320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Pareiko?\'

    ... selles Torpeedo mängus tal eriti palju tööd ka polnud ... aga need mõned situatsioonid mil tal tuli mängu sekkuda olid küll veidi närvilised ja kramplikud (väljajooksud) nii et fännide pahameel võib olla põhjendatud...lihtsalt õnne see kord oli Pareikol palju. Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla... Ei oskakski teda Kaalmaga hetkel võrrelda või eelistada enam...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Pareiko?\'

      Originally posted by jansa


      Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla...
      Pennal oli ikka enne seda iluväravat, mille lõi ennem just 11m pealt eksinud Jesipov.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Pareiko?\'

        Originally posted by Kaarel


        Originally posted by jansa


        Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla...
        Pennal oli ikka enne seda iluväravat, mille lõi ennem just 11m pealt eksinud Jesipov.

        Noh, ühe korraliku tõrje ta ikka tegi, kuigi oli ÜLIIGAV mäng.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Pareiko?\'

          Tänases SL Õhtulehes on Andres Vaheri artikkel Sergei Pareikost. Lühidalt öeldes on mees ise eluga Volgogradis üsna rahul ja meeskonnaga lõplikult kohanenud. Praegu ei kipu ta kuhugi mujale. Esiväravavahi staatus talle nö pähe pole hakanud ja mees on kahe jalaga maa peal. Isiklikult meeldis mulle Sergei suhtumine Eesti koondisesse ja sellega seonduvasse: \"See on jalgpall, väravas saab seista ainult üks mees. Mis teha. Mina mängisin veel kehvades liigades, kui Mart Poom juba välismaal silma paistis. Olen alles sama tee alguses, mille Poom juba läbi on käinud.\" \"Olen siiralt rõõmus, et koondis mind üldse vajab.\"
          Selline mees siis on Sergei Pareiko...

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Pareiko?\'

            Originally posted by onuuuno


            Tänases SL Õhtulehes on Andres Vaheri artikkel Sergei Pareikost. Lühidalt öeldes on mees ise eluga Volgogradis üsna rahul ja meeskonnaga lõplikult kohanenud. Praegu ei kipu ta kuhugi mujale. Esiväravavahi staatus talle nö pähe pole hakanud ja mees on kahe jalaga maa peal. Isiklikult meeldis mulle Sergei suhtumine Eesti koondisesse ja sellega seonduvasse: \"See on jalgpall, väravas saab seista ainult üks mees. Mis teha. Mina mängisin veel kehvades liigades, kui Mart Poom juba välismaal silma paistis. Olen alles sama tee alguses, mille Poom juba läbi on käinud.\" \"Olen siiralt rõõmus, et koondis mind üldse vajab.\"
            Selline mees siis on Sergei Pareiko...
            Mulle on Pareiko kogu aeg sümpaatne olnud. Sama rahulik ja tagasihoidlik nagu Poom.
            Kui Mart peaks ükskord putsad varna riputama siis on meil vähemalt peaaegu samast klassist mees kohe asemele panna. Pareiko on venelase(või on ta ukrainlane)kohta tõeline Eesti patrioot.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Pareiko?\'

              Pareiko on jah väärt väravavaht ja kindlasti võib Eesti koondis tema peale loota. kuid selline küsimus, kui vana ta üldse on, et palju tal aega on antud, et käia Poomi jälgedes? kuid samas, et ta on koondise kolmas number on natuke ülekohtune, kuna Kaalmast on ta nüüd küll proffesionaalsem...

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Pareiko?\'

                Originally posted by magicm


                Pareiko on jah väärt väravavaht ja kindlasti võib Eesti koondis tema peale loota. kuid selline küsimus, kui vana ta üldse on, et palju tal aega on antud, et käia Poomi jälgedes? kuid samas, et ta on koondise kolmas number on natuke ülekohtune, kuna Kaalmast on ta nüüd küll proffesionaalsem...
                Mis ajast ta kolmas nr. on? Tibu on ikka nõrk Pareiko kõrval. Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...
                ma hüppaks Arnole persega näkku küll vist.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Pareiko?\'

                  nüüd vist jah enam pole, kuid need ajad ei ole kaugel, kui ta pidi veel kolmas nr. olema...

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Pareiko?\'

                    Originally posted by magicm


                    nüüd vist jah enam pole, kuid need ajad ei ole kaugel, kui ta pidi veel kolmas nr. olema...
                    No eks näeb,aga mulle on mulje jäänud et arno ei taha miskipärast sergot koondise nn.\"omameheks\" teha.Äkki on põhjus muus kui Poomi või Kaalma mängus????????
                    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Pareiko?\'

                      Originally posted by ROOTSI KUNN
                      Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...
                      ma hüppaks Arnole persega näkku küll vist.
                      Eks meil kõigil ole oma arvamus Tibu mängust, kuid mängu ajal peaks toetajate ülesanne oma meeskonnale toetust avaldada ja mitte ennast mõne mängija vastu negatiivselt meelestada. Nt. ei tahaks et juhtuks nagu varasemates mängudes mil mingid pubekad täiest kõrist karjusid väravas olevale tibule: \"Kaalma sa oled sitt!\".

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Pareiko?\'

                        Originally posted by magicm


                        Pareiko on jah väärt väravavaht ja kindlasti võib Eesti koondis tema peale loota. kuid selline küsimus, kui vana ta üldse on, et palju tal aega on antud, et käia Poomi jälgedes? kuid samas, et ta on koondise kolmas number on natuke ülekohtune, kuna Kaalmast on ta nüüd küll proffesionaalsem...
                        Pareiko on syndinud 31. jaanuar 1977, nii et Tibust m6ni kuu vanem. Parimad v2ravavahiaastad peaksid seega alles ees seisma.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Pareiko?\'

                          Originally posted by priity


                          Originally posted by ROOTSI KUNN
                          Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...
                          ma hüppaks Arnole persega näkku küll vist.
                          Eks meil kõigil ole oma arvamus Tibu mängust, kuid mängu ajal peaks toetajate ülesanne oma meeskonnale toetust avaldada ja mitte ennast mõne mängija vastu negatiivselt meelestada. Nt. ei tahaks et juhtuks nagu varasemates mängudes mil mingid pubekad täiest kõrist karjusid väravas olevale tibule: \"Kaalma sa oled sitt!\".
                          Kui keegi tõesti minu juuresolekul midagi sellist karjuks,annaks vastu pead(oleneb karjuja suurusest muidugi).Eesti-Uus Meremaa mängul karjusid minu seljataga 2venda kah et mõlema mansa meeskonna kollikipperid on eesti teise liiga tasemel-iga löök mis postide vahele läks,oli sees.Aga see oli ju tõsi,polnud vaja vastu pead neile anda.
                          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Pareiko?\'

                            Originally posted by ROOTSI KUNN
                            Mulle on Pareiko kogu aeg sümpaatne olnud. Sama rahulik ja tagasihoidlik nagu Poom.
                            Kui Mart peaks ükskord putsad varna riputama siis on meil vähemalt peaaegu samast klassist mees kohe asemele panna. Pareiko on venelase(või on ta ukrainlane)kohta tõeline Eesti patrioot.
                            Teisipäev. 26. märts 2002, SL Õhtuleht
                            http://www.sloleht.ee/index.aspx?s=sergei%26pareiko&id=120406 - intervjuu Pareikoga, kes kutsuti üle pika aja koondisesse.
                            Lõik artiklist: \"Kui pärida, kas ta eiramise jätkumisel hoidnuks pöialt Eestile või Venemaale, vastab Pareiko: \"No... Seda küll ei oska niimoodi öelda.\" \"
                            Nii palju mehe patriootlikkusest.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Pareiko?\'

                              patriootlikuseks seda vist tõesti siis nimetada ei saaks, kuid kui ise samas olukorras oleks tunneks vist samamoodi, kuna ta teab ise ka, et ta tase on piisavalt kõva, et ikka koondises olla... Ning õnneks seal ta ka on ja pettumuseks polnud tal põhjust...

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Pareiko?\'

                                Täna kell 18:00 Ren-TV: Saturn vs Rotor.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X