PDA

View Full Version : Vormel 1

Manchester
03.09.01, 18:11
Mis te arvate F1-st , kes on teie lemmikpiloot?

Jeeg
03.09.01, 21:42
F1 on viimastel aastatel igavaks läinud, tõsi kaksab kah mõni huvitav etapp vahest (need kah vihmaga peamiselt), igatahes vana-hea ratas-rattas sõitmine on hävinud.

Vaieldamatult David Coulthard (kes kahjuks ei ole II hooajapoole-mees), enne oli nagu Villeneuve, eriti peale sümpaatset ESIMEST hoaoega F1s, kui pidi tiitli võtma (!), kahjuks on mees nii jaburas tiimis, mis lihstalt ei suuda hüpet teha. Räikkonen on vist minu tulevik

guitz
03.09.01, 23:01
Mina olen vanema Shumi fänn,aga hakkab ka meeldima Räikkonen!
Pean nõustuma Yegiga,et need iga aastased uuendused teevad sõidud igavamaks,ainult paar huvitavat etappi on!

Siim
04.09.01, 14:07
Lemmikuks võib pidada Jacques Villeneuve'i aga kuna ta sõidab niivõrd konkurentsitus meeskonnas, siis tema üle eriti sageli rõõmstada ei saa. Meeldivad ka Montoya, Räikkonen, Ralf Schumacher. Mnjah, pean ennast Michael Schumacheri vastaseks.

Lincoln
04.09.01, 15:28
eddie jordan (jordan honda boss) ütles et võiks iga sõidu alguses raja märjaks teha ja siis oleks alles õige sõit
enda lemmik piloot on jaques villeneuve(uuslinn) kes on canadalane ja ühekordne maailmameister kui ta sõitis veel williamsiga
tema isa oli gilles villeneuve ja oli oma aja üks suuremaid piloote tema järgi on nimetatud jka kanadas asuv F1 rada
tõesti teine maailmameistri tiitel järjest
see hooaeg kippus esikohal jamaks aga teine koht on veel lahtine
ootan huviga Monzat ja kas Michael sõidab
lincoln

guitz
04.09.01, 15:45
Sõidab ikka!

Manchester
04.09.01, 15:48
Mulle meeldivad muide Michael Schumacher ja
Ralf

sicmic
04.09.01, 16:55
njah, nagu tavaline eestlane ikka, vihkan ma seda, kui naabril hästi läheb...ehk siis vihkam Häkkineni ja McLaren on ebasümpaatne. Lemmikutest tuleks esile tõsta Jordan, Williams ja Ferrari, viimasel ajal on see teine minu silmis kõige sümpaatsem.

Aramis
04.09.01, 22:57
Kõik sakslased - Schumid,Frentzen,Heidfield.

coco
04.09.01, 23:11
Kunagine suur lemmik oli damon Hill.Kuigi viimastel aastatel f1 on järjest vähem huvi pakkunud ja ei ole ka mingit lemmikut.Mingit seisukohad mul on veel säilinud...schum ei meeldi(ikkagi saksalne) ja igasugused Montoyad ja Räikkonenid ja muud kollanokad võksid jätkata head seeriat seevastu suur lootus Button on küll nagu ära vajunud

sleepwalking
05.09.01, 16:23
Orginally posted by coco

Kunagine suur lemmik oli damon Hill.Kuigi viimastel aastatel f1 on järjest vähem huvi pakkunud ja ei ole ka mingit lemmikut.Mingit seisukohad mul on veel säilinud...schum ei meeldi(ikkagi saksalne) ja igasugused Montoyad ja Räikkonenid ja muud kollanokad võksid jätkata head seeriat seevastu suur lootus Button on küll nagu ära vajunud

Yeah, coco, You are the boss :) Meeldib Arsenal ja damon hill, lahe mis lahe :lahe: Ja mina juba arvasin, et olen siin üksi Hilli ja Arsenali fänn.

apunkto
07.09.01, 22:34
schumacher on nr1 schumacher on nr2. No siis on veel Ferrari nr3, mis annab väikese võimaluse minu silmis ka rubensile, aga siiski näeks heidfieldi või räikkoneni hea meelega tema asemel.

Lincoln
11.09.01, 15:54
Orginally posted by Aramis

Kõik sakslased - Schumid,Frentzen,Heidfield.

aramis sinu saksalembust me juba teame aga ega need ainukesed sakslased ole neid on ikka seal veel
lincoln

-Loom-
13.09.01, 09:01
shumi on 1 ja 2 on alonso ning minardi...kurat saax nad hea mootori l6pux

Maarek
13.09.01, 11:22
Coulthard on normaalne tüüp.

Kunagi hoidsin Pedro Dinizile pöialt, kuna tal oli tavaliselt hea komme sõit ikka lõpuni sõita (mis siis, et mingi 5 ringi taga).

Lincoln
13.09.01, 15:57
dinizi hoiti sauberis ainult selle pärast et ta isal on kuulus marketikett ja pedro kohta võib veel seda ütelda et talle ei meeldinud eriti oma autot tagasi tuua
alonso on talendikas sõitja ja ma arvan et tulevikutüüp
seda ma ei usu et alonso seal minardis veel kaua püsib
lincoln

Aramis
13.09.01, 20:34
Oot-oot ,kes seal siis peale minu nelja saxa poisi veel on?Mõni salasaxlane?;)

Kosk
14.09.01, 16:06
Schumacher Bros. Noorem tegelikult rohkem. Kui oäris aus olla, siis ei viitsi eriti vaadata vormelit, sest on ju üpris igav, kui paarkümmend autot kihutavad sama ringi mitu tundi.

Lincoln
14.09.01, 16:11
tegelt pole ka jalgpall terrorismist pääsenud
aga ma aramis mõtlesin sinna juurde ka testisõitjaid
lincoln

eston maravilha
14.09.01, 21:03
suurim lemmik on jacques villeneuve kahju aint et ta keskmike hulka kuuluvas tiimis sõidab. meeldivad veel scumi jr, alesi, verstappen, coulthard ja montoya.

tiimidest meeldivad arrows, bar(mis sest et sitad tiimid on)ja williams. mclaren ka mingil tasemel.

viimaste aastate eriti meeldejääv moment f1st on häkkise 1. etapi võit ja seda seetõttu et sai kuulda eesti hümni f1 karuselli raames.

Jyrka
14.09.01, 21:05
aga tegelt tean ma F1 kohta rohkem kui te kõik kokkku ja veel rohkemgi
hgehe

pastakanovic
17.09.01, 10:01
ootan põnevusega Mika Salo kammbäkki.

Wingback
03.10.01, 23:39
:õnnelik: F1 on äge, kuid see oleks veel põnevam, kui kõik tiimid oleksid võrdsemad. Siis oleks ju palju põnevam vaadata, kes ikka rajal kunn on, mitte et see sõltuks nii palju sellest millise masinaga sõidad. tiimide vahelised erinevused võiksidki olla rohkem õige sõidustrateegia väljakujundamisel ja noh vormeli hooldustöö ka mingil väiksemal moel. Kuigi see nii ei saa realistlikult olema, sooviks ikka, et tiimide masinate võimete vahed oleksid tasavägisemad,võrdsemad, siis pakuks mulle veelgi F1 rohkemgi naudingut.

kojamees
26.10.01, 19:45
Ma arvan et enda poolehoidu ja tervitusi vöiks ikka saata F-1 kodulehele.See ei ole halb aga ikkagi... .Vöib-olla lahendaks järgmisex selliseid teemasid nagu mis toitu tehti kolmapäeva hommikul "Terevisiooni" saates.:viha:

Lincoln
28.10.01, 00:15
asmer sõidab viimase kardietappi scumiga ühes võistkonnas
ja ta tegi talle kvalifikatsioonis ära nagu räägitakse
jürgen

sicmic
28.10.01, 11:44
räägitakse ka seda, et schumi jäi kvalifikatsioonis üldse viimaseks, ehk siis väga raske ei olnud talle ära teha:P

guitz
28.10.01, 12:49
Räägitakse ka,et Shumi sõitis märjal rajal Asmer peaaegu kuival rajal!

MARX
28.10.01, 18:52
Lemmikpiloodiks võib pidada Michaelit , aga meeldib ka Ralf Schumacher!!!

Jyrka
28.10.01, 18:56
Orginally posted by kojamees

Ma arvan et enda poolehoidu ja tervitusi vöiks ikka saata F-1 kodulehele.See ei ole halb aga ikkagi... .Vöib-olla lahendaks järgmisex selliseid teemasid nagu mis toitu tehti kolmapäeva hommikul "Terevisiooni" saates.:viha:
miks mitte oinas see on off topic