PDA

View Full Version : -JALKATRENN- v

siesta
17.06.02, 14:00
tere

tahaks jalkatrennis käima hakata.
millist trenniklubi peetakse kõige paremaks...ja oleks hea alustuseks või nii...
visake paar rida palun
suurimad tänud,

siesta

Raimo
17.06.02, 18:20
Ma soovitan siin veidi rohkem endast kirjutada ehk öelda, kui vana Sa oled ning kus Sa elad.
Selle põhjal oskaks Sulle rohkem infot anda.

siesta
18.06.02, 10:18
ok.
natuke problemaatiline on see, et sain just paar päeva tagasi 21:lahe:
eks vist päris vana sellesmõttes aga äkki see ei olegi nii suur proobleem? pole eriti asjaga kursis ise...ja elan tallinnas.

aitähh.

siesta

Tihane
19.06.02, 16:47
Algselt tegi selle postituse siesta

tere

tahaks jalkatrennis käima hakata.
millist trenniklubi peetakse kõige paremaks...ja oleks hea alustuseks või nii...
visake paar rida palun
suurimad tänud,

siesta

parimas ei ole yldsegist mitte hea alustada .. sa ei saa seal hakkama, ega platsile .. jääd neile pigem jalgu.

Vaata viienda või neljanda liiga meeskondi ning nende kontaktandmeid. Kontakteeru kontaktisikutega ja paku ennast prooviks.

Tüüpiliselt on võistkondadel mõningane liikmemaks, kui sa selle tasud, siis ei tohiks sinu vastu kellegil midagi olla. (kui sa just väga äpu pole)

Vitor Borba
05.07.02, 01:06
kui oma lõbuks, siis on suva kui vana sa oled.Aga kui tahad midagi saavutada, siis oled oma aja juba ammu maha magand.

duff_K
05.07.02, 01:52
Kui oled piisavalt noor siis saad veel kuhugi noortegruppi kui mitte siis proovi jah mingisse 5 või 4 liiga tiimi oleneb ju su tasemest ja räägi kus sa varem mänginud ka oled kui üldse oled:silm4:

Silver
05.07.02, 02:32
eh palli saab veeretada igal pool :) eriti 5 liigas kui viizid äkki r22gid ka endast veic? pallile ikka pihta saad?

Väravavaht
19.07.02, 02:35
ma arvan isiklikult, et ta peaks saama

Janek
19.07.02, 12:45
V liigas mängiva JK Mineviku trennid on teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19.00 Laagna staadionil. Kui tunned huvi, astu läbi või helista 05163000 Janek

PraS
07.09.02, 03:49
mul on ka soov talvel kusagil trenni teha.ise mängin II liigat sel aastal.kui keegi pakux midagi välja.

patsy
28.08.03, 12:04
kas naistele nt. tallinnas ka mingit trnni tehakse??:õnnelik:

yheksa
28.08.03, 12:13
Kopipaste siit (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1554&page=1)

Tallinnas on 3 klubi, mis osalevad naiste meistrivöistlustel (lisaks veel FC Kotkas Juunior): FC Flora (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=0c0e1389880751c67634893907c55744&sel ected=&selected1=8f6a97cc4dc0e057a9b8e483c04aeb70) , F.C.A. Estel (http://www.hot.ee/fcaestel/est/women.htm) ja TKSK Visa (http://www.hot.ee/tkskvisa/). Köigis neis saab trenni ka teha :myts7:

patsy
28.08.03, 16:21
tänan informatsiooni eest!!!!:r66m15:

pesa
09.09.03, 18:03
sooviksin ka kuskile 4 või 5 liigasse mängima hakkata, või on juba liiga hilja liituda mõne meeskonnaga? ise olen 18 ja elan tallinnas.

sicmic
09.09.03, 18:43
Originally posted by pesa

sooviksin ka kuskile 4 või 5 liigasse mängima hakkata, või on juba liiga hilja liituda mõne meeskonnaga? ise olen 18 ja elan tallinnas.

Sel aastal on madalamates liigades mängida jäänud vaid mõni voor ja registreeruda ei saa juba mitu kuud juba...Järgmisest hooajast on Su võimalused aga laiad-laiad. Edukaid otsinguid.

kaupo
19.09.03, 21:12
Kuna hooaeg on lõpusirgel, siis aeg teha plaane järgmiseks hooajaks. Sellest ka küsimus - kas on mõni klubi huvitatud enda ridade täiendamisest ühe suhteliselt kogenud ja mängu ning treeningnäljase kaitsemängijaga? Jalgpallurikarjääri CV siin:
Jalgpallitrenn 1983-1989, treenerid H.Tempel ja V.Mets.
Maakondlik liiga (Järva mk.) 1993-1997 ja 1999-2001
IV liiga 1998.
Kindel põhirivi mees, maakondlikult parimad kohad 2. ja 3.
Mänginud vasakkaitsja, paremkaitsja ja liberona. Nooruses ka poolkaitses ilmselt kõiki positsioone.
vanus 29a.
pikkus 179cm.
kaal - 88kg.
Pean ka lisama, et heast vormist olen praegu väga kaugel, kuid järgmine hooaeg on alles mägede taga ja küllap jõuab.
Omapoolsed nõudmised klubile on, et asi toimiks normaalselt ja treeningud toimuksid vähemalt 2 korda nädalas. Kolm korda on muidugi parem.

U2
19.09.03, 21:36
pesa helista 055623225

kräka
19.11.06, 14:26
Kas Tallinnas on kuskil võimalik trenni teha?mis kell ja kus kohas ?

Rein
19.11.06, 14:36

Fc Soccernet teeb trenni kolmapäeviti kell 19 kalevi kunstmurul. Kui oled huvitatud, siis tule järgmine nädal kohale.

Rainis
20.11.06, 09:18

Tervist

Teeme (IV liiga) trenni esmaspäeviti ja kolmapäeviti algusega kell 20.30 Männiku kunstmurul. Soovi korral kontkteeruda: 5253639 - Rainis
Moodustamisel uus klubi, sobivuse korral võimalik järgmisel aastal liigat mängida.

kräka
01.12.06, 20:34
Mis ajast hakkab Fc Soccernet tegema trenni Lilleküla väljakul...mul oleks huvi teie trenniga liituda!!!

Litmanen37
06.12.06, 14:41
kui on mõni väravavaht,kes sooviks tuleval hooajal pallida 3 liigas,siis võtke minuga ühendust PMi kaudu

mooses
06.12.06, 16:57
kui on mõni väravavaht,kes sooviks tuleval hooajal pallida 3 liigas,siis võtke minuga ühendust PMi kaudu

Ma tuleks,aga mul on ainult soov,oskused puuduvad!

Rein
07.12.06, 07:48
Mis ajast hakkab Fc Soccernet tegema trenni Lilleküla väljakul...mul oleks huvi teie trenniga liituda!!!

Alates jaanuarist.

arizonic
05.01.07, 13:30
Niisiis, tahaksin kah ennast korralikult liigutama hakata. Oleksin tänulik, kui saaksin Teie abiga seda teha. Positsioonilt vasak-poolkaitse. Mänginud eelmisel aastal V liigas, usun, et kui uuesti füüsilise vormi taastaksin saaksin IV hakkamagi (pisut tehnika lihvimist, siis isegi III). Vanus 21. Elukohaks on Harjumaa ja Järvamaa piiril Tln-Trtu maantee ääres - päris täpselt öeldud.
Käin tööl. Kõige parem oleks nädalavahetustel mängida, kuid eks see paistab hiljem, mis võimalused (ajaliselt) tekivad. Ootaksin pakkumisi meilile või siis privaatsõnumi näol.

Tänan tähelepanu eest.

Helar

MihkelK.
08.01.07, 20:15
Tervist.

Ma siin uus, nii et ärge palun väga pahandage, kui teemaga mööda panen või küsimus rumal on. Nimelt tahaks teada, milline on nende viimaste liigade üldine tase ja kas neil, kes jalgpalli nö on a competitive level kunagi mänginud pole on ka lootust kuskil hakkama saada? Nimelt tahaks ise hirmsasti kuskil mängida, aega nagu ka sellest aastast rohkem, aga oskused (eriti tehnilised) on pehmelt öeldes keskpärased: pallivaldamine kahtlane, löök nõrgemapoolne ja peamäng puudub (positiivse külje pealt võib mainida ainult kaasasündinud häid kiiruslikke omadusi). Et kas on mõtet kuskil proovida või võib võistlustaseme pigem ära unustada ja üksi palli vastu kuuriseina edasi taguda?

Tänud ette,

Mihkel.

2mSööt3mMööda
09.01.07, 01:04
Kindel on see, et päris paljud madalamate liiga satse satub mingil perioodil hätta täis koosseisu saamisega liigamängudeks ja siis on ka kõige nõrgimad lülid meeskonnale päris vajalikud. Kirjelduse järgi ei paista sa vist mingi eriline pallivõlur olevat aga ma usun, et kui natukenegi mängust jagad siis tasub mingi viienda liiga meeskonnaga liituda ja siis edasi mõelda.

MihkelK.
09.01.07, 01:59
Tänud. Kuid siit ka järgmine küsimus, mis ma selleks liitumiseks ette peaks võtma? Otsisin netist erinevate meeskondade lehekülgi, kuid nende päris tagumiste kohta on informatsiooni tiba raskem leida. Kas mingil hetkel on oodata nendepoolset teadaandeid mängijate otsimisest näiteks siinsamas foorumis või peaks lihtsalt kontakte otsima ja ise järjest läbi helistama? Ilmselt on praegu küll selleks pisut vara (?), kuid füüsiline on hetkel nagu on ja motivatsioon liigutama hakata ei teeks paha. Et kust, kuidas ja millal ma seda otsimist peaks alustama?

marcello
09.01.07, 02:37
http://www.jkpiraaja.ee/www/
http://sauejk.saue.ee/
Otsi sealt kontaktid ja suhtle.Eeldusel,et sulle Tallinna ja selle lähiümbruse meeskonnad sobivad.Nende tiimide teised võistkonnad mängisid see aasta viiendat liigat.

mahagon
09.01.07, 09:51
Mercuryl sellel aastal ca 4-5 meest puudu. Kui on huvilisi siis andke aga julgelt märku. Mängime 4-nda liiga põhjapiirkonnas. Satsis on tuumik vanuses 25-32 aastat aga vanuse poolest pole kedagi kõrvale jäetud. Tase selline harju keskmine.
Trennid teisipäeval Männikul kell 19.00-20.30. Äkki kevadest ka 2x nädalas.

Lisainfi saab siit: 515 1111

drpowder
09.01.07, 10:12
Mängime 4-nda liiga põhjapiirkonnas.
Küsimus lihtsalt. Kas see on kindel, et te mängite tuleval hooajal põhjas? Eelmine aasta ju minu arust selgitati loosiga, kes Harjumaa meeskondadest mängivad põhjas ja kes idas...või olen ma valesti aru saanud?

Devil
09.01.07, 10:21
Tegemist oli Vndast yles tõusvate meeskondadega, keda jaotati umbrmäärase süsteemiga(tutvus maksis).

Mercury suhtes olen ma vägagi kindel, et nad ka jätkavad Põhjas, või mis mahagon?, soovite Itta :).

mahagon
09.01.07, 12:11
Tegemist oli Vndast yles tõusvate meeskondadega, keda jaotati umbrmäärase süsteemiga(tutvus maksis).

Mercury suhtes olen ma vägagi kindel, et nad ka jätkavad Põhjas, või mis mahagon?, soovite Itta :).

Hea pakkumine ja tänan ei :p
7 aastat juba põhjas pallinud. Loodetavasti ei tule mingeid üllatusi.

Kaspy
01.02.07, 21:37
Nii et treeningvõimalust Tartus siis mõni madalama liiga klubi hetkel ei paku?

dreyd
02.02.07, 09:55
siia ka up-date, kes Kohilas soovib trennida või veebruaris sees mõnda sõpakat pidada, siis on meil Kohilas bronnitud sellised ajad:
KOlmap 20:00-21:30
Pühap 14:00- 15:30

Kuno
04.02.07, 12:41
Nõmme Kalju moodustab ka endale uut amatöör meeskonda Rauli eestvedamisel... Koht neljandas liigas. www.jkkalju.ee kodulehe kaudu saab ühendust... Naiskonda võetakse mängijaid juurde.

Warren
04.02.07, 17:14
Nõmme Kalju moodustab ka endale uut amatöör meeskonda Rauli eestvedamisel... Koht neljandas liigas. www.jkkalju.ee kodulehe kaudu saab ühendust... Naiskonda võetakse mängijaid juurde.

Pange kuraditega leivad ühte kappi ja ongi olemas.Kuradid saavad mängida ja teil üsna norm.tasemel sats juures.

Ramm
04.02.07, 19:28
Enamus Kuradid on endale uue klubi leidnud..küll neist kuulete..

extrance
14.04.07, 13:10
Tere,

olen 21 aastane jalgpallifanaatik, kes sooviks väga Tartus kusagil trenni teha. Kuna vanus selline siis ega kusagile ametlikku trenni enam võimalik saada pole. Äkki leidub Tartus mõni sõbraliku õhkkonnaga meeskond, kes mind enda trenni võtaks ja sobivusel ka võibolla mõnikord võistlema võtaks.

Ise ei nõua midagi peale sõbraliku õhkkonna ja võimaluse trenni teha ja oskuste sobivusel ka võistelda.

Ausalt öeldes pole ise liigat mänginud, aga jalgpalli olen mänginud hobi korras päris palju aastaid. Samuti mänginud koolivõistkonnas ja väiksematel turniiridel. Muidugi ei ole mul väga suurt võistluskogemust, aga palli käsitlemisega saan hakkama ja usun, et ma päris lootusetu ei ole, samas seda lasen ma muidugi neil otsustada, kes oleks nõus mu oma seltskonda võtma.

Kui keegi on nõus mulle võimaluse andma, siis PM või postitus siia foorumisse või helistada 53 979 606 (Egon). Kui keegi saab pakkuda siis paluks öelda ka trenni ajad, sest väga varajased kellaajad tööl käimise tõttu ei sobi.

Parimat soovides,
Egon

prox
14.04.07, 14:52
Tere,

olen 21 aastane jalgpallifanaatik, kes sooviks väga Tartus kusagil trenni teha. Kuna vanus selline siis ega kusagile ametlikku trenni enam võimalik saada pole. Äkki leidub Tartus mõni sõbraliku õhkkonnaga meeskond, kes mind enda trenni võtaks ja sobivusel ka võibolla mõnikord võistlema võtaks.

Ise ei nõua midagi peale sõbraliku õhkkonna ja võimaluse trenni teha ja oskuste sobivusel ka võistelda.

Ausalt öeldes pole ise liigat mänginud, aga jalgpalli olen mänginud hobi korras päris palju aastaid. Samuti mänginud koolivõistkonnas ja väiksematel turniiridel. Muidugi ei ole mul väga suurt võistluskogemust, aga palli käsitlemisega saan hakkama ja usun, et ma päris lootusetu ei ole, samas seda lasen ma muidugi neil otsustada, kes oleks nõus mu oma seltskonda võtma.

Kui keegi on nõus mulle võimaluse andma, siis PM või postitus siia foorumisse või helistada 53 979 606 (Egon). Kui keegi saab pakkuda siis paluks öelda ka trenni ajad, sest väga varajased kellaajad tööl käimise tõttu ei sobi.

Parimat soovides,
Egon

Soovitan soojalt sul mitte jääda lootma selle peale, et keegi siin su jutule vastab. Tõenäoliselt mõned vastused küll saad, kuid üldiselt satsid väga aktiivselt foorumis värbamisega ei tegele. Hoopis produktiivsem oleks sul järgi uurida millised mansad sinu piirkonnas mängivad/trenni teevad (eelkõige siis neljanda liiga lõunapiirkond vast) ning otse nende poole pöörduda. Julgeks öelda, et vähemalt 3/4 amatöörsatsidest, eriti neljanda liiga omadest, on alati valmis endale positiivse suhtumisega vähegi mängida oskavaid mängijaid juurde võtma.

extrance
14.04.07, 15:20
Soovitan soojalt sul mitte jääda lootma selle peale, et keegi siin su jutule vastab. Tõenäoliselt mõned vastused küll saad, kuid üldiselt satsid väga aktiivselt foorumis värbamisega ei tegele. Hoopis produktiivsem oleks sul järgi uurida millised mansad sinu piirkonnas mängivad/trenni teevad (eelkõige siis neljanda liiga lõunapiirkond vast) ning otse nende poole pöörduda. Julgeks öelda, et vähemalt 3/4 amatöörsatsidest, eriti neljanda liiga omadest, on alati valmis endale positiivse suhtumisega vähegi mängida oskavaid mängijaid juurde võtma.

OK tänud, ma üritan leida kontaktinfot siis 3/4 liiga tiimidest Tartu kandis. Aga kui kellelgi on midagi välja pakkuda või saab mind selles osas kuidagi aidata oleksin väga tänulik. Samas ei tea kust täpselt nende kohta infot ja kontaktandmeid saada. Aga uurin natuke seda foorumit.

antz08
15.04.07, 20:17
Sooviks ka mõne Tallinna või linna lähedal asuva kolmanda-neljanda liiga meeskonnaga nädala sees palli veeretada.Mänginud kolmandas liigas,ent nüüd paar aastat vahele jäänud.Tahaks lihtsalt end veidi liigutada.

kabo
07.05.07, 20:02
Oleks ka huvi ükskõik millises liigas ennast natuke liigutada võibolla ka natuke tõsisemalt lõpuks tegelda. Asun tartus. Aitäh