PDA

View Full Version : Sergei Pareiko (65/0)

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

TonZo
30.07.06, 17:34
ehk vigastus?

ttBoll
30.07.06, 22:47
Algselt postitas TonZo

ehk vigastus?
ma arvan et siis ei oleks ta pingilgi

marcello
30.07.06, 22:54
enda väitel oli ta ju ise puhkust palunud eelmine voor.ju siis hakkas teise kipri mäng treenerile meeldima ja puhkus venib pikemaks

Karla
12.08.06, 18:13
Tom tänases mängus tegi 2:2 viigi Zeniidiga. Pareik oli nagu ikka tavaks pingil.
Seda kah, et Tom suutis viigistada alles 90+2 minutil.:doh:

alecoq1
15.08.06, 10:39
Tavaks?
Kolmas mäng see hooaeg pingil vms ?

eestimees
15.08.06, 10:57
Algselt postitas alecoq1

Tavaks?
Kolmas mäng see hooaeg pingil vms ?

jah oli vaja tal siis puhkust küsida?

Karla
15.08.06, 13:16
Pareiko on siiski viimased neli kohtumist pidanud pingil istuma.;)

alecoq1
27.08.06, 18:33
Istub ka täna pingil Dünamo vastu ?

Karla
27.08.06, 18:36
Algselt postitas alecoq1

Istub ka täna pingil Dünamo vastu ?
Muidugi.

Karla
10.09.06, 16:13
Pareiko Šinniku vastu väravas.:õnnelik:

Karla
10.09.06, 16:13

alecoq1
10.09.06, 16:17
Algselt postitas Karla

Pareiko Šinniku vastu väravas.:õnnelik: Lõpuks jälle :õnnelik:

alecoq1
10.09.06, 16:17
Algselt postitas Karla

Pareiko Šinniku vastu väravas.:õnnelik: Lõpuks jälle :õnnelik:

eestimees
10.09.06, 16:52
Algselt postitas Karla

see veneliigas mängijate pingil istumine või mängimine on nagu vene rulett

eestimees
10.09.06, 16:52
Algselt postitas Karla

see veneliigas mängijate pingil istumine või mängimine on nagu vene rulett

Tundmatu
10.09.06, 16:57
Päris ilusti esimese poolaja seisnud kah ;)
Mängu lõpus teenis ilusti ka viivitamise eest kollase...
Samas reporter väitis, et eelnenud mängud mingisuguse dislklaffi tõttu vahele jättis, saa siis aru, kas vabatahtlikult või karistuseks

Tundmatu
10.09.06, 16:57
Päris ilusti esimese poolaja seisnud kah ;)
Mängu lõpus teenis ilusti ka viivitamise eest kollase...
Samas reporter väitis, et eelnenud mängud mingisuguse dislklaffi tõttu vahele jättis, saa siis aru, kas vabatahtlikult või karistuseks

ALEKOK
12.09.06, 21:26
Pareiko siis sel hooajal 19.mängust 13-s kaasa teinud, neist 4 on olnud nullimängud. Ja teatavasti valiti ta Mai kuus Vene meistriliiga viiendaks väravavahiks.

Karla
17.09.06, 14:39
Pareiko CSKA vastu algkoosseisus. Tundub, et võitlres oma koha tagasi.

Karla
24.09.06, 18:13
Pareiko on pingil, vastaseks siis Saturn

Karla
24.09.06, 20:20
Tom kaotas kahjuks 1:2. Saturn lõi värava 93. minutil.

Karla
30.09.06, 15:59
Tundub, et Pareiko on uuesti pingile taandunud. Amkari vastu pingil.

ALEKOK
30.09.06, 19:14
Pareiko sekkus mängu 75.minutil.
Valgevenelasest väravast põrkas vastu posti ja sai vigastada ning tegi ka väga kehva partii.

urmar
12.10.06, 12:47
Postimehe andmetel maksis Rotor Pareiko eest 3,4 miljonit dollarit!

ALEKOK
12.10.06, 17:13

Räägi midagi selgemalt äkki ?

vincent
12.10.06, 18:34
Mina tahaks küll teada, kuhu Levadia need enam kui 40 milli paigutas. Eesti vuti rekordtehing ikkagi. Kahtlane, väga kahtlane...

Jaak
12.10.06, 19:00

no see oli ikka 3,4 milj. eeki

Karla
25.10.06, 18:52
Tom kaotas 2:1 Luts-energijale. Pareiko oli väravas. Tom on viimases kuues mängus saanud ühe võidu ja viis kaotust. Väga-väga kurb.

lullu9
29.10.06, 17:29
Tom kaotas 2:1 Luts-energijale. Pareiko oli väravas. Tom on viimases kuues mängus saanud ühe võidu ja viis kaotust. Väga-väga kurb.

Tomsk - Spartak Nalchik 1-0

midfielder
04.11.06, 19:37
Hetkel rtr sport planeta pealt Tomski Tom-Spartak. Tomi väravas Pareiko, kes just pidi esimese palli väravast välja võtma.:mad:

Spartak 2:1 ees, Pavljutsenko realiseris penalti. Pareiko hüppas hoopis teise nurka.

Karla
08.11.06, 19:30
Tom võitis 3:1 Lokomotiivi. Tomi kangelaseks tõusis Pvael Pogrebnjak, kes lõi 10 minuti sees 2 väravat ja tagas sellega kindla võidu. Väravas oli Pareiko.

ALEKOK
26.11.06, 18:13
Pareiko aastasaldoks jäi siis 30 võimalikust mängust :
Mängis 23 mängus.
Lasi sisse 23 palli.
Tegi 7 nullimängu.

urmar
26.11.06, 22:02
Pareiko aastasaldoks jäi siis 30 võimalikust mängust :
Mängis 23 mängus.
Lasi sisse 23 palli.
Tegi 7 nullimängu.

Pakuks sellised numbrid:
24 mängu, lasi sisse 25 väravat. Kuigi Tomi koduleht väidab hoopis 22 mängu ja -23 väravat. Tomi kodukal ongi segadus nende väravavahtide mängudega. Lisatud on ka kolmanda vv 19 mängu? :)
Üks puudub mäng on sul ilmselt kodune 1 : 3 kaotusmäng Amkarile, kus Pareiko vahetusest sisse tuli 75 minutil, ise ta sisse ei lasknud selles mängus.

ALEKOK
26.11.06, 22:21
Pakuks sellised numbrid:
24 mängu, lasi sisse 25 väravat. Kuigi Tomi koduleht väidab hoopis 22 mängu ja -23 väravat. Tomi kodukal ongi segadus nende väravavahtide mängudega. Lisatud on ka kolmanda vv 19 mängu? :)
Üks puudub mäng on sul ilmselt kodune 1 : 3 kaotusmäng Amkarile, kus Pareiko vahetusest sisse tuli 75 minutil, ise ta sisse ei lasknud selles mängus.

Eestlased võõrsil all hangitud andmete järgi tuli mul igastahes 23 mängu ja 23 palli.

urmar
26.11.06, 22:26
Eestlased võõrsil all hangitud andmete järgi tuli mul igastahes 23 mängu ja 23 palli.

Jah, kontrollisin huvi pärast üle ja tõesti,õige peaks olema 23 mängu ja -23 väravat.

urmar
10.02.07, 19:30
Pareiko püsib endiselt esiväravavahi staatuses selles Tomis. Hetkelgi mängivad mingit kontrollmängu ja tegi I poolajal head tööd, võttes 1 - 1 olukorra ära.

-mirko-
10.02.07, 23:46
kas keegi oskaks täpsustada, miks Pareiko enam koondise eest ei mängi. Olen kuulnud jutte tülidest jne kuid kahjuks puudub adekvaatne informatsioon. Tegemist on siiski igati korraliku mängupraktikat saava väravavahiga tugevas liigas.

urmar
10.02.07, 23:50
Kõige rohkem on Pareiko ise segadusi tekitanud on ütlustega, mida ta siis hiljem muuta on püüdnud. Igaüks on oma õnne sepp

Sats1
08.03.07, 10:26
Pareiko “Sport-Express” ajalehele:

“Mind ei ole ammu koondisse kutsunud. Pealegi, mitte sportlikku printsiibil. Olen üsna ambitsioone ja isipärane mees. 30 aasta meheks on mittetõsiselt kuulata ebamääraseid jutti, et “me, pidavat, hoiame su mängu silma peal”
http://www.sport-express.ru/art.shtml?135507

urmar
08.03.07, 22:40
Pareiko “Sport-Express” ajalehele:

“Mind ei ole ammu koondisse kutsunud. Pealegi, mitte sportlikku printsiibil. Olen üsna ambitsioone ja isipärane mees. 30 aasta meheks on mittetõsiselt kuulata ebamääraseid jutti, et “me, pidavat, hoiame su mängu silma peal”
http://www.sport-express.ru/art.shtml?135507

Kui oled korra avaldanud soovi, et sind ei kutsutaks koondisesse, siis nüüd on pidevalt seda koondist taga nutta ka naljakas. Tulgu ise Tallinnasse kohale ja trügigu trenni, äkki pääseks löögile? (See viimane oli nüüd naljajutt. :D)

-mirko-
08.03.07, 23:48
samas kas arvamus ja hinnagud ei või muutuda? Ma kahjuks ei tea neid põhjuseid, miks ta senimaani pole mänginud, kuid kui mees on ümber mõelnud ehk võiks pakkuda talle seda võimalust? Antud juhul siiski parim eestlasest väravavaht, kes saab korralikul tasemel head praktikat. Poomi praktika piirdub praegu duublitega ning Kotenko tegemisi Eesti liigas ei saa võrrelda ju Venemaa liigaga.

urmar
09.03.07, 00:03
Kui treener ei pea vajalikuks, siis tuleb sellega leppida, et ei kutsuta.

eestimees
09.03.07, 10:04

müstika on siiani nagu viimased 2 aastat on olnud miks poom eesti nr1 on? 2 aastat klubis pingil ja ikka esiväravavaht! idiootsus, noo loomulikult on ta vanade teenete eest, samamoodi võib ka Terja 40 aastani koondises olla vanade teenete eest ning kristali võiks ka veel tagasi kutsuda. kotenko ja pareiko on 100% paremad kui poom. nuh aga eestis ja ehk veel mõnes ida-aasia vms riigis on selline värdjalik seisukord võimalik. PS: Jellet ei saa treeneriks nimetada. Passib ianult a le coq areenal flora trenne vaadataes

eestimees
09.03.07, 10:06

see on ainult jelle haige fantaasia, et ei pea pareikot vajalikuks

Sats1
09.03.07, 14:15
müstika on siiani nagu viimased 2 aastat on olnud miks poom eesti nr1 on? 2 aastat klubis pingil ja ikka esiväravavaht! idiootsus, noo loomulikult on ta vanade teenete eest, samamoodi võib ka Terja 40 aastani koondises olla vanade teenete eest ning kristali võiks ka veel tagasi kutsuda. kotenko ja pareiko on 100% paremad kui poom. nuh aga eestis ja ehk veel mõnes ida-aasia vms riigis on selline värdjalik seisukord võimalik. PS: Jellet ei saa treeneriks nimetada. Passib ianult a le coq areenal flora trenne vaadataes

Omal ajal (Balti turniiril mõned aastat tagasi) Pareiko tegi suure vea-võttis (emotsioonihoos) enda peale süüd koondise kaotuseks. "Targad" väravahid ütlevad-"kaotas meeskond", "kohtunikud/väljakuseis/meeskonnaliige on kaotuses süüdi", vaid mitte "MINA olen kaotuses süüdi", "pärast sellest kaotusest mul ei ole soovi mängida". Mõned inimesed (EJL/FCF-st, ajakirjanikute ning Soccerneti-küllastajate hulgast) püüdsid Pareiko sõnast ning siis ütlevad "Näege, Pareikol ei ole soovi koondiseks mängida !!!".

Poom soovib saada mängupraktikat koondise trenningutel ja mängudes, sest sel juhul ta trennib ja mängib hea tase täiskasvanutega, vaid mitte poistega Arsenali reservmeeskonnas.

Poom VIST soovib lahkuda koondist "kõrgel nootal": pärast võitu üsna kõrge tase koondise üle. Aga meie koondis 1992-2007 võitis (ametnikutes mängudes) üsna kõrge tase koondise üle ainult üks kord-üle Läti. Tuleb ootada teist "kõva" võitu...

budu
09.03.07, 18:23
Jelle ju Pohlaku käepikendus

urmar
09.03.07, 20:51
Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal.

eestimees
10.03.07, 00:26
Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal.

mis siis? erki noolest ka paremat 10nevõistlejat pole me näinud aga ta ei võistle ju enam ega? kunagi oli ka LADA tänapäeva hummer aga enam ei ole ju? loll väide urmar, idiootlik lausa.

urmar
10.03.07, 00:52
See, et koondisesse kutsuti Lindpere, see näitab Jelle täielikku sõltumatust!
Siin ei aita isegi eestimehe tõde, ükskõik kui idioolik see ka ei ole. :D

Bobik
10.03.07, 02:24
Mina toetan Urmari väidet ja tahaks siinkohal küsida, kui palju saab Pareiko praegu praktikat enne märtsikuiseid koondisemänge???
Pigem on küsimuseks, miks Kotenko väärib koondises kohta. Otsige tõde parem sellest seosest. Kui Pareiko peaks olema parem kui Poom praktika tõttu, siis Kotenkol pole ei praktikat, ega oskusi selleks. Miks ta siis koondises on?

Lisa: ma ei ole üldse vastu, et Pareiko peaks vähemalt saama uue võimaluse, kuid seda esiteks sõprusmängudes. Ja selles suhtes olen ma arvamusel, et hoolimata distantsist Pareiko ja Eesti vahe, peaks ta ikkagi saama võimaluse. Kui me vaatame praegust, märtsikuud, siis Poom ka üldse mängimata on parem, kui kehva praktikaga ülejäänud vv'd kokku.

urmar
10.03.07, 02:36
Ma arvan ka, et Pareiko võiks koondises olla Kotenko asemel, aga ilmselt pole mõttekas kutsuda kaugest Siberist siia varuväravavaht, kes kõigile lisaks ei taha varupingil istuda, aga mängu pääsedes võib üle pingutada, kuna närvid ei pea vastu, nagu mängus Leeduga, kus tal polnud midagi vabandada. Oli küll kogenematu kaitseliin, aga tema isegi tundus täieliku äpuna.
Ta on kindlasti hea kipper, aga ei süüdistaks treenerit, et ta Pareiko asemel Kotenkot kasutab. :)

lennat
10.03.07, 09:22
Ma arvan ka, et Pareiko võiks koondises olla Kotenko asemel, aga ilmselt pole mõttekas kutsuda kaugest Siberist siia varuväravavaht, kes kõigile lisaks ei taha varupingil istuda, aga mängu pääsedes võib üle pingutada, kuna närvid ei pea vastu, nagu mängus Leeduga, kus tal polnud midagi vabandada. Oli küll kogenematu kaitseliin, aga tema isegi tundus täieliku äpuna.
Ta on kindlasti hea kipper, aga ei süüdistaks treenerit, et ta Pareiko asemel Kotenkot kasutab. :)

Selles õnnetus Leedu-mängus oli minu arust näha, kuidas mees ise ei tahtnud üldse mängida (miks sunniti mind praegu mängima koos selle eksperimentaalse lasteaiaga kui minu oskused väärivad palju olulisemaid mänge): võttis mängu nagu treeningut, tõrjus pealelööke jalaga ja ei "suhelnud" eriti ka kaitsjatega. Pärast sai mees aru, et ta oli sellise suhtumisega oma mängu ära kaotanud ning ei saanud vist südametunnistuse piinade tõttu uuesti koondist esindama tulla. Küllap ta on siiski Poomi kõrval siiani kõige arvestatavam Eesti koondise väravavaht. Arvan, et just Venemaa vastu teeks Pareiko sellise mängu, et ei pea hiljem kahetsema.

Sats1
10.03.07, 11:40
"Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal" /c/ URMAR

Loosung.

urmar
11.03.07, 01:02
"Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal" /c/ URMAR

Loosung.

See on Tõde!

ALEKOK
11.03.07, 01:06
No need kõik kes siin vinguvad, et miks Poom koondise eest mängib veel, ise ei saa mängupraktikat. Minu arust on Poom viimase aasta jooksul tõestanud koondise eest mängides, et ta väärib esiväravavahi tiitlit. Kuigi kui vaadata klubitasemeil mänge, siis peaks jah Pareiko olema Eesti koondise põhiväravavaht.

Arks
11.03.07, 01:25

Loosung.

Siiski on üks parem väravavaht. Nimeks siis Margus Tagasaar.

budu
20.05.07, 18:52
Venemaa jalgpallimeistrivõistluste 10. voorus kaotas Tomski Tom koduväljakul 1:2 Samaara Krõlja Sovetovile. Tomi puurivaht Sergei Pareiko seekord väljakule ei pääsenud.

Tom andis edu käest, sest veel 11 minutit enne lõpuvilet juhiti, Krõlja Sovetov lõi aga võiduvärava kohtumise viimasel minutil. Lisaks kõigele jättis Tom kohtuniku poolt antud ülejaja 6. minutil realiseerimata penalti.

Tom hoiab turniiritabelis 11 punktiga 9. kohta. Juhivad 19 silmaga Peterburi Zeniit ja Moskva Spartak.

krt pareiko ka nyyd jälle nyhib pinki

Olympi
09.06.07, 16:56
Pareiko on saanud siis Rubini vastu mängides algkoosseisu. Tom võitis mängu 2-0

-mirko-
09.06.07, 18:23
Huvitav,kas oleks võimalik saada Pareikot koondist esindama? See vist eeldaks Pareiko avalikku vabandust fännide ees, kuid kui see juhtuks, mina tahaksin teda näha nii 2 aasta pärast koondist esindamas. Hetkel hakkab Poom taas mänguaega saama ja suudab veel mängida, kuid ta on 35a vana juba. Pareikost võiks saada järgmine koondise esiväravavaht, kui just Kotenko ei murra kuhugile välismaale, mida hetkel kahjuks pole näha. Loodan,et Pareikol on tahtmis taas koondist esindada, see oleks võit-võit nii koondisele,kes vajab heal tasemel mänge saavat väravavahti kui ka Pareikole, kes saaks tugevaid mänge lisaks klubijalgpallile.

IndrekL
09.06.07, 19:02
No peale Pareiko on siiski ka Pavel Londak, kes peaks olema hetkel Sergeiga umbes samal tasemel. Samuti teenib ta oma klubis mänguaega.

-mirko-
10.06.07, 00:17
oot jutt on Londakust kes Norras senimaani vaid pingil istunud ikka?

IndrekL
10.06.07, 00:56
Kuidas "vaid pingil"? Ta oli ju vahepeal vigastatud ning enne seda mängis kõik mängud.

-mirko-
10.06.07, 02:26
oih,tõsised vabandused, mälu pettis väga väga.Mäletasin et ta polnud kordagi mängu saanud, kuid vist miskipärast ajasin Palatuga segi,kes mu teadmist kohaselt pole saanud veel mängida, kui just miskit maha pole maganud. Minu viga, kuid mis muud kui loota, et Londak suudab end tõestada. Samas siiski pean Pareikot hetkel paremaks mängijaks.

Kaspy
27.06.07, 22:21
Täna sai Tomsk tänu penaltite löömisel karikasarjas edai.Kellegil Pareiko kohta ka inffi on?

vincent
27.06.07, 23:39
Mängis kogu mängu ja tegutses ülevaadete järgi üsna suurepäraselt - normaalajal tõrjus mitu ohtlikku karistuslööki ja pendlaseerias lisaks veel kolm pennalt.

Kaspy
01.07.07, 18:29
Täna mängisid Himki ja Tomsk 1-1 viiki.Pareiko teenis 90.minutil ka kollase kaardi,ilmselt terve mäng siis temalt?

norsk
02.07.07, 00:49
Täna mängisid Himki ja Tomsk 1-1 viiki.Pareiko teenis 90.minutil ka kollase kaardi,ilmselt terve mäng siis temalt?
Jep, terve mäng. Stjopal samuti.

budu
08.08.07, 20:02
kas pareiko täna sai mänguaega?

hassan74
08.08.07, 22:27
kas pareiko täna sai mänguaega?

Koosseis:Хомутовский, Катынсус, Строев, Евсиков, Бугаев, Новакович, Радосавлевич, Янотовский (к), Младенов, Кульчий, Сердюков.

Запасные: Парейко, Скобляков, Мичков, Мазнов, Бобрышев, Тарасов, Булыга

Tee järeldused.

eestimees
06.09.07, 09:25
pareiko mängis terve mängu kui dünamole kaotati

eestimees
06.09.07, 10:55
Jensen sõnas, et edaspidi on koondise vaateväljas kindlasti ka Venemaa kõrgliigas palliv puurivaht Sergei Pareiko. “Praegu oli juba hilja midagi muuta. Venemaa kõrgliigas mängiv mees on kindlasti koondise jaoks piisavalt hea.”

Jensen polegi nii loll nagu Jelle oli

Kasper
06.09.07, 18:20
Jensen polegi nii loll nagu Jelle oli.
Jensen ikka veits parema klassiga ka.

budu
13.09.07, 13:18
Jensen sõnas, et edaspidi on koondise vaateväljas kindlasti ka Venemaa kõrgliigas palliv puurivaht Sergei Pareiko. “Praegu oli juba hilja midagi muuta. Venemaa kõrgliigas mängiv mees on kindlasti koondise jaoks piisavalt hea.”

Jensen polegi nii loll nagu Jelle oli

nu aga nüüd kui Londak on ennast heast küljest näidanud kas Jensen viitsib üldse minna pareikot vaatama

marcello
13.09.07, 14:01
Unustage ära see jonnipunn juba.
Mõni idioot plärtsub siiani,et miks Nahka koondises pole kuigi tüüp on nüüdseks juba kaks korda ise välja öelnud,et ta nagunii ei esinda koondist

Sats1
13.09.07, 14:26
kas Jensen viitsib üldse minna pareikot vaatama
Läheb kui EJL laseb. Sama lugu Novikovi ning Ratnikovi vaatamise kohta.

vincent
13.09.07, 14:37

Et kui lasevad Viggo sealt Arena alt keldrist välja või? Selles mõttes, et ega see ju tõesti ei ole tema vaba valik.

yheksa
13.09.07, 14:39

Ausõna Sats1 - jää vait noh.
Ma ei ole kellegi poolt ega vastu, aga see sinu paranoia on juba nii haiglane, et see ei ole isegi enam naljakas.

Sats1
13.09.07, 14:49
Ausõna Sats1 - jää vait noh.
Ma ei ole kellegi poolt ega vastu, aga see sinu paranoia on juba nii haiglane, et see ei ole isegi enam naljakas.
Arvad, et kui Viggol on soovi Pareiko, Novikovi või Ratnikovi vaadata siis ta saab seda takistamatult tegema?

marcello
13.09.07, 15:23
Arvad, et kui Viggol on soovi Pareiko, Novikovi või Ratnikovi vaadata siis ta saab seda takistamatult tegema?

Jaja.Ja švets ka ikka...
Tegelt on Viggo EJL keldris kettidega kinni nagu poeezia kes pauku kartis

yheksa
13.09.07, 15:40

Jah, arvan.

Sats1
13.09.07, 16:23
Ei saa välistada võimalust et Viggo lennukipiletid saadetakse jalgpalliliitu aga Pohlak võtab ja sööb need ära
Viggo kooskõlastab pallurite (välismaal mängunud)vaatamist ning lõplik otsus "tuleb sõita või mitte" kohta on EJL-u ametnikute käes.

ALEKOK
13.09.07, 16:35
Ratnikovi võiks küll Viggo vaatama minna..

dareth
13.09.07, 17:12
mis tast ikka vaadata, kui platsilegi ei pääse

-mirko-
13.09.07, 17:15
hetke seisus jah, pole Ratkat mõtet vaadata, mängida ei saa ju. Loodame parimat ja ehk suudab murda põhikoosseisu, siis võidaks teda ka juba vaatama minna.

rasmer
13.09.07, 18:47
Ei ole praegu mingit põhjust raha raisata sinna sõiduks. Ainuke koht, mis tõeliselt ok on praegu, ongi väravavaht. Poom, Londak ja Kotenko on enam kui küll.

käbi
13.09.07, 19:02
Pareiko ju pidi klubist minema löödama, miks meil koondisesse siis siukest vaja???

Aílton
13.09.07, 22:00
Pareiko ju pidi klubist minema löödama, miks meil koondisesse siis siukest vaja???

kust selline uudis?? mina kuulsin et klubi ei ole väravavahtide tasemega rahul ja kas pareiko mitte esiväravavaht ei ole hetkel??

ROOTSI KUNN
25.09.07, 09:21
Tänases Päevalehes on väike intervjuu Pareikoga.
Viggo plöksib seal ,et tal pole aega teda vaatama minna. Ei meeldi mulle ta jutt ,kuidagi kohe väga punnitab vastu Pareiko vaatamisele. Londak tegi küll korralikud mängud aga ,kes teda vähegi teab siis see mees on ülimalt ebastabiilne , närvikava on paigast ära. Võib mängida ühe mängu väga hästi ja samas teise täiesti käkki panna.
Pareiko oleks kahtlemata parem valik.

eestimees
25.09.07, 10:04
Tänases Päevalehes on väike intervjuu Pareikoga.
Viggo plöksib seal ,et tal pole aega teda vaatama minna. Ei meeldi mulle ta jutt ,kuidagi kohe väga punnitab vastu Pareiko vaatamisele. Londak tegi küll korralikud mängud aga ,kes teda vähegi teab siis see mees on ülimalt ebastabiilne , närvikava on paigast ära. Võib mängida ühe mängu väga hästi ja samas teise täiesti käkki panna.
Pareiko oleks kahtlemata parem valik.

londak londakuks aga koondise põhimõtte on et valida parimad ja valida norra 1 liiga vend vene kõrgliigas juba aastaid mänginud põhiväravvahi asemel on puha lollus

the end

Marduk
25.09.07, 14:21
Kas nüüd on Pareiko "natuke aega" möödas, et härrale meeldiks taas Eestit esindada? Vihje siis http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=142662&q=Eesti%201:5%20Leedu
Kas meil ongi selline koondis, et tegelased ütlevad oma kalendri järgi millal neile sobib ja millal mitte?

eestimees
25.09.07, 14:49
Kas nüüd on Pareiko "natuke aega" möödas, et härrale meeldiks taas Eestit esindada? Vihje siis http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=142662&q=Eesti%201:5%20Leedu
Kas meil ongi selline koondis, et tegelased ütlevad oma kalendri järgi millal neile sobib ja millal mitte?

türa jälle hakkab see teema pihta, mis old see old, temast on suuremaid mängijaidki kes peavad klubi tähtsamaks kui koondist, alan shearer, larsson, makalele, nt, keskendus klubile

näid näiteid nagu pareiko on varnast võtta maailma tähtede näol

ROOTSI KUNN
25.09.07, 15:11
Ma tuletaks seda Valgas toimunud mängu mõnele mehele natuke meelde. Kui mina oleks Pareiko siis esimeste emotsioonide najal oleks ma samuti kogu selle organistasiooni pikalt saatnud.
Hakkaks pihta juba sellest ,et mitusada fänni sõitis üle Eesti kohale omasid toetama ,lootes näha ilusat mängu.Leedu oli täitsa korraliku koosseisuga vastas aga meie omad tulid mingite pullivendadega välja. Tujutu ja uimane mäng algas kohe pihta. Mulle jäi üldse arusaamatuks ,milleks oli vaja Pareiko Venemaalt kohale kutsuda . Oleks võinud samamoodi mingi oma liiga volaski sisse panna. Kui nii komplekteeriti koondist siis vabandage väga aga fänne mõnitati sellega veel rohkem ja õigustatud sõimu ja vilekoori nad ka said..
Ma sain Pareiko solvumisest täiesti aru ,sest mees sõitis karupersest siia ja siis selgub ,et korraliku koondise asemel on hoopis suvalised varumehed.
Leedukad olid samamoodi vihased ,et mis krd. koondis meile vastu pandi.
Tehku igaüks ise omad järeldused aga mina näen Pareiko tollases solvumises ka väga palju teiste tegelaste süüd.

käbi
25.09.07, 15:39
Samas mina ei tahaks näha seisu, kus üks mängija ütleb, et ma täna ei mängi aga järgmise mängu võibolla mängin, et ülehomme mõtlen ja otsustan ja nii edasi. See valiktsükkel ma ei taha aga vot järgmises mängin, tahaks ikka 100% pühendumist näha. Väravavahtide arvamus on minu jaoks ikkagi see, et Londak on võimeline näitama kõige paremat mängu kuigi ta võib ka pirakaid teha, kuid siiamaani pole koondise eest teinud.

Marduk
25.09.07, 15:41
türa jälle hakkab see teema pihta, mis old see old, temast on suuremaid mängijaidki kes peavad klubi tähtsamaks kui koondist, alan shearer, larsson, makalele, nt, keskendus klubile

näid näiteid nagu pareiko on varnast võtta maailma tähtede näol

Mis lubatud jupiterile pole lubatud härjale.

eestimees
25.09.07, 16:08
sama on see kui sind on aastaid ja aastaid pedereeritud pohlaku poolt alates kui pareiko oli u21 (teatavatsi pohlak süüdistas pariekot ja nahki u21 kaotuste puhul) siis lõpuks viskab ka asi üle ja eriti totter on see kui sind kutsustakse ja ülejäänd meeskond on jama on eriti masendav. see on nagu pareiko mõnitamine

vincent
25.09.07, 16:52
need eespool toodud näited on muidugi eriti pädevad ka (koondisest loobumine pärast pikka karjääri vs ühe mängu põhjal pirtsutamine), aga kes vajab vettpidavaid argumente, kui alati saab teemale läheneda stiilis "türa jälle hakkab pihta", eks ole.

ja selles mõttes on Kunnil muidugi täiesti õigus, et tala pandi Pareikole selle Leedu mänguga siitpoolt tõesti, nii et tollal oli tal solvumiseks põhjust küll. samas see ei vabanda ega õigusta mingil moel tema tobedat kiunumist veel aastaid hiljem. ja kui tõesti kibedus on nii suur, siis võiks otse öelda, et pistke sinnasamusesse see oma koondis, mitte kogu aeg primadonnat mängida.

yheksa
25.09.07, 16:55
sama on see kui sind on aastaid ja aastaid pedereeritud pohlaku poolt alates kui pareiko oli u21 (teatavatsi pohlak süüdistas pariekot ja nahki u21 kaotuste puhul) siis lõpuks viskab ka asi üle ja eriti totter on see kui sind kutsustakse ja ülejäänd meeskond on jama on eriti masendav. see on nagu pareiko mõnitamine

Kuulge, saage üle, noh.
Ma saan aru küll, et Pohlak on räige türann ja teeb köi otsused ainuisikuliselt ja peksab naist jms, aga absoluutselt igas maailma valus ühe mehe süüdistamine on juba kergelt paranoiline.

mazz
25.09.07, 17:25
ja selles mõttes on Kunnil muidugi täiesti õigus, et tala pandi Pareikole selle Leedu mänguga siitpoolt tõesti, nii et tollal oli tal solvumiseks põhjust küll. samas see ei vabanda ega õigusta mingil moel tema tobedat kiunumist veel aastaid hiljem.

Mõnda linki selle kohta? Niipalju kui mina mäletan, siis on ta juba aastaid ühemõtteliselt märku andnud, et on valmis koondist esindama.

eestimees
25.09.07, 17:59
minuarust on pareiko seda soovi tugevalt avaldanud kõik need aastad peale paari kuulist pausi leedu mängu järel

ALEKOK
25.09.07, 18:08
Kas see jutt, et nii kaugelt pole mõtet sõita varumeheks oli Pareiko või EJL jutt?

urmar
25.09.07, 20:44
Jälle läks kammaijaa lahti, väravavahid on meil ju tasemel, parem plõksige selle pärast, et Vassiljevilt mängupraktika ära võeti. Koondisel on palju rohkem puudu häid keskväljamehi, kui väravavahte. Pareiko asemel mängis muide Tomis viimati mingi Lokost laenatud varumees.:)

vincent
25.09.07, 21:19
Kiunumise all mõtlesin seda suhtumist "võib-olla Jensen lihtsalt ei tea, kus Tomsk asub". Milleks? Muudavad sellised laused treeneri suhtumise sinusse paremaks või?

ALEKOK
25.09.07, 21:20
Jälle läks kammaijaa lahti, väravavahid on meil ju tasemel, parem plõksige selle pärast, et Vassiljevilt mängupraktika ära võeti. Koondisel on palju rohkem puudu häid keskväljamehi, kui väravavahte. Pareiko asemel mängis muide Tomis viimati mingi Lokost laenatud varumees.:)

Asi ei olegi selles, et meil nii väga Pareikot vaja oleks, asi on põhimõttes et temaga arvestataks.

urmar
25.09.07, 21:53
Asi ei olegi selles, et meil nii väga Pareikot vaja oleks, asi on põhimõttes et temaga arvestataks.

Selge see. :)

Jaak
26.09.07, 08:50
Viggo tõrksust venemaale meest vaatama minna võib arugi saada.Lendad kohale ja krt mees ei saagi platsile. Pareiko on seda ju isegi öelnud,et neil esiväravavahti pole. Kas mängib tema või Homutovski on peatreeneri suva ja tujude küsimus. Ja nüüd on siis veel loosirattas mainitud Lokost laenatud mees.

Mina Viggo asemel oleks mugavam ja kutsuks ta aasta lõpus sõprusmänguks koju ja laseks lambist mängida.Kasvõi ühe poolaja.

Kaspy
26.09.07, 11:26
Alati on ju võimalik sebida videolinte nii vanematest kui ka uutest mängudest millest saab samamoodi pildi Pareiko tasemest,juhul kui ta mängus on,nii et pole siin nii võimatut midagi.

eestimees
26.09.07, 11:31
Alati on ju võimalik sebida videolinte nii vanematest kui ka uutest mängudest millest saab samamoodi pildi Pareiko tasemest,juhul kui ta mängus on,nii et pole siin nii võimatut midagi.

ei saa videolindilt vaadta kuna EJL makk on katki

tank
26.09.07, 11:41
ei saa videolindilt vaadta kuna EJL makk on katki

Ära peksa segast! Makk on Pohlaku käes!;)

Sats1
26.09.07, 11:44
Kuna pallur on EJL-u "mustas nimekirjas" sel pole mõtet.

Martin
26.09.07, 12:11
Kuna pallur on EJL-u "mustas nimekirjas" sel pole mõtet.

Ma nägin esilehel Stas1 nime ja ma teadsin täpselt, mis lause siin kirjas on. Kirjutasin edalegi lehele, et võrrelda. Eksisin sisuliselt kahe sõna paigutusega.

Marduk
26.09.07, 12:34

Sellise loogika järgi võiks põhimõtteliselt arvestada ju ka Tohvri ja Kaalmaga.

yheksa
26.09.07, 13:00
Ma nägin esilehel Stas1 nime ja ma teadsin täpselt, mis lause siin kirjas on. Kirjutasin edalegi lehele, et võrrelda. Eksisin sisuliselt kahe sõna paigutusega.

Olukord sama :) Tegelikult mötlesin juba eile, et nüüd ootaks vastust teemal "must nimekiri". Tore, et möni asi ei muutu kunagi. Jätkatagu!

...vöi noh st saadagu üle.

urmar
26.09.07, 13:35
Lihtsalt teadmiseks: videomakkide asemel kasutatakse nüüd DVD-mängijaid. :)
Ja "must nimekiri" on nüüd ka digitaalne, see tähendab, et ta võib ka roheline olla, või siis oranž, nagu väidetavalt on lennukite mustad kastid.

Rein
26.09.07, 13:39
Lihtsalt teadmiseks: videomakkide asemel kasutatakse nüüd DVD-mängijaid. :)
Ja "must nimekiri" on nüüd ka digitaalne, see tähendab, et ta võib ka roheline olla, või siis oranž, nagu väidetavalt on lennukite mustad kastid.

Mõned asjad muutuvad tõesti. Vest ja soeng nende hulka kahjuks ei kuulu.

eston maravilha
26.09.07, 16:11
digitaalselt saab ka neid muuta

Vapper Kass
26.09.07, 17:07
Huvitav, kui kaua käib siin veel Pareiko fännide "nutulaul". Kurat vend on eilne päev- Anne Veski, Tõnis Mägi. Noored ei mängi halvemini, Londak näiteks. Tuletaks meelde, et vend ise ei soovinud Eestit esindada. Milleks kerjata? Pareiko pole Oper, tema kaasamisega mängu kvaliteet oluliselt ei tõuse. Peab tulevikku investeerima.

eestimees
26.09.07, 17:46
2006 mängis pareiko venemaa kõrgliiga VV kõige rohkem minuteid

urmar
26.09.07, 18:27
Huvitav, kui kaua käib siin veel Pareiko fännide "nutulaul". Kurat vend on eilne päev- Anne Veski, Tõnis Mägi. Noored ei mängi halvemini, Londak näiteks. Tuletaks meelde, et vend ise ei soovinud Eestit esindada. Milleks kerjata? Pareiko pole Oper, tema kaasamisega mängu kvaliteet oluliselt ei tõuse. Peab tulevikku investeerima.

Vaata, asi on selles, et sellel teemal saab ratsutada tuntud ratsul. Justkui Pohlak keelaks. :D Seda, et vajalikul keskväljamehel Vassiljevil treenida ei lubata, see fänne üldsegi ei loksuta.
Kui meenutada aega umbes pool aastat tagasi, siis kurdeti, et miks Purjet ei kutsuta koondisesse. Nüüd, kui Purje duubli pingiotsal konutab, on ta ammu ununenud.
Aga vot Pareiko, tema ei unune. Kuigi kõik Pareikot asendanud (:D) vahid on üldiselt hästi hakkama saanud.

rasmer
26.09.07, 19:31
Levadia PR meeskond eesotsas Satsi ja eestimehega peab ka leiva lauale teenima ikkagi.

-mirko-
26.09.07, 22:16
Nii, teeme ühe asja selgeks. Esiteks, väravavahtide puhul hinnatakse kogemust ja stabiilsust. Kui ma eksin, palun andke julgelt teada.
Teiseks, Londaks tegi 2 normaalset mängu koondise eest. Nii, selge. Väga tore, kuid siiski ei ole see väravavahtide puhul mingi näitaja. Isegi mina olen löönud noorte meistrikatel 2 väravat. Stabiilsust ja kogemust pole kõvemal tasemel ette näidata ei minul ega temal. Okei, tema vähemalt oskab palli mängida.
Kolmandaks, Pareiko on mänginud mitmeid hooaegu Venemaal kõrgliigas, saanud palju tugevaid mänge. Seega usun, et ma ei järelda lambist, et ta on suuremate kogemustega ning stabiilselt häid esitusi klubi eest näidanud, miks muidu ikka teda väravasse usaldatakse ( nõustun ka sellega, et ta pole kogu aeg esiväravavaht). Siit tuletan järelduse, et ju siis on ikkagi piisavalt kõva vend, et vähemalt episoodiliselt esindab klubi tugevas liigas

Siit teen suurepärase järelduse, (ise olen ka hämmingus), et Pareiko on parema tasemega mängija kui Londak. Seda nii kogemuste puhul mängitud mänge silmas pidades, kui ka taset silmas pidades kus mänge mängitud. Seega on üpris rumal ju väita, et Londak on kõvem vend kui Pareiko.
Londaku pooldajate puhul saan aru veel argumendist, et tuleviku perspektiiv, ehk ka suurem soov koondist esindada. Kuid palun, ärge rääkige vähemalt hetke seisus seda, et Londak on parem kui Pareiko:)
ilusat õhtu jätku kõigile.

urmar
27.09.07, 02:25
Just hetkeseisuga arvan, et Londak on parem :)

käbi
27.09.07, 02:58
Ma arvan samuti, et Londak on parem kui Pareiko, mina isegi pakuks Londaku heal päeval kõige paremaks Eesti väravavahiks, tema maksimum on minu arvates suurim.

Vapper Kass
27.09.07, 09:17
Mirko tegi normaale analüüsi. Ma võiks isegi temaga nõustuda, et viimase 5-6 aasta jooksul on ta (Pareiko) stabiilsem olnud. Võib-olla isegi hetkel parem. Samas ma arvan, et enamik, kes siin kirjutavad ja ka mina rõhutavad just seda, et tema tulek ei muuda oluliselt midagi. Ta ei ole mingi Poom nooruse päevil. Kahjuks ei ole meil neid uusi Poome eriti võtta aga las noorde Aksalud, Londakud, Kotenkod parem proovivad. Varsti on põlvkondade vaetus.

eestimees
27.09.07, 10:13
Ma arvan samuti, et Londak on parem kui Pareiko, mina isegi pakuks Londaku heal päeval kõige paremaks Eesti väravavahiks, tema maksimum on minu arvates suurim.

:) noo sa küll ei tea midagi londakust ja pareikost

Kaspy
27.09.07, 11:01
Pareiko kasuks räägib juba see et ta pole eriti vigastustega väljas olnud vaid on saanud koguaeg treenida,erinevalt näiteks Poomist ja kas ka mitte Londak polnud hooaja alguses Norra esiliigas pingiotsal?
Lihtsalt tüüpiline sõim lööb välja kõigil selle Leedu mängu pärast,tüüpiline värk,isegi siis kui Oper Andorra vastu mängima ei tulnud taheti osade poolt teda juba vaata et koondisest minema saata aga kui mees kaasa mängis siis räägiti jälle et ilma Operita pole koondis midagi,see kõik on hetke emotsiooni pealt jutt.
Samamoodi oli Londaku kaasamine kahte valikmängu kus algul teda maha tehti,hiljem juba esiväravahiks tembeldati.Usun et Pareiko kaasamise ja hea mängu korral toimuks kõik täpselt sama uuesti,lihtsalt Pareiko kaasamine seisab Viggo tegutsemise taga,vaevalt et elukord enam nii hull on nagu Sats1 siin väidab,et mingid mustad nimekirjad seisavad treeneri laua peal

budu
30.09.07, 15:42
nu Tom võitis aga kas meie mees mängu ka sai???

Jaak
30.09.07, 15:43
nu Tom võitis aga kas meie mees mängu ka sai???

taas pingil:
http://football.kulichki.net/ruschamp/25/5.htm

hassan74
30.09.07, 20:46
Tomsk tegi täna neli vahetust.Mis reegli järgi see käib?

urmar
01.10.07, 00:08
Ei ole seal mingit 4 vahetust ja tundub, et Pareikot hoitakse pingil, et ta enne koondisemänge vigastada ei saaks.

dareth
01.10.07, 11:20
sellepärast hoidis Wenger Poomigi pingil, eksole

urmar
01.10.07, 18:07
sellepärast hoidis Wenger Poomigi pingil, eksole

ära arvasid! :)

eestimees
03.10.07, 18:14
Kui rääkida, mis tegelt toimus peale Balti turniiri siis asi oli nii -

Peale Leedu mängu Balti turniiril oli Pareikol juttu Pohlakuga & CO kus ta ütles et aasta lõpuni paluks mitte väga palju temaga arvestada kuna peab oma klubi aitama kõrgliigas mis on väljalangemis ohus, kus tal olid muud segavad faktorid. Parieko palus et nad mõistaks teda ja ta olukorda ning peale seda ta naaseks kohe koondisse.

Poom oli niikui nii terve ja mängis

06.09.2003 Sofia (Bul) - Bulgaaria 0:2 EMV
11.10.2003 Liege (Bel) - Belgia 0:2 EMV

Kõik need muud jutud on jamad ja väljamõeldised et ta ei soovi koondist esindada vms, nii palju siis sellest mõistmisest nagu Andres Operi puhul. See kogu jama on puhas Pohlaku teema et ta lihtsalt kõrvaldada. Pohlak on ennemgi musta valgeks valetanud nii tegi ta ka Pareiko puhul et ta ei soovi koondist esindada

käbi
03.10.07, 18:58
Hmmm, miks Pareiko sellise ütlusega Pohlakule läks üldse kui Pareikot nagunii ei arvestatud.

eestimees
03.10.07, 19:49
Hmmm, miks Pareiko sellise ütlusega Pohlakule läks üldse kui Pareikot nagunii ei arvestatud.

kui sa räägid pijpersiga siis see võrdub ju automaatselt pohlak nagu sa tead, arnol pold selle vastu raudselt midagi, arno aru saaja inimene

Alvar550
07.10.07, 18:42
Täna siis Pareiko taas pingil.
Tom-Rubin 3-1

ROOTSI KUNN
08.10.07, 13:25
Huvitav kas koondis riskib sellega ,et jäävad lootma Mardi paranemisele ja nimetavad teiseks ilmselt Aksalu või siis kutsuvad ikkagi kindluse mõttes Pareiko.
Kui kutsuda siis juba kohe ,sest viimasele hetkele ei saa ka kõike jätta. Igatahes ,kui Mart ja Londak mängida ei saa siis pole Eestist peale Aksalu ühtegi enam ,vähem tasemel meest võtta.

Punkt
08.10.07, 16:00
Londaku asemel koondises Pareiko
08. Oktoober14:46Jalgpall

Seoses väravavaht Pavel Londaku vigastusega kutsus Eesti jalgpallikoondise peatreener Viggo Jensen eelseisvaks EM-valikmänguks Inglismaaga koosseisu Sergei Pareiko (sündinud 31.01.1977). Londak vigastas end koduklubi FK Bodö/Glimt mängul. Pareiko kuulub Venemaa kõrgliiga klubi Tomski Tom rivistusse ning on Eesti koondise eest pidanud 4 kohtumist.

EJL PRESSITEENISTUS

aanvaller
08.10.07, 16:01
Viggo Jensen kutsus Londaku asemel koondisse Pareiko
08.10.2007

-Toomas Huik/SCANPIX
Seoses väravavaht Pavel Londaku vigastusega kutsus Eesti jalgpallikoondise peatreener Viggo Jensen eelseisvaks EM-valikmänguks Inglismaaga koosseisu Sergei Pareiko.

Londak vigastas end koduklubi FK Bodö/Glimt mängul. Pareiko kuulub Venemaa kõrgliiga klubi Tomski Tom rivistusse ning on Eesti koondise eest pidanud 4 kohtumist.

Hetkel pole kindel ka Mart Poomi kaasalöömine, Inglismaa esiliiga klubi Watfordi liigamängus Poom nädalavahetusel platsil ei käinud.

Eesti koondis kohtub Inglisaaga Wembleyl sel kolmapäeval kell 17.00. Eesti Televisiooni otseülekanne algab kell 16.50.
EDIT. Mõne sekundiga jõutsite ennem :D

ROOTSI KUNN
08.10.07, 16:02
Ühe õnnetus on teise õnn ja nii see spordiski kipub olema. Pareiko jõudis sihile :)

ek
08.10.07, 16:59
tegelikult jõudis sama kaugele kui eelminegi kord.
koondis koosneb taas laias laastus naljameestest ja korraliku paki saamine on enam kui tõenäoline.
peale 5:0 kaotust saab Pareiko taas piki päid ja jalgu

SunWolf
08.10.07, 17:04
Pareiko ei ole pikka aega oma klubis põhis mänginud. Nii et mehe vorm on üsna ebaselge. Eks Jensen teab paremini.

Markko
08.10.07, 17:16
Aga kas Pareiko kutsumisega võib nüüd väita, et Pohlaku "must nimekiri" lasti paberihundist kogemata läbi ja polegi teist enam olemas?

Grinch
08.10.07, 19:00
tegelikult jõudis sama kaugele kui eelminegi kord.
koondis koosneb taas laias laastus naljameestest ja korraliku paki saamine on enam kui tõenäoline.
peale 5:0 kaotust saab Pareiko taas piki päid ja jalgu

Ma ei oleks nii pessimistlik - kaitseliin on praeguse seisuga korralik ja just see on väravavahi seisukohast kõige olulisem. Ründeliin on see, mis muret teeb või õigemini selle puudumine. Loodame siiski parimat... :)

urmar
08.10.07, 19:20
Aga kas Pareiko kutsumisega võib nüüd väita, et Pohlaku "must nimekiri" lasti paberihundist kogemata läbi ja polegi teist enam olemas?

Küllap Sats varsti selgitab sellest nimekirjast. :D

Maekas
08.10.07, 19:43
Nimekiri kehtib jätkuvalt - Švets ja Novikov ei ole ju koondises. See on Pohlaku kaval pettemanööver lihtsalt, et tähelepanu veidigi hajutada. :D

ALEKOK
08.10.07, 20:18
See praegu Pareiko kutsumine küll nüüd ei tõesta seda, et seda nn. musta nimekirja pole olemas. Praegu ei jäänud ju muud üle kui Pareiko kutsuda, sest tema mittekutsumisel oleks juba rohkem usutud sellesse nn. musta nimekirja.

eestimees
08.10.07, 20:30
See praegu Pareiko kutsumine küll nüüd ei tõesta seda, et seda nn. musta nimekirja pole olemas. Praegu ei jäänud ju muud üle kui Pareiko kutsuda, sest tema mittekutsumisel oleks juba rohkem usutud sellesse nn. musta nimekirja.

häda ajab härja kaevu

yheksa
08.10.07, 21:12

Oh püha püss. Nähke veel kuksil palun mönda tonti.

sicmic
09.10.07, 03:15
Oh püha püss. Nähke veel kuksil palun mönda tonti.

ma nägin just akna taga. lambanahast vammus oli seljas ja paber mingi nimekirjaga käes. muudkui kirjutas sinna nimesid, õel nägu ees.

Martin
09.10.07, 08:06
ma nägin just akna taga. lambanahast vammus oli seljas ja paber mingi nimekirjaga käes. muudkui kirjutas sinna nimesid, õel nägu ees.

Salvestatud aasta postituste tiitli tarbeks.

budu
09.10.07, 11:15

tõesti aasta parim

Sats1
10.10.07, 16:42
Pareiko intervjuu (10.10.2007 a.) "Molodjozh Estonii" ajalehele:
http://www.moles.ee/07/Oct/10/22-2.php

ALEKOK
31.10.07, 22:45
Tomsk jõudis karikavõistlustel poolfinaali.

http://www.postimees.ee/311007/esileht/sport/292772.php?pareiko-torjus-penalti-tom-joudis-karikavoistluste-poolfinaali

eestimees
22.11.07, 15:24
Eesti jalgpallikoondise kandidaadi Sergei Pareiko koduklubi Tomski Tom ei pikenda lepinguid viie mängijaga – teiste hulgas ka Pareiko konkurendiga esiväravavahi kohale Vassili Homutovskiga.

jethro
28.12.07, 10:28
Pareiko sai Tomi hooaja parimate valikul 8 koha. Kummaline on aga, et Rõzhikov (3-4 väravavaht), kes pääses väljakule 5 mängus, sai 6 koha. Valijate kogum oli ka muidugi kirju - kohalikud parteilased, veteranid ja muud asjasse rohkem ja vähem puutuvad tegelased.

urmar
28.12.07, 12:33
Pareiko sai Tomi hooaja parimate valikul 8 koha. Kummaline on aga, et Rõzhikov (3-4 väravavaht), kes pääses väljakule 5 mängus, sai 6 koha. Valijate kogum oli ka muidugi kirju - kohalikud parteilased, veteranid ja muud asjasse rohkem ja vähem puutuvad tegelased.

Too ei olnud mingi kolmas-neljas, vaid hooaja lõpus renditi meeskonda Pareikot asendama.

urmar
10.01.08, 02:42
Tom loobub kahest vv-st ja kutsub meeskonda 2 uut. Pareiko tundub ka paigale jäävat.

TIBLA
17.01.08, 14:02
Tänases intervjuus ütles Tomski treener, et üheks kapteni paela kandja kandidaadiks on Sergei, kuna tal olevat suured kogemused ning suur "respect" meeskonna sees.

ekul
17.01.08, 21:29
Sergei Pareiko on venelane mitte eestlane ma arvan et ta teema pandi siia sest ta on eesti koondises

Jaak
17.01.08, 21:54
Sergei Pareiko on venelane mitte eestlane ma arvan et ta teema pandi siia sest ta on eesti koondises

Teinekord saa enne kaineks,kui internetti logid,eks.

Mask
17.01.08, 22:18
Ei usu ,et 10 aastased joovad.. või mine tea..

Vova
18.01.08, 10:43
tänapäeval on kõik võimalik :D

Vapper Kass
30.01.08, 21:09
Pareiko intervjuu. Räägib, et kuhugi minna ei kavatse ja et hea meelega aitab Eesti koondist.
http://football.kulichki.net/rusnews/news.htm?13483

jethro
30.01.08, 22:08
Krt, heade väravavahtide osas oleme täitsa eurotsoonis aga keegi võiks ka väravaid lüüa. Pareiko on andekas, äkki kvalifitseerub ümber?

Vova
31.01.08, 11:09
raudselt :D:D

Bobik
31.01.08, 15:02
Krt, heade väravavahtide osas oleme täitsa eurotsoonis aga keegi võiks ka väravaid lüüa. Pareiko on andekas, äkki kvalifitseerub ümber?

Sul on pæris kobedad tsenderdused, ehk vøtad C.Ronaldo koha Eestis endale? Sutsu rohkem trenni ja pole probleemi ;)

Jaak
02.02.08, 21:24
http://football.tomsk.ru/news/1532

jethro
03.02.08, 01:14
Sul on pæris kobedad tsenderdused, ehk vøtad C.Ronaldo koha Eestis endale? Sutsu rohkem trenni ja pole probleemi ;)

Täitsa OT juba aga ideel on loomulikult jumet, veel oleks vaja reeglitesse sisse viia käsipalliga analoogne süsteem, kus rünnakul ja kaitses on eri mehed. Nii võiks ma 50-ni mängida.

urmar
04.02.08, 02:56
Kuigi Pareikost taheti kaptenit teha, siis nüüd jälle laenatakse CSKA-st Mandrõkin ja vaevalt, et pingile?

budu
03.03.08, 19:16
kas pareiko ei ole koondisekutset saanud?kuna ise olin välismaal siis kes üldse vv olid valikus?

budu
16.03.08, 15:02
kas pareiko täna põhis?

smörgåsbord
16.03.08, 15:22
pingi pääl. (http://sport.gazeta.ru/sport/nm/online/football/matches/6451.shtml)

Kaspy
22.03.08, 20:14
Nagu ka täna Spartaki vastu,Mandrõkini tulekuga tema võimalused siis läksidki vist,hetkel vähemalt

eestimees
20.04.08, 11:16
Krylya Sovietov S. 3 - 0 Tomsk

Pareiko 90. minutit

eestimees
11.05.08, 00:21
Lokomotiv Moscow [2 - 0] Tomsk

Pareiko pingil

eestimees
15.05.08, 22:12
Tomsk 1-1 Luch Energiya

Pareiko pingil

budu
06.07.08, 21:32
täna oli siis Tom-il saunapäev aga kas pareiko ka saunalaval oli?

Sats1
06.07.08, 21:54
täna oli siis Tom-il saunapäev aga kas pareiko ka saunalaval oli?
Ei. Mandrõkin oli väravas.

eestimees
21.07.08, 22:45
mu andmete kohaselt on Parieko siiski klubis edasi

budu
22.07.08, 16:23
mu andmete kohaselt on Parieko siiski klubis edasi

mingid jutud et pidi klubi vahetama.kas vastab tõele?ja mis klubidega tegu?

eestimees
22.07.08, 19:24
mingid jutud et pidi klubi vahetama.kas vastab tõele?ja mis klubidega tegu?

minu andemete kohalt on ta hooaja lõpuni seal klubis aga asjad võivad ju muutuda... klubi vahetus vastab tõele

Jaak
22.07.08, 19:48
Sport-Expressi artikkel,mis võimaliku klubivahetuse lauda tõi ütleb ka selgelt,et otsus tuleb pärast järgmist mängu Amkariga ja see toimub 26.juulil. Eks siis näe.

eestimees
22.07.08, 20:00
Sport-Expressi artikkel,mis võimaliku klubivahetuse lauda tõi ütleb ka selgelt,et otsus tuleb pärast järgmist mängu Amkariga ja see toimub 26.juulil. Eks siis näe.

minu vestlus sel teemal on paar päeva vana nii et asjad võisid nene päevadega muutuda....pole sel teemal rohkem suheld

eestimees
23.07.08, 16:39
noo kui midagi teada saan eks annan teada

urmar
24.07.08, 01:52
Minu andmetel pidi Pareikol olema variant Itaaliasse minekuks. Kui juba oma variante pakkuda. :D

budu
28.07.08, 15:56
eestimees kas pareiko teemal on mingeid uudiseid või vihjeid?

eestimees
28.07.08, 16:09
eestimees kas pareiko teemal on mingeid uudiseid või vihjeid?

on on.... õhtul kriban siia midgai ehk

eestimees
28.07.08, 18:25
niih uudiseid on.... kõike rääkida ei saa aga see huvi Itaaliast oli Seria A-st. Nii, et väga tipp-topp huvi oli. Aga Tomsk küsi liiga suurt hinda ning Pareiko jätkab seal veel detsembrini ja siis lahkub free-ina ja võimalusega, kui see alles veel on, Seria A-sse.

Alvar550
28.07.08, 19:01
niih uudiseid on.... kõike rääkida ei saa aga see huvi Itaaliast oli Seria A-st. Nii, et väga tipp-topp huvi oli. Aga Tomsk küsi liiga suurt hinda ning Pareiko jätkab seal veel detsembrini ja siis lahkub free-ina ja võimalusega, kui see alles veel on, Seria A-sse.

kas mingi Seria A tagumise otsa klubi? igatahes oleks päris kõva olnud, kui isegi teine mees oleks olnud, aga loodame et läheb jaanuaris see diil läbi :D

Tofoa
28.07.08, 19:02
Ma kahtlustaksin Laziot, neil on väravavahtidega probleeme.

Felipe
28.07.08, 19:03
1. aprill on ammu möödas...

eestimees
28.07.08, 19:25
1. aprill on ammu möödas...

arva mida tahad

eestimees
28.07.08, 19:26
kas mingi Seria A tagumise otsa klubi? igatahes oleks päris kõva olnud, kui isegi teine mees oleks olnud, aga loodame et läheb jaanuaris see diil läbi :D

teatavatsi mängis Pareiko itaalias kunagi C2 ja peale seda sai ka pakkumisi seri a ja seria bst...

Felipe
28.07.08, 19:30
arva mida tahad

Ma mõtlesin seda eelneva Lazio postituse kohta :)

budu
28.07.08, 19:53
teatavatsi mängis Pareiko itaalias kunagi C2 ja peale seda sai ka pakkumisi seri a ja seria bst...

aga kas tal oli vaid üks pakkumine?vahepeal räägiti päris mitmest klubist.

Tofoa
28.07.08, 19:54
Ma mõtlesin seda eelneva Lazio postituse kohta :)

No, Lazio ongi klubi, mis võitleb ellujäämise nimel Seria A-s, või ma eksin?

Shermann
28.07.08, 19:56

Oota vaid, kuni Uuu seda posti näeb...

:D

Maekas
28.07.08, 19:57

Nad peaksid siiski olema pisut kõrgemate ambitsioonidega ning parema rahalise võimekusega, pluss said nad see aasta kätte noore Argentiinlasest väravavahi Carrizo.

Epic
28.07.08, 20:03
Aga Levadia eest mängimine tundus siis ahvatlevam?

eestimees
28.07.08, 20:05
Aga Levadia eest mängimine tundus siis ahvatlevam?

ma ei ole õige inimene seda komenteerima

budu
28.07.08, 20:13
jah, mitu klubi olid, pakuti isegi itaalia kodakondsust:)

PS: see oli siis kui ta itaalias oli

kinnitamata andmetel oli siis kui Pareiko veel Rotoris mängis temast huvitatud ka Bolton Wanderers või ma eksin?

eestimees
28.07.08, 20:16
kinnitamata andmetel oli siis kui Pareiko veel Rotoris mängis temast huvitatud ka Bolton Wanderers või ma eksin?

rääkisin Pareikoga ja teen intervju siis saate pikemalt lugeda, panen selle siia ülesse

KUI KELLEGIL ON KÜSIMUSI TALLE SIIS PANGE OMAD KÜSIMUSED SIIA

budu
28.07.08, 20:19
Pareikoga teen intervju siis saate pikemalt lugeda, panen selle siia ülesse

KUI KELLEGIL ON KÜSIMUSI TALLE SIIS PANGE OMAD KÜSIMUSED SIIA

võiksid küsidagi et mis klubid temast üldse on huvitatud olnud.ja kas loodab et eesti koondise eest mängida?

Shermann
28.07.08, 20:23
Tisside vahele oled pannud ve?

Tofoa
28.07.08, 20:24
Mitu aastat ta veel profina mängida tahab?

käbi
28.07.08, 20:26
Vabandan ette tulihingeliste fännide ees aga no need jutud tunduvad ikka mega absurdsed, Pareikol pole tõesti mingit mõistust enam, et siuksed lugusid edasi räägib???

eestimees
28.07.08, 20:29
Vabandan ette tulihingeliste fännide ees aga no need jutud tunduvad ikka mega absurdsed, Pareikol pole tõesti mingit mõistust enam, et siuksed lugusid edasi räägib???

msimõttes nagu?

Felipe
28.07.08, 20:39
Tisside vahele oled pannud ve?

See oli hea :D

Aga küsida võiksid seda, et kui ta veel omal ajal C2-s mängis ja siis nagu väidetavalt temast huvitatud olid Serie A ja B meeskonnad siis miks ta sinna ei siirdunud?

Millal Eestisse tagasi tulemas olete ?

Mida te jalgpallurina veel saavutada soovite, mis on teie eesmärgid?

Need küsimused vajaksid vastuseid ! :)

eestimees
29.07.08, 18:44
Pareiko kohta ilmub õhtul uudis soccernetis

eestimees
29.07.08, 21:17
http://www.soccernet.ee/news.php?id=20949

Alvar550
29.07.08, 21:52

mõnus intervjuu:D

PraS
29.07.08, 23:47

kes see talendikas ajakirjanik oli, kes selle inteka tegi?

midfielder
30.07.08, 00:30
Olles 7a mänginud Venemaa liigas ja mitte halvasti, oleks leping Serie A klubiga väärikas tasu Pareikole, seda enam, et tal ka itaallasest agent. Kuigi mulle tundub, et eelmisel aastal oli ta paremas vormis ja kahju, et siis Torino-ga diilist asja ei saanud. Oma mängustiililt sobikski ta rohkem Itaaliasse kui Premiershipi.

Tofoa
30.07.08, 02:02
Oma mängustiililt sobikski ta rohkem Itaaliasse kui Premiershipi.

No ma ei tea, kas väravavahtidel on oma mängustiil kuskile liigasse :D

ALEKOK
30.07.08, 02:28

No on ikka küll.

eestimees
30.07.08, 18:19

ei tea mis klubi see oli kahjuks

Felipe
30.07.08, 19:10
ei tea seda klubi kahjuks

Noo sel juhul loe ja õpi http://en.wikipedia.org/wiki/Bolton_Wanderers_F.C.

eestimees
30.07.08, 19:12
Noo sel juhul loe ja õpi http://en.wikipedia.org/wiki/Bolton_Wanderers_F.C.

:D:D:D tänks:D

NIRK
30.07.08, 20:14

muidugi on. Näiteks inglismaal mängitakse palju senderduste peale,siis pead oskama õhupalle võtta. Kuid hispaanias armastatakse rohkem mööda maad palli liigutada seal jälle läheb vaja rohkem reaktsiooni jne.

Jaak
30.07.08, 20:17
muidugi on. Näiteks inglismaal mängitakse palju senderduste peale,siis pead oskama õhupalle võtta. Kuid hispaanias armastatakse rohkem mööda maad palli liigutada seal jälle läheb vaja rohkem reaktsiooni jne.

senderduste?

NIRK
30.07.08, 20:23
Mida ma tahtsin öelda oli see,et inglismaal mängiv väravavaht peab oskama õhupalle püüda.

Felipe
30.07.08, 21:00
Mida ma tahtsin öelda oli see,et inglismaal mängiv väravavaht peab oskama õhupalle püüda.

Eesti liigas mängiv väravavaht siis ei pea oskama w

NIRK
31.07.08, 00:05
Eesti liigas mängiv väravavaht siis ei pea oskama w
Siin räägiti sellest et värvavahtidel on erinevad mängustiilid.
Vastus sulle: Jah igal pool peab väravavaht oskama tõrjuda ja püüda. jm.

eestimees
10.08.08, 10:39
FC Moscow 2 - 1 Tomsk, Pareiko pingil

-madis-
16.08.08, 01:28
FK Tom Tomsk - FK Rubin Kazan 1:2

Pareiko nühib endiselt pinki.

NIRK
24.08.08, 00:30
Sergei Pareiko mängis täna kõik 90 minutit ja aitas Tomski Tomi võõrsil 1:0 võidule Jaroslavli Šinniku üle.

Shermann
24.08.08, 01:08
Mis teise kiipriga juhtus? Vigane, või Pareiko sai niisama platsile?

budu
31.08.08, 18:22
kas pareiko oli see mees kes täna tegeles pallide välja noppimisega

Jaak
31.08.08, 18:24
kas pareiko oli see mees kes täna tegeles pallide välja noppimisega

nii ta oli

budu
04.09.08, 22:48
Sergei Pareiko koduklubi peatreener lasti lahti
04.09.2008 17:47

Venemaa jalgpalli kõrgliiga klubi Tomski Tom, kus mängib ka Eesti väravavaht Sergei Pareiko, lõpetas lepingu peatreener Sergei Romaštšenkoga. Lahkus ka abitreener Valeri Ketšinov, kirjutab SLÕL Online.

Varem Moskva Spartaki noortetreenerina töötanud Romaštšenko asus Tomi juhendama pärast EM-finaalturniirist tingitud pausi, sest klubi bossid polnud rahul senise juhendaja Valeri Petrakovi tööga.

Kuigi Romaštšenko alustas Tomis 1:5 kaotusega võõrsil Peterburi Zenitile, võis seda allajäämist UEFA karikavõitjale mõista. Pärast seda hakkaski Tomi tee ülesmäge kulgema, kuid augustis algas vähikäik, mis tipnes koduse 0:4 kaotusega Samaara Krõlja Sovetovile. Tolles mängus oli väravas Pareiko.

Pärast 0:4 kaotust ütles Romaštšenko pressikonverentsil, et tal on häbi fännide ja klubi toetajate ees. "Midagi tuleb muuta. Mul ei õnnestunud täita eesmärki, seega tuleb leida uus treener," ütles Romaštšenko ja andis lahkumisavalduse. Kohe seda ei rahuldatud, kuid neli päeva hiljem pani klubi president ikkagi avaldusele allkirja.

SLÕL ONLINE

Sats1
14.09.08, 12:59
13.08.2008
FC Saturn-FC Tom 2:0
Pareiko on põhikooseisus.
http://football.tomsk.ru/?option=com

doksik
26.09.08, 21:00
kas keegi teab,et kas pareiko mängis karikamängus,kus tomski tom pennudega võitis?

Jaak
26.09.08, 21:14
kas keegi teab,et kas pareiko mängis karikamängus,kus tomski tom pennudega võitis?

ei mänginud

Alvar550
27.09.08, 20:50
Opaa, Pareiko täna CSKA vastu punase kaardi saanud.

Jaak
27.09.08, 20:54
Opaa, Pareiko täna CSKA vastu punase kaardi saanud.

tõmbas 1-1 olukorras maha Vagner Love`i.

Kaspy
29.09.08, 03:00
http://www.epl.ee/artikkel/443154

Päris head lugemist,näha et kutil on ikka ambitsioonid olemas.

smörgåsbord
29.09.08, 03:25
näha et kutil on ikka ambitsioonid olemas.no ma ei tea, mul jääb pigem vastupidine mulje --

eelistas Serie A'le Tomskit, kus mugav olla ja raha kukub.

Kaspy
29.09.08, 11:08
no ma ei tea, mul jääb pigem vastupidine mulje --

eelistas Serie A'le Tomskit, kus mugav olla ja raha kukub.

No tuleb ikka sellele et düüd on Venemaal juba pikalt mänginud ja ka rahvuselt venelane,mis sealset elu soodustab ja tahest tahtmata peab proff ka palgast mõtlema,see on tema töö

estsoccer
29.09.08, 13:24
Pareiko tegi minu arust valesti. Ta oleks saanud ikka tohutuid kogemusi Serie A's

Jürvi-Hool
29.09.08, 14:40
Pigem hea õnne korral oleks ta saanud Torinos mõne mängu põhis mängida.

käbi
29.09.08, 16:16
Kuidas sellist jama üldse keegi tõsiselt võtab:D Oleks isegi siis raske uskuda kui ta Torino pingil istuks, et ta midagi muud kui massöör seal on.

eestimees
29.09.08, 18:50
noo sisuliselt copy-paste soccernetis varem ilmunud temaga tehtud intervjust ju... Noo, Tomsk küsis liiga suurt summat Torinolt vms värgid ega Pareikol seal just suurt sõna õigust ei olnud...

eika
29.09.08, 21:47
noo sisuliselt copy-paste soccernetis varem ilmunud temaga tehtud intervjust ju... Noo, Tomsk küsis liiga suurt summat Torinolt vms värgid ega Pareikol seal just suurt sõna õigust ei olnud...
Sa lugesid üldse Päevalehe artiklit? Pareiko ütles:" Enda sõnul ütles Pareiko Torinole ära kahel põhjusel. Esiteks pidanuksid itaallased välja ostma tema kehtiva lepingu ning nad hoiatasid, et seetõttu kaotaks Pareiko palgas. Teiseks rääkis Pareiko Tomi tollase peatreeneriga, kes ütles, et usaldab teda, ning soovis temameeskonda jäämist. “Võib-olla tuleme hooaja lõpus veel selle pakkumise juurde tagasi."

NIRK
08.11.08, 00:45
Pareiko koduklubi tegid Venemaal 1:1 viigi (http://sport.err.ee/index.php?0582937)

budu
12.11.08, 18:38
Venemaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas osalev Tomski Tom on pikendamas lepingut Eesti koondise väravavahi Sergei Pareikoga.

"Pareikoga on paika pandud lepingu detailid järgmiseks kaheks aastaks," lausus Tomi direktor Juri Stepanov Venemaa väljaandele Sport-Ekspress.

SPORT-EKSPRESS

krt ise loodan et mees liigub ikka lääne poole,eriti kui tahab koondises mängida.rüütli ju ütles et ei taha alati poissi nii kaugelt kohale kutsuda.muidugi on tegemist lolli vabandusega

käbi
12.11.08, 20:20
Hakkab mingit tõe moodi asja ka siis lõpuks välja ilmuma. Ma ei saa aru, kas Pareiko ise mõtleb neid lugusid välja või see Türgi juurtega agent hämab talle mingitest superhuvidest.

elx
13.11.08, 10:45
Keegi kindlasti oskab öelda, mitu meeskonda Venemaa kõrgeimast liigast allapoole pudeneb? Vaatan, et Tom praegu 13. kohal.

eestimees
13.11.08, 10:53
Hakkab mingit tõe moodi asja ka siis lõpuks välja ilmuma. Ma ei saa aru, kas Pareiko ise mõtleb neid lugusid välja või see Türgi juurtega agent hämab talle mingitest superhuvidest.

kle, loogiline, et Tomsk tahab teda endale hoida ja ära sellest lepingu pakkumisest nüüd midagi järelda. Ootame Pareiko komentaari ära kõigepealt tema tuleviku suhtes!

budu
13.11.08, 11:03
Pareiko juba kuskil ütles et suusõnaline kokkuleppe on olemas lepingu pikendamise suhtes

käbi
13.11.08, 14:38
kle, loogiline, et Tomsk tahab teda endale hoida ja ära sellest lepingu pakkumisest nüüd midagi järelda. Ootame Pareiko komentaari ära kõigepealt tema tuleviku suhtes!
Paar aega tagasi ütles et tahab sealt ära, et oodatakse igal pool. Nüüd ütles et tahab Tomi jääda ja suusõnaline lepe olemas.