PDA

View Full Version : Sergei Pareiko (65/0)

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8

vibu
03.09.01, 17:24
Kas kellelgi on infi, kuidas Pareiko vigastus on. Tean vaid, et oma viimases mängus vene ajakirjanduse andmetel päästis oma sõrme hinnaga Rotori väravast. millest polnud külle eriti kasu, kuna lisaajal löödi neile ikkagi koll ära. Siis muidugi Pareikot väravas polnud. Alguses oli arvatud, et murdis sõrmeluu, kuid vist ikke nii tõsine värk ei olnud. Kas kellelgi on täpsemat infi?

Õnneks pole vist asi eriti hull, kuna juba järgmiseteks mängudeks on Pareiko üles antud. Järgmised mängud- Spartaki ja Tserno More´ga....

Pätu
04.09.01, 15:16
Manchester kui sind mõni asi ei "koti" siis sa oma eriti tarka vastust meile ei pea avaldama nii , et hoia oma suur suu kinni ja las inimesed räägivad siin teemast

Aga kuidas tal seal klubis üldse läinud on kas ta ikka 1 väravavaht ja kui palju ta neid väravaid sisse lasknud on

Jeeg
04.09.01, 19:40
Ühesõnaga, kui keegi tahab midagi teada või et kas keegi teab või mitte, siis juhul, kui Sa ei tea vastust siis oleks targem üldse midagi mitte kirjutada, ühesõnalised ja mõtetud postitused a la 'Ei' või 'Ei koti', need kustutatakse

vibu
06.09.01, 14:27
statistikat lähen õhtul järama. Mees on siiski põhiväravavaht põhimeeskonnas. Selle üle küll tore meel. Ja peale eilset mängu peaks isegi meie armas koondise peatreener aru saama, et Tibu on liialt lühike, tüse ja mida kõike veel. Enda kohta pani hea partii, kuid üldmastaabis...Jama. Pareikole võiks ju kurat kasvõi ühe zansi anda!

eston maravilha
10.09.01, 00:56
õigus

pareiko on isegi s**** päeval parem kui tibu oma parimal.

pareiko oleks ammu eesti koondises kui poleks halli kardinali pohlakut.

Pätu
10.09.01, 09:47
Kui Eesti märtsis (või kevadel) Venemaaga mängib võix ju Pareiko mängida

Rainman
31.03.02, 14:35
VOLGOGRADI ROTOR aastal 2002

http://www.rotor-volgograd.ru/club/rotor2002.htm

Maarek
01.04.02, 20:01
Sel hooajal pole Pareiko põhikoosseisus veel mänginud. Milles küsimus?

jyriöö
03.04.02, 17:46
Siukse toreda kanali nagu 7tv pealt sai Venemaa meistriliiga ülevaadet vaadatud. Rotori shansse sel aastal, võrreldes eelmise hooajaga kui kõiguti väljalangemistsooni piiril, hinnati väga headeks. Läbi on viidud noorenduskuur ja võimalused top 6 sisse saada on head

sosku
09.04.02, 15:22
Ega tal vist praegu seal erilist shanssi platsile pääsemiseks pole. Kuuldavasti olevat Romantsev Rotori praeguse esipuuriluku Tchichkini, Nigmatullini ja Goncharovi järel koguni Vene koondise number 3. nimetanud.

Rainman
10.04.02, 23:30
Ära jama! Eesti kolmas väravavaht pole mitte halvem kui Venemaa liigikaaslane :lahe: Teeb Pareiko veel mõne koondisemängu ka ja ongi põhis :õlu:

Be[er]wolf
19.04.02, 22:28
Pareiko on inimesena yks vigastus :naer5: :naer4: :naer3:

Kus on Der Boss mulle vastu vaidlemas

Jaak
30.04.02, 12:10
Pareiko taas Rotori põhikoosseisus. Mängis eile CSKA vastu, kahjuks kaotus 0:2

ugla
30.04.02, 15:52
Oot, mina küll Pareikot platsil ei näinud ? Väravas oli
ikka Chichkin. Siin väljavõte dailylivescore-ist :

CSKA 2 - Rolan Gusev 29; Igor Yanovskii 77
Rotor 0
Half time: 1-0
Referee: Fursa
Stadium: Dynamo

CSKA: Venyamin Mandrykin, Vyacheslav Daev, Davidas Shemberas, Denis Evsikov, Andrey Solomatin (Aleksey Tripouten, 90), Yuris Lajzans, Sergei Semak, Elver Rahimich, Denis Popov, Igor Yanovskii, Rolan Gusev (Bogdan Shershyn, 90)

Rotor: Andrey Chichkin, Albert Borzenkov, Nikolai Olenikov, Roman Romanov, Vladimir Radkevich, Evgeni Aldonin, Valeri Esipov, Sergei Rashevski (Denis Zubko, 46), Vladimir Smirnov, Maxim Bondarenko (Alexandr Zernov, 46), Mikhail Mysin (Oleg Trifonov, 83)

Juks
30.04.02, 16:36
Teil mõlemal on omamoodi õigus;) ´

Nimelt Pareiko mängis Rotori reservmeeskonnas ning edukalt, sest CSKA reserv sai 0:2 kaotuse. Samas Volgogradi esimene komando sai täpselt samanumbrilise kaotuse CSKA-lt.

Jaak
30.04.02, 20:42
Minu viga jah:oih:
Lihtsalt hommikul oli Rotori kodukal üleval üks koosseis kus Pareiko oli väravas. Polnud aga ainsatki märget, et see reserv oli...:viha:

ROOTSI KUNN
23.10.02, 21:45
Jälle pole tast midagi kuulda ,kas keegi oskab aidata või omab infi.:lahe:

Jaak
27.10.02, 14:33
Originally posted by ROOTSI KUNN

Mängis eile 2.poolaja Spartaki vastu. Tegi ühe tõrje, väravat sisse ei lasknud. Aga mäng tehti ära juba 1. poolajaga mille Spartak võitis 3:0.

Jaak
10.11.02, 23:36

Enne koondise mängu on hea teada, et Pareiko mängis taas 90.min põhis. Rotor võitis täna Elista Uralani 2:0.

ugla
19.11.02, 00:49
Tegi pühapäeval ilusa mängu Alania vastu , mille Rotor võitis 1:0. Tõrjus lõpus ka penalti. Kuulujutt tasemel \"naised saunas rääkisid\" on selline et Spartak tahab osta
Rotori põhiväravavahti Tshitshkinit ja sellisel juhul oleks Pareiko põhis. Lisaks sellele
on sellel neljapäeval oodata põnevusmängu Lotomotiv-CSKA , mille võitja on Venemaa meister. Rotor lõpetas sellel aastal üheksandana.

ROOTSI KUNN
19.11.02, 01:07
Suured tänud ,sain targemaks. Peale NTV -kadumist pole Venes toimuvaga enam eriti kursis.:doh:

sosku
19.11.02, 13:25
Originally posted by ugla

Kuulujutt tasemel \"naised saunas rääkisid\" on selline et Spartak tahab osta
Rotori põhiväravavahti Tshitshkinit ja sellisel juhul oleks Pareiko põhis.

Kuulujutt sai osaliselt tõeks - Tshitshkin siirdus Krõlja Sovetovisse ja Pareiko on nüüd Rotoris nr 1.
Kes vene keelt valdavad võivad lisa lugeda siit. (Tshitshkin)

sosku
19.11.02, 13:27
Kurat, mingi kamm tuli sisse.
Õige link on http://www.moles.ee/02/Nov/19/22-1.php

vello99
19.11.02, 13:40
Originally posted by Tshurka

Originally posted by ugla

Kuulujutt tasemel \"naised saunas rääkisid\" on selline et Spartak tahab osta
Rotori põhiväravavahti Tshitshkinit ja sellisel juhul oleks Pareiko põhis.

Kuulujutt sai osaliselt tõeks - Tshitshkin siirdus Krõlja Sovetovisse ja Pareiko on nüüd Rotoris nr 1.
Kes vene keelt valdavad võivad lisa lugeda siit. (Tshitshkin)

:D See foorumi automaatne kõlbelisuse kontroll on ikka kõva asi. Nüüd siis jäi Rotori väravavaht ette, ükskord oli vist SKunthorpe osaliselt aktsepteerimatu...:D

LootusFan
03.12.02, 20:39
PAREIKO KOONDISSE! Teie rumal tibu ei saa Eesti meeskonnas mängida. Sergeu mängib palju parem. PAREIKO! PAREIKO! PAREIKO!:deemon:

Leivo-Tigu Vimb
04.12.02, 14:06
Entusiastlik noormees...

Jaan
16.01.03, 21:28
Venemaal on hooajaeelsed treeningm2ngud juba k2imas ja Pareiko m2ngib Rotori p6his. Viimati v6itis Rotor Jaroslavi Shinnikut 1-0, kusjuures Pareiko olevat paar head t6rjet teinud. Korra 6nnestus Shinniku jugoslaavlasest ryndajal, kelle keeruline nimi mul ununes juba, ka Pareiko yle m2ngida, ent siis sekkus saatuses6rm ja mees l6i tyhjast puurist m88da.

ROOTSI KUNN
17.01.03, 00:43
Arno intervjuust Sport-Expressile selgus ,et Pareiko võetakse Hiinasse kaasa. Järelikult on mäng Hiinaga kindel ja Sergei ka koondises. Normaalne!!!;)

greenday
17.01.03, 09:57

Arno intervjuust Sport-Expressile selgus ,et Pareiko võetakse Hiinasse kaasa. Järelikult on mäng Hiinaga kindel ja Sergei ka koondises. Normaalne!!!;) Lahe! <---mõttekas postitus.

Tembu
20.04.03, 21:19
Täna sai telekanali 7tv vahendusel jälgitud Pareiko mängu Venemaa meistrivõistlustel. Kohtuti Moskvas kohaliku Torpedoga ja võideti üllatavalt kindlalt 3väravalise ülekaaluga. See oli Rotorile esimene võit uue treeneri juhendamise all.

Kommentaator teadis rääkida, et Volgogradi klubi fännid pole eriti rahul Sergei mänguga...Polevat suutnud meeskonda kaotustest päästa....Vot ei tea..pole ise näinud

jansa
21.04.03, 12:29
... selles Torpeedo mängus tal eriti palju tööd ka polnud ... aga need mõned situatsioonid mil tal tuli mängu sekkuda olid küll veidi närvilised ja kramplikud (väljajooksud) nii et fännide pahameel võib olla põhjendatud...lihtsalt õnne see kord oli Pareikol palju. Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla... Ei oskakski teda Kaalmaga hetkel võrrelda või eelistada enam...

Kaarel
21.04.03, 14:00
Originally posted by jansa

Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla...

Pennal oli ikka enne seda iluväravat, mille lõi ennem just 11m pealt eksinud Jesipov.

Jaak
21.04.03, 14:25
Originally posted by Kaarel

Originally posted by jansa

Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla...

Pennal oli ikka enne seda iluväravat, mille lõi ennem just 11m pealt eksinud Jesipov.

Noh, ühe korraliku tõrje ta ikka tegi, kuigi oli ÜLIIGAV mäng.

Grinch
04.06.03, 13:33
Tänases SL Õhtulehes on Andres Vaheri artikkel Sergei Pareikost. Lühidalt öeldes on mees ise eluga Volgogradis üsna rahul ja meeskonnaga lõplikult kohanenud. Praegu ei kipu ta kuhugi mujale. Esiväravavahi staatus talle nö pähe pole hakanud ja mees on kahe jalaga maa peal. Isiklikult meeldis mulle Sergei suhtumine Eesti koondisesse ja sellega seonduvasse: \"See on jalgpall, väravas saab seista ainult üks mees. Mis teha. Mina mängisin veel kehvades liigades, kui Mart Poom juba välismaal silma paistis. Olen alles sama tee alguses, mille Poom juba läbi on käinud.\" \"Olen siiralt rõõmus, et koondis mind üldse vajab.\"
Selline mees siis on Sergei Pareiko... :silm4:

ROOTSI KUNN
04.06.03, 19:19
Originally posted by onuuuno

Tänases SL Õhtulehes on Andres Vaheri artikkel Sergei Pareikost. Lühidalt öeldes on mees ise eluga Volgogradis üsna rahul ja meeskonnaga lõplikult kohanenud. Praegu ei kipu ta kuhugi mujale. Esiväravavahi staatus talle nö pähe pole hakanud ja mees on kahe jalaga maa peal. Isiklikult meeldis mulle Sergei suhtumine Eesti koondisesse ja sellega seonduvasse: \"See on jalgpall, väravas saab seista ainult üks mees. Mis teha. Mina mängisin veel kehvades liigades, kui Mart Poom juba välismaal silma paistis. Olen alles sama tee alguses, mille Poom juba läbi on käinud.\" \"Olen siiralt rõõmus, et koondis mind üldse vajab.\"
Selline mees siis on Sergei Pareiko... :silm4:

Mulle on Pareiko kogu aeg sümpaatne olnud. Sama rahulik ja tagasihoidlik nagu Poom.
Kui Mart peaks ükskord putsad varna riputama siis on meil vähemalt peaaegu samast klassist mees kohe asemele panna. Pareiko on venelase(või on ta ukrainlane)kohta tõeline Eesti patrioot.:lahe:

magicm
04.06.03, 19:34
Pareiko on jah väärt väravavaht ja kindlasti võib Eesti koondis tema peale loota. kuid selline küsimus, kui vana ta üldse on, et palju tal aega on antud, et käia Poomi jälgedes?:) kuid samas, et ta on koondise kolmas number on natuke ülekohtune, kuna Kaalmast on ta nüüd küll proffesionaalsem...

ROOTSI KUNN
04.06.03, 19:42
Originally posted by magicm

Pareiko on jah väärt väravavaht ja kindlasti võib Eesti koondis tema peale loota. kuid selline küsimus, kui vana ta üldse on, et palju tal aega on antud, et käia Poomi jälgedes?:) kuid samas, et ta on koondise kolmas number on natuke ülekohtune, kuna Kaalmast on ta nüüd küll proffesionaalsem...

Mis ajast ta kolmas nr. on? Tibu on ikka nõrk Pareiko kõrval. Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...
ma hüppaks Arnole persega näkku küll vist.:oih:

magicm
04.06.03, 20:07
nüüd vist jah enam pole, kuid need ajad ei ole kaugel, kui ta pidi veel kolmas nr. olema...

Hogarth
04.06.03, 23:23

nüüd vist jah enam pole, kuid need ajad ei ole kaugel, kui ta pidi veel kolmas nr. olema...No eks näeb,aga mulle on mulje jäänud et arno ei taha miskipärast sergot koondise nn.\"omameheks\" teha.Äkki on põhjus muus kui Poomi või Kaalma mängus????????:oih:

priity
04.06.03, 23:48
Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...

Eks meil kõigil ole oma arvamus Tibu mängust, kuid mängu ajal peaks toetajate ülesanne oma meeskonnale toetust avaldada ja mitte ennast mõne mängija vastu negatiivselt meelestada. Nt. ei tahaks et juhtuks nagu varasemates mängudes mil mingid pubekad täiest kõrist karjusid väravas olevale tibule: \"Kaalma sa oled sitt!\".

Jaan
04.06.03, 23:56

Pareiko on syndinud 31. jaanuar 1977, nii et Tibust m6ni kuu vanem. Parimad v2ravavahiaastad peaksid seega alles ees seisma.

Hogarth
04.06.03, 23:57
Originally posted by priity

Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...

Eks meil kõigil ole oma arvamus Tibu mängust, kuid mängu ajal peaks toetajate ülesanne oma meeskonnale toetust avaldada ja mitte ennast mõne mängija vastu negatiivselt meelestada. Nt. ei tahaks et juhtuks nagu varasemates mängudes mil mingid pubekad täiest kõrist karjusid väravas olevale tibule: \"Kaalma sa oled sitt!\".Kui keegi tõesti minu juuresolekul midagi sellist karjuks,annaks vastu pead(oleneb karjuja suurusest muidugi).Eesti-Uus Meremaa mängul karjusid minu seljataga 2venda kah et mõlema mansa meeskonna kollikipperid on eesti teise liiga tasemel-iga löök mis postide vahele läks,oli sees.Aga see oli ju tõsi,polnud vaja vastu pead neile anda.

Raimo
05.06.03, 09:43
Mulle on Pareiko kogu aeg sümpaatne olnud. Sama rahulik ja tagasihoidlik nagu Poom.
Kui Mart peaks ükskord putsad varna riputama siis on meil vähemalt peaaegu samast klassist mees kohe asemele panna. Pareiko on venelase(või on ta ukrainlane)kohta tõeline Eesti patrioot.:lahe:

Teisipäev. 26. märts 2002, SL Õhtuleht
http://www.sloleht.ee/index.aspx?s=sergei%26pareiko&id=120406 - intervjuu Pareikoga, kes kutsuti üle pika aja koondisesse.
Lõik artiklist: \"Kui pärida, kas ta eiramise jätkumisel hoidnuks pöialt Eestile või Venemaale, vastab Pareiko: \"No... Seda küll ei oska niimoodi öelda.\" \"
Nii palju mehe patriootlikkusest.

magicm
07.06.03, 11:17
patriootlikuseks seda vist tõesti siis nimetada ei saaks, kuid kui ise samas olukorras oleks tunneks vist samamoodi, kuna ta teab ise ka, et ta tase on piisavalt kõva, et ikka koondises olla... Ning õnneks seal ta ka on ja pettumuseks polnud tal põhjust...:)

Kaarel
15.06.03, 17:00
Täna kell 18:00 Ren-TV: Saturn vs Rotor.

Jaak
15.06.03, 17:02
Originally posted by Kaarel

Täna kell 18:00 Ren-TV: Saturn vs Rotor.

Et, see siis nagu kordus kolmapäevasest mängust?

bianconeri
06.07.03, 03:39
Ehk siis tekstike SL/Õhtulehekesest:
Väravavaht Sergei Pareiko lahkub Eesti koondisest
Väravavaht Sergei Pareiko üllatas üleeile õhtul, vahetult pärast 1:5 kaotust Balti turniiril Leedule, Eesti jalgpallikoondise treenereid teatega, et talle ei tasu edaspidi kutseid saata
Niipalju siis SELLEST mehest...
:D

ROOTSI KUNN
06.07.03, 20:12
Pareiko üllatas negatiivselt. Ega see väravavahile muidugi head reklaami ei tee ,kui koondis suurelt tappa saab aga ise oleks mees võinud samuti vähe paremini mängida.
Minu meelest väga rumal avaldus ,kui see muidugi kõik tõele vastab ,mida Õhtuleht kirjutab.:doh:

Silver
06.07.03, 22:42
Njha, kord vääratad, siis kaob julgus ja ega, kui Mart terve ja kohal, siis tal võimalust ei ole enam vast. Poomi puudumise korral asub suur vastutus treeneril, kas tema või keegi teine. Kahju on vennast. Vääriks teist katset. Kui ta hea poleks, siis ta vast Venemaal ei mängiks.

eston maravilha
06.07.03, 22:58
nesit 5st väravast mis tema sibulavõrku löödi oli tema süü 1s. ülöejäänud oli totaalne kaitse pask. no kurat leedu \"ründetuusad\" töllerdasid meie kastis täitsa vabalt ringi ilma et keegi neile tähelepanu oleks pööranud. molli selle eest neile

Kaarel
24.07.03, 20:03
Laupäeval kell 15:00 RTR Planeta: Lokomotiv vs Rotor.

winnie
27.07.03, 18:38
Pareiko mängis Lokomotivi vastu lihtsalt hiilgavalt.
Arvestades et Poomil on raskusi klassi hoidmisega (loodame et hakkab jälle paremini minema), samas Pareiko lausa päästab, peaks hakkama rohkem Pareikot proovima.
Meie mängustiili juures on lootust ainult väravavahi imele ja Pareiko seda praegu demonstreerib.

Martin
27.07.03, 19:22
Originally posted by winnie

Arvestades et Poomil on raskusi klassi hoidmisega (loodame et hakkab jälle paremini minema), samas Pareiko lausa päästab, peaks hakkama rohkem Pareikot proovima.
Meie mängustiili juures on lootust ainult väravavahi imele ja Pareiko seda praegu demonstreerib.

Meeldiv, et estraadihuumor pole Eestis kuhugi kadunud. Kas võtsid ka ETV huumorikonkursilt osa?

Jaan - sinu kord....

khristo
27.07.03, 19:27

Ma olen isegi tegelikult täheldanud, et Eesti mängustiil on selline, kus väljakumängijad moodustavad oma kehadest vastaste ründajale jooksukoridori ja siis loodavad väravavahi imele...

dennis10
27.07.03, 20:00

Sinu kallis Pareiko :viha: saatis koondise ju pikalt. Kas sinu arvates peaks Arno teda nüüd tagasi paluma või?:viha:

Jux
27.07.03, 20:10
Originally posted by Martin

Meeldiv, et estraadihuumor pole Eestis kuhugi kadunud. Kas võtsid ka ETV huumorikonkursilt osa?

Jaan - sinu kord....

Võtaks veidi siin estraadilaval aja maha. Fakt on igatahes see, et Pareiko tegi Loko vastu suurepärase esituse, mõtlen neid sõnu tõsiselt. Selja tagant pidi ta välja tooma küll kolm palli, kuid need sattusid sinna tänu Rotori kaitsjate estraadietendusele nimega \"Sõel\". Kui natukenegi tahta Pareikot süüdistada, siis vahest kolmanda värava puhul, kuid Lokomotivi \"Ronaldinho\" - Leckotho löök oli kõrgest klassist, ning selle puhul oleks ükskõik milline tippväravavaht hädas olnud. Aga üks-üks olukorras olid Loko ründajad täiesti võimetud! Lisaks mitmed kindlad tõrjed... Ühesõnaga, mind üllatas sügavalt Pareiko südi esinemine.

Ainus asi, milles tahaksin Winniet rahustada, on Pareiko tagasitulek Eesti koondisesse. Julgen väita, et seda ei juhtu lähema paari hooaja jooksul eeldusel, et Arno Pijpers koondise treenerina püsib. Pareiko käitumine Leedu mängu järgselt püsib nii treeneril, Pohlakul kui ka vutifännidel veel pikalt meeles. Nii nagu Lemsalu viibis koondisest jupp aega eemal, nii viibib ka Pareiko. Ja nii kahju kui see ka pole, ei saa ta seda poliitikat oma hiilgemänguga Venemaal muuta.

p3p3
27.07.03, 22:20
Nu seal mängus ei teinud ta kyll vigu kuid need mängud mis ta on koondises mänginud neid ma ei akka yldse kommenteerima kah :D

winnie
28.07.03, 01:14
Kindlasti ei saanud Pareiko rahul olla, kui tavaliselt kaitsemängu harrastav Eesti koondis lasi 5 väravat sisse! Sitasti ei arvanud ainult Pareiko, vaid kogu avalikus...
Väravavahil on luba karjuda, selline amet.
Kui Arno seda ei seedi, pole ta treener.

malagar
28.07.03, 01:36
winnie sa soolad üle - Pareiko oli pettunud ENDA kehvas esituses ja seetõttu loobus edasiseks koondise eest mängimisest . Pijpersil polnud tema jätkamise vastu midagi , kuid Pareiko otsustas ise vähemalt lähemaks tulevikuks koondisest loobuda

marabella666
28.07.03, 16:13
olgem ausad- Pareikol on lihtsalt nõrk psühhika... krt stapea... selliseid polegi Eestil vaja...
mina veel kogu aeg kaitseisn Pareikot. Praegu olen temas sügavalt pettunud. Pasundab igal pool, et tahab koondises mängida... aga nüüd... Pareiko ahju:viha:

p3p3
28.07.03, 16:26
Peale Leedu mängu viskas Pareiko kindad nurka ja ytles et tema enam koondise eest ei mängi

yheksa
28.07.03, 16:34
D\'OH (http://store1.yimg.com/I/coolrags_1747_4693124)
Kuule ole hea mine mängi Ukakat öues teiste poistega....

lennu
28.07.03, 18:13
keegi peaks p3p3 kroonilist möla pidamatust kontrollima või käed selja taha siduma

aazik
03.08.03, 03:24
Originally posted by Jux
Ainus asi, milles tahaksin Winniet rahustada, on Pareiko tagasitulek Eesti koondisesse.
/.../
Ja nii kahju kui see ka pole, ei saa ta seda poliitikat oma hiilgemänguga Venemaal muuta.

A kus seda üldse on väidetud et Pareiko tahab tagasi?
Tal rootoris niigi käed-jalad tööd täis, suht ebatõenäoline et ta paipersi ees nüüd häbi näo ette teeb ja lömitama hakkab. Noja von Holland ise ammugi ei hakka pareiko sabas sörkima.

A ses suhtes on ta paras koomik küll, et niimodi järsult pani. :myts7:
Vene temperament, mis muud.

Vürst
03.08.03, 11:03
Ma ei tea aga ma isiklikult usun et Pareikot võib näha koondises juba selle aasta viimastes sõprusmängudes. Ja ega viis väravat on teisetki oma selja taha lasknud. Tibu lasi kaks mängu järjest viis kolli sisse lüüa ja osad olid ka tema vead.(nojah Leedu on tükkmaad nõrgem kui Holland ja Portugal aga ikkagi).Ja Pijpers on ikkagi teda edasi usaldanud ja talle koondise kohta pakkunud.

Ja kui Pareikole pakutakse kohta koondise väravas ei kahtle ma selles, et Pareiko selle ka vastu võtab (kui just segamas ei ole liigamäng või miskit säärast)

malagar
03.08.03, 12:40
täpselt kui Pareiko on sellest 5 värava siiselaskmisest üle saanud millalg küll ta siis ka koondis ja koondis tema vastu huvi tunneb

zaz
17.01.04, 01:44
Avapoolajal näitas Pareiko mõneti ebakindlat mängu, joostes õnnetul kombel otsa oma meeskonna pallurile, kes pärast esimest poolaega vigastuse tõttu välja vahetati. Väravasituatsioonis 39. minutil ei suutnud puurilukk peatada ligi kümnelt meetrilt terava nurga alt sooritatud lööki.

no see vend ikka oskab:P äkki palub end nüüd duublisse ka saata:D

skint
17.01.04, 09:30
Originally posted by zaz

Avapoolajal näitas Pareiko mõneti ebakindlat mängu, joostes õnnetul kombel otsa oma meeskonna pallurile, kes pärast esimest poolaega vigastuse tõttu välja vahetati. Väravasituatsioonis 39. minutil ei suutnud puurilukk peatada ligi kümnelt meetrilt terava nurga alt sooritatud lööki.

no see vend ikka oskab:P äkki palub end nüüd duublisse ka saata:D

Teisel kolmveerandtunnil mängis Sergei Pareiko kindlalt, tõrjus mitu ohtlikku lööki ning päästis kahel-kolmel korral Rotori suuremasse kaotusseisu jäämisest.
Miks sa seda oma postitusse ei pannud?

Tramaivõi, saage üle juba sellest....Pareiko vähemalt mängib välisklubis, tugevas liigas (Operi hinnangul tugevamas kui Taani liigas). Nii palju kui mina Vene liigat RTR Planeta pealt jälginud olen, võib väita, et Rotor on lihtsalt kehv, seega olen näinud Pareikolt imetõrjeid ja pean teda meeskonna üheks suurimaks päästjaks kõrgliigast väljakukkumisest.
Vot nii!

ROOTSI KUNN
22.04.04, 08:53
Kas keegi omab mingit tõeväärset infot,miks Pareiko ei pääse Rotoris enam isegi pingile? Kusjuures praegune Rotori vv ei mängi mingit imemängu vaid laseb päris palju sisse.

murri
22.04.04, 18:52
Rotori kodulehekülg (http://www.rotor-volgograd.com/season/calendar/game_report/?id=49) näitab, et 17 aprillil oli mees küll varuna pingil.

p3p3
23.04.04, 09:19
muidugi uli ta varupingil ta un ju täielik topis !!! nu need kes siin rääkisid et Tibu un sitt siis võix natuke võrrelda Tibu koondise mänge ja Pareiko omi :)

dreyd
23.04.04, 10:10
Originally posted by p3p3

muidugi uli ta varupingil ta un ju täielik topis !!! nu need kes siin rääkisid et Tibu un sitt siis võix natuke võrrelda Tibu koondise mänge ja Pareiko omi :)

see ei ole päris adekvaatne võrdlemine ja kindlasti ei ole Pareiko ka selles süüdi, et ta väravasse pandi just siis, kui peatreeneril tuli idee igasuguseid eksperimente teha.

Karla
23.04.04, 18:02
miks pareiko pole viimastes kohtumistes mängida saanud ,kas mõni vigastus siis.:deemon: :deemon:

Jaak
24.04.04, 12:32
Täna 15.00 RTRPlaneta`l Rotor-Lokomotiv.

pastor
24.04.04, 19:23
njah.. Kahju viimase minuti värav röövis rotorilt võidu lokomotiivi üle mängu seis siis 2:2 Pareiko mängis kah

mjkk
24.04.04, 20:12
Originally posted by pastor
Pareiko mängis kah

hästi/halvasti? äkki keegi mängu vaadanud oskab meie mehe esitust kommenteerida...

Jaak
24.04.04, 23:47
Originally posted by Magpie

Originally posted by pastor
Pareiko mängis kah

hästi/halvasti? äkki keegi mängu vaadanud oskab meie mehe esitust kommenteerida...

Keskpäraselt. Väravates süüdi polnud. Tegi paar head liigutust aga oli ka kohati ebakindel.

Amadeus
25.04.04, 15:34
Noh vähemalt niipalju oli tast kasu , et yle pika aja sai Rotor jälle punkti. Teise väravavahiga nad ei v6itnud vist mitte yhtegi mängu. Igatahes meie seisukohast on ikkagi parem kui Pareiko mänguaega saab. Kurat teab äkki kunagi on teda veel ka koondisel tarvis. Ja sel juhul on ikkagi parem kui tal ka mängupraktikat on.

Karla
26.04.04, 17:05
kahju et rotor lasi kä\'est võimaluse lookomotivi võita.alles 90.6 viigistas sõtsev.

Epic
24.09.04, 21:05
Sergei Pareiko ei soovi pikendada lepingut Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel viimasel kohal oleva Volgogradi Rotoriga.

Novembris Volgogradist lahkuvast Pareikost on huvitatud mitmed Venemaa esiliiga klubid.

:lahe:

budu
26.11.04, 18:25
Pareiko kaalub erinevate pakumiste vahel
26.11.2004

Venemaa jalgpalliklubi Volgogradi Rotori väravat kaitsnud endine Eesti koondise puurivaht Sergei Pareiko teatas Venemaa ajalehele Sport-Ekspress, et pole otsustanud, kas jätkata oma praeguses klubis või mitte.

Pareikol lõppeb leping tänavu kõrgliigast välja kukkunud Rotoriga detsembris, kuid mehel on enda sõnul tagataskus kolm head pakkumist ja mitte ainult Venemaalt.

\"Ootame detsembrini ja vaatame, milline on siis olukord Rotoris,\" lausus väravavaht. \"Kui Volgogradis midagi ei muutu, valin mõne muu klubi.\"

Nimelt on kunagine Venemaa tippklubi sattunud raskustesse. Paljud meeskonnaliikmed pole pool aastat palka saanud ja tagatipuks langeti tulevaks hooajaks ka esiliigasse.

marcello
26.11.04, 19:01
Miks krdi pärast ei ole kodumaine press temaga intervjuud teinud.Pareiko palteitab ammu siin juba

ROOTSI KUNN
30.11.04, 11:57
Estfotballi andmeil tahab Pareiko jälle koondises mängida . Ta ise väidab ,et pole kunagi koondise eest mängimast loobunud ja ta ei tea ,kust selline jutt võeti ,et tema Eesti eest enam ei mängi.:oih: Vene ajakirjandusele väidab Pareiko ,et mängiks hea meelega kevadel MM-valikmängus Venemaa vastu.
No ,mida asjast arvata?

Jux
30.11.04, 12:08
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Estfotballi andmeil tahab Pareiko jälle koondises mängida . Ta ise väidab ,et pole kunagi koondise eest mängimast loobunud ja ta ei tea ,kust selline jutt võeti ,et tema Eesti eest enam ei mängi.:oih: Vene ajakirjandusele väidab Pareiko ,et mängiks hea meelega kevadel MM-valikmängus Venemaa vastu.
No ,mida asjast arvata?

Võidelgu end klubi põhiväravavahiks ning siis räägime edasi. Ok-ok, Rooba pole ka FCK põhikoosseisu mees, aga konkurents puurivahile on Eesti koondises suhteliselt tihe (Poom, Kaalma, Kotenko).

Amadeus
30.11.04, 14:45
See on küll jah huvitav, et nüüd ta väidab nagu oleks ta palunud lihtsalt võimalust keskenduda klubis mängimisele kuna Rotoril oli pingeline olukord. Kuigi tol hetkel, peale Balti matshi hävingut ütles ta selge sõnaga, ärge enam mind koondisse kutsuge. Aga noh, Rotoris põhivahi koht läinud ja uueks hooajaks on vaja reklaaami, seega koondis ju hea koht enda näitamiseks. Mulle küll tundub et ta ajab ikka nats udu oma ütlemiste ja mitte ütlemistega. Ikka küüned enda poole.

Grinch
01.12.04, 01:21
Raske on Pareiko suhtes seisukohta võtta. Balti Turniiri järel jäi tõesti mulje, et mees tegi koondisega lõpparve. Või ehk oli tegemist ajakirjandusliku liialdusega? Või hetkeemotsiooniga?

Vahetult enne Balti Turniiri väitis Pareiko ühes intervjuus SL Õhtulehes, et on õnnelik, kui koondis teda üldse vajab. Ma ei taha uskuda, et pärast Balti Turniiri mehe põhimõtted kardinaalselt muutusid. Pigem kaldun arvama, et tegemist oli hetkeemotsioonidega, mida ajakirjandus võis võimendada.

Seega arvan, et Pareikole võiks siiski uue võimaluse anda. Tõsi, selle uue võimaluse peaks Sergei oma mänguga ära teenima. Vähemalt on aga tegemist positiivse signaaliga (uuele) peatreenerile ja koondise toetajatele, et Sergeiga võib edaspidi arvestada.

Martin
01.12.04, 01:22
Ma küll peast ei mäleta ja ei viitsi kontrollida, kuid kas SLÕs olid Pareiko ENDA tsitaadid või ütles midagi Pohlak või Arno Pijpers?

zaz
01.12.04, 01:38
http://sloleht.ee/index.aspx?s=pareiko&id=142662

Grinch
01.12.04, 01:44
Algselt postitas Martin

Ma küll peast ei mäleta ja ei viitsi kontrollida, kuid kas SLÕs olid Pareiko ENDA tsitaadid või ütles midagi Pohlak või Arno Pijpers?

Mina pidasin enda postituses silmas järgmist artiklit:

http://sloleht.ee/index.aspx?s=pareiko&id=141214

v6hiv66ras
03.12.04, 20:24
Sloleht jätkab saagat (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=03.12.04&r=3&id=166412)

brescia
03.12.04, 21:42
Pareiko testimisel Prantsusmaal Lilles

tkkt
04.12.04, 04:50
Lille laks oleks iseenesest päris hea kuigi kahtlen selles veits. Esiväravavahiks neil endine monaco mängija Tony Sylva, kellega mul suuri kokkupuuteid ei ole aga, kes pidi kuuldatavasti täitsa OK olema:oih:

eestimees
04.12.04, 10:51
tony slya pani ühje piruka alles:õnnelik: ei tea lasi kuskil 30m palli võrkku kuidagi:P ei noh pareiko saab olema NR 1! numero uuno! edu.

zaz
05.12.04, 03:40
Tony Silva on muidu suht hea kipper ja võib päris häid seeriaid teha, aga no neeger jääb neegriks. Ei ole midagi parata... Nad lihtsalt ei ole loodud väravasuul olema :doh:

ilmselt maandub Pareiko ikkagi kusagil Vene klubis aga tore vähemalt, et eestlaste vastu tuntakse huvi ka sealkandis :)

Epic
24.12.04, 11:53
Eesti jalgpallikoondisse kuulunud väravavaht Sergei Pareiko siirdub Volgogradi Rotorist vaba agendina Jaroslavli Šinnikusse, vahendab Postimees.

Šinnik saavutas tänavu Venemaa meistrivõistlustel kuuenda koha, Rotor jäi viimaseks, 16-ndaks.

Silver
24.12.04, 15:09
Õige kah, mida ta sinna Prantsusmaale ikka pressib. Venemaa nagu teine kodu, kui mitte esimene. Idablokki sobib ta hästi.

Jaan
26.12.04, 12:15
Estfootball kirjutab, et Pareikost huvitatute hulgas olid veel Rostov, FC Brüssel, Bolton ja Cardiff City. Eestlaste kohta on ju alati kehtiv reegel - mida rohkem spekulatsioone, seda uhkem ;)

skint
26.12.04, 12:33
Kusjuures loomulikult oleks Pareiko ju Jääskelainenile sobiv ja võrdne paarimees/asendaja... Ja Cardiffi puhul oleks Pareiko kohe kindlalt esiväravavahiks saanud ja sellega seoses isegi rohkem Cardiffi püsimajäämispüüdeid turgutanud kui McAnuffi liitumine mõned kuud tagasi ja nüüdne Inamoto laenule saamine.:doh:

Epic
27.12.04, 11:01
Väravavaht Sergei Pareiko lahkus oma senisest koduklubist Volgogradi Rotorist ning sõlmis 2+1 aastase lepingu Venemaa mullustel meistrivõistlustel kuuenda koha saanud Jaroslavli Šinnikuga, vahendab SL Õhtuleht.

„Kuberneriks ei saanud mees, kes klubile suurt toetust lubas,” kommenteeris Pareiko Venemaa meistrivõistlustel viimaseks jäänud Rotorist lahkumist. „Lisaks on mul ja kõigil teistel mängijatel viimase kaheksa kuu palk saamata - kuigi jõudsime kokkuleppele, et paari nädala jooksul saan summa täies ulatuses siiski kätte.”

„Volgogradis ütles klubi president iga mängu eel, kes tuleb väljakule saata,” lisas Pareiko SL Õhtulehele. „Šinnikus on olukord tõenäoliselt normaalsem - kes parem, see mängib.”

„Ma ei tea, kes saab esinumbriks - tuleb end tõestama asuda,” jätkas Pareiko. „Kuulusin Rotorisse piisavalt kaua, olen uueks väljakutseks igatahes valmis. Šinnikul on neli suhteliselt võrdset väravavahti.”

Lisaks Pareikole kuuluvad Šinniku nimekirja väravavahid bulgaarlane Radostin Stanev, poolakas Jaroslavl Tkoczi ja Vene passiga usbekk Jevgeni Safonov.

norsk
29.12.04, 03:20
Intervjuu Pareikoga. http://www.sport-express.ru/art.shtml?97316

budu
01.03.05, 14:34
mingi jutu järgi pidavat pareiko minema sinnikust fk tomi mängima.kas see ka tõele vastab ei tea öelda.

Amadeus
01.03.05, 14:41
Algselt postitas budulojus

mingi jutu järgi pidavat pareiko minema sinnikust fk tomi mängima.kas see ka tõele vastab ei tea öelda.

vastab ja selle kohta on soccernetis ka uudis tulemas aga ei ole veel sisse pandud.

Jaak
20.03.05, 14:08
Pareiko täna Tomski algkooseisus CSKA vastu.

Kaspy
20.03.05, 15:04
Algselt postitas Jaak

Ja kust sul selline info pärit?
Poolajaks seis igaljuhul 0-0

Karla
20.03.05, 15:12
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Jaak

Ja kust sul selline info pärit?
Poolajaks seis igaljuhul 0-0

vaata siit (http://live.sport-express.ru/)

gamer
20.03.05, 15:14
Tomi koduka kommentaaridest loen välja et Pareiko nii mõnegi hea tõrje teind

Kaspy
20.03.05, 15:27
Aga mis seis Novikoviga on?

gamer
20.03.05, 15:31
Pingil kah pole, niisiis ei teagi, äkki vigastatud?

Jaak
20.03.05, 15:57
Algselt postitas gamer

Novikov on vigastatud jah.
Mäng jäi 0:0. Pareiko päästis meeskonna 2-3 korda. Jellele mõtteainest küllaga...

Karla
20.03.05, 15:58
Algselt postitas gamer

tal pidi jah mingi vigastus olema

tom mängis siis cskaga 0-0 viiki.
hea tulemus ju cska vastu,nad ju väga tugevad.

Kaspy
20.03.05, 16:00
Aga oskab keegi ehk Tomski kodulehe anda?
Ise eisuutnud leida

gamer
20.03.05, 16:03
http://www.football.tomsk.ru/news/

tkkt
20.03.05, 21:28
Ega keegi ei juhtunud juhuslikult CSKA ja Tomski mängu nägema?
Mind huvitab väga milles see erakordsus ennast väljendas.

Igatahes vana kulunud fraas juba:
PAREIKO KOONDISESSE TAGASI!
Vend andis oma eelmise loobumis otsuse liiga kergekäeliselt. Arusaadav ka tegelikult kui ta arvab, et ta lihtsalt umbes koha täiteks balti turniirile toodi. Hetkel oleks ta olnud väga vajalik slovakkia ja venemaa vastu at least in my opinion...
Ja ärge hakkake ajama, et Kotenko või Tibu on paremad(parem - emb kumb), sest see on puhta loll jutt.

Karla
20.03.05, 21:56
Algselt postitas Karla

Algselt postitas gamer

tal pidi jah mingi vigastus olema

tom mängis siis cskaga 0-0 viiki.
hea tulemus ju cska vastu,nad ju väga tugevad.

siiski ei ole enam vigastatud,sest duublite mängu tegi ta küll kaasa

ROOTSI KUNN
22.03.05, 09:57
Mitte ,et ma valjuhäälselt Praeikot või Novikovi koondisesse nõuakas aaga minu meelest tuleks peatreeneril nende mänguoskused korralikult üle vaadata. Vene kõrgliigasse ei saa just iga mes. Fanera peatreeneri Bulavini sõnade järgi pole neil praegu ühtegi meest ,kes vene liiga taset välja kannatab. Tehke järeldused. Novikov on keskvälja mees,meil on just keskväli traditsiooniliselt nõrk koht ja seda mest ei panda isegi kandidaadiks.

Matis
22.03.05, 10:30
Minu arust tasuks Jelle Goes mõni skaut Tomskisse külmetama saata ja vaadata mis mehi see Pareiko on. Kasvõi viisakusest

Jaak
22.03.05, 11:04
Algselt postitas Matis

Minu arust tasuks Jelle Goes mõni skaut Tomskisse külmetama saata ja vaadata mis mehi see Pareiko on. Kasvõi viisakusest

Piisaks ju Moskvast, seal on hooajal ikka väga palju mänge. Või kui veab saab ainult Peterburigagi hakkama. Oleks vaja ainult pisut tahtmist ja pealehakkamist.

Karla
03.04.05, 15:04
praegu mängib tom Krylya Sovetoviga ja pareiko on tomil väravas novikovi algkoosseisus pole

17
03.04.05, 16:16
Algselt postitas Karla

praegu mängib tom Krylya Sovetoviga ja pareiko on tomil väravas novikovi algkoosseisus pole

Novikov mängis minuteada reservide eest?:oih:

Karla
03.04.05, 17:00
tom mängis sovetoviga 1-1 viiki.
tomi värav klimovilt sovetovi oma karjakalt

Kaspy
03.04.05, 23:25
Oskab keegi ehk Tomi kodulehelt välja lugeda kuidas Pareiko silma jäi?
Endal selle keele teadmised puuduvad..:oih:

norsk
04.04.05, 11:05
Pareiko tegi korraliku partii, päästis meeskonna kindlast omaväravast. Värav tuli kastijoonel vabaksjäetud Karjaka pommist ja seal Pareikol suurt midagi teha polnud.

Kaspy
04.04.05, 15:36
Tore kuulda,et Pareiko on Venemaal oma mängu leidmas,loodame,et teda osatakse tulevikus ka koondises ära kasutada :kaval:

Karla
10.04.05, 16:55
Tom mängib praegu Zeniidiga ja juhib 1-0,Pareiko on väravas,Novikovi mängus ei ole.

Karla
10.04.05, 18:15
oh Tom pani Zeniidi 2-0 kotti.
väravad Borzenkovilt ja Medvejevilt.

marcello
11.04.05, 15:13
Jelle tuleb tomskisse saata.

Jaak
11.04.05, 16:12
Algselt postitas marcello

Jelle tuleb tomskisse saata.

Moskvas ka palju mänge e. saab väiksema vaevaga läbi;)

priity
11.04.05, 18:34
eelolev laupäev siis mäng Torpedo-Tom Moskvas...

Epic
12.04.05, 12:40
näed sa...

Sel nädalavahetusel reisib Goes Moskvasse, kus vaatab Venemaa liiga kohtumist Torpedo - Tomski Tom. Muuhulgas loodab ta pärast mängu vestelda Tomi väravavahi Sergei Pareikoga.

Goes selgitas olukorda. «Tean, et Pareiko esineb Tomis väga hästi. See ei üllata mind - ma pole kunagi öelnud, et ta pole korralik väravavaht. Aga sama selge on, et kahe aasta eest ütles pärast Balti turniiri koondisele hüvasti tema, mitte meie. Mõni aeg tagasi teatas ta Vene pressi kaudu jälle, et on koondise jaoks saadaval. Pean temaga rääkima, millest täpselt, jätan enda teada. Soovin vaadata ta silmadesse, jõuda arusaamisele, mis ta meelemuutusi põhjustab. Kui oleme vestelnud, alles siis otsustan, kas vajame teda või mitte. Ma ei luba mitte midagi.»

Matis
14.04.05, 12:04
Nii et Jelle Pareiko silmade kontrolliks võtta oftalmoskoop kaasa:D

Karla
16.04.05, 18:57
Torpedolt siis 3-0 kott.Keegi oskab Pareiko mängu kohta midagi öelda:)

priity
16.04.05, 19:04
Tomi kodulehel online reportaazhis veeretati enamus süüd väravates kaitsjate kaela. Peale väravaid oli paar momenti, kus Pareiko ka õnnestunult mängu sekkus ja ohtlike momente likvideeris. Kuid kuna mängu pole näinud ei oska täpsemalt kommenteerida. Torpedo kodulehel peaks olema ka raadioülekanne mängust, kel huvi võib oma vene keele oskust testida.

Jaak
18.04.05, 09:52
Õhtulehest:

...Kuigi Goes ei tunnistanud seda otseselt, oli kohtumine Pareikoga sõidu üks tähtsamaid eesmärke. Vahepeal Eesti koondises mängimisest loobunud, kuid nüüd meeskonda tagasi ihkavat Pareikot polnud peatreener kaua väljakul näinud. «Need kolm väravat, mis ta sisse lasi, polnud tema süü. Tegelikult pole ma Pareiko võimetes kunagi kahelnud, tahtsin lihtsalt temaga rääkida ja silma vaadata,» ütles Goes.

Peatreeneri sõnul on Pareiko laupäevast taas Eesti koondise kandidaat. «Alustame nii-öelda puhtalt lehelt, eelnenu on unustatud. Ta selgitas, et kahe aasta tagune otsus tulenes raskest olukorrast klubis, ta tundis endas liiga suurt pinget,» edastas Goes Pareiko sõnu....

Karla
23.04.05, 16:57
Tom mängib Sinnikuga Pareiko on väravas

Karla
23.04.05, 19:23
tomi ja sinniku mäng jäi 0-0 viiki

Karla
30.04.05, 17:10
Pareiko on väravas kui Tom mängib Saturniga.
Teine Eestlane Novikov pole algkoosseisus ega ka varumeeste pingil

Tom juhib juba 1-0.4.minutil värav Medvejevilt

Karla
30.04.05, 18:59
Tom võitis mängu 2-0.
tabelis tõusti nüüd üheksandaks

Kaspy
30.04.05, 20:07
Algselt postitas Karla

Tom võitis mängu 2-0.

Mis sa neid tulemusi ikka siia paned,iga huviline oskab leida netist tulemuse ma arvan,oleks palju parem kui sa oskaksid siin rääkida mängu käigust ja sellest,millega Pareiko silma paista suutis:doh:

Martin
30.04.05, 20:50
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Karla
Tom võitis mängu 2-0.
Mis sa neid tulemusi ikka siia paned,iga huviline oskab leida netist tulemuse ma arvan,oleks palju parem kui sa oskaksid siin rääkida mängu käigust ja sellest,millega Pareiko silma paista suutis:doh:

Mina ei oska leida. Suur tänu Karlale ja palun jätka! Tänuväärt tegevus.

SleepWalking
30.04.05, 21:06
Algselt postitas Martin

teinekord, kui tallinnas juhtud olema, astu läbi - ma näitan, kuidas leida.
seniks võid muidugi iseseisvalt näiteks www.livescore.net\'iga tutvuda.

Martin
30.04.05, 21:17
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Martin

Ma olen liiga mugav inimene, et seal liigade linkidele klikata ja ise otsida ning mängupäevi meelde jätta. Aitähh, ei taha.

Karla
30.04.05, 21:19

Algselt postitas Martin

Näed kui ma mõne eestlase koduklubi kohta panen tulemuse üles,siis ma kirjutan ka kas ta mängis.livescores ju koosseise ei saa vaadata,järelikult ma livescorest ei vaata kah,vaid käin nende koduklubide kodukatelt,et vaadata kas keegi eestlastest sai mängida .said aru??:)

SleepWalking
30.04.05, 21:22
Algselt postitas Martin
Ma olen liiga mugav inimene, et seal liigade linkidele klikata ja ise otsida ning mängupäevi meelde jätta. Aitähh, ei taha.

... ronib jalkafoorumisse sealjuures teadmata venemaa meistrivõistluste mängupäevi? :sega9: mul lihtsalt pole sõnu ... ennenägematu ignorantsus!

malagar
30.04.05, 21:26
Minu meelest teeb Karla head tööd ja ma mõtlen seda ausalt .
Ei viitsi mina kah mööda mingeid livescore ringi tõmmelda - mulle meeldib mugavalt kõik eesti pallurite resultaadid ühest foorumist ära näha.

Martin
30.04.05, 21:27

Algselt postitas Martin

... ronib jalkafoorumisse sealjuures teadmata venemaa meistrivõistluste mängupäevi? :sega9: mul lihtsalt pole sõnu ... ennenägematu ignorantsus!

Ei tea, ei huvita. Arsenali mängupäevi ei tea ma näiteks ka. Piisab Eesti omadest. Lisaks tõi Karla esile veel ühe tähtsa faktori, miks tema postitused head on.

marcello
30.04.05, 21:37
Plõksisin ka kunagi kui siia kopiti uudiseid mis olid soccernet.ee-s üleval.
Aga see mida Karla nüüd teeb on ok ja kiiduväärt.
Jätka samamoodi.Kui kiire on ja tahad ruttu tulöemust teada ja seda kas keegi eestlastest ka platsile sai on Karla postitused abiks.Ise ei jõua alati kuskil bulgaaria interneti avarustes turnida.
Ja minge Volberdama,mis kaklete siin;)

SleepWalking
30.04.05, 21:38
Algselt postitas Martin
Arsenali mängupäevi ei tea ma näiteks ka.

harilikult mängib arsenal nädalavahetustel ning sügiseti ka teisipäeval või kolmapäeval. seda sa ju ometi tead.

marcello
30.04.05, 21:39
Õnneks jääb Arsenalil iga aastaga neid teisipäevaseid ja kolmapäevaseid mänge vähemaks;)

Case
01.05.05, 07:10

Algselt postitas Martin

harilikult mängib arsenal nädalavahetustel ning sügiseti ka teisipäeval või kolmapäeval. seda sa ju ometi tead.

arvad,et kõik huvituvad neist prantsuse *** mängupäevadest?

malagar
01.05.05, 15:32
Algselt postitas Case

Algselt postitas Martin

arvad,et kõik huvituvad neist prantsuse *** mängupäevadest?
nonoh rahune maha :kiisu: :kiisu: :kiisu:

päkapikk
02.05.05, 00:32
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Martin

Näed kui ma mõne eestlase koduklubi kohta panen tulemuse üles,siis ma kirjutan ka kas ta mängis.livescores ju koosseise ei saa vaadata,järelikult ma livescorest ei vaata kah,vaid käin nende koduklubide kodukatelt,et vaadata kas keegi eestlastest sai mängida .said aru??:) ;) on sul poiss ikka viitsimist.;) :silm4:

Karla
02.05.05, 00:44
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas Karla

Algselt postitas Martin

Näed kui ma mõne eestlase koduklubi kohta panen tulemuse üles,siis ma kirjutan ka kas ta mängis.livescores ju koosseise ei saa vaadata,järelikult ma livescorest ei vaata kah,vaid käin nende koduklubide kodukatelt,et vaadata kas keegi eestlastest sai mängida .said aru??:) ;) on sul poiss ikka viitsimist.;) :silm4:

Mis seal ikka rasket on,kõikide eestlaste klubide kodukat on teada ja sealt saab iga hetk vaadata tulemusi ja koosseise

2mSööt3mMööda
02.05.05, 00:49
noorel poisil ikka nupp nokib :mupet: :mupet: :mupet:

Karla
15.05.05, 14:36
Praegu mängib Tom Spartakiga,Pareiko mängus Novikovi pole

Karla
15.05.05, 17:07
Tom kaotas mängu 1-0
Tabelis Tom 9 punktiga 11.

eestimees
15.05.05, 21:27
Algselt postitas Karla

Tom kaotas mängu 1-0
Tabelis Tom 9 punktiga 11.

TO KARLA: tänan suurepärase info jagamise eest.......sinu kaudu saan kõikke teada ruttu ja kohe kui vaja on eestlaste tegude kohta!!!! olen tänulik su viitsimusele meid ka informeerida sest ise eirti ei viitsi ostida vaid loodan sinu peale...tänan ja jätla samas vaimus

budu
21.08.05, 21:11
täna siis oli ylepika aja tomi väravas pareiko ja tulemust 1-1 arvestades siis vist päris hästi.

Karla
30.10.05, 15:48
Pareiko on tänases mängus Moskva Dünamo vastu väravas.:)

Zlatan
30.10.05, 16:51
Et siis Pareiko on juba kaks palli sisse lasknud, kui esimene pooleg on läbi.

Jaak
30.10.05, 17:08
Algselt postitas Zlatan

Et siis Pareiko on juba kaks palli sisse lasknud, kui esimene pooleg on läbi.

kui mängukommentaaridest väravakirjeldusi lugeda,siis Pareiko süüd seal ei paista olevat.

Kaspy
30.10.05, 18:50
Ja olgu veel öeldud,et Tomsk võtis teise poolaja väravatest 3-2 :kaval:

Karla
06.11.05, 14:01
Pareiko on Alanija vastu väravas.:)

Karla
19.11.05, 13:52
Tereki vastu on Pareiko väravas:)

luutik
18.01.06, 22:26
Pareiko mängis I poolaja, kui Tom alistas II bundesliiga klubi Düsseldorfi Fortuna koguni 11-0 (6-0). Kommentaarid on ehk liigsed.

3rk1
18.01.06, 23:21
Kolmanda liiga klubi siiski.

DenissM
19.01.06, 10:34
Algselt postitas 3rk1

Siiski TEISE liiga oma. Pareiko mängis esimest poolaega.

priity
19.01.06, 10:45
Algselt postitas DenissM

Algselt postitas 3rk1
Tegemist Regionalliga Nord klubiga. See on Saksa liigasüsteemis kolmas tase.
1.tase: Bundesliga
2.tase: 2.Bundesliga
3.tase: Regionalliga
Eestis, tõsi küll, vastab 3.liigatasemele liiganimetus \"Teine liiga\".

DenissM
19.01.06, 12:59
Algselt postitas priity

Algselt postitas DenissM

Algselt postitas 3rk1
Tegemist Regionalliga Nord klubiga. See on Saksa liigasüsteemis kolmas tase.
1.tase: Bundesliga
2.tase: 2.Bundesliga
3.tase: Regionalliga
Eestis, tõsi küll, vastab 3.liigatasemele liiganimetus \"Teine liiga\".

Nii, ja millest me vaidleme siis? :D
See muide nii ei ole ainult Eestis, vaid ka Venemaal. Tomski Tom on ju Venemaa päritoluga? :P
http://football.tomsk.ru/news/ Siin on ka kirjas TEINE divisjon :kaval:

3rk1
19.01.06, 17:40
Et siis hakkame Serie C-d ka Teiseks Liigaks kutsuma?

DenissM
20.01.06, 09:26
Algselt postitas 3rk1

Et siis hakkame Serie C-d ka Teiseks Liigaks kutsuma?

:D Huvitav, kas kõik UFO-de fännid (kes teab, see mõistab) on nii jonnakad. Vaata... Kogu see seltskond siin ei jaga NÄITEKS Bundes- ja Regionalliga pisiasju. Ka mina olen selline, keda Saksamaa jalgpall jätab suhteliselt külmaks. Miks siis peab asja väga keeruliseks ajama ja oma õigust peale pressima? :kaval: Piisas ka Sinu selgitavast kommentaarist, et aru saada, mis klubiga on tegemist... Seda enam et ise ka kirjutasid, et nii meie (eestlaste) kui ka ametliku allika (venelaste) jaoks tegemist on TEISE LIIGA klubiga ;)
Või me tahame selles \"asjalikus\" vaidluses ennast siniseks vaielda? :deemon:

eston maravilha
20.01.06, 10:08
regionalliga ei ole teine liiga. 2 bundesliga ehk teine riigiliiga on teine liiga

oku
20.01.06, 11:51
Mõtlesin alguses, et ei hakka vahele segama, aga no nii jabur ikka ei saa olla. Pealegi on hommik ja kerge pahurus on peal veel.

Kui sul pole õigus, siis tunnista seda. Regiaonalliga on saksamaa tugevuselt kolmas liiga ja asi ants, vahet pole mida inimesed, kes \"ei jaga NÄITEKS Bundes- ja Regionalliga pisiasju\" siin väidavad. Ise selle üle suhteliselt uhked olles.

Algselt postitas DenissM
Vaata... Kogu see seltskond siin ei jaga NÄITEKS Bundes- ja Regionalliga pisiasju. Ka mina olen selline, keda Saksamaa jalgpall jätab suhteliselt külmaks.
No ja miks sa siis targutad siin? Kogud postitusi? Näitad esitatud faktidele jäärapäiselt vastu vaieldes oma rumalust välja?

Algselt postitas DenissM
Miks siis peab asja väga keeruliseks ajama ja oma õigust peale pressima? :kaval:
Pigem sogasid sina siin vett.

Algselt postitas DenissM
Seda enam et ise ka kirjutasid, et nii meie (eestlaste) kui ka ametliku allika (venelaste) jaoks tegemist on TEISE LIIGA klubiga ;)
Nii et kui meil ja ametlikul allikal ei ole õigus, siis on meil ikkagi õigus? Et nagu mida või kuda?

Ja kui sa nüüd ikka aru ei saanud, siis Fortuna Düsseldorf on Regionalliga Nord klubi. Mitte 2. Bundesliga nagu Tomi koduleht väidab. Sellest vist tekkiski probleem ...

priity
20.01.06, 12:03
Ma nüüd kordan üle, et segadus on tekkinud sellest, et nii Eestis kui ka Venemaal on tugevuselt kolmanda liiga nimi \"2.liiga\" (Venemaal õigemini küll \"2.divisjon\"). Seega igati loogiline, et Vene klubi koduleht kasutab termineid, mis venelasest lugejale tuttavad.
Ja selle pärast kas ikkagi õiget terminit kasutatakse, ei tasu isiklikke solvanguid kasutama hakata.

oku
20.01.06, 12:15
Tutvusin veel vestlusega. Mulle tundub, et Deniss aab vägakenasti aru, et Fortuna on Regionalligas ja et see on kolmas liiga. Segadus tekkis luutiku kirjutise peale, et klubi on 2.Bundesligas, tulnud vastuse peale, et tegemist on siiski kolmanda liigaga.

Olen oma hommikukakao ära joonud ja isiklikud solvangud tunduvad nüüd juba tõesti liialdusena.

käbi
20.01.06, 13:57
Algselt postitas priity

Ma nüüd kordan üle, et segadus on tekkinud sellest, et nii Eestis kui ka Venemaal on tugevuselt kolmanda liiga nimi \"2.liiga\" (Venemaal õigemini küll \"2.divisjon\"). Seega igati loogiline, et Vene klubi koduleht kasutab termineid, mis venelasest lugejale tuttavad.
Ja selle pärast kas ikkagi õiget terminit kasutatakse, ei tasu isiklikke solvanguid kasutama hakata.

ootoot äratasite minu ka praegu yles, kas eestlased siis ütlevad serie c kohta 2.liiga Eestis, esimest ja viimast korda kuulen sellist asja ja loogiline oleks, et ei aeta asju keerukaks ja öelda tugevuselt kolmanda liiga klubi kohta teise liiga klubi ja siis teisendama hakata on piisavalt keeruline aga sellel arutlusel nyyd minu jaoks punkt pandud.

3rk1
20.01.06, 15:01
võiks ikka asju nimetada oma nime pidi, mitte siin enda süsteemi hakkama looma.
jääme siis selle juurde, et Fortuna on Regionalliga, mis saksamaal tugevuselt kolmas, klubi ;)

nimh
20.01.06, 17:58
Üllatav, et Saksamaal on juba tugevuselt 3. liiga klubi nii nõrk. Ei usu hästi, et inglise tugevuselt 5. liiga meeskondadele nii suurt sauna suudaks Tom kütta.

DenissM
22.01.06, 01:12
Oku, kallis... Kui Regionaalliga on Saksamaa tugevuselt kolmas liiga ja asi ants, siis Teine liiga on Eesti/ Venemaa tugevuselt kolmas liiga. Ka mina olen suhteliselt uhke Sinu üle, et oled Saksamaa jalgpalli tõsine asjatundja. Kas on mõttet seda oodata ka teistelt? Thanks but… no thanks. :P

Vabandust, olen suhteliselt uus inimene siin portaalis… Milleks vaja postitusi koguda? Ega see kommenteeri-mind-rate.ee pole… Hmmm… :doh:

Aga tunnistame, et nii mõnigi meie seast sai selle vaidluse käigus targemaks. Vähemalt mina kindlasti. Järelikult tegemist oli produktiivse vaidlusega. Tänan asjaosalisi!
:D

luutik
22.01.06, 01:54
Ja vaidlus, mille käigus Deniss targemaks sai algas minu postitatud (veits) valest teatest. Näed siis, mis võib vahel ühest heatahtlikust valest sündida. Ainult head! :)

oku
23.01.06, 12:31
Väga tore, et igaüks natuke targemaks sai. Samuti vabandan, et veidi ägedaks läksin.

Deniss, kas me tunneme? Võõrad inimesed üldiselt üksteist kalliteks ei kutsu.

DenissM
23.01.06, 18:00
Algselt postitas oku

Väga tore, et igaüks natuke targemaks sai. Samuti vabandan, et veidi ägedaks läksin.

Deniss, kas me tunneme? Võõrad inimesed üldiselt üksteist kalliteks ei kutsu.

Emotsioonid, emotsioonid... Ka minu \"kallis\" on sellest valdkonnast :)

budu
04.03.06, 00:42
Venemaa jalgpallimeistrisarja klubis Tomski Tom mängiv Eestist pärit puurilukk Sergei Pareiko osales klubi Hispaanias treeninglaagris peetud võidumängus.

Tom mängis Hispaania tugevuselt kolmanda liiga klubiga Sanginero viiki 2:2. Pareiko seisis väravasuul terve kohtumise.

Esialgselt pidi Tom mängima Cartagena meeskonnaga, ent too hüppas viimasel hetkel alt. Laupäeval peetakse laagri viimane treeningkohtumine Rootsi klubiga Kalmar

kuigi tulemus midagi r22mustvat pole siis asi seegi et sergei terve m2ngu platsil

Karla
26.03.06, 13:51
Pareiko täna ilusti väravas Dünamo Moskva vastu.
Novikovi pole.

jethro
26.03.06, 14:41
Algselt postitas Karla

Pareiko täna ilusti väravas Dünamo Moskva vastu.
Novikovi pole.

Kuna Tomi lehel pole duubli nimekirja, siis ei tea kas Novikov üldse veel hingekirjas seal on? Igatahes duubli eest mängis ta viimati novembris, kui ma ei eksi.

Ramm
01.04.06, 17:07
Taas 0\'i mäng:lahe: . tuli võit 1-0

sibierski
01.04.06, 17:46
kindel Eesti koondise nr2 kipper! aga noh, kui pareikole koondise esindamine ei paku pinget, siis on tõesti kahju ( vähemalt kunagi olid need tema sõnad)

Matis
01.04.06, 20:39
Pareikolt korralik mäng. Ei midagi üleloomuliku ei pidanud tegema, kuid kontrollis väravat mängu ja püüdis kõik õhupallid puhtalt;)

lorenzo
08.04.06, 17:52
CSKA-Tomski mangu naeb kohe Sport-Planeta pealt

tana kull siiani ebakindel mang. eksib taiesti valjajooksudel. ka see esimene koll veidi tema kaelas.

vincent
11.04.06, 11:22
Eestis unustatud Pareiko soovib koondist aidata. (http://www.epl.ee/artikkel_317811.html)

Kebab
11.04.06, 12:09
Türgi vastu võiks ju Pareikot proovida......:segadus:

17
11.04.06, 15:57
Ise tüüp ju peale Leedu mängu ütles, et ei taha enam koondises esineda.. Nüüd laulab jälle vastupidist. Saa siis nüüd aru:doh:

Bobik
11.04.06, 16:00
Algselt postitas 17

Ise tüüp ju peale Leedu mängu ütles, et ei taha enam koondises esineda.. Nüüd laulab jälle vastupidist. Saa siis nüüd aru:doh:

ma ka ei jäätist ei tahtnud. Täna tahan jällegi. Saa nüüd aru ;)

lennat
11.04.06, 16:05
Pareiko haistab uut võimalust. Poom on vormist väljas, Kotenko vorm pole hea, Kaalma on Transis. Ei unusta seda Leedu mängu. Sergei ikka üldse ei tahtnud mängida, palli lõi ka jalaga pidevalt nagu see kera nii tuline on, et ei saa korrakski kätte võtta. Kehakeel.

tanielo
11.04.06, 16:34
Algselt postitas lennat

Pareiko haistab uut võimalust. Poom on vormist väljas, Kotenko vorm pole hea, Kaalma on Transis. Ei unusta seda Leedu mängu. Sergei ikka üldse ei tahtnud mängida, palli lõi ka jalaga pidevalt nagu see kera nii tuline on, et ei saa korrakski kätte võtta. Kehakeel.

Kaalma oli juba Flora eest mängides mõnikord ilmselt transis ;)

Aga kui asjast rääkida, siis võiks Pareikole võimaluse anda.

Kaspy
11.04.06, 17:32
Algselt postitas 17

Kurat kaua te korrutate seda sama juttu,seda on juba räägitud nii söögi alla kui söögi peale.Vaadake mis koosseisuga Leeduga mängiti,kõik ei saanud ju olla ometigi tema viga,kaitse ja väravahi kokkumäng pidi olema seal ju 0.
Kindlasti võiks Pareikole anda võimaluse,et näha milleks ta siis nüüd või tegelikult võimeline on ;)

eestimees
11.04.06, 19:44
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas 17

Kurat kaua te korrutate seda sama juttu,seda on juba räägitud nii söögi alla kui söögi peale.Vaadake mis koosseisuga Leeduga mängiti,kõik ei saanud ju olla ometigi tema viga,kaitse ja väravahi kokkumäng pidi olema seal ju 0.
Kindlasti võiks Pareikole anda võimaluse,et näha milleks ta siis nüüd või tegelikult võimeline on ;)

see oli rohkem lehtede poolt ülesse keritud... seeon imelik et goes arvestab poomiga rohkem kui pareikoga, peaks nagu vastupidi olema hetkel ju

rasmer
12.04.06, 01:34
Algselt postitas eestimees

see oli rohkem lehtede poolt ülesse keritud... seeon imelik et goes arvestab poomiga rohkem kui pareikoga, peaks nagu vastupidi olema hetkel ju

Miks siis? Ei ütleks et Poom nüüd kohutavas alavormis on...

Bobik
12.04.06, 01:41
Algselt postitas rasmer

Tavaliselt lihtsalt on nii, et klubis pingil olev mees ei saa platsile koondises. Selle printsiibi alusel peaks andma võimaluse Pareikole, kes ikkagi Venemaa kõrgliigas mängib.

Samas on tegemist eesti koondisega, kus ei kehti nt saksamaa platsilesaamise poliitika. Parandage, kui eksin.
Aga mõte on selles, et kui reaalselt ikkagi mees on parem, saab ta koondises ka platsile, olenemata, kas klubis mängib põhis või mitte. Koondise laagrisse võetakse muidu ju 3 vv\'d kaasa ja 2 jäetakse siis mänguks alles. Seekordki võiks võtta ju Kotenko, Poomi ja Pareiko. Või pakub keegi kedagi neljandat?

17
12.04.06, 01:45
Aksalu muidugi !

Refieus
12.04.06, 09:43
Sa mine ka oma jutuga. Ise ei taha minna?

eestimees
12.04.06, 15:30
Algselt postitas Bobik

Algselt postitas rasmer

Tavaliselt lihtsalt on nii, et klubis pingil olev mees ei saa platsile koondises. Selle printsiibi alusel peaks andma võimaluse Pareikole, kes ikkagi Venemaa kõrgliigas mängib.

Samas on tegemist eesti koondisega, kus ei kehti nt saksamaa platsilesaamise poliitika. Parandage, kui eksin.
Aga mõte on selles, et kui reaalselt ikkagi mees on parem, saab ta koondises ka platsile, olenemata, kas klubis mängib põhis või mitte. Koondise laagrisse võetakse muidu ju 3 vv\'d kaasa ja 2 jäetakse siis mänguks alles. Seekordki võiks võtta ju Kotenko, Poomi ja Pareiko. Või pakub keegi kedagi neljandat?

igatahes peaks pareikot eelistama ikka ennem poomi!

magicm
12.04.06, 17:14

loomulikult on tase ja mänguaja saamine klubis väga oluline. kuid lisana peab koondise esindaja põlema kirest oma kodumaa eest mängides ja Pareiko puhul tundub see veidi kaheldav. samas on arusaadav, et mingil hetkel olid tema väljavaated koondise värvides väljakule saada tõesti nutused ja selline asi võib head jalgpallurit ärritada küll :)

Kebab
12.04.06, 17:55
Algselt postitas magicm

loomulikult on tase ja mänguaja saamine klubis väga oluline. kuid lisana peab koondise esindaja põlema kirest oma kodumaa eest mängides ja Pareiko puhul tundub see veidi kaheldav. samas on arusaadav, et mingil hetkel olid tema väljavaated koondise värvides väljakule saada tõesti nutused ja selline asi võib head jalgpallurit ärritada küll :)

Vaata kui kaua Lehmann pidi ootama. Ja ära ootas. 36 aastaselt sai koondise esikindaks!

jyriöö
13.04.06, 11:25
OT küll, aga minul on millegipärast selline tunne, et Helga keerab MM\'i esimeses mängus mingi eriti mõnusa käki kokku ja peale seda on Kahn turniiri lõpuni jälle esinumber. Tema puhul lihtsalt ei ole võimalik, et kogu hooaeg möödub nii ühtlaselt kõrgelt tasemel nagu siiani. Vähemalt üks räme prohmakas per hooaeg on Lehmannile lihtsalt nii loomupärane.

malagar
13.04.06, 13:44
Algselt postitas jyriöö

OT küll, aga minul on millegipärast selline tunne, et Helga keerab MM\'i esimeses mängus mingi eriti mõnusa käki kokku ja peale seda on Kahn turniiri lõpuni jälle esinumber. Tema puhul lihtsalt ei ole võimalik, et kogu hooaeg möödub nii ühtlaselt kõrgelt tasemel nagu siiani. Vähemalt üks räme prohmakas per hooaeg on Lehmannile lihtsalt nii loomupärane.
Ja Kahnile on viimastel aastatel vähemalt 5-10 prohmakat per hooaeg loomupärane

boobek
13.04.06, 15:52
Algselt postitas malagar

Algselt postitas jyriöö

Ja Kahnile on viimastel aastatel vähemalt 5-10 prohmakat per hooaeg loomupärane

Paluks näidet tänavusest hooajast.

Homie
13.04.06, 17:55
Tänavu juba on kaks olemas. Saksamaa-USA mängus ja Bundesligas Kölni vastu.

boobek
13.04.06, 19:38
Algselt postitas mart44

Kaks. Kas tuleb 10 täis?

Homie
13.04.06, 20:06
Algselt postitas boobek

Algselt postitas mart44

Kaks. Kas tuleb 10 täis?
Kümmet ei usu aga ühte kahte võiks küll veel oodata.

boobek
13.04.06, 20:35
Algselt postitas mart44

Algselt postitas boobek

Algselt postitas mart44

Kaks. Kas tuleb 10 täis?
Kümmet ei usu aga ühte kahte võiks küll veel oodata.

Sittagi. Enivei mina selles Lehmanni fenomenist aru ei saa. Kas asi on selles, et Arse sattus CL poolfinaali? Ja üldiselt kuulub selle teema arutamine muusse rubriiki. Niiet mina selles teemas lõpetaksin.

Artista
14.04.06, 05:19
Algselt postitas jyriöö OT küll, aga minul on millegipärast selline tunne, et Helga keerab MM\'i esimeses mängus mingi eriti mõnusa käki kokku ja peale seda on Kahn turniiri lõpuni jälle esinumber.

Armas, et ka muidu nii karused vutifännid aeg-ajalt samuti nii nunnult oma tundeid avaldavad.

hassan74
16.04.06, 17:51
Hakkasin Pareiko teemasse sisenema, aga vaatan siin pannakse suvalist juttu Lehmann`i ja Kahn`i vahel.Sõbrad jäägem teemasse kindlaks.

Pareiko tundub olevat tipp-vormis või siis terve Tom`i kaitseliin.Täna jälle värav puutumata ja tabeli tipus endiselt.

khristo
17.04.06, 10:14
Algselt postitas hassan74

Hakkasin Pareiko teemasse sisenema, aga vaatan siin pannakse suvalist juttu Lehmann`i ja Kahn`i vahel.Sõbrad jäägem teemasse kindlaks.

Pareiko tundub olevat tipp-vormis või siis terve Tom`i kaitseliin.Täna jälle värav puutumata ja tabeli tipus endiselt.

Et siis vahelduseks teksti mis ka teemasse läheb... Rtr planetas näitas ka eile mängu. Pareiko oli suhteliselt kindel, kuigi tööd oli tal kõvasti vähem kui vastaste vahil. Esimese poolaja keskel sattus Saturni ründaja kuidagi Tomski kaitsjate vahele vabasse auku, ainuke kes jalad ees pallini (ja ka meheni) jõudis oli Sergei - tulemuseks kollane ja pennal. Pealelöök oli selline poolkõva, lööjast vaadates paremasse posti(või noh, sellest kuskil 1,5 meetri kaugusele) - Pareiko ei hakanud arvama, reageeris väga hästi ja püüdis kinni. Pärast kommentaatorid jõudsid veel 3-4 korda öelda kui \"zdooorovalt\" Pareiko tõrjus. Vot selline lugu.

PS! Üldiselt oli Tom domineerivam (Saturn oli rohkem kontrate peal) aga värava all jäi teravusest, ja paar korda ka õnnest, puudu.

Homie
17.04.06, 20:01
Algselt postitas khristo

Et siis vahelduseks teksti mis ka teemasse läheb... Rtr planetas näitas ka eile mängu. Pareiko oli suhteliselt kindel, kuigi tööd oli tal kõvasti vähem kui vastaste vahil. Esimese poolaja keskel sattus Saturni ründaja kuidagi Tomski kaitsjate vahele vabasse auku, ainuke kes jalad ees pallini (ja ka meheni) jõudis oli Sergei - tulemuseks kollane ja pennal. Pealelöök oli selline poolkõva, lööjast vaadates paremasse posti(või noh, sellest kuskil 1,5 meetri kaugusele) - Pareiko ei hakanud arvama, reageeris väga hästi ja püüdis kinni. Pärast kommentaatorid jõudsid veel 3-4 korda öelda kui \"zdooorovalt\" Pareiko tõrjus. Vot selline lugu.

PS! Üldiselt oli Tom domineerivam (Saturn oli rohkem kontrate peal) aga värava all jäi teravusest, ja paar korda ka õnnest, puudu.
Eesti väravahid on ju ennast penaltite tõrjumisel hästi näidanud. Pareiko sai tõrjega hakkama ja Poom on kamju muidugi palju pennaluid ära võtnud. Ei ole me nii kehvad midagi, nagu mõned väidavad.:kaval:

eestimees
17.04.06, 20:37
Algselt postitas mart44

Algselt postitas khristo

Eesti väravahid on ju ennast penaltite tõrjumisel hästi näidanud. Pareiko sai tõrjega hakkama ja Poom on kamju muidugi palju pennaluid ära võtnud. Ei ole me nii kehvad midagi, nagu mõned väidavad.:kaval:

isand cantona pennu võttis ju ära:P

vincent
17.04.06, 20:59
Lööjaks muide soomlaste \"staar\" Eremenko jr.

ja ma tahaks teada, millal see Poom veel Cantona pendla ära võttis? Bergkampiga ei aja segamini?

eestimees
17.04.06, 21:08
Algselt postitas vincent

Lööjaks muide soomlaste \"staar\" Eremenko jr.

ja ma tahaks teada, millal see Poom veel Cantona pendla ära võttis? Bergkampiga ei aja segamini?

eheeeee kas see pold tema mäng esimesel hooajal manu vatsu? võin ka eksida, parandge teised

meesmuiste
17.04.06, 21:36
Poomi esimene mäng Derbys oli Manu vastu kus ta pennu ära võttis... aga kas see ei olnud miite Sheringham?

vincent
17.04.06, 21:50
Härrased, Teie mälu veab Teid alt ;). Siin (http://www.derby.org/jeff/derby/s9697/matchrep/apr9697.html#ManA) on põhjalik match report Poomi esimesest mängust. Polnd seal mingit pennalt. Teddy spot-kicki võttis onu Mart millaski ära tõesti, aga täpset mängu ei viitsi küll enam otsida.
Ühtlasi vabandan ja teen ettepaneku enda algatatud OT siin teemas lõpetada :D.

eestimees
17.04.06, 21:57
Algselt postitas vincent

Härrased, Teie mälu veab Teid alt ;). Siin (http://www.derby.org/jeff/derby/s9697/matchrep/apr9697.html#ManA) on põhjalik match report Poomi esimesest mängust. Polnd seal mingit pennalt. Teddy spot-kicki võttis onu Mart millaski ära tõesti, aga täpset mängu ei viitsi küll enam otsida.

no jah ma siin just mõtlesingi sheringhami peale hoopis nii et minu viga oli jah sheringham hoopis

meesmuiste
17.04.06, 22:57
Algselt postitas vincent

raudselt oli peanalt... ma isegi kunagi mingit ülevaadet sellest mängust telest näinud... kui ma ei eksi siis oli löök veel llöja poolt vaadates alla vasakule nurka...

aga ok, lõpetame OT :)

solskjaer
18.04.06, 10:55
Algselt postitas khristo

Pareiko tegi tõesti head tööd selles mängus :)
Üldse on ta sellel hooajal head mängu näidanud ja kuna Tom on tabeli ülemises osas näitavad ka vene taevakanalid nende mänge tihedamini.

sibierski
18.04.06, 17:10
nonii. aga ma mäletan ühte poomi tõrjet veel ManU vastu ja see oli minumeelest ka old traffordil tehtud ja lööjaks oli paul scholes. poom tõrjus scholes\'i pendla aga seejärel samas mängus pani poom ilge paki ka maha, kui hakkas palli välja lööma kastist aga lõi vastu dwight yorke\'i ja pall viimasest sisse läks. ma otsin, kas selle meenutuse kohta ka mõne lingi leian, aga minuarust oli nii;)

http://vana.www.postimees.ee:8080/leht/00/03/13/sport.htm#teine

vincent
18.04.06, 17:30
Jah, Scholesi pendla võttis ära, aga samas Poomi karjäärist teist nii haledat käkki ei mäletagi kui see õnnetu väljalöök. Sai seda mängu ise vaadatud Kanal2 pealt (või oli see TV1, ei mäleta enam, kumb tol 2000. aastal Premi näitas). Vana peer Kinkladze märatses tollal veel Derby ridades.

aga veel kord - see siin on Pareiko teema ja edasiste aruteludega sellest, kes mida ManU vastu tõrjund on, võiks kolida no näiteks siia (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4332&page=31).

budu
18.04.06, 19:42
Aga Pareiko on teine Eestist p2rit vv kelle vastu on huvi tundnud Inglise k6rgliiga klubi.

ttBoll
18.04.06, 20:17

Aga Pareiko on teine Eestist p2rit vv kelle vastu on huvi tundnud Inglise k6rgliiga klubi.
Mis klubi siis?

budu
18.04.06, 20:41
Algselt postitas eriklt

Mis klubi siis?

Bolton Wanderers oli see klubi ja huvi j2i t2pselt ei m2leta enam kas 2004 aasta l6ppu v6i 2005 aasta algusesse ja kui v2ga otsida siis leiab ka v2ikese uudise l2igu,see tuli siis v2lja kui Pareiko esialgu Sinnikuga lepingu s6lmis.

justincase
22.04.06, 17:18
Amkar - Tom, esimene poolaeg 0-0, Pareiko võttis esimese poolaja lõpus hea palli nurgast ära.

Seis jäigi 0-0, Tom tõusis liigatabelis 11 punktiga 6st mängust teiseks.

budu
30.04.06, 14:18
Tom-Rostov 1-0 kui m2ngitud 14 min.kas kuskilt oleks v6imalik ka seda m2ngu n2ha???

krt juba 1-1 ja 7 minutil eemaldati m6lemast meeskonnast yks m2ngija.nii et k2ib k6va andmine.

budu
30.04.06, 18:11
V6it k2es tulemusega 3-1,kas keegi ka m2ngu n2gi??kuidas Sergei poiss ka m2ngis?

justincase
02.05.06, 10:29
Sattusin alles päris lõpus mängu ülekannet vaatama, aga pilt peale lõpuvile kõlamist oli ilus, Tomi toetajate käes lehvis lisaks teistele rahvuslippudele ka Eesti oma.

eestimees
02.05.06, 13:53

V6it k2es tulemusega 3-1,kas keegi ka m2ngu n2gi??kuidas Sergei poiss ka m2ngis?
mängis ikka

vaikiv mees
03.05.06, 12:22
http://sport.gazeta.ru/sport/results/russia.shtml

intervjuu (http://sport.gazeta.ru/sport/2006/05/a_629797.shtml) Tom\'i treeneriga

teeks väikese sisukokkuvõtte
küsimused:
*Tomil on tõsine defitsiit klassiga mängijatest, aga tulemuses see ei kajastu..
*viimases voorus jättis mängu pooleli Pavel Pogrbnjak, mis temaga juhtus?
*Teie äärepoolikud Klimov ja Mladenov ületavalt füüsiliselt oma kaalu/pikkuse poolest mitmeid oma konkurente
*Järgmises voorus ei saa tänu disklahvile mängida Klimov, kes teda asendab?(on mõned variandid, mõtleme)
*(siis küsimus ründaja S.Dadu kohta, millele midagi praegu vastata ei saa)
*Tom on standardite real-se poolest vene parimaid, millega see on seotud?
*igas mängus on Tomil standardite lahtimängimisel ettenäidata mitmeid kodus ettevamistatud variante, kas midagi on veel jäänud? (ärge elage üle, meil on veel, millega üllatada)
*kas seoses eduka esinemisega esimeses ringis hooaja ülesanded ei muutunud? (sellest pole veel juttu olnud, hooaja kokkuv-s peame 8 hulka tulema, kõik eeldused selle täitmiseks on olemas)

meesmuiste
03.05.06, 12:53
Algselt postitas vaikiv mees

http://sport.gazeta.ru/sport/results/russia.shtml

intervjuu (http://sport.gazeta.ru/sport/2006/05/a_629797.shtml) Tom\'i treeneriga

oleks tänulik kui keegi teeks väikese sisukokkuvõtte :reiv:

eestimees
06.05.06, 17:14
Ajaleht Sovetski Sport avaldas nimekirja 55-st paremast jalgpallurist Vene Primerliigas, mis on koostatud mängule pandud hinnete järgi. Igal positsioonil 5 mängijat.
Väravavahtidest oli 5. kohal Sergei Pareiko keskmise hindega 5,86
Paremkaitsjatest oli Enar Jääger samuti 5. kohal, 5,67 punktiga.

Sir. Nuutu
06.05.06, 19:03
Krylya Sovietov 2 - 1 Tomsk
Kahjuks ei suutnud seekord Pareiko väravat puhtana hoida.

Jaak
06.05.06, 20:11
Algselt postitas Nuutu

Krylya Sovietov 2 - 1 Tomsk
Kahjuks ei suutnud seekord Pareiko väravat puhtana hoida.

aga tõrjus jälle penalti!

Kaspy
13.05.06, 16:07
Pareiko ja Tomsk mängisid täna Luch Energiyaga.
Nägin ise osa 2.poolajast,Pareikol eriti tööd polnud kuid lõpuks oli väike ebakõla kaitse ja tema vahel millest sündis Luchki ainus värav.Lisaks teenis Pareiko ka viivitamise eest kollase.Oskab keegi öelda palju tal neid juba on?
Lõpptulemus siis 2-1 Tomskile :õnnelik:

Kaspy
20.05.06, 10:21
http://www.sloleht.ee/2006/05/20/sport/198151/

Vot sellised lood siis :oih:
Oleks võinud siiski ühes mängus selle Pareiko ära proovidamoleks näinud kuidas lood rahvusvahelisel tasemel on ja sellest lähtuvalt juba edasi tegutseda

elx
20.05.06, 14:40
aga kui mees ütleb oma kindla \"ei\" koondisele, mis temaga siis mängida?

eestimees
20.05.06, 15:31
noo poomi asemel oleks küll võind võtta sest poom pole küll hetkel tema vääriline nagu või mis, vanad teened ei tohiks lugeda siis võiks ka kristali tagasi kutsuda

Kaspy
20.05.06, 16:03
Algselt postitas elx

aga kui mees ütleb oma kindla \"ei\" koondisele, mis temaga siis mängida?

No kui sa natukenegi oled jälginud jutte mis toimuvad siis on ta öelnud et ta on koondise jaoks täiesti olemas,lihtsalt vahepeal võttis aja maha vms :oih:

marcello
20.05.06, 18:52
Et nii ongi,et \"ma ei taha enam koondise eest mängida\" ja siis \"ma olen koondise jaoks olemas\"
Ja treener tänab jumalat,et serõi olemas on ja kutsubki koondisesse?
Kusjuures Jelle ise seda vanat teemat põhjenduseks ei toonud.

Epic
20.05.06, 19:33

noo poomi asemel oleks küll võind võtta sest poom pole küll hetkel tema vääriline nagu või mis, vanad teened ei tohiks lugeda siis võiks ka kristali tagasi kutsuda

kui Pareiko ka mingi Meistrite Liiga medali saab siis tule tagasi ja räägi, kumb midagi väärt on

Kaspy
20.05.06, 19:44
Algselt postitas marcello

Et nii ongi,et \"ma ei taha enam koondise eest mängida\" ja siis \"ma olen koondise jaoks olemas\"
Ja treener tänab jumalat,et serõi olemas on ja kutsubki koondisesse?
Kusjuures Jelle ise seda vanat teemat põhjenduseks ei toonud.

No kui sul mingi asi välja ei tule ja mõõn sisse tuleb siis ongi vist targem siiski paus teha,mis tavaliselt ikka positiivselt peaks mõjuma

gamer
20.05.06, 19:53
Algselt postitas Epic

kui Pareiko ka mingi Meistrite Liiga medali saab siis tule tagasi ja räägi, kumb midagi väärt on

võib ju saada, aga kui medali saamiseks lillegi ei liiguta, siis võib selle medali saada ka mõni sõimerühma imik

marcello
20.05.06, 19:55
Paus?
Ta ju ütles,et tema enam koondist ei esinda,temaga pole mõtet ühendust võtta.
Nüüd jälle vastupidi jne
Krt teab millal härral järgmine kord jonni tuju tuleb,äkki keset mängu

tank
24.05.06, 16:38
Hmm, stabiilne mäng Venemaa meistriliigas ei taga koonidsekutset, küll aga tagavad koondisekutse vanad teened? Ei loe, et üks mees on vaid reservide eest mänginud ja teine pudistab hoolega Eesti Meistriliigas? Kus veel siis algavaks valiktsükliks uut väravavahti proovida kui mitte eelnevates sõprusmängudes? Jelle valmistab natuek pettumust.

Karla
22.07.06, 18:28
Pareiko on tänases mängus Lokomotiivi vastu miskipärast pingil.
Enne tänast kohtumist oli muidu Pareiko kõikides mängudes osalenud (vist?).
:oih:

Karla
30.07.06, 16:14
Pareiko pole Rubiini vastu algkoosseisus, vaid on pingil.