320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brazil vs England

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Brazil vs England

    NB NB NB NB NB NB !!!!!!!!!!!!!!!


    Homme st. 21.juuni 2002 a. sajandi matsh.... Brasiilia contra Inglismaa...
    Kogunemine kell 9:00
    LAZY Bar , aadress Lauteri 7 C , (õlu 20.- / kann, söögid -15% jalgpallihaigetele, suur ekraan)

    P.S. Albioni pojad saadetakse koju .... Beckham Victoria juurde... ja brassid tulevad viiendat korda maailmameistriks..


    dresscode...loomulikult kollane
    RummaBastards!

    #2
    Vastus teemale 'Brazil vs England'

    Inglismaa fännid kogunevad Nimata pubis 9.00

    Go England

    We'll end the carnival

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Brazil vs England'

      pool aeg 1:1!!!!!!!!!!
      Fc Uuemõisa

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'Brazil vs England'

        no fckfckfck ma ei saa aru!!
        Ronaldinho sai ei millegi eest (teist kordust vaadates) punase kaardi aga samas kui Pekk ei saanud sellise sukeldumise (dive-of-the-tournament?) eest kaartigi?! Jälle on ühel meeskonnal 12 meest platsil. kahju

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'Brazil vs England'

          sellise nüri mänguga ei oleks inglismaa kuidagi kohta poolfinaalis väärinud...
          viimasel pooltunnil, 1mehelises enamuses olles, ei suudetud midagi märkimisväärset korda saata.
          ja ronaldinho punane oli kah väga kahtlae väärtusega...
          ei näe küll kedagi, kes nüüd brasse veel peatada suudaks...
          kahjuks!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Brazil vs England'

            Ma ei hakka midagi suurt ütlema, kuna emotsioonid ( ) möllavad! Mäng ei vastanud minu ootustele.... nii ühelt, kui teiselt poolt. Edu siis brassidele pronksimängus

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Brazil vs England'

              brasiilia teatrikool võitiski ... loodetavasti nad siis hävivad pronksimängu inglismaal hakatakse nõudma svennis'ele kinga? vahetused liialt hilja, taktikaliselt valesti mängitud viimased 35 minutit jne ... ojah

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'Brazil vs England'

                Türa ajab ikka närvi küll kui mingi kohunik noorel mehel karjääri tuleb persse keerama...ronaldinho peab nüüd siis poolfinaali vahale jätme, tõneäoliselt siis Denilson platsile, kui too esineb hästi, siis suure tõenäosusega jäetakse Ronaldinho ka finaalimänguks meeskonnast välja...
                Hea esinemine MM-il oleks kindlasti suurklubide huvi äratanud tema vastu, aga ei, mingi Lõuna-Ameerika pauk peab ikka sekkuma, punane kaart siukse asja eest??
                Kust siuksed kohtunikud tulevad, miks nad MM-il vilistavad??
                loodetavasti Ronaldinho suudab end kokku võtta ja veelgi motiveeritumalt come-backi teha....
                traküll ma ütlen, küll leidub alles pauke

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'Brazil vs England'

                  Ongi läbi. Selleks korraks. Loodan, et Seamanist Inglismaal rahvuslikku antikangelast ei tehta. Vaene mees, ei taha ettegi kujutada, kui sitasti ta ennast tunneb. Koos kogu võistkonnaga muidugi. Endal on kumm täiesti tühi. Mõistlik jutt tuleb loodetavasti varsti. Kõik.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Brazil vs England'

                    ei ole üldse brasside poolt aga ikka inglaste vastu :P mis nüüd siis Saksamaa - Brasiili hmmm???
                    Why do gorillas have big nostrils?
                    Because they have big fingers!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Brazil vs England'

                      õiglane tulemus, ise olin VÄGA Englandi poolt...

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'Brazil vs England'

                        Svennise kingasaamist ei nõua Inglismaal küll ükski mõistlik inimene. Meeskond mängis oma võimete piiril ja tegi enam-vähem kõik õigesti. Mulle tundus, et see punane kaart oli tegelikult inglastele karuteene, brassid lõpetasid julge mängu...ja koos sellega kadus ka Inglismaa mängust tera. Nad pidid ise palli hoidma ega saanud endale omaseid vasturünnakuid teha.
                        Nii et kuradi kahju on, aga noor meeskond tuleb jälle!...ainult üks asi: David Seamani varjugi ei taha ma enam näha!
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Brazil vs England'

                          Algselt tegi selle postituse mcnamara
                          Nii et kuradi kahju on, aga noor meeskond tuleb jälle!...ainult üks asi: David Seamani varjugi ei taha ma enam näha!
                          Seamani süüdistada on ülimalt lühinägelik, et mitte öelda enamat! Ehk nagu inglismaa kapten ütles "If David Seaman were blamed for this result it would be a disgrace" . Et see noor ja kogenematu Inglismaa koondis oli üldse veerandfinaalis - oli tänu sellele hobusesabaga mehele väravas. Inglismaa parimad mängijad Rio, Sol ja Seamo.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'Brazil vs England'

                            jah, kaitseliini kindlus sõltub suuresti väravavahist ja siinkohal pole Seamanile midagi ette heita. Mr. Reliable tegi oma karjääri ainsa (more or less) kala MM'i veerandfinaalis. Mis teha, shit happens. Õnn soosib teadagi tugevamaid. Ju siis Inglismaa pole veel selleks tasemeks päris valmis. Näeme nelja aasta pärast.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X