PDA

View Full Version : P***** Tallinna linnavalitsus

priity
20.06.02, 23:33
Kas keegi on lugenud Postimehe kirjutist sellest kuidas Tallinna linnavalitsus nõuab Floralt raha tagasi: "Flora peab kahe kuuga tasuma 28 miljonit krooni"
http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=62157&number=533&rubriik=3

Ma ei hakka siin ropendama, kuigi vägisi tahaks. Korruptiivsusest ei hakka plämama, nagunii on kõik selge. Võib-olla tõesti oleks raha kuidagi teisiti ja efektiivsemalt kasutada, kuid kes pani tähele uudist selle kohta kuidas Vilba erastab nn. Lastestaadioni tenniseväljakud, ehitab sinna jäähallid, linn ehitab infrastruktuuri ja siis Vilba need endale rendile saab. No täpselt sama skeem mida Pohlak kasutab. Kuid eks kommarite hulgas on alati olnud neid, kes on teistest võrdsemad.

mihkel
21.06.02, 01:00
......................./´¯/)
....................,/¯../
.................../..../
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........'\'...\.......... _.·´
............\..............(
..............\.............
Vitsut ja CO.

Hellik
21.06.02, 17:17
Braavo, Mihkel!!! toetan sinu seisukohta 100% :)

vaikiv mees
21.06.02, 17:34
Abilinnapea Lang on ikka äärmiselt elu- ja spordikauge inimene. Jäähallid on jälle mingi skeem, et raha erakonnakaaslasele kantida. Vilbast ei saa kuidagi lahti, lööd uksest välja, tuleb aknast jälle sisse. Näivad olevat seisukohal, et kui nemad staadioni muruplatsil oma koera jalutamas käia ei saa, pole seda vajagi

raido
21.06.02, 23:25
Mõelge positiivselt: Flora peab nüüd mängijaid müüma, et võlg tasuda. Seega võivad järgmised eestlased välisklubidesse saada.

Black_Magic
22.06.02, 04:28
Algselt tegi selle postituse raido

Mõelge positiivselt: Flora peab nüüd mängijaid müüma, et võlg tasuda. Seega võivad järgmised eestlased välisklubidesse saada.seda ka jah tegelt

Ono
23.06.02, 00:22
Kõik räägivad neist Pohlakutest kui petturist ja sitapeast, seda ta ka on, aga mingil määral ka mitte, need kes jalgpalli eesotsas on igas maas on sulid, ega ilma ei saa, nagu siin arutati et Ajaxi poisid toorutsevad, kellele jalgpall ei sobi ärgu mängigu, aga kui iga asja peale nii hell ollakse on valitud vale ala tegemiseks/jälgimiseks.

Wuppi
24.06.02, 02:21
Ma ei tea aga nad peaksid sellese natuke kainemalt suhtuma, kui soovivad, et jalgpall oleks ikka tõusev spordiala eestis. Mina nende asemel annaksin rohkem aega ja aitaksin ka võlast kergemalt lahti saada. Aga kui see linnavalitsus nii otsustab, siis ise teavad, millega riskivad.

ROOTSI KUNN
28.06.02, 19:53
Kas linnavalitsus üldse annab endale aru ,mida nad teevad. Terves maailmas on jalgpall ja jalgpallistaadionid riigi visiitkaart ,mille üle tunnevad uhkust rahvas ja riigipead.
Meil aga ei mahu teatud tegelastele veel kuidagi pähe ,et Lilleküla stata on just see mille üle tuleks(kui valmis saab) uhkust tunda. Võitku eesti suusatajad või kümme kulda olümpial -ikka ei tea meist peale Soome ja Norra mitte keegi. Pasundatakse küll Euroopa liidust ja Natost ja jumal teab veel millest ,kuid oma mätta otsast ikka kaugemale ei nähta.
Jalgpall peaks meil olema riiklik spordiala ,kui nii võib väljenduda, kui me tahame Euroopa või maailma kaardile jõuda. See on ala mis ühendab kõiki rahvusi ja rasse terves maailmas. See mäng annab stiimulit elada ,töötada ,kesta rahvusena edasi. Kui meie praegune president arvab ,et ninaga mullas sonkides ja põldu harides saame hirm hästi elatud ning kuulsaks siis eksib vanake rängalt. Igal väikeriigil on mingi oma spordiala ,mis tema vaimu üleval peab. Lätil -hoki ,Leedul -koss ja meil peab selleks saama jalgpall.
Ja see pole mitte võimatu ,kui vaadata eeskujuna kas või Sloveeniat.
Arvan ,et meil -fännidel on siin oma osa mängida ja isegi väga suur. Tuleb hakata linnavalitsusele survet avaldama ,et lõpeks jalgpalli diskrimineerimine sest see on ka meie mõnitamine. Ja meid pole sugugi enam nii vähe ,et meie arvamusega keegi ei arvesta. Liinapea ja linnavalitsus ei ole Rooma paavst ,kes valitakse eluks ajaks oma kohale. Peame endast kõva häälega juba sel sügisel märkku andma sest muidu on ehk juba hilja.

MLS
01.07.02, 00:10
Kas te aru ei saa, et need Vilba ja co on mingid põrgatajad ja keeravad mõnuga jalgpallile s...a. Oleks viimane aeg alustada jalgpalli ristiretke ja puhastada Eesti põrgatajadest ja muudest jalgpallile vaenulikest isikutest!!!!!! Kas kkegi veel mäletab ,et jalka on töölisklassi mäng ja põrgatamine intelligentsi mäng. Seda olevat ju Soonik öelnud.:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

andres
01.07.02, 19:44
Vitsutile peaks vitsu andma:D või näiteks perse peale suur jalgpall graveerida ja kirjutada midagi teema kohast,mis ei kõla just tervitusena futboliidi haigete poolt.

Maarek
01.07.02, 21:12
Tra, kusjuures vend ajab ju seletuseks mingit head umbluud välja, et Lilleküla staadion on Flora eralõbu ja kuna ükski linlane sellest mingit kasu iialgi ei saa, siis tuleb raha tagasi nõuda.

Ma oletan, et selle rahaga mis tagasi nõutakse finantseeritakse hiljem projekti Welcome to Tallinn või muud sarnast debiilsust.

emme
02.07.02, 14:10
Appimaenameivõi - jalgpall elitaarne spordiala??? Ma kohvitaks natuke selle värdiga :viha:
Omal neil on ratsahobused ja kõksivad kahekaupa tennist ja jalutavad kümnetel hektaritel golfikeppidega ringi ja nüüd jalgpall ka elitaarne!
Missuguse spordiala võistkond veel suurem on? Või treeningrühmas rohkem lapsi on? Tennist või golfi sa heinamaal juba ei mängi, vutti aga küll (tean, mida räägin, omal selleks täitsa normaalne heinamaa olemas).
Kas keegi suudaks teha korralikud arvutused, palju kulub raha ühe vutipoisi peale, palju tennisisti või purjetaja peale? Korv- ja võrkpallgi on vist kallimad, hokist rääkimata.

emme
02.07.02, 14:16
Vabandust väljenduse pärast golfitajate ees, kelle "heinamaa" on lihtsalt natuke suurem, aga mõte jääb samaks.

Oll
14.07.02, 05:57
Originally posted by Mayhem

Braavo, Mihkel!!! toetan sinu seisukohta 100% :)

Sama siin!!!!:baibai: :kop:
Häbi neil, raiskadel olgu.:eiei:

ugla
26.07.02, 01:42
Täna AK - kesklinna valitsus on teinud politseile avalduse Lilleküla staadioni
sulgemiseks publikule :trafck: , kuna publikul on seal ohtlik viibida....:sega1:
No ma ei tea enam... prse küll.

pastakanovic
26.07.02, 02:08
Originally posted by ugla

Täna AK - kesklinna valitsus on teinud politseile avalduse Lilleküla staadioni
sulgemiseks publikule :trafck: , kuna publikul on seal ohtlik viibida....:sega1:
No ma ei tea enam... prse küll.

Staadioni sulgemine on nüüd küll vist natuke ekstreemne samm, aga linnavalitsuse jutus on point sees. Ehitati poolik karkass valmis ja nüüd jääbki selliseks?

junks
26.07.02, 03:48
Pohlak ütles teles, et kui 16. oktoobril on Eesti-Belgia mäng publikuta, siis 20. oktoobril, valimistel, on näha kellel seal \"head\" tulemused on.

bianconeri
26.07.02, 05:31
Äkki teha seltsimeestele linnavalitsuses väike äratus, et valimised on tulekul.Koguda mingi kogus allkirju ja nõuda, et linn hakkaks austama oma elanike eelistusi.Sest lõppude-lõpuks oleme meie need raisad sinna ju valinud !!!

Kosk
26.07.02, 13:07
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=1&id=125926

no kuradi türapeade kari on see savisaare punt, kui mul peaks nende munnide pärast nägemata jääma koondise mäng ja seda nii absurdetel põhjustel, siis ma saan ülikurjaks, mitte et ma seda juba praegu ei oleks:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: . Kuradi libedad sellid on need keskerakondlased! Savisaar mõtled muidugi ainult kiirtoidukohtade peale, sest tal kogu aeg vaja miskit õli näost sisse ajada. Oleks tema teha, siis koosneks jalgpallimatš kümnendikest, et saaks iga kümne minuti tagant käia burgerit ja friikaid ostmas. Kui seni suhtusin ma suhteliselt pohhuiistlkiult oma sugulastesse-tuttavatesse, kellele Savisaar jubedlat meeldis, siis nüüd on asjad teised.:viha: :viha: :viha:

Savisaar koos oma erkonnaga ahju!!!

rauno
26.07.02, 13:11
Nojah :( samas ehitusprahi koristamisel saab ise ka abiks olla talgude korras;) ma olen küll nõus oma käsi määrima ja appi minema kui flora jälle talgud korraldab.Kevadel käisin ja läeks veel.ei viitsi seda erakonda(nime ei taha näpud sisse toksida) kiruda,mõttetud tüübid.

ROOTSI KUNN
26.07.02, 13:45
Saage aru ,küsimus pole mingis prahis, lihtsalt Vilja huiab mingi nooremaga ringi ja
pekihunnikul on närvid läbi. Aga ta siga sattus valede meeste otsa- Jalgpallihaigla.. Kui see elevant ,kel lontti vist enam rasva seest ei leiagi ,julgeb mängu ära jätta siis löön ma talle isiklikult lehmakoogi näkku. Jalgpallihaiglaga sellist nalja ei tehta ja tegutseme
igal juhul. Kesikud veel ei tea kellega neil on tegemist.:deemon: :( :viha:

Ja vaata mentte ,kohe kesikutega ühes künas ju siis on ühine rasvane lobi.

vandersell
26.07.02, 14:44
Väga tabav karikatuur (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=65716)
Lugege veel http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=65729 ja http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=65768
tahtsin lingina panna aga editi tegemisel ei andnud vastavat riba URL tegemiseks :(

gratos
26.07.02, 15:05
kaldun siiski arvama, et rahva luba ikkagi antakse, sest vaevalt linnaisaded sellist sitta kaela tahavad:viha:

mcnamara
26.07.02, 15:08
Staadion oleks lihtsalt tulnud eelmisel aastal valmis ehitada. Ma saan muidugi Florast aru, et hästi kiire oli ja asjal ei olnud piisavat rahalist katet. Aga see maksab nüüd valusalt kätte. Olen pettunud, et asi pooleli jäi.
Linnavalitsuse kius on muidugi sigadus. Ainus lootus, et valimiste järel midagi muutub. Kuigi arvamusküsitlusi jälgides ei usu eriti.

mcnamara
26.07.02, 18:19
Kui kedagi peaks huvitama siis Savisaar ise räägib sellist juttu: http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=210745

Mina teda ja tema juttu tõsi küll ei usaldaks.:doh:

Mätas
26.07.02, 19:05
Eriti hea on Moora ja Vitsuti kommentaarid, et vist midagi on viga ja kui midagi ette ei võta, siis leiame ka seaduseparagrahvid.Enne selliste avalduste tegemist võiks natu ükskõik millist seadust lugeda ja siis alles esineda. ( või tegelt, kui midagi ette ei võta, laseme parlamendil vastava seaduse teha)

Rebu
26.07.02, 22:07
Originally posted by gratos

kaldun siiski arvama, et rahva luba ikkagi antakse, sest vaevalt linnaisaded sellist sitta kaela tahavad:viha:

Nad on omale sitta kaela juba tõmmanud :viha: :viha: :viha: !!

raido
26.07.02, 23:37
No üldse ei saa aru, minu teada pole ju Lillekülas seni veel ühtki õnnetust juhtunud. Mingu parem lahendagu see narkarite ja aidsihaigete probleem ära, mitte ärgu torkigu jalgpalli kallal!

Eesti - Belgia mäng vaevalt ära jääb. Kadrioru staadionil pole ju midagi viga.

airmike
27.07.02, 16:20
Originally posted by ROOTSI KUNN

Saage aru ,küsimus pole mingis prahis, lihtsalt Vilja huiab mingi nooremaga ringi ja
pekihunnikul on närvid läbi. Aga ta siga sattus valede meeste otsa- Jalgpallihaigla.. Kui see elevant ,kel lontti vist enam rasva seest ei leiagi ,julgeb mängu ära jätta siis löön ma talle isiklikult lehmakoogi näkku. Jalgpallihaiglaga sellist nalja ei tehta ja tegutseme
igal juhul. Kesikud veel ei tea kellega neil on tegemist.:deemon: :( :viha:

Ja vaata mentte ,kohe kesikutega ühes künas ju siis on ühine rasvane lobi.Ninasarvik mehkeldab selle vuntsiga...,mis selle pede nimi nüüd oligi...ahjaa Pikaro Koit,ehk savihunnik loodab sealt kaitset saada?

Epic
28.07.02, 01:26
Savisaar on hullem paks lehm :viha: :viha: :viha:

Silver
28.07.02, 17:41
selliseid kukkesid nagu savisaar on eestis palju pea pool riigikogus :viha: aga Môis on tegija see vend ikke ytles et tema arvab, et linn peaks floorat aitama mitte neilt raha tagasi nuruma, ja et staadion tuleks kindlasti valmis ehitada deeem on ikka see savisaar kuradi paras pekki hunnik loogiline tede see statka ei huvita, sest tema ju sporti ei tee vaid taob kodus pihku !!!!

kyps
30.07.02, 14:19
Originally posted by CMR
loogiline tede see statka ei huvita, sest tema ju sporti ei tee vaid taob kodus pihku !!!!

Noored, noored, võtame nüüd vähe tuure maha. Ja ärme seda foorumit päris delfiks kah muuda. Eestlased on ju tuntud ikka oma rahuliku ja kaalutleva loomu poolest. Las sade nüüd nätuke settib, siis pilt selgem ja kergem vaadata, millises suunas mõistlikum end liigutama oleks hakata.

Mulle kah see Keskerakond ei meeldi, aga jalgpalli poliitikasse tõmmata küll ei maksa.

Jalgpall võiks jääda ideaalis igasugustest säherdustest sahkerdustest puhtaks ja mängul oleks kõrvuti ühe asja eest väljas kõik koondise (klubi) toetajad olenemata usust, poliitilistest vaadetest, rahvusest, seksuaalsest orjentatsioonist ja isegi naha värvist. Mängu ajal on kõik see tähtsusetu.

Krt, kiskusin oma jutuga metsa, aga vähemalt ise saan aru, mis ma öelda tahtsin:)

Chazlor
30.07.02, 17:20
Allo

Sinuga täiesti nõus Kyps. Ei tahtnud enne lihtsalt sõna võtta, sest avaladused olid väga karmid tulema :P
Samas mida suuremad rahad jalgpallis liiguvad, seda rohkem tuleb poliitikutega arvestada, sest raha tõmbab ikka võimu ja vastupidi. Vaata näiteks Itaaliat :)

Need ettekirjutused mis tehti olid kokkuvõttes täiesti mõistlikud ja midagi katastroofilist lahti ei ole. Samas vars on see kogu pull ikkagi.

Tervitades

Miq
30.07.02, 20:00
Minui seisukoht asja suhtes - poliitiliste eelistuste poolest on keskerakond kindlasti tagaotsas, AGA artiklist ei loe kuskilt välja, et Savisaar miskit teeks, rohkem mingi politseivend, Moora või Moore vms Mina arvan seda, et meie kui jalgpallifännid peaks hetkel kindlasti jääma rahulikuks ja äraootavale seisukohale, meile pole ju keegi midagi teinud. Vat kui konkreetselt keegi meid staadionile ei lase, või muud moodi meile paska keerab, siis lendame kohe kirsad selga, seni võiks aga rahulikuks jääda.

Martin
30.07.02, 20:54
Ma pole küll kindel, kuid kas jutt sellest, et Eesti koondise mängud ära jäävad pole mitte natuke liig? Kas Kadrioru staadionil pole siis nagu enam istekohte? :oih:

yheksa
30.07.02, 21:08
Ma nüüd ei tea, kas ma eksin või ei... aga minuteada ei ole keegi rääkinud mängude ärajäämisest sellises korras staadionil. Jutt käib sellest, kas publikut lasta staadionile või ei.... Ning kuna ka esialgu on antud mingi daatum puuduste kõrvaldamiseks, siis meil kui pealtvaatajatel küll praegu põdeda ei maksaks.

Siuke artikkel (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=210897) tänases EPL\'s. Üks lause on seal selline : \"Enamasti ei ole need siiski nii suured puudused, et peaks midagi ära keelama või kinni panema,” nentis Kurrik (Tallinna säästva arengu ja planeerimise ameti ehituskontrolli osakonna juhataja).

Sedasama artiklit lugedes selgub, et 15. augustiks peab klubi kõrvaldama puudused staadionil, ning Hõbemägi sõnul ei pidavat see probleem olema (ikka seesama artikkel).

Aga mäng ära ei jää.... !

jansa
30.07.02, 23:52
Originally posted by Miq

Minui seisukoht asja suhtes - poliitiliste eelistuste poolest on keskerakond kindlasti tagaotsas, AGA artiklist ei loe kuskilt välja, et Savisaar miskit teeks, rohkem mingi politseivend, Moora või Moore vms Mina arvan seda, et meie kui jalgpallifännid peaks hetkel kindlasti jääma rahulikuks ja äraootavale seisukohale, meile pole ju keegi midagi teinud. Vat kui konkreetselt keegi meid staadionile ei lase, või muud moodi meile paska keerab, siis lendame kohe kirsad selga, seni võiks aga rahulikuks jääda.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Miq..liialt sinisilmne oled sa kui arvad et politsei tegi mainitud n.ö. avalduse omast initsiatiivist ja ise nendele \"puudustele\" tähelepanu osutades. Tegemist oli selgelt marionetliku kokkumängu ja lavastusega kus leiti kolmas jõud kes mängu tiriti et Linnavalitsus saaks rahva loe: fännide ees käsi laiutada et näe: meie ei teinud midagi, meie ei tea midagi ja üle üldse olime puu otsas kui pauk käis aga samas peame avaldust-pöördumist täie tõsidusega võtnma sest eesti inimesed on ju staadionil tuleb välja eluohus(piirded ja huligaanide poolt loobitav ehitusrämps jne.).
Peab silmas pidama ka et valimised on vahetult enne Belgia mängu. Savisaar ja Co teeks endale head reklaami ja promot kui nädal...paar varem \"annaksid\" staadionile loa fännide-pealtvaatajate huvi silmaspidades ja vastu tulles tuhandetele...vaata kui palju populistliku positiivset imagot loe: hääli ta koguks..Hea Edgar ikka lubas, politsei kiuste!!!!
Mõelgem globaalsemalt, võime 99,99%-liselt rahulikud olla, mäng toimub, ja mäng toimub meie staadionitribüünidel olles ja omadele kõvasti kaasaelades.
Aga Savisaar seebiks sellegi poolest!!!

Jaan
01.08.02, 02:33
Originally posted by mls

Kas te aru ei saa, et need Vilba ja co on mingid põrgatajad ja keeravad mõnuga jalgpallile s...a. Oleks viimane aeg alustada jalgpalli ristiretke ja puhastada Eesti põrgatajadest ja muudest jalgpallile vaenulikest isikutest!!!!!! Kas kkegi veel mäletab ,et jalka on töölisklassi mäng ja põrgatamine intelligentsi mäng. Seda olevat ju Soonik öelnud.:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

Korrektsuse huvides pean vajalikuks märkida, et seda ütles kunagi intervjuus Pühapäevalehele Vibra Vilba.

Chazlor
02.08.02, 02:48
Heil Jaan :)

Kõik :P

-Antz-
02.08.02, 13:46
Originally posted by Ono

Kõik räägivad neist Pohlakutest kui petturist ja sitapeast, seda ta ka on, aga mingil määral ka mitte, need kes jalgpalli eesotsas on igas maas on sulid, ega ilma ei saa, nagu siin arutati et Ajaxi poisid toorutsevad, kellele jalgpall ei sobi ärgu mängigu, aga kui iga asja peale nii hell ollakse on valitud vale ala tegemiseks/jälgimiseks.

sry, panen off-topic, aga kangesti A. Rüütli kõnedele sarnane jutt see... :D

priity
02.08.02, 20:45
nõus jansaga, mudasaare tegemisi jälgides pead paratamatult kõikvõimalike vandenõuteooriaid kasutama. samas, juhul kui lillekülas tõesti mingi õnnetus juhtuks (kolm korda üle õla sülitades), satuks praegune linnavõim üsna karmi tule alla. lilleküla stata kasutamine valimiseelse propagandavahendina on aga lihtne põhjendada, ehitamisest peale on staadion pidevalt olnud ajakirjanduse tähelepanu all. nii et kära tekkides on mudal jälle hea võimalus anda ajakirjanikuonudele intervjuusid (sulle ka martin ;) ). näiteks käisin kobarjoogi plazas kinos ja sealse kõrgema korruse piirded pole just oluliselt kõrgemad kui lillekülas. huvitav millal politsei lõpuks sellele tähelepanu pöörab.

mg
02.08.02, 22:21
ilmselt tuleb selle p....n..iga leppida sest savisaare paksu perset ei liiguta lähemal ajal sooja kohapealt mitte ükski vägi.:kurb4: :sega5:

rauno
03.08.02, 01:28
siin üks artikkel mille lõpus olevale nimekirjale võiks tähelepanu pöörata.
mind pani imestama selle nimekirjas olevate spordialade järjestus.nimekiri peaks olema kahanevas jadas
huvitav kas seal on trükiviga või mis?

http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=66522&number=568&rubriik=3

:doh:

rauno
03.08.02, 01:31
mind pani imestama selle nimekirjas olevate spordialade järjestus.nimekiri peaks olema kahanevas jadas

MLS
03.08.02, 03:04
See on hoopis Postimees, \"Eesti suurim päevaleht!\" nagu nad end nimetavad. Olete tähele pannud, et tavaliselt leiab jalgpalli uudiseid ainult lühiuudisteist. Aga kui meie põrga koondis mängib mingi Rootsi või Soome või teab kurat kellega, siis on sellele kohe pühendatud terve lehekülg.:viha: :viha: :viha:

vaherhar
03.08.02, 03:17
15.-ndaks kuupäevaks peab staadion korras olema muidu pealtvaatajad Moldova mängule ei pääse.Nii et Pohlak hakka kiiresti piirdeid meisterdama:kop:

priity
05.08.02, 21:40
Originally posted by rauno

Ei ole trükiviga, järjekord on vale. jalgpall peaks olema esimene. ka statistikaameti andmeil peaks jalgpall harrastajate arvult eestis nr.1 olema.

Silver
06.08.02, 04:22
oh jah paksud linnaisad ju sporti ei tee so pole vaja neil seda suurt kulutus kohta... parem loobume ja surume alla saame rohkem palka idid raisk...

Darren
07.08.02, 22:15
Jajah, tohutu linnavalitsuse vandenõu jalgpalli vastu, maha linnavalitsus, savisaar, martlaar, priitvilba või kelle iganes nimi kuskil avalikkuses staadioni teemal figureerib.
Kutsuks äkki Scully ja Mulderi ka?

vandersell
03.09.02, 13:23
No nii, valimised lähenevad ja jälle sõnasõda lahti.
Keegi Raimond Kaljulaid oli eelmine nädal Pohlaku suhtes sõna võtnud ja nüüd avaldas SL Õhtuleht (http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=20&id=127676) Pohlaku vastuskirja... Karm värk...

daK
03.09.02, 14:45
Vägagi tegija mõistukõne pohlaku poolt.

Kõik vajalik öeldud ja seda Savierakonnale parajal viisil.

5 +:õnnelik:

vandersell
05.09.02, 13:33
Hmmm... (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=4216071) ei teagi kohe mida öelda.staadion ära võtta? Miskipärast arvan, et see küll läbi ei lähe. Aga samas on ikka vist tõetera sees, et mingi kamm selle planeerimisega on. Ja hind on ka ikka kolossaalselt tõusnud. Krt küll, saaks see ükskord valmis, siis lõpeks see jama ära.

mcnamara
05.09.02, 13:59
Pohlaku loos pole tegelikult midagi uut. Mis mulle muret teeb, on staadioni tulevik - millega on otseses seoses Eesti jalgpalli areng üldse. Olen peaaegu leppinud sellega, et kohalike valimiste järel Tallinna juhtiv koalitsioon ei muutu. Ehkki teen kõik, mis minu võimuses (üks õnnetu hääl vaid), et see muutuks.
Seega...

jyriöö
05.09.02, 16:28
Äkki leiab riik vahendeid staadionisse investeerimiseks, kuigi see peaks ikkagi kohaliku omavalitsuse rida olema. Selge on see, et praegune koalitsioon enam raha juurde ei anna ja ma ei näe ka, kust Pohlak papi võtaks. Võib-olla ainult mängijate müügist, kuid sellel suunal on ka vaikne olnud. Selge on see, et mida kauem asi venib, seda kallimaks ta lõppkokkuvõttes muutub ja seda rohkem fännid ja Eesti jalgpall tervikuna kaotab. Kurb.

Kohilapoiss
05.09.02, 17:57
Originally posted by mcnamara

Olen peaaegu leppinud sellega, et kohalike valimiste järel Tallinna juhtiv koalitsioon ei muutu. Ehkki teen kõik, mis minu võimuses (üks õnnetu hääl vaid), et see muutuks.
Seega...

kui kõik pealinna fännid ühineksid, siis ehk suudaks miskit muuta....

hui
05.09.02, 17:58
kes teab äkki on isegi hea, kui linn staadioni endale võtab. neil on vähemalt raha see lõpuni ehitada ja kui asi nende oma, siis panevad ka lahkemalt raha sinna. vaevalt nad ka rahvuskoondise mänge seal keelama hakkavad

mcnamara
05.09.02, 18:06
Originally posted by Kohilapoiss
kui kõik pealinna fännid ühineksid, siis ehk suudaks miskit muuta....

Kindlasti soovitaksin kõigil piisavas vanuses jalkafännidel valimistel osaleda. Oma poliitilised eelistused peab igaüks muidugi ise paika panema.

priity
06.09.02, 00:11
Originally posted by hui
kes teab äkki on isegi hea, kui linn staadioni endale võtab. neil on vähemalt raha see lõpuni ehitada ja kui asi nende oma, siis panevad ka lahkemalt raha sinna. vaevalt nad ka rahvuskoondise mänge seal keelama hakkavad

Nonii, noorerakondlased ka foorumiga lõpuks ühinenud...

hui
06.09.02, 19:35
mind ei huvita eriti, kelle oma see staadion on vaid see et ta võimalikult kiiresti valmis oleks ja hetkel tundub, et pohlaku omana see staadion niipea valmis ei saa.
samuti ei saa vaielda väite üle, et linnal on paremad rahalised võimalused kui pohlakul. mujal maailmas kuulub vist päris staadioneid omavalitsustele, miks lilleküla ei võiks kuuluda

priity
06.09.02, 21:27
jajah, kus linnas need staadionid omavalitsustele kuuluvad, kiviõlis jms. kohtades? teistes riikides on ikkagi suurklubid need, kes staadioneid omavad. erandeid on ka, kuid need kinnitavad reeglit.

Jaan
07.09.02, 00:19
Riigiti on staadionite kuuluvus erinev. N2iteks Itaalias on palju munitsipaalomandis staadione, samas kui Inglismaal on need klubide omad. Eestis on staadionid enamasti linna omandis vist, aga ega t2nu sellele kuskil midagi erilist tehtud kyll pole vist. M6ne erandiga.

gnat
08.09.02, 04:44
njah olen poolt et Mõis oli ikka spordi toetaja ja tal polnud soovi investeerida rahasid uutesse paneelikatesse lasnamäele. kui keegi mäletab intervjuud Mõisaga siis ta ütles et see stata ikka nagu kultuuri koht, mis oleks auks igale linnale ja riigile. Kahjuks veel ise valija ei ole aga soovitan teil tallinlastel ikke Mõisa ja co poolt hääletada mitte savisaare ja pensionäride. (PS! seee ei ole mingi propaganda licalt soov näha staadionit valminuna ka kunagi).

Kuna mäletan et Pohlak kunagi rääkis et statat võiks ka kasutada vabaõhu ürituste mekana siis leian et see oleks ka väike raha süst statale. ja leian et neid fänne ja igast raffast ja kõiki leiduks küll nii palju et mingi stata jaoks pühendatud üritus teha. ei tuleks küll kahjux kui pilet ntx 50 ja mingid eesti bändid kokku ajada siis saaks kasvõi moraalseid toetajaid statale, mis ei tuleks ju kunagi kahjuks. a see aint idee.

Pohlak ise muidu rääkis intervjuus Kuku raadiole et Belgia mängu ajaks stata juba kõvasti paremas seisus ja et peale seda järgmisteks mängudeks on stata juba teist nägu.... ei tea kas nüüd seda päris uskuda või mitte. Loodan et ikka tõsi jutt.

igatahes oootan et stata ikka valmis saaks aga ealesgi mitte savisaare lipulaeva all vaid ikka Flora omandina...

Glazza
09.09.02, 02:55
MEHED - Rahvusvaheline telepilt näitas ikka uhkelt tõetera SAVISAAR ON PEDE. Aga kasu sest ju ei olnud, sest keskerakondlased vaatasid sel ajal ju ühiselt Naiste võrkpalli MM-i. Levitage sõnumit vast seal..

Rainman
09.09.02, 16:03
Vastukaja on juba igalpool meedias ja kõikides tänastes suuremates eesti lehtedes on lisaks Eesti - Horvaatia mängu ülevaadetes, ka Tähtede mängu artiklid ja juhtkirjad/repliigid, kus tõdetakse linnavalitsuse rumalust, niivõrd tähtsa spordirajatise ehituse pidurdamisel. Peaks ütlema, et see nädalavahetus oli meie jalgpallielus lausa revolutsiooniline ning jalgpallurite võimas viik Horvaatias ning täismajale antud etendus Lillekülas näitasid keskerakondlastele koha kätte. Kui ka nüüd jätkatakse oma vaenujalgpallipoliitikat, siis on nad tõesti rumalad inimesed.

gratos
09.09.02, 23:40
ssaarel on poh mis rahvas tast arvab
ta kas saab 36000 + riigi riisumine või 26000 + riigi riisumine.
see ei koti teda ega ka teisi temasuguseid

ROOTSI KUNN
10.09.02, 18:46
Ka Arno on juba mitmes oma intervjuus staadoini ehitamist ja sellega seonduvat maininud. Tundub kull ,et varsti peaksmingid positiivsed nihked toimuma. Ja kui kodus Belgia ka kotti pannakse siis l\'heb hirmsaks ehituseks lahti:P

vaikiv mees
10.09.02, 20:53
Originally posted by Rainman
Peaks ütlema, et see nädalavahetus oli meie jalgpallielus lausa revolutsiooniline ning jalgpallurite võimas viik Horvaatias ning täismajale antud etendus Lillekülas näitasid keskerakondlastele koha kätte. Kui ka nüüd jätkatakse oma vaenujalgpallipoliitikat, siis on nad tõesti rumalad inimesed.

Viik Horvaatiaga peaks tekitama samasuguse jalgpallilaine nagu eelmine a Hollandi&Iiriga ning Shotiga \'99 (ja ärajäänud mängu eel \'96)- kui kõik oli viimseni ette välja müüdud. See peaks Savisaare suu mõneks ajaks sulgema.
Aga endavastast loosungit savisaarlased vaevalt et nägid (nagu Stennur õigesti märkis- ehkki naiste võrkpallil pole ka viga midagi, täitsa sihvakad tibid) Neid ei huvita tegelikult mingi inimeste ohutus (mille nimel on nad nõus kasvõi Eesti Raudtee sulgema) või staadioni valmisehitamine

Wingback
11.09.02, 04:19
Aga Savisaar toetab tugevalt hoopis lasnamäle vene kiriku ehitamist dibladele! (nagu neid vene kirikuid veel vähe on) --> täielik perverssus:viha:
Kuhu kurat jääb Savisaare(endasõnu eesti rahva suur abimees) toetus spordirajatise rajamiseks - rahva ühtsustunde tõstmiseks ning spordikultuuri arendamiseks???
Vastik äraostetav pugejast enesehuvidele mõtlev JOBUDIK :viha:
Miks ta seal ees on, miiiks....???

Manager
11.09.02, 14:25
Kõik nii tugevalt Savisaare vastu .Vaadates postitusi jääb mulje ,et paljud lihtsalt armastavad olla seal paadis kus enamus.

See ei tähenda ,et mina tema poliitikat pooldan aga ma eeldan ,et inimestel oleks rohkem oma mina olemas.:oih:

SDK
11.09.02, 14:45
Tulevikumuusika võiks olla see, et jalkafännid on kunagi nii suur jõud, et iga jobu seal eesotsas peaks vähemalt enne valimisi selle poweriga arvestama. Praegu rõhutakse pensionäridele. Okei, need on varsti mulla all. Aga kui tänased futboliitikud, kellede arv siin Maarjamaal jõudsalt kasvab, on kunagi penskarid, kellele siis toetuma akatakse? :D

Manager
11.09.02, 14:48
Originally posted by SundanceKid

Tulevikumuusika võiks olla see, et jalkafännid on kunagi nii suur jõud, et iga jobu seal eesotsas peaks vähemalt enne valimisi selle poweriga arvestama. Praegu rõhutakse pensionäridele. Okei, need on varsti mulla all. Aga kui tänased futboliitikud, kellede arv siin Maarjamaal jõudsalt kasvab, on kunagi penskarid, kellele siis toetuma akatakse? :D

Jalgpall on osa kultuurist ,mitte poliitikast,kuigi esimene võib tõesti poliitikuid mõjutada.

vaikiv mees
11.09.02, 17:42
Tänases SLÕL-is on ka
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?p=11.09.2002&r=3&id=128080
Teised jalgpallurid on suht mõõdukal seisukohal, aga Poom ütleb otse välja, mis ta asjast arvab

Jorgan
13.09.02, 17:30
Paistab et ka Arno Pijpers on Lilleküla jalgpallistaadioni asjus sõna võtnud Eesti Päevalehes, kus ta räägib Eesti jalgpalli arengust ja kutsub Tallinna linnavalitsust eesotsas Edgar Savisaarega toetama jalgpalli.
Kusjuures Arno Pijpers: \"Kogenud poliitikuna peaks linnapea Edgar Savisaar mõistma, et suurenevast jalgpallisõprade armeest pole mõtet teha endale valulast\"

Rainman
13.09.02, 19:18
Lugesin ka seda artiklit. Peab mainima, et jalgpallikoondise peatreener on meil igati tasemel. Kõik tema ütlemised ja arvamuseavaldused on täiesti kompetentsed ning temasugusest intelligendist peaksid meie poliitikud, ajakirjanikud ja ka teised avalikult oma arvamust avaldavad isikud, eeskuju võtma. Jalgpallifännid on tõepoolest jõud, mida ei tasu ignoreerida. Aga kui oma sarvest kaugemale ei näe, siis pole midagi teha.

Veel üks repliik. Nimelt lugesin, et Aivar Pohlak kandideerib Tallinnas Mõõdukate nimekirjas. Ilmselt on seega minu valik tehtud.

vello99
13.09.02, 19:33
Originally posted by Rainman

Jalgpallifännid on tõepoolest jõud, mida ei tasu ignoreerida.

Hmm, ärge saage nüüd sellest valesti aru, aga see tundub nüüd küll soovunelmana. Eriti, mis puudutab Pijpersi väljendit, ega Edgar ikka jalgpallifännide armeega vastuollu ei taha minna. Sad but true, Edgaril on teist täiesti po**ui, see sootsium kes Edgarit valib/võbiraet ei ole kunagi kuskiltki otsast kattunud jalgpallihuviliste seltskonnaga või hip-hopparite või bowlingu mängijate või ükskõik millise huvigrupiga kelle keskmine vanus on alla 30. Ja kuna ükski poliitik ei vaata kaugemale kui lähemad valimised, ei aita ka argument, et kunagi tulevikus on jalgpall Eestis nii populaarne, et sellel võib olla tähendust ka poliitik-häältekogujale.

Rainman
13.09.02, 20:08
Originally posted by vello99

Hmm, ärge saage nüüd sellest valesti aru, aga see tundub nüüd küll soovunelmana.
Ei usu, et paarsada jalkafänni linnavalitsuse ees piketeerimas ka just Edgari soovunelm on. Eriti kui tullakse taoliste loosungitega nagu Horvaatias näha oli (nii kaugele asi muidugi ilmselt ei lähe).

jyriöö
13.09.02, 20:52
Jah, paljudes riikides on jalgpallifännid täiesti arvestatav kontingent, keda enne valimisi moosida. Kahjuks jääb Eestis meie hääl hüüdjaks kõrbes. Ajapikku, kui tekivad traditsioonid ja suureneb fännide hulk, tuleb ka poliitikutel oma orientatsiooni muuta. Sinna on aga veel aega.
To Rainman: see, et Pohlak Mõõdukate ridades kandideerib, ei tee neist veel head erakonda :)

mcnamara
13.09.02, 21:11
Originally posted by jyrioo
To Rainman: see, et Pohlak Mõõdukate ridades kandideerib, ei tee neist veel head erakonda :)

Sellist otsest poliitilist propagandat pole siin tõesti mõtet teha. Aga...kas keegi luges Savisaare vastuseid Päevalehe lugejatele täna? Iga vähegi mõtlev inimene ju mõistab, et see mees isegi ei viitsi ennast pingutada, et küsijatele vähegi adekvaatselt vastata. Tal on lihtsalt ükskõik. Jalgpallini asi ei jõuagi, pigem õnneks kui kahjuks.

Rainman
13.09.02, 21:14
Originally posted by jyrioo

Sedand küll. Ise olen olnud ikka Isamaliidu valija, aga eks ole veel aega oma arvamusi kujundada. Küsimus on siin selles, kas Pohlak ka tegelikult linnajuhtimisse sekkuks, sest hääled saab ta kokku kindlasti, või oleks ta lihtsalt nö. häältemagnet ja tegelikult saaks volikokku keegi nikekirja algusest. Aga sellel teemal peaks vist juba OFF TOPIC (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1739&page=#42377) alajaotuse all diskuteerima :)

priity
13.09.02, 21:28
Pohlak kandideeris ka eelmistel valimistel Riigikokku ja sai väga vähe hääli. Nii umbes kolmsada kui mälu ei peta. Tõsi, samas ringkonnas kandideeris Mõõdukate nimekirjas ka Andres Tarand, kes sai üle 10 tuhande hääle.

ROOTSI KUNN
02.10.02, 15:12
Nagu ma praegust just sportnetist lugesin siis ei soovi linnavalitsus ikkagi mingit pappi staadioni ehitamiseks eraldada. Nende seidsukoht on selge - mädanegu kurat, pole linna asi .Krt. mujal maailmas oleks sihuke suhtumine tähendanud linnavalitsuse lõppu.
Ma ei kujuta ette , mis imenipiga see ehitus valmis saab ,lihtsalt kahju on vaadata ,kuidas siit-sealt juba lagunema hakkab. Kujutage ,kui 16.okt veel vihma kah sajab ja katus puudub . See on ju otseselt jalgpallivaenulik linnajuhtimine. Persetavad niikuinii kusagil suurhallis ja vahivad ,kuidas Kalev lutti võtab.:viha:

vaikiv mees
11.10.02, 20:46
kusagilt unenäost jäi kõrvu viimane jutt, et leidku Flora mingid x miljonit, siis Tallinn paneb ülejäänud summa. (kas tõesti hakkab asi natukenegi liikuma? ei julge uskuda)
Aga tahaksin siinkohal lisada veel ühe mõtte (kui meie presidenti tsiteerida) Jalgpallivaenulik linnavalitsus on valmis saanud kaubamaja-ristmiku& nagu päevalehedki ei suuda jätta märka(i)mata, on tegu täieliku läbikukkunud projektiga. Linnas on kuni Vab. väljakuni täielikud ummikud

INCE
11.10.02, 22:45
Teadjate inimeste infi kohaselt olevat kohale jõudnud väike rahalaevuke ja Arenal pidi jälle ehitusmeestest kubisema? Aga eks homme näe, mis on edasi tehtud.Värskes Sporditähes oli igaljuhul Staadionist pikk jutt ja tulevikupilt ikka võimas!!!

Jaak
17.10.02, 19:50
Originally posted by INCE

Teadjate inimeste infi kohaselt olevat kohale jõudnud väike rahalaevuke ja Arenal pidi jälle ehitusmeestest kubisema? Aga eks homme näe, mis on edasi tehtud.Värskes Sporditähes oli igaljuhul Staadionist pikk jutt ja tulevikupilt ikka võimas!!!

Niipalju kui mina tean siis pole see just kõige \"meeldivam\" rahalaevuke. Tegemist on nimelt laenurahaga, mille Hansapank olevat välja käinud. Ja enamus, kui mitte kõik, läheb tavalisest jalka fännist esialgu lihtsalt mööda, sest selle eest pidavat valmis saama VIP-loozhid.

Chazlor
18.10.02, 00:01
Allo

Vaata, aga kui Vipi kohad valmis saavad, siis müüakse neid ka rohkem maha, hetkel vist ainult mõned üksikud välja müüdud. Sellest müügist tulev raha aga peaks olema juba edulisem ja jälle staadionit laskma edasi ehitada. Meeldib või ei meeldi, aga raha ei tule mitte jalgpallifännilt vaid firmajuhtidelt ja linnaisadelt.

Usun, et varsti on me staadion ka valmis :)
Muuseas muru oli eile küll ülevalt vaadates vähemalt imeilus.

Parimatega
Chazlor

Kaarel
18.10.02, 00:10

Jah, seda ta oli. Samas kui vaadata palli veeremist, siis oli näha, et päris tasane ta ikka polnud, eks see äkiline lumi tegi oma töö...

-madis-
18.10.02, 02:04
Need meie linnaisad on ikka ühed krdi - - - - - - küll. Juba tahavad ehitada mingit Lasnamäe jäähalli??? Kõigepealt tuleks ikka üks spordirajatis (Arena) valmis ehitada ja siis uue kallale asuda. Aga mis nemad teevad??? Sügavalt loodan, et Mõõdukatel õnnestub oma toetusallkirjadega midagi linnavalitsuses korda saata. Oleks nagu juba aeg, või kuidas???:viha:

Jaak
18.10.02, 14:16
Originally posted by Chazlor

Allo

Vaata, aga kui Vipi kohad valmis saavad, siis müüakse neid ka rohkem maha, hetkel vist ainult mõned üksikud välja müüdud. Sellest müügist tulev raha aga peaks olema juba edulisem ja jälle staadionit laskma edasi ehitada. Meeldib või ei meeldi, aga raha ei tule mitte jalgpallifännilt vaid firmajuhtidelt ja linnaisadelt.

Usun, et varsti on me staadion ka valmis :)

Parimatega
Chazlor

Loodan, et sul on õigus! Tahaks küll juba staadionile selliseid elementaaseid asju nagu katus ja kasvõi pisitilluke tabloo.

el_mero_mero
18.10.02, 21:46
Originally posted by Jaak

Loodan, et sul on õigus! Tahaks küll juba staadionile selliseid elementaaseid asju nagu katus ja kasvõi pisitilluke tabloo.

Selline asi oleks ka abiks nagu mingi pikem katus sinna uste ette kust mängijad platsile tulevad / lahkuvad. Eriti kui lumesõda harrastatakse mängijate pihta... :P
Ei tea kyll kas selline asi neil yldse plaanis on.
Btw kas mõni tugevam potku ka nende kontoriakende pihta on lennanud mis seal sobivasti värava taga suht lähedal asetsevad :D

Peku
18.10.02, 23:21
Originally posted by el_mero_mero

Btw kas mõni tugevam potku ka nende kontoriakende pihta on lennanud mis seal sobivasti värava taga suht lähedal asetsevad :D

neid on sinna lennanud küll ja küll.. a need aknad on väga tugevad, olen märganud

Glazza
21.10.02, 23:47
:viha: :viha: :viha: Tallinnlastele ilmselt ei meeldi jagpall. Siit vastus Arnole, et miks rahvas ei käi mänge vaatamas. 2 Erakonda, kes on vutti toetanud on põrmus ning toetus jalgpallile võib jääda ootama aastat 2005 :viha: :viha: :viha:

Jaan
22.10.02, 02:48
No ma päris nii radikaalseid järeldusi ei teeks, mis siiski ei vähenda mu meelepaha ja pettumust Tallinna elektoraadi laiema massi suunas.

Chazlor
22.10.02, 04:47
Allo

Kui aus olla, siis mul on suht hea meel, et nii läks. Kahju ainult et reform ja res publica rohkemaks suutelised polnud. Savipäts on kõva mees, midagi pole öelda ja teised on jorhid. Paras Isamaale, kes on ennast väga ülbelt juba pikemat aega ülal pidanud ja mitte millegagi hakkama saanud ja Mõõdukad, kes iseenesest on vaat, et kõige sümpaatsemad ei saa lihtsalt hakkama- puudub inimresurss.
Ise loodan seda, et nüüd kus valimiskampaania mõningaks (lühikeseks ajaks) läbi on hakkavad ka linnaisad staadioni peale mõtlema. Savisaar pole kunagi loll olnud ja kui ta staadionit lõpuni ei ehitaks, siis seda ta oleks. Vaja ainult Pohlakuga kuidagi kokkuleppele jõuda ja äkki nüüd, kus Pohlakut toetanud jõud kaotasid rängalt on ka tema pisut leplikum? Usun siiani, et kõik on lihtsalt kokkulepete taga. Tagatipuks saab koalitsioon olema üle pika aja väga tugev ja võib oodata järjepidevust (PS! Vilba oma hiigel ideedega samuti puldist loodetavasti eemal.)
Mis mingil juhul ei tähenda, et ma Savipätsi toetan, aga mütsi tema ees võtan maha küll.

Kui aga ka nüüd staadionile näkku panema hakatakse, siis kahetsen sügavalt, et sellise posti üllitasin ja häbenen silmad peast.

Positiivselt mõtlema kutsuv

Chazlor

Jaan
22.10.02, 06:53
“Mõtlen globaalselt ja kahjuks idealistlikult. Mul on väga piinlik elada linnas koos inimestega, kes annavad enamiku hääli litsidele ja varastele,” kommenteeris Aivar Pohlak Keskerakonna mäekõrgust võitu.

See on tsitaat tänasest SL6htulehest ja minu arust välistab juba eos Savika positiivse suhtumise asjasse. See mees nii kergelt ei unusta. Nagu ka Pohlakki. Samas on Pohlaku p6him6tted mulle aktsepteeritavad, erinevalt Savisaarest. Ja lisades meie eelneva vestluse jätkuks, Chazlor - järjepidev hullumaja pole üldse hea.

Chazlor
22.10.02, 06:58
Allo

Polnud Õhtulehte lugenud....

Nüüd läheb siis müristamiseks kujutan ette :(

Glazza
22.10.02, 07:07
Madin on ees nagunii, sest lindistaja ei saa ju ka seekord vastupidiselt üllatada.....

Ootan kahetsusega

Martin
22.10.02, 16:46
Originally posted by Jaan
“Mõtlen globaalselt ja kahjuks idealistlikult. Mul on väga piinlik elada linnas koos inimestega, kes annavad enamiku hääli litsidele ja varastele,” kommenteeris Aivar Pohlak Keskerakonna mäekõrgust võitu.

Tegelikult on see üks teema, mida tahtsin kunagi isegi puudutada. Nimelt on minu jaoks suhteliselt arusaamatu, kuidas saab esiteks FC Flora ning teiseks Jalgpallihaigla endale võtta poliitilise kuju.

Flora osas on muidugi selge Pohlaku arvamus, kuid sellele vaatamata peaks ta ju mõistma, et klubi omanikuna on tal kasulikum saada ükskõik millise võimuga läbi ning seetõttu hoida palju leebemat joont. Seetõttu jätab tema käitumine ning tistaadid mindk üll segadusse, sest sellise suhtumisega ei saavuta ta mitte kui midagi ning pigem pussitab end ise selga.

Mis puudutab JPH-d, siis eelkõige viitaks lõbusale plakatile \"Savisaar on pede\", mis vhaetevahel staadionil ripub. Kui selle tegi veel JPH juhatuse liige (?), siis on tegu veelgi kahetusväärsem, sest JPH kui selline ei tohiks mitte mingil juhul olla poliitiline - MITTE mingil. Esiteks seetõttu, et JPH koondab omavahel fänne üle Eesti ning seetõttu ka erinevate maailmavaadetega isikuid, kellele sellised väited võivad olla solvavad. Teiseks seetõttu, et JPH võib küll nt. saata välja pressiteate, et \"JPH arvates on probleemid staadioniga kahetusväärsed\", kuid samas ei tohiks ka iilagi kedagi otseselt rünnata.

Täpselt sarmaseslt sellele võiks JPH nt. Keskerakonda Tallinnas valimsvõidu puhul õnnitelda (uskumatu, kuid miks ka mitte?) ning lisada sisse oma lootus, et kemplemine staadioni üle lõppeb ning osapooled jõuaksid selle spordirajatise osas sõbralikule kokkuleppele.

Just my two cents...

Jaak
22.10.02, 18:21
Originally posted by Martin

Originally posted by Jaan

Tegelikult on see üks teema, mida tahtsin kunagi isegi puudutada. Nimelt on minu jaoks suhteliselt arusaamatu, kuidas saab esiteks FC Flora ning teiseks Jalgpallihaigla endale võtta poliitilise kuju.

Flora osas on muidugi selge Pohlaku arvamus, kuid sellele vaatamata peaks ta ju mõistma, et klubi omanikuna on tal kasulikum saada ükskõik millise võimuga läbi ning seetõttu hoida palju leebemat joont. Seetõttu jätab tema käitumine ning tistaadid mindk üll segadusse, sest sellise suhtumisega ei saavuta ta mitte kui midagi ning pigem pussitab end ise selga.

Mis puudutab JPH-d, siis eelkõige viitaks lõbusale plakatile \"Savisaar on pede\", mis vhaetevahel staadionil ripub. Kui selle tegi veel JPH juhatuse liige (?), siis on tegu veelgi kahetusväärsem, sest JPH kui selline ei tohiks mitte mingil juhul olla poliitiline - MITTE mingil. Esiteks seetõttu, et JPH koondab omavahel fänne üle Eesti ning seetõttu ka erinevate maailmavaadetega isikuid, kellele sellised väited võivad olla solvavad. Teiseks seetõttu, et JPH võib küll nt. saata välja pressiteate, et \"JPH arvates on probleemid staadioniga kahetusväärsed\", kuid samas ei tohiks ka iilagi kedagi otseselt rünnata.

Täpselt sarmaseslt sellele võiks JPH nt. Keskerakonda Tallinnas valimsvõidu puhul õnnitelda (uskumatu, kuid miks ka mitte?) ning lisada sisse oma lootus, et kemplemine staadioni üle lõppeb ning osapooled jõuaksid selle spordirajatise osas sõbralikule kokkuleppele.

Just my two cents...

Toetan kõigi oma kahe käe ja kolme jalaga sinu mõtteid!

Rainman
22.10.02, 19:04

Just my two cents...
Smutov, sa oskad vahel isegi päris asjalikke postitusi kribada :) JH probleem on hetkel juhtkonnasisene käärimine, mis tuleks välja keeta ;) Oleks ehk siiski targem oodata, kuni linnavõim on ametlikult formeerunud. Pöördumine peab olema ennekõike asjalik ja murettundev, sest pugema ei hakka neile keegi. Samas peaks sel juhul olema garanteeritud, et eelmainitud loosung(id) taas kuskil välja ei ilmu ning kohendamist vajaks ka üks aiFo lauluke :P

Chazlor
22.10.02, 19:22
Allo

Ka täitsa nõus Smutoviga.
Lõppudelõpuks on peamine, et staadion valmis ja rahvast täis, siis võivad linnaisad mida iganes edasi teha- jalgpalli fänni ja tartlase seisukohalt :P

Parimatega

priity
22.10.02, 20:55
ma nagu ei näe võimalust, et JH hakkab \"litside ja varaste\" kambale õnnitlusi jagama. tahate ejl-ga tülli minna? kui juba apoliitiline olla siis ei tohiks kedagi ka õnnitlema hakata. vastasel juhul olete koheselt poliitikasse tõmmatud. muda on selleks liiga kaval, et mitte näha siin üht võimalust enda propageerimiseks.

Martin
23.10.02, 01:53
Originally posted by priity
ma nagu ei näe võimalust, et JH hakkab \"litside ja varaste\" kambale õnnitlusi jagama. tahate ejl-ga tülli minna? kui juba apoliitiline olla siis ei tohiks kedagi ka õnnitlema hakata. vastasel juhul olete koheselt poliitikasse tõmmatud. muda on selleks liiga kaval, et mitte näha siin üht võimalust enda propageerimiseks.

Esiteks - kes on neist litsid ja kes vargad ning kes oled nt. sina neid hukka mõistma? Seda üldiselt siis.

Teisalt aga on õnnitlemine kui selline täiesti viisakas ning vägagi apoliitiline, sest ei võeta mitte mingisugust POLIITLIST seisukohta. Isegi vastasparteid käisid üksteist valimiste tulemuste selgudes ju õnnitlemas. Tegemist on elementaarse viisakusega. Olgem samas ka tegelikult ausad, et siinkohal on osalt ka võimalus täiesti ausalt ning selgelt öelda välja oma seisukoht kogu staadioni osas jne... Seda siis muidugi mitte toredalt radikaalselt, nagu mõned plakatid, vaid rahulikult ja konstruktiivselt.

Ning mis on põhiline - seda pöördumist saab hetkel teha viisakalt ning ametlikult ja sellega mitte kedagi teist solvamata või siis oma üldise maailmavaadet puudutamata. Samuti onseda võimalik siis meediasse ringlusse lasta, et näidata, et ka JPH kui selline ei pea olema just täiesti radikaalne vaid võib olla ka aldis koostööpartner, kui nad selleks vaid võimaluse saavad.

Mõtteterasid pildudes, siis võiks tsiteerida klassikuid, et vaenalseid tasub veelgi lähemal hoida kui sõpru jne... kuid puhtalt JPH hetkelist positsiooni vaadates usun mina isiklikult, et ükskõik milline positiivsem noot ka Keskerakonna poole oleks täiesti tervitatav.

Kuigi ma eriti ei usu, et JPH praegune juhatus selle ettepaneku ellu viib, siis vähemalt tulevikku vaadates, kui JPH veelgi kasvanud on ning tegemist on juba teatavas mõttes organisatsiooniga, mida saab arvestada (nt. 500-1000 liiget või ehk enamgi), siis edasised väljaastumised ning arvamused peaksid olema ilusti pidevad ning samuti konstruktiivsed. Nugade peale minemisest ei ole pikas perspektiivis kunagi kasu.

Nagu juba ennegi öeldud - just my two cents...

Sun
23.10.02, 02:16

Esiteks - kes on neist litsid ja kes vargad ning kes oled nt. sina neid hukka mõistma? Seda üldiselt siis.

Teisalt aga on õnnitlemine kui selline täiesti viisakas ning vägagi apoliitiline, sest ei võeta mitte mingisugust POLIITLIST seisukohta. Isegi vastasparteid käisid üksteist valimiste tulemuste selgudes ju õnnitlemas. Tegemist on elementaarse viisakusega. Olgem samas ka tegelikult ausad, et siinkohal on osalt ka võimalus täiesti ausalt ning selgelt öelda välja oma seisukoht kogu staadioni osas jne... Seda siis muidugi mitte toredalt radikaalselt, nagu mõned plakatid, vaid rahulikult ja konstruktiivselt.

Ning mis on põhiline - seda pöördumist saab hetkel teha viisakalt ning ametlikult ja sellega mitte kedagi teist solvamata või siis oma üldise maailmavaadet puudutamata. Samuti onseda võimalik siis meediasse ringlusse lasta, et näidata, et ka JPH kui selline ei pea olema just täiesti radikaalne vaid võib olla ka aldis koostööpartner, kui nad selleks vaid võimaluse saavad.

Mõtteterasid pildudes, siis võiks tsiteerida klassikuid, et vaenalseid tasub veelgi lähemal hoida kui sõpru jne... kuid puhtalt JPH hetkelist positsiooni vaadates usun mina isiklikult, et ükskõik milline positiivsem noot ka Keskerakonna poole oleks täiesti tervitatav.

Kuigi ma eriti ei usu, et JPH praegune juhatus selle ettepaneku ellu viib, siis vähemalt tulevikku vaadates, kui JPH veelgi kasvanud on ning tegemist on juba teatavas mõttes organisatsiooniga, mida saab arvestada (nt. 500-1000 liiget või ehk enamgi), siis edasised väljaastumised ning arvamused peaksid olema ilusti pidevad ning samuti konstruktiivsed. Nugade peale minemisest ei ole pikas perspektiivis kunagi kasu.

Nagu juba ennegi öeldud - just my two cents...

Ilus tekst-olen eelpool kõnelejaga täiesti nõus.

Tuleb hakata reaalsele elule siiramalt otsa vaatama ja lõpetada see virisemine ja muudkui teiste laimamine.Mis rahva poolt valitud see rahva valik ja paratamatult kuulume me ise selle rahva hulka.
Kui meile ei meeldi see rahvas siis on tänaseks ajad muutunud ja tekkinud võimalused kodakondsust ja riiki vahetada.

Kui suudame oma mõttes ja tegudes \"vaenlasele\"silma vaadata ja mõista tema \"mina\" siis suudame saavutada kindlasti kiiremini selle mis meid vihale ja raevu ajab.

Nagu ütles Julius Caesar - austa vaenlast ,siis austab tema sinu mõõka.

priity
23.10.02, 23:29

Kuule Martin. Mõistan, et sulle kui keskerakonna toetajale tekitab selline väljend südamevalu. Siiski oled sa ju lisaks ka ajakirjanik ning peaksid mõistma, et jutumärkides olev väljend oli ajakirjanduslik võte tsiteerimaks Aivar Pohlaku arvamust. Kasutasin Pohlaku väljaütlemist selleks, et juhtida tähelepanu asjaolule, et pohlakule ja teistele flora ning ejl asjameestele keskerakonna valimisedu positiivset hingeseisundit ei tekita, etc. Pole nagu mõtet edasist arutluskäiku kui ilmselget seletama hakata...
Juhul kui aga Pohlaku arvamus JH-le korda ei lähe, siis on see muidugi asjatu hoiatus.

Martin
23.10.02, 23:39

Kuule Martin. Mõistan, et sulle kui keskerakonna toetajale tekitab selline väljend südamevalu. Siiski oled sa ju lisaks ka ajakirjanik ning peaksid mõistma, et jutumärkides olev väljend oli ajakirjanduslik võte tsiteerimaks Aivar Pohlaku arvamust. Kasutasin Pohlaku väljaütlemist selleks, et juhtida tähelepanu asjaolule, et pohlakule ja teistele flora ning ejl asjameestele keskerakonna valimisedu positiivset hingeseisundit ei tekita, etc. Pole nagu mõtet edasist arutluskäiku kui ilmselget seletama hakata...
Juhul kui aga Pohlaku arvamus JH-le korda ei lähe, siis on see muidugi asjatu hoiatus.

Nagu olid ka sina mul ainult näiteks toodud :)

Peale selle pole ma Keskerakonna toetaja (nagu ka ükskõik millise erakonna oma), mul lihtsalt pole nende vastu midagi (ehk nad pole minu arvates eriti paremad-halvemad kui teised toerdad erakokonnad) ning seetõttu vist olen siin suht omapärane frukt. :oih: Ja sarnase postisuse oleks ükskõik kelle võidu puhul soovitusena teinud. Nii palju siis pooldamisest.

Üldiselt ootaks aga JPH juhatuse liikme või siis abiliikme arvamust selle teema kohta.

Glazza
23.10.02, 23:53
--- Peale selle pole ma Keskerakonna toetaja (nagu ka ükskõik millise erakonna oma), mul lihtsalt pole nende vastu midagi (ehk nad pole minu arvates eriti paremad-halvemad kui teised toerdad erakokonnad) ning seetõttu vist olen siin suht omapärane frukt. ---

Aga äkki mitte frukt - äkki Martin on lihtsalt pisut rumal meil..... :D

priity
24.10.02, 01:28
Peale selle pole ma Keskerakonna toetaja (nagu ka ükskõik millise erakonna oma), mul lihtsalt pole nende vastu midagi (ehk nad pole minu arvates eriti paremad-halvemad kui teised toerdad erakokonnad) ning seetõttu vist olen siin suht omapärane frukt. :oih:

No kui sa nõnda apoliitiline oled :ingel5: siis on mõistetav miks sa kõigiga koostööd tahad teha... Make piiss not war :r66m11:

Chazlor
28.10.02, 01:23
Allo

Ohjah, võta kahe käega peast kinni ja vanguta :p
Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna kirjutada.
Nimelt sai juhtumisi nädalavahetusel kuulatud Evelin Sepa ettekannet ühel huvitaval seminaril. Õhkkond oli tema suhtes vaenulik ja ise jättis ta ka suht kehva mulje. Positiivsena tooksin välja seiga, et küsimusele, kas Keskerakond nüüd võimule saanuna Tallinnas kavatseb staadioni lõpuni ehitada vaatamata Pohlaku avaldustele ajakirjanduses, oli vastus lühike ja konkreetne -JAH. Muud tema vastused olid hägusad ja kohati lausa usukumatult rumalad. Seega jään oma seisukoha juurde, et meie Meka saab varsti valmis.

PS! Looside ehitamisega ollakse vist juba niikaugel, et ka klaasid on 1/4 neist ette pandud, mis ka staadioni väljanägemist pisut parandab.

Lõpetuseks veel niipalju, et kui JH midagi diplomaatiast ja headest tavadest jagab, siis tuleks Martini soovitust järgida. Loomulikult ei tohi see õnnitlus olla imal ja pugev, vaid konkreetne ja konstruktiivne.

Parimatega

kojamees
28.10.02, 03:57
Vastan siin kohal kui lihtsalt fänn.Minu teada on hetkel JPH liikmete seas 1 Isamaaliidu ja 3 Iseseisvuspartei liiget.Rohkemat ei tea ja pole ka huvi tundnud,sest staadionile koguneme me mängu vaatama,mitte hetkelist poliitilist situatsiooni kommenteerima.Pärast mängu loomulikult me pidutseme räägime naistest,õllest,poliitikast ja ka pededest.Kui üldine hoiak pedede ja mõnede poliitikute suhtes on negatiivne,ei ole meil vaja tormata kallistama Pooletoobilist Arnoldit,et näe hästi laulsid.Paljude fännide jaoks on osad teemad must-valged.Vaevalt ,et me enda õnnitlustega paipoisteks saame.Hetkel mil meid 188 liiget ,mis on käputäis võrreldes Edgari poolt kogutud häältega 14 000,tundub see abitu ja silmakirjalik.Kallis Smuutov aga mida me siis teeme ,kui kevadel Riigikogu valimised võidavad Isamaaliit ja Mõõdukad.... kas siis saadame neile ka tervituse???Antud hetkel on staadioni ja jalgpalli toetuseks oma kindla sõna öelnud just Isamaaliit ja Mõõdukad.Selline ongi siis meie poolne tänu ja APOLIITILISUS.
Kui meid on tuhat,küll siis juba kosilasi leidub.:õnnelik: :oih: :õnnelik:

Mätas
06.11.02, 20:29
Savisaar võttis vastu ettepaneku hakata nö Suur Kalevi auesimeheks. Sinna kuulub ka Maardu Levadia. Vandenõuteooria- ehitavad jah staadioni valmis, kuid tahavad Pohlakust lahti saada ning anda see siis Levadiale.

jyriöö
29.01.03, 16:44
Nonii, Lilleküla kompleks edeneb siiski. Vaikselt, aga kindlalt. EPL-s (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=226391) on selle kohta väike jutt. Linna poolt investeeritud summas on ikka väga suured erinevused siiani. Flora arvates on saadud 24.9m, Vitsuti andmeil ligemale 65m. Nii et laiemas mõttes tundub on säilinud status quo.

rauno
29.01.03, 18:02
ja varsti on meil ka vihmakaitseks katus peakohal:D

meeldiv:õnnelik:

rauno
29.01.03, 18:03
ja varsti on meil ka vihmakaitseks katus peakohal:D

meeldiv:õnnelik:

jyriöö
06.03.03, 13:59
Pohlak loodab staadioni aasta lõpuks valmis ehitada (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=229510), kirjutab Päevaleht. Ehk hakkavad Toompealt nüüd vähe positiivsemad tuuled puhuma. Paistab, et ka ehitusfirmadega on probleemid niivõrd-kuivõrd ära klaaritud. Eks näha ole, kas reaalselt ka midagi liikuma hakkab või jääbki jutu tasemele.

martin007
06.03.03, 14:18
Ehk hakkavad Toompealt nüüd vähe positiivsemad tuuled puhuma.

Staadionit on seni rahastanud Tallinna linn, mitte Eesti Vabariik ja volikogus on Keskerakonnale enamus ka ilma Reformita.Seega Pohlaku jaoks võib olukord ainult hullemaks minna! :D

jyriöö
06.03.03, 14:53
Originally posted by martin007

Ehk hakkavad Toompealt nüüd vähe positiivsemad tuuled puhuma.

Staadionit on seni rahastanud Tallinna linn, mitte Eesti Vabariik ja volikogus on Keskerakonnale enamus ka ilma Reformita.Seega Pohlaku jaoks võib olukord ainult hullemaks minna! :D

Pidasingi silmas just seda, et ehk uus loodav koalitsioon Toompeal leiab võimalusi staadioni ehituse toetamiseks, mida eelnev koosseis kahjus oluliseks ei pidanud.

martin007
06.03.03, 15:17
Koalitsioonis ei ole ilmselt Mõõdukaid ega Isamaaliitu.
Kahtlen, kas Res Publica või Reform(Vilba) Pohlaku staadioni ehitust toetavad.

ethan
06.03.03, 22:59
Originally posted by martin007

Koalitsioonis ei ole ilmselt Mõõdukaid ega Isamaaliitu.
Kahtlen, kas Res Publica või Reform(Vilba) Pohlaku staadioni ehitust toetavad.

Isamaaliitu ei saa veel välistada, isiklikult loodan salamisi ka Mõõdukate saamist opositsiooni asemel koalitsiooni.

Keskerakonna esimehe tool on kõikuma löönud, midagi ehk on muutumas. Poleks tegu Keski ja Savisaarega, võiks arvata, et esimees astub tagasi, aga Edgarit ei kujuta kuidagi ette sellist sammu astumas.

näis, mida lähipäevid toovad.

Glazza
07.03.03, 01:39
Hei

Res Publica kui staadioniehituse vastaseks tituleerimine on kindalsti ennatlik. Parts ja co rõhuvad just vastutulelikkusele ja ühiskondliku arengu tagamisele. Nende poolt ei üllataks just ka häälivõitev otsus toetada jalgpalli arengut, sest on ju näha et suur ja tähtis objekt on pooleli ja raskustes.

Ning samas olen ma kindel, et kui keegi lootis siin Mõõdukatele, siis neid ei kaasata üpris kindalsti. Mõõdukatel puuduks roll parempoolses koalitsioonis. Sel ei oleks mõtet..
Pigem oleks nad hetkel hea sots-demokraatia ideede algataja opositsioonis

vello99
19.05.04, 14:43
Pohlak ja Savisaar leppisid ära (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=7859011)

Vau, ei ole midagi imelisemat maailmas kui see kui inimesed suudavad sind üllatada. Müts maha hr. Pohlaku ees (ja miks mitte ka hr. Savisaare ees). Loodetavasti on sel kõigel nüüd ka reaalne väljund...

Martin
19.05.04, 15:18
Originally posted by vello99
Pohlak ja Savisaar leppisid ära (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=7859011)
Vau, ei ole midagi imelisemat maailmas kui see kui inimesed suudavad sind üllatada. Müts maha hr. Pohlaku ees (ja miks mitte ka hr. Savisaare ees). Loodetavasti on sel kõigel nüüd ka reaalne väljund...

Oli ka viimane aeg ning ei tule mitte mingi üllatusena, see, et Pohlak lepitust otsis, oli juba ammu teada. Lõpuks lihtsalt sai tõeks.

Peemot
19.05.04, 16:12
Miks olla tülis kellegagi, kes annab ning midagi suuremat vastu ei soovi näiteks osaluse või muu näol? Eks sai Aivargi sellest lõpuks aru.

Riwo
19.05.04, 16:52
Kust see uudis nüüd tuli et pohlak ja savisaar ära leppisid? Mis eesmärgil pohlak leppima läks, kas on loota linna poolset toetust statka valmis ehitamiseks?

Matis
19.05.04, 17:06
Ma arvan savi etsile tehti selgeks, et sellistele varemetele ei tule ka Venemaa mängima.:naer3:

vandersell
19.05.04, 17:50
Originally posted by Riwo

Kust see uudis nüüd tuli et pohlak ja savisaar ära leppisid? Mis eesmärgil pohlak leppima läks, kas on loota linna poolset toetust statka valmis ehitamiseks?
Lugemisega probleeme või? Mis eesmärgil, mis eesmärgil? Loe artikkel läbi, saad targemaks.

PS. Tea, kas mehed leppisid nõnna ära nagu Delfi päevapildil kujutet :P

rauno
19.05.04, 19:22
hoopis parem oleks lugeda et linnavalitsus sai aru et staadion on vajalik asi ja uhkus linnale kui valmis saab,aga ei pätsike suutis aivari nurka suruda et see andeks paluks,mite krdi millegi eest.

mina savipätsi ei usalda ja tema kampa ka,panevad veel kirvega selga kui staadion valmis:(

savisaar ei tunnista kunagi et ta eksib või tema arvamus vale.

sicmic
19.05.04, 21:30
Originally posted by rauno

hoopis parem oleks lugeda et linnavalitsus sai aru et staadion on vajalik asi ja uhkus linnale kui valmis saab,aga ei pätsike suutis aivari nurka suruda et see andeks paluks,mite krdi millegi eest.

mina savipätsi ei usalda ja tema kampa ka,panevad veel kirvega selga kui staadion valmis:(

savisaar ei tunnista kunagi et ta eksib või tema arvamus vale.

Seik, et linnavalitsuses oma vigu ei tunnistata, ei tohiks staadioni eest võitlejaile takistuseks saada. Las saavad oma ettekujutuse, et Pohlaku nurka on surunud (kui nad tõesti nii mõtlesid), sest selle tulemusena on tee staadioni valmimiseni avatud. 1:0 jalgpalli kasuks.

Martin
19.05.04, 21:32
Originally posted by m1kk
Seik, et linnavalitsuses oma vigu ei tunnistata, ei tohiks staadioni eest võitlejaile takistuseks saada.

Mis viga?

sicmic
19.05.04, 22:40

Seik, et linnavalitsuses oma vigu ei tunnistata, ei tohiks staadioni eest võitlejaile takistuseks saada.

Mis viga?

Mis minul viga? :D Suurt midagi, ära muretse ;)

Või linnavalitsusel? Siis peaksid rauno käest täpsemalt uurima :doh:

Martin
19.05.04, 23:03

Mis viga?

Või linnavalitsusel? Siis peaksid rauno käest täpsemalt uurima :doh:

Sina rääkisid veast, võiksid siis ju ka selgitada. Vanust peaks piisavalt olema, et end selgelt väljendada oskaksid.

rauno
20.05.04, 00:45
see arvamus oli minul tallina linnapeast ja isiklik:)

ei meeldi mulle see persoon ja see kuidas a asju ajab

seakari mitte tallina raad nagu ühes filmis mainitakse

vaikiv mees
20.05.04, 11:34

Mis viga?

tõepoolest, Martin,
Tln linnas on kõik \'kõige suurepärasemas korras\'..
Aga teleuudiste järgi võis aru saada, et Pohlak mängis seal ikkagi pigem 2.viiulit