320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa vs Brasiilia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksamaa vs Brasiilia

    Millised on ennustused sellise finaalpaari puhul?
    Why do gorillas have big nostrils?
    Because they have big fingers!

    #2
    Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

    ... selleks peavad nad finaali kõigepealt pääsema...ma mõtlen Saksamaa eriti...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

      ....et mis on siis pronksimängu tulemus?

      Praegu tundub see kõige loogilisemana, kuid vast ka igavaim. Tagantjärele vaadates ei tundu küll üllatuste turniir, kui finaalis on 4- ja 3-kordne maailmameister. MM-finaali tulemust ennustada on aga peaaegu sama hea, kui maailmalõppu ennustada. Kuna pooldan üldiselt eurojalgpalli, siis loodan vaikselt sakste edu.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

        Algselt tegi selle postituse jansa


        ... selleks peavad nad finaali kõigepealt pääsema...ma mõtlen Saksamaa eriti...
        Ma mõtlen sama ,aga sõna Saksamaa asendaks Brasiiliaga... Momendil on toopic selgelt Tyrgit alahindava maiguga

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

          bra 2:0 ger!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

            Seda mängu ju ei tule, sest Türgi paneb brassid paika, juba alagrupis oldi sellele lähedal ning nagu tundub on nüüd paigas ka korralikud kohtunikud, kes vilistavad ausalt.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

              saksamaa on minu arust kõik playoff kohtumised kobina peale võitnud!!!
              Brasiilia võidab 3:1!!
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                No kui see finaal ka tuleb, siis pakuksin 2-1 Brasiilia kasuks. Kuigi ise loodaksin Saksa võitu.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                  saksa ei saa kuidagi brasiiliale vastu. Vaadake nende vastaseid. Saudi-Araabia, USA jna.
                  Tulid nagu läbi või. Korea vastastega võrrelda ei saa(Hispaania,Itaalia,Portugal).
                  Vedas rottidel et nii kaugele jõudsid

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                    Algselt tegi selle postituse Siim88
                    Tagantjärele vaadates ei tundu küll üllatuste turniir, kui finaalis on 4- ja 3-kordne maailmameister.
                    Unustad väikse tõsiasja, et vahetult enne turniiri ei peetud Brasiiliat ega Saksamaad eriliseks favoriidiks, kuna üldjuhul tõestatakse oma võimsust valikturniiridel, kus eelpoolnimetatud tiimid suhteliselt madalalt lendasid ja praeguseks suurfavoriidiks tõusnud Brasiilia ikka suht napilt koha MM-l sai.

                    Algselt tegi selle postituse mkarolin
                    Korea vastastega võrrelda ei saa(Hispaania,Itaalia,Portugal).
                    Vedas rottidel et nii kaugele jõudsid
                    Ning ei saa ka unustada fakti, et Korea suuresti koduvile toel 3-st favoriidist üle astus
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                      Tegelikult on see MM pettumus.Üllatused ja väikeste jalgpalliriikide võidud on küll toredad aga seekord on neid liiga palju olnud, mis kajastub ka poolfinaalides, kus minu arusaama järgi selgeid favoriite ei tohiks enam olla........
                      Samuti(seda on juba kuu aega kirutud ja ma ühinen siis ka selle trendiga) kohtunike tegevus on olnud vägagi häbiväärne.
                      Ega siin muud pole öelda, kui valik nii väike on, et Brasiilia meistriks.
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                        Algselt tegi selle postituse Kombatrat


                        No kui see finaal ka tuleb, siis pakuksin 2-1 Brasiilia kasuks. Kuigi ise loodaksin Saksa võitu.
                        olen 100% nõus sest teen ka vahet tahtmisel ja tegelikkusel. Esimese puhul pakuksin Brasiilia Saksamaa mängu tulemuseks 1-2 teisel aga 2-1 . Samas aga oleks minu arust bras'te võit finaalis kõige rohkem ettearvatavaks ja igavaks lahenduseks
                        Why do gorillas have big nostrils?
                        Because they have big fingers!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                          well, they were impressive. brassid ma mõtlen. hea on vaadata, kui üks meeskond on oma stiilile truuks jäänud ja ei looda ainult tsenderduste ja karistuslöökide peale. veel selline tähelepanek, et alates 1950-dast a-st pole peale 1978 a ühtegi finaali toimunud, kus üks osapool poleks olnud saksa või brasiilia. samas pole brassid ja sakslased mm-ide ajaloos veel kunagi omavahel kohtunud!!! un-f**ing-believable!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                            millegi pärast arvan et Brasiilia veidike kindlam ja pean neid ka soosikuiks ja sakslastel ka järgmine MM koduseinad ja küll nad seal võidavad , kuid kõik on veel vägagi võimalik ja kõige tähtsam tegelane sakslastel on vist Kahn.... kui tema kindlat mängu jätkab on sakslastel suured võimalused. kõige rohkem loodan et mäng tuleb Brasiilia stiilis mis tähendab kiiret mängu, nagu täna näidati Türgi vastu ja mäng võiks tulla selline väravate rohke ...... nooh 3-2 ükskõik kellele, kuid võrreldes eelmise MM-iga on see MM play-offides väravate vaesem olnud ja usun et ka see finaal eelmisest väravte vaesem.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                              Kurat, ei läinud täppi minu ennustus, et seda mängu me see MM ei näe. Aga sellest tuleb suur mäng, kahju ainult, et Ballack mängida ei saa. Mina arvan, et brassid ei suuda Kahni üle mängida ning tulevad nagu 1994a. penaltid. See on juba loterii ...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X