PDA

View Full Version : Ennustusvõistlus :SuperEST+ vol.1



Leheküljed : [1] 2

budu
29.07.13, 13:55
Panen käima siis ennustusvõistlus "SuperEST+" vol.1.
Ennustamisele tulevad siis Eestist pärit välismaal mängivate ja ka pingil istutavate mängijate koduklubide mängud. Pluss siis ka mõnede teiste liigade mängud,aga seda alles siis ,kui talvel mõnedes liigades pausid on.

Reeglid on nii nagu ka teisest ennustusmängudes. Õige vastus annab 1 punkti ja vale siis 0. Aeg ajalt tuleb ka lisaküsimusi. Esimesena maninitud klubi võit märgistatakse 1-ga, teisena mainitud klubi võit 2-ga, viik X-ga.

Kui ennustaja pole kolmes järjestikuses voorus oma ennustust saatnud, siis eemaldan ta tabelist. Kuid ennistan mängija tabelisse kui ta peaks uuesti jätkama ja seda juba varem kogutud punktide arvelt. Edu ja õnne Teile!


1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby
02.08. Anzhi - FK Rostov
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty
03.08 York City - Northampton
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades
03.08 Seinajoki JK - JIPPO
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ
03.08 Puskas FC - Ujpest
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov
04.08 Hibernian - Motherwell
04.08 Standar Liege - Lierse
04.08 Odense FK - Viborg
04.08 Rosenborg - Sogndal
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA
05.08 KooTeePee - Ilves
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava?

Meintz
29.07.13, 14:27
Tundub veidi kahtlane idee.
Isiklikult pole endal aimugi, kes näiteks Taani või Hiina esiliiga mängus võiks näiteks favoriit olla. Eriti, kui peaksid ka tabelis kõrvuti olema. Pimedat ka ei viitsi teha

budu
29.07.13, 17:15
Tundub veidi kahtlane idee.
Isiklikult pole endal aimugi, kes näiteks Taani või Hiina esiliiga mängus võiks näiteks favoriit olla. Eriti, kui peaksid ka tabelis kõrvuti olema. Pimedat ka ei viitsi teha

No siis ongi võimalus hakata rohkem neile liigadele tähelepanu pöörata. Usun,et enamus ennustajaid paneb ikka suht pimedalt neid ennustusi ja kindlasti toob see ka osadele edu.

budu
29.07.13, 17:41
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov x
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 1
03.08 York City - Northampton x
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell x
04.08 Standar Liege - Lierse x
04.08 Odense FK - Viborg x
04.08 Rosenborg - Sogndal x
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby x

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 2

Aramis
29.07.13, 18:21
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov x
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty x
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 1
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire x
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby x

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 1

difender
29.07.13, 19:17
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty x
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 2
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest x
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell x
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 0

kemal1
29.07.13, 23:41
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby x
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty x
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls x
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord x
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 1

Tofoa
30.07.13, 00:12
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 2
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 2
03.08 York City - Northampton x
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 1
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 1
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 1
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 2

budu
31.07.13, 14:54
Kuna hetkel on osalejaid napilt,siis annan teada ka auhinnad! Aga kindlasti võib ka auhinnalaud veel täieneda, kuna käivad ka läbirääkimised mõnede toetajatega!

1.koht = 5 kasti õlle nimelist karastusjooki+karikas( alaealistele siis ainult karastusjooki)
2.koht = 3 kasti õlle nimelist karastusjooki (alaealistele siis ainult karastustjooki)
3.koht = 1 kast õlle nimelist karastusjooki ( alaealistele siis ainult karastusjooki)

Eriauhind ka kõige rohkem vooru võite saanud ennustajale!

Kõik julgelt ennustama!

eika
31.07.13, 15:00
free beer? woopwoop!

1. voor

kõik koduvõidud

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? üks

Bart
31.07.13, 17:47
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 2
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades x
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 1

arx20
31.07.13, 17:49
Teadmised küll nulli lähedased aga proovida ju võib..

1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 2
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty x
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO x
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls x
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse x
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice x
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire x
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 1
05.08 KooTeePee - Ilves 2
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 2

-RoMaRiO-
31.07.13, 19:59
01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov X
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 2
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades X
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest X
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov X
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 1
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA X
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 2

-RoMaRiO-
31.07.13, 20:00
01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov X
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 2
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades X
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest X
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov X
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 1
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA X
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 2

Kogemata jäi küsimusele vastamata.

Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 0

xrip55
31.07.13, 21:33
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 2
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 2
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 2
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls x
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice x
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 1
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 1

imgoinghome
31.07.13, 21:59
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov x
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty x
03.08 York City - Northampton 2
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest x
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls x
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov x
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice x
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 1
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA x
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 1

salajane33
01.08.13, 01:38
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 2
02.08. Anzhi - FK Rostov x
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 1
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades x
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ x
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov x
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice x
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire x
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 1
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord x
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 2

kodukaitsja
01.08.13, 11:14
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov x
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 1
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades x
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg x
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice x
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 1
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 2
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 1

Brick
01.08.13, 14:12
01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 1
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov x
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 2
03.08 York City - Northampton 2
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell x
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves x
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord x
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 2

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 0

Tofoa
01.08.13, 15:12
Kuna hetkel on osalejaid napilt,siis annan teada ka auhinnad! Aga kindlasti võib ka auhinnalaud veel täieneda, kuna käivad ka läbirääkimised mõnede toetajatega!

1.koht = 5 kasti õlle nimelist karastusjooki+karikas( alaealistele siis ainult karastusjooki)
2.koht = 3 kasti õlle nimelist karastusjooki (alaealistele siis ainult karastustjooki)
3.koht = 1 kast õlle nimelist karastusjooki ( alaealistele siis ainult karastusjooki)

Eriauhind ka kõige rohkem vooru võite saanud ennustajale!

Kõik julgelt ennustama!

Mässiv props.

Karla
01.08.13, 15:24
01.08. Vejle/Kolding - Lyngby X
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty X
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls X
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 1
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 0

Meintz
01.08.13, 16:14
Proovin ka siis:
1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby x
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov x
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 1
03.08 York City - Northampton 2
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 2
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest x
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2 (kes Eestlastest seal mängib ja kummas täpsemalt? :))
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell x
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire x
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA x
05.08 KooTeePee - Ilves 2
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord x
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby x

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava?
2

Tanel
01.08.13, 17:21
Kuulsin sõna õlle...

1.voor

01.08. Vejle/Kolding - Lyngby 2
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty 1
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades x
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls 2
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov X
04.08 Hibernian - Motherwell 2
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 1
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 2
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava?
1

Bart
01.08.13, 18:14
Proovin ka siis:
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls (kes Eestlastest seal mängib ja kummas täpsemalt? :))

Siksten Kasimir äkki? Selles külalismeeskonnas..

optiums
01.08.13, 18:22
01.08. Vejle/Kolding - Lyngby X
02.08. Anzhi - FK Rostov 1
02.08 Cescke Budejovice - Viktoria Zizkov 1
02.08 Illichivets - Lvovi Karpaty X
03.08 York City - Northampton 1
03.08 Beijing Baxy -Chengdu Blades 1
03.08 Seinajoki JK - JIPPO 1
03.08 Szombathelyi Haladas - Györ 2
03.08 Puskas FC - Ujpest 2
03.08 Varssavi Legia - Podbeskidzie 1
03.08 Robertsfors - Huddiksvalls X
04.08 Amkar Perm - Krylya Sovetov 1
04.08 Hibernian - Motherwell 1
04.08 Standar Liege - Lierse 1
04.08 Odense FK - Viborg 1
04.08 Rosenborg - Sogndal 1
04.08 Gornik Zabre - Piast Gliwice 1
04.08 Philadelphia - Chigaco Fire 2
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA 2
05.08 KooTeePee - Ilves 1
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

Küsimus: Mitu Eestist pärit mängijad löövad selles voorus värava? 1

Rostovi mäng on selles nimekirja üleliigne

budu
04.08.13, 22:43
Järgmine voor siis

2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup)
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup)
10.08 Dag&Red - York City
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund
10.08 Lierse - Cercle Brygge
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro
10.08 Györ ETO - Ferencvaros
10.08 Sogndal - Molde
10.08 Bodo/Glimt - Bryne
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa
10.08 Karpaty - Zorya
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev
10.08 Neman Grodno - Gomel
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan
11.08 AaB - Odense BK
11.08 AB - Vejle/Kolding
11.08 Kups - MYPA
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa
11.08 Debrecen - Diosgyör
11.08 Ujpest - Honved
11.08 Motherwell - Aberdeen
11.08 Chigaco - Montreal

Mitu Eesti mängijat löövad värava?

umbadapopp
05.08.13, 03:44
05.08 Jyvaskyla JK - MYPA x
05.08 KooTeePee - Ilves x
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell x
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 2
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 1
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel x
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 2
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding x
11.08 Kups - MYPA x
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa x
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 2

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 1[/QUOTE]

kodukaitsja
05.08.13, 11:15
08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell x
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 2
10.08 Györ ETO - Ferencvaros x
10.08 Sogndal - Molde x
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 2
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 2
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 2
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK x
11.08 AB - Vejle/Kolding x
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen x
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 1

xrip55
05.08.13, 13:26
08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 1
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 2
10.08 Györ ETO - Ferencvaros x
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 1
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 2
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan x
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 1
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 2

Marts
05.08.13, 19:27
Loodetavasti pole liiga hilja liituda...

05.08 Jyvaskyla JK - MYPA X
05.08 KooTeePee - Ilves 2
05.08 Bodo/Glimt - Sandefjord 1
05.08 IFK Nörrköping - Mjällby 1

-RoMaRiO-
05.08.13, 19:34
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge X
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 1
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 2
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre X
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 1
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 2
11.08 Motherwell - Aberdeen X
11.08 Chigaco - Montreal 2

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 1

Meintz
05.08.13, 19:53
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge X
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 1
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde x
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 2
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 1
11.08 Kups - MYPA x
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 2
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved x
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 3

difender
06.08.13, 11:25
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 1
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 1
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre x
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 1
11.08 Kups - MYPA x
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 2

eika
06.08.13, 11:50
2. voor

kõik koduvõidud!

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 4

kemal1
06.08.13, 13:28
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City x
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 2
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 1
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 2
10.08 Neman Grodno - Gomel 1
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 1
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chicago - Montreal x

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 1

imgoinghome
06.08.13, 14:14
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) x
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro x
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde x
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 2
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 1
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse x
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan x
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 1
11.08 Kups - MYPA x
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 2
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 1

budu
06.08.13, 18:30
Aeg siis esimene voor kokku võtta. 23 võimalikust punktist suutis Bart lausa 18 endale teenida. Mitte keegi ei suutnud ette näha Anzhi ja FK Rostovi viiki ja kuna Kruglov lahkus sellest klubist, siis lahkub ka FK Rostov. Bart ja xrip55 jätsid FK Rostovi mängu ennustamata.
Esimesest voorust võttis osa 19 tegelast, aga loodedavasti auhinnalaud toob veel juurde neid. Õlled on mängus!


1.Bart 18p.
2-5. difender,kemal1,Karla,optimus 17p.
6-7. Aramis, Tanel 16p.
8-13. Tofoa, -RoMaRio-, xrip55, imgoinghome, Salajane33, kodukaitsja 14p.
14-15. eika, jalkafriik 13p.
16-17. budulojus, arx20 12p.
18. Meintz 8p.
19. Marts 2p.

Karla
06.08.13, 18:38
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 1
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro X
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde X
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre X
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 2
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding X
11.08 Kups - MYPA X
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 1

nike
06.08.13, 19:03
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund X
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro x
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 1
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya X
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 2
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse X
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan X
11.08 AaB - Odense BK 2
11.08 AB - Vejle/Kolding X
11.08 Kups - MYPA 2
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen X
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 2

arx20
07.08.13, 00:30
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 2
10.08 Dag&Red - York City x
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 1
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 1
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 1
10.08 Bodo/Glimt - Bryne x
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 2
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev
10.08 Neman Grodno - Gomel x
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding x
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal x

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 3

budu
07.08.13, 11:40
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) x
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City x
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 1
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre x
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev x
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse x
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK x
11.08 AB - Vejle/Kolding 2
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved x
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 2

optiums
07.08.13, 12:57
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 1
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro X
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde X
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre X
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 2
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding X
11.08 Kups - MYPA X
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 2

salajane33
07.08.13, 13:09
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro x
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 1
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre x
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya x
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse x
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 2
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 2
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved x
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 2

Tofoa
07.08.13, 16:51
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City x
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 1
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 1
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 1
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre x
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 2
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 2
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 3

Brick
07.08.13, 17:00
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 1
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 2
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro x
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 1
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 1
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev x
10.08 Neman Grodno - Gomel x
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 2
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 2
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 2
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 0

MartinEST
07.08.13, 21:28
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) x
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) 1
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge x
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 2
10.08 Györ ETO - Ferencvaros x
10.08 Sogndal - Molde x
10.08 Bodo/Glimt - Bryne 1
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre 1
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev x
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 1
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan 1
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding 2
11.08 Kups - MYPA 1
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 1

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 1

Bart
08.08.13, 00:29
2.voor

08.08 Vitesse - Petrolul Ploiesti (euro cup) 1
08.08 Kuban Krasnodar - Motherwell (euro cup) x
10.08 Dag&Red - York City 2
10.08 Augsburg - Borussia Dortmund 2
10.08 Lierse - Cercle Brygge 1
10.08 Jyvaskyla JK - Jaro 1
10.08 Györ ETO - Ferencvaros 1
10.08 Sogndal - Molde 2
10.08 Bodo/Glimt - Bryne x
10.08 Widzew Lodz - Gornik Zabre x
10.08 Ruch Chorzov - Legia Warszawa 2
10.08 Karpaty - Zorya 1
10.08 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1
10.08 Neman Grodno - Gomel 2
11.08 RKC Waalwijk - Vitesse 2
11.08 Chengdu Blades - Chongqing Lifan x
11.08 AaB - Odense BK 1
11.08 AB - Vejle/Kolding x
11.08 Kups - MYPA x
11.08 Seinajoki JK - PK-35 Vantaa 1
11.08 Debrecen - Diosgyör 1
11.08 Ujpest - Honved 1
11.08 Motherwell - Aberdeen 1
11.08 Chigaco - Montreal 2

Mitu Eesti mängijat löövad värava? 2

budu
11.08.13, 22:53
Paneme siis kohe ka 3 vooru üles. Seekord on ennustamiseks ka Poola karikamängud. Üks täpsustus ka,et värava lööjaid arvestame vaid neid, kelle mäng on ka ennustamiseks antud.


3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest
17.08 Bremeni Werder - Augsburg
17.08 Roda JC - Vitesse
17.08 Inverness CT - Motherwell
17.08 Gomel - BATE
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev
17.08 York City - Hartlepool
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev
17.08 Seinajoki JK - Kajaani
17.08 Pecsi MFC - Györ
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa
17.08 Ural - Amkar Perm
17.08 Norrköping - Brommapojkarna
17.08 Vestsjaelland - Odense BK
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge
18.08 Oulu - KooTeePee
18.08 Szomathelyi - Debrecen
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal
18.08 Follo - Bodo/Glimt
18.08 New England - Chigaco
19.08 Volyn - Karpaty

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava?
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu?

Meintz
11.08.13, 23:11
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg x
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev x
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju x
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 2
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm x
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty x

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 3
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 12

xrip55
12.08.13, 12:31
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg x
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev x
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju x
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 2
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 1
17.08 Norrköping - Brommapojkarna0 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 2
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty x

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? Kui arvestada eesti liiga mängud ka sisse siis 5 ilma nendeta 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? Eesti liigaga 22 ilma selleta 11

budu
12.08.13, 13:11
Mõeldud on ikka ilma Eesti liigata!

eika
12.08.13, 13:31
3 voor.

kõik koduvõidud!

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 3
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 13

budu
12.08.13, 14:08
Teise vooru parimateks siis Salajane33 ja budulojus 13 punktiga! Lisandusid veel 2 ennustajat ja samas 3 ennustajat jätsid teise vooru vahele.

1-2. difender 27p.(10)
1-2. Salajane33 27p.(13)
3-4. kemal1 26p.(9)
3-4. optimus 26p.(9)
5-6. Karla 25p.(8)
5-6. budulojus 25p.(13)
7-10. Bart 24p.(6)
7-10. Tofoa 24p.(8)
7-10. -RoMaRio- 24p.(10)
7-10. eika 24p.(11)
11. kodukaitsja 23p.(9)
12-13. xrip55 22p.(8)
12-13. jalkafriik 22p.(9)
14. imgoinghome 20p.(6)
15. Meintz 18p.(10)
17. arx20 17p.(5)
18-19. Aramis 16p.(-)
18-19. Tanel 16p.(-)
20. nike 11p.(11)
21. MartinEst 10p.(10)
22. umbapopp 8p.(6)
23.Marts 2p.(-)

difender
12.08.13, 14:33
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest x
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 2
17.08 Roda JC - Vitesse 1
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 2
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 1

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 3
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 8

jürks
12.08.13, 18:01
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 2
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 2
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 1

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 9

arx20
13.08.13, 14:19
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg x
17.08 Roda JC - Vitesse 1
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 1
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani x
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 1
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 1
17.08 Norrköping - Brommapojkarna x
17.08 Vestsjaelland - Odense BK x
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee 1
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 1
18.08 Follo - Bodo/Glimt 1
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty x

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 10

imgoinghome
13.08.13, 15:08
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 1
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse x
17.08 Inverness CT - Motherwell x
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev x
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 1
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 1
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm x
17.08 Norrköping - Brommapojkarna x
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 1
18.08 Follo - Bodo/Glimt x
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 1

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 0
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 8

-RoMaRiO-
13.08.13, 15:20
3. voor

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse X
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 2
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev X
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 2
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee 2
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 1
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 1
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 10

kodukaitsja
13.08.13, 17:48
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse x
17.08 Inverness CT - Motherwell 1
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev x
17.08 York City - Hartlepool x
17.08 FC Flora - Nõmme Kalju 1
17.08 FC Levadia - Sillamäe Kalev x
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 2
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty x

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 5

Raitsu
13.08.13, 19:44
3 voor.


16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg x
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool x
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 2
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm x
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee 2
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco x
19.08 Volyn - Karpaty 2


1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 3
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 11

kemal1
13.08.13, 22:55
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev x
17.08 York City - Hartlepool 2
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju x
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev x
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 1
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm x
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 10

Brick
14.08.13, 16:22
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 1
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse x
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 2
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 2
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge x
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 1
19.08 Volyn - Karpaty 1

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 7

Tofoa
14.08.13, 23:03
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 1
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 1
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 2
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee 1
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 2
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 1
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 4
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 12

Karla
15.08.13, 21:10
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev x
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju x
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev x
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee 2
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 2
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 3
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 13

MartinEST
15.08.13, 22:51
3. voor

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg x
17.08 Roda JC - Vitesse X
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool x
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju x
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 2
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge x
18.08 Oulu - KooTeePee 2
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 1
18.08 Follo - Bodo/Glimt 1
18.08 New England - Chigaco 1
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 3
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 11

nike
16.08.13, 11:53
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 1
17.08 Bremeni Werder - Augsburg X
17.08 Roda JC - Vitesse X
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE X
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 2
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju X
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre X
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm X
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee 2
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 2
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 6

umbadapopp
16.08.13, 12:46
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest x
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool x
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 1
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 2
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ x
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 1
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 2
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 0
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 10

salajane33
16.08.13, 16:41
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg x
17.08 Roda JC - Vitesse x
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju x
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev x
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre 2
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm x
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 2
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 11

Bart
16.08.13, 18:28
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 1
17.08 Roda JC - Vitesse 2
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 2
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 2
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 2
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge x
18.08 Oulu - KooTeePee 2
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal 2
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 2

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 10

optiums
16.08.13, 18:46
3 voor.

16.08 Kaposvari Rakoczi - Ujpest 2
17.08 Bremeni Werder - Augsburg 2
17.08 Roda JC - Vitesse 1
17.08 Inverness CT - Motherwell 2
17.08 Gomel - BATE 2
17.08 Naftan - Dnepr Mogilev 1
17.08 York City - Hartlepool 1
17.08 Fc Flora - Nõmme Kalju 2
17.08 Fc Levadia - Sillamäe Kalev 1
17.08 Seinajoki JK - Kajaani 1
17.08 Pecsi MFC - Györ 2
17.08 GKS Belchatow - Gornik Zabre x
17.08 Rozwoj Katowice - Legia Warszawa 2
17.08 Ural - Amkar Perm 2
17.08 Norrköping - Brommapojkarna 1
17.08 Vestsjaelland - Odense BK 2
17.08 Vejle/Kolding - HB Koge 1
18.08 Oulu - KooTeePee x
18.08 Szomathelyi - Debrecen 2
18.08 Sarpsborg 08 - Sogndal x
18.08 Follo - Bodo/Glimt 2
18.08 New England - Chigaco 2
19.08 Volyn - Karpaty 1

1. Mitu Eesti mängijat löövad selles voorus värava? 2
2. Mitu Eesti mängijat kuuluvad algkoosseisu? 9

budu
18.08.13, 21:33
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?)
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor)
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?)

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow

24.08

Motherwell - Partick Thistle
Lierse - Waasland-Beverlen
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng
Ilves - Seinajoki JK
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory
Sogndal - Viking
Legia Warszawa - Lechia Gdansk
Chicago - Kansas City

25.08

Augsburg - Stuttgart
Vitesse - Twente
Odense BK - Nordsjaelland
Jyvaskyla JK - Lahti
KuPs - Marienhamn
Györ ETO - Videoton
Bodo/Glimt - Mjondalen
Karpaty - Hoverla

26.08

Inter Turku - Jaro
Amkar Perm - Moskva Spartak
Häcken - Norrköping


Mitu väravat löövad meie mehed?
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt?

Täpne skoor annab ühe lisapunkti!

Head ennustamist ja tabel tuleb ka varsti!

xrip55
18.08.13, 23:14
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 2-1
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 1-1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1-3

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 2
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking x
Legia Warszawa - Lechia Gdansk x
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn x
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 1
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 2
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 4

Tofoa
19.08.13, 00:39
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet 3:0
24.08 Bristol Rovers - York City 2:1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 2:1

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 1
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 2
Vitesse - Twente 1
Odense BK - Nordsjaelland 1
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping x


Mitu väravat löövad meie mehed? 3
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 3

difender
19.08.13, 14:59
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 2-0
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 2-0
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1-1

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng x
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking x
Legia Warszawa - Lechia Gdansk x
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 2
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro x
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 1


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 2

eika
19.08.13, 15:03
23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 4-0
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 1-0
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1-2

ja muidu kõik koduvõidud

Mitu väravat löövad meie mehed? 3
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 5

Raitsu
19.08.13, 15:41
4. voor

23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 1-0
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 2-1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 2-3

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 2
Ilves - Seinajoki JK 1
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking x
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 1
Vitesse - Twente x
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn x
Györ ETO - Videoton x
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla x

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 1
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 3

jürks
19.08.13, 16:16
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet 2:0
24.08 Bristol Rovers - York City 2:1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 2:2

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 1
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 2
Vitesse - Twente 1
Odense BK - Nordsjaelland 1
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping x


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 3

Meintz
20.08.13, 21:40
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 3:1
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 0:1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1:1

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen X
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng X
Ilves - Seinajoki JK 1
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking x
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente x
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton x
Bodo/Glimt - Mjondalen x
Karpaty - Hoverla 2

26.08

Inter Turku - Jaro 2
Amkar Perm - Moskva Spartak x
Häcken - Norrköping 1


Mitu väravat löövad meie mehed?
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt?

Meintz
20.08.13, 21:42
Mitu väravat löövad meie mehed? 2
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 3

-RoMaRiO-
20.08.13, 21:49
4. voor


23.08 Fc Flora - FC Infonet 2:1
24.08 Bristol Rovers - York City 1:1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 1:1

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 2
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City X

25.08

Augsburg - Stuttgart X
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti X
KuPs - Marienhamn X
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 1


Mitu väravat löövad meie mehed? 2
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 1

Brick
20.08.13, 22:00
4. voor


23.08 Fc Flora - FC Infonet 2:1
24.08 Bristol Rovers - York City 2:0
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 1:2

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng x
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 1


Mitu väravat löövad meie mehed? 2
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 4

kodukaitsja
21.08.13, 11:58
4. voor

23.08
FC Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 2:0
Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08
Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 0:2
Motherwell - Partick Thistle x
Lierse - Waasland-Beverlen x
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 2
Ilves - Seinajoki JK x
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk x
Chicago - Kansas City 2

25.08
Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 1
Jyvaskyla JK - Lahti x
KuPs - Marienhamn x
Györ ETO - Videoton 2
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla x

26.08
Inter Turku - Jaro 2
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 2
Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1:0


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 3

imgoinghome
21.08.13, 17:39
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 4-0
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 2-1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1-3

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen x
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng x
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 1
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 2
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton x
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla x

26.08

Inter Turku - Jaro x
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 1


Mitu väravat löövad meie mehed? 0
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 5

arx20
21.08.13, 21:12
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 3:0
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 2:2
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 0:2

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen x
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 1
Ilves - Seinajoki JK 1
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking x
Legia Warszawa - Lechia Gdansk x
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 2
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 1
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen x
Karpaty - Hoverla 2

26.08

Inter Turku - Jaro x
Amkar Perm - Moskva Spartak 1
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 1

budu
22.08.13, 11:58
Tabel tuleb kas täna õhtu või homme. Kõik sõltub,kas jõuan Kalju mängule või ei

salajane33
22.08.13, 19:15
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 2:0
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 0:0
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1:0

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 1
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory x
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk x
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 1
Jyvaskyla JK - Lahti 2
KuPs - Marienhamn 2
Györ ETO - Videoton 2
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro x
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 6

Bart
23.08.13, 08:47
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 3:0
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 0:1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 2:1

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 1
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 2
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 2
KuPs - Marienhamn 2
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 4

nike
23.08.13, 14:10
4. voor



23.08 Fc Flora - FC Infonet 2:0
24.08 Bristol Rovers - York City 2:1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 1:3

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng X
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 2
Chicago - Kansas City X

25.08

Augsburg - Stuttgart X
Vitesse - Twente X
Odense BK - Nordsjaelland 1
Jyvaskyla JK - Lahti 2
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro X
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 3
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 3

optiums
23.08.13, 18:41
23.08 Fc Flora - FC Infonet (täpne skoor?) 4:1
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 0:0
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 1:1

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow 1

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 1
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory x
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk x
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 1
Jyvaskyla JK - Lahti 2
KuPs - Marienhamn 2
Györ ETO - Videoton 2
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro x
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 6

MartinEST
23.08.13, 23:37
24.08 Bristol Rovers - York City (täpne skoor) 2:2
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (täpne skoor?) 2:2

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng x
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk x
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 1
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland x
Jyvaskyla JK - Lahti 2
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton x
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro x
Amkar Perm - Moskva Spartak x
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 2
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 4

kemal1
24.08.13, 12:46
4. voor


23.08 Fc Flora - FC Infonet -
24.08 Bristol Rovers - York City 2:1
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 2:2

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow -

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng x
Ilves - Seinajoki JK 2
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 2
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 2
Vitesse - Twente 2
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton x
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping x


Mitu väravat löövad meie mehed? 1
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 3

umbadapopp
24.08.13, 13:33
4. voor


23.08 Fc Flora - FC Infonet -
24.08 Bristol Rovers - York City 3:2
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 2:0

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow -

24.08

Motherwell - Partick Thistle 1
Lierse - Waasland-Beverlen 1
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng 1
Ilves - Seinajoki JK 1
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory 1
Sogndal - Viking 1
Legia Warszawa - Lechia Gdansk 1
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart x
Vitesse - Twente 1
Odense BK - Nordsjaelland x
Jyvaskyla JK - Lahti 1
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak x
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 2
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 1

Karla
25.08.13, 01:13
4. voor


23.08 Fc Flora - FC Infonet
24.08 Bristol Rovers - York City
26.08 Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju 1:2

23.08

Gornik Zabre - Ruch Chorzow -

24.08

Motherwell - Partick Thistle
Lierse - Waasland-Beverlen
Chengdu Blades - Guizhou Zhicheng
Ilves - Seinajoki JK
Ujpest - Mezõkövesd-Zsory
Sogndal - Viking
Legia Warszawa - Lechia Gdansk
Chicago - Kansas City 1

25.08

Augsburg - Stuttgart 2
Vitesse - Twente 1
Odense BK - Nordsjaelland 2
Jyvaskyla JK - Lahti X
KuPs - Marienhamn 1
Györ ETO - Videoton 1
Bodo/Glimt - Mjondalen 1
Karpaty - Hoverla 1

26.08

Inter Turku - Jaro 1
Amkar Perm - Moskva Spartak 2
Häcken - Norrköping 2


Mitu väravat löövad meie mehed? 3
Mitu kaarti teenivad mehed meie maalt? 2

budu
26.08.13, 23:44
Paneme järgmise voor üles, aga vabandused tabeli puudumise eest. Aga 3-4 vooru tabel tuleb varsti.


5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor)
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor)
31.08 Paide LM - Fc Flora

30.08

Lahti - KuPs
Seinajoki JK - Ilves
Brann - Sogndal
Lechia Gdansk - Gornik Zabre
CSKA Moskva - Amkar Perm

31.08

Motherwell - Kilmarnock
Mechelen - Lierse
Marienlyst - Vejle
Exeter City - York City
TPS - Jyvaskyla JK
KooTeePee -Kajaani
Györ ETO - Paksi SE
Diosgyör - Ujpest
Cracovia Krakow - Legia Warszawa
Sevastopol - Karpaty

01.09

Minsk - Gomel
Jaro - HJK
Elverum - Bodo/Glimt
Norrköping - Syrianska FC
Chicago - Houston Dynamo

xrip55
26.08.13, 23:52
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 4-0
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 1-1
31.08 Paide LM - Fc Flora 2-2

30.08

Lahti - KuPs 2
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 2
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 2
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse x
Marienlyst - Vejle x
Exeter City - York City 2
TPS - Jyvaskyla JK 2
KooTeePee -Kajaani x
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty x

01.09

Minsk - Gomel 1
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

eika
27.08.13, 00:42
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju 4:0
31.08 Nürnberg - Augsburg 2:1
31.08 Paide LM - Fc Flora 0:3

ja muidu kõik koduvõidud

Raitsu
27.08.13, 01:48
31.08 Paide LM - Fc Flora

Tuleb ennustada täpset skoori või lihtsat 1x2 süsteemis ?

Tofoa
27.08.13, 01:53
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju 5:0
31.08 Nürnberg - Augsburg 0:1
31.08 Paide LM - Fc Flora 0:2

30.08

Lahti - KuPs 1
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse 2
Marienlyst - Vejle 1
Exeter City - York City 2
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 2

01.09

Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 2

Brick
27.08.13, 01:56
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 4-0
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 2-0
31.08 Paide LM - Fc Flora 1

30.08

Lahti - KuPs 2
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 2
Lechia Gdansk - Gornik Zabre x
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse 2
Marienlyst - Vejle x
Exeter City - York City 2
TPS - Jyvaskyla JK 2
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 1

01.09

Minsk - Gomel 1
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

difender
27.08.13, 12:24
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) (2:0)
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) (1:1)
31.08 Paide LM - Fc Flora 1

30.08

Lahti - KuPs x
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse x
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City 2
TPS - Jyvaskyla JK x
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty x

01.09

Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC x
Chicago - Houston Dynamo x

budu
27.08.13, 12:57
31.08 Paide LM - Fc Flora

Tuleb ennustada täpset skoori või lihtsat 1x2 süsteemis ?

Täpne skoor ikka

-RoMaRiO-
27.08.13, 14:17
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju 2:0
31.08 Nürnberg - Augsburg 1:1
31.08 Paide LM - Fc Flora 1:2

30.08

Lahti - KuPs 1
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse X
Marienlyst - Vejle 1
Exeter City - York City 2
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 2

01.09

Minsk - Gomel 1
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

Raitsu
27.08.13, 17:24
5 voor.




29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 5:0
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 1:2
31.08 Paide LM - Fc Flora 0:2


30.08


Lahti - KuPs 1
Seinajoki JK - Ilves x
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1


31.08


Motherwell - Kilmarnock x
Mechelen - Lierse 1
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City x
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty x


01.09


Minsk - Gomel 1
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 1
Norrköping - Syrianska FC x
Chicago - Houston Dynamo 1

salajane33
28.08.13, 16:25
5 voor.




29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 2:0
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 0:0
31.08 Paide LM - Fc Flora 1:2


30.08


Lahti - KuPs x
Seinajoki JK - AC Oulu 1
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre x
CSKA Moskva - Amkar Perm 1


31.08


Motherwell - Kilmarnock x
Mechelen - Lierse 1
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City x
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE x
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 1


01.09


Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

Bart
28.08.13, 18:47
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju 4:1
31.08 Nürnberg - Augsburg 1:2
31.08 Paide LM - Fc Flora 1:3

30.08

Lahti - KuPs 1
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal x
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse 2
Marienlyst - Vejle 1
Exeter City - York City 2
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 2

01.09

Minsk - Gomel 1
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

Meintz
28.08.13, 23:42
5 voor.




29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 3:0
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 1:1
31.08 Paide LM - Fc Flora 0:0


30.08


Lahti - KuPs 2
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 2
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1


31.08


Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse 2
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City x
TPS - Jyvaskyla JK x
KooTeePee -Kajaani x
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest x
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 1


01.09


Minsk - Gomel x
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo x

kodukaitsja
29.08.13, 14:35
5 voor.

29.08
Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 4:0

30.08
Lahti - KuPs 2
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal x
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 2
CSKA Moskva - Amkar Perm x

31.08
Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 1:1
Paide LM - FC Flora (täpne skoor) 0:2
Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse x
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City 1
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 2
Diosgyör - Ujpest x
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty x

01.09

Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo x

optiums
29.08.13, 15:02
5 voor.

29.08
Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 5:0

30.08
Lahti - KuPs 2
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal x
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 2
CSKA Moskva - Amkar Perm x

31.08
Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 1:1
Paide LM - FC Flora (täpne skoor) 0:2
Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse x
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City 1
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 2
Diosgyör - Ujpest x
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty x

01.09

Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo x

Karla
29.08.13, 15:56
5 voor.

29.08
Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) 3-0

30.08
Lahti - KuPs x
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 2
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08
Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 1:2
Paide LM - FC Flora (täpne skoor) 1:2
Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse 2
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City 1
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest x
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 2

01.09

Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC x
Chicago - Houston Dynamo 1

imgoinghome
29.08.13, 16:18
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju 4:0
31.08 Nürnberg - Augsburg 1:1
31.08 Paide LM - Fc Flora 0:3

30.08

Lahti - KuPs 1
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal x
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse X
Marienlyst - Vejle 1
Exeter City - York City 2
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 2

01.09

Minsk - Gomel x
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

nike
29.08.13, 18:41
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (3:1)
31.08 Nürnberg - Augsburg (1:2)
31.08 Paide LM - Fc Flora 0:2

30.08

Lahti - KuPs X
Seinajoki JK - Ilves 1
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre X
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse X
Marienlyst - Vejle X
Exeter City - York City X
TPS - Jyvaskyla JK X
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 2

01.09

Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimtc2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

kemal1
30.08.13, 12:47
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor) -
31.08 Nürnberg - Augsburg (täpne skoor) 1:3
31.08 Paide LM - Fc Flora 1:2

30.08

Lahti - KuPs 1
Seinajoki JK - Ilves 2
Brann - Sogndal 1
Lechia Gdansk - Gornik Zabre 1
CSKA Moskva - Amkar Perm 1

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse x
Marienlyst - Vejle x
Exeter City - York City 1
TPS - Jyvaskyla JK 1
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE 1
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty 2

01.09

Minsk - Gomel 1
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt x
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo 1

optiums
30.08.13, 13:21
Budukas, loe ikka punktid ka kokku, kui sellise ameti endale valisid.

budu
31.08.13, 10:40
5 voor.


29.08 Dnipro - Nõmme Kalju (täpne skoor)
31.08 Nürnberg - Augsburg 1-1
31.08 Paide LM - Fc Flora 2-1

30.08

Lahti - KuPs
Seinajoki JK - Ilves
Brann - Sogndal
Lechia Gdansk - Gornik Zabre
CSKA Moskva - Amkar Perm

31.08

Motherwell - Kilmarnock 1
Mechelen - Lierse x
Marienlyst - Vejle 2
Exeter City - York City x
TPS - Jyvaskyla JK x
KooTeePee -Kajaani 1
Györ ETO - Paksi SE x
Diosgyör - Ujpest 2
Cracovia Krakow - Legia Warszawa 2
Sevastopol - Karpaty x

01.09

Minsk - Gomel 2
Jaro - HJK 2
Elverum - Bodo/Glimt 2
Norrköping - Syrianska FC 1
Chicago - Houston Dynamo x

budu
02.09.13, 11:32
Panen üles siis lõpuks 3 vooru tabeli. Vooru võit läks jagamisele -RoMaRio-, MartinEst ja Umbadapopp-i vahel. Uued tulijad tabelis on Jürks ja Raitsu!

1. difender 36(9)
2. -RoMaRio- 35(11)
3-4. Tofoa 34(10)
3-4. Salajane33 34(7)
5-7. Bart 33(9)
5-7. optimus 33(7)
5-7. kodukaitsja 33(10)
8-10. kemal1 32(6)
8-10. Karla 32(7)
8-10. eika 32(8)
8-10. jalkafriik 32(8)
11. xrip55 30(8)
12. imgoinghome 28(8)
13. budulojus 25(-)
14. Meintz 24(6)
15. arx20 22(5)
16. MartinEST 21(11)
17. nike 20(9)
18. umbadapopp 19(11)
19-20. Aramis 16(-)
19-20. Tanel 16(-)
21. Raitsu 10(10)
22. Jürks 7(7)
23. Marts 2(-)

Senised vooru võitjad: Bart 1,budulojus 1, Salajane33 1, -RoMaRio- 1, umbadapopp 1, MartinEst 1.

budu
02.09.13, 15:52
4 vooru tabel ka kokku pandud. Vooru võitis 16 punktiga omamoodi taktikaga mängiv eika ,kes tõusis ka liidrikohta jagama difenderiga. Keskmiseks summaks tuli 12 punkti. Põrusid seekord kodukaitsja 4punktiga ar20 6p ja hilinenud Karla, kes sai 7 punkti. Ennustuse vedaja ise kahjuks jättis juba teise vooru ennustamata.


1-2. eika 48(16)
1-2. difender 48(12)
3. Tofoa 47(13)
4. -RoMaRio- 46(11)
5. kemal1 44(12)
6-7. optimus 43(10)
6-7. -jalkafriik- 43(11)
8-9. Bart 42(9)
8-9. Salajane33 42(8)
10. xrip55 40(10)
11. Karla 39(7)
12. imgoinghome 38(10)
13. kodukaitsja 37(4)
14. MartinEst 33(12)
15-16. Meintz 32(8)
15-16. nike 32(12)
17. umbadapopp 31(12)
18. arx20 28(6)
19. budulojus 25(-)
20. Raitsu 21(11)
21. Jürks 20(13)
22-23. Aramis 16
22-23. Tanel 16
24. Marts 2


voorvõitjad:Bart, Salajane33, budulojus, -RoMaRio-, umbadapopp, MartinEst, eika.

budu
02.09.13, 16:40
5nda vooru tabel ka nüüd olemas. Vooru võitu jäid jagama Tofoa, -RoMaRio- ja nike 16 punktiga! optimus lihtsalt kopeeris kodukaitsja ennustust ja eika taktika ka veel toimib. Tofoa tõusis ka ainuliidriks!

1. Tofoa 63(16)
2-4. difender 62(14)
2-4. -RoMaRio- 62(16)
2-4. eika 62(14)
5. kemal1 57(13)
6. Bart 56(14)
7-9. optimus 55(12)
7-9. Salajane33 55(13)
7-9. -jalkafriik- 55(12)
10. imgoinghome 53(10)
11. Karla 52(13)
12. xrip55 50(10)
13. kodukaitsja 49(12)
14. nike 48(16)
15. Meintz 45(13)
16. budulojus 34(9)
17. MartinEst 33(-)
18-19. umbadapopp 31(-)
18-19. Raitsu 31(10)
20. arx20 28(-)
21. Jürks 20(-)
22-23. Aramis 16
22-23. Tanel 16
24. Marts 2

optiums
02.09.13, 17:56
Kui tähelepanelik sa oled, kopeerin jah, kuigi siiski mitte päris täpselt teiste vastuseid, sest kes viitsib neid seal parandama hakata, vahet pole, nagunii pole teada, kes võidab. :D

budu
02.09.13, 18:41
Paluks ennustuse järjekorda mitte muuta! seekordne voor siis nati kesise valikuga


6.voor

06.09 Eesti - Holland (täpne skoor)
10.09 Ungari - Eesti (täpne skoor)
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (täpne skoor)

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport
07.09 York City - AFC Wimbledon
07.09 Pärnu LM - Fc Elva
07.09 Vejle - Silkeborg
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee
08.09 Hodd - Bodo/Glimt
08.09 Seattle Sounders - Chicago
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm)
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga)
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised)



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised?
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku?

eika
02.09.13, 18:53
6.voor

06.09 Eesti - Holland 0:2
10.09 Ungari - Eesti 1:1
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2:0

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 2
ja muidu kõik koduvõidud

Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 3
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 12

difender
02.09.13, 19:02
6.voor

06.09 Eesti - Holland (täpne skoor) 1-1
10.09 Ungari - Eesti (täpne skoor) 2-0
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (täpne skoor) 2-0

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 x
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 1
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee x
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 2
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) x
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 1
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 1



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 5
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 8

Tofoa
02.09.13, 20:10
6.voor

06.09 Eesti - Holland 0:3
10.09 Ungari - Eesti 2:1
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2:1

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 1
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 1
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 1
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee 2
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 1
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) 1
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 2
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 3
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 10

imgoinghome
02.09.13, 20:15
6.voor

06.09 Eesti - Holland (täpne skoor) 0-3
10.09 Ungari - Eesti (täpne skoor) 3-0
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (täpne skoor) 2-0

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 1
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 1
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee x
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 2
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) x
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 1
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) x



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 0
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 15

Raitsu
03.09.13, 01:20
6.voor

06.09 Eesti - Holland (täpne skoor) 0-2
10.09 Ungari - Eesti (täpne skoor) 1-1
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (täpne skoor) 2-1

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 x
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport x
07.09 York City - AFC Wimbledon 2
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee 1
08.09 Hodd - Bodo/Glimt x
08.09 Seattle Sounders - Chicago 1
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) x
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 2
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) x



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 4
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 11

-RoMaRiO-
03.09.13, 01:37
6. voor


06.09 Eesti - Holland 0:2
10.09 Ungari - Eesti 1:1
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2:1

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 1
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 1
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee X
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 1
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) 2
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 2
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 3
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 9

budu
03.09.13, 13:46
6. voor


06.09 Eesti - Holland 1.2
10.09 Ungari - Eesti 1:2
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2:0

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 1
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 2
07.09 Pärnu LM - Fc Elva x
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee 2
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago x
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) 2
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 2
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 5
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 8

xrip55
03.09.13, 14:27
6.voor

06.09 Eesti - Holland (täpne skoor) 1-4
10.09 Ungari - Eesti (täpne skoor) 1-2
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (täpne skoor) 1-1

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 2
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon x
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee 2
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 2
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) x
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 1
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 5
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 10

Bart
03.09.13, 20:28
6.voor

06.09 Eesti - Holland 2-1
10.09 Ungari - Eesti 0-1
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2-1

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 2
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 1
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee 2
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 2
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) 2
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 1
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 4
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 11

salajane33
03.09.13, 20:46
6.voor

06.09 Eesti - Holland 1:2
10.09 Ungari - Eesti 0:0
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 3:0

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 x
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 2
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee x
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 1
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) 2
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 2
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 3
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 10

MartinEST
03.09.13, 20:57
6.voor

06.09 Eesti - Holland 1:2
10.09 Ungari - Eesti 1:1
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2:0

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 1
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 1
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg x
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee x
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 1
08.09 Seattle Sounders - Chicago 1
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) x
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 2
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 4
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 12

Brick
04.09.13, 00:35
6.voor

06.09 Eesti - Holland 0:4
10.09 Ungari - Eesti 3:0
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2:1

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 2
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 1
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon 1
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 1
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee x
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 1
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) 1
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 2
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 2



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 2
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 13

kemal1
06.09.13, 07:47
6.voor

06.09 Eesti - Holland (täpne skoor) 1-1
10.09 Ungari - Eesti (täpne skoor) 1-0
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (täpne skoor) 2-0

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 -
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 x
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport 1
07.09 York City - AFC Wimbledon x
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg 2
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee 2
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago x
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) 2
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) 1
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) 1



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 5
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 11

nike
06.09.13, 19:07
6.voor

06.09 Eesti - Holland (1:2)
10.09 Ungari - Eesti (1:1)
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (2:0)

05.09 Eesti U19 - Inglismaa U19 -
06.09 Bulgaaria U21 - Eesti U21 1
07.09 Turnhout(Dmitrjev) - Berchem Sport X
07.09 York City - AFC Wimbledon X
07.09 Pärnu LM - Fc Elva 1
07.09 Vejle - Silkeborg X
08.09 PK-35 Vantaa - KooTeePee 2
08.09 Hodd - Bodo/Glimt 2
08.09 Seattle Sounders - Chicago 2
08.09 Utsikten - Sylvia(Joonas Tamm) X
08.09 Põlva Lootos - Fc Flora (Naiste meistriliiga) X
10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) X



Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised?
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku?

optiums
10.09.13, 13:23
6.voor

10.09 Ungari - Eesti (1:1)
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare (2:0)

10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) X

Mitu väravat kokku löövad kõik Eesti koondised? 6
Mitu väravat lüüakse Eesti koondistele kokku? 13

Sai korraks välismaal käidud ja see värk jäi täitmata. Natukene parandavad seisu ehk viimased mängud

kodukaitsja
10.09.13, 16:25
10.09 Ungari - Eesti 0:1
10.09 Tallinna Kalev - Fc Kuressaare 2:1

10.09 Eesti - Wales (naiste koondised) X

Tofoa
10.09.13, 18:17
Budulojus palus sellenädalased ennustused ise üles panna, kuna härra ise on Ungaris koondist toetamas ning ei pääse interneedusele niivõrd hõlpsalt ligi kui mina. Valisin mängud ise ning neid sai siia nimekirja päris palju, loodetavasti ei ole juba homme toimuvad mängud takistuseks teil ennustusel osaleda.

7. voor
aka
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink)
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera)
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov)

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere)
18:30 MYPA - Jaro (Rähn)
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam)
19:30 Horsens - Velje (Saag)

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje)
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov)

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja)
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko)
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera)
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams)
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan)
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste)
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier)
17:00 York City - Mansfield Town (Puri)
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov)
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink)
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar)
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits)
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger)
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa)

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere)
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron)
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm)
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev)
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov)
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko)

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje)
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn)
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam)
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt)
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov)
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts)
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak)

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile?
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks?
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi?

Raitsu
10.09.13, 18:27
7. voor
aka
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 1
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) x
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 1
19:30 Horsens - Velje (Saag) 1

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) 1
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) x
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) x
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) x
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) x
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 1
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) x
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 2
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) x
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) x
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 2
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 1
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) x
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) x

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) x
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 1
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) x
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) x
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 15
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

xrip55
10.09.13, 20:40
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) 2
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 1
19:30 Horsens - Velje (Saag) 2

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) 2
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 1
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 2
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 1
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 2
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 2
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev 2
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 2
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 2
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 2
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 8
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 1




pohh. ma viike ei tunnista :D

kodukaitsja
10.09.13, 21:08
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) x
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) 2
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) x
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 2
19:30 Horsens - Velje (Saag) 1

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) x
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 2
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 2
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) x
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) x
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) x
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) x
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 2
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 1
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) x
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) x

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 1
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 1
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) x
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 7
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

eika
11.09.13, 12:05
LUCKY NUMBER SEVEN

KÕIK KODUVÕIDUD!
Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? mingi 15 äkki
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? mingi 3 äkki
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? mingi 1 äkki

difender
11.09.13, 12:29
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) 1
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 1
19:30 Horsens - Velje (Saag) 2

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) 1
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 2
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 2
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) x
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) x
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) x
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 2
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 2
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 1
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 1
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) x
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 4
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 4
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

kemal1
11.09.13, 13:55
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) 1
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 1
19:30 Horsens - Velje (Saag) x

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) 1
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 1
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 2
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 2
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) x
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) x
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 1
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 2
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 1
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 6
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 1

Bart
11.09.13, 15:28
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) x
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 1
19:30 Horsens - Velje (Saag) 2

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) 1
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 1
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 2
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 2
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) x
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 1
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 2
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 1
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) x
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 5
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 3
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

Tofoa
11.09.13, 16:23
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) 2
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 2
19:30 Horsens - Velje (Saag) 1

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) x
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 2
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 1
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 2
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 2
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) x
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 1
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 1
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 1
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 14
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 5
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

Karla
11.09.13, 16:27
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) 2
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) X
19:30 Horsens - Velje (Saag) 1

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) 2
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 2
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) X
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 1
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 2
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) X
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 2
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 1
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 1
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) X
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 12
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 3
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

Brick
11.09.13, 18:01
LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 2
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) 1
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 1
19:30 Horsens - Velje (Saag) 1

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) x
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 2
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 1
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) x
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 2
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) x
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 2
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 1
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 1
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) x
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 10
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 1
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

budu
13.09.13, 14:45
13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) 1
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 2

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) x
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) x
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 1
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) x
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) x
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) x
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) x
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) x
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) x
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 1
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) x
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko)2

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) x
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 1
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 2
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) x
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile?5
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks?2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 1

MartinEST
13.09.13, 20:40
14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 1
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) x
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 1
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) x
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) x
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm 2
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) x
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 2
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 1
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 1
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 9
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

optiums
13.09.13, 22:58
14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 2
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) X
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 1
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 2
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) X
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 2
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 1
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 1
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) X
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 12
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 3
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

-RoMaRiO-
14.09.13, 00:03
14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 1
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 2
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 1
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 1
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) 2
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 1
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) 2
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) X
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 11
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

salajane33
14.09.13, 03:16
14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) x
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) x
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) 1
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) x
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 1
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) x
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) 1
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) 2
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 2
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) x
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 1

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 2
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) x
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 2
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 13
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 2
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0

budu
16.09.13, 16:24
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor)
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor)
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor)

19.09
Lazio - Legia Warszaw
Hobro - Vejle/Kolding

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel
Slavia - Dnepr Mogilev
Turnhout - Sprimont-Comblain
Chengdu Blades - Yanbian
Wycombe - York City
Jaro - Mariehamn

22.09
Vitesse - PEC Zwolle
Dundee United - Motherwell
KuPs - Rovaniemi
KooTeePee - Seinajoki JK
Ferencvaros - Ujpest
Györ ETO - Debrecen
Start - Sogndal
Strommen - Bodo/Glimt
Kuban - Amkar Perm
Norrköping - Malmö FF
Dinamo Kiiev - Karpaty
Columbus - Chicago

Mitu väravat löövad meie omad?

xrip55
16.09.13, 17:57
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 2-2
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 1-1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 2-1

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 2

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 2
Slavia - Dnepr Mogilev 1
Turnhout - Sprimont-Comblain 2
Chengdu Blades - Yanbian x
Wycombe - York City 2
Jaro - Mariehamn 1

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 2
Györ ETO - Debrecen x
Start - Sogndal 1
Strommen - Bodo/Glimt 1
Kuban - Amkar Perm 2
Norrköping - Malmö FF 1
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 4

-RoMaRiO-
16.09.13, 18:18
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans 1:2
21.09 Hannover 96 - Augsburg 1:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre 3:1

19.09
Lazio - Legia Warszaw X
Hobro - Vejle/Kolding 1

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 1
Slavia - Dnepr Mogilev 2
Turnhout - Sprimont-Comblain 1
Chengdu Blades - Yanbian 1
Wycombe - York City 1
Jaro - Mariehamn 1

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen X
Start - Sogndal 1
Strommen - Bodo/Glimt 1
Kuban - Amkar Perm X
Norrköping - Malmö FF 1
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 1

Mitu väravat löövad meie omad? 2

difender
17.09.13, 11:38
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 2-0
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 2-0
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 2-1

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 2

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel x
Slavia - Dnepr Mogilev x
Turnhout - Sprimont-Comblain 1
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City 2
Jaro - Mariehamn 1

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK x
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen 2
Start - Sogndal x
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm 1
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 1

Mitu väravat löövad meie omad? 3

Tofoa
17.09.13, 13:56
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans 2:1
21.09 Hannover 96 - Augsburg 2:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre 3:1

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 1

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 2
Slavia - Dnepr Mogilev 2
Turnhout - Sprimont-Comblain 2
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City 1
Jaro - Mariehamn 2

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen 2
Start - Sogndal 1
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm 1
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 4

eika
17.09.13, 14:37
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans 2:1
21.09 Hannover 96 - Augsburg 2:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre 2:1

Muidu kõik koduvõidud

Mitu väravat löövad meie omad? 5

budu
17.09.13, 19:57
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans 2-1
21.09 Hannover 96 - Augsburg 0-2
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre 1-1

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 2

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel x
Slavia - Dnepr Mogilev x
Turnhout - Sprimont-Comblain 1
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City x
Jaro - Mariehamn 2

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 1
KuPs - Rovaniemi x
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen 2
Start - Sogndal x
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm x
Norrköping - Malmö FF x
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 5

kodukaitsja
18.09.13, 17:13
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 1:1
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 2:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 2:1

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 1

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 2
Slavia - Dnepr Mogilev x
Turnhout - Sprimont-Comblain 1
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City 1
Jaro - Mariehamn x

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 2
Dundee United - Motherwell x
KuPs - Rovaniemi x
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen 2
Start - Sogndal 2
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm 2
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 2

Raitsu
18.09.13, 18:32
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 0:2
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 1:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 2:1

19.09
Lazio - Legia Warszaw x
Hobro - Vejle/Kolding 1

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 1
Slavia - Dnepr Mogilev 1
Turnhout - Sprimont-Comblain x
Chengdu Blades - Yanbian 1
Wycombe - York City 2
Jaro - Mariehamn x

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK x
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen x
Start - Sogndal 2
Strommen - Bodo/Glimt 1
Kuban - Amkar Perm 2
Norrköping - Malmö FF x
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 2

Brick
19.09.13, 17:20
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 2:0
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 2:0
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 3:1

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 1

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 1
Slavia - Dnepr Mogilev 2
Turnhout - Sprimont-Comblain x
Chengdu Blades - Yanbian 1
Wycombe - York City x
Jaro - Mariehamn 1

22.09
Vitesse - PEC Zwolle x
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 1
Ferencvaros - Ujpest x
Györ ETO - Debrecen 2
Start - Sogndal 2
Strommen - Bodo/Glimt 1
Kuban - Amkar Perm 1
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 3

salajane33
19.09.13, 17:37
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 1:1
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 1:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 2:0
19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 2

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 2
Slavia - Dnepr Mogilev 2
Turnhout - Sprimont-Comblain 2
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City 1
Jaro - Mariehamn x

22.09
Vitesse - PEC Zwolle x
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen x
Start - Sogndal x
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm 1
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty x
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 4

Bart
19.09.13, 19:31
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 2:0
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 1:3
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 2:0

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 2

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 2
Slavia - Dnepr Mogilev 2
Turnhout - Sprimont-Comblain 2
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City 2
Jaro - Mariehamn 2

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen 2
Start - Sogndal x
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm 2
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 2

budu
19.09.13, 19:31
tabelid uue nädala alguses!

Karla
21.09.13, 00:19
8. voor

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 1:1
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 1:2
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 3:1


21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 2
Slavia - Dnepr Mogilev x
Turnhout - Sprimont-Comblain 2
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City x
Jaro - Mariehamn 2

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK x
Ferencvaros - Ujpest 2
Györ ETO - Debrecen 1
Start - Sogndal 1
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm x
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 1

kemal1
21.09.13, 11:47
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 2-2
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 1-1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 3-1

19.09
Lazio - Legia Warszaw -
Hobro - Vejle/Kolding -

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 1
Slavia - Dnepr Mogilev x
Turnhout - Sprimont-Comblain 2
Chengdu Blades - Yanbian 1
Wycombe - York City 1
Jaro - Mariehamn 1

22.09
Vitesse - PEC Zwolle x
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 1
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen x
Start - Sogndal 1
Strommen - Bodo/Glimt x
Kuban - Amkar Perm 1
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty x
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 2

MartinEST
21.09.13, 12:02
8 voor.

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans (täpne skoor) 1:2
21.09 Hannover 96 - Augsburg(täpne skoor) 1:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre (täpne skoor) 2:1

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 2
Slavia - Dnepr Mogilev 2
Turnhout - Sprimont-Comblain 1
Chengdu Blades - Yanbian 2
Wycombe - York City x
Jaro - Mariehamn x

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 2
Dundee United - Motherwell 2
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen 2
Start - Sogndal x
Strommen - Bodo/Glimt 2
Kuban - Amkar Perm 2
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty x
Columbus - Chicago 2

Mitu väravat löövad meie omad? 3

budu
24.09.13, 14:49
6nda voor tabel ka siis ülesse!

1.Tofoa 70(7)
2.difender 69(7)
3-4.-RoMaRio- 68(6)
3-4.eika 68(6)
5.Salajane33 63(8)
6-7.kemal1 62(5)
6-7.-Jalkafriik- 62(7)
8.Bart 60(4)
9.imgoinhome 58(5)
10.optimus 56(1)
11.xrip55 54(4)
12-13.Karla 52(-)
12-13.nike 52(4)
14.kodukaitsja 50(1)
15.Meintz 45
16-17.MartinEST 41(8)
16-17.Raitsu 41(10)
18.budulojus 39(5)
19.umbapopp 31
20.arx20 28
21.Jürks 20
22-23.Aramis 16
22-23.Tanel 16
24.Marts 2

voorvõitjad:Bart, Salajane33, budulojus, -RoMaRio-(2), umbadapopp, MartinEst, eika,Tofoa,nike,Raitsu

budu
24.09.13, 16:38
Lisame siis järgmise vooru. Seekordne voor on siis seekord n.ö boonusvoor. Kõikidele mängudele lisada täpne skoor. Kui arvate ära täpse skoori,siis teenite 2 punkti, kui lihtsalt panete võitja täppi,saate 1punkti.

9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor)
Lahti - Jaro(täpne skoor)

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor)
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor)
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor)
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor)
York City - Portsmouth(täpne skoor)
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor)
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor)
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor)
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor)

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor)
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor)
Vejle - Bronshoj(täpne skoor)
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor)
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor)
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor)
KooTeePee - OPS(täpne skoor)
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor)
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor)
Karpaty - Tavriya(täpne skoor)
Chicago - Montreal(täpne skoor)

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz

eika
24.09.13, 16:49
9 .voor

kõik mängud võidab kodumeeskond 2:1

xrip55
24.09.13, 17:29
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor)1-1
Lahti - Jaro(täpne skoor)1-1

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor)3-0
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor)2-0
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor)4-5
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor)2-2
York City - Portsmouth(täpne skoor)1-2
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor)1-1
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor)1-3
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor)1-0
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor)2-0

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor)0-3
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor)0-0
Vejle - Bronshoj(täpne skoor)2-0
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor)3-1
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor)1-1
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor)4-0
KooTeePee - OPS(täpne skoor)2-1
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor)1-3
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor) 1-2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 5-0
Chicago - Montreal(täpne skoor) 3-0

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 3-2

difender
24.09.13, 18:50
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor) 0-0
Lahti - Jaro(täpne skoor) 2-0

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor) 2-0
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor) 1-1
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor) 2-1
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor) 0-3
York City - Portsmouth(täpne skoor) 0-3
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor) 2-1
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor) 0-2
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor) 0-2
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor) 3-1

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor) 1-2
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor) 0-4
Vejle - Bronshoj(täpne skoor) 3-0
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor) 1-1
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor) 0-0
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor) 2-1
KooTeePee - OPS(täpne skoor) 2-0
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor) 3-1
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor) 1-2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 2-0
Chicago - Montreal(täpne skoor) 2-1

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 3-0

Tofoa
26.09.13, 01:23
Budulojuse palvel lõin ka seitsmenda vooru punktid ise kokku.

Õiged tulemused:

LUCKY NUMBER SEVEN

11.09
19:00 Soproni VSE - Györi ETO (Kink) 2
19:00 Kecskemeti TE - Ujpest FC (Ahjupera) 1
20:00 Mezõkövesd-Zsory - Debrecen (Morozov) 2

12.09
02:30 Toronto - Chicago Fire (Lindpere) x
18:30 MYPA - Jaro (Rähn) 1
18:30 Jyväsylän JK - Vaasan Palloseura (Reintam) 2
19:30 Horsens - Velje (Saag) 2

13.09
18:30 Kuopio Palloseura - Turu Palloseura (Purje) x
19:00 Livi Karpatõ - Donetski Šhaktar (Zenjov) 1

14.09
10:30 Chengdu Blades - Shenyang Shenbei (Piiroja) 2
14:45 V. Novgorod - Spartak Moscow (Pareiko) 2
15:00 Ujpest FC - Szomvathelyi Haladas (Ahjupera) x
16:00 SJK - Oulun Palloseura (Kams) 1
16:30 FC Augsburg - Freiburg (Klavan) 1
16:30 Sogndal - Lilleström SK (Teniste) 2
17:00 St. Mirren - Motherwell (Anier) 2
17:00 York City - Mansfield Town (Puri) 2
17:30 Debrecen - Videoton (Morozov) 1
19:30 MTK Hungaria FC - Györi ETO (Kink) 2
20:00 Guingamp - Rodez (Getter Laar) x
20:45 ADO Den Haag - Vitesse (Meerits) x
21:00 Club Brugge KV - Lierse SK (Jääger) 1
21:30 Kielce Korona - Varssavi Legia (Ojamaa) 2

15.09
03:30 Chicago Fire - New England Revolution (Lindpere) 1
11:15 ŽiŽkovi Viktoria - Kraloveci Hradec (Kiidron) 2
17:00 Sylvia - Limhamni Bunkeflo (Tamm) 1
17:00 Permi Amkar - Kaasani Rubin (Vassiljev) x
18:00 Dinamo Minsk - FC Gomel (Sidorenkov) 1
18:00 Brest - Dnepr Mogilev (Kotenko) 2

16.09
18:30 Vaasa Palloseura - Kuopio Palloseura (Purje) 1
18:30 Jaro - Espoo Honka (Rähn) 2
18:30 Rovaniemi Palloseura - Jyväskylän JK (Reintam) x
18:30 FC Viikingit - KooTeePee (Kütt) 1
19:00 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin (Mošnikov) 1
20:00 Elfsborg - IFK Norrköping (Luts) 1
20:00 FK Bodö/Glimt - Hamarkameratene Fotball (Londak) 1

Boonusküsimused:
1. Mitu eestlast pääseb algkoosseisus platsile? 21
2. Mitu eestlast saavad jala valgeks? 1
3. Mitu eestlast teenivad punase kaardi? 0



7. vooru tulemused:

Tofoa 24+1 boonus
-JalkafriiK_ 21+2 boonus
Karla 21+1 boonus
difender 20+1 boonus
Bart 19+1 boonus
optimius 18+1 boonus
kodukaitsja 17+1 boonus
-RoMaRiO- 17+1 boonus
xrip55 17+0 boonus
kemal1 17+0 boonus
salajane33 16+1 boonus
eika 14+0 boonus
MartinEST 13+1 boonus
Raitsu 12+1 boonus
budulojus 9+0 boonus



Üldtabel:

1. Tofoa 70+25=95
2. difender 69+21=90
3. -RoMaRio- 68+18=86
4. -JalkafriiK_ 62+23=85
5. eika 68+14=82
6-7. Salajane33 63+17=80
6-7. Bart 60+20=80
8. kemal1 62+17=79
9. optimus 56+19=75
10. Karla 52+22=74
11. xrip55 54+17=71
12. kodukaitsja 50+18=68
13. imgoinhome 58
14. MartinEST 41+14=55
15. Raitsu 41+13=54
16. nike 52
17. budulojus 39+9=48
18. Meintz 45
19. umbapopp 31
20. arx20 28
21. Jürks 20
22-23. Aramis 16
22-23. Tanel 16
24. Marts 2

Voorvõitjad: Bart, salajane33, budulojus, -RoMaRiO-(2), umbadapopp, MartinEst, eika, Tofoa (2), nike, Raitsu

-RoMaRiO-
26.09.13, 01:36
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor) 1:1
Lahti - Jaro(täpne skoor) 2:1

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor) 3:1
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor) 1:0
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor) 2:1
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor) 1:1
York City - Portsmouth(täpne skoor) 1:2
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor) 2:1
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor) 2:1
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor) 1:3
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor) 3:2

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor) 2:2
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor) 1:3
Vejle - Bronshoj(täpne skoor)
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor) 1:3
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor) 2:1
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor) 1:1
KooTeePee - OPS(täpne skoor) 4:1
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor) 2:0
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor) 1:2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 3:1
Chicago - Montreal(täpne skoor) 2:2

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 1:0


PS! Kas ma millestki ilma jäänud või miks on listis Viikingit - PK-35 mäng?

Bart
26.09.13, 18:29
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach 0:3
Lahti - Jaro 2:0

28.09

Motherwell - Ross County 3:1
Gomel - Neman Grodno 4:0
Dnepr Mogilev - Naftan 1:1
Chengdu Blades - BIT 0:0
York City - Portsmouth 1:3
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev 2:2
TLN Kalev - Tartu Tammeka 1:2
Kecskemetite TE - Györ 1:2
Warsawi Legia - Slask Wroclaw 3:2

29.09

NEC - Vitesse 1:4
Charleroi Fleurus - Turnhout 2:1
Vejle - Bronshoj 4:1
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus 2:0
Viikingit - PK-35 Vantaa 1:2
Seinajoki JK - Haka 2:3
KooTeePee - OPS 3:1
Ujpest - Pecsi MFC 1:0
Anzhi - Amkar Perm 0:1
Karpaty - Tavriya(täpne skoor)
Chicago - Montreal(täpne skoor)

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 3:0

salajane33
26.09.13, 20:37
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach 1:1
Lahti - Jaro 2:1

28.09

Motherwell - Ross County 2:0
Gomel - Neman Grodno 1:0
Dnepr Mogilev - Naftan 1:2
Chengdu Blades - BIT 1:1
York City - Portsmouth 0:0
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev 1:0
TLN Kalev - Tartu Tammeka 1:1
Kecskemetite TE - Györ 2:0
Warsawi Legia - Slask Wroclaw 1:0

29.09

NEC - Vitesse 2:3
Charleroi Fleurus - Turnhout 3:1
Vejle - Bronshoj 2:1
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus 3:1
Viikingit - PK-35 Vantaa 0:2
Seinajoki JK - Haka 0:0
KooTeePee - OPS 2:0
Ujpest - Pecsi MFC 4:2
Anzhi - Amkar Perm 1:2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 2:0
Chicago - Montreal(täpne skoor) 2:1

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 1:1

MartinEST
27.09.13, 00:49
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach 2:1
Lahti - Jaro 1:1

28.09

Motherwell - Ross County 3:1
Gomel - Neman Grodno 1:0
Dnepr Mogilev - Naftan 2:2
Chengdu Blades - BIT 1:0
York City - Portsmouth 1:1
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev 2:1
TLN Kalev - Tartu Tammeka 1:1
Kecskemetite TE - Györ 2:1
Warsawi Legia - Slask Wroclaw 2:1

29.09

NEC - Vitesse 1:2
Charleroi Fleurus - Turnhout 2:1
Vejle - Bronshoj 2:1
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus 2:0
Viikingit - PK-35 Vantaa 1:1
Seinajoki JK - Haka 0:0
KooTeePee - OPS 1:0
Ujpest - Pecsi MFC 2:1
Anzhi - Amkar Perm 2:2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 3:1
Chicago - Montreal(täpne skoor) 3:2

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 1:1

kemal1
27.09.13, 14:01
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor) 2:1
Lahti - Jaro(täpne skoor) 3:1

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor) 3:0
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor) 1:0
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor) 3:2
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor) 1:1
York City - Portsmouth(täpne skoor) 1:4
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor) 2:1
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor) 3:1
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor) 0:2
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor) 3:1

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor) 2:3
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor) 1:1
Vejle - Bronshoj(täpne skoor) 1:0
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor) 2:2
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor) 2:1
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor) 1:2
KooTeePee - OPS(täpne skoor) 3:1
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor) 1:0
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor) 2:2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 1:0
Chicago - Montreal(täpne skoor) 2:2

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 2:0

Brick
27.09.13, 14:13
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor) 0:2
Lahti - Jaro(täpne skoor) 2:1

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor) 3:1
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor) 2:0
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor) 2:1
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor) 2:1
York City - Portsmouth(täpne skoor) 1:1
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor) 2:1
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor) 2:1
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor) 1:2
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor) 2:0

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor) 1:2
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor) 1:3
Vejle - Bronshoj(täpne skoor) 2:0
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor) 1:3
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor) 2:1
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor) 2:1
KooTeePee - OPS(täpne skoor) 3:1
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor) 2:0
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor) 1:1
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 2:1
Chicago - Montreal(täpne skoor) 2:1

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 1:0

Tofoa
27.09.13, 14:15
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor) 1:2
Lahti - Jaro(täpne skoor) 2:1

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor) 2:1
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor) 2:1
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor) 2:1
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor) 2:1
York City - Portsmouth(täpne skoor) 1:2
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor) 2:1
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor) 1:2
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor) 1:2
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor) 2:1

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor) 1:2
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor) 1:1
Vejle - Bronshoj(täpne skoor) 2:1
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor) 2:1
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor) 1:1
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor) 2:1
KooTeePee - OPS(täpne skoor) 2:1
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor) 2:1
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor) 2:1
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 2:1
Chicago - Montreal(täpne skoor) 2:1

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 2:1

Karla
27.09.13, 20:05
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor) 2:1
Lahti - Jaro(täpne skoor) 2:1

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor) 2:0
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor) 3:2
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor) 1:0
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor) 0:1
York City - Portsmouth(täpne skoor) 1:2
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor) 2:1
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor) 2:2
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor) 1:3
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor) 3:1

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor) 1:3
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor) 2:2
Vejle - Bronshoj(täpne skoor) 2:0
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor) 2:1
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor) 2:1
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor) 2:1
KooTeePee - OPS(täpne skoor) 4:1
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor) 2:1
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor) 1:2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor) 2:1
Chicago - Montreal(täpne skoor) 2:1

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 2:1

budu
28.09.13, 10:42
9 .voor

27.09

Augsburg - Mönchengladbach(täpne skoor)-
Lahti - Jaro(täpne skoor)-

28.09

Motherwell - Ross County(täpne skoor)2-2
Gomel - Neman Grodno(täpne skoor)2-0
Dnepr Mogilev - Naftan(täpne skoor)1-2
Chengdu Blades - BIT(täpne skoor)1-1
York City - Portsmouth(täpne skoor) 1-0
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev(täpne skoor)1-2
TLN Kalev - Tartu Tammeka(täpne skoor)2-2
Kecskemetite TE - Györ(täpne skoor)1-1
Warsawi Legia - Slask Wroclaw(täpne skoor)3-0

29.09

NEC - Vitesse(täpne skoor)1-1
Charleroi Fleurus - Turnhout(täpne skoor)1-2
Vejle - Bronshoj(täpne skoor)0-0
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus(täpne skoor)1-2
Viikingit - PK-35 Vantaa(täpne skoor)1-3
Seinajoki JK - Haka(täpne skoor)1-1
KooTeePee - OPS(täpne skoor)2-1
Ujpest - Pecsi MFC(täpne skoor)3-0
Anzhi - Amkar Perm(täpne skoor)1-2
Karpaty - Tavriya(täpne skoor)2-0
Chicago - Montreal(täpne skoor)1-1

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 1-0

budu
30.09.13, 20:41
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor)
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor)
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor)
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor)

4.10

Debrecen - Paksi SE
Volga - Amkar


5.10

Schalke 04 - Augsburg
Chongqing - Chengdu Blades
Torquay - York City
Nõmme Kalju - FC Flora
Sillamäe Kalev - FC Levadia
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng)
Inter - Jyvaskyla JK
Ilves - KooTeePee
Haka - Viikingit
Györ ETO - Papa
Pogon Szczecin - Gornik Zabre
Norrköping - Kalmar
Metalurch Zaporizhya - Karpaty
DC United - Chicago
Lierse - Mons

6.10

Vitesse - Feyernoord
Turnhout - Diegem Sport
Vejle - Hvidovre
Honka - KuPs
Videoton - Ujpest

difender
30.09.13, 21:31
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) 2-0
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor) 3-0
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 0-2
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 2-1

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar x


5.10

Schalke 04 - Augsburg x
Chongqing - Chengdu Blades 2
Torquay - York City 2
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia x
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 1
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee x
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre x
Norrköping - Kalmar 2
Metalurch Zaporizhya - Karpaty x
DC United - Chicago 2
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord x
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 1
Videoton - Ujpest x

xrip55
30.09.13, 21:57
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) 2-0
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor) 3-2
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 0-1
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 2-2

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar 2


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 2
Torquay - York City 2
Nõmme Kalju - FC Flora 2
Sillamäe Kalev - FC Levadia 2
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 1
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre x
Norrköping - Kalmar 1
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 2
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 2
Turnhout - Diegem Sport 2
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 1
Videoton - Ujpest 2

eika
30.09.13, 22:14
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon 1:1
5.10 Cetic - Motherwell 2:0
5.10 JIPPO - Seinajoki JK 2:0
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik 1:1

ja muidu...jup...arvasid õigesti, kõik koduvõidud

-RoMaRiO-
01.10.13, 00:31
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) 3:1
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor) 2:1
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 1:3
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 3:2

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar x


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 1
Torquay - York City 1
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia 1
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 1
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre x
Norrköping - Kalmar x
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 1
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 2
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 1
Videoton - Ujpest 2

budu
02.10.13, 10:29
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor)2-0
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor)1-1
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor)0-3
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor)2-1

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar x


5.10

Schalke 04 - Augsburg x
Chongqing - Chengdu Blades 2
Torquay - York City 2
Nõmme Kalju - FC Flora 2
Sillamäe Kalev - FC Levadia 2
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng)2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 2
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa x
Pogon Szczecin - Gornik Zabre 2
Norrköping - Kalmar x
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 1
Lierse - Mons x

6.10

Vitesse - Feyernoord 2
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 2
Videoton - Ujpest 2

Bart
02.10.13, 11:59
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor)1-0
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor)2-1
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor)0-2
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor)2-0

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar 2


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 2
Torquay - York City 2
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia 1
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng)2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 2
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre 2
Norrköping - Kalmar 2
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 1
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 2
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 2
Videoton - Ujpest 2

kemal1
03.10.13, 12:44
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) 4:0
5.10 Celtic - Motherwell(täpne skoor) 2:1
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 2:2
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 3:2

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar 2


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades x
Torquay - York City 2
Nõmme Kalju - FC Flora x
Sillamäe Kalev - FC Levadia x
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 2
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre 2
Norrköping - Kalmar 1
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago x
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 2
Turnhout - Diegem Sport 2
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 1
Videoton - Ujpest 1

Tofoa
03.10.13, 18:28
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) 2:1
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor) 2:1
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 1:2
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 2:1

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar 1


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 1
Torquay - York City 1
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia 2
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 1
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre 1
Norrköping - Kalmar 1
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 2
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 1
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 1
Videoton - Ujpest 1

Brick
03.10.13, 18:56
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) 3:0
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor) 3:0
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 1:2
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 3:2

4.10

Debrecen - Paksi SE 1
Volga - Amkar x


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 1
Torquay - York City 1
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia 1
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 1
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre 1
Norrköping - Kalmar x
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 1
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord x
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs x
Videoton - Ujpest 2

salajane33
03.10.13, 20:53
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) 1:1
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor) 2:1
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 0:2
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 4:2

4.10

Debrecen - Paksi SE x
Volga - Amkar 2


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 2
Torquay - York City 1
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia 2
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 2
Ilves - KooTeePee x
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre x
Norrköping - Kalmar 2
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 2
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 1
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs 1
Videoton - Ujpest 1

MartinEST
05.10.13, 00:01
5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 2
Torquay - York City 1
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia 2
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee x
Haka - Viikingit 1
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre x
Norrköping - Kalmar x
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago 2
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 1
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre x
Honka - KuPs 1
Videoton - Ujpest 1

Karla
05.10.13, 00:23
10 voor

3.10 Legia Warszaw - Apollon(täpne skoor) -
5.10 Cetic - Motherwell(täpne skoor) 2:1
5.10 JIPPO - Seinajoki JK(täpne skoor) 1:3
6.10 Rakvere Tarvas - Viljandi Tulevik(täpne skoor) 2:1

4.10

Debrecen - Paksi SE -
Volga - Amkar -


5.10

Schalke 04 - Augsburg 1
Chongqing - Chengdu Blades 2
Torquay - York City x
Nõmme Kalju - FC Flora 1
Sillamäe Kalev - FC Levadia 2
FC Kuressaare - Paide LM (karikamäng) 2
Inter - Jyvaskyla JK 1
Ilves - KooTeePee 1
Haka - Viikingit x
Györ ETO - Papa 1
Pogon Szczecin - Gornik Zabre 2
Norrköping - Kalmar 2
Metalurch Zaporizhya - Karpaty 2
DC United - Chicago x
Lierse - Mons 1

6.10

Vitesse - Feyernoord 1
Turnhout - Diegem Sport 1
Vejle - Hvidovre 1
Honka - KuPs x
Videoton - Ujpest 2

budu
08.10.13, 17:39
11 voor tuleb n.ö minuvoor!

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja)
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor)
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja)
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor)
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor)
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor)
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja)

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele?
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes?
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku)

difender
08.10.13, 19:38
11 voor tuleb n.ö minuvoor!

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja) 1:0 Ojamaa
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor) 0:2
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja) 2:1 Elari Valmas
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor) 3:0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor) 2:0
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor) 1:1
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja) 2:1 Vassiljev

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 4
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 2
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 7

eika
08.10.13, 19:40
küsimused on liiga keeruliseks läinud.

11 voor

11.10 Eesti - Türgi 0:2 ja Hakan Sükür
12.10 Oosterwijk - Turnhout 2:1
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev 2:1 ja Kägö
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 5:0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim 2:1
13.10 Dallas - Chicago 2:1
15.10 Rumeenia - Eesti 2:1 ja Hagi

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 9
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 1
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 9

Bart
08.10.13, 20:42
11 voor

11.10 Eesti - Türgi 2:1 Zenjov
12.10 Oosterwijk - Turnhout 1:0
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev 0:0
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 4:0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim 2:1
13.10 Dallas - Chicago 1:3
15.10 Rumeenia - Eesti 4:1 Vassiljev

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 6
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 4
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 11

-RoMaRiO-
09.10.13, 01:53
11 voor

11.10 Eesti - Türgi 1:2 Burak Yilmaz
12.10 Oosterwijk - Turnhout 1:2
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev 1:2 Aladin Sisic
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 2:0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim 2:1
13.10 Dallas - Chicago 1:2
15.10 Rumeenia - Eesti 3:1 Ciprian Marica

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 7
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 2
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 13

xrip55
09.10.13, 10:16
11 voor

11.10 Eesti - Türgi 1-2 Vunk
12.10 Oosterwijk - Turnhout 2-2
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev 0-4 Šišić
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 2-0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim 1-0
13.10 Dallas - Chicago 0-3
15.10 Rumeenia - Eesti 0-0

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele?
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes?
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku)

xrip55
09.10.13, 10:17
11 voor

11.10 Eesti - Türgi 1-2 Vunk
12.10 Oosterwijk - Turnhout 2-2
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev 0-4 Šišić
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 2-0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim 1-0
13.10 Dallas - Chicago 0-3
15.10 Rumeenia - Eesti 0-0

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 4
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 1
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?18



Ei leidnud muuda nuppu üles.

Tofoa
10.10.13, 00:51
11 voor tuleb n.ö minuvoor!

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Burak Yilmaz
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor) 2:1
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Mütt
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor) 4:1
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor) 3:0
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor) 1:2
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Marica

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 9
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 2
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 12

kemal1
10.10.13, 01:39
11 voor

11.10 Eesti - Türgi 2-1 Vassiljev
12.10 Oosterwijk - Turnhout 2-2
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev 1-3 Tripkovic
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 5-1
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim 1-0
13.10 Dallas - Chicago 0-3
15.10 Rumeenia - Eesti 3-1

Mitu väravat kokku lüüakse kolmes koondise mängus eestlastele? 9
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 4
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 13

kemal1
10.10.13, 01:44
sry 1 asi ununes, Rumeenia - Eesti väravalööjana pakuks Torje

budu
10.10.13, 19:24
11 voor tuleb n.ö minuvoor!

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja) 1:1 Vassiljev
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor) 2:2
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:3 Aladin
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor) 3-0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor) 3:0
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor) 1-1
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Kink

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 5
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 3
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 9

salajane33
10.10.13, 21:53
11 voor tuleb n.ö minuvoor!

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja) 2:2 Vassiljev
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor) 0:2
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja) 0:2 Tripkovic
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor) 4-1
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor) 2:0
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor) 1-2
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:1 Marica

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 7
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 3
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 11

Brick
11.10.13, 01:21
11 voor

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Burak Yilmaz
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor) 3:1
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Tripkovic
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor) 5:0
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor) 3:0
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor) 1:2
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja) 3:0 Maxim

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 10
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 1
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 9

MartinEST
11.10.13, 01:26
11 voor tuleb n.ö minuvoor!

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja) 2:1 Zenjov
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor) 0:1
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Šišic
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor) 3-1
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor) 1:0
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor) 2-2
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:1 Vassiljev

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 8
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 4
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 11

Karla
11.10.13, 20:42
11 voor

11.10 Eesti - Türgi(täpne skoor ja üks väravalööja) 2:1 Burak Yilmaz
12.10 Oosterwijk - Turnhout(täpne skoor) 2:1
12.10 FC Kuressaare - Tallinna Kalev (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:2 Mööl
12.10 Venemaa U19 - Eesti U19 (täpne skoor) 4:1
13.10 Bodo/Glimt - Ranheim (täpne skoor) 2:0
13.10 Dallas - Chicago (täpne skoor) 2:2
15.10 Rumeenia - Eesti (täpne skoor ja üks väravalööja) 1:1 Vassiljev

Mitu väravat kokku lüükase kolmes koondise mängus eestlastele? 7
Mitu väravat lööva meie koondised neis mängudes? 5
Mitu kollast kaarti koondise mängudes kokku jagatakse?(nii meie kui vastaste omad kokku) 13

budu
14.10.13, 22:05
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw

19.10

Heerenveen - Vitesse
Motherwell - Heart of Midlothian FC
Turnhout - Patro Eisden
Newport - York City
Levadia - Fc Flora
Paide LM - Tammeka
Trans - Kalju
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk

20.10

Augsburg - Wolfsburg
Gomel - BATE
Vejle - Bronshoj
Levadia II - Flora II
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas
KuPs - Inter Turku
Jyvaskyla JK - Helsinki JK
Ujpest - Györ
Kristiansund - Bodo/Glimt
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Volga - Rubin Kazan
Chicago - Toronto

21.10

Lokomotiiv - Amkar

see voor valib iga ennustaja iseseisvalt 3 mängu ja märgib ära täpse skoori!

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks?

difender
15.10.13, 13:57
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1

19.10

Heerenveen - Vitesse 1
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1 (2:0)
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City 2
Levadia - Fc Flora 1
Paide LM - Tammeka 1
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 1

20.10

Augsburg - Wolfsburg 1 (2:1)
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas x
KuPs - Inter Turku 1
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 1
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 (3:0)
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 1

see voor valib iga ennustaja iseseisvalt 3 mängu ja märgib ära täpse skoori!

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 4

eika
15.10.13, 14:00
12 voor

Kõik koduvõidud


see voor valib iga ennustaja iseseisvalt 3 mängu ja märgib ära täpse skoori!

Levadia - Fc Flora 2:0
Paide LM - Tammeka 2:0
Trans - Kalju 1:3

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 3

xrip55
15.10.13, 15:12
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1 (2:0)

19.10

Heerenveen - Vitesse 2
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1
Turnhout - Patro Eisden 2
Newport - York City 2
Levadia - Fc Flora 1
Paide LM - Tammeka x (2-2)
Trans - Kalju 2 (0-3)
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 2

20.10

Augsburg - Wolfsburg 2
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku 2
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt 1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 2

see voor valib iga ennustaja iseseisvalt 3 mängu ja märgib ära täpse skoori!

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 5

-RoMaRiO-
15.10.13, 16:21
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1

19.10

Heerenveen - Vitesse 1
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City 1
Levadia - Fc Flora x
Paide LM - Tammeka 1
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 2 (1:3)

20.10

Augsburg - Wolfsburg x
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku 1 (1:0)
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 1 (2:0)

see voor valib iga ennustaja iseseisvalt 3 mängu ja märgib ära täpse skoori!

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 2

budu
17.10.13, 11:47
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1-0

19.10

Heerenveen - Vitesse x
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City x
Levadia - Fc Flora 2-1
Paide LM - Tammeka x
Trans - Kalju x
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 1-1

20.10

Augsburg - Wolfsburg 1
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 1
KuPs - Inter Turku 2
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 1
Kristiansund - Bodo/Glimt x
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 2

see voor valib iga ennustaja iseseisvalt 3 mängu ja märgib ära täpse skoori!

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 1

Brick
17.10.13, 14:15
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1

19.10

Heerenveen - Vitesse x
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1 (2:0)
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City 1
Levadia - Fc Flora 1
Paide LM - Tammeka 1
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 2

20.10

Augsburg - Wolfsburg x (1:1)
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II x
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku 1
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 (2:0)
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 1

see voor valib iga ennustaja iseseisvalt 3 mängu ja märgib ära täpse skoori!

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 2

kemal1
17.10.13, 23:22
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw x

19.10

Heerenveen - Vitesse 1
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City x
Levadia - Fc Flora 1 (2:1)
Paide LM - Tammeka 1
Trans - Kalju x
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk x

20.10

Augsburg - Wolfsburg 2
Gomel - BATE 2 (1:3)
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 1
KuPs - Inter Turku 2
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto x (2:2)

21.10

Lokomotiiv - Amkar 1


Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 1

Tofoa
18.10.13, 14:38
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1 (2:1)

19.10

Heerenveen - Vitesse 1 (2:1)
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1 (3:1)
Turnhout - Patro Eisden 2
Newport - York City 1
Levadia - Fc Flora 1
Paide LM - Tammeka 1
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 2

20.10

Augsburg - Wolfsburg 2
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku 1
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 1

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 1

MartinEST
18.10.13, 17:35
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1

19.10

Heerenveen - Vitesse 1
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City x
Levadia - Fc Flora 1 (3-2)
Paide LM - Tammeka 1
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 1 (2-0)

20.10

Augsburg - Wolfsburg 2 (1-3)
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku 2
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2 (1-2)
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt x
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 1
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar x

Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 2

Bart
18.10.13, 19:49
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1

19.10

Heerenveen - Vitesse 2
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1 (2:0)
Turnhout - Patro Eisden x
Newport - York City 2
Levadia - Fc Flora 1 (3:1)
Paide LM - Tammeka 2
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 2

20.10

Augsburg - Wolfsburg x
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj x
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku x
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2 (0:3)
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 1



Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 3

Karla
18.10.13, 21:45
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1

19.10

Heerenveen - Vitesse x
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City 2
Levadia - Fc Flora 1 (3:1)
Paide LM - Tammeka 1
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 2

20.10

Augsburg - Wolfsburg 1 (2-1)
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj 1
Levadia II - Flora II x
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku 1
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 2
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan 2
Chicago - Toronto 1

21.10

Lokomotiiv - Amkar 1 2-1



Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 3

salajane33
18.10.13, 22:01
12 voor

18.10

Gornik Zabre - Slask Wroclaw 1

19.10

Heerenveen - Vitesse x
Motherwell - Heart of Midlothian FC 1
Turnhout - Patro Eisden 1
Newport - York City 1
Levadia - Fc Flora 1
Paide LM - Tammeka x
Trans - Kalju 2
Karpaty - Dnipro Dnipropetrovsk 2 (0:2)

20.10

Augsburg - Wolfsburg x
Gomel - BATE 2
Vejle - Bronshoj x
Levadia II - Flora II 1
Tartu SK10 - Rakvere Tarvas 2
KuPs - Inter Turku 1
Jyvaskyla JK - Helsinki JK 2
Ujpest - Györ 2 (1:2)
Kristiansund - Bodo/Glimt 2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Volga - Rubin Kazan x
Chicago - Toronto 1 (2:1)

21.10

Lokomotiiv - Amkar 2



Mitu Eesti koondislast(arvesse lähevad need, kes sel aastal on A-koondist esindanud) saab jala valgeks? 2

Tofoa
22.10.13, 21:10
budu palvel

THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov
MTK - Ujpest
Jagiellonia - Gornik Zabre
Krylya Sovet - Volga

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg
Gomel - Minski Dinamo
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest
La louviere Centre - Turnhout
Marienlyst - Vejle
York - Fleetwood Town
Paide LM - Narva Trans
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor)
HJK - KuPs
Mypa - JJK
Debrecen - Papa
Amkar - Moskva Dinamo
Metalist - Karpaty

27.10

Vitesse - Groningen
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor)
Györ ETO - Puskas FC
Sogndal - Sadnes Ulf
Lech Poznan - Legia Warzawa
New York - Chicago

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow
Norrköping - Öster

eika
23.10.13, 11:54
THE UNLUCKY 13

KÕIK KODUVÕIDUD!

+

Fc Flora - Fc Kuressaare 4:0
Hispaania - Eesti (naiste koondises) 8:0

difender
23.10.13, 12:33
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw 1

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov x
MTK - Ujpest 2
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga 2

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 1
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout 1
Marienlyst - Vejle x
York - Fleetwood Town 1
Paide LM - Narva Trans x
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 3:0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo x
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 6:0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa 1
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

xrip55
23.10.13, 21:55
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw 2

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest 2
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga 2

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 1
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 2
La louviere Centre - Turnhout 2
Marienlyst - Vejle 1
York - Fleetwood Town 2
Paide LM - Narva Trans 2
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 2-0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 2
Debrecen - Papa 2
Amkar - Moskva Dinamo 2
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 14-1
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa 2
New York - Chicago 2

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

kemal1
24.10.13, 07:48
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw x

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest 2
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga x

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout 2
Marienlyst - Vejle 2
York - Fleetwood Town 1
Paide LM - Narva Trans 2
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 2-0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo x
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen 2
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 10-0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa x
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

Bart
24.10.13, 16:01
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw 1

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest 2
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga 2

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout 2
Marienlyst - Vejle 2
York - Fleetwood Town 1
Paide LM - Narva Trans 2
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 3-0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo 1
Metalist - Karpaty x

27.10

Vitesse - Groningen 2
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 9-0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa 1
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

Tofoa
24.10.13, 16:08
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw 1

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest 1
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga 2

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout 1
Marienlyst - Vejle 2
York - Fleetwood Town 1
Paide LM - Narva Trans 1
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 5:0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo 2
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 8:0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa 2
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

MartinEST
24.10.13, 18:34
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw 1

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest x
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga 2

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg x
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout 1
Marienlyst - Vejle 1
York - Fleetwood Town 1
Paide LM - Narva Trans 2
Fc Flora - Fc Kuressaare 4-0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK x
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo x
Metalist - Karpaty x

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises) 7-0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa 2
New York - Chicago x

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

salajane33
24.10.13, 18:35
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw 1

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest 1
Jagiellonia - Gornik Zabre x
Krylya Sovet - Volga x

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 2
La louviere Centre - Turnhout 2
Marienlyst - Vejle 2
York - Fleetwood Town 2
Paide LM - Narva Trans 1
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 3:0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo x
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 5:0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf x
Lech Poznan - Legia Warzawa 1
New York - Chicago x

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

Brick
25.10.13, 16:29
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw -

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest x
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga 1

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 2
La louviere Centre - Turnhout 2
Marienlyst - Vejle 1
York - Fleetwood Town x
Paide LM - Narva Trans 1
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 4:0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo 1
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen x
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 6:0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa x
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

-RoMaRiO-
25.10.13, 19:03
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw -

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov 2
MTK - Ujpest x
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga x

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout 1
Marienlyst - Vejle 1
York - Fleetwood Town x
Paide LM - Narva Trans 2
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 3:0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo 2
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 6:0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa 1
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

Karla
25.10.13, 20:13
THE UNLUCKY 13

24.10

Trabzonspor - Legia Warszaw -

25.10

Zlin - Viktoria Zizkov x
MTK - Ujpest 1
Jagiellonia - Gornik Zabre 2
Krylya Sovet - Volga 1

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo 2
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout x
Marienlyst - Vejle 1
York - Fleetwood Town 1
Paide LM - Narva Trans x
Fc Flora - Fc Kuressaare (täpne skoor) 3:0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo x
Metalist - Karpaty 1

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises) (täpne skoor) 5:0
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 1
Lech Poznan - Legia Warzawa 2
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster 1

Tofoa
26.10.13, 20:44
Ka budu saatis täna hommikul oma ennustused:

THE UNLUCKY 13

26.10

Bayer Leverkusen - Augsburg 1
Gomel - Minski Dinamo x
Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 1
La louviere Centre - Turnhout 2
Marienlyst - Vejle x
York - Fleetwood Town 2
Paide LM - Narva Trans 1
Fc Flora - Fc Kuressaare(täpne skoor) 5-0
HJK - KuPs 1
Mypa - JJK 1
Debrecen - Papa 1
Amkar - Moskva Dinamo x
Metalist - Karpaty 2

27.10

Vitesse - Groningen 1
Hispaania - Eesti (naiste koondises)(Täpne skoor)0-8
Györ ETO - Puskas FC 1
Sogndal - Sadnes Ulf 2
Lech Poznan - Legia Warzawa 2
New York - Chicago 1

28.10

Gornik Zabre - Cracovia Krakow 1
Norrköping - Öster x

Tofoa
31.10.13, 03:50
Paneme uue vooru üles. Mängud sedapuhku minu poolt:

14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia
FC Gomel - Žodino Torpeedo

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar
Volga - CSKA Moskva
Cheltenham Town - York City
Amsterdami Ajax - Vitesse
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice
Stabaek - FK Bodö/Glimt
Motherwell - Hibernian
IFK Göteborg - IFK Norrköping
Vejle - Lyngby
FC Augsburg - Mainz 05
Ujpest - Debrecen
Honefoss - Sogndal
Poznani Lech - Zabrze Gornik
Honved - Györi ETO
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets

difender
31.10.13, 14:37
14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia 1
FC Gomel - Žodino Torpeedo 1

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar 1
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City x
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt x
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping 1
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen x
Honefoss - Sogndal 1
Poznani Lech - Zabrze Gornik 1
Honved - Györi ETO 2
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 1

eika
31.10.13, 15:02
14. voor

joujou, kõik koduvõidud

Tofoa
31.10.13, 18:47
Aitan pisut budut ja löön mõne tabeli kokku.

8. vooru tulemused

21.09 Tartu Tammeka - Narva Trans 1:2
21.09 Hannover 96 - Augsburg 2:1
22.09 Legia Warszaw - Gornik Zabre 2:1

19.09
Lazio - Legia Warszaw 1
Hobro - Vejle/Kolding 1

21.09
Torpedo Zhodino - Gomel 1
Slavia - Dnepr Mogilev 1
Turnhout - Sprimont-Comblain 1
Chengdu Blades - Yanbian 1
Wycombe - York City x
Jaro - Mariehamn 2

22.09
Vitesse - PEC Zwolle 1
Dundee United - Motherwell x
KuPs - Rovaniemi 1
KooTeePee - Seinajoki JK 2
Ferencvaros - Ujpest 1
Györ ETO - Debrecen 1
Start - Sogndal 1
Strommen - Bodo/Glimt x
Kuban - Amkar Perm 2
Norrköping - Malmö FF 2
Dinamo Kiiev - Karpaty 1
Columbus - Chicago 1

Meie mehed lõid 2 väravat (Kams ja Anier)



Tabel:

1. Tofoa 95+13=108
2.-3. difender 90+11=101
2.-3. -RoMaRio- 86+15=101
4. eika 82+17=99
5. -JalkafriiK_ 85+10=95
6. Bart 80+11=91
7.-8. Salajane33 80+6=86
7.-8. kemal1 79+9=86
9. Karla 74+9=83
10. kodukaitsja 68+14=82
11. xrip55 71+10=81
12. optimus 75
13. Raitsu 54+13=67
14. MartinEST 55+11=66
15. imgoinhome 58
16. budulojus 48+8=56
17. nike 52
18. Meintz 45
19. umbapopp 31
20. arx20 28
21. Jürks 20
22-23. Aramis 16
22-23. Tanel 16
24. Marts 2

Voorvõitjad: Bart, salajane33, budulojus, -RoMaRiO- (2), umbadapopp, MartinEst, eika (2), Tofoa (2), nike, Raitsu,

Bart
31.10.13, 18:53
14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia 1
FC Gomel - Žodino Torpeedo 1

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar 1
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City 2
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt 2
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping 1
Vejle - Lyngby x
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal 1
Poznani Lech - Zabrze Gornik 1
Honved - Györi ETO 2
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 1

Tofoa
31.10.13, 19:33
9. vooru kokkuvõte


Tulemused:

27.09

Augsburg - Mönchengladbach 2-2
Lahti - Jaro 5-2

28.09

Motherwell - Ross County 3-1
Gomel - Neman Grodno 0-1
Dnepr Mogilev - Naftan 0-2
Chengdu Blades - BIT 1-0
York City - Portsmouth 4-2
Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev 1-0
TLN Kalev - Tartu Tammeka 2-1
Kecskemetite TE - Györ 1-0
Warsawi Legia - Slask Wroclaw 2-1

29.09

NEC - Vitesse 2-3
Charleroi Fleurus - Turnhout 0-2
Vejle - Bronshoj 0-1
Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus 3-2
Viikingit - PK-35 Vantaa 0-2
Seinajoki JK - Haka 1-1
KooTeePee - OPS 5-0
Ujpest - Pecsi MFC 1-1
Anzhi - Amkar Perm 2-2
Karpaty - Tavriya 2-1
Chicago - Montreal 2-2

30.09

Gornik Zabre - Zawisza Bydgoszcz 3-2


Üldtabel:

1. Tofoa 108+12=120
2. -RoMaRio- 101+16=117
3. eika 99+15=114
4. difender 101+10=111
5. -JalkafriiK_ 95+15=110
6. Salajane33 86+16=102
7.-8. Bart 91+9=100
7.-8. kemal1 86+14=100
9.-10. Karla 83+10=93
9.-10. xrip55 81+12=93
11. kodukaitsja 82
12. MartinEST 66+15=81
13. optimus 75
14.-15. budulojus 56+11=67
14.-15. Raitsu 67
16. imgoinhome 58
17. nike 52
18. Meintz 45
19. umbapopp 31
20. arx20 28
21. Jürks 20
22-23. Aramis 16
22-23. Tanel 16
24. Marts 2

Voorvõitjad: Bart, salajane33, budulojus, -RoMaRiO- (3), umbadapopp, MartinEst, eika (2), Tofoa (2), nike, Raitsu (2)

Brick
31.10.13, 20:48
14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia 1
FC Gomel - Žodino Torpeedo 1

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar 1
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City 1
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt x
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping 1
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal 1
Poznani Lech - Zabrze Gornik x
Honved - Györi ETO 2
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 1

Tofoa
01.11.13, 05:38
budu ennustus:

14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia
FC Gomel - Žodino Torpeedo

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar x
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City x
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt 2
Motherwell - Hibernian x
IFK Göteborg - IFK Norrköping x
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal x
Poznani Lech - Zabrze Gornik 2
Honved - Györi ETO x
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 1

Tofoa
01.11.13, 13:22
14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia 1
FC Gomel - Žodino Torpeedo 1

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar 1
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City 1
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt 2
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping 1
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal 2
Poznani Lech - Zabrze Gornik 2
Honved - Györi ETO 1
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 2

kemal1
01.11.13, 13:44
14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia 1
FC Gomel - Žodino Torpeedo 1

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar 1
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City 2
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt x
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping 1
Vejle - Lyngby x
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal 1
Poznani Lech - Zabrze Gornik 1
Honved - Györi ETO 2
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets x

salajane33
01.11.13, 18:43
14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia 1
FC Gomel - Žodino Torpeedo x

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar 1
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City 1
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt 1
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping 1
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 x
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal x
Poznani Lech - Zabrze Gornik 1
Honved - Györi ETO 2
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 2

MartinEST
01.11.13, 18:43
14. voor

01.11
Mogiljovi Dnepr - Mozõri Slavia 1
FC Gomel - Žodino Torpeedo 1

02.11
Peterburi Zeniit - Permi Amkar 1
Volga - CSKA Moskva 2
Cheltenham Town - York City x
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice x
Stabaek - FK Bodö/Glimt 1
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping x
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal x
Poznani Lech - Zabrze Gornik 2
Honved - Györi ETO 1
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets x

-RoMaRiO-
02.11.13, 13:25
14. voor

02.11

Cheltenham Town - York City 1
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt 1
Motherwell - Hibernian x
IFK Göteborg - IFK Norrköping x
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal 1
Poznani Lech - Zabrze Gornik 1
Honved - Györi ETO 2
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 1

Karla
02.11.13, 16:50
14. voor

02.11

Cheltenham Town - York City x
Amsterdami Ajax - Vitesse 1
Varssavi Legia - Lubini Zaglebie 1

03.11
Žižkovi Viktoria - FK Pardubice 1
Stabaek - FK Bodö/Glimt x
Motherwell - Hibernian 1
IFK Göteborg - IFK Norrköping 1
Vejle - Lyngby 1
FC Augsburg - Mainz 05 1
Ujpest - Debrecen 2
Honefoss - Sogndal 1
Poznani Lech - Zabrze Gornik x
Honved - Györi ETO 2
Lvivi Karpatõ - Odessa Tšornomorets 1