PDA

View Full Version : Eurouniv FC

Sass (45)
19.06.02, 14:11
Allpool võiks kommenteerida meeskonna arenguprobleeme, kommenteerida kohtumisi ning postitada üleskutseid (vähemalt seni kui puuduvad teised sellised väljundid)

Darren
19.06.02, 17:13
Nii, mina olen näinud kahte Eurounivi kohtumist - vs Tiigrid ja vs PL ning kahjuks pean tõdema, et mäng tiigrite vastu oli üks igavaimaid mänge mida mu silmad elusees näinud on. Mäng PL-ga oli veidi parem, kuid Eesti kõige kehvema liigavõistkonna tiitli väljastamine jäi tookord siiski ära, kuna mäng lõppes viigiliselt :)
Arvestades sellega, et Eurouniv on uus võistkond ning arvatavasti vähe koos trenni teinud, pole vist neil ka sellest hooajast mingit tulemust loota, olen siiralt imestunud kui Eurouniv suudab kedagi see aasta võita.
Mõistagi on sellise otsuse tegemine minu poolt vaid kahte mängu nähnuna veidi ülbe ja ennatlik, kuid minu arvates enamvähem objektiivne. Kui siis nüüd lühidalt kokku võtta see, millest teil puudu on, siis:

1) Te ei mängi meeskonnana
2) Te ei "liigu"
3) Te ei räägi
4) Te ei sööda korralikult
5) Teil ei ole sellist persooni, kes mängu juhiks, võibolla oleks Mumma hea mängujuht?
6) Võistkonna liikmed jagavad mängu ajal yksteisele suhteliselt "bullshit" nõuandeid
a'la sina jookse sinna ja sina sinna ning lõppkokkuvõttes ei saa keegi midagi aru :)
7) Standardolukordade kasutamine ja nende kaitsmine tundub kah olevat täiesti suvaline.
8) Füüsiline mäng on väga vähene
9) "Esimest palli" ei taheta lüüa

Mina kahjuks pole teie treener ega üleüldsegi mingi treener ega isegi hea mängija, kuid selleks, et võiskonnana paremaks muutuda oleks teil kõige parem trenni teha ning trenni all pean ma silmas tohutult palju sööduharjutusi (kvadraat, tsenderdused, lühike sööt, pikk sööt) selleks, et mängijad söödaksid täpsemalt ning liiguksid söötudele vastu.

Igatahes soovin teile liigas edu.

-Antz-
19.06.02, 18:13
jeeh!
palju tänu sulle darren!!!
ja meie juba mõtlesime, et mis valesti on!:D
aga sa näitasid kenasti näpuga ja nüüd me teeme kõike edaspidi paremini.
meil on selline punt, kellest enamus pole kunagi jalkaga tõsiselt tegelenud ja kokku saime alles sel talvel. ja see millal (ning kas üldse) me ükskord jalgpalli mängima hakkame, selgub ilmselt tulevikus.:P
ja me ei otsi siin mingeid vabandusi, sest igaüks näeb ise mismoodi me "mängime" ning meie eesmärgiks esimesel aastal on tõesti lihtsalt vältida suuri saunu (a`la vs reaal 1:8) ning mõne viigi noppimisega "tõelisi meistreid" ärritada! olgu selle tõestuseks kasvõi need 2 viimast viiki (millega me ise laias laastus rahul oleme). kui sa meie esimesi mänge oleksid näinud, hoiaksid ilmselt siiamaani peast kinni! :D
aga nagu ikka on õnneks õpetajaid, seletajaid ja materdajaid alati küllaga! ning nendeta oleksime me tõeliselt hädas ikka!:õnnelik:
ehk tahad meile trennaks tulla, saaksid meile ju nii mõndagi õpetada!?
iga algus on ju raske, kuid sinu lahkel loal mängime samasugust mängu veel tükk aega õlleliigas edasi, sest keegi on ju alati viimane.
:D :D :D

daK
19.06.02, 18:29
kyll on hea, kui keegi jalgpalli tõeliselt mõistab ja meile kasulikku infot saab jagada:doh:
mina sain kyll nyyd tunduvalt targemaks:P

Darren
19.06.02, 19:22
Pole siis vaja kohe ironiseerida ja mind materdama kah hakata.
Küsija suu pihta ma ju ei lööda ning ma millegipärast arvasin, et ka mitte vastaja suu pihta. Andke andeks, et ma oma naiivsuses arvasin, et te tõesti ei tea mis teie mängul viga on ning mida te peaksite ette võtma.

Teinekord pole äkki mõtet vastavateemalist topicut avada, kui te negatiivsest vastukajast huvitatud pole?

Liigaks edu soovides, D

Ps. dakrazy, ära ole nii õel, muidu ma keeldun su sugulane edasi olemast :)

Sass (45)
19.06.02, 19:41
.:P seni oli vist kõige suuremaks saavutuseks meeskonna registreerimine EJLis, mis iseenesest võib-olla ei olegi nii paha algus. Kuid ainult 1x nädalas trenni teha on väga nadi, se ei mõju hästi nii füüsilisele vormile kui ei teki ka ühtekuuluvustunnet siit ka teatamise-kohaleilmumise probleemid!:(

Silver
20.06.02, 03:12
platsil nad kyll vait ei ole :P nad ainult m6lisevad seal vastasmeeskonna vastu lootes, et siis neil endil m2ng paremini sujub

-Antz-
20.06.02, 03:27
to cmr:

see "taktika" oli meil ainult teie vastu, kuna olete ise oma jutuga (nii platsil kui ka teiste 5. liiga satside mänge vaadates-kommenteerides) natuke liiale läinud. kui mul kunagi oli au teiega samal ajal q ja mineviku mängul olla, siis te muud ei röökinud, et kui sitad mängijad platsil on ja samas soovitasite kõigil koera kotte imeda... tuleb tuttav ette?
eelkõige käib see teie pika ründekuti kohta, kes pole viimasel ajal küll ennast mängudel näidanud ja siis loomulikult teie nr. 3.

ja muuseas lubasite te meile sealsamal eelnimetatud mängul raudselt "ära panna". kas see jäi nüüd sügisringi?

nii et kui te lasteaia-east välja kasvate, siis hakkame ehk teisse kah niimoodi suhtuma kui kõikidesse teistesse õlleliigade vastastesse.
ehk siis respektiga. praegu pole te seda ära teeninud ja võite meid edaspidigi mängudel teie oponentidele pöialt hoidmas näha!
edu igatahes!

Silver
20.06.02, 03:51
ytleme nii, et ma ise nagu yhe m2ngu tegin ainult vot ei k2i seal eriti tihti aga selles sul pointi pole, m6ni teist ronis platsile sellise suhtumsega, oh et teie noored 2h saate odavalt , aga n2ha oli et lihtsalt l6pp ei olnud meie päralt panite h2sti tunnistan aga siiski ei ole vaja ala hinnata , n m2ngus kui meie mehele tehti viga ja ta kukkus , siis teie vend hyydis mis sa ajad t6se pysti ära hakka ajama et sa vea said :P mida sa kukud niisama kui kohtunik on ära vilistanud siis peaks karp kinni olema ja asja aksepteerima aga hea m2ng oli :) soovin teile edu ja et v6ite kah tuleks

-Antz-
20.06.02, 04:20
ainus tahtmine, millega me platsile ronisime, oli see, et teid võita. just selle kiuste, et mingi hulk teie tüüpe oli enne mitu korda kekanud, kuidas te meid lutite.
ja tõuke sellele mölisemisele andsite juba sellega, kui 1 teie vennike kohtunikuga sama värvi särgis platsile ilmus. meie soovi peale ,see ära vahetada, algas teie poolt kohe kobin ja virin pihta ja kui lõpuks vend läkski vahetama, siis tegi ta seda nii aeglaselt kui veel sai.
ja kuidas me same alahinnata võistkonda (sry... meeskonda), kes meid igast asendist luttida plaanib? mis teil ka peaaegu õnnestus
:õnnelik:
igatahes edu teilegi ja ehk saate ikka oma trahvi ära makstud ning õnnestub ka sügisringis kokku saada!

Silver
20.06.02, 04:33
trahv oh jah paneme capteni suvel t66le, sest tema ytles vale m2ngu aja ning alistus v6it | aga siiski ma arvan, et teie vahetusm2ngjad tegid asja ära (miks sellised vennad yldse p6his ei ole ) aa ja see punases2rgi lugu :P ex jah aga 5 liiga on juba selline liiga kus kohtunikul s6na v2he, sest ikka saadeti teda kah parasjagu igale poole ja imestuseks kollaseid ei vilkunud selles m2ngus, lootsin et neid ikka tuleb parajal m22ral

Sass (45)
20.06.02, 13:37
:D selle asemel, et kobiseda võiks keskenduda rohkem mängule aga küllap 5. liiga on selline koht kus kohtuvad igasugused satsid kellel on kõigil nii erinevad eesmärgid ja arusaamad - siit ka selline lähenemine asjale ja stupid konfliktid:trafck:

duff_K
20.06.02, 16:34
Jah nii halb kui ka seda tunnistada on siis sügisringis saaksime arvatavasti Eurunivi käest pähe. Kuna see mis lütseumis toimub on üks paras nali:D ja kui eurouniv nii edasi mängib ja suudab rohkem oma võimalusi ära lüüa siis võib kaotus tulla vabalt. Aaa ja oleks tore teada kes see Lütseumi vend oli kes hüppas et teeme teile kindlalt ära. See küll terve tiimi suhtumine polnud.
Aa siiski selline positiivne asi Lütseumi poolelt et rünnak töötab 11 väravat polegi nii paha aa kaitsest ei hakka rääkima:viha:

duff_K
20.06.02, 16:35
Jah nii halb kui ka seda tunnistada on siis sügisringis saaksime arvatavasti Eurunivi käest pähe. Kuna see mis lütseumis toimub on üks paras nali:D ja kui eurouniv nii edasi mängib ja suudab rohkem oma võimalusi ära lüüa siis võib kaotus tulla vabalt. Aaa ja oleks tore teada kes see Lütseumi vend oli kes hüppas et teeme teile kindlalt ära. See küll terve tiimi suhtumine polnud.
Aa siiski selline positiivne asi Lütseumi poolelt et rünnak töötab 11 väravat polegi nii paha aa kaitsest ei hakka rääkima:viha:

Cutupiilu
20.06.02, 17:09
omik

siin üks miis ajas päris mõistlikku juttu... selle kohta, mida meil kõike pole ja
miks me nii sitad oleme.. see ilmselt kõik vastab tõele.. aga ma siiski arvan, et
nii mustades värvides ei maksa ka asja vaadata..

maütleks selle peale, et tähtis pole võit vaid osavõtt võidust ;) või siis ok mängust :)

kõat.. ma mängisin oma esimese jalka mängu üldse suurel platsil 2 kuud tagasi..
esimene ametlik kohtumine on ka nüüd selja taga ja sellest vaid head mälestused...

see näitab meie tiimi taset.. totaalsed amatöörid... oleme jah..kuid me otsime alles oma mängu filosoofiat... ja see tegevus on vähemalt areng, kui mitte midagi muud paremat...halba pole selles küll midagi..

mulle hakkab see mäng vaikselt meeldima juba.. ja kui mulle midagi juba meeldima hakkab, siis on mul päris tore olla.. isegi kui seis jääb 2:1 vastaste kasuks.. või 8:1
annan oma parima... nii sitt kui ma parajasti olen võitlen ma ikkagi lõpuni...

ei mölise mingite rullnokkadega vastasmeeeskonnast, kes vajavad eitea mille leevenduseks (vähese mänguoskuse?) tuge pugedes mängu ajaks "tuff-guy" rolli...

BIGirw@those-idiots

f..k that.. see pole minu jaoks... mina chillin platsil.. üritan oma vähese tehnika ning olematu kiirusega jalgpalli mängida... tiimi hüvanguks, kus me kõik koos vaikselt ja susisedes küpseme aga tahame kõige kiuste võita või siis vähemalt mõne värava lüüa...

piic 4 EveRrrrr

Sass (45)
20.06.02, 17:17
nõus mul kah vähene kogemus ja ma ei eita seda, ma ei võtak üldse sõna jalgpalli teemadel kui ei tunneks vahel, et platsil toimuv on sellest mägust kaugel:oih:

duff_K
01.07.02, 02:52
Kuulge te oma kodukat ei viiciks veits tulemustega uuendada mitu viiki teil ju juba saadud:õnnelik:

-Antz-
01.07.02, 06:51
see kodukas on tihedalt kooliga seotud ja seal ei paista asjad nii kiiresti liikuvat, kui meie sooviksime. oleme siin mingeid uusi variante kah kaalunud, eks paistab, mis edaspidi sellest välja tuleb. kriitika täiesti kohane, sest praegune asi on allpool arvestust...:(

Sass (45)
01.07.02, 15:26
Tegelt ma saatsin webmasterile väikse meeldetuletava noodi :viha: . Eks näis mis vastus tuleb, tabeliseis on vähemalt suht värske (va viimane kohtumine) :D :D :D

duff_K
01.07.02, 15:27
Peaasi et kodukas olemas mida mõne klubi kohta ei saa öelda:viha:

Silver
02.07.02, 17:17
ex jah kodukas on lahe asi, aga kui seda ei uuendatta siis ei ole asjal m6tet :(

daK
02.07.02, 17:50
mina leian, et hetkel on parim variant meie omavahelise suhtluse kanaliks meililist. nagu näha on foorumi kasutajaid ikka tunduvalt vähem.:oih:

Cutupiilu
02.07.02, 20:39
Algselt tegi selle postituse dakrazy

mina leian, et hetkel on parim variant meie omavahelise suhtluse kanaliks meililist. nagu näha on foorumi kasutajaid ikka tunduvalt vähem.:oih:

kui foorum oleks kodukal, siis kasutataks ikka tunduvalt rohkem eksju..;)

-Antz-
04.07.02, 06:48
no paljusid asju pole mu meelest mõtet siia kõigile näha kah tuua, või mis...? pean silmas selliseid klubisiseseid värke.
seepärast on maililist ikka primaarne praegu, info jõuab sama hästi (ehk pareminigi) kohale!

daK
30.07.02, 17:37
noh, sygisvoor ukse ees ja meie tippvormis. :P
olex aeg yks korralik trenn teha,või mis?

Janek
30.07.02, 18:01
Õllekõht maani ? Soovitan käru ehk liikuda esijalgadel.

Janek
30.07.02, 18:01
Õllekõht maani ? Soovitan käru ehk liikuda esijalgadel.

thierry
31.07.02, 05:35
Mis seal trenni tegemises siis ikka nii väga rasket on. Vaja oleksainult palle, mingisuguseid väravaid ja markerid, millega erineva suurusega väljakuid tähistada, ei teeks ka paha. Vestidega võib väga edukalt teha nii, et kõigil on trennis kaasas heleda- ja tumedavärviline särk. Soenduseks on ideaalsed igasugused jookuharjutused (käige mingite tegijamate meeskondade mänge/trenne luuramas ja näete missuguseid) ja mängida võib ka \"ruutu\" ehk kvadraati (näiteks 4:2 - 4 meest on väljas (järjest võib teha 1 mees 2 puudet) ja 2 üritavad neilt palli kätte saada). Venitusharjutused on samuti enne millegi tempokama tegema hakkamist väga olulised. Kui te nagunii 1x nädalas aint trenni teete, siis peale soojenduse ja mängimise midagi muud teha ei jõua ega arvatavasti viitsi ka. Edu teile!!

daK
04.08.02, 21:39
no saime täna oma koosa kätte. :doh:
kuid ex see näita ka meie suhtumist mängu. kui ikka 11-st meestki nimekirja 28-st kohale ei ilmu, on midagi mäda. leian, et tuleks yks korralik inventuur teha ja lihtsalt nimekirjas figureerivad tyypid ka yles äratada.

kokkuvõtteks things can only get better ...:õnnelik:

p.s. mumma, nice one :viha:

daK
04.08.02, 21:40
no saime täna oma koosa kätte. :doh:
kuid ex see näita ka meie suhtumist mängu. kui ikka 11-st meestki nimekirja 28-st kohale ei ilmu, on midagi mäda. leian, et tuleks yks korralik inventuur teha ja lihtsalt nimekirjas figureerivad tyypid ka yles äratada.

kokkuvõtteks things can only get better ...:õnnelik:

p.s. mumma, nice one :viha:

Sass (45)
05.08.02, 13:22
:oih: pean kahetsusega märkima, et ma ise laekusin kell 5 puhkusereisilt, arvates, et mäng on kell 6 - minu paha! Üks särk oli kah minu käes :kratsti:

Kas kunagi räägitud trahvimised on ikka jõus või jääb seekord veel õllekassa sponsoreerimine ära :хlu:

Cutupiilu
14.08.02, 15:28
esimene võit:D
pidu?

Raix
14.08.02, 16:34
Originally posted by iir
meie eesmärgiks esimesel aastal on tõesti lihtsalt vältida suuri saunu (a`la vs reaal 1:8) ning mõne viigi noppimisega \"tõelisi meistreid\" ärritada!

palju õnne teile mehed, et teises kohtumises reaali vastu täitsitegi oma eesmärgi!!! ;) :õlu: :õlu:

-Antz-
14.08.02, 16:42
väike grilliõhtu sai võidu puhul ikka tehtud jah!:õnnelik:

ja suur tänu raix, kuigi teie saite samal ajal samuti märkimisväärse asjaga hakkama.
loputada pelgut 5:2... kõva sõna!:õnnelik:

Sass (45)
16.08.02, 12:52
:хnnelik: nüüd tasuks hoida võitude jada. hooaja lõpuni? :D

Cutupiilu
16.08.02, 16:41
aga üritame:õnnelik:

leo
16.08.02, 18:25
Originally posted by Cutupiilu

aga üritame:õnnelik:

sammi from q-unite...ei tahaks eriti lasta;)...

Cutupiilu
16.08.02, 20:00
no eelmisel korral peaaegu õnnestus ;)

leo
16.08.02, 20:08
Originally posted by Cutupiilu

no eelmisel korral peaaegu õnnestus ;)

heh;) nüüd üritame selle peaaegu käänata võidu vormi...st et järgmine kord ütled et peaegu oleks meile 10 löödud;)...(võtke seda naljana,ega me nüüd päris nii kah mõtle...vist..)...igatahes hea vaadata et alguses mitte nii hästi läinud klubidel hakkab asi sujuma,eks põhjus selge..need kes teistest maha jäävad pingutavad ikka rohkem ja need kes eespool need jällegi lasevad ennast lõdvaks ja nii need üllatused;) tulevadki.....

ja muidugi on meil nüüdOLu kah tagasi....

-Antz-
19.08.02, 01:21
leol oli täiesti õigus, kuigi päris 10 veel ei koitnud...
aga jalgpall algab kaitsemängust ja kui seal peataolek valitseb, siis...
hea et auväravagi kirja saime. järgmises voorus pole sellise mänguga soccerneti vastu mitte midagi teha.

kas EUFC-l on nüüd pingelangus või? et hooaja põhieesmärk (saada kirja võit ja paar viigipunkti kah koju tuua- s.t. mitte nullipoisiks jääda) on täidetud ja nüüd on savi...?
mina võitleks hooaja lõpuni ikka...

leo
19.08.02, 17:02
Originally posted by iir

leol oli täiesti õigus, kuigi päris 10 veel ei koitnud...
aga jalgpall algab kaitsemängust ja kui seal peataolek valitseb, siis...
hea et auväravagi kirja saime. järgmises voorus pole sellise mänguga soccerneti vastu mitte midagi teha.

kas EUFC-l on nüüd pingelangus või? et hooaja põhieesmärk (saada kirja võit ja paar viigipunkti kah koju tuua- s.t. mitte nullipoisiks jääda) on täidetud ja nüüd on savi...?
mina võitleks hooaja lõpuni ikka...

ausalt öeldes ei mõelnud keegi et isegi kuus väravat lüüakse ,mindi mängima täisesti tõsiste mõtetega, te ju eelmine voor tegite reaalile külma....esimene pool-aeg mängisite normilt,aga jah tesiel poolajal hakkasid tulema rämedad kaitse vead(meie õnneks) ja selle nahka te mäng läkski....:doh:

Sass (45)
19.08.02, 17:27
..või siis, et vastane jõudis palliga jube kergelt teisel poolajal üle keskväljaku (alustades hoovuttu vaata, et oma värava alt :D ) ning uisutas sama hoogsalt ka kaitsest mööda :(

Litmanen37
06.02.03, 04:24
Nu ja mis on teie tulevase hooaja plaanid???

Tez
10.02.03, 15:51
Plaan selline, et hoida ja toita neid klemme kelle oleme juurde värband ja kes veel alles jäänd, et nemad saaks ikka väravaid lüüa ja särada.:D
That what soccer is!!!;)

Where U found that monster???
She is beautiful:õnnelik:

Markko
26.04.03, 15:21
Täna siis kohtumine Univi ja FC Streetrace.org\'i vahel. Valtus tegite meile ära, aga kas see ka Õismäel kordub? stay tuned...

-Antz-
01.07.03, 23:26
Neljapäeval, 3. juulil kl. 19:30 peab Eurouniv FC Rannavärava staadionil sõpruskohtumise 1188 Infoabiga.
3 meie mängijat on kunagi oma amatöörpalliveeretamist just selle satsi eelkäija ridades alustanud!;)

Aramis
02.07.03, 02:53
Tuleb tunnistada, et ka mina sain oma \"jalgpallihariduse\" samast, kust nood kolm ;)

Kosk
02.07.03, 10:40
Originally posted by iir

Neljapäeval, 3. juulil kl. 19:30 peab Eurouniv FC Rannavärava staadionil sõpruskohtumise 1188 Infoabiga.
3 meie mängijat on kunagi oma amatöörpalliveeretamist just selle satsi eelkäija ridades alustanud!;)

Koomikud olete - koondisemäng ju samal päeval.

-Antz-
02.07.03, 13:59
Kosk ära kobise, me vaatame Alberti juures suurelt ekraanilt koondisemängu ära ja siis otse murule!;)
Ja loomulikult oleme ka meie Valgas esindatud, see osa aga kes siiakanti jääb, peab ühe sõprusmängu.
Peace!

Täiendatud!

Kohtumise algus siiski kl. 20:30!;)

-Antz-
03.07.03, 23:57
Nagu näha oli, ei õigustanud meie mängu hilisemaks lükkamine ennast mitte kuidagi... Või siiski- ilm oli õhtu poole veidi jahedam ja seetõttu ka palli mõnusam togida.
Igatahes võitis Eurouniv FC täna õhtul mõnusal Rannavärava staadionil sõpruskohtumise 1188 Infoabi vastu tulemusega 3:0 (0:0).
Suur tänu vastasetele hea mängu eest! :õlu:

-Antz-
28.10.03, 00:30
Nuniih!
Hooaeg ammu läbi ja aeg teha pisike kokkuvõte ka meie selle hooaja tegemistest liigas.
Hooajaeelsetes prognoosides pakkus Devil meile kohta esinelikus ja nagu tabel näitab, selle me ka saavutasime. Kui lõpuni ausaks jääda, siis ise lootsin/lootsime ikkagi esikolmikukohta!

Eesmärgid olid laias laastus järgmised:

1. Koguda poole rohkem punkte, kui eelmisel hooajal- täidetud (eelmisel 12/sellel 25);
2. Lüüa poole rohkem väravaid- täidetud (eelmisel 18/sellel 36);
3. Lasta endale lüüa poole vähem - sellest jäi natuke puudu (eelmisel lasime enda puuri 44 kolli, sel 27);
4. Saavutada kokkuvõttes vähemalt 3. koht - jällegi jäi natuke puudu.

Algus oli väga konarlik, pettumustvalmistav viik FC Streetrace.org´i vastu. Tuleb tunnistada, et vastast sai alahinnatud ja lõpus oli meil siiski õnne, et viigipunkti kätte saime. Vastane vääris ju tegelikult võitu.

Järgmises kahes voorus saime 2 väärt võitu (FCR ja FCS sai alistatud 2:0) ning kõik sujus. Suutsime oma värava puhtana hoida ja kahel põhirivaalil selja prügiseks teha.

Hooaja suurim pettumus tuli üle elada võõrsilmängus Jüri Gümnaasiumi põllul FC Tiigrite vastu, kus me surusime kogu mängu, lõime vastaste väravale peale 20-25 korda, aga peale 1 kolli enamat ei suutnud...
Et ka kodumeeskond oma 3 üritusest ühel sihile jõudis, pidime leppima vaid 1 punktiga... Etterutates võib öelda, et see maksis meile tõenäoliselt 2. koha liigas.

Viimasest 3 kevadringi voorust lootsime koguda 4-6 punkti, saime 3.
Võõrsil peetud mängust Kärdlaga on foorumis juba juttu olnud, jätame selle sinnapaika -kaotus - 2:3. Võitu oleks palju tahta olnud, viik olnuks juba õiglasem tulemus.

Õismäel peetud mängus FC Nimetaga pidas 1:0 seis vastu pea viimase veerandtunnini, siis võttis kodumeeskond oma ja meie osaks jäi lõpu eel löödud auvärav- tugevam võitis 3:1.

Viimases mängus alustasime kodus üliloiult FC Futu vastu, kaotades poolaja 0:1, lõpuks kindel 5:2 võit meile.

Kevadringis kaotasime aga 3 väga olulist põhimeest - mai keskel sattus autoavariisse ja sai tõsise peavigastuse Raix, Kärdla mängus vigastas põlve Step ja Futu vastu vigastas jalga vv Märt.
Neist Raix sai sügisringi teisel poolel uuesti treenima/mängima hakata, teised 2 aga olid väljas hooaja lõpuni.
Sügisringi alguses langes hooaja lõpuni välja ka põhikaitsja Klen aka dakrazy ning lisame siia vahepealse sügisperioodi, kus rivis oli vaid 1 ründaja 4st - ei teinud just meie elu kergemaks. Lõpuks saime neist 1 taas rivvi, teised taastuvad vigastustest... Selle tulemusena mängisime lõpus praktiliselt vahetus(t)eta.

Sügisringi alustasime Raplas ja vastaseks FC Streetrace.org. Mängu esimene pool oli kõik korras, läksime juhtima ja kontrollisime mängu, vahetult enne poolaega suutsime ennast kostitada omaväravaga ja andsime pikaks ajaks initsiatiivi kodumeeskonnale. Ja just lõpu eel, kui mäng hakkas jälle meie taktikepi all kulgema, lasi väravavaht vastaste nõrga kastiveeretatud palli jalgade vahelt väravasse... Sellega murdusime ning olime jälle komistanud kohe avavoorus ja jälle tänavarallitajatele.
Õnneks jäi see sügisringis meie ainukeseks kaotuseks.

Järgmise vooru põnevuslahingus alistasime FC Reaali 3:2, kusjuures 2 väravat lõime 5 viimase minutiga. Neist Aifo lõpuminutil peaga löödud koll oli eriline maiuspala! Peale eelmise hooaja kevadringi 1:8 allajäämist oleme me FC Reaali alistanud kõigis omavahelistes mängudes. Ja neid on peetud 4.

Mäng FC Soccernetiga polnud vähem põnevam. Kohe alguses viis eks-Eurouniv-lane Sass vastased ette, kuid 60. minutiks olime juba meie 2:1 ees.
Teise poolaja vahetused seekord ennast ei õigustanud ja lõpuks oli FCS peale viigiväravat ka võidule lähemal- siiski 2:2.
FCS-iga on bilanss veel parem, neile ei ole kaotatud viimases 6 omavahelises kohtumises.

Tiigrite mängule läksime suhteliselt pingevabalt, kuid kindlasti mitte alahinnates.
4:0 poolajaedu oli mängu otsustanud, lõppseisuks jäi 5:2. Kevadine häbi oli natukenegi leevendust saanud.

FC Nimeta vastu tegutsesime koduväljakul kindlalt ja mängisime ühe selle hooaja parematest mängudest. Vastased olid juba liigavõidu kindlustanud ja seetõttu ehk motivatsiooniga mõningaid probleeme. 3:1 poolajaedu sulas 10. minutit enne lõppu tehnilisemate ja kiiremate vastaste rünnakutelaviinis 3:3 viigiks, aga kadunud 3e punkti me taga ei nutnud- pigem rõõmustasime korraliku mängu ja saadud viigipunkti üle!

Võõrsilmäng peksupoisi Futu üle kujunes parajaks komöödiaks. Meeskond, kes lõpetas kokkuvõttes 2 viigipunktiga, lõi 10kesi meile avapoolajal 3 väravat ja 1 mehe liitudes veel ühe, juhtides korra isegi 4:1! Samas ei olnud meil kordagi plaani seda mängu kaotada ja loobuda konkureerimast veel võimalikule 3. kohale. Teiseks poolajaks võtsime eesmängiks 3 väravat ja need me ka saavutasime - endale mõttetult raskeks tehtud võit tuli lõpuks numbritega 5:4.
Sinnamaani olid meile vaid Nimeta (2x) ja Kärdla suutnud 3 kolli lüüa. Nüüd see jada katkes ja üsnagi võimatuna tundunud viisil... Meie purjus väravavaht sai oma karistuse vaatamata kokkuvõttes saadud 3le punktile!

Viimane mäng ja kodus vastaseks Kärdla. Eesmärgiks samasugune esitus, nagu mäng Nimetaga ja loomulikult 3 punkti. Lisaks sellele teha tasa Kärdlas toimunu!
Esimesel poolajal ei realiseerinud meie oma olukordi, Kärdla skooris penalti. Teise alguses panime täistuurid peale ja peale 10 minutit olime juba 2:1 ees. Aifo kena löök ristnurka poolaja keskel lõpetas Kärdla piinad ja sel hetkel olime me liigas OMA 3. kohal! ;)

Peale liigavõitjate FC Nimeta, kes teistest lihtsalt üle oli, ei klappinud meil mäng kohe kuidagi FC Streetrace´iga. Kuigi mõlema käest saime 1 punkti, sutsime me 6. kohal lõpetanutele lüüa vaid 2 väravat, samas kostitasime Nimetat 4 korral.
Kõikide teiste meeskondadega jäi meie bilanss plusspoolele, seegi korralik saavutus.
Kaitse oli meil liigas koos FCS-iga 3., rünnak jäi enamusele resultatiivsuselt alla, samas oligi meie mäng vasturünnakutele rajatud ning enamuse ajast püüdsime midagi 4-5-1 laadset mängida, niipalju kui mingist asetusest õlleliigas üldse juttu saab olla.

Viimases selle hooaja mängus hoidsime pöialt FCSt.org´i võidule (mis aidanuks meid kolmandaks) või FCR-i kindlale võidule, lootuses näha palju kauneid väravaid reaallaste esituses ja röövida Kärdlalt 2. koht, mille saavutamisest ja edasipääsust 4. liigasse foorumis juba jutud nii kindlaks läinud olid. Eks Reaal oleks ülesminekust ikkagi loobunud, aga asi ei olnud ju selles! ;) Mäng lõppes kahjuks ebahuvitava ja meid-mitte-rahuldava viigiga, mis ei lasknud kummalgi meie soovil täituda. :P

Ei hakka siin olekseid pilduma- reaalsus on see, et kevadel Jürisse jäi meie võimalik parem tulemus (loe: 2. koht).
Misiganes ei juhtunud meie teistes mängudes, sealt (Jürist) pidanuks vajalik tulemus igast asendist ära tulema. Ei tulnud.
Selleks tuleb väravaid lüüa! Aga tagantjärele on ju nii hea tark olla!

Tänan Eurouniv FC poolt kõiki sel aastal 5. liiga Põhja piirkonnas mänginud meeskondi ja loodan järgmisel aastal maailma mõnusaimas õlleliigas jälle kohtuda! ;)

sicmic
28.10.03, 00:40
Aitäh, et selle fakti välja tõid :D

Originally posted by iir
FCS-iga on bilanss veel parem, neile ei ole kaotatud viimases 6 omavahelises kohtumises.
----
Tänan Eurouniv FC poolt kõiki sel aastal 5. liiga Põhja piirkonnas mänginud meeskondi ja loodan järgmisel aastal maailma mõnusaimas õlleliigas jälle kohtuda! ;)

Tore kokkuvõte, ehk on ka mõnel meie meeskonnast aega taoline jutuke sepistada? :oih:

jyriöö
28.10.03, 13:11
Originally posted by iir

FC Nimeta vastu tegutsesime koduväljakul kindlalt ja mängisime ühe selle hooaja parematest mängudest. Vastased olid juba liigavõidu kindlustanud ja seetõttu ehk motivatsiooniga mõningaid probleeme.

Way to go, Antz! Suurepärane kokkuvõte. Ainult üks asi - Nimetal oli sügisringis liigavõidu kindlustamiseks meie vastu siiski ühte punkti vaja. Ja kahjuks nad selle lõpuminuteil ka said. Arvestades meid hooaja eel ja jooksul tabanud vigastusi, olen isiklikult 4. kohaga rahul ja poodiumit taga ei nuta. Tehniliselt olid ettepoole jäänud satsid siiski meist paremad ja lõppkohad selles suhtes õigustatud. Parimaks mänguks loen hooaja finaali Kärdla vastu, sest suutsime survet vältida ja ka võidu võtta. Ülejäänus võib Antzuga vaid nõustuda ja järgmisel aastal üritaks Streetrace\'i sündroomist ka lahti saada.

Muide, siinkohal võiks ära märkida ka pisikese fakti, mida Antz oma ilmselt tagasihoidliku natuuri tõttu kokkuvõttes välja tuua ei raatsinud. Nimelt valiti eelpoolmainitud pallur klubi lõpupeol ülekaalukalt meeskonna hooaja parimaks. :õnnelik:

-Antz-
01.03.04, 14:29
Meie vaimne isa ja meeskonna looja teeb asjad selgeks! ;)

http://akamai.tehnokratt.net/gems/matu/eufc02.wmv

lume
01.03.04, 15:24
Väga kõva reklaam, oskaks mängida, tuleks kohe teie punti :)

rauno
01.03.04, 15:52
lahe reklaam:)

-Antz-
01.05.04, 17:35
Täna tuli hooaja avamängus Õismäel võtta vastu valus 3:4 (3:3) kaotus SC Tallinna Kuraditelt.
Esimese poolaja 25 minutiga oli seis juba 3:3! :)
Seejärel mäng veidi rahunes ja teisel poolajal olid paremad võimalused juba EUFC-il, kui Raix korra posti ja korra latti kolistas, aga veerand tundi enne lõppu lõid hoopis Kuradid vasturünnakul võiduvärava ja hoolimata paarist võimalusest üsna mängu lõpus, oli kaotus tõsiasi.
EUFC-i poolt skoorisid: Sven Keert, Raimond \"Raix\" Lind ja Jüri \"jyriöö\" Lõssenko.
Tänud vastastele korrektse mängu eest!

trouble
01.05.04, 18:49
väga lahe meeskond on Eurouniv FC
mäng oli tasavägine Edu teile!
väike kurat

coco
01.05.04, 20:08
aitähh eurodelegi toreda mängu eest, mäng oleks võinud mõlemale poole lõppeda, tore et täna meie poole tuli.:õnnelik:

jyriöö
03.05.04, 10:50
Jep, erinevalt Nimeta staaridest üllatasid Kuradid meid positiivselt. Kui isegi möla oli, siis ainult kohtuniku aadressil :). Korrektne, samas võitluslik mäng. Noored lükkasid küll kenasti söötu, kuid momente oli kokkuvõttes meil isegi rohkem. Lisaks eelpoolmainituile tõid vastased 1. poolajal palli kaks korda joonelt ära. Edu SCTK-le liigas ja sügisringis üritame uuesti.

-Antz-
11.05.04, 22:13
Täna saime võõrsil FC Mimino käest peksa. Kodumeeskonna poolt vaadatuna olid numbrid 9:3 (3:2)!
Esimesel poolajal püsis mäng enam-vähem võrdsena, teisel kõmmutasid vastased küll individuaalse meisterlikkuse, küll meie eksimuste pealt nagu ise tahtsid.
Eelmisel hooajal mängus 3 väravat löönuna ei õnnestunud kordagi kaotada, sel aastal tundub esialgu vastupidi olema! :)

Järgmises mängus ei lähe samuti kergemaks, vastuoksa... JK Minevik pidavat olema veel parem, kui tänased oponendid, pealegi kohtume Õismäe Hum. Gümn. Betoonarenal... Õlleliigasse invasiooni teinud mägede pojad ja muud sarvilised paistavad puhta töö tegevat!
Ilusama homse nimel tõstame aga ikkagi paar :õlu::õlu:! ;)
EUFC-i väravad lõid: Mihkel Artemjev aka mihkel, Karel Kangro ja Raimond Lind aka Raix.
Kollase teenis Jüri Lõssenko aka jyriöö.

P.S. Kes tahab, võib natuke kohtuniku kallal viriseda. Meie tegime selle juba platsil ära ja ega lõpptulemus sellest muutunud oleks. Peace!

kallas
12.05.04, 00:46
Originally posted by -Antz-

Täna saime võõrsil FC Mimino käest peksa. Kodumeeskonna poolt vaadatuna olid numbrid 9:3 (3:2)!
Esimesel poolajal püsis mäng enam-vähem võrdsena, teisel kõmmutasid vastased küll individuaalse meisterlikkuse, küll meie eksimuste pealt nagu ise tahtsid.
Eelmisel hooajal mängus 3 väravat löönuna ei õnnestunud kordagi kaotada, sel aastal tundub esialgu vastupidi olema! :)

Järgmises mängus ei lähe samuti kergemaks, vastuoksa... JK Minevik pidavat olema veel parem, kui tänased oponendid, pealegi kohtume Õismäe Hum. Gümn. Betoonarenal... Õlleliigasse invasiooni teinud mägede pojad ja muud sarvilised paistavad puhta töö tegevat!
Ilusama homse nimel tõstame aga ikkagi paar :õlu::õlu:! ;)
EUFC-i väravad lõid: Mihkel Artemjev aka mihkel, Karel Kangro ja Raimond Lind aka Raix.
Kollase teenis Jüri Lõssenko aka jyriöö.

P.S. Kes tahab, võib natuke kohtuniku kallal viriseda. Meie tegime selle juba platsil ära ja ega lõpptulemus sellest muutunud oleks. Peace!

Olen sügavalt teisel arvamusel kohtuniku koha pealt!!:viha: :kaval: :deemon:

-Antz-
12.05.04, 04:37
Originally posted by kallas
Olen sügavalt teisel arvamusel kohtuniku koha pealt!!:viha: :kaval: :deemon:

Seda küll. Aga see on V liiga ja peale Mr. Tutki tähelepanu juhtimise suurtele ebakohtadele (kohtuniku väga ähmane silmavaade, oma sõprade mängule arbiiteri-töö saamine ja kohati ülimalt halenaljakad ühepoolsed otsused), ei võida me sealt midagi.
Väike ääremärkus läheb ehk EJL-is kirja, aga sellega see asi jällegi piirdub, kohtunike põud on ju kõigile teada...
Kas just kõige parem variant on endistest kohtunikest, praegustest treeneritest ja klemmidest satsile nendega koos viinavõttev mees kohtunikuks määrata...? :oih:
See jääb ikkagi Liidu otsustada ja seekord (olgem ausad) pandi ilmselgelt puusse...
Edu teistele satsidele FC Miminoga, kerget jalutuskäiku sealt loota ei ole!

ha2
12.05.04, 11:17
See oli muideks asendus kohtunik ! See mäng oli mulle määratud, kuid kuna läksin Kuraditesse siis seda ei saanud enam vilistada. :õnnelik: Aga ma oleksin sellest mängust viigi välja vilistanud siiski. :D

-Antz-
15.05.04, 18:00
Täna saime siis komanda kaotuse sel hooajal - Õismäel tuli 3:6 (2:3) alla vanduda JK Minevikule.
Kokkuvõttes ei kujutanud vastane endast midagi hirmsat, aga meiepoolsed väikesed ja suuremad kalad võimaldasid neil väravatearve ikkagi suht suureks kruttida...
Ise lõime 3 ilusat väravat (mis esialgu paistab meil igas mängus õnnestuvat), aga kasu pole sellest suurt miskit, kui endal pidevat puur ääretasa täis lasta lüüa!
Ega me suurt kurvasta, sest eks meie tase olegi sel hooajal ilmselt tagumiste kohtade pärast võidelda - õlleliigat, nagu varemgi mainitud, on sel hooajal päris korralike satsidega õnnistatud. Vähemalt meile tundub niimoodi! :)

EUFC-i poolt said jala valgeks: Raimond Lind, Mihkel Artemjev ja Ando Meerbach.

Täname ka vastaseid (kes siia vaevalt kunagi kiikavad ;)) korrektse mängu eest!
Ja kohtnikutöö oli ka tip-top!
Igati ilus jalgpallilaupäevak! :õnnelik:

Ramm
15.05.04, 18:05
Kurat mina palvetasin ja elasin kaasa Eurouniv FC\'le et äkki teevad ära aga võta näpust :( Pole hullu vaja see krdima JK Minevik ja FC Mimino peatada..samad inimesed seal..vanad,kogenud,aeglased,tehnilised...

jyriöö
15.05.04, 22:57
Ei ütleks, mõlemad tšurkade satsid on üllatavalt kärmed olnud, söötu lükkavad ühe puutega väga osavalt ja Minevikul on paar tehnikakunni ka varnast võtta. Kuigi mõlemad on täiesti mängitavad. Oleks meil täna 4 täiesti välditavat bläkki tegemata jäänud, oleks skoor suht respektaabel olnud.

Edit: ülelugemisele järgnevalt tahaks lisada seda - nagu Antz armastab öelda: \"Oleks perses küüned, istuks laes\"

-Antz-
05.06.04, 16:05
Eurouniv FC alistas täna Rannaväraval peetud põnevuslahingus FC Soccerneti 3:2 (3:1) ja sai esimesed punktid sel aastal lõpuks tabelisse!
Kohe mängu alguses spurditi 3:0 eduseisu, aga mida aeg edasi läks ja väsimus murdis (vahetusi oli täna täpselt 0), seda rohkem FCS sihile lähemale jõudis.
Meie õnneks üle 2 neil siiski tagasi mängida ei õnnestunud.
Söödumäng oli küllaltki kobe ja tegelikult jätsid vastased parajalt ruumi kah.
Tänud FCS-ile, meievahelised kohtumised on alati pingelised ja põnevad olnud, seekord läks siis sedasi.

Väravate autoriteks: Kaur Sau (2) ja Jüri Lõssenko.

P.S. Miq tegi korraliku vile kah! ;)

Hunt
05.06.04, 18:08
Suured Õnnesoovid EUROKATELE esimese kolme punkti eest sellel aastal;)

-Antz-
12.06.04, 15:12
Originally posted by Hunt

Suured Õnnesoovid EUROKATELE esimese kolme punkti eest sellel aastal;)

Ja nüüd teile siis õnne! :lahe:

Täna Väike-Õismäe Gümn. kunstmuruväljakul tuli noorele FC Kakumäe meeskonnale 2:5 (0:2) alla vanduda.
Pikalt pole midagi jutustada, esimesel poolajal magasime, teisel korra ärkasime ja vähendasime vahet 2:3-le ning lõpp kuulus jällegi kodumeeskonnale. Parem võitis. Lihtne.
EUFC-i skoori eest hoolitses Kaur Sau (2) ning vastaste oma eest Peeter Lusmägi ja Andres-Andi Sarv omaväravatega...

Hunt
12.06.04, 19:19
muidugi te ise aitasite ka natuke meid võidule! Samas suured tänud hea ja korraliku mängu eest:õnnelik:

Hunt
26.06.04, 01:40
Egast midagist kui nüüd tuleb teil kas viik või võit ära võtta;)

-Antz-
26.06.04, 18:18
Originally posted by Hunt

Egast midagist kui nüüd tuleb teil kas viik või võit ära võtta;)

Tuli võit jah ära võtta.
Numbritega 1:3 (0:2) jäi Õismäel kodumeeskonnaks olnud FC EBS Team alla Eurouniv FC-le.
Oli kena söödumängu, ilusaid võimalusi, emotsioone ja sõimamist, sekka mõni kollane kaart. Igasugu asju juhtus ikka. ;)
EUFC-i väravad: Sven Keert (pen.), Mihkel Artemjev ja Kaur Sau.
Kohtumiseni sügisringis!

Hunt
26.06.04, 22:04
Eurokatel oli rohkelt võimalusi aga kahjux või õnnex;) ei suutnud te neid ära lüüa:kaval:

U2
04.07.04, 22:28
On sellel hooajal herr Aifot ka Eurounivi eest võimalik pelamas näha?

aiFo
05.07.04, 19:06
Originally posted by promootor

On sellel hooajal herr Aifot ka Eurounivi eest võimalik pelamas näha?

mine sa tea... ;)

fännide survel võib ju tõesti juhtuda, et jooksen kunagi jälle platsile :P

-Antz-
12.07.04, 05:20
Pühapäeval, 11. juulil Hiiu kunstmuruväljakul toimunud sõprusmängus alistas Eurouniv FC kindlalt 4:0 (3:0) JK Jalgpallihaigla.
Esimesel poolajal olime parajalt üle ja purjetasime suhteliselt turvalisse eduseisu, teisel poolajal mäng võrdsustus, kuid päris viimasel minutil suutsime me veel 1 lisada.
Skoori tegid: Kaur Sau (2), Jüri \"jyriöö\" Lõssenko ja Mihkel \"mihkel\" Artemjev.
Tänud vastastele korrektse mängu eest!

vandersell
12.07.04, 11:22

Pühapäeval, 11. juulil Hiiu kunstmuruväljakul toimunud sõprusmängus alistas Eurouniv FC kindlalt 4:0 (3:0) JK Jalgpallihaigla.
Mina tänan veelkord meeskonnakaaslasi kes aitasid tähtpäeva puhul esimest korda puuri puhtana hoida :)

Raix
12.07.04, 11:46
Originally posted by vandersell

Mina tänan veelkord meeskonnakaaslasi kes aitasid tähtpäeva puhul esimest korda puuri puhtana hoida :)

Sell-Seller, me täname ikka sind, et sa nii suure vanuse juures nii hea mängu tegid! :) :prill1:

Õnnitlused veelkord, my mate! :arm3:

-Antz-
20.07.04, 22:43
Teisipäeval, 20. juulil Rannavärava staadionil peetud sõprusmängus õnnestus meil alistada FC Streetrace.org 6:5 (5:2).
Eelmisel hooajal liigas jäi nende üle võit saamata (1:1, 1:2), seekord siis suutsime selle heastada.
Poolajaedu uinutas meid sedavõrd, et hakkasime platsil sõprusmängule kohase rahuliku mängu ja ründamise (jätkamise) asemel hoopis arusaamatuid liigutusi tegema ja lasime vastasel 5:5 viigistada. Natuke enne lõppu lõime siiski minu arust teenitud võiduvärava.
Jala said valgeks 6 erinevat meest: J. Lõssenko, M. Artemjev, K. Sau, M. Kallas, K. Kangro ja R. Jürgenson. :)

Täname ka vastaseid mõnusa mängu ja külalislahkuse mittekuritarvitamise eest! ;)

Refieus
21.07.04, 10:41
Tänud ka siitpoolt, lahe mäng oli ja nägime palju väravaid:) Striit magas esimesed 7 minutit:)

-Antz-
31.07.04, 20:43
Laupäeval, 31. juulil õnnestus vihmavete poolt üle ujutatud Õismäe HG kunstmurul liiga hetke liidritel selg korralikult prügiseks teha - seljatasime SC Tallinna Kuradid 7:2 (0:1).

Esimesel poolajal oli meil mitu supervõimalust juhtima minna, aga löögist väravaposti me enamat ei suutnud - hoopis natuke tobedalt kinkisime vastastele penalti, mille hr. ekskoondislane kindlalt realiseeris. :)
Miski ei ennustanud kodumeeskonna hävingut.

Teisel poolajal hakkasime aga kohe sellega pihta, mis meil sel aastal kohe kuidagi ei ole õnnestunud ja see on väravate löömine.
Kiirelt oli kaotusseis 2 väravaliseks eduks mängitud ja hoogu ei lastud raugeda!
Kuradid andsid liiga varakult alla, kuigi seisul 1:3 oli ju veel võimalik mängu tagasi tulla...

Viimastel minutitel õnnestus meil 2 kollast teenida ja vastastel veel korra sihile jõuda - pingelangus tuli 5 min. ettenähtust varem, aga see oli ilmselt paratamatu.
Mängisime natuke laatsareti-laadse koosseisuga ja ilma vahetusteta, huvitav asi on see, et kõik parimad mängud oleme säärases olukorras olles teinud! :oih:

Väravalööjad: R. Jürgenson (2), K. Laus, S. Keert, M. Artemjev, R. Lind ja A.-A. Sarv.

Kohtunikutöö oli tiptop, kiitus Miq (väikeseid vaidlusi tuleb ikka õlleliigas ette)! ;)

Tänud vastastele mängu ja selle eest, et nad need 3 punkti meile võimaldasid, me oleme selle üle üsna rõõmsad! ;)

P.S. Edu 4. liigas... :lahe:

makser
01.08.04, 06:12
sa tahtsid vist öelda et P.S edu 5 liigas, sest sellise mänguga nagu me näitasime teie vastu ei saa me sinna 4 liigasse kohe kindlasti...

Hunt
01.08.04, 15:36
Minupoolsed õnnesoovid eurountidele;)

Devil
01.08.04, 19:29
Respect! 2 poolaeg oli pealtvaatajatele kena show :).

-Antz-
07.08.04, 19:10
Eelmise nädala suurest võidust Kuradite üle sai seekord kaasa võtta vaid hea tuju - 7. augustil tuli Rannaväraval üheksakesti (!) vastu astuda FC Miminole ja 1:5 (0:3) kaotus oli tõsiasi...

Juba hommikul tabas meid halb uudis - väravavahi vigastus osutus niivõrd tõsiseks, et käsi pandi 3ks nädalaks kipsi... Kas ja millal teda sel hooajal veel meie väravasuul näeb, on esialgu teadmata.

Lisaks sellele on suur suvi lihtsalt käes ning reisid Saaremaale ja välismaale; kihluspeod ja pulmad; kokkutulekud ja lahkuminekud vajavad sedavõrd korralikku tähistamist, et jalgpalli jaoks kipub mehi nappima.

Kohe mängu algusest hakkas vastane päris hoogsalt keerutama ja ega tulemuses küll kordagi kahtlust ei tekkinud, selgeks oli vaja teha vaid lüüasaamise suurus.
Enam-vähem talutaval tasemel seda hoida õnnestuski. Teise poolaja alguses vähendasime vahet 1:3-le ja korraks oli lootust vahe ka minimaalseks lüüa, kuid seda ei juhtunud ja vastane läks kindlalt oma teed.
2-meheline vähemus on ikka liig, et sealt midagi välja võluda.
Seekord siis sedasi.

Auvärava autoriks oli Sven Keert.

Tänud nendelegi meestele, kes kohale tulid ja kena sooja suvepäevase sauna vastu võtsid! ;)

Kohtunik oli Taurafeldt (peaaegu nii vist kirjutatakse) ehk siis paras udu, aga kes see sellise palavusega ikka väga mõistlikuks jääda suudab! :P

Martin
08.08.04, 11:49
Vabandan, kuid kuulsin, et te plaanite mingi grupiga Portugal-Eestit vaatama minna. Kui ma väga ei segaks, siis oleks ehk ka huvitatud (2 kohta). Kui on ruumi ja jutt tõele vastab ja ma sobiks kaasa, siis võiks privaatselt edasi kontakteeruda. PM sõnum nt.

-Antz-
14.08.04, 15:25
14. augustil pidime Wismari tn. kunstmuruväljakul vastu võtma selle hooaja 7nda kaotuse, kui võimalustevaeses mängus jäi 1:3 (0:0) alla JK Minevikule.
Esimesel pooajal oli väga korrektne mäng ja harvaesinevalt hea vilepartii, kus kohtunik ka poolemeetrised suluseisud mõlema meeskonna poolt kenasti ära võttis.
Teisel mängupoolel jäime penaltist taha, kuid suutisime tänu vastaste väravavahi trahvikasti piiril uitamisele viigistada.
Viigiseis oli aga kõik, mida suutsime, sest Minevik lõi lõpus veel 2 väravat ja võitis teenitult.
Täiesti uskumatu oli aga nende 3nda värava sündimine, kus nii korrektse vile puhul (teisel poolajal hakkas siiski natuke liialt samanimeliste kodumeeskonna tegelaste kasuks kalduma) lasi kohtunikuseltsimees mineviklase vähemalt 3-4 meetriga suluseisus olles palli saanuna oma teed minna ja skoorida. Kedagi teist seal lähistel ei olnud, et oleks võimalik spekuleerida passiivse suluga vms. Oli küll kummaline. :oih:

Eurouniv FC auvärava autoriks: Jüri \"jyriöö\" Lõssenko.

Suluseisus olemise või mitteolemise üle kaptenina protesteerides sai kollase A.-A. Sarv.

Jääme ootama suve lõppu ja vahetusmehi! Sügisringis neid näha pole olnud...
:r66m15:

-Antz-
04.09.04, 16:07
Armsal Rannavärava staadionil sai alistatud vana rivaal - FC Soccernet - 4:2 (2:1)!
Kohe esimesel minutil õnnestus meil vastaste kaitsest kena ühepuute-söödumänguga läbi purjetada ja skoor avada! Igati sobiv algus.
Poolaja keskel lasksime väga lihtsast olukorrast viigistada, aga peale seda oli tegemist one-way trafficuga - lõpus veel FCS-ilt lohutusvärav lõppnumbreid soliidsemaks muutmas.
Juba teist korda sel hooajal laseb Soccernet meil vabalt oma söötu lükata ning platsil omatahtsi majandada ja me täname neid selle eest ilusa :)ga!

EUFC-i eest tegid seekord skoori: Richard Jürgenson, Jüri \"jyriöö\" Lõssenko, Kaur Sau ja Sven Keert!

-Antz-
19.09.04, 16:13
Eurouniv FC mängis selle hooaja ainsas väljasõidukohtumises Kehras JS Meteoriga 3:3 (0:2).
Esimesel poolajal tegime põhimõtteliselt mis tahtsime, aga selle tulemusena saavutasime vaid 2-väravalise edu. Kodumeeskond mängis ilmselt veidi nõrgendatud koosseisuga, sest millega muidu seletada sellist asjade käiku...
Samas oli meie esimene omavaheline kohtumine sarnaselt kulgenud.
Vastased teenisid ka 1 kollase, mis võinuks nõrgema närvikavaga kohtuniku käes ka hiljem veel punaseks tõmbuda, aga Zorz ilmselt eesti keele peensusi nii hästi ei mõista ja laseb ennast meelsasti \"õliks\" nimetada...
Teisel poolajal näitas Meteor juba hoopis teisest puust mängu, kuid ikkagi suutsime meie edu 3-väravaliseks kasvatada.
Sealtmaalt domineeris teise poolaja keskel jällegi kodusats ning suhteliselt vaieldavas olukorras antud penalti skoorimise järel said nad õige sõidu sisse ning viigiseis oligi üsna pea käes.
Vastu ootusi nad meid päris maa sisse taguda ei suutnud, vaid hoopis meil olid paremad võimalused mäng ikkagi võidukalt lõpetada.
Kahjuks oli vastaste kollkipril täna erakordselt hea päev ja punkti eest peavad meteoorlased oma väravavahi supertõrjeid tänama...
Isiklikult jäin punktida rahule, kuigi olekseid võib ju alati loopida!

Eurouniv FC väravaautorid: R. Lind, S. Keert ja K. Sau.

Tänud vastastele põneva mängu eest - 1 väheseid satse, kelle vastu sel hooajal miinusesse ei jäänud! ;)

-Antz-
23.09.04, 22:25
Täna, 23. septembril, Rannavärava staadionil sai Eurouniv FC muda-vihma-jalgpallis jagu FC IT nimelisest meeskonnast 2:1.
Mõlemad huntide väravad läksid Jüri Lõssenko arvele.

Lasnaman
24.09.04, 00:13
Njah oli vägev ja tasavägine mäng teie vastu. See märkus oli õige, et Meteoril oli nõrgendatud koosseis, eriti kaitse poolelt, aga see pole mingi vabandus ja klubi enda sisene asi. Hea, et üldse 11 meest kokku kraapisime, kuna üks õnnejunn suutis mängule sõites veel avarii teha. Imelik on see nati, et 2 mängu on kulgenud täpselt sama stsenaariumi järgi ja lõpptulemus ikka viik :) Ju siis võrdete heitlus. Edu viimases voorus ;)

Hunt
24.09.04, 19:43
Seda edu nad vajavad kohe kõvasti;)

-Antz-
02.10.04, 15:36
Selle hooaja viimases liigamängus viigistas EUFC Rannavärava staadionil FC EBS Teamiga 3:3 (0:2).
Peale uimast ja tujutut avapoolaega, kus me 2-väravalisse kaotusseisu jäime, suutsime end teisel nõnda palju kokku võtta, et kümmekond minutit enne lõppu juba 3:2 juhtima minna. Muidugi lasime aga viimastel sekunditel endale jällegi värava lüüa ja isegi teoreetiliselt ei ole 5. koht enam võimalik.

Vastaseid tänada ei kavatse.
Kevadringi mängus oli neil mure. Mõlemal ju valged särgid. Kuna meil enamasti alati vestid kaasas, siis panime võõrsil mängides oponentidele vastu tulles need ka selga. Lubadus jäi tookord sügisringis vastupidi toimida. Enne mängu irvitasid aga mõned tegelased rahulolevalt ja väitsid sellest mitte halligi teadvat ning nii pidi meie mees autoga taas Õismäele sõitma, et mäng ikka korralikult peetud saaks!

Meie poolelt tegid skoori: Karel Kangro, Klen Laus ja Jaan-Vidrik Korp
Kollase kaardi sai: Richard Jürgenson

jyriöö
04.10.04, 11:04
Meite väravalööjad siis sel hooajal:

Kaur \"kaur\" Sau - 7
Sven Keert, Jüri \"jyriöö\" Lõssenko - 6
Raimond \"Raix\" Lind - 5
Mihkel \"mihkel\" Artemjev, Richard \"Rix\" Jürgenson - 4
Andres-Andi \"-Antz-\" Sarv - 3
Karel Kangro, Klen \"dak\" Laus, Ando Meerbach - 2
Jaan-Vidrik Korp - 1

Järjekordselt jagunesid väravad väga ühtlaselt ja kogu EUFC eksisteerimisajal pole keegi hooajal üle 7. värava lüüa suutnud.

EDIT: Raixi tungival soovil lisasin veel paar jutumärki

Ajuvaba
04.10.04, 12:39
Algselt postitas -Antz-

Vastaseid tänada ei kavatse.
Kevadringi mängus oli neil mure. Mõlemal ju valged särgid. Kuna meil enamasti alati vestid kaasas, siis panime võõrsil mängides oponentidele vastu tulles need ka selga. Lubadus jäi tookord sügisringis vastupidi toimida. Enne mängu irvitasid aga mõned tegelased rahulolevalt ja väitsid sellest mitte halligi teadvat ning nii pidi meie mees autoga taas Õismäele sõitma, et mäng ikka korralikult peetud saaks!

Vabandan omalt poolt EBS´i irvitajate eest. Kahjuks olid meie vestid Hiiumaal Kalev 2. kaasas.

marcello
06.10.04, 16:07
Edu ülemikumängudeks:)
Loodetavasti on teil endal ka isu suurenevasse neljandasse liigasse tõusta!

-Antz-
06.10.04, 17:23
Algselt postitas marcello

Edu ülemikumängudeks:)
Loodetavasti on teil endal ka isu suurenevasse neljandasse liigasse tõusta!

IV liiga üleminekumängud:
Põhja piirkond:

*Üleminekumänge ei toimu seoses FC Tiigrite poolt antud teise loobumiskaotusega ning IV liiga Põhja piirkonda tõuseb Eurouniv FC.

------

Vot sedasi! ;)

Zajats
06.10.04, 19:13
Kahju ... :D

... nii tore oli Teiega mängida ..:õnnelik:

marcello
07.10.04, 08:26
Algselt postitas -Antz-

IV liiga üleminekumängud:
Põhja piirkond:

*Üleminekumänge ei toimu seoses FC Tiigrite poolt antud teise loobumiskaotusega ning IV liiga Põhja piirkonda tõuseb Eurouniv FC.

------

Vot sedasi! ;)

no näed siis:õnnelik:

-Antz-
09.02.05, 18:30
Hei!
Jalgpalliga sel küll vähe pistmist, aga ega meie teisi alasid ka ära põlga ning alade vahelist vaenu ei õhuta! ;)
Nimelt pidas Eurouniv FC sõpruskohtumise korvpallis III liigas palliva Korvpall.ee-ga ja saavutas 77:73 võidu.
Nii et jalgpalli mudaliiga sats võib samal tasemel korvpallis tegutsevale meeskonnale ära teha küll! ;)

Järgmiseks saadame meie mehe starti pühapäeval Otepääl! :lahe:

Kena talve jätku! :)

---------------

IV liiga Põhja piirkonna esialgne koosseis peaks välja nägema siis säherdune:

Ajax Veteranid Tallinn
SK Mercury Tallinn
Kristiine JK
Saku JK
FC Goll Tallinn
FC Nimeta Tallinn
SJK International
FC Mimino Tallinn
SC Tallinna Kuradid
FC Reaal Tallinn
FC Volunder (FC Kakumäe)
Eurouniv FC Tallinn

Mõne meeskonna nimi pole siin päris korrektne, aga muutused pole veel kinnitet ka.

EDIT: to Devil

Devil
09.02.05, 18:56
Algselt postitas -Antz-

FC Volunder
mis krdi sats see veel on?

2mSööt3mMööda
09.02.05, 22:05
Algselt postitas Devil

Algselt postitas -Antz-

FC Volunder
mis krdi sats see veel on?
ex FC Kakumäe vist

Tez
21.02.05, 12:25
Kui teil on mõni põnev pidu või tähtis perekonna sündmus käimas, siis kutsuge meid ja ME RIKUME TEIE PEO ÄRA.
Hoolikalt valitud sõna, hästi planeeritud tegutsemine, õigesti suunatud pilk ja pidu ongi rikutud.

daK
21.02.05, 13:17
Algselt postitas Tez
Kui teil on mõni põnev pidu või tähtis perekonna sündmus käimas, siis kutsuge meid ja ME RIKUME TEIE PEO ÄRA.
Hoolikalt valitud sõna, hästi planeeritud tegutsemine, õigesti suunatud pilk ja pidu ongi rikutud.

Vedas Tez. Täna õhtul oleks kasutajanimi aegunud ;)

jyriöö
21.02.05, 15:47
:D. Tšeki igaks juhuks oma hot.ee mailiaadressi ka, seal võib sama jama olla :)

vandersell
21.02.05, 15:52
Ma olin jälle vales kohas kui nalja tehti.
Konspiratsioon?
Vandenõuteoreetikutel on jälle tööd.

-Antz-
17.04.05, 14:33
VÕG-i platsil võitis Eurouniv FC hooaja avamängus FC Volunderi 3:0 (1:0)

Esimesel poolajal oli kontroll rohkem kodumeeskonna Volunderi käes, aga korralik kaitse ja 1 supertõrje Vandersellilt hoidsid meid kursil.
Teisel mängupoolel kontrollisime mängu juba meie ja veel 2 väravat poolaja keskel otsustasid mängu saatuse.

EUFC-i poolelt lõid väravad: J.Lõssenko (2) ja R.Lind

vandersell
23.04.05, 20:58
Hoian p8ialt, Reaalile s2ru!!

jyriöö
25.04.05, 11:51
Hästi hoidsid, sell. 4:1. Algus oli päris rabe ja Pets koksas suht süütust olukorrast kena omavärava. Pärast seda saime hoo üles ja Sveni ja Ove iluväravatest olime poolajaks 3:1 ees juba. Ei saa märkimata jätta, et Reaali vv tegi teise kolli puhul oma traditsioonilise kala.
Teisel poolajal läksid vastased väiksele riskile ja kolme kaitsjaga mängides panid meid alguses surve alla, kuid õnneks midagi väga ohtlikku ei toimunud. Lõpus oli meil kontratest rohkem kui üks võimalus edu kasvatada, paraku oli sihik veits kalibreerimata.
Kaks mängu peetud ja vastased pole suutnud meile väravat lüüa :). Mis toimub??

Rein
25.04.05, 11:59
Algselt postitas jyriöö

Hästi hoidsid, sell. 4:1. Algus oli päris rabe ja Pets koksas suht süütust olukorrast kena omavärava. Pärast seda saime hoo üles ja Sveni ja Ove iluväravatest olime poolajaks 3:1 ees juba. Ei saa märkimata jätta, et Reaali vv tegi teise kolli puhul oma traditsioonilise kala.
Teisel poolajal läksid vastased väiksele riskile ja kolme kaitsjaga mängides panid meid alguses surve alla, kuid õnneks midagi väga ohtlikku ei toimunud. Lõpus oli meil kontratest rohkem kui üks võimalus edu kasvatada, paraku oli sihik veits kalibreerimata.

Ju sa suudad vastaseid siis oma hirmu all hoida.Nagu sa mind suutsid meie vahelises mängus ähvardusega - ma löön su jalaluud pooleks:P

Samas on teie kaks esimest vastast olnud suht nõrgad (teiega samal tasemel).

jyriöö
25.04.05, 12:05
Algselt postitas Rein

Ju sa suudad vastaseid siis oma hirmu all hoida.Nagu sa mind suutsid meie vahelises mängus ähvardusega - ma löön su jalaluud pooleks:P

Mõistlikke inimesi, kes sind platsil kogu aeg käperdada ei taha, ei ole vaja ähvardada

Tez
25.04.05, 14:03
Algselt postitas Rein

Algselt postitas jyriöö

Samas on teie kaks esimest vastast olnud suht nõrgad (teiega samal tasemel).

OI REINUKESEKENE, kas sina hakkasid Jürkat kartma või ???
Mine emme juurde ta lohutab sind ja pühib pisarad ära !!

marcello
25.04.05, 16:37
Way to go,eurokad:P
Ärge liiga hoogu ka minge,muidu ei saa järgmine hooaeg ühes alagrupis mängida.

ek
25.04.05, 17:28
mõistlikud inimesed ei luba vastasmängijal mängu ajal jalaluid katki lüüa

jyriöö
25.04.05, 17:48
Milles kühvel? Mäng oli kuu aega tagasi ja midagi ei juhtunud peale väikese suulise hoiatuse provotseerituna pidevast ebasportlikust käitumisest. Teie olete ju tõelised paipoisid, kes siin õige suhtumise asjus moraali peaksid lugema. Korjake nüüd kodinad kokku ja kobige oma privaatfoorumisse tagasi.

Rein
25.04.05, 19:04
Algselt postitas jyriöö

Milles kühvel? Mäng oli kuu aega tagasi ja midagi ei juhtunud peale väikese suulise hoiatuse provotseerituna pidevast ebasportlikust käitumisest. Teie olete ju tõelised paipoisid, kes siin õige suhtumise asjus moraali peaksid lugema. Korjake nüüd kodinad kokku ja kobige oma privaatfoorumisse tagasi.

Suuliste hoiatuste jaoks on kohtunik,mitte mingi suvaline TONT platsil :oih: :oih: :oih:

-Antz-
25.04.05, 19:35
Ok kutid, las ta jääb nüüd. Klattige omavahelised mängus aset leidnud ütlemised PM-i või mõnel muul teel. Ma olen üsna kindel, et kellegi jalgu ei murta ja mängus öeldakse ikka igasugu vahvaid ergutusi ka vastastele. :)

2 esimeses mängus oleme tõesti suutnud võita omasuguseid ja see oli ka peaeesmärgiks seatud. Tulevad karmimad satsid vastu, eks siis näe kuidas pilt tegelikult välja näeb. Loomulikult ei ole meil mingeid suuri illusioone nüüd tekkima hakanud. ;)

näx
26.04.05, 12:11
Tere mehed!! Loen siin teie jagelemist, kuid üks asi jäi arusaamatuks!! KAs see jalaluu löödi siis pooleks ka või jäi ainult jutuks?! :-)

jyriöö
26.04.05, 12:15
Mitte midagi ei juhtunud! Peale ühe lause, millest nüüd eriline mull on üles puhutud. Härra Reinu ei puutunud keegi näpuotsagagi, kuigi nüüd tagantjärgi selle vingumise taustal tundub, et üks tagasihoidlik profülaktiline koks oleks ära kulunud küll.

Raix
26.04.05, 12:46
Jürka on meil tegelikult üsna jõhker vend, et ega siin pikka nalja pole.. Ma hoiaks väljakul küll temaga korralikku pikivahet, sunnik rsk lajatabki kohe niimoodi sutsaki-sutsaki ära, et võid nägemist hooajale öelda!

Rein
26.04.05, 15:54
Algselt postitas näx

Tere mehed!! Loen siin teie jagelemist, kuid üks asi jäi arusaamatuks!! KAs see jalaluu löödi siis pooleks ka või jäi ainult jutuks?! :-)

Minu jaoks on see teema end ammendanud.Kui Jürka lihtsalt ei oska veidike jõulisemale mängule muud lahendust leida kui labane ähvardamine,siis on see tema probleem.Üldiselt ma soovitakin Jüril edaspidi veidikene oma suud talitseda.Kõik ei pruugi su nõmedatest naljadest alati aru saada ja see võib sulle endale oi oi kui valusalt kättemaksta.

Edu teile liigas ja loodetavasti läheb teil ka edaspidi sama hästi kui praegu on läinud.

kallas
26.04.05, 19:38
Algselt postitas Rein

Algselt postitas näx

Minu jaoks on see teema end ammendanud.Kui Jürka lihtsalt ei oska veidike jõulisemale mängule muud lahendust leida kui labane ähvardamine,siis on see tema probleem.Üldiselt ma soovitakin Jüril edaspidi veidikene oma suud talitseda.Kõik ei pruugi su nõmedatest naljadest alati aru saada ja see võib sulle endale oi oi kui valusalt kättemaksta.

Edu teile liigas ja loodetavasti läheb teil ka edaspidi sama hästi kui praegu on läinud.
Seda vöib vist juba vötta ähvardusena,et \"oi oi kui valusalt kätte maksta\",niiet Jüri liigu ringi ettevaatlikult,kuigi öues kena kevad...

Undi
26.04.05, 19:54
Et mingi kes-viimasena-sõna-võtab-võidab teema või?

-Antz-
01.05.05, 22:41
Eurouniv FC - FC Mimino 0:5 (0:2)
Õismäe Humanitaargümnaasiumi väljakul ei saanud kodumeeskond absoluutselt millegagi hakkama ja õnn oli et kaotusnumbrid selliseks jäid.
Ei saa me kuidagi Mimino-nimelisele satsile vastu - eelmisel hooajal jäid kaotusnumbriteks 3:9 võõrsil ja kodumängus 9-kesti mängides 1:5.
Enne tänast tabeliseisu vaadanuna ütleks nüüd, et iga pidu saab ükskord otsa! ;)

-Antz-
07.05.05, 20:11
FC Ararat - Eurouniv FC 3:0 (2:0)
Kollane kaart: S. Keert

Head mängu jätkus esimeseks 30 minutiks, kui evisime päris häid võimalusi ja kõik oli meie kontrolli all. Siis lasime ilmselt poolaja ootuses natuke jala sirgu, vastased lõid 2 kiiret väravat ja asi oligi korras...
Kuigi üritasime teist mängupoolt sarnaselt avapoolajaga alustada, oli Ararat juba kontrolli haaranud ja reaalset tagasitulekuohtu me luua ei suutnudki.
Lõpus pani nende võtmemängija (nr. 8) keskelt paarikümnelt veel ilusa pommi alanurka ja vormistas lõppseisu.
Andsime ära kindla võimaluse punkte võtta, see on selge.
Vastaste lõbus vuntsidega kapten imestas mängu käigus ikka mitut puhku, kuidas me Mimino käest niimoodi lutti saime. Aga ega see meie käes eriti keeruliselt käigi. Nagu mõnikümmend pealtvaatajat juuresolevalt pildilt ka näha võisid. ;)

-Antz-
15.05.05, 21:30
Eurouniv FC - SK Mercury 4:3 (0:0)

Uimase esimese poolaja järel löödi teisel mängupoolel lausa 7 väravat!
Skoori avas Mercury, kui karistuslöök meie väravavahi apsakast tee võrku leidis.
Peale viigiseisu jaluleseadmist, teenis Mercury kohe mingi nipiga penalti.
Lähedalseisjad ise ei osanud arusaadavat põhjust sellele leida.
Väikese ülekohtu lahendas aga Vandersell, kes alanurka suunatud tugeva löögi supertõrjega üle otsajoone lükkas.
Eks see oli ilmselt ka murdemoment, sest lühikese aja jooksul lõi EUFC 2 kaunist väravat, asudes 3:1 eduseisu.
Mercury vähendas küll veel 2-l korral vahe minimaalseks ja lõpus oli parasjagu pinballi kodumeeskonna värava lähistel, aga oma 3. võidu sel hooajal saime siiski kätte.

Meie väravalööjateks: S.Keert (3), O.Oot

-Antz-
23.05.05, 04:00
Jätkan oma personaalteemat. :)

22. mai soojal kevadõhtul kaotas Eurouniv FC Maardu kunstmurul oma kodumänge pidavale FC Golli meeskonnale 0:1 (0:0).
Võrdsete mängus, kus initsiatiiv siiski külaliste käes oli, saabus otsustav löök viimasel minutil, kui EUFC rünnakul palli kaotas ja Goll kontrarünnakust selle meie väravasse toimetas...
Kui ise hoolimata pidevale ründamisele löögile ei jõua, siis juhtub jalgpallis ikka selliseid asju.
Peale selle ei olnudki Gollil eriti mingeid suuri võimalusi skoori teha.
Ja see teeb selle punkti(de)kaotuse eriti mõrudaks.

Vastastele aga tänu, kõik oli ilus ja tore, sõbralikud poisid, kes ka kohalikke inimesi meie kultuuri ja jalgpalli külge integreerida üritavad! ;)
Igatahes - FC Goll on võitmatu? :)

Hunt
23.05.05, 13:51
kuidas siis võitmatu? AHJAA härrad! nagu näha siis nendega mängides ei tulegi eriti huvitavad tulemused;)

-Antz-
31.05.05, 22:13
Maikuu viimasel päeval sai Eurouniv FC lõpuks pidada oma esimese mängu sel hooajal oma koduväljakul - Rannavärava staadionil, kui kl. 18:00 alanud mängus tuli vastu võtta 4:6 (2:1) kaotus Ajax Veteranide meeskonnalt.

Kuna juba tund enne mängu algust olid avanenud taevaluugid, võis eelseisvast kohtumisest igasugu nalja oodata.
Järjest tugevnevas sajus mängu jälginud, ei pidanud loodetavasti pettuma. :)

Noored veteranid alustasid mängu teravamalt, minnes 10 minuti järel 1:0 juhtima.
Kodumeeskond sai aga ka üsna kiiresti jalad alla ja vastas Veteranide pallikaotuse järel kiirete reididega vastaste värava alla, millest poolaja keskel ka 2 ära realiseerida õnnestus - 2:1.
Veteranid olid poolaja lõpus üsna rabedad ja tegelesid rohkem üksteisega sõnelemisega.

Teise poolaja esimesel 10-l minutil juhtus aga midagi huvitavat ja seda mitte positiivses mõttes.
Kodumeeskond lasi silma kinni ja jala sirgu, kuni kujuteldav tabloo 2:5 kaotusseisu näitas...! Mõne hetkega löödi meile lihtsalt 4 kotti...
Kuna mänguaega oli alles veel kuhjaga, siis päris põõsasse veel püssi ei visatud. Vastane oli juba võiduga leppinud ja kaotasid surve tulemusena üsna kiiresti pea.
Ja keskvälja.
Suutsime Veterane korralikult suruda ja loogilise jätkuna ka 2 väravat tagasi lüüa. Eneseusk aina kasvas ja oponendid olid ilmselt juba väikeses paanikas, kuid hoolimata 2-3 superheale võimalusele mängu me viigistada ei suutnud...
Viimasel minutil, kui enamus mängijaid vastaste poolel viiki üritasid, lõid Ajaxi poisid kontrast lõppseisuks 4:6.

Vastased olid toredad poisid, mäng korrektne ja kõik OK, tänud neile! ;)

Eurouniv FC eest tegid skoori: M.Artemjev, E.Nõmm, K.Sau ja A.Meerbach
Kollase kaardi teenis: E.Nõmm

-Antz-
06.06.05, 06:30
5. juunil kl. 16:00 Kalevi kunstmuruväljakul - Kristiine JK vs Eurouniv FC 2:0 (1:0).
Kollane kaart külaliste poolelt: A.-A.Sarv.
Uimane mäng Huntide poolt, mis järgnes koondise edule eelmisel õhtul Liechtensteini üle ning sellele omakorda järgnenud toredale kesvamärjarohkele tähistamisele. :lahe:
Pooltes mängudes pole me üldse väravat suutnud sel aastal lüüa.
Kui samamoodi mängime, siis lõpetame kevadringi kindlalt 9 punktiga. Kokkuvõttes. :)
Vot sedasi.

jyriöö
15.06.05, 11:52
Kuna Antzul kadus suures segaduses Internet ära, siis võtan vabaduse siin paar sõna mainida.

14.06. kell 18.00 Rannavärava staadionil Eurouniv FC vs FC Nimeta 2:4 (0:2)
EUFC väravad - K. Sau ja T. Verev :baibai: <---- esimene liigavärav 4. hooaja peale, palju õnne, vanameister! Aga ära veel putsasid varna riputa.
Kaart - R. Lind
Pealtvaatajaid 25, väljak rahuldavalt künklik

Teisipäevaste mängude suur pluss on, et kõik on kained. Kahjuks olid esimesel poolajal keskkaitsjate mõtted vist möödunud kurnava tööpäeva juures, sest Nimeta kaks esimest väravat tahaks kohe ära unustada. Teisel poolajal saime korra 1:2 peale, aga need vähesed lootused, mis tekkisid, kustusid kiirelt. Teine värav päris mängu lõpus muutis seisu õnneks vähe ilusamaks.

Nimeta oli parem, aga veidi suurema õnne korral oleks mängida kannatanud küll. Nagu ikka traditsiooniks meil sel aastal - mõned lapsikud kalad kaitses ja oma võimalusi ei suuda realiseerida.

Tänud vastastele ka muidugi.

Raix
15.06.05, 12:47
Õnnitlused Tezile, supermees!! :baibai:

Mul õnnestus saada kohati päris pull \'hingega mängu juures\'-kaart. Nimeta vennaga palli pärast võideldes libisesin maha ja siis madis seda teab mille pärast lükkasin käe palli ette, et vend ei saaks edasi minna. Pole sellist asja enne veel juhtunud. :) Liiga suure innuga mängus, mis muud.

Muidu oli Nimetaga täitsa ok mäng! Egas midagi, andke aga samamoodi edasi!

Tez
15.06.05, 17:26
Tänan kõiki õnnitluste eest :r66m7:
Soovitan soojalt kõikidele, kes pole \"SEDA\" veel teinud e. SKOORINUD. :jump1:

-Antz-
18.06.05, 15:24
Saku JK ja Eurouniv FC vahelise mängu algus hilines pool tundi, kuna kohtunik oli haigestunud ja asendajat ei leitud kuidagi.
Lõpuks otsustasime ühe oma mängija vilega platsile saata, et mäng ikka peetud saaks.
Saku alustas teravamalt ja läks paarikümne minutiga 2:0 ette.
Ei puudunud meilgi omad võimalused, kui korra tabas Ebert posti ja eriti valus oli olukord, kus vastaste kipper kaugel karistusala piiril seikles ja Raix palli üle tema kindlalt väravasse tõsta tahtis. Kahjuks põrkas pall nii õnnetult et latist tagasi värava ette potsatas.
Pooltunni järel õnnestus meil aga 1 tagasi mängida ja kuni vaheajani jätkus mõlemapoolsete võimalustega mäng, kus kerge paremus ikkagi kodumeeskonna poolel oli.
Teisel poolajal lahtine mäng jätkus ja selle keskpaigas viigistasime, kui paremäär kastis maha tõmmati ja meie penalti realiseerisime.
Kohe järgmine rünnak võinuks tuua lõpuks pöörde meie kasuks, kuid kolmandat korda suutsime palli raamide pihta saata.
Nii palju andeks ei anta ja lõpp kuulus juba täiesti Sakule. 3 vastuseta väravat kuulutas kodumeeskonna kindlat 5:2 võitu.

Suurima õlletehase kodulinnas oli mängu kaemas ka värvikas ja lõbus pealtvaatajate seltskond, kes omadele kõvahäälselt kaasa elas.
Ja ilmselt oli tegemist Saku meeskonna juhendajaga, kes platsi kõrval ka kogu aeg hädaldas, et tema poisid lõhutakse kohe ära, kuigi mäng oli nagu iga teine madalama liiga kohtumine - ei rohkem, ei vähem vigaderohke.
Väljak muidugi paras kuumaastik. Rannavärav annab sellele platsile küll silmad ette, kuigi ka viimatinimetatu meeletu siledusega just uhkustada ei saa.

Enivei, ilus laupäevahommik ja järjekordsed null punkti meile tabelisse juurde.
Viimane voor kodus Kuradite vastu ja võibki kevadringile joone alla tõmmata! ;)

Skoorisid: A.-A. Sarv, R. Kampus (pen.)

-Antz-
28.06.05, 21:40
Rannavärava staadionil: Eurouniv FC - SC Tallinna Kuradid 1:3 (0:0)

Viimastel minutitel lasime paarist korralikust kalast endale 2 väravat lüüa.
Mäng ise sellel toredal heinamaal polnudki kõikse hullem, aga tulemus jätab meid suvepuhkuse ajaks eelviimaseks.
Kuigi meil paar võtmemängijat puudu oli, oleks sellise vastase küll pidanud ära võtma. Oleksid ei maksa aga halligi. :)

Värav: K. Sau
Hoiatus: K. Laus

Juulis päevitame ja siis vaatame, kas on mõtet trenni ka tegema hakata või on parem lihtsalt oodata tagasipöördumist õlleliigasse! ;)

jyriöö
30.06.05, 10:59
Nonii, esimene ring läbi ja 3 võitu. Mis siin ikka kosta....palju punne läks oma lolluste tõttu kaduma. Õnneks on vahed suht väikesed ja 7. koht on veel täitsa käeulatuses, nii et motivatsiooni peaks jätkuma küll :).

Väravalööjad:

5 - Sven Keert
3 - Kaur Sau, Jüri Lõssenko
2 - Ove Oot
1 - Mihkel Artemjev, Roman Kampus, Raimond Lind, Ando Meerbach, Ebert Nõmm, Andres-Andi Sarv ja loomulikult Teet Verev

Ühe kollase on saanud 6 erinevat härrat.

-Antz-
27.08.05, 18:32
SK Mercury - Eurouniv FC 3:8 (0:3).

Saku staadionil peetud kohtumine hilines üle poole tunni, kuna järjekordselt polnud kohtunikku.
Kodumeeskond pani siis 1 oma vigastatud mängija vilistama ja mäng sai ikkagi toimuma.
Esimesel poolajal läksime 3ga ette ja teise alguses veel 2 lisades olid sotid selged.
Viimane pooltund langesid kollid vaheldumisi ja lõpuks õnnestus koju tuua üsna suureskooriline võit.
Mäng oli enamaltjaolt sõbralik, väiksemaid jagelemisi tuleb ikka ette.
Kohtunik oli ka ülesannete kõrgusel, nii et tänud kaasosalistele!

Skoorijad: Jürka (3), Ebert (2), Roman (2) ja Märt.

Õnne Ovele, kel sünnipäev ja Märdile 1. värava eest liigas! :lahe:

Ramm
27.08.05, 19:07
Algselt postitas -Antz-

SK Mercury - Eurouniv FC 3:8 (0:3).

Saku staadionil peetud kohtumine hilines üle poole tunni, kuna järjekordselt polnud kohtunikku.

Närvi käib juba see et kohtunikke pole...ei saa aru mille eest maksta seda liigamaksu...:viha: ..parem mõelda ise liiga välja ja omad inimesed vilistavad,ja väljakumaksud meeskondade peale pooleks...

p3p3
01.09.05, 11:13
EUROUNIV FC TALLINN – LELLE SK 3:3 (2:2), lisaaeg 3:3, penaltid 3:4 LÕPPSEIS

Mängust niipalju et Eurouniv on ikka täitsa tubli et kolmest võimalusest kolm meile puuri löövad :P ja meil kes me palli 85% valdame ei lase väravat lyya :) samuti võib seda ka mingil moel väljaku syyks pidada sest väljak ei olnud piisavalt lai et seal passi hästi lükata !!! Aga kiitus Eurounivile :)(Y)

jyriöö
01.09.05, 11:25
Noh, tegelt oli meil üks 1-1 olukord veel, mis paraku ära vusserdati :). Ja ega teilgi väga häid võimalusi ülekaaluka pallivaldamise juures eriti palju rohkem ei tekkinud. Kitsas väljak mängis tõesti palju meie kasuks, kaitses sai enamik auke õigel ajal ära lapitud. Samas kohtunik aitas teid pendlasituatsioonis suht korralikult, tüüp läks ikka mõnuga kalastama.

Tänud veelkord - põnevust oli täie raha eest.

Refieus
01.09.05, 11:27
Tublid olete, undud !

-Antz-
07.09.05, 21:17
Eurouniv FC vs FC Goll 3:2 (0:2), Kalevi st. kunstmuruväljak.

Peale üpris õnnestunud mängu karikas Lelle SK vastu, olime täna FC Golli vastu esimesel poolajal täielikult unes ja vastane suutis meie paar prohmakat kaitses kenasti väravateks realiseerida.
Teiseks poolajaks jätkus meil aga püssirohtu küllaga ja lõpuks suutsime ikka 3 punkti koju tuua.
Goll oli seejuures ka meile suureks abiks, jättes meile parajalt mänguruumi.
Viimase värava lõime juba 10-kesi jäänud vastase võrku, kuna vastaste kollkipper viigivärava järel niivõrd endast välja läks, et peale kõiksuguste karvaste ja suleliste suust välja ajamist, enda silme ees punast kaarti (ja ilmselt 1+3-e) nägema pidi...
Eks viik olnuks mängu käigu järgi ehk tunduvalt õiglasem tulemus, aga nüüd oleme vähemalt tasa. Kevadringis oli õnn ju jällegi rohkem Golli poolel. ;)

EUFC-i skoorijad: Tez, jyriöö ja kaur
Kollane: Ove

rohelineKonn
08.09.05, 01:40
minu amatöörjalgpalluri karjääri kõige jubedam kogemus. just see teine poolaeg. kaotasime igasuguse initsiatiivi, toorutsesime, mölisesime ja kaotasime. lahkudes oli suht rõve tunne. natuke isegi piinlik - sai isegi vägivallatsetud. inetu lugu.

igatahes eurounivi treener ütles poolajal midagi õiget. kahju, et ei kuulnud.

jyriöö
08.09.05, 11:51
Sel hooajal vist esimene mäng, kus lõpuga suutsime punktid koju tuua. Tavaliselt on ikka vastupidiselt stsenaarium kujunenud. Kaks täiesti erinevat poolaega ikka meie poolt. Lõpuks soosis õnn neid, kes veidi paremini oma närve talitseda suutsid. Aitas ka Golli huvitav lüke, kus nad varakult suure korvpalluri ründest välja vahetasid. Asemele tuli sama suur, aga tunduvalt aeglasem mees meie õnneks. Rabe, aga väga vajalik võit. Retsept, et peale esimest kolmveerandtundi püssi päris põõsasse ei visanud.

EDIT: ahjaa, suured õnnitlused loomulikult Tezile. Teed eelmiste hooaegade täitmata lubadused nüüd kuhjaga tasa ;)

rohelineKonn
08.09.05, 11:55
Algselt postitas jyriöö Aitas ka Golli huvitav lüke, kus nad varakult suure korvpalluri ründest välja vahetasid.

vigastus

Raimo
08.09.05, 13:42
rõõm näha, et eurohundid alustasid uuel koduväljakul võiduga :P

Tez
08.09.05, 14:09
Tänud õnnitluste eest, aga mis nüüd mina. Lihtsalt hea, et meepüss jälle paukus ning meestele rohkem võitlushindu sisse tulistas, et kaotusest välja tulla. Ja ega ma üksi, teised Hundid olid kah, kes oma võidunälga kustutada tahtsid.

Ja RAIMO - miks sa majaproua PUNASE PASTAKA pihta panid. ;)

marcello
08.09.05, 15:12
Ma ju räägin,et Kalevi plats on parim kui ta koduplatsiks võtta:P.Minu jaoks on siiani müstika miks wismari endale sellise mistra maha pani ja ega männiku ka millegagi hiilga.krt,teed midagi tee ikka korralikult.
Õnne Eurokatele võidu puhul

-Antz-
11.09.05, 17:27
Ajax Veteranid - EUFC 2:0 (1:0)

Lasnamäe betoonil võitis oma võimalusi paremini ärakasutanud meeskond.
Esimese väravaga kostitati meid juba 3ndal minutil ja teine pall löödi meie puuri 3 minutit enne mängu lõppu.
Vahepeal kolistati ka poste-latte. Ajax küll veidi rohkem, kui meie.

EUFC-i kollane: J.Lõssenko

-Antz-
18.09.05, 20:27
Eurouniv FC - Kristiine JK 5:1 (2:0)

Kodumeeskond domineeris mängu algusest lõpuni ja sooviks oli kevadringis ebameeldiva üllatusena saadud 0:2 kaotus tasa teha.
Kohati pingutati muidugi üle, kui lugematustest võimalustest avapoolajal vaid 2 tee puuri leidsid.
Ikka oli meestel soov 10 meetri pealt pall läbi võrgu põrutada ja nii need löögid järjest piima järele läksid :)

Teise poolaja alguses vormistasime lõpuks ära ja kui seis juba 5:0 oli, siis said ka kõik vahetusmehed selja märjaks ajada.
Mõni minut enne lõppu sai Kristiine nurgalöögijärgses segaduses ka palli meie väravasse saadetud, nii et lõppskooriks siis 5:1.

Mäng oli korrektne ja viisakas, kohtunik tasemel. Tänud!

Skoorijad: Sven, Rooma, Raix, Jürka, Ebert
Kollased: Mihkel, Rooma

jyriöö
19.09.05, 00:40
Massive retsept, härrased. Kohe alguse lendasime hoogsalt peale ja ega Kristiinel võimalusi suurt ei tekkinud. Samas on mõnikord targem rahulikult pall nurka lükata, kui see heast kohast erilise hooga taevasse põmmutada ;). Erilised kiidusõnad Roomale, 1 koll (otse kornerist kusjuures :baibai: ) ja kaks väravasöötu. Kahju, et Sellile nullimängu ei kinkinud. Kohtunik oli flegma, kuid õnneks konkreetne flegma. Riigikeelt ei rääkinud, numbritest aru ei saanud, aga vähemalt vilistas normaalselt.

Raix
23.09.05, 11:58
Algselt postitas -Antz-
Eurouniv FC vs FC Goll 3:2 (0:2), Kalevi st. kunstmuruväljak.

Viimase värava lõime juba 10-kesi jäänud vastase võrku, kuna vastaste kollkipper viigivärava järel niivõrd endast välja läks, et peale kõiksuguste karvaste ja suleliste suust välja ajamist, enda silme ees punast kaarti (ja ilmselt 1+3-e) nägema pidi...

Kohtunike määramise ja distsiplinaarkomisjoni koosoleku protokoll nr. 16:

2. Võistkonna FC Goll mängija Martin Noorkõiv’u eemaldamine ebasündsate väljendite kasutamise eest kohtuniku aadressil Eesti meistrivõistluste IV liiga mängus Eurouniv FC-ga 07. septembril 2005 a. (Lisa 2)

Otsustati:
2.1 Diskvalifitseerida võistkonna FC Goll mängija Martin Noorkõiv viieks EMV mänguks (1 mäng tulenevalt juhendist + 4 mängu lisaks).

jorss
23.09.05, 12:19
ehk avaldad ka ülejäänud otsused?

Raix
23.09.05, 12:49
Algselt postitas jorss
ehk avaldad ka ülejäänud otsused?

No problemo, ikka saab.

1. Võistkonna FC Spiritas mängijate Markus Jalakas’e ja Imre Erik’u eemaldamine ebasündsate väljendite kasutamise eest kohtuniku aadressil Eesti meistrivõistluste IV liiga mängus Kärdla LM-ga 04. septembril 2005 a. (Lisa 1)
Otsustati:
1.1 Diskvalifitseerida võistkonna FC Spiritas mängijad Markus Jalakas ja Imre Erik viieks EMV mänguks (1 mäng tulenevalt juhendist + 4 mängu lisaks).

3. Võistkonna SK Tallinna Sport mängija Konstantin Kotivenko eemaldamine ebasündsate väljendite kasutamise eest kohtuniku aadressil Eesti meistrivõistluste IV liiga mängus VJK Tapaga 10. septembril 2005 a. (Lisa 3)
Otsustati:
3.1 Diskvalifitseerida võistkonna SK Tallinna Sport mängija Konstantin Kotivenko viieks EMV mänguks (1 mäng tulenevalt juhendist + 4 mängu lisaks).

4. Võistkonnal Tarvastu JK mängija Kaspar Orav eemaldamine vägivaldse käitumise eest Eesti meistrivõistluste II liiga mängus HÜJK Emmastega 10. septembril 2005 a. (Lisa 5)
Otsustati:
4.1 Diskvalifitseerida võistkonna Tarvastu JK mängija Kaspar Orav viieks EMV mänguks (1 mäng tulenevalt juhendist + 4 mängu lisaks).

jorss
23.09.05, 12:53
nii vaikne nädala oligi õi ei saanud kmdk-d jälle kokku ja tarmak pani paberile ainul kiired asjad?

soxx
23.09.05, 13:02
Algselt postitas jorss

nii vaikne nädala oligi õi ei saanud kmdk-d jälle kokku ja tarmak pani paberile ainul kiired asjad?

Otsuseid võetakse vastu kodus,üksteisega MSN\'i teel rääkides... ;)

-Antz-
28.09.05, 21:04
28. septembril kl. 18:00 Kalevi st. kunstmuruväljakul:
Eurouniv FC - FC Ararat 0:3 (0:0)

Avapoolajal suutsime tugevama vastasega edukalt võidelda ja seisu tasakaalus hoida. Väravale olime lähemal meie, kui poolaja keskel üle väravavahi tõstetud pall õnnetult postist tagasi tuli.
Teisel poolajal väsisime ja vastane võttis oma. Ilma mitme põhikoosseisu mängijata oli meie esitus tunduvalt lahjem, aga kergelt me ka midagi ei kinkinud.
FC Ararat on igati meeldiv sats ja mäng oli viisakas ning kõik kulges meeldivas õhkkonnas. :lahe:
Ei õnnestunud meil aidata ei ennast kõrgemale kohale ega ka mitte FC Volunderit võitluses pääsu eest III liigasse.

Kollased kaardid: Step, Ebert

Alari
29.09.05, 11:29
Imelik küll, et teie väsisite Ararat mitte, tavaliselt on vastupidi, ikka vanad mehed juba:P

-Antz-
02.10.05, 20:36
2. oktoobril võitis Eurouniv FC Saku JK meeskonda 6:2 (3:1).

Kuna vastane mängis terve mängu vähemuses (alustades 9-kesi, mängides vahepeal 10-kesi ja lõpetades taas 9-kesi), siis tegi see meie elu tunduvalt kergemaks.
Esimese poolaja keskpaigaks saadud 2:0 edu ja kindlus lõid korra kõikuma, kui kohtunik vaieldava penalti määras ja Saku vahe minimaalseks vähendas, kuid poolajaks oli taas vahe turvalisem.
Teise poolaja alguses määras vilemees taaskord huvitavas situatsioonis vabalöögi, mille Saku lahti mängis ja pall õnnekombel tee ristnurka lendas - 3:2.
See oli ka kõik mida vähemuses mängivad sakukad suutsid.
Teine poolaeg kuulus juba täielikult meile ja kuigi sihikud olid IV liiga kohta tavapäraselt kalibreerimata, siis kindla 6:2 võidu võtsime ikkagi.
Saku tegeles põhiliselt kaitsetööga.
Tänud vastastele korrektse mängu eest ja kohtunik Jaan oli kokkuvõttes ikkagi tip-top, väikseid eriarvamused on ju lubatud! :põnn:

Skoori tegid: Sven (3) ja Ebert (3).

P.S. Sügisringis on mäng kohati päris toredasti välja tulnud, seda enam on kahju, et viimases mängus Kuradite vastu meil enam korralikku jõudu vastu panna pole, kuna enamus pidavalt põhikoosseisus mängivaid mehi panevad lähipäevil sinise särgi selga, võtavad piisavalt raha kaasa ja suunduvad Kesk-Euroopasse, et elada kaasa Eesti koondise mängu(de)le, juua ohtralt kesvamärga ja tutvuda kohalike... khmm... vaatamisväärsustega! ;)
Aga püüame ikka vajaliku arvu Hunte ka järgmiseks pühapäevaks platsile saada, et meid päris läbi ei pekstaks!
Parimat!

jyriöö
13.10.05, 14:49
Pooliku koosseisuga saadud aus 2:4 kaotus Kuraditele seljataga, hooaeg 7. kohaga lõpetatud, mis arvestades meie kehvapoolset kevadringi oli ka maksimum ilmselt. Seda rõõmustavam on fakt, et enne viimast vooru olime veel neljandas kohas kinni, mis siis meist lõpus kahe punni kaugusele jäi. Maksimum respekt kõigile huntidele, kes pika aasta vastu pidasid! Kui herr -Antz- Euroopa tretilt tagasi jõuab, kostitab ta meid kindlasti ka süvaanalüüsiga antud hooajast. Aga seniks Huntide väravalööjad:

Jüri \"jyriöö\" Lõssenko - 12
Sven Keert - 10
Ebert Nõmm - 10
Kaur \"kaur\" Sau - 8
Roman \"Rooma\" Kampus - 5
Raimond \"Raix\" Lind, Teet \"Tez\" Verev, Märt \"Vennas\" Maal, Ove Oot - 2
Mihkel \"mihkel\" Artemjev, Ando Meerbach, Andres-Andi \"-Antz-\" Sarv, Enrico Sui - 1

Refieus
13.10.05, 15:08
Algselt postitas jyriöö

Pooliku koosseisuga saadud aus 2:4 kaotus Kuraditele

Nokuule, teid oli seal terve armaada kohal, miks sa valetad :D

-Antz-
19.10.05, 05:27
Hooaeg läbi, teeme väikese kokkuvõtte!

Eurouniv FC esmane eesmärk IV liigas oli kahtlemata sinna püsima jääda ja optimistlikumad ennustused Huntide eneste hulgas pakkusid meid tabeli keskele.
Kokkuvõttes on eesmärgid saavutatud ja püüaks siin mõne sõnaga ka kogu hooaja üle vaadata.

* Alustasime enesekindlalt kahe eelmise aasta V liiga oponendi vastu ja sealt planeeritud 6 punkti võtsime ka ära - vs FC Volunder 3:0 ja vs FC Reaal 4:1.
Hooaja edenedes näitas neist esimene muidugi hoopis teisest puust mängu, aga avalöögiks olime kindlasti paremini valmis meie.

* 3. vooru mäng Õismäel Mimino vastu ja ei mingit võimalust - 0:5.

* Väga hea 1. pa FC Ararati vastu ja lõpuks kuiv 0:3 kaotus oli kõigile suur pettumus, kuna avapoolajal domineerisime täielikult suutmata siiski palli võrku ajada. Vastane murdis meid poolaja lõpus 3-4 min. jooksul löödud 2 väravaga, mis olid ka nende esimesed üritused meie väravale üldse selles mängus...

* 5. voor ja ÕHG-l vastaseks SK Mercury. Teenitud töövõit ja samas traditsiooniliselt kergelt kingitud väravad. Lõpus ähvardas vastane kõvasti pressides viigiga, aga õnneks pidasime vastu. Hat-trick Svenilt.

Järgnes mõõn. Pea 3 kuu sisse mahtus 7 mängu, millised me ühel või teisel viisil kaotada suutsime...

* Kõigepealt võõrsil FC Golli vastu. Kontrollisime kogu mängu ja valdasime palli. Lõime võimalusi, aga ei löönud ära. Lasime eelviimasel minutil kontrast ennast kostitada, olles juba väga julgelt enda omaks peetavat 3 punkti jahtimas.

* 7. voor Ajax Veteranidega Rannaväravas. Alguses olime veidi kohmetud, aga peale kaotusseisu jäämist, saime ennast liikuma ja poolajaks 2:1 ette. Kõik sujus mõnusalt, vastane mölises omavahel, meie mängisime.
II pa esimese 10 minutiga imesime imepärased 4 kolli... Tulime veel marulise surve järel 4:5 peale, omasime paanikas vastase vastu ülihäid väravavõimalusi, aga viiki üritades jäi lõpus kaitse kus see ja teine - koos mängu lõpuga tegid Veteranid kontrast 6:4.

* Mäng mis pidi meid taas püsti aitama - vs Kristiine JK. Mõned kontrad kristiinekatelt, mis tõid ka mõned väravad, muidu toimus mäng aktiivselt teisel väljakupoolel. Kuhu jäi oodatud tulemus ja mis toimus, seda ei oska keegi täpselt arvata. Igatahes ei tule punktid iseenesest, selle saime vist selgeks. Mütsiga lööma minemine? Ilmselgelt.

* FC Nimeta vastu polnud meil endalgi vist enam lootust järel. Vähemalt paistis sedaviisi.
Ja kui just tundus, et midagi hullu polegi, lasime enda nurgalöögi järgselt kahel korral identse värava lüüa! Vastane mängis palli kastist välja, pikk sööt ette ja üksik vastaste ründaja üllatamas/ülejooksmas meie 2 keskkaitsjat juba keskringist - tulemuseks 2:0 poolajaedu ja mäng tehtud. Korra tõstsime pead ja vähendasime vahet, kuid asjade käiku see ei vääranud - 4:2 Nimetale.

* Mängule Saku JK-ga ei jõudnud kohtunik haigestumise tõttu kohale. Meie mees võttis vile, Saku võttis viimase pooltunniga 3 silma.
Jäime 2ga taha, 60ndal saime penaltist viigi kätte. Järgmisel rünnakul võinuks asjad meie kasuks muutuda, kuid supervõimalus läks piima järele. Juhtub. Lõpp oli kindlalt Saku oma.

* Kevadringi viimane mäng Rannaväravas Kuraditega. Kes läheb suvele vastu 10nda ja kes 11nda kohaga.
Võrdne ja võitluslik mäng, mis sai lahenduse alles lõpuminutitel. Kuraditel õnnestus pall kastis enda valdusse saada ja see hullu löögiga lati kaudu väravasse saata. Keskelt lahtimängimise järel otsustasime me kaotuse surmkindlaks muuta, kui palli Kuradite ründaja jalale söötsime ja ega tal sellega kuhugi mujale, kui meie väravasse minna poleks olnudki - 1:3. Suvepuhkus.

* Sügisring algas taas FC Volunderiga. Hull mäng. Meeletult võimalusi. Vihaselt võitlust. Sellest hakkame me kindlasti puudust tundma.
Tõrjed, mis vastaste kipper tegi olid IV liiga jaoks liiast! :) Käkid, milledest me väravad imesime, samuti. Pluss väravaraamistiku pihta ei peaks ka pallid nii tihti lendama! ;)
2:0 ette, 2:4 taha, 4:4 viigile. Ja lõpus oli vaidlemist küllalt. On seesama asi ka foorumis juba kajastamist leidnud, nii et pikemalt sellel ei peatu - 4:5 kaotus mängus, mille pidanuks siiski ära võtma.

* Kuna kino olime juba piisavalt teinud ja Reaali tabeliseis ning esitused olid ka kõigile teada, siis oli ju viimane aeg tagasi võidurajale pöörduda.
Liigne tahtmine veidi kammitses, sest II pa alguses suunasime palli oma võrku ja seis oli 3:3! Sealtpeale aga läksid asjad meie soove pidi ning Jürka, Eberti ja Kauri Hat-trickid kindlustasid meie 10:4 võidu! 7-mänguline kaotustejada liigas oli ümber saanud! :r66m7:

* FC Mimino loobumise tõttu saime tabelisse +:- ja 3 punkti.

* Kaevati üles Rannavärava staadion. Meie mäng FC Araratiga lükkus edasi.

* Järgmine reis Sakku ja kohtumine SK Mercuryga.
Kohtunikku polnud seegi kord ja kodumeeskond pani omalt poolt vilemehe välja.
Ilmselt veel eelmise mängu mõju all olles spurtisime 5:0 eduseisu ja veeretasime mängu 8:3 võiduni. Hat-trick Jürkalt. Asjad paistsid natuke nägusamad.

* Sekka ka meie karikadebüüt (http://www.eufc.ee/index.php?leht=28:43&id=108). Läksime mitte liiga palju peksa saama. Joonekohtunik pakkus enne mängu 0:15.
Õnnestuski sauna vältida. Jah. Me oleme ise ka rahul! ;)

* Muidugi ei suutnud me ilma maksimaalselt pingutamata järgmisest voorust uuel koduväljakul FC Golli vastu 3 silma ära võtta. Aga tõestasime endile esimest korda sel hooajal, et mäng lõpeb peale 90 minutit ja alles siis on kõik selge, kui lõpuvile on kõlanud!
Paarist halvast otsusest kaitses jäime poolajaks 0:2 taha. Vaheajal kütsime endid kõvasti üles ja teine poolaeg oli midagi muud. Pressisime ja võitlesime ning Golli kaitse hakkaski eksima. Lõpetuseks ütlesid ülesse ka nende väravavahi närvid, kes platsilt minema saadeti. Veidi enne lõpuvilet skoorisime seisuks 3:2!

* Ajaxi kunstmuru. Kunstmuru? No vabandage. Aga see selleks.
Eelmisel päeval-ööl oli väike sünnipäevapidu. Enamus mehi oli kohal. Pühapäeval olime ikka suht sitad. Ajax tegi asja ära, lüües väravad 3. minutil ja 3 minutit enne lõppu. Teisel poolajal olime juba isegi ennast liikuma saanud, aga mitte piisavalt, et värava eest pall võrku saada.
Aga Ajaxi tegemised läksid nii kaugele, et mängu pandi ka karistust kandev mees.
0:2st sai 0:- meie poolt vaadatuna. Ühe õnnetus on teise õnn.

* Järgmiseks vastaseks Kristiine JK ja toimumiskohaks Kalevi st. kunstmuru.
Ilmselt parim võimalik häälestus ja seda kohe mängu algusest saadik. Ega vastane avapoolajal palju meie väljakupoolele saanud. Samas ei saanud me palju ka nende väravale pihta, kuigi võimalusi oli olnud - vaheajaks 2:0.
Samas oli meile vägagi selge, mida edasi teha ja kuidas see mäng lõpeb.
Kahjuks lasime mõned minutid enne lõppu nurgalöögijärgsest segadusest endale ka 1 lüüa ja nullimängu ei tulnud. 5:1 aga täitis eesmärgi.

* Mäng FC Nimetaga Õismäel oli 1 võimalustevaesemaid üldse. Väike plats, 1 meeskond ründab, teine kaitseb ja üritab vasturünnakutest. 1st väga vähestest väravale läinud löökidest sündis ka 51. minutil Nimeta võiduvärav. Lõpus on võimalus viigistada, kuid pommlöök lendab veidi üle. Punkti pidanuks siit krabama.

* Edasilükatud mäng Araratiga Kalevi st. kunstmurul. Avapoolaeg kulgeb tasavägiselt ja paaril korral jõuame vastaste löögile ette viimasel hetkel või likvideerib kipper ohtlikud olukorrad. Meie rünnakul tuleb pall postist tagasi. Teisel poolajal määrab Ararati parem söödumäng mängusaatuse ja taaskord jääme neile alla kuivalt 0:3.

* Enne kahte viimest vooru võitleme 4. koha eest ja eelviimases voorus on Kalevi st. kunstmurul vastaseks Saku JK. Vastastel on hooaja teisel poolel meestega ilmselgeid probleeme ja kokku ei saada satsi ka seekord. Vähemuses sakukate vastu mängides võitjas kahtlust ei teki ja Hundid võtavad 6:2 võidu. Hat-trickid Svenilt ja Ebertilt.

* Enne viimast vooru olime 4ndad ja ees ootamas mäng Õismäe HG kunstmurul heasse hoogu sattunud Kuraditega. Poolel põhikooseisumeestest tuli just siis jalge alla võtta reis Slovakkiasse koondise mängudele.
Meeskonna saime kokku, aga kaotusest hoiduda ei suutnud. Läksime isegi 1:0 juhtima, kuid vastane tegi seejärel oma ära ning lõppseisuks 4:2 Kuraditele.

------------------

Algselt postitas jyriöö

Aga seniks Huntide väravalööjad:

Jüri \"jyriöö\" Lõssenko - 12
Sven Keert - 10
Ebert Nõmm - 10
Kaur \"kaur\" Sau - 8
Roman \"Rooma\" Kampus - 5
Raimond \"Raix\" Lind, Teet \"Tez\" Verev, Märt \"Vennas\" Maal, Ove Oot - 2
Mihkel \"mihkel\" Artemjev, Ando Meerbach, Andres-Andi \"-Antz-\" Sarv, Enrico Sui - 1

Eurouniv FC väravalööjate tabelile lisaks veel niipalju, et 1 palli saatsid enda võrku ka vastased ise. Väravatevahe siis lõpuks 58:58.
Parimat liigatabelit läbi hooaja sai alati jälgida siit (http://www.kristiinejk.ee/)!

Tänan Eurouniv FC poolt kõiki sel hooajal IV liiga Põhja piirkonnas osalenud meeskondi ja uute kohtumisteni edaspidi!

z3ro
21.10.05, 14:33
respekt, hea lugemine!

marcello
26.10.05, 15:00
Terekest härrased Eurounivist.
Keegi teie hulgast ei taha liituda meie tööka kollektiiviga võistlusreisil Soome.Täpsem inf meie kodulehelt ja telefonilt 5158885

-Antz-
13.04.06, 22:19
Täna Laagri kunstmurul:

Trummi SK - Eurouniv FC 1:1 (0:1)

EUFC-i eest skooris J. Lõssenko
Kollase kaardi sai E. Simora

Tasavägine mäng, kus veidi paremat mängu näitasid külalised.
Kodumeeskond viigistas viimasel üleminutil karistuslöögijärgsest situatsioonist.
Sõbralik viik avavoorus :)

-Antz-
30.04.06, 14:18
Eurouniv FC esimene kodumäng sel aastal Kalevi kunstmurul Saue JK vastu lõppes 2:4 (2:1) kaotusega.
Esimesel poolajal saime mängu korralikult liikuma ja kas oli asi selles, et vastane alahindas meid, aga igatahes ei suutnud Saue alguses midagi korda saata.
Otse kornerist löödud kollist läksime ette ja veidi hiljem realiseerisime veel 1 hea läbisöödu - 2:0.
Mõni minut enne poolajavilet lõid sauekad 1 tagasi ja lühikese aja jooksul said 2 meie mängijat tõsiselt vigastada.
Kodumeeskonna mäng lagunes seejärel kahjuks täielikult ning II poolaega kontrollis juba vastane, lüües veel 3 palli meie võrku.

Skoorijad: R.Kampus ja J.Lõssenko.

jyriöö
02.05.06, 11:34
Algselt postitas jyriöö

Erilised kiidusõnad Roomale, 1 koll (otse kornerist kusjuures :baibai: ) ...

Algselt postitas Antz

Otse kornerist löödud kollist läksime ette...

Tundub, et herr Roman enam muul viisil väravaid lüüa ei taha ja on efekti peale ainult läinud. Proovi oma elegantset vasakut muul otstarbel ka kasutada edaspidi - näiteks ühe puutega pomm ristnurka no nii umbes 25. meetrilt. 1m pealt sissetoksamisi sinult vist enam loota pole :).

Mis puutub meie kolme esimesse mängu, siis traditsiooniliseks on saanud äravajumine eduseisu jõudes. Kas on põhjused selles, et lihtsalt ei jõua rohkem või on tegemist mingi muu asjaga, aga paraku on see trend väga selgelt välja tulnud meil. Mis puutub viimasesse mängu, siis lisaks sellele, et Saue näol oli tegemist hea meeskonnaga, panid ikka väga karmi põntsu ka Rooma \"skoorin ainult otse kornerist\" Kampuse ja Samka vigastused. Head paranemist!

jyriöö
06.05.06, 16:27
Kui üldse valida aega Sakus mängimiseks, siis tänasest parimat ilmselt eriti olla ei saa. Päike küll künkaid tasasemaks ei tee, kuid vähemalt ei pidanud mudas sumpama. Platsi kõrval sai päikest võtta, Kauri Eesti klassikuid kuulata ja juttu puhuda. Suve nautida ühesõnaga. Mängust niipalju, et võistkonnad väärisid väljakut. Kunstmuru pealt tulles ei saanud Eurohundid paraku asjale üldse pihta ning algusest peale oli selge, et midagi positiivset sealt tulemas ei ole. Sellistes mängudes sõltub tulemus ikkagi sellest, kes vähem eksib ning kahjuks sai Saku meie kaitse kahest prohmakast kaks kerget väravat. Muide kenasse päeva lõi mõra Ardi ja vastaste ründaja kokkupõrge, kus viimane vist poolest hambast ilma jäi ja Art haiglasse hambajälgi kinni õblema läks.

Raivo19
19.07.06, 14:09
Kuidas suvepuhkus edeneb,härrased?Oli kuulda,et tahate sügisringi avamängu kodus Kalevis aega kella 20.00ni nihutada.Andke teada,kas saate jalkaliiduga kokkuleppele või mitte.Neil seal ju mõjuvat põhjust muudatuseks vaja,äkki ei saagi.

marcello
26.05.07, 21:34
Oi kui sügavalt ma selle teema välja pidin koukima.
Liitusin ka meililistiga ja esimene meil käes.Selline küsimus,et kas täna oli erand või polegi undude koosseisu kunagi meilis?

-Antz-
26.05.07, 21:48
Peale foorumi uuendamist polnud ise enam seda teemat märganud ja kuhugi sügavustesse koukima ka ei suundunud. Pealegi saavad soovijad meie kodukalt üsna operatiivselt vajaliku info kätte. Tihtilugu on seal meie poolt lisatud subjektiivne kommentaar kah! :)

Meilis pole koosseise, aga kui sa kodukal klikkad kõrval kalendris mängupäeva peale, siis saad sealt statistika ka kätte! ;)

marcello
26.05.07, 21:50
Meilis pole küll jah, aga kui sa kodukal klikkad kõrval kalendris mängupäeva peale, siis saad sealt statistika ka kätte! ;)

Ma olen ju laisk;)
ja mugav
Aga edu undudele,mis siis,et teil Eesti "special one" treeneriks on :)