PDA

View Full Version : Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.

Rebu
14.06.02, 22:02
Alagruppi kohtumised on siis nüüd läbi-algavad palju tõsisemad heitlused!!:jump1:

Rebu
15.06.02, 17:35
Saksamaa-Paraguai 1:0

Krdi saksamaa nad võiksid juba välja kukkuda!!!!!!!!!!!:viha:

Undi
15.06.02, 17:44
Algselt tegi selle postituse Rebu

Saksamaa-Paraguai 1:0

Krdi saksamaa nad võiksid juba välja kukkuda!!!!!!!!!!!:viha:
ahsoo...ja sa võiksid põlema ka minna...

kuigi ise lootsin ka salamisi Paraguai edasipääsu ja Chilaverti paari väravat ;) :lahe: , sai saksamaa teenitult oma tahtmise. Polnud väga igav, aga liiga palju just ei toimunud...pikad pallid ning kaitsele orienteeritud mäng. Kui sakslased pidi värava lööma, siis oleks nad võinud seda veidi varem teha :) 87. minutil olid minu mõtted küll juba penaltiseerias ja oleksin tahtnud jälle näha vv vs vv olukorda :lahe:

gnat
15.06.02, 17:52
tõesti värav oleks võinud 20 - 30 minci varem tulla siis oleks huvitavam olnud aga ma arvan ka et Paraguai ootas juba lisaaega ja ei suutnud peale seda midagi teha. kurb.

Rebu
15.06.02, 20:54
Inglased saavutasid võrdväärse tulemuse oma käesoleva MM kohtumiste parimale, alistades Taani 3:0.

Taanlased hoidsid küll enamuse ajast palli enda käes, kuid tegid seda oma mänguväljaku poolel.

Kõik löödud väravad olid ära teenitud ning väravavahil oli vähe võimalusi kaitse eksimuse parandamiseks.
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Undi
15.06.02, 21:59
hm...mu arust võib 1. ja 3. värava küll natuke sörenseni kaela ajada :P
1. kobistas ta ikka päris kummaliselt selle palli üle joone ja 3. polnud ka teab mis imelöök (ok, ilmastikuolud tegid muidugi oma töö).

nendele, kes ei jälginud mängu soome pealt...eriti hästi kommenteeris seda "Keke" Armstrong - küsimusele, 'kas ta oleks pidanud selle palli ära võtma' vastas ta umbes nii:
"Ei, hänhän pelaa Sunderlandissa" :D :D ;)

marx2k2
15.06.02, 22:23
Rootsi on ilge si.akottide kari.:viha :
Senegal võidab kindlalt
BoubaDiop lööv 2 väravat ja Diouf lööb 3
Senegal saab finaali ja võidab selle.

Rebu
16.06.02, 00:42
Algselt tegi selle postituse marx2k2

Senegal võidab kindlalt

vot siuke on ka minu suhtumine
:veryhappy

Devil
16.06.02, 03:38
Algselt tegi selle postituse gnat

tõesti värav oleks võinud 20 - 30 minci varem tulla siis oleks huvitavam olnud aga ma arvan ka et Paraguai ootas juba lisaaega ja ei suutnud peale seda midagi teha. kurb. seda oli näha jah et ootasid vähemalt lisaaega ... maldini kohe mitte ei lootnud selle värava peale mudu oleks ta cuevase juba varem mängu pannud ... ja mida ta olekski pidanud tegema ... aga nuh juhtub

gnat
16.06.02, 05:36
Algselt tegi selle postituse marx2k2

Senegal võidab kindlalt

mõne inimese on MM vist naca hulluks ajanud :D

Hellik
16.06.02, 16:14
Asi läheb ainult paremaks!!! ehk mõned mõtted teate-küll-mis-mängust ;)

Becksist. No more posh boy! Tõeline meeskonnamängija, võtan tagasi kõik tema aadressil öeldud halvad sõnad. Ta väärib igati kaptenipaela ja tundub, et see kohustus-vastutus on talle vägagi hästi mõjunud.
Owenist. Väga tore, et see, mis jäi tegemata Argentiina vastu, sai realiseeritud 1/8 finaalis ehk siis isegi olulisemal hetkel. Loodetavasti annab see koll talle enesekindlust vaid juurde ja taob paar tükki ka brasside(või hoopis Belgia ;) vastu.
Rio Riiiiiio Ooo Sooooole Miiiiiio :) Vaieldamatult turniiri parim keskkaitsja, võib-olla üldse parim mängija. Kuid ei saa öelda, et ta oleks millegi erilisega hakkma saanud, ta lihtsalt mängibki niimoodi :)

Tõin küll eraldi välja mõned mängijad aga kindlasti pean mainima, et võrreldes mõne juba-välja-kukkunud-mõttetu-staarkooslusega on INGLISMAA siiski ÜHTNE MEESKOND, mille mängu on igal briti futi fännil lihtsalt nauditav vaadata.

P.S Kahju Rootsist aga noh... ehk läheb Iiril paremini. Ooot... mis ehk... kindlasti läheb! :)

eston maravilha
16.06.02, 16:57
türa kuradi neegrid raisk

ja pidi see värav nii väike olema ja vales kohas ka natuke:)

Rebu
16.06.02, 17:10
senegal on ikka tegia küll-vennad võik ikka pool-finaali pääseda vähemalt
:naer4:

Rebu
16.06.02, 22:34
Tänasel jalgpalli MM-i kohtumisel võitis Hispaania Iirimaad penaltidega 3:2, enne seda oli seis viigiline 1:1.

Normaalajal lõid väravad Morientes 8.minutil ja Keane 90. minutil.

IIrimaa sai mängu jooksul kaks penalti, millest suutis realiseerida viimase mängu lõpus. Kuna lisaajal väravaid ei löödud, otsustati mäng penaltidega.

:jump4:

Raix
16.06.02, 22:38

Hispaania sai mängu jooksul kaks penalti, millest suutis realiseerida viimase mängu lõpus. Kuna lisaajal väravaid ei löödud, otsustati mäng penaltidega.

arvatavasti tahtsid sa öelda, et Iiri sai need pendlad.... ;)

vaherhar
17.06.02, 05:03
Pärast fra-sen mängu arvasin et senegal ei saa alagrupist edasi ja prantsusmaa saab.Läks hoopis vastupidi ja nuud on senegal juba veerand finaalis.Hea veel, et pole raha peale ennustanud.

gnat
17.06.02, 05:06
jah Hispaania mängus püsis pinge lõpuni ja kõige hullemini ajas kripeldama see Iirlaste surve lisaajal ... aga penaltid õnneks suhteliselt kindlalt ... aga Rootsi :( :suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: ..... ma peale nende alagrupi võitu üli õnnelik et nüüd on nad juba üleeelmise MM suursaavutust kordamas ja jõudmas poolfinaali ..... krdi Senegal kurb tõesti sest minumeelest väärinuks Rootsi seda kohta.. .. .. aga nagu telekommentaatorid harjunud ütlema: " Kui ise ei löö siis lüüakse sulle" ehks siis see Andersoni post ja Ibrahimovici läbiminek.

Alo
17.06.02, 12:51
Algselt tegi selle postituse Mayhem
P.S Kahju Rootsist aga noh... ehk läheb Iiril paremini. Ooot... mis ehk... kindlasti läheb! :)

Aga ei läinud.. :(

Ise ka kuni lõpuni Iiri poolt olin, kuid olgem ausad - meeskond, kes 7st penaltist suudab realiseerida vaid 3, pole väärt MM'i veerandfinaali jõudma. Või ütleks hoopis nii - meeskond, mille väravavaht suudab MM'i 1/8 finaalis tõrjuda 3 penaltit 7st, on väärt jõudma veerandfinaali ja enamgi veel.

Alo

vandersell
17.06.02, 13:29
Rootsi ja Taani väljas, Niikuinii langeb Inglismaa ka kohe välja ja ongi MM minu jaoks läbi :(

Sass (45)
17.06.02, 13:39
;) ma oleks siiralt rõõmustanud kui Taani oleks inglismaast üle rullinud! Kuid juhtus nii nagu oidata eelmisses raundis anti endast kõik + veits õnne kuid nüüd anti ennast odavalt lüpsta ning suur tasemtye erinevus tuli ilmsiks:( .

mcnamara
17.06.02, 14:26
4 kaheksandikfinaali läbi. Mõned mõtted:
1. Saksamaa - Paraguai - olin veendunud, et sakslased pääsevad edasi. Paraguai mängis esimesel poolajal siiski suhteliselt võitluslikult, kuid sellest hetkest, mil Santa Cruz vigastada sai, kaotasid nad eneseusu. Oleksin oodanud Nelson Cuevas't siiski juba teise poolaja keskelt mängu, kuid tol hetkel lootsid paraguailased juba penaltide peale. Saksamaa võit oli teenitud.

2. Inglismaa - Taani - fantastiline! Mitte niivõrd mäng ise, vaid see kui kindlalt ja meisterlikult Inglismaa pärast 2:0 edu saamist mängis. Selles seisus ei ole kerge jätkata ja kartsin natuke, et juhtub sama, mis kahe aasta eest Portugali vastu. Aga kus sa sellega! Mehed mängisid edasi ja kuidas veel! Oweni ja Heskey väravate üle on tohutult hea meel...eriti Emile vääris natuke õnne. :)

3. Senegal - Rootsi - mängu alguses pooldasin rootslasi, aga mida edasi, seda rohkem Senegal meeldima hakkas. Neil oli kaks põhimeest puudu, aga sellest hoolimata korraldasid El Diouf ja Camara fantastilisi rünnakuid. Arvestades nende järgmisi võimalikke vastaseid, ei pea võimatuks Aafrika meeste poolfinaali jõudmist.

4. Hispaania - Iirimaa - iirlased on jällekord "gallant losers". Mis teha... Aga Hispaania oli nõrk ja tahtejõuetu, veerandfinaalis ennustan neile kaotust, tulgu vastu kes tahes. Iirlased võivad aga enda üle uhked olla, mängijate individuaalseid oskusi arvestades läks neil uskumatult hästi. Ja tulevik võib olla just Iirimaa päralt! Sest Damien Duff, Robbie Keane, Shay Given ja Stephen Reid on mehed, kes lähevad ainult paremaks. Kui veel mõni tugev noor välja ilmuks, siis...

rohelineKonn
17.06.02, 15:04
ülimõttetud senegaallased veerandfinaalis. sinna juurde räägitakse veel, et "tulevikumeeskond" ning "aafrika jalpalli jõuline esilekerkimine". võtame mingid aafrika taustaga prantslased, kes päris prantsuse koondise tase ei ole, siis paneme neile eurooplasest treeneri, seejärel valime ühe riigi( nt senegali) ja ongi aafrika jalgpalli kiire areng. pakun, et pikas perspektiivis ei saa senegali jalgpall eriti jätkusuutlik olema. äkki keegi teab midagi senegali liigast ja jalgpallikoolidest? loeks huviga.

kui simulantidest brassid mingi ime läbi belglasi võidavad, siis võib nende mängust inglastega kujuneda klassik. eriti tahaks ma näha kuidas Cole-Cafu ja Mills-Carlos üksteise võidu äärtel edasi-tagasi lippavad. võib väsitavaks kujuneda. samuti on alust arvata, et tekib mõningaid lahkarvamusi olukordadele hinnangu andmisel.

wal
17.06.02, 16:00
Ilmselt ootab taas hispaanlasi võimsa alagrupiturniiri järel kuulsusetu hääbumine. II poolajal oldi äärmiselt mannetud, iirlased ründasid ning siis vahetab treener ründajad kaitsjate vastu!!! Itaalia vastu tuleb kiiretest väravatest küll 0:2, misjärel loksutatakse mäng kuidagi lõpuni.

Sass (45)
17.06.02, 19:58
:ham7: USA on veerandfinaalis, masendav et jänkid nii kaugele jõudsid - jalgpall on ikka eurooplaste mäng loodan väga, et Saksamaa tõmbab veernafinaalis neile vee peale nagu Saudi Araabiale :r66m16: !

Football is a mens game,
Soccer is for pansies!:ham6:

airmike
17.06.02, 20:31
Algselt tegi selle postituse Viking

:ham7: USA on veerandfinaalis, masendav et jänkid nii kaugele jõudsid - jalgpall on ikka eurooplaste mäng loodan väga, et Saksamaa tõmbab veernafinaalis neile vee peale nagu Saudi Araabiale :r66m16: !

Football is a mens game,
Soccer is for pansies!:ham6: Kuradi aarialane ,vaata MM-ide statistikat,kes on rohkem võitnud Euroopa või Ameerika(Lõuna-Ameerika) riigid!?!:viha: :viha: :viha:

gnat
17.06.02, 20:55
njahhh ma lootsin küll mexicanosi sakslaste vastu näha kuid mis teha Usa pani hästi teises mängus läks nii nagu minema pidi kuid see värav mis Wilmotsilt ära võeti oli küll ilma veata värav ja see värav oleks ka mängu huvitavamaks teinud .... aga oleks jääb oleksix ja sama oleksi võib ka öelda selle jänki käe kohta....

Rebu
17.06.02, 22:42
Brasiilia - Belgia 2:0

Koreas ja Jaapanis toimuval jalgpalli MMil võitis Brasiilia Belgiat 2:0.

Esimese värava lõi 67. minutil Rivaldo.

Teise väravaga sai 87. minutil maha Ronaldo.

Kollaseid kaarte sai brasiillane Carlos Roberto (28’) ning belglane Yves Vanderhaeghe (24’).
:P

vähemalt nüüd on on ronaldo lolli sakslasega ühel pulgal ;)

Loodan et Usa võidab sakslasi ja Bra jookseb neist poolfinaalis lihtsalt üle!!
Finaali vastaseks Brasiiliale ennustan itaaliat või Hispaaniat!!!!!!!

Che
18.06.02, 00:41
Algselt tegi selle postituse airmike

Algselt tegi selle postituse Viking

Football is a mens game,
Soccer is for pansies!:ham6: Kuradi aarialane ,vaata MM-ide statistikat,kes on rohkem võitnud Euroopa või Ameerika(Lõuna-Ameerika) riigid!?!:viha: :viha: :viha:

mis puutub siia 'aarialane'? kui ei tunne mõiste sisu, siis parem ära kasuta :doh: pealegi on võidud viigis ;)

priity
18.06.02, 01:16

vähemalt nüüd on on ronaldo lolli sakslasega ühel pulgal ;)
Loodan et Usa võidab sakslasi ja Bra jookseb neist poolfinaalis lihtsalt üle!!
Finaali vastaseks Brasiiliale ennustan itaaliat või Hispaaniat!!!!!!!

Brasiilia ei saa usa ega saksamaaga poolfinaalis kuidagi kokku minna. Ja uudiseid pole siia samuti mõtet postitada... Foorumlased saavad tulemused ikka mujalt juba varem teada.

Lisaks ka paar sõna Hispaania kohta, keda siin peedistatud on. Eks Iiri mängu teine poolaeg oli üldpildis üsna üksluine, kuid Hispaanial oli ka mitu head võimalust eduseisu suurendada. Iirlased andsid aga oma kaitsemänguga teistele võtme hispaanlaste alistamiseks--ründajad olid vist rohkem kordi suluseisus kui said palli puutuda. Kuid Hispaaniat hetkel maha ei kannaks. Kui jõuavad poolfinaali Saksamaa vastu, siis paneks pigem panus hispaanlastele. Iirlastest on muidugi äärmiselt kahju...
USA on oma lae saavutanud, sakslaste füüsilise mängu vastu neil midagi vastu panna ei ole. Pealegi said nad enne MM-i sõprusmängus Saksamaa käest 4:2 lakki.

Hetkel eksisteerib ka variant, et poolfinaalides on esindatud kõik MM-l osalevad kontinendid. Paarid näeks siis välja: Saksa-Korea ja Brasiilia-Senegal (või pisut ebatõenäoliseme variant USA-Korea, Inglismaa-Senegal. Samas on ka võimalik, et poolfinaalidess jõuavad vaid UEFA liikmesriikide koondised: Saksa-Hisp/Itaalia ja Inglsimaa-Türgi. Kuna praegusel MM-l on juba nõnda palju üllatusi, ei julgeks hakata ennustama, milline variant on kõige tõenäolisem.

Fazz
18.06.02, 05:06
Tõenäosuse puhul polegi vaja midagi ennustada, piisab, kui vaatad kihlveokoefitsente. BetBrain.com'is on praegu välja toodud 43 kontori põhjal sellised keskmised ja parimad panused:

World Cup Avg. Max.
1 Brazil 3.11 3.80
2 Spain 4.72 6.00
3 England 4.79 6.50
4 Italy 5.20 6.50
5 Germany 6.30 8.00
6 Senegal 17.42 34.00
7 Japan 27.72 41.00

Tõenäolisimad poolfinaalpaarid seega Ger-Spa ja Bra-Sen.
Kui Itaalia ja Jaapan täna võidavad, tõusevad nad muidugi Hispaania ja Senegali asemele.

Panen ühtlasi ka parima väravaküti koefitsendid hetkeseisuga:

Golden Boot Avg. Max.
1 Ronaldo 1.85 2.20
2 Klose 3.59 4.00
3 Rivaldo 6.80 11.00
4 Vieri 8.56 15.00
5 Raul 11.83 15.00
6 Morientes 16.94 21.00
7 Dioup 50.50 67.00
8 Inamoto 51.00 51.00

Hellik
18.06.02, 14:19
Algselt tegi selle postituse Alo

Ise ka kuni lõpuni Iiri poolt olin, kuid olgem ausad - meeskond, kes 7st penaltist suudab realiseerida vaid 3, pole väärt MM'i veerandfinaali jõudma.

Sellega pole ma päris nõus, penaltide löömine on ikka paras loterii, õnnevärk noh. Selles suhtes on eriti kahju muidugi M.Hollandist, kuid ega Valeronil ka just eriti palju õnne ei olnud ;) Kokkuvõtteks, ennem võiks öelda nii, et iirlased polnud VF-i kohta väärt seetõttu, et nad ei suutnud mängu enda kasuks pöörata juba normaal- või lisaajal(võimalusi selleks oli piisavalt :( )

mcnamara
18.06.02, 14:19
Algselt tegi selle postituse Fazz

Tõenäosuse puhul polegi vaja midagi ennustada, piisab, kui vaatad kihlveokoefitsente.

No neid ma nüüd küll eriti ei vaataks. :D
Eile selgus siis, et see kõige traditsioonilisem Ladina-Ameerika palliveeretamine, mille tüüpilisemad esindajad sel olid Uruguai, Mehhiko, ka Argentiina mingil määral, on sellel MM-il out. USA kiire avavärav dikteeris mängu käiku ja mehhiklased ei suutnud oma tavapärast stiili sugugi muuta.
Brasiilia oli pettumus ses mõttes, et Belgia mängis nendega täiesti võrdselt. Kui ainult see värav... Arvan, et Inglismaal ei ole brasside vastu midagi karta - kui vaid kaitseformatsiooni suudetakse kindlana hoida. Väravavõimalusi peaks igal juhul tekkima, seda on brasside senised esitused näidanud. Ainult ära tuleb nad kasutada sama efektiivselt, kui Taani vastu. Räägitakse Oweni vigastusest, aga loodetavasti on see vaid vastase uinutamiseks. Ootaks väga poolfinaali Inglismaa-Senegal! :)

Kebab
18.06.02, 15:50
Kui Inglismaa Brasiiliat võidab on ta maailmameister.

priity
18.06.02, 21:40
hetkel täiesti võimalikuna tunduv inglismaa-türgi poolfinaal oleks üsna karm matsh. on ju klubitasemel kahe riigi vahel üsna palju paksu verd tekitatud. samuti läksid 2 riigi jalgpalliliidud omavahel tülli kui eelseisva em-i valikturniiri mängugraafikut koostati. türgi ametnikud nimetasid inglasi (mitte küll sõna-sõnalt) s***peadeks ja teatasid, et türgi jalgpall on palju kõvemal tasemel kui inglise oma. seega oleks asi üsna verine. :deemon:

P.S. USA tegi Mehhikole ära vaid ühe taktikalise lükkega. keskväljal pandi üks mees (nr.4 mastroeni) blancot katma ja elimineerisid mehhiko ründetegevuse üsna edukalt. ahjaa, samuti oli reyna pandud mängima paremkaitset. kuna mm valikturniiril on mehhiko ja usa ühes grupis, siis peaksid nad teineteist üsna hästi tundma. seega võib kokkuvõttes öelda, et mängu võitja oli tegelikult taktikaliselt õige valiku teinud usa treener bruce arena.

Siim
18.06.02, 21:42
Tänase mängu järel lendab siis koju järjekordne ex-maailmameister. Siinjuures hakkasin mõtlema, et täiesti reaalne on finaal Inglismaa - Saksamaa. Oi seda maiust:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: . Muidugi, brassid on praegu favoriidid, aga ausalt öeldes pole ma 1996 EM-ist neil ligilähedaseltki nii head meeskonda näinud.:kaval:

Türgi võit Jaapani üle oli minu jaoks küll üllatus, ei uskunud, et Jaapan võib neile kaotada. Senegali vastu ei saa nad sellegipoolest.:lahe:

gnat
18.06.02, 21:58
Jah nüüd siis ka italianod väljas ja Hiddinkist saab nüüd vist L- Korea sangar tegelt ta juba oli sangar nii et saab vist isegi mingiks jumalaks seal kaugel maal nii et Buddha hoia alt ... tegelt Buddhasi seal pole aga ikkagi :D ..... usun et nüüd ka Türgi ainsana 4 parema hulgas kindlasti sest Senegali hoog peab ka lõpuks raugema .. samuti ka Korea hoog aga eks näis ... mina kaldun arvama hetkel finaali Bra-Ger/Esp a eks näis.

pepe
18.06.02, 22:24
Itaalia ka koduteel... olukord on ikka päris kontrolli alt väljumas. Et siis finaalis

Senegal - USA?
või
Türgi - Korea?

:)))))))))))))))

vello99
18.06.02, 22:33
Küll oli kahju Totti'st :D Nii see elus on - "what goes around comes around"

Ja kui vaadata Korea mängu, siis kas see oleks nüüd mingi superüllatus, kui nad siit veel kaugele edasi lähevad?

Mõm17
19.06.02, 00:59
Kuradi Itaalia! Minu kindel lemmik oskab kaodata sellisele vastasele nagu on seda Korea. See on ennekuulmatu. Itaalia kaitse mis peaks olema kõige parem MMil osalevate meeskondade seast ei näidanud seda turniiri jooksul välja. Tihti jäid mehed katmata või ei püsitud vastastega samas tempos. Viimases mängus näitas klassi ainult Buffon, kes hoidis Itaaliat niigi kaua konkurentsis. Kaitseliini oli ikka hale vaadata küll, põhitegevusega ei saadud hakkama.

Mis siis ikka... Minu lemmikud on selleks turniiriks väljas Itaalia, Argentiina ja Portugal , enam pole kellele südamest pöialt hoiaks.

... KAHJU...:suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: :suurnutt: :kurb4:

Sass (45)
19.06.02, 13:57
:( jah Itaaliast on tõesti kahju Korealaste värav pani neile ikka paraja põntsu ja Totti lahkumine punasega tegi jõudude vahekorra nii moraalselt kui ka füüsiliselt ebavõrdseks - siit ka tulemus. Totti teine kollane oli antud asjatult, rikkus mängu ilu ära!

Mina aga olen endiselt Saksamaa poolt. Kui tuleks !Saksamaa - Inglismaa finaal see oleks alles tõeline maiuspala!

Mis puudutab USAkate edu, siis ütleksm et nad ei vääri nii head tulemust vaadates riigisisest suhtumist jalgpalli, kus kõigil on sügavalt pohhui ning normaalolukorras ei ole võimalik üldse telekast hooaja mänge näha:viha:

dieter
19.06.02, 14:15
Ma olin Itaalia poolt eile ja mul oli tõesti kahju kui L-Korea lisaajal võitis ja Totti punase sai, aga see punane (ehk teine kollane) oli minu arust õigustatud, sest Totti juba üsna ammu väga kergelt kukub ja lõpuks pidi see talle kätte maksma. Mäletan juba EM2000 kui ta Hollandi vastu nii kukkus, et vastane sai kollase ilma teda puutumata. Seetõttu (kuigi Totti mängijana mulle meeldib, välja arvatud tema head sukeldumisoskused) oli ärasaatmine õigustatud, vähemalt minu arust.

erx777
19.06.02, 15:25
Ex Itaalia ole ikka ise rohkem süüdi selles kaotuses. Keskenduti rohkem kaitsemängule, mis ei pidanud ja kui tulid paar väga head olukorda, siis ei suudetud neid realiseerida. Kohtunikku ka nagu eriti süüdistada ei saa. Päris tühjast Totti ei kukkunud küll aga pani kõvasti juurde ka. Korea mängis innustunult, eriti teist poolaega ja lisaaega. Miski pärast ei lähe eurooplastel seal eriti hästi :(

Loodame, et Saksamaa ei lase end üllatada :)

mcnamara
19.06.02, 16:04
Heidaks siis väikese pilgu eelseisvatele veerandfinaalidele.

Inglismaa - Brasiilia. Kõige põnevam mäng. Võimatu ennustada. Tähtis on Inglismaa kaitsemäng vs "kolm R-i". Tähtis on ka, kuidas inglased avanevad võimalused ära suudavad kasutuda. Ootan üsna avatud, ründavat jalgpalli mõlemalt poolt.
Võimalikke võtmemängijaid: Inglismaal Mills, Ferdinand, Beckham, Owen; Brasiilial kolm R-i, Marcos.

Saksamaa - USA. Sakslased saavad ilmselt välja panna tugevama meeskonna, kui viimati Paraguai vastu. Väga otsustav on see, kumb meeskond lööb esimese värava? Nii või teisiti, selle värava lööja jääb lootma põhiliselt kaitsemängule. Ameeriklased on kiired, sakslaste mänguklass aga kahtlemata kõrgem. Ei usu enam üllatust.
Võimalikke võtmemängijaid: Saksamaal poolkaitse tervikuna, Klose; USA-l Friedel, O'Brien, Donovan.

Senegal - Türgi. Kes oleks veel paar nädalat tagsi uskunud, et need kaks MM-i veerandfinaalis kokkus aavad. Vapustav. Arvan, et Senegal on aktiivsem. Nende rünnakukolmik Boupa Diop, Diouf, Camara näitab ilusat mängu. Kuid Türgi on tugev meeskond, kindla kaitse ja ühe turniiri parima väravavahiga. Jällegi too close to call.
Võimalikke võtmemängijad: Senegalil Cisse, Diouf, Camara; Türgil Hasan Sas, Bastürk.

Hispaania - Lõuna-Korea. Korealaste võit Itaalia üle jättis veidra tunde. Selliseid asju lihtsalt ei juhtu MM-idel! Itaalia mängis ometi nii nagu alati play-offides ja varem on sellest enamasti piisanud. Korea veel ühte võitu ei suuda mina küll uskuda. Hispaanial on piisavalt aega, et oma read koondada. Diego Tristani mängukõlbulikkus on väga oluline, sest muidu pole Raul'il ja Morientesel õieti alternatiivi.
Võimalikke võtmemängijaid: Hispaanial Valeron, Raul, Tristan; Koreal kaitseliin tervikuna, Seol, Ahn.

ek
19.06.02, 16:14
Algselt tegi selle postituse erx777

Kohtunikku ka nagu eriti süüdistada ei saa. Päris tühjast Totti ei kukkunud küll aga pani kõvasti juurde ka.

Kui tühjast ei kukkunud siis oleks pidanud ju penalti andma. Fcking kohtunik ma ütlen - mingi järjekordne oskamatu pigi :viha:

vandersell
19.06.02, 16:24
Mina arvan, et see oli lihtsalt mänguolukord ja kohtunik oleks pidanud lihtsalt mängul jätkuda lasta. Ma täpselt ei mäleta kas Totti hakkas seal kätega vehkima ja pennalt nõudma- võib-olla sai selle eest kaardi?

rohelineKonn
19.06.02, 17:33
totti kukkus juba enne puudet. see simulant sai küll kaardi asja eest. peab tunnistama, et mõnikord tehti kohtunike poolt itaallastele ikka ülekohut ka, aga totti teine kollane seda küll ei olnud. tuleb vaadata seda olukorda kontekstis: mees läks kuldset väravat välja petma. poleks ta sukeldunud oleks sealt võinud pool sekundit hiljem penaltigi saada.

Sass (45)
19.06.02, 19:53
;) aga Itaalia - LKorea kohtumises oli veel üks koobas momnet - see Krealaste 1ne värav. Itaalia kaitsja käitumine oli suht kummaline selle palli äralöömisel. Tyyp nagu sai jala kuidagi shitasti vahele, sealt põrkas pall kätte ...:D siis tekkis tyybil mingi meeltesegadus:õnnelik: mille tulemusel ta kukkus ja oligi pall puuris??:oih: !

mcnamara
19.06.02, 20:54
Perugia on teatanud, et vallandab Korea eilse võiduvärava löönud Ahn'i. "See härrasmees hävitas Itaalia jalgpalli ning Perugia'sse tema jalg enam ei astu", ütles Perugia esindaja.
Vabandage väga, aga see on küll juba kurat-teab mis. Milles see vaene Ahn ometi süüdi on? Kui Ronaldo oleks MM-finaalis Itaalia vastu võiduvärava löönud, kas Inter oleks ta ka selle eest lahti lasknud? Natsionalism tundub pead tõstvat.

erx777
19.06.02, 21:01
Kui see vallandamise jutt on tõsi, siis kaob igasugune lugupidamine itaalia jalgpalli vastu. Eile oli veel itaaliast kahju mingil määral aga pärast seda ...

Yazid
19.06.02, 21:05
Algselt tegi selle postituse mcnamara
Perugia on teatanud, et vallandab Korea eilse võiduvärava löönud Ahn'i. "See härrasmees hävitas Itaalia jalgpalli ning Perugia'sse tema jalg enam ei astu", ütles Perugia esindaja.

Mingi nali vist :doh:
Pea terve Senegali koondis mängib Prantsusmaal-mis seal veel teha annaks :D -ajuvaba ju!!!

mel21
19.06.02, 21:37
Algselt tegi selle postituse Yazid

Mingi nali vist :doh:
Pea terve Senegali koondis mängib Prantsusmaal-mis seal veel teha annaks :D -ajuvaba ju!!!

Ahn pole just Perugia võtmemängija. Pealegi, nagu just lugesin, on klubi president Luciano Gaucci tuntud oma ekstravagantsuse poolest. Mees tahtis pärast Nakata edu Parmas "aidata" ühte hiinlast ja ühte korealast. Nüüd on tal tuju lihtsalt muutunud, sammuga pidavat andma märku Itaalia jalgpallile, et kasutataks oma mängijaid (nt Ahni asemel Fabio Gatti).

Paraku meenutab see natuke paari aasta tagust juhtumit Veronas, kus teatavate fännide survel ei palgatud ühte mustanahalist kamerunlast.

-Antz-
19.06.02, 23:00
nujah võtmemängija või mitte, aga sellise asja eest... see peab mingi halb joke olema...:oih:
vastasel juhul ei ole ju itaallastel küll arunatukestki peas. mida siis mees oma maa koondise eest veel tegema peaks??? heh

Rebu
20.06.02, 03:24

Vabandage väga, aga see on küll juba kurat-teab mis. Milles see vaene Ahn ometi süüdi on? Kui Ronaldo oleks MM-finaalis Itaalia vastu võiduvärava löönud, kas Inter oleks ta ka selle eest lahti lasknud? Natsionalism tundub pead tõstvat.

Üli haige tegu Perugia poolt-absoluutselt jobud!!:deemon: :deemon: :deemon:

priity
20.06.02, 03:37
eks see uudis ahni kohta kaldub kategooriasse "suuri itaalia klubiomanikest sõnameistreid" (nt. berlusconigi on tuntud kaunis käbeda värsisepana)
kui aga keegi täpsemalt uudist luges, siis ahnile ei heidetud ette mitte seda, et ta itaaliale värava lõi, vaid seda, et ta perugia eest neid ei löönud. mis tekitab küsimuse, et rahvuskoondise eest mängimiseks vennal motivatsiooni on, kuid klubi eest eriti mängida ei viitsi. mis omakorda on aga igati tervitatav, tavaliselt kipuvad asjalood vastupidised olema.

Undi
20.06.02, 03:43
mnjaa...kevadiste sõprusmängude ajal olevat asi just sedapidi olnud, et Ahn tahtis Itaalias pingil istuda. Hiddink olevat siis ta põlvele võtnud ja paar karmimat sõna kõrva puhunud :)

gnat
20.06.02, 06:40
kui Ahn suudab ka Hispaania vastu sama aktiivne olla siis ei usugi et Perugia teda enam tõmbaks ja muudgi euroopa kesktaseme klubid oleksid võimaluse korral teda nõus palkama.
aga Itaalia nagu tunduks mingi diktaatorliku riigina kus diktaatoriks on Itaalia jalgpalli liit :D :D :D ... seal oli lausa mingi minister sõna võtnud et L-Korea väga mõjukas riik ja et seda kaotust oli meie vastu plaanitud juba kuskil laua taga. :D :D :D
ükskõik kui hästi või halvasti Itaalia sellel MM-il mängis ei saa kõike ajada selle kohtuniku kaela see kohtunik võis küll paaris kohas eksida, kuid penalti ja punane olid õigustatud, pigem jäeti itaalaste kasuks vead vilistamata, mis mõneti ajas närvi.:viha: kuid itaalaste mäng juba alagruppis kus nad oleks võinud koguda 9 punkri jättis soovida
igatahes usun et kui hästi ka Hiddink koreakaid ei juhendaks on Hispaania neile juba veidike üle jõu käiv ja nad veidi juba väsinud arvan ma ja sellist üllatust enam sündida ei lasta, kuid kes teab üllatusi on sündinud .... ja kes teab äkki sünnib veelgi koreakad juba Portugali ja Itaalia välja lülitanud .... mis need Hispaania, Saksamaa ja Brasiilia siis teha poleks :D ;) :D ;) :) :kaval:

vandersell
20.06.02, 14:36

...bla bla bla (by vandersell) kuid itaalaste mäng juba alagruppis kus nad oleks võinud koguda 9 punkri jättis soovida

ka Prantsusmaa oleks võinud 9 p koguda aga näe, ei kogunud, lendas koju hoopis

Oll
20.06.02, 22:02

kui Ahn suudab ka Hispaania vastu sama aktiivne olla siis ei usugi et Perugia teda enam tõmbaks ja muudgi euroopa kesktaseme klubid oleksid võimaluse korral teda nõus palkama.
aga Itaalia nagu tunduks mingi diktaatorliku riigina kus diktaatoriks on Itaalia jalgpalli liit :D :D :D ... seal oli lausa mingi minister sõna võtnud et L-Korea väga mõjukas riik ja et seda kaotust oli meie vastu plaanitud juba kuskil laua taga. :D :D :D
ükskõik kui hästi või halvasti Itaalia sellel MM-il mängis ei saa kõike ajada selle kohtuniku kaela see kohtunik võis küll paaris kohas eksida, kuid penalti ja punane olid õigustatud, pigem jäeti itaalaste kasuks vead vilistamata, mis mõneti ajas närvi.:viha: kuid itaalaste mäng juba alagruppis kus nad oleks võinud koguda 9 punkri jättis soovida
igatahes usun et kui hästi ka Hiddink koreakaid ei juhendaks on Hispaania neile juba veidike üle jõu käiv ja nad veidi juba väsinud arvan ma ja sellist üllatust enam sündida ei lasta, kuid kes teab üllatusi on sündinud .... ja kes teab äkki sünnib veelgi koreakad juba Portugali ja Itaalia välja lülitanud .... mis need Hispaania, Saksamaa ja Brasiilia siis teha poleks :D ;) :D ;) :) :kaval:

Punane nüüd küll õigustatud ei olnud.Alagrupis kus vastasteks olid fifa edetabeli järgi maailma 7, 21 ja 35 jalgpalli riik polegi nii kerge täispunkte koguda.
Aga ühes on sul õigus-Itaalias on jalgpall ja poliitika tihedalt seotud...liigagi tihedalt.:(

Rebu
22.06.02, 04:18
no tra see mehhiko kohtunik on ikka suur M**n Ronaldinhio sai mite millegi eest punase!
Aga see värav mis ta lõi.........OIOIOIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!-SUPER KOLL!!!!:sega11: :sega11: :sega11: :sega11: :sega11:

Rebu
22.06.02, 16:36
Kuradi Pilukad-kohtunik oli ikka äge trussik!!

:kurb4: :kurb4:

silverman
22.06.02, 17:08
Rebu, räägi teistele ka, mis haigust sa põed.
Jäänud on küll mulje, et ühtegi normaalset lauset sinu suust ei tule.

moochie
22.06.02, 17:16
Mnjah, minu jaoks on see MM läbi, ainuke mida veel vaadata võiks, oleks Saksamaa - Brasiilia finaal! Kõik meeskonnad, keda mina lootsin võitjana näha, on nüüd audis - Inglismaa, Itaalia, Iirimaa, Hispaania, Portugal, rääkimata veel Hollandist...Need on meeskonnad, mida ma veel kannataks näha Maailmameistrina, ka Brasiilia teeniks selle ilmselt ära, ent minu lemmikud nad pole kunagi olnud. Eneselegi üllatusena on minu poolehoid järjest enam ja enam langemas Saksamaale, mida ma poleks ealeski uskunud, ent võib-olla on siinpuhul tegemist puhtEurooplasliku kadedusega, kes meist Europiididest ikka sooviks nähe ´unistuste finaali´ Lõuna - Korea ja Senegali vahel?! Mul on ka väljastpoolt Euroopat üks lemmik, nimelt Kamerun, kuid nemadki ei jõudnud kuigi kaugele...
Kuna Saksamaa on teatavasti varemgi üllatajaid nokauteerinud, usun, et Finaalis siiski üks Euroopa meeskond on!

Igatahes, Edu Sakslastele!

Rebu
22.06.02, 20:36
Brasiilial läheb poolfinaalis raskeks!
Türgit võitsid nad ju alagruppis väga raskelt!!(viimase minuti penalti):kaval:

vaikiv mees
22.06.02, 20:57
Nonii,kas veel keegi kahtleb, et kohtunikud teevad eelkõige poliitilisi otsuseid. Peale seda,kui ka hispaanlaste teist väravat ei loetud (ei saa absoluutselt aru, mis põhjusel, kas suluseis; kui pall on otsajoonel,ei saa ju pallist eespool olla), kaotasin täielikult huvi selle mängu vastu. Oli selge, et õnn on Hisp-le selja keeranud ja ka penalteid nad ei võida.
Kusjuures fair play puhul poleks mul korealaste võidu vastu midagi, aga nad ju ei väärinud seda. Liiga palju ootamatusi,võib T20ga nõus olla, et pole eriti kellegi poolt olla enam.

mcnamara
22.06.02, 21:03
Lõuna-Koreal on tõesti palju õnne olnud. Hispaania vääris minugi meelest võitu, aga nii on korealased saatnud auti peaaegu kogu Lõuna-Euroopa ja finaalis võivad teha sama veel Türgiga. :D
Selleks, et MM saaks siiski normaalse finaali, tahaks seal näha Brasiiliat ja Saksamaad. Aga et nii läheb, pole kaugeltki kindel. Türgi näiteks mängis täna pagana hästi...ja nende füüsiline vastupidavus oli muljetavaldav. Senegaallased olid ikka teisel poolajal jumala läbi omadega, aga türklased värsked nii värsked...

moochie
22.06.02, 21:17
Selleks, et MM saaks siiski normaalse finaali, tahaks seal näha Brasiiliat ja Saksamaad. Aga et nii läheb, pole kaugeltki kindel. Türgi näiteks mängis täna pagana hästi...ja nende füüsiline vastupidavus oli muljetavaldav. Senegaallased olid ikka teisel poolajal jumala läbi omadega, aga türklased värsked nii värsked...

Saksamaa - Türgi finaali puhul puhkeks Saksamaal arvatavasti kodusõda, sest võitjana saab lahkuda vaid üks, ning me kõik ju teame Türgi jalgpallifänne...:oih:

mcnamara
22.06.02, 21:26
Algselt tegi selle postituse T20s
Saksamaa - Türgi finaali puhul puhkeks Saksamaal arvatavasti kodusõda, sest võitjana saab lahkuda vaid üks, ning me kõik ju teame Türgi jalgpallifänne...:oih:

Jah sellest tuleks alles lahing! Olin mõne aasta eest Frankfurdis Türgi-Saksa mängu aegu...see, mis tookord seal toimus oli ikka meeletu. Kaklused tänavatel, türklased lippudega autodes ringi kihutamas...

gnat
23.06.02, 04:02
hmmm see MM finaal turniir jääb küll kui üllatustena meelde..... Hispaania ja Rootsi ... minu lemmikud ... jah Rootsilt lootsin üllatust ja Hispaanialt kindlamatest kindlamat turniiri ... aga näe ei midagi. Brasiilia ja Saksamaa poolfinaali jõudmine oli veel oletatav no jaa mingil võimalusel ka Türgi aga Lõuna - Korea ... midagi ei ole öelda ... tahaks tõesti näha finaali Bra - Ger seest siis oleks midagi vaadata kui oleks Türgi ja Korea ... siis ma pigem mängiks ise jalgpalli ja laseks selle mängu linti et paari aasta pärast seda vaadata ... pöialt hoian ma nüüd vist kas Saksamaale või Brasiiliale isee ka veel ei tea ... ühesõnaga oleks ükskõik kes selle võidaks sest brassid oleks selle vist rohkem ära teeninud kuid sakslased võiksid ka 4. tiitli koju viia. igatahes üks euroopa maa on finaalis ... ma usun vähemalt ... kuid viimasel ajal on mu uskumised väga metsa läinud :D :D :D

gnat
23.06.02, 04:06
a ühe asja unustasin .... seoses selle Esp-Kor mänguga ... ma meibi ei tea reegleid aga kas väravavaht võib joonelt lahkuda ehk sammu ette astuda enne lööki ja peale vilet või peale lööki??? eehk veidi loll küsimus aga äkki keegi teab???

Undi
23.06.02, 04:35
peale lööki, aga sellist asja võetakse väga harva ära

gnat
23.06.02, 17:40
njahhh minumeelest eile oleks võinud võtta kui kordust vaadata :( :(

vandersell
25.06.02, 13:50
a ühe asja unustasin .... seoses selle Esp-Kor mänguga ... ma meibi ei tea reegleid aga kas väravavaht võib joonelt lahkuda ehk sammu ette astuda enne lööki ja peale vilet või peale lööki??? eehk veidi loll küsimus aga äkki keegi teab???

See on nii tavaline, et seda ei oleks ükski kohtunik ära võtnud.

vaikiv mees
25.06.02, 17:52
Mööda joont võib vist vabalt ka enne vilet liikuda, ennevanasti ei tohtind vist üldse liigutada

Rebu
25.06.02, 20:47
See oli ainuke Saksamaa mäng kus ma olin sakslaste poolt!!!
L-Korea võit oleks finaali nii mõttetuks teinud ja mingit pinget poleks seda vaadata!!

Loodan et brasiilia ikka võidab türklasi!!:myts9:

gnat
29.06.02, 20:16
minumeelest Korea-Türgi mäng MM parim oma väravate rohkuse ja paljude võimaluste poolest. Türgi ja Korea olid mõlemad suhteliselt suured üllatajad ja selles mängus ei olnud nagu kellegil pingeid, et peaks seisu hoidma vaid mängiti lahtiselt. Ja see Sükuri värav 11 sekundil oli päris mõnus apsakas Hwangi poolt MM-ide kiireim värav ja veel millises mängus. Nüüd ainult üks mäng lõpuni ja siis oota jälle 4 aastat :(

Undi
29.06.02, 20:23
tõesti, äärmiselt põnev ja huvitav mäng ning türklaste (eelkõige Süküri) ülisümpaatne liigutus pärast mängu lõppu tegid sellest minu jaoks ühe MM-i tipphetkedest. Raske on isegi finaalist midagi enamat oodata :)

vandersell
29.06.02, 20:31

Nüüd ainult üks mäng lõpuni ja siis oota jälle 4 aastat :(
Õnneks tuleb kahe aasta pärast EM ja meile natuke sobivamal kellaaja l:õnnelik:

gnat
01.07.02, 00:26
Algselt tegi selle postituse vandersell

jah aga siis jäetakse kindlasti pooled mängud näitamata, kuid ehk õnnestub meeil seal ka Eestit näha :õnnelik: :ham4:

Rebu
07.07.02, 02:49

jah aga siis jäetakse kindlasti pooled mängud näitamata, kuid ehk õnnestub meeil seal ka Eestit näha :õnnelik: :ham4:
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Maarek
08.07.02, 16:57

Kui Raag sel ajal veel ETV pukis istub, siis suure tõenäosusega ei näe me oma kallilt kodukanalilt mitte midagi. Ütles ju MM ajalgi, et oleks teadnud, et raha otsa saab, siis poleks seda hirmkallist MM ostundki:doh: :doh: ja kuivõrd nüüd kaotati ETV-st reklaam "lõplikult", siis näidatakse tulevikus mitte seda, mida tahavad enamus inimesi, vaid seda mida tahab Raag.:doh: . Ja seda mida see friik tahab, seda teavad juba kõik:(

Undi
10.11.02, 20:10
Moreno sai kinga (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/2430573.stm)

selline lugu siis...kellele nimi kohe tuttav ei ole, siis teadmiseks - Moreno oli see mees, kes vilistas Itaalia - L-Korea mängu ;)

Kuidagi väga kaua läks selle otsuse tegemiseks...