320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurouniv FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eurouniv FC

    Allpool võiks kommenteerida meeskonna arenguprobleeme, kommenteerida kohtumisi ning postitada üleskutseid (vähemalt seni kui puuduvad teised sellised väljundid)
    Why do gorillas have big nostrils?
    Because they have big fingers!

    #2
    Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

    Nii, mina olen näinud kahte Eurounivi kohtumist - vs Tiigrid ja vs PL ning kahjuks pean tõdema, et mäng tiigrite vastu oli üks igavaimaid mänge mida mu silmad elusees näinud on. Mäng PL-ga oli veidi parem, kuid Eesti kõige kehvema liigavõistkonna tiitli väljastamine jäi tookord siiski ära, kuna mäng lõppes viigiliselt
    Arvestades sellega, et Eurouniv on uus võistkond ning arvatavasti vähe koos trenni teinud, pole vist neil ka sellest hooajast mingit tulemust loota, olen siiralt imestunud kui Eurouniv suudab kedagi see aasta võita.
    Mõistagi on sellise otsuse tegemine minu poolt vaid kahte mängu nähnuna veidi ülbe ja ennatlik, kuid minu arvates enamvähem objektiivne. Kui siis nüüd lühidalt kokku võtta see, millest teil puudu on, siis:

    1) Te ei mängi meeskonnana
    2) Te ei "liigu"
    3) Te ei räägi
    4) Te ei sööda korralikult
    5) Teil ei ole sellist persooni, kes mängu juhiks, võibolla oleks Mumma hea mängujuht?
    6) Võistkonna liikmed jagavad mängu ajal yksteisele suhteliselt "bullshit" nõuandeid
    a'la sina jookse sinna ja sina sinna ning lõppkokkuvõttes ei saa keegi midagi aru
    7) Standardolukordade kasutamine ja nende kaitsmine tundub kah olevat täiesti suvaline.
    8) Füüsiline mäng on väga vähene
    9) "Esimest palli" ei taheta lüüa

    Mina kahjuks pole teie treener ega üleüldsegi mingi treener ega isegi hea mängija, kuid selleks, et võiskonnana paremaks muutuda oleks teil kõige parem trenni teha ning trenni all pean ma silmas tohutult palju sööduharjutusi (kvadraat, tsenderdused, lühike sööt, pikk sööt) selleks, et mängijad söödaksid täpsemalt ning liiguksid söötudele vastu.

    Igatahes soovin teile liigas edu.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

      jeeh!
      palju tänu sulle darren!!!
      ja meie juba mõtlesime, et mis valesti on!
      aga sa näitasid kenasti näpuga ja nüüd me teeme kõike edaspidi paremini.
      meil on selline punt, kellest enamus pole kunagi jalkaga tõsiselt tegelenud ja kokku saime alles sel talvel. ja see millal (ning kas üldse) me ükskord jalgpalli mängima hakkame, selgub ilmselt tulevikus.:P
      ja me ei otsi siin mingeid vabandusi, sest igaüks näeb ise mismoodi me "mängime" ning meie eesmärgiks esimesel aastal on tõesti lihtsalt vältida suuri saunu (a`la vs reaal 1:8) ning mõne viigi noppimisega "tõelisi meistreid" ärritada! olgu selle tõestuseks kasvõi need 2 viimast viiki (millega me ise laias laastus rahul oleme). kui sa meie esimesi mänge oleksid näinud, hoiaksid ilmselt siiamaani peast kinni!
      aga nagu ikka on õnneks õpetajaid, seletajaid ja materdajaid alati küllaga! ning nendeta oleksime me tõeliselt hädas ikka!
      ehk tahad meile trennaks tulla, saaksid meile ju nii mõndagi õpetada!?
      iga algus on ju raske, kuid sinu lahkel loal mängime samasugust mängu veel tükk aega õlleliigas edasi, sest keegi on ju alati viimane.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

        kyll on hea, kui keegi jalgpalli tõeliselt mõistab ja meile kasulikku infot saab jagada
        mina sain kyll nyyd tunduvalt targemaks:P

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

          Pole siis vaja kohe ironiseerida ja mind materdama kah hakata.
          Küsija suu pihta ma ju ei lööda ning ma millegipärast arvasin, et ka mitte vastaja suu pihta. Andke andeks, et ma oma naiivsuses arvasin, et te tõesti ei tea mis teie mängul viga on ning mida te peaksite ette võtma.

          Teinekord pole äkki mõtet vastavateemalist topicut avada, kui te negatiivsest vastukajast huvitatud pole?


          Liigaks edu soovides, D


          Ps. dakrazy, ära ole nii õel, muidu ma keeldun su sugulane edasi olemast

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

            .:P seni oli vist kõige suuremaks saavutuseks meeskonna registreerimine EJLis, mis iseenesest võib-olla ei olegi nii paha algus. Kuid ainult 1x nädalas trenni teha on väga nadi, se ei mõju hästi nii füüsilisele vormile kui ei teki ka ühtekuuluvustunnet siit ka teatamise-kohaleilmumise probleemid!
            Why do gorillas have big nostrils?
            Because they have big fingers!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

              platsil nad kyll vait ei ole :P nad ainult m6lisevad seal vastasmeeskonna vastu lootes, et siis neil endil m2ng paremini sujub

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                to cmr:

                see "taktika" oli meil ainult teie vastu, kuna olete ise oma jutuga (nii platsil kui ka teiste 5. liiga satside mänge vaadates-kommenteerides) natuke liiale läinud. kui mul kunagi oli au teiega samal ajal q ja mineviku mängul olla, siis te muud ei röökinud, et kui sitad mängijad platsil on ja samas soovitasite kõigil koera kotte imeda... tuleb tuttav ette?
                eelkõige käib see teie pika ründekuti kohta, kes pole viimasel ajal küll ennast mängudel näidanud ja siis loomulikult teie nr. 3.

                ja muuseas lubasite te meile sealsamal eelnimetatud mängul raudselt "ära panna". kas see jäi nüüd sügisringi?

                nii et kui te lasteaia-east välja kasvate, siis hakkame ehk teisse kah niimoodi suhtuma kui kõikidesse teistesse õlleliigade vastastesse.
                ehk siis respektiga. praegu pole te seda ära teeninud ja võite meid edaspidigi mängudel teie oponentidele pöialt hoidmas näha!
                edu igatahes!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                  ytleme nii, et ma ise nagu yhe m2ngu tegin ainult vot ei k2i seal eriti tihti aga selles sul pointi pole, m6ni teist ronis platsile sellise suhtumsega, oh et teie noored 2h saate odavalt , aga n2ha oli et lihtsalt l6pp ei olnud meie päralt panite h2sti tunnistan aga siiski ei ole vaja ala hinnata , n m2ngus kui meie mehele tehti viga ja ta kukkus , siis teie vend hyydis mis sa ajad t6se pysti ära hakka ajama et sa vea said :P mida sa kukud niisama kui kohtunik on ära vilistanud siis peaks karp kinni olema ja asja aksepteerima aga hea m2ng oli soovin teile edu ja et v6ite kah tuleks

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                    ainus tahtmine, millega me platsile ronisime, oli see, et teid võita. just selle kiuste, et mingi hulk teie tüüpe oli enne mitu korda kekanud, kuidas te meid lutite.
                    ja tõuke sellele mölisemisele andsite juba sellega, kui 1 teie vennike kohtunikuga sama värvi särgis platsile ilmus. meie soovi peale ,see ära vahetada, algas teie poolt kohe kobin ja virin pihta ja kui lõpuks vend läkski vahetama, siis tegi ta seda nii aeglaselt kui veel sai.
                    ja kuidas me same alahinnata võistkonda (sry... meeskonda), kes meid igast asendist luttida plaanib? mis teil ka peaaegu õnnestus

                    igatahes edu teilegi ja ehk saate ikka oma trahvi ära makstud ning õnnestub ka sügisringis kokku saada!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                      trahv oh jah paneme capteni suvel t66le, sest tema ytles vale m2ngu aja ning alistus v6it | aga siiski ma arvan, et teie vahetusm2ngjad tegid asja ära (miks sellised vennad yldse p6his ei ole ) aa ja see punases2rgi lugu :P ex jah aga 5 liiga on juba selline liiga kus kohtunikul s6na v2he, sest ikka saadeti teda kah parasjagu igale poole ja imestuseks kollaseid ei vilkunud selles m2ngus, lootsin et neid ikka tuleb parajal m22ral

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                        selle asemel, et kobiseda võiks keskenduda rohkem mängule aga küllap 5. liiga on selline koht kus kohtuvad igasugused satsid kellel on kõigil nii erinevad eesmärgid ja arusaamad - siit ka selline lähenemine asjale ja stupid konfliktid
                        Why do gorillas have big nostrils?
                        Because they have big fingers!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                          Jah nii halb kui ka seda tunnistada on siis sügisringis saaksime arvatavasti Eurunivi käest pähe. Kuna see mis lütseumis toimub on üks paras nali ja kui eurouniv nii edasi mängib ja suudab rohkem oma võimalusi ära lüüa siis võib kaotus tulla vabalt. Aaa ja oleks tore teada kes see Lütseumi vend oli kes hüppas et teeme teile kindlalt ära. See küll terve tiimi suhtumine polnud.
                          Aa siiski selline positiivne asi Lütseumi poolelt et rünnak töötab 11 väravat polegi nii paha aa kaitsest ei hakka rääkima
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                            Jah nii halb kui ka seda tunnistada on siis sügisringis saaksime arvatavasti Eurunivi käest pähe. Kuna see mis lütseumis toimub on üks paras nali ja kui eurouniv nii edasi mängib ja suudab rohkem oma võimalusi ära lüüa siis võib kaotus tulla vabalt. Aaa ja oleks tore teada kes see Lütseumi vend oli kes hüppas et teeme teile kindlalt ära. See küll terve tiimi suhtumine polnud.
                            Aa siiski selline positiivne asi Lütseumi poolelt et rünnak töötab 11 väravat polegi nii paha aa kaitsest ei hakka rääkima
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                              omik

                              siin üks miis ajas päris mõistlikku juttu... selle kohta, mida meil kõike pole ja
                              miks me nii sitad oleme.. see ilmselt kõik vastab tõele.. aga ma siiski arvan, et
                              nii mustades värvides ei maksa ka asja vaadata..

                              maütleks selle peale, et tähtis pole võit vaid osavõtt võidust või siis ok mängust

                              kõat.. ma mängisin oma esimese jalka mängu üldse suurel platsil 2 kuud tagasi..
                              esimene ametlik kohtumine on ka nüüd selja taga ja sellest vaid head mälestused...

                              see näitab meie tiimi taset.. totaalsed amatöörid... oleme jah..kuid me otsime alles oma mängu filosoofiat... ja see tegevus on vähemalt areng, kui mitte midagi muud paremat...halba pole selles küll midagi..

                              mulle hakkab see mäng vaikselt meeldima juba.. ja kui mulle midagi juba meeldima hakkab, siis on mul päris tore olla.. isegi kui seis jääb 2:1 vastaste kasuks.. või 8:1
                              annan oma parima... nii sitt kui ma parajasti olen võitlen ma ikkagi lõpuni...

                              ei mölise mingite rullnokkadega vastasmeeeskonnast, kes vajavad eitea mille leevenduseks (vähese mänguoskuse?) tuge pugedes mängu ajaks "tuff-guy" rolli...

                              BIGirw@those-idiots

                              f..k that.. see pole minu jaoks... mina chillin platsil.. üritan oma vähese tehnika ning olematu kiirusega jalgpalli mängida... tiimi hüvanguks, kus me kõik koos vaikselt ja susisedes küpseme aga tahame kõige kiuste võita või siis vähemalt mõne värava lüüa...

                              piic 4 EveRrrrr




                              Kommentaar

                              Working...
                              X