on, siis Hispaania ka kindlalt finaalturniiril.

cannuman
18.11.07, 16:11
3-0 Rootsi vastu on väga hea saavutus. Roosti pole mitte lihtne vastane ju.

sziczinche
18.11.07, 19:00
3-0 Rootsi vastu on väga hea saavutus. Roosti pole mitte lihtne vastane ju.

Japjap, ei ole tõesti. :)
Sellelt EM'lt võiks võit ka ära tulla. ;)

midfielder
18.11.07, 19:19
Õnnestus näha teist poolaega ja peab ütlema, et see oli kindlasti üks paremaid vutielamusi sel aastal (võrreldav Argentiina kunstnike meeskonna esitusega suvisel Copa Americal), mida tele vahendusel kogenud. La Furia Roja esitus oli absoluutne meistriklass arvestades, et vastas oli siiski euroopa esikümne piiril olev koondis. Suurepärased kombinatsioonid, tehniline sooritus maailma tipptase, kvaliteetsed söödud suurel kiirusel-selline sümbioos on vutigurmaani maiuspala. Kuna hispaanlastel ei möödu pea ühtki aastat, mil nad ei võida kas euroopas või maailmas mingeid noorteklassi tiitleid (sel aastal siis nii Euro U-17 ja U-19 kullad ), siis ei tohiks neil probleeme tulla ka kvaliteetsete mängijate pealetungiga.

Kasper
18.11.07, 20:04
Eilsed väravad. (http://www.youtube.com/watch?v=XSrXuOLklJI)

Kasper
25.11.07, 22:20
MM-valikturniiril, siis samas grupis Eestiga.

Hispaania
Türgi
Belgia
Bosnia ja Hertsegoviina
Armeeniaga
Eesti

No arvatavasti hispaanlased muuga, kui alagrupi võiduga ei rahuldu. Eks näeb, kuidas valikturniir kulgeb. Lõpuks näeb ka need mehed Eestis ära.

Kasper
25.03.08, 00:58
Koosseis Itaalia vastu peaks selline välja nägema:

Arsenal FC: Cesc
FC Barcelona: Puyol, Iniesta ja Xavi
Real Betis Balompié, SAD: Juanito
RCD Espanyol, SAD: Luis García ja Riera
Getafe CF SAD: De la Red
Liverpool FC: Arbeloa, Reina, Torres ja Xabi Alonso
Real Madrid CF: Casillas ja Sergio Ramos
RCD Mallorca SAD: Fernando Navarro ja Guiza
Valencia CF, SAD: Albiol, Marchena, Silva ja Villa
Villarreal CF, SAD: Capdevila ja Senna

lorenzo
25.03.08, 02:13
tegelt ootaks La Furiasse Raul Garciat, Diego Capeli, Granerot ja Casquerot

tarmuhha
25.03.08, 21:39
kes noorte eest täna mängivad?

EDIT võimalik algkoosseis on:
Roberto; Torres, Piqué, Torrejón, Monreal; Sisi, Raúl García, Javi Martínez, Capel; Jurado, Bojan

Kasper
27.03.08, 02:06
Võrdses mängus võideti Itaaliat. Villa lõi üliilusa kolli. Puusakääriga vasaku jalaga ristnurka. Võimas. Mõlemal poolel olid omad head võimalused. Hispaanial olid vast paremad olukorrad, kuid löödi ära üksainus. Teenitud võit.

cannuman
27.03.08, 02:16
Kasperi mainitud "puusakäärid" nägid siis välja nii, et Cannavaro lõi peaga puhtaks ja Villa pani otse õhust vasaku välisküljega vintpalli paremasse ristnurka väravavahi poolt vaadatuna. Tõeliselt hea tehniline sooritus.

Lisaks oli Hispaanial veel 2-3 suurepärast võimalust mille Buffon tõrjus.

Itaalia poolt suutis Toni peaga värava lüüa, aga Cannavaro vastu (kes oli olukorrast üldse välja) vilistati kahtlane viga ja ei loetud 0-0 seisul. Lisaks suutis Camoranesi latti lüüa ja 2x peaaegu üks-üks olukorra vastu Casillast virutada....Suht võrdne mäng ütleks ja oleks võinud ka teistpidi minna. Itaalia õnneks ja Hispaania õnnetuseks see mäng veel mõisapeale ei olnud.

EM-il näeme!

cannuman
27.03.08, 11:09
Parimad palad + imevärav

http://youtube.com/watch?v=dm7hwJGO6BU

lorenzo
17.05.08, 17:24
Ei leidnud sobivat teemat selle jaoks, aga Eurole Hispaania meeskonnast lähevad

Väravavahid: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Andrés Palop (Sevilla).

Kaitsjad: Carles Puyol (Barcelona), Juanito (Real Betis), Arbeloa (Liverpool), Sergio Ramos (Real Madrid), Fernando Navarro (RCD Mallorca), Raúl Albiol (Valencia), Carlos Marchena (Valencia), Joan Capdevila (Villarreal).

Poolkaitsjad: Cesc (Arsenal), Andrés Iniesta (Barcelona), Xavi Hernández (Barcelona), Rubén de la Red (Getafe), Xabi Alonso (Liverpool), David Silva (Valencia), Santiago Cazorla (Villarreal), Marcos Senna (Villarreal).

Ründajad: Fernando Torres (Liverpool), Daniel González Güiza (RCD Mallorca), David Villa (Valencia), Sergio García (Real Zaragoza).

Hea näha, et Raul ei saanud, aga kahju on Joaquinist kes oleks parem valik kui Santi Cazorla mu meelest.Endise Barca mängija Fernando Navarro headusesse ma ka eriti ei usu.Aga eriti sinna keskkaitsesse palju muid valikuid polnud ka.

samas vaadates seda nimekirja, siis osad mehed on vist võetud küll paljalt kogemuste pärast. kas tõesti polnud paremas vormis mehi võtta?

JanK
17.05.08, 17:39
Güiza?
Ta on La Liga Top Scorer.

Barca-Freddy
17.05.08, 17:52
Muarust ka kõik nagu korras. Kaitse võib jah ainult nats hõredaks jääda äkki.

karl54
17.05.08, 18:05
Kaitse võib Hispaanlastel nõrgaks jääda. Ei usu, et nad veerandfinaalist kaugemale saavasd.

lorenzo
17.05.08, 18:08
mulle tekitab küsimärke pigem La Liga tabeli teise poole klubide mängijate rohkus. Valenciast 4 meest? hetkel on nende kaitseliin sisse lasknud 61 palli ja ollakse ses arvestuses liigas teised.

Raul Garcia? Diego Capel? Lafita? mõned nimed neist..

Barca-Freddy
17.05.08, 18:52
Garcia ja Capel on küll kõvad poolikud jah. Ilusti oleks võinud nemad kaasta koondisse.

Cule
17.05.08, 18:57
samas vaadates seda nimekirja, siis osad mehed on vist võetud küll paljalt kogemuste pärast. kas tõesti polnud paremas vormis mehi võtta?

Juanitost ja Marchenast jutt?

lorenzo
17.05.08, 19:41
Juanitost ja Marchenast jutt?

kaitses jah. lisaks veel Albiol. ja mis teenete eest Fernando Navarro? Sergio Garcia, ründaja, kes on löönud sel hooajal 4 väravat?

LaLiga>Premier
17.05.08, 19:58
Kaitse võib Hispaanlastel nõrgaks jääda. Ei usu, et nad veerandfinaalist kaugemale saavasd.

Kaitse pärast pole eriti mõtet põdeda, sest Iker väravas.
Loodame. et Torres ja Fabregas heas vormis oleks.

Yattara
17.05.08, 20:02
Ma ei suuda sellise koosseisuga kohe kuidagi rahule jääda. :mad:
Raul mängis aastaid teenimatult koondises ja nüüd, kus ta jälle heas hoos, jäetakse tüüp välja. Marchena, Arbeloa, Juanito koondises, samas Pablo väljas. Sergio Garcia? No tore on, et ta palju sööte jagab, aga keskründaja peaks ikka väravaid ka lööma.

Saarlane
17.05.08, 20:17
Aragones peaks isiklikud suhted küll tagaplaanile jätma. Selgelt näha, et ebakompetentne mees koondist juhtima. Kui ma õigesti mäletan, siis oli vist selline asi, et pärast MM-i tahtis ta ameti maha panna, kuid vutiliit soovis tema jätkamist?

Punkt
17.05.08, 20:42
Atleticost ei sõidagi ühtegi meest EM'ile :(
Raul Garcia ja Antonio Lopez oleks küll igati koha ära teeninud. Aga noh, samas saavad nad vaba suve ning järgmiseks hooajaks juba valmistuma hakata.

Barca-Freddy
17.05.08, 21:39
Aragones peaks isiklikud suhted küll tagaplaanile jätma. Selgelt näha, et ebakompetentne mees koondist juhtima. Kui ma õigesti mäletan, siis oli vist selline asi, et pärast MM-i tahtis ta ameti maha panna, kuid vutiliit soovis tema jätkamist?

Oli jah nii. Ma ei kujuta ette, mis Hispaania jalgpalliliidul mõttes oli.

Aga üldiselt Raul Garcia, A. Lopez ja Pablo peaks kindlasti koondises olema jah. Raul ka S.Garcia asemel või midagi.

Maekas
18.05.08, 01:00
Oli jah nii. Ma ei kujuta ette, mis Hispaania jalgpalliliidul mõttes oli.

Aga üldiselt Raul Garcia, A. Lopez ja Pablo peaks kindlasti koondises olema jah. Raul ka S.Garcia asemel või midagi.

Ei saa rohkem nõus olla. Lootsin isegi juba pärast MM-i Aragonesi lahkumist. Loodan siiski edukat turniiri.

Blue Rock
18.05.08, 02:13
Kuidagi lühinägelikud arvamused mõningatel foorumlastel La Rojast. Rehkeldatakse esmalt kokku, mitu enda lemmikmängijat/lemmikmeeskonna mängijat koosseisus on ja seejärel olenevalt sellest valikud on kas head või sitad.
Need, kes on Aragonesi aegse koondise tegemisi viitsinud veidi ka jälgida, teavad, et lõplikud valikud on igatpidi oodatud ja täitsa head - valikud täiendavad mehe taktikalist nägemust.

Ainuüksi väravahtide suhtes pole lahkarvamusi: valituks osutusid Hispaania praeguse hetke kolm parimat puurivahti. Ning nagu teada, Iker seal postide vahel nagunii seisab kõik mängud, eeldades et vannitoas klaaspudelid käes püsivad...

Kaitseliini oleks muidugi võinud Juanito asemel Pablo võtta, kuid nagunii keskkaitsjateks on Puyol ja Marchena. Viimati mainitud on mänginud koondises suurepäraselt sellel positsioonil, olgugi et Valencias on vennikest jooksutatud siin ja seal. Puyoli valikut pole vaja pikemalt põhjendada, nagu ka mitte Ramosi valikut paremale. Vasakule on omakorda valitud need, kellel on parim hooaeg selja taga.

Keskväljale omakorda on valitud selliseid mängijaid, kes koondise praegusse taktikassa kõige paremini sobivad. Senna on iseeenesest selge valik keskväljale lõhkuja rolli. Enamuse hooajast vahele jätnud Albelda jäi igati oodatult koju, võttes arvesse lisaks veel selle, et mehe vorm oli langemas juba enne, kui Koeman ta Valenciast eemaldas. Fabregas ja Xavi valikut ei pea põhjendama jalgpallisõbrale.

Keegi nuttis taga Joaquini ja Capeli suguseid puhtaid wingereid, kuid neid pole Hispaania taktikas juba olnud tükk aega. Milleks selliseid nüüd järsku vaja oleks, kui Aragonesi taktika on tehtud vastupidiseks? Tagatipuks Joaquini hooaeg oli ehk karjääri nõrgemaid ning hiljuti koondises olnud Riera uppus kevadel koos Espanyoliga.

Hispaania süsteemis keskvälja äärtele vabasse ja loovasse rolli on Aragonesin välja panna sellised nimed nagu Iniesta ja Silva. Cazorla oli küll väike üllatus endalegi, kuid suurepärane hooaeg siiski siiamaani olnud, olgem ausad.

Sergio Garcia esindab ainukesena "WTF?" -osakonda, sest vähemalt väravaid see vend teha ei oska, samas ka mänguminuteid pole palju oodata.
Villat võib kasutada nii keskel, kui ka vasakul äärel, Güiza omakorda on selge tagavara-Torres.

Mu arvates valitud punt sobib ideaalselt sellesse maadmööda söödumängu, mis Aranonesi kaubamärgiks on olnud. Võimalikuks contramänguks sobivaid mängijaid on rohkem kui piisavalt ja ka õhtuvõitluses ei jääda hätta, tänu Senna, Marchena ja Ramosi olemasolule.

Raulist ja Gutist ei viitsi jahvatada lõpmatuseni. Joogipudeli täitja roll oleks mõnemale vähemalt oskuste poolest leidunud, kuid eks see ole lollilegi selge, et ega nad seepärast eemale jäänud, et liiga viletsad punasärki oleksid.
Näiteks Sergio Garcia ei võtnud sugugi mitte Raúli kohta koondises, sest sellist polnud olemaski Aragonesil, vaid pigem Tamudo/Luis Garcia oma.

Valikud on tehtud puhtalt selle alusel, kes Aragonesi taktikasse sobivad, mitte ainuüksi seepärast, et keegi olnuks heas vormis ja kes mitte.

Ma ei suuda sellise koosseisuga kohe kuidagi rahule jääda. :mad:
Raul mängis aastaid teenimatult koondises ja nüüd, kus ta jälle heas hoos, jäetakse tüüp välja. Marchena, Arbeloa, Juanito koondises, samas Pablo väljas. Sergio Garcia? No tore on, et ta palju sööte jagab, aga keskründaja peaks ikka väravaid ka lööma.
Marchena ja Arbeloa igati õigustatud valikud. Juanito asemele võinuks valida Pablo, maitse asi. Pingile jäänuks nii või teisiti. Sergio Garciaga sama lugu.

mulle tekitab küsimärke pigem La Liga tabeli teise poole klubide mängijate rohkus. Valenciast 4 meest? hetkel on nende kaitseliin sisse lasknud 61 palli ja ollakse ses arvestuses liigas teised.

Raul Garcia? Diego Capel? Lafita? mõned nimed neist..
Ei näe põhjust, miks Valencia kehvade esituste tõttu peaks praeguse koondise põhituumiku Marchena-Silva-Villa koju jätma? Koondises on kõik nad ennast tõestanud...

Kaitseliin Ramos-Puyol-Marchena-Captevila/Navarro/Arbeloa on vähemalt allakirjutanu arvates võrdluskõlblik kõikide (v.a. Itaalia) EM-il osalevatega.

vandersell
18.05.08, 02:36
Kiitus hea analüüsiva kommentaari eest! Pole just tavaline tänapäeva foorumis. Aga. Kui tõenäoline on, et Cesc pole põhirivistuses?

Blue Rock
18.05.08, 03:04
Kiitus hea analüüsiva kommentaari eest! Pole just tavaline tänapäeva foorumis. Aga. Kui tõenäoline on, et Cesc pole põhirivistuses?

Hea küsimus siinkohal. Cesci koht põhikoosseisus pole viimasel ajal sugugi kirikus kuulutatud, olgugi et hooaja alguses nähtud esitused Gunnersi ridades võisidki äratada tunde, et seda mängumeest oleks suisa patt pingil näha. Kuid, olenevalt sellest, kas mängitakse 4-2-3-1 (4-5-1) või klassikalisema 4-4-2:ga, oleneb üsna palju ka Cesci roll meeskonnas. Esimesena mainitu puhul keskvälja süda on tõenäoliselt koosseisus:

----- Senna (Alonso)
---------------Xavi
Iniesta---Fabregas ------Silva

Sedasi eesliinis on ainsana Torres.

4-4-2 puhul Cesc kukub pingile ja Torresi partneriks ründesse tuleb Villa. Keskväli on sel juhul koosseisus:

---------Senna (Alonso)
Iniesta ------Xavi-------Silva

Välistatud pole muidugi ka Xavi koha võtmine, kuid näen et Fabregasi põhiline konkurent teel algkoosseisu on Villa, olenevalt Aragonesi nägemusest taktika suhtes.

lorenzo
18.05.08, 03:07
Kui tõenäoline on, et Cesc pole põhirivistuses?

niipalju kui palju on tõenäosus et ta on näiteks katki või muul tervislikul põhjusel ei saaks mängida.

Samas vastuseks Blue Rockile, et loomulikult on arusaadav, et üks asi on esindamine klubi ja teine koondist. Kuid... Sa siin räägid Aragonesi supertaktikast. Meenuvad valikgrupist kaotused Põhja-Iirimaale, Rootsile, viik Islandiga. Ja minu arust on Aragones just eriti arg kasutama uusi taktikaid ja mängijaid.
Mis puudutab aga näiteks Valencia mehi, siis siin ehk mängibki Aragones tulega. Viimased aastad rajas ta koondise just Valencia põhimängijatele tuginedes. Valencia oli ju vat et hispaanlaste kants ja uhkus. Sel aastal aga palju ju puudu ei jäänud, et oleks kukutud Segundasse. Mis oleks teinud nüüd Aragones? Muutnud taktikat? Lõhkunud oma põhituumiku ära? Mis oleks Hispaania vutifännid arvanud sellest, et koondis põhineb Segundas mängiva klubi mängijatest?

vandersell
18.05.08, 03:32
Einoh, loen hiljem.

Aga teatud mõttes oleks tore, kui pingilt toimuvat jälgiks.

lorenzo
18.05.08, 03:42
Aga teatud mõttes oleks tore, kui pingilt toimuvat jälgiks.

? äkki täpsustaksid? või asi kellaajas?

Blue Rock
18.05.08, 03:50
Samas vastuseks Blue Rockile, et loomulikult on arusaadav, et üks asi on esindamine klubi ja teine koondist. Kuid... Sa siin räägid Aragonesi supertaktikast. Meenuvad valikgrupist kaotused Põhja-Iirimaale, Rootsile, viik Islandiga. Ja minu arust on Aragones just eriti arg kasutama uusi taktikaid ja mängijaid.
Hispaania võib EM-il sama hästi totaalseks läbikukkujaks olla, pole vastupidist väitnudki.
Üldsegi polnud jutt Aragonesi supertaktikast ega isegi mitte ta taktikalistest oskustest. Pigem tõin esile lihtsalt, et valikud koondisesse pole suvalised, ega meedia surve all pehmenedes tehtud, vaid jäädud truuks enda nägemustele.

Mis puudutab aga näiteks Valencia mehi, siis siin ehk mängibki Aragones tulega. Viimased aastad rajas ta koondise just Valencia põhimängijatele tuginedes. Valencia oli ju vat et hispaanlaste kants ja uhkus. Sel aastal aga palju ju puudu ei jäänud, et oleks kukutud Segundasse. Mis oleks teinud nüüd Aragones? Muutnud taktikat? Lõhkunud oma põhituumiku ära? Mis oleks Hispaania vutifännid arvanud sellest, et koondis põhineb Segundas mängiva klubi mängijatest?
See on juba laiahaardelisem küsimus, kuid oletatavasti põhituumik Marchena-Silva-Villa oleks jätkanud hoolimata sellest, millisel tasemel Valencia järgmisel hooajal mänginuks. Ei tasu unustada, et Valencia põhimängijatest koondiseski nähtud Joaquin, Albelda, Helguera, Angulo, Vicente jäid kõik välja, nii et pole see Valencia esindus sugugi nii väga suur.

vandersell
18.05.08, 03:58
? äkki täpsustaksid? või asi kellaajas?
Ei, alati pole kõik kellaajaga seotud, erand kinnitab reeglit ja nii edasi.
Ses mõttes, et kui mängib, siis tore. Aga kui ei mängi, siis on väiksem vigastuseoht, väsimusfaktor jne. Vt mu avatari. Omakasupüüdlikkus ennekõike.

lorenzo
18.05.08, 10:51
Ei, alati pole kõik kellaajaga seotud, erand kinnitab reeglit ja nii edasi.
Ses mõttes, et kui mängib, siis tore. Aga kui ei mängi, siis on väiksem vigastuseoht, väsimusfaktor jne. Vt mu avatari. Omakasupüüdlikkus ennekõike.

nojah:) ei osanud tol hetkel arvata, et jätkad oma eelmist postitust:)

Cule
18.05.08, 19:15
Hispaania eest tegelt cesc polegi eriti hiilanud.Pigem on xavi old see, kes neid edasi veab poolkaitses...

fcfloraforever
18.05.08, 23:44
Hispaania eest tegelt cesc polegi eriti hiilanud.Pigem on xavi old see, kes neid edasi veab poolkaitses...

ma arvan, et Cesc ja Xavi mõlemad on head mängijad ja võivad Hispaania poolkaitset edasi viia.Igatahes kui mõlemad on vormis, siis on Hispaanial võimas keskväli.

Kasper
19.05.08, 01:46
ma arvan, et Cesc ja Xavi mõlemad on head mängijad ja võivad Hispaania poolkaitset edasi viia.Igatahes kui mõlemad on vormis, siis on Hispaanial võimas keskväli.
Keskväli on võimas, kuid tõsiselt pühendunud playmakerit (loe: Guti) ei ole .

lorenzo
19.05.08, 03:12
Keskväli on võimas, kuid tõsiselt pühendunud playmakerit (loe: Guti) ei ole .

Guti ja playmaker? No ennem on Xavi, Iniesta ja Xabi Alonso playmakerid kui tema.

Kasper
19.05.08, 03:15
Guti ja playmaker? No ennem on Xavi, Iniesta ja Xabi Alonso playmakerid kui tema.
Playmaker võiks nagu rohkem sööduvend olla, kuid kaugelt või lähedalt pommitaja. Head söödud ajavad mängu käima.;)

Mõnuagent 007
20.05.08, 01:01
Playmaker võiks nagu rohkem sööduvend olla, kuid kaugelt või lähedalt pommitaja. Head söödud ajavad mängu käima.;)

Playmaker peaks suutma enda peale rohkem, kui ühe mängija võtta. Guti sellega väga hakkama ei saa. Kuigi sööduoskus (kui talle ruumi jätta) on tal täielikul tipptasemel.

Kasper
20.05.08, 01:16
Playmaker peaks suutma enda peale rohkem, kui ühe mängija võtta. Guti sellega väga hakkama ei saa. Kuigi sööduoskus (kui talle ruumi jätta) on tal täielikul tipptasemel.
No ma ei tea. Saab suht palju mehi enda peale ning sealt ka pallid ära söödetud, kasvõi mäng Levante vastu. Päris mitu korda, päris hästi tegutses. Tõesti alati kui mingi räme pundar tal peal on, siis ei õnnestu kõik ka alati, aga oma hea platsinägemisega on ta minu arust kunn. Sobib mängu juhtima. Temast algavad enamus meie rünnakud ju.

Aga meil kõigil vist kerge erimeelsus playmakerite osas jääb püsima.:) Parem las see teema jääda.

lorenzo
20.05.08, 02:10

vat seda arvan minagi. ta võib seal kusagil playmakeri lähedal olla abiks, kuid playmakerit temast pole

Barca-Freddy
20.05.08, 12:19
Ma arvan ka nii. Guti pole üldse sitt vend, aga liiga ebastabiilne koguaeg.

Fabregas ja Xavi on mõlemad muarust väga head playmakerid. Xavil ju üks parimaid sööduprotsente üldse (viimane hooaeg siiski mitte vist). Aga no eks igaüks näeb asja omamoodi.

Mõnuagent 007
20.05.08, 13:38
Ma usun, et puht söötjana pole Gutile Hispaania koondises vast vastast, aga PLaymaker peaks suutma ka ise mängu enda peale võtta ja väravaid lüüa. Guti seda ei tee. playmaker peaks olema ikka seline, kes võtab sel uhul palli, kui ründajad nina nokivad ja ise selle võidu ära toob. vohh

LaLiga>Premier
01.06.08, 02:00
Täna siis 2:1 võit Peruu üle.
Hispaania poolelt olid täpsed David Villa(38.min) ja viimasel mintuli Capdevila.
Peruu ainsa värava lõi Hernán Rengifo (74.min).

lorenzo
01.06.08, 02:29
Capdevila on päris palju kolle löönud siin kaitsja kohta

lorenzo
25.06.08, 20:04
Luis Aragones on siis uus Fenerbahce peatreener. huvitav kes siis La Furia Roja treeneriks tuleb? äkki mõni välismaalane? Rijkaard?:)

Cule
25.06.08, 20:15
Del Bosque võiks.

Kusjuures Wikipediast leidsin sellise rea:
"On March 11th, 2008, Del Bosque announced that starting June 29th, he will replace Luis Aragonés as the coach of the spanish national team"

Ei tea kas on tõsi,pole nagu ennem kuulnud sellist uudist.

lorenzo
26.06.08, 02:06
loodetavasti ei juhtu siis La Furiaga sama mis Portugaliga, et peale treenerivahetuse ilmsikstulekut kukub meeskond konkurentsist. või oli see juba ammu teada?

Tofoa
26.06.08, 02:07
Wikipedia järgi 11-dast Märtsist.

Kasper
26.06.08, 02:17
Del Bosque värki lugesin ma juba päris ammu kuskilt. No igatahes oleks tema parem treener, kui Aragones. Te kõik vist mõistate mind, miks ma nii arvan.:rolleyes:

Tofoa
26.06.08, 02:27
Rauuuuul !

Kasper
26.06.08, 02:32
Rauuuuul !
Mitte ainult..

Barca-Freddy
26.06.08, 12:12
No selle järgi, et ta paar kellegi lemmikmeeskonna mängijat koondisse ei võtnud, ei saa tema treeneriteadmisi hinnata. Ja pealegi, ilusti on saadud hakkama ilma Rauli ja Gutita.

Aga üldiselt ega ta mingi imetreener pole ja Del Bosque oleks hea variant küll.

Olar
26.06.08, 13:36
Nvm,juba..

Kasper
26.06.08, 14:51
No selle järgi, et ta paar kellegi lemmikmeeskonna mängijat koondisse ei võtnud, ei saa tema treeneriteadmisi hinnata. Ja pealegi, ilusti on saadud hakkama ilma Rauli ja Gutita.

Aga üldiselt ega ta mingi imetreener pole ja Del Bosque oleks hea variant küll.
Treener ei saa ju teha kõik otsused oma isikliku elu põhjal. Ta on ikkagi jalgpallitreener ja ta peab võtma pallureid, kui sportlaseid, mitte ma ei tea kellena. Ma ei räägiks praegu isegi Raulist ja Gutist, kuid neid mehi on tohhuijaa, kelle ta välja on jätnud. Ja tema need lemmikuid käivad ka pinda. Ta ei vali mehi platsile pmt selle järgi, kes on hea, vaid kes talle meeldib. No millises teises koondises istuks Fabregas pingil? Ei tea, ma arvan, et mitte üheski. Ja see, et tal on alati juba enne mängu teada, kelle ta sisse toob, see ka häirib. Ta ei tee vahetusi selle järgi, et kuskil midagi paremaks teha või midagi kuskil kindlustada või väsinud mehele puhkust anda, vaid toob järjepidevalt oma Cazorlat sisse ja nii ta laseb.

Ta ei ole kunagi hiilanud minuarust väga hea treenerina ning minu arust on see kõigile parem, kui tema asemel tuleb Del Bosque, kes on tõestanud ennast hea treenerina.

Tofoa
26.06.08, 14:53
Hispaanial lihtsalt on 2 nii head meest, nagu Xavi ja Cesc, pole midagi parata :)
(Brasiilias istus ka kunagi igast mehi pingil [Juninho])

Cule
26.06.08, 16:18
No kui Hispaania EM kinni paneb, siis ma arvan, et Aragones tegi õige valiku, et Gutit ja Rauli kaasa ei võtnud.Küllap meestel on ikka halb mõju riietusruumis.Muideks Villa ja Torres on niikuinii mõlemad paremad kui Raul niiet puhtalt varumeheks poleks ka mõttet Rauli tuua.Guti on aga teadatuntud väga ebastabiilne mängija ehk siis üks päev teeb super mängu siis 5 järgmist mängu mängib nagu Martin Reim.Ja nagu Blue Rock ütles ühes eelmises postituses, et Aragonesel on oma kindel süsteem valitud ja kui see töötab, milleks lõhkuda?

Barca-Freddy
27.06.08, 00:48
Jap. Ega mulle ka Aragones ei istu treenerina, aga sel EMil ja selle eel tegi ta kõik õieti, tuleb välja. Sest ega muidu finaali ei jõua. Ja minuarust võiks Güiza üldse alustada Torrese asemel algkoosseisus, sobib sellesse süsteemi paremini. Aga eelmise hooaja põhjal oli Villa, Torres, Güiza õige valik, Raul polnud nii hea, kui nemad. Ning Guti oleks võinud ju pingile istuma võtta, aga Iniesta, Havi ja Sesk Fabreeegas on end seni igati õigustanud.

PS! Ramos oli täna lihtsalt uskumatu. Täiesti imeline mäng temalt muarust. Silva oli samuti hea. Ja no eks kogu koondis oli päris kõva teisel poolajal.

LaLiga>Premier
27.06.08, 00:53
Fabregas põhisse. Mäng muidugi midagi eritlist ei olnud aga peaasi, et venelased sai kotti pandud.
Nüüd ei jää muud üle kui Saksamaale saun korraldada.

Yattara
27.06.08, 01:00
Väga hea mäng hispaanlaste poolt. Samas minu poolest oleksid nad võinud ka maailma halvima mängu teha, peaasi et Venemaa sai alistatud.

vandersell
27.06.08, 01:11
Tahtsingi siia teemasse tulla ning küsida: kuidas spetsialistidest kaasfoorumlased hindavad Cesci võimalust finaali algkoosseisus alustada? On jäänud mulje, et Aragonesel oma kindel algkoosseis ning vahetused. Samas, ta oleks võinud ju Villa asemel ka Guizakohe sisse tuua. Kui põhis, siis kumb Xavi-Iniesta paarist peab taanduma?

LaLiga>Premier
27.06.08, 01:21
Ei tea kuidas Villaga lood on aga kui ta nüüd finaalis mängida ei saa siis mina tahaks küll, et Cesc alustaks põhis.
Kui Villa mängida saab siis ei tea küll kelle asemel Cesc põhis peaks olema, sest Xavi kui ka Iniesta tegid väga korraliku mängu täna.

Barca-Freddy
27.06.08, 01:24
Ja noh, Iniesta ning Silva on paberil nagu äärepoolikud. Aga ei tea, mis see Aragones finaaliks välja nuputab.

Kasper
27.06.08, 01:26
Sellile seda, et ma arvan, et võimalused algkoosseisus alustamiseks on tavapärasemasest kordades kõrgemad. Aragonesel on kõik muidugi paika pandud, kuid kui nüüd Villa vigastus on tõsisem ja ta finaalist eemale jääb ja Torres jätkuvalt emotseb, siis on Fabregas päris suure tõenäosusega algkoosseisus. Aga olles näinud, kuidas Aragonesel tavaks tegutseda, sekkub Cesc mängu pingilt.

Freddyle seda, et Torrese vorm on kaheldav. Ta küll loob ja üritab, kuid mitte midagi kindlat. Raul oleks hea valik olnud. Aga rõõm oli tõesti näha, et Ramos on taas vormi tõusnud. Ilusa mängu tegi.

E: Aragones ei nuputa midagi uut. Kui Villa vigastus piisavalt tõsine, siis on kaks võimalust, et kas Güiza ees või Cesc keskel. Eks näis.

Tofoa
27.06.08, 01:35
Sooviks Hispaania koondist finaalis näha sellisena:

-------------Casillas-------------
Ramos-Puyol-Marchena-Capdevilla
-------------Senna--------------
-----------Xavi-Cesc------------
----------<- Silva->-------------
-----Güiza-----------Torres------

Ning Ramos ja Capdevilla tõuseks äärtelt. Ja see on juhul, kui Villa vigastatud. Kui Villa terve, siis Güiza välja. Samuti võib Iniestat ilusti mängu tuua olenevalt kuidas seis tablool on.

2mSööt3mMööda
27.06.08, 01:52
Võimas esitus hispaanlastelt, väga nauditav vaatamine! Jalgpall tundub ikka nii lihtne mäng olevat, kui vaatad kuidas sellised vennad kokku mängivad.

Guti ja Rauli välja jätmise arutelud võiks ka juba unustada. Keskväli on siiamaani olnud ikka megahea. Xavi on suht ulme vend seal, tüübilt on pmst võimatu palli ära võtta lihtsalt. 5+

lorenzo
27.06.08, 02:43
Güiza las tuleb edasi vahetusest. praegu on ta ikka superefektiivne sell. mängitud minutid ja löödud väravad ma mõtlen siinkohal. tulevikus võib vaadata kuidas ta algkoosseisu sobib.
aga keskväljaga on jah Aragonesil probleem valikuga- kuda sa jätad välja kellegi sealt? kõik ju supermehed

karl54
27.06.08, 10:25
Hispaania tegi väga korralikku mängu, see turniir pole Hispaanlastel olnud veel ühtegi kriitilist momenti.

rasmer
27.06.08, 15:19
Väga ilus mäng, mina ei muudaks midagi peale selle kui siis tõesti tuua Fabregas alguses mängu. Raul oleks minu arust paremuselt neljas ründaja meeskonnas ja ei näe eriti mõtet teda selleks kaasa tirida. Eilse mängu põhjal tõstaks eriti esile Ramost ja Fabregast. Igati positiivsel moel saame Saksamaale vastu minna kuigi tuleb väga raske lahing.

sunnybunny
28.06.08, 00:29
Kohe rõõm oli vaadata eilset mängu...lihtsalt SUPER! Ehkki Iniesta sai "Man of the Matchi" tiitli, tõstaksin mina isegi et rohkem esile Silvat ja Ramost...Ramose tulek äärtelt oli vapustav ja samas jõudis ta alati ka õigeaegselt kaitsesse. Aga kõik töötas nagu lihvitult...Fabregase tulek ja Güiza väljakule toomine...
Ainus, mida veits valus vaadata oli, oli Torres :/ Ta nagu üldse ei saanud oma sihikut paika! Kahju, muidugi, sest ta on mu absoluutne lemmik...loodame, et finaaliks mees end vormi saab.
Aga üldiselt olen nende võidus kindel juba täiesti algusest saadik :D
Ja see, et Villa finaalis mängida ei saa...ei avalda vast suuremat mõju...mida oli näha ka eilsest mängust. Villa on selleks korraks oma töö ära teinud ja nüüd on aeg meeskonnakaaslastel üle võtta :P

LaLiga>Premier
30.06.08, 01:27
Saksa kotis!!!!!!!!Euroopa meister!!!!! Mida veel tahta?!
Ilus mäng Hispaania poolelt algul olid küll natuke ebakindlad aga peagi saadi mängumootor k2ima. Torrese poolt ka ilus värav. Üks asi mulle meeldib eriti Hispaanlaste poolt, et kõik olukorrad kus on võimalik söötetakse värava jooneni välja, kuigi see võib valusalt kätte maksta. Villa puudumine mängu pilti ei mõjutanud vaata, et muutis paremakski. Isegi Cazorla üllatas mind täna, ei lootnud nii head m2ngu tema poolt täna.
Kokkuvõtteks:Hala Espana! CAMPONES!

mrtn
30.06.08, 01:30
Oioi kui hea.. Hispaania kottis ära Sakslased. Põhimõtteliselt ei lastud sakslastel midagi tarka korda saata. Torres näitas ka koondise eest mis masti mees ta on lõpuks. Ma olen õnnelik.

antz08
30.06.08, 01:36
Viva Espanja.

lorenzo
30.06.08, 01:41
tra ei teagi kuhu teemasse postidada... igatahes Iniesta, kui peaksid kunagi seda lehte lugema ja aru saama, siis faking pole mõtet viiekastis söötma hakata, vaid põruta julgelt peale. vahepeal tundus juba nagu mängiks Barcelona, kes kombineerib kastis pidevalt üle. Andres, selle palliga ei pea väravasse jooksma!

Olar
30.06.08, 01:41
Jess.Muud polegi vist.

rasmer
30.06.08, 01:44
Üldiselt oli turniir ikka super, keskväli on uskumatult hea,rünne ka eriti alla ei jää ja nagu turniiril nägime siis on kaitse ka kindel. Täna jäi mulle negatiivse poolt ainult silma D.Silva väga kehv esitus.

Cule
30.06.08, 01:59
Andres ei oska lüüa kahjuks Lorenzo,tal on ilmselgelt vähe praktika selles vallas.

Muideks peaks eriti mainima Aragonest selle ajaloolise võidu.Mees pani kõik õigesti mu meelest,nii algkoosseisu kui ka taktika.Pluss tema vahetused olid ka super vaadates kuidas Xabi Alonso sissetulekuga võeti suht sakslaste kõik võimalused.

JanK
30.06.08, 02:09
Jah, aplaus tervele tiimile, õnnitlused ja edu edaspidiseks...uue treeneriga!

VIVA ESPANA!

lorenzo
30.06.08, 02:23
minu arust siiski Aragones pole supertreener. nagu ennegi võis ka praegu suht kindlalt väita mis vahetused tulevad. kaarte segas Villa, kelle vahetus pani vaese Luisi veidi mõtlema, kuid mitte piisavalt. nagu juba ennegi ütlesin- keskväli teeb mängu ära. sihukese seltskonnaga võiks vabalt MM2010 finaalis mängida. ainult et enne tuleb vähemalt Eesti 2 korda üle mängida:D

ChelseaFC
30.06.08, 02:42
Ei taha küll peomeeleolu rikkuda, aga on siis juba mingid spekulatsioonid ka kes võiks tulevane treener olla? Jäädake kodumaale või vaadatakse välismaale? Rijkaard oleks päris hea variant näiteks

Cule
30.06.08, 03:54
Lehekülg eespool on juttu sellest.

Põnn
30.06.08, 12:12
Hispaanlsed väärisid seda võitu kindlalt, päris pika puuga parim meeskond, Edu Aragonesele Fenerbaches :D...

LaLiga>Premier
30.06.08, 13:21
Ei taha küll peomeeleolu rikkuda, aga on siis juba mingid spekulatsioonid ka kes võiks tulevane treener olla? Jäädake kodumaale või vaadatakse välismaale? Rijkaard oleks päris hea variant näiteks

Vaevalt Hispaanlased välismaalasi tahavad eks ikka Del Bosque tuleb.

Xatex
30.06.08, 14:57
Kui Del Bosque peatreeneriks tuleb, siis loodan näha kindlasti Rauli hispaania algkooseisus ja partneriks oleks talle Torres.

2mSööt3mMööda
30.06.08, 16:31
Andres ei oska lüüa kahjuks Lorenzo,tal on ilmselgelt vähe praktika selles vallas.

Mehel on liiga hea süda, tahab alati teistele värava kinkida :)

marrrtin
01.07.08, 16:19
Xavit ka lõpuks on hindama hakatud, tema siis EMi parim mängija!

Super!

Shermann
01.07.08, 21:41
Kui Del Bosque peatreeneriks tuleb, siis loodan näha kindlasti Rauli hispaania algkooseisus ja partneriks oleks talle Torres.

Raul on juba vana kõbi

Xatex
01.07.08, 23:10
Raul on juba vana kõbi

Jalgpallur kelle vanus on 31 aastat, on "vana kõbi"?
Raul on Hispaanias parim teine ründaja, ehk siis positsioonilt tippuründaja taga.
Aragones ei võtanud teda kaasa EM-le, kuna ta rikkuks tema aravates meeskonna "tuju" riietusruumis, kuna ta on hispaanias ebajumala staatuses, ning peatreener ei taha teda algkooseisu panna, siis tekivad konfliktid pressiga.

Aílton
02.07.08, 00:00
mina ütleks et torres-villa ründeduo on endast igati õigustanud ja ei näe põhjust miks raul peaks kummagi asemel alustama.

Sutenöör
02.07.08, 02:17
Raul on juba vana kõbi

Sa oled ka

2mSööt3mMööda
02.07.08, 17:09
Hispaania koondis on nüüd FIFA ranking tabelis esimesel kohal. Palju õnne!
http://fifa.com/worldfootball/ranking/news/newsid=820685.html#spain+leaders

lorenzo
16.07.08, 02:25
nüüd siis asi kindel, et del Bosque La Furia Rojat tüürimas

JanK
16.07.08, 14:43
Link ka... (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20794)

lorenzo
20.07.08, 03:02
krt vaatasin siin just võimalikku Catalunya rivistust ja ideaalis oleks selline:

Victor Valdes

David Garcia- Gerard Pique- Carles Puyol- David Belenguer

Gabri

Luis Garcia- Xavi- Fabregas- Sergio

Raul Tamudo

sellise algviisikuga võiks isegi EM-i võita:)

Jasper
20.07.08, 03:19
sellise algviisikuga võiks isegi EM-i võita:)

Kardan, et viie mehega välja ei mängi.

lorenzo
20.07.08, 03:24
Kardan, et viie mehega välja ei mängi.

ja need 5 mängijat oleks sinu arvates?

Jasper
20.07.08, 03:47
ja need 5 mängijat oleks sinu arvates?

Ükskõik millised. Kuigi 1 näeb parem välja kui 2.

1-------------------Victor Valdes-----------------------

2------------------------Gabri-------------------------
----------Luis Garcia- Xavi- Fabregas- Sergio-----------

lorenzo
20.07.08, 04:18
Ükskõik millised. Kuigi 1 näeb parem välja kui 2.

1-------------------Victor Valdes-----------------------

2------------------------Gabri-------------------------
----------Luis Garcia- Xavi- Fabregas- Sergio-----------

vat ei saanud aru kahjuks Sinust. anna andeks

lorenzo
20.07.08, 04:30
ja baskide ideaal oleks vast selline:

Lafuente

Del Horno- Iraola- Amorebieta- Punal

Mikel Arteta- Xabi Alonso- Fran Yeste- Orbaiz

Etxeberria- Llorente- Aduriz

lorenzo
14.08.08, 18:25
del Bosque esimene mäng tulemas siis Taaniga Taanis 20. augustil ja valik on huvitavalt järgmine-

Amorebieta ja Iraola (Athletic), Puyol, Xavi, Iniesta ja Bojan (Barcelona), Juanito (Betis), Güiza (Fenerbahçe), Reina, Xabi Alonso ja Fernando Torres (Liverpool), Casillas, Sergio Ramos ja De la Red (Real Madrid), Fernando Navarro ja Diego Capel (Sevilla), Albiol, Silva, David Villa (Valencia), Capdevila, Senna ja Cazorla (Villarreal)

suuremateks üllatusteks on siis baskid selles valikus.

Karla
14.08.08, 18:29
Appi! Rauli pole isegi nüüd koondises. Del Bosque võiks küll ennast põlema panna.:jump2:

Blue Rock
14.08.08, 20:57
Appi! Rauli pole isegi nüüd koondises. Del Bosque võiks küll ennast põlema panna.:jump2:

Milleks ta nüud järsku oled pidanud valima, kui Hispaania sai brilliantselt hakkama ka temata, saavutuste tõttu? Aragones jättis del Bosque`le sedavõrd ideaalse päranduse, et seda pole mõtet rikkuma hakata. Pigem konsentreeruda noortesse, ega lasta Hispaania andekat sugupõlve raisku...

Seevastu Amorebieta ja Capeli tõusmine koondisese on olnud vaid ja ainult aja küsimus.