PDA

View Full Version : Uefa parim mangija

allenive
28.06.02, 13:29
Mina arvan ,et T.Henry voi Raul.

Alo
28.06.02, 13:35
allenive

Sinu asukoht: Foorum > EESTI JALGPALL > Eesti koondis > Uefa parim mangija
Mina arvan ,et T.Henry voi Raul.

Oijahh, eks esimene vasikas läheb ikka aia taha....

allenive
29.06.02, 03:42
Ma arvan,et Raul,Morientes v6i Henry

Wingback
29.06.02, 06:35
Aga miks mitte Michael Owen taas!:veryhappy

andres
29.06.02, 17:58
mina teen panuse Alan Shearerile.

Oll
12.07.02, 06:29
Diego Tristan või Cristian Vieri punkt;)

river
20.07.02, 18:44
Keegi argentiinlastest Crespo,Saviola või Aimar

Kaarel
21.07.02, 19:36
2002-03.a Meistrite liiga parim väravakütt on Alan Shearer.

Jyrka
22.07.02, 02:17
Mitu ta ikka 2 mänguga lööb? :kaval:

Silver
09.08.02, 03:46
ALESSANDRO DEL PIERO punkt.

eston maravilha
10.08.02, 18:48
yawn yawn yawn

anyway üle euroopa suurim väravakütt saab olema jälle mario jardel

jyriöö
12.08.02, 01:04
Kui nii (http://www.soccerage.com/en/13/g2337.html) edasi läheb, siis ei pruugi ta see hooaeg üldse Euroopas mängida, alustab hooaega suure hilinemisega või lõpetab üldse hullumajas. Viimati palus ta klubilt veel kaks nädalat vaba aega, et naisega asjad korda ajada (loe: kodumaal puhata)

daK
12.08.02, 18:07
ju see gunnerite esikütt thierry henry ikka on. ikkagi arsenali patrioodi arvamus:P

daK
12.08.02, 18:13
ju see gunnerite esikütt thierry henry ikka on. ikkagi arsenali patrioodi arvamus:P

resorte
12.08.02, 19:56
Mina arvan et Del Piero oma ilusate karistuslöökidega on :P

Jaan
20.08.02, 22:33
Kumba siis kysitakse - parimat m2ngijat v6i v2ravakytti? Parim m2ngija on ZZ v6i Michael Ballack, parim kollikytt Elber. Ise loodan, et parimaks osutub Kieron Dyer ja parimaks v6rgusahistajaks Big Al, Wee Craig v6i Lua Lua.

mjkk
23.08.02, 15:38
Usun et parim väravakütt on Alan Shearer, see oleks talle paras kingitus, sest mees on 10 aastat vähemalt olnud üks parimaid ründajaid maailmas, nii et see auhind oleks kena tema karjääri lõppu. Või siis LuaLua, üllataja mees!

mcnamara
26.08.02, 16:25
Originally posted by Newcastle
Usun et parim väravakütt on Alan Shearer, see oleks talle paras kingitus, sest mees on 10 aastat vähemalt olnud üks parimaid ründajaid maailmas, nii et see auhind oleks kena tema karjääri lõppu. Või siis LuaLua, üllataja mees!

Kas te teete Kaareliga kahekesi siin nalja äkki? Laupäevase ManCity mängu põhjal ei ennustaks küll Newcastle\'ile CL-s eriti roosilist teekonda. Ja Shearer ei paistnud millegagi silma. Kui keegi väravaid lööma hakkab, siis võib-olla tõesti LuaLua.

Kuid suurim väravakütt on ilmselt mingi tuntud tegelane juba eelmistest hooaegadest.

Rebu
28.08.02, 04:16
Eks ta Raul ole!!:õnnelik:

indie
19.12.02, 14:06
Ei tia kas läks õigesse lahtrisse. Mõni päev vana uudis juba, kuid siiski. Nendele vastuväite toetuseks, kes peavad Ronaldot maailma (või Euroopa) selle aasta parimaks. Kuigi hääletajate enamus oli Ronaldole, ei teinud nad ilusasti. Ning et Henry ise alles üheksandaks jäi, oli ootamatu üllatus.
Kuid uus hooaeg on veel poole peal ja järgimisi veel eeski, siis saab pikkamisi teada, mis edasi tuleb. Seniks natuke tagantjärele mõtisklusi:

HENRY SHOULD HAVE WON AWARD - CRUYFF

Johan Cruyff believes this year\'s European Player of the Year award should have gone to Thierry Henry. World Cup winner Ronaldo scooped the award on Monday but the Dutch legend believes that Henry\'s haul of 31 goals during Arsenal\'s Double season should have been acknowledged by France Football magazine. \"Henry is lethal and very intelligent and appears when the team needs him,\" Cruyff told Spanish radio station Cope. \"Ronaldo had a good World Cup but he has played very few matches this season, while Henry has had a fabulous season,\" added Cruyff, who was named European Footballer of the Year three times during his own glittering career.

mcnamara
19.12.02, 14:43
Ronaldole FIFA poolt antud Maailma parima mängija auhind läks minu meelest õigele mehele (nagu olen juba varem selgitanud).
Selle Euroopa parima jalgpalluri valimisel oleks ilmselt tõesti tulnud eelistada kedagi teist. Ilmselt tahetakse selle auhinnaga esile tõsta just oma Euroopa klubi eest oivaliselt mänginud pallurit. Vastasel juhul ei saa ma auhinna mõttest aru. Kui arvestataks ka koondise mänge ja antud juhul siis MMi, tuleks auhind anda eurooplasele. Muidu oleks see nonsense.
Mina isiklikult oleksin sellisel juhul teinud valiku Michael Ballacki ja Oliver Kahni vahel.

SleepWalking
19.12.02, 14:59
Jah, Thierry Henry väärinuks nii maailma- kui euroopa aasta mängija auhinda, aga no mis teha. Muud tulemust sellel otsusel pole, kui et autasude väärtus lihtsalt mõnede inimeste silmis langeb. Ronaldo mängis muide sel aastal klubijalgpalli tervelt 17 mängu (sealhulgas hulk ebaõnnestunud mänge Reali särgis), samas kui ülejäänud võimalikud kandidaadid mängisid pealt 40ne. Maailma aasta mängija my a*s!

mcnamara
19.12.02, 15:07
Originally posted by SleepWalking
Maailma aasta mängija my a*s!

Viimast korda sellel teemal, aga lugege SleepWalkingu õelusele vastukaaluks seda armsat lugu Ronaldo\'st: http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,861828,00.html

SleepWalking
19.12.02, 15:19
Originally posted by mcnamara

Maailma aasta mängija my a*s!

Viimast korda sellel teemal, aga lugege SleepWalkingu õelusele vastukaaluks seda armsat lugu Ronaldo\'st: http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,861828,00.html

Ei ole õel, lihtsalt ei arva, et kuna üks onu on langenud Ronaldo kauni naeratuse ohvriks - põhjendab seda, miks peaks kedagi aasta jalgpalluriks valima, aga see selleks.

Pätu
21.12.02, 13:51
oot oot... polegi veel õelutsenud siin :P et nagu see emes kes kõige rohkem väravaid lööb on kohe parim mängija ? soovitas see pealkiri ümber teha :P

-madis-
21.12.02, 16:01
Ehk Ruud van Nistelrooy :sega4:
Keda võiksid ahistada Thierry Henry ja David Trezeguet.

Aabel
22.12.02, 00:35
Hernan Crespo, Filippo Inzaghi või siis van Nistelrooy. Elame näeme.:põnn:

Aabel
22.12.02, 00:35
S**t happens.

Yourself
06.01.03, 18:48
Tegelikult on parim Ruud van Nistelrooy. Ta ei löö küll kõige rohkem väravaid aga peaaegu igas mängus üritab ta ikka lüüa. Üks peategijaid ManUs. Ilma temata ei läheks neil eriti hästi

SleepWalking
06.01.03, 19:49
Originally posted by Yourself
Tegelikult on parim Ruud van Nistelrooy. Ta ei löö küll kõige rohkem väravaid aga peaaegu igas mängus üritab ta ikka lüüa. Üks peategijaid ManUs. Ilma temata ei läheks neil eriti hästi

You\'ve made my day! Nüüd ma siis tean ... minu esimest ja viimast korda väljaantav Unesjalutajate-nimeline rändauhind aasta seni parima postituse eest on kohe päris ausalt väljateenitud.

mjkk
10.01.03, 13:37
Muideks, parimad mängijat veel ei selgu, kuid innuga on käimas Team of the Year hääletus (http://www.uefa.com). Anna oma hääl, kuigi minu arust on veidrad varjandid, välja on jäätud vasakpoolikust näiteks Giggs jne...:doh:

SleepWalking
10.01.03, 14:37
Originally posted by Magpie
Muideks, parimad mängijat veel ei selgu, kuid innuga on käimas Team of the Year hääletus (http://www.uefa.com). Anna oma hääl, kuigi minu arust on veidrad varjandid, välja on jäätud vasakpoolikust näiteks Giggs jne...:doh:

Giggs aasta parimate meeskonda? No andke mulle andeks ... Giggs\'i mäng on vast õnnestunud vaid nendes vähestes Wales\'i eest peetud mängudes, ManU eest on aga vorm olnud väga kõikuv - ütleme pehmelt - ei olnud kõige parem aasta.

mjkk
10.01.03, 14:49

Giggs aasta parimate meeskonda? No andke mulle andeks ... Giggs\'i mäng on vast õnnestunud vaid nendes vähestes Wales\'i eest peetud mängudes, ManU eest on aga vorm olnud väga kõikuv - ütleme pehmelt - ei olnud kõige parem aasta.

Parim vast ehk mitte, kuid kindlasti peaks ta olema seal voting listis, nagu ka Shearer....tropid seal uefas ei pannud Shearerit votingusse ülesegi, kuigi mees on väga heas vormis ja kindlasti kandideeriks paremate sekka..:kaval:

allenive
11.01.03, 23:48

Ära aja pas*a Ryan Giggs on hääletuses sees.

allenive
11.01.03, 23:52
UEFA hääletuses peaks olema ka Robert Pires ja treenereid pole ka kõige paremini sinna pandud

allenive
11.01.03, 23:53
UEFA hääletuses peaks olema ka Robert Pires ja treenereid pole ka kõige paremini sinna pandud

nodisco
12.01.03, 00:03
pakuks, et Henry, kuid...
j2litajaid ja potensiaalseid \"vaenlasi\" on kyll ja kyll.

mjkk
03.02.03, 20:09
Niisiis...Team of the Year (http://www.uefa.com/uefa/news/Kind=131072/newsId=52201.html) valitud - mõngase üllatusegagi minu jaoks - näiteks väravasuule valiti Recber ja treeneriks Senol Günes - üsna üllatavad otsused, sest seljatati nii Kahn, Völler kui ka van Bosque...aga valitud ta sai.

Juks
04.02.03, 18:40

Niisiis...Team of the Year (http://www.uefa.com/uefa/news/Kind=131072/newsId=52201.html) valitud - mõngase üllatusegagi minu jaoks - näiteks väravasuule valiti Recber ja treeneriks Senol Günes - üsna üllatavad otsused, sest seljatati nii Kahn, Völler kui ka van Bosque...aga valitud ta sai.

No see hääletus on ikka suhteliselt kahtlase väärtusega. Tuleb meelde mingi hääletus EPL Onlineis, kus Mikser Sven mingi 2000 korda hääletamas käis. Ja sama süsteem kehtis ka UEFA hääletusel, hääleta niipalju kui tahad. Ja siililegi selge, et mingist objektiivusest ei saa juttugi olla. Isiklik arvamus: Recber jäi Kahnile eelmine aasta selgelt alla, ning Günes peatreeneriks??? Sel juhul toimuks esmalt mängijatele toorutsemise ning näkkusülitamise koolitus (abitreener Chilavert) :D

Man UU
09.04.03, 19:45
Mina hääletaks Rud Vani poolt!! mees on sellel hooajal juba 35 väravat löönud( 9. aprilli seisuga) ja neid tuleb veel juurde!!! Ta on ka väga vajalik mängija nii ManUle kui ka Hollandile!!! Kuigi jah ManU parim on Giggs!!!

Jaan
09.04.03, 23:39
Giggs sel hooajal parim? Kas vaatad m2nge kinnisilmi?

mjkk
09.04.03, 23:51
Originally posted by Jaan

On-on...ja Raul on ka tühja-tähja vend :P Sa ei teadnudki?

Loca
14.04.03, 16:36

On-on...ja Raul on ka tühja-tähja vend :P Sa ei teadnudki?

Mida see tähendas?

euro_boss
29.04.03, 15:53
Kas sa Man United7 oled viimasel ajal Cartoon Networksi liiga palju vaadanud või mis? :reiv:

Man UU
30.04.03, 12:09
Originally posted by euro_boss

Kas sa Man United7 oled viimasel ajal Cartoon Networksi liiga palju vaadanud või mis? :reiv:

loomulikult ,iga päev vaatan!!!:D :P ;) :naer3: :naer5:

Kaarel
30.04.03, 16:14
no tubli on

Jyrka
30.04.03, 22:48
Mis te nüüd! Kunagi ei saa liiga palju cartoon networki!
http://www.cartoon-network.co.uk/adspace/images/cnlogo.gif

marko935
11.05.03, 00:27
Pakuks ka van Nistelrooy. Meedias on temast ja tema vajalikkusest (väravaterohkusest) nii palju pasundatud..:hüppenöör

ishmael
12.05.03, 15:06
Shevchenko

HAU! :kaval:

Vex
11.11.03, 17:39
Arsenal the Best!!!:deemon: Minu lemmik on Henry

Wingback
12.11.03, 01:16
My vote goes for --> Pavel Nedved :silm4:!
Selgitavaid kommentaare pole vast vajagi, miks tema.
Ma ei mõelnud nüüd üldiselt vaid ikka 2003 aasta Kuldse jalgpalli tiitli väärilist mängijat oma silmade järgi.
(Oli mõte ka teha suur hääletus kõigi 50 kandidaadiga, aga seda tehes tuldaks vist pärast kallale :D. Pealegi kas nii paljude vastuste variantidega hääletust laseb see foorum tehniliselt läbi ?-ei tea)

H.M Murdock
12.11.03, 17:41
ise mõtlesin seda artiklit lugedes ka Nedvedile :doh:
aga lisaks Nedvedile võivad esikolmikus olla ntx Buffon ja miks mitte ka henry ja van N ja äkki lukatakse midagi ronaldole ka :P aga eks näis

p3p3
12.11.03, 18:50
mai saa ästi teemast aru aga kui uefa parimat mängijat kysitaxe siis yx mees un sult sealt nimistsut sootux kaudunud ZINEDINE ZIDANE nagu tegemist un mehega kes un täiuslikule jalgpallile kõige lähemal aga nagu seda meest seal ple .Aga nuh ise pakux siis mängijaz zidane ja väravalööjax henry

mjkk
12.11.03, 19:16
Originally posted by p3p3
mai saa ästi teemast aru aga kui uefa parimat mängijat kysitaxe siis yx mees un sult sealt nimistsut sootux kaudunud ZINEDINE ZIDANE nagu tegemist un mehega kes un täiuslikule jalgpallile kõige lähemal aga nagu seda meest seal ple .Aga nuh ise pakux siis mängijaz zidane ja väravalööjax henry

Kui sa mõtled selle aasta nimistut, siis Zidane-poiss on seal täiesti olemas... kui aga selle teema hääletust, siis ju pole teema algataja teda parimaks pidanud. Olemas on ka nupp \'keegi muu...\'

Loetlen siinkohal ülesse ka kõik selle aasta kandidaadid (kopi-peist soccernetist:

1. Pablo Aimar, Argentina, Valencia
2. Michael Ballack, Saksamaa, Müncheni Bayern
3. David Beckham, Inglismaa, Madridi Real
4. Gianluigi Buffon, Itaalia, Torino Juventus
5. Sol Campbell, Inglismaa, Londoni Arsenal
6. Iker Casillas, Hispaania, Real
7. Christian Chivu, Rumeenia, AS Roma
8. Deco, Portugal, Porto
9. Alessandro Del Piero, Itaalia, Juventus
10. Dida, Brasiilia, AC Milan
11. Giovane Elber, Brasiilia, Lyoni Olympique
12. Samuel Eto\'o, Kamerun, Mallorca
13. Luis Figo, Portugal, Real
14. Ludovic Giuly, Prantsusmaa, AS Monaco
15. Thierry Henry, Prantsusmaa, Arsenal
16. Zlatan Ibrahimovic, Rootsi, Amsterdami Ajax
17. Filippo Inzaghi, Itaalia, AC Milan
18. Oliver Kahn, Saksamaa, Bayern
19. Patrick Kluivert, Holland, Barcelona
20. Jan Koller, Tšehhimaa, Dortmundi Borussia
21. Darko Kovacevic, Serbia, Real Sociedad
22. Henrik Larsson, Rootsi, Glasgow\' Celtic
23. Roy Makaay, Holland, Bayern
24. Claude Makelele, Prantsusmaa, Londoni Chelsea
25. Paolo Maldini, Itaalia, AC Milan
26. Adrian Mutu, Rumeenia, Chelsea
27. Pavel Nedved, Tšehhimaa, Juventus
28. Alessandro Nesta, Itaalia, AC Milan
29. Nihat Kahveci, Türgi, Sociedad
30. Michael Owen, Inglismaa, Liverpool
31. Pauleta, Portugal, Pariisi St. Germain
32. Robert Pires, Prantsusmaa, Arsenal
33. Raul, Hispaania, Real
34. Roberto Carlos, Brasiilia, Real
35. Ronaldinho, Brasiilia, Barcelona
36. Ronaldo, Brasiilia, Real
37. Michel Salgado, Hispaania, Real
38. Paul Scholes, Inglismaa, Manchester United
39. Andrei Ševtšenko, Ukraina, AC Milan
40. Lilian Thuram, Prantsusmaa, Juventus
41. Francesco Toldo, Itaalia, Milano Inter
42. Francesco Totti, Itaalia, AS Roma
43. Hatem Trabelsi, Tuneesia, Ajax
44. David Trezeguet, Prantsusmaa, Juventus
45. Ruud Van Nistelrooy, Holland, Manchester United
46. Patrick Vieira, Prantsusmaa, Arsenal
47. Christian Vieri, Itaalia, Inter
48. Sylvain Wiltord, Prantsusmaa, Arsenal
49. Gianluca Zambrotta, Itaalia, Juventus
50. Zinedine Zidane, Prantsusmaa, Real

U2
12.11.03, 21:40
Minu hääl läheks raulile

Neth
12.11.03, 21:50
Mina julgeksin pakkuda Nedved\'i

Red Devil
12.11.03, 23:08
Minu soosikud olex T.Henry ja P.Nedved :õnnelik: eelkõige loodan, et võidax viimane.

resorte
12.11.03, 23:18
Ma pakun et võidab F. Totti :õnnelik:, C. Chivu :P või P. Nedved ;), samas võib võita ka Z. Ibrahimovic. :kaval:

Cerny Petr
12.11.03, 23:52
ja-jah, võita võiksid ju õige mitmed, ise annaksin ilma igasuguse kahtlusetta tiitli Nedvedile:lahe:.
Samas oli ka RVN-l päris hea aasta, ka Zidane ja Beckham on minu arvates olnud tasemel(viimane on Realis väga hästi kohanenud ja ManU tiitlivõidu peamiseid autoreid), kui võidaks keegi Milanist(nt.Nesta, Maldini või Sheva), ei oleks seegi teenimatu.Ka Thuramil oli üks paremaid aastaid, kuid kas piisavalt hea et võita ? Arsenali mehed jätaks välja kehva hooaja lõpu tõttu ja mitmed teised andekad mehed meeskonna ebaedu pärast.
Ka kolme Itaalia klubi väravavahid näitasid kordamööda imetlusväärset mängu, olen kindel, et Ronaldinhol ja Ballackil on paremad päevad veel ees(just Euroopas), ühesõnaga : Pavel Nedved !

Juveman
13.11.03, 01:29
Väärib seda tiitlit minu meelest Pavel Nedved,kuigi on ka teisi häid kanditaate,a nende 50ne kanditaadi seas ligi 70% ei tohiks see aasta isegi seal nimekirjas olla!!!:kaval:

skint
13.11.03, 16:19
Tegelikult ma küll mingi eriline Nedvedi austaja ei ole, aga...no sel aastal oli ta ikka hea. Tegelt peaks selle autasu keegi Milanist kui Meistrite Liiga võitjast saama, aga Dida ja Ševtšenko seda väärt küll ei ole, siis jäävad järgi Maldini, Nesta, Inzaghi....äkki siis Inzaghi hooaja alguse eest?? Ei teagi...
Aga selles osas olen eelkõnelejatega nõus, et suur osa sellest 50-st nimest on üliimelikud...ja sel hooajal küll nagu millegi erilisega silma ei paistnud.:sega9:

Aga kas Eesti hääled annab Arno Pijpers või keegi muu sel aastal??

Robinho
13.11.03, 22:10
Unustage Nedved, Ronaldo võidab!
MIKS?
Sest:
Ta lõi 30 väravat oma esimesel täishooajal peale 2 aastast vigastuste pausi.
Võitis La Liga
Võitis Hispaania Super Karika
Aitas Real Madridi Meistrite Liigas poolfinaali suurepärase kübaratrikiga ManU vastu
Oli Real Madridi suurim väravakütt
Võitis La Liga parima välismaalase auhinna
Ta on praegu La Liga parim väravakütt
Ja mis kõige tähtsam:
Ronaldo on Maailma parim ründaja!!!

H.M Murdock
13.11.03, 23:09
Originally posted by Robinho

MIKS?
Sest:
Ta lõi 30 väravat oma esimesel täishooajal peale 2 aastast vigastuste pausi.
Võitis La Liga
Võitis Hispaania Super Karika
Aitas Real Madridi Meistrite Liigas poolfinaali suurepärase kübaratrikiga ManU vastu
Oli Real Madridi suurim väravakütt
Ta on praegu La Liga parim väravakütt
Ja mis kõige tähtsam:
Ronaldo on Maailma parim ründaja!!!

wicked!:silm4:

ja poolfinaalis oli madal nagu muru :juuksed:

ütle,kelle hulgast neil parima-välismaalase-auhinna-valijatel võtta oli?makaay?deppor jäi kolmandaks ja ta ise oli oma tavapärases headuses...roberto c oli ka omas elemendis ja tuntud headuses ,mitte midagi erilist,et saada see auhind.zidane?nonono.aimar?mitte just kõige täkum hooaeg.darko? talle seda auhinda lihtsalt ei anta :P

2 aastast vigastuste pausi.
tänu sellele kahtlemata super come back\'ile sai ta selle auhinna eelmine aasta,nii et see oleks nagu vana plaadi ikka ja uuesti mängimine.

aga mis seal ikka,tuleb see mis tulema peab :kop:

K1ly
13.11.03, 23:38
Ise hääl läheb kindlalt P.Nedved ile ;) aga miks ka mitte Ronaldo ei või võita kuigi mulle see mees kohe üldse ei istu:kaval:

zaz
14.11.03, 00:42
Ise annaks ka vast hääle Nedvedile:doh: kuid ärgem unustagem ka Beckhamit, ka temal on hea võimalus saada see auhind (klubi vahetus ja täiesti arvestatav hooaeg) :sega10:

dennis10
14.11.03, 02:43

Kui ma ei eksi, hävitas just Nedved CL poolfinaalis Rahamadriidi.:õnnelik:

Robinho
14.11.03, 15:42
>ja poolfinaalis oli madal nagu muru :juuksed:
Vigastus vaevas teda.

>ütle,kelle hulgast neil parima-välismaalase-auhinna-valijatel võtta oli?makaay?deppor jäi kolmandaks ja ta ise oli oma tavapärases headuses...roberto c oli ka omas elemendis ja tuntud headuses ,mitte midagi erilist,et saada see auhind.zidane?nonono.aimar?mitte just kõige täkum hooaeg.darko? talle seda auhinda lihtsalt ei anta :P
Suuri nimesid on piisavalt, aga ometi sai just Ronaldo selle auhinna! Muideks ka mitmed sinu nimetatud mängijad väärivad auhinda rohkem, kui Pavel \"cheat\" Nedved!

>tänu sellele kahtlemata super come back\'ile sai ta selle auhinna eelmine aasta,nii et see oleks nagu vana plaadi ikka ja uuesti mängimine.
Esimene täishooaeg on ikka hoopis midagi muud, arvestades seda, et ta oli maha kantud nagu.

Point on selles, et Nedved küll võitis ka oma meeskonnaga auhindu, kuid sellise auhinna peaks võitma ikkagi mees, kes on jalgpallis teistele eeskujuks. Nedved, kes pidevalt kukub ja valugrimassides murule jääb, seda mitte pole. Kui just teesklemist mängu osaks mitte lugeda.

Juveman
14.11.03, 16:23

>ja poolfinaalis oli madal nagu muru :juuksed:
Vigastus vaevas teda.

>ütle,kelle hulgast neil parima-välismaalase-auhinna-valijatel võtta oli?makaay?deppor jäi kolmandaks ja ta ise oli oma tavapärases headuses...roberto c oli ka omas elemendis ja tuntud headuses ,mitte midagi erilist,et saada see auhind.zidane?nonono.aimar?mitte just kõige täkum hooaeg.darko? talle seda auhinda lihtsalt ei anta :P
Suuri nimesid on piisavalt, aga ometi sai just Ronaldo selle auhinna! Muideks ka mitmed sinu nimetatud mängijad väärivad auhinda rohkem, kui Pavel \"cheat\" Nedved!

>tänu sellele kahtlemata super come back\'ile sai ta selle auhinna eelmine aasta,nii et see oleks nagu vana plaadi ikka ja uuesti mängimine.
Esimene täishooaeg on ikka hoopis midagi muud, arvestades seda, et ta oli maha kantud nagu.

Point on selles, et Nedved küll võitis ka oma meeskonnaga auhindu, kuid sellise auhinna peaks võitma ikkagi mees, kes on jalgpallis teistele eeskujuks. Nedved, kes pidevalt kukub ja valugrimassides murule jääb, seda mitte pole. Kui just teesklemist mängu osaks mitte lugeda.

:D:D :D
No andke andeks,ise sõimad Nedvedit teesklejaks,kuid siinkohal on kõigile võrdluseks ju Figo,seega Nedved lausa paipoiss selle koha pealt:lahe:
Sa ütled,et teda vaevas vigastus???Kas selline nagu MM finaalis prantsusmaa vastu ve?:P
Ja selgemast selgem on ju see,et Nedved on ikkagi peamine kanditaat selle võitmiseks,mitte Ronaldo,sest seda aastat ei saa nede puhul väga võrrelda:)

SleepWalking
14.11.03, 16:27
Originally posted by Juveman
Ja selgemast selgem on ju see,et Nedved on ikkagi peamine kanditaat selle võitmiseks,mitte Ronaldo,sest seda aastat ei saa nede puhul väga võrrelda:)

nedved peamine kandidaat? kas natuke ikka üle ei paku, äkki? ronaldo on tõenäolisem, henry õigem valik.

Robinho
14.11.03, 19:13
No andke andeks,ise sõimad Nedvedit teesklejaks,kuid siinkohal on kõigile võrdluseks ju Figo,seega Nedved lausa paipoiss selle koha pealt:lahe:
Sa ütled,et teda vaevas vigastus???Kas selline nagu MM finaalis prantsusmaa vastu ve?:P
Figo? Mis Figo siia puutub? Ja kui sa oleksid vaadanud kasvõi ühte Real Madridi mängu see hooaeg näeksid, millist valet sa siin kirja panid. Figol oli kerge tendents kukkuda, kuid nüüd on see kadunud. Figo rabab kahe mehe eest tööd! CQ on tema suhtumist muutnud, paremuse poole.
Ei, 98MM finaalis ei vaevanud teda vigastus, vaid hoopis haigus. Üldse võta need klapid oma silme eest ära ning näed, et Nedved pole ainuke, kes hea aasta tegi ning on paljusid teisi, kes väärivad seda auhinda, rohkem, kui Njedvjed!
Ja hea, et sa MM-i teema ülesse võtsid. Saab R9 ning Nedvedi koondiste karjääre ka võrrelda
MM tiitlid:
Nedved: 0
Ronaldo: 2

Juveman
14.11.03, 19:34

Figo? Mis Figo siia puutub? Ja kui sa oleksid vaadanud kasvõi ühte Real Madridi mängu see hooaeg näeksid, millist valet sa siin kirja panid. Figol oli kerge tendents kukkuda, kuid nüüd on see kadunud. Figo rabab kahe mehe eest tööd! CQ on tema suhtumist muutnud, paremuse poole.
Ei, 98MM finaalis ei vaevanud teda vigastus, vaid hoopis haigus. Üldse võta need klapid oma silme eest ära ning näed, et Nedved pole ainuke, kes hea aasta tegi ning on paljusid teisi, kes väärivad seda auhinda, rohkem, kui Njedvjed!
Ja hea, et sa MM-i teema ülesse võtsid. Saab R9 ning Nedvedi koondiste karjääre ka võrrelda
MM tiitlid:

No jah,kuidas seda nüüd öeldagi,äkki võtad hoopis ise klapid eest!!!Loe mu eelmist postitust ning näed,et ma juba nagu mainisin seal ka ,et peale Nedevedi on veel teisigi,kes seda auhinda vääriksid.Nii et pime ei tohiks nägijaga vaielda.Kuigi Figo tõesti ei puutu asjasse,on selge,et ta on siani suurim teeskleja,kes igaühele silma jäänd.:D Nii et see \"kerge\" tendents nagu sa seda kutsud,polegi nii väga kerge.:D
Ja tegelt on ju naljakas,et sa võrdled MM tiitleid Brasiilia ja Tšehhi vahel!!! Mõtle ikka ka väheke,enne kui miskit siia kirja paned:ham5:

Robinho
14.11.03, 20:12
Oot-oot!
Figo suurim teeskleja??? Kuhu jäid siis Rivaldo, Owen, Il Sucky ja mis kõige tähtsam: Nedved isiklikult! Figo on pigem tuntud ikka oma mängijaoskuste poolest.
Ma saan aru, et sinuga on mõtetu vaielda, sest sa oled nagu Epic, kes kõigele vastab mingi mõtetu mölaga ja siis viskab oma smiley`sid ka igalepoole vahele. Pane veel \"**uck the critics\" oma signatuuri ning ongi Epic II valmis. Jutt on sul samal tasemel igatahes.
Tead, mis tegelt naljakas on? See, et ma sinuga üldse vaidlen teemal Ronaldo vs. Nedved!!! Ronaldo on hoopis teisel tasemel, kui Nedved. Need kaks on võrreldamatud. Ronaldo on legend! Nedved on 5 aastat peale karjääri lõppu unustatud, isegi Juve toetajate poolt. Tuletage Ballackit meelde. Kuigi ta mängib aktiivselt ei räägita temast peaagu üldse, sest tema mäng pole enam särav. Il Fenomeno on terve oma karjääri säranud. Ja kui ma nüüd õigesti mäletan, siis peaks Juventuse kaitsjat Mark Lulianot \"tänama\" selle eest, et ta vigastas Ronaldot.

Juveman
14.11.03, 21:12
irw,päris hea.Ütlen kohe ette ära,et siia teema alla ma rohkem ühtki postitust peale selle ei tee,sinusugustega tuleb vaielda kuskil mujal,kasvõi soccerneti avalehe kommentaarides.Kõik,mida sa siin ju ajad,ei kannata kriitikatki,ajuvabadus on sinu moto vist.Ime pole,et sul juba niipalju postitusi on,kui sa igalepoole sellist ila ajad...
:õnnelik: Ja lõpetuseks siis veel seda,et vabandan teiste ees,et selline vaidlus siin aset leidis,aga selle jutuga lihtsalt pole võimalik nõustuda!Sorry Muule Raffale.PEace:)

Jaan
14.11.03, 21:30
Olles ise satsi, mis just ei sisalda palju kandidaate Euroopa parima mängija tiitlile (olgem ausad, Shearer 50 hulgas ikka on, aga prantslased ju teadagi brittidest eriti lugu ei pea), võin pakkuda vast erapooletut arvamust. Või peaaegu erapooletut ;)

Niisiis. Robinho, kas endal tõesti vahel mõtet ei tule, et kellegil teise ka õigus võib olla. Vahel harvagi. Ja et nimed Madridis ei loe, et väljakul tuleb ka parim olla (vihje siis Meistrite Liigale). Ronaldo on kah selline vend, kes just risti ette ei löö kergesti kukkumise ees ja sa sõimad teisi \"sukeldujateks\". Samal ajal veel kinnitad, et Figo on ausus ise. Tule taevas appi! Kuidas käiski see lause klaasmajadest, kividest ja viskamisest?

Sa apelleerid sellele, et Ronaldo oli vigastatud poolfinaali ajal ja seetõttu sai Madrid pähe (või umbes sea vihjad). Nedved (tshehhidel pole e nagu venelastel, sulle siis teadmiseks) oli finaalist väljas ja vaata imet - Juve sai pähe! Paralleel, või mis?

Teiseks ei jaga me praegu mingeid elutöö või legendaarsuse auhindu. ISegi selles osas ei saa mehi võrrelda, sest Ronaldo on Nike\'i ja Reali ikoon, keda igal võimalusel promotakse, samas kui Nedved on suhteliselt tagasihoidlik vend, kes eelistab rambivalguses olemisele aega naise ja laste seltsis veeta.

Kui tahad saavutusi võrrelda, siis palun.
Juventus - Itaalia meister ja Meistrite Liiga finalist. Arvestades Itaalia klubide saavutusi eelmisel hooajal Meistrite Liigas, on tolle riigi meistritiitel vist hinnalisem või mis? Pealegi võib üsna julgelt väita, et Juventuses on Nedved võtmemängija, samas kui Madridis on neid lausa mitu ning ühe puudumine ei anna ennast nii väga tunda.

Lõpetuseks. Auhind on ikkagi antud aasta kohta - Ballack oleks pidanud selle eelmisel aastal saama, mis siis, et see aasta niisuguses vormis enam pole. Ja samamoodi peaks sel aastal karikas minema Nedvedile. Selle hooaja saavutuste eest ning pole mingit vahet, kas ta ka järgmisel aastal sama hooga jätkab.

Neth
15.11.03, 01:03

.

Lõpetuseks. Auhind on ikkagi antud aasta kohta

Siin pean Jaan\'ga täielikult nõustuma. Uefa parima mängija auhind antaxe ju ikkagi ühe aasta kohta, seda auhinda saa ei saa 5-6 aastat tagasi tehtud tegude eest, vaid see antaxe selle aasta eest. Seega ma leian, et Nedved on, praeguseni vähemalt, selle auhinna kõvasti rohkem ära teeninud, kui nr.9.

dennis10
15.11.03, 02:44
Tundub, et Robinho´t vaevab haiglane kinnisidee. Tema arvates on olemas ainult üks jalgpallur, kedagi muud peale Hambameest tema jaoks ei eksisteeri. Igal juhul väärib Nedved auhinda rohkem kui viimatinimetat ülekaaluline tegelane.
On lihtne lüüa hunnik väravaid, kui sind aitavad sellised suurepärased talendid nagu Zidane, Raul, Figo; Guti, jne, jne. Ja ausalt öeldes lakkamatu Ronaldo haip tüütab juba tõsiselt.

Robinho
15.11.03, 09:30
>Niisiis. Robinho, kas endal tõesti vahel mõtet ei tule, et kellegil teise ka õigus võib olla. Vahel harvagi. Ja et nimed Madridis ei loe, et väljakul tuleb ka parim olla (vihje siis Meistrite Liigale). Ronaldo on kah selline vend, kes just risti ette ei löö kergesti kukkumise ees ja sa sõimad teisi \"sukeldujateks\". Samal ajal veel kinnitad, et Figo on ausus ise. Tule taevas appi! Kuidas käiski see lause klaasmajadest, kividest ja viskamisest?

Ära nüüd liialda ka palun. Selge see, et teistel võib ka õigus olla ning enamjaolt ongi. Loomulikult Ronaldo kukub, kuid mitte omal tahtel! Figo on muutunud ning pole mõtet teda vanade pattude eest laimata. Eelmine hooaeg TV3-e pealt Real Madridi mänge vaadates ajas mind kõige rohkem närvi see, et Kannik ja Mardisalu kogu aeg toonitasid, et Figo kõik kukkumised on teeseldud ning kohtunikke ei huvitagi Figole tehtud vead enam. Sama jutt on ka see hooaeg. Kahju, et inimesed asjadega kursis pole ning ei taha näha, et Figo on hoopis teine mängija.

>Sa apelleerid sellele, et Ronaldo oli vigastatud poolfinaali ajal ja seetõttu sai Madrid pähe (või umbes sea vihjad). Nedved (tshehhidel pole e nagu venelastel, sulle siis teadmiseks) oli finaalist väljas ja vaata imet - Juve sai pähe! Paralleel, või mis?

Ei ainuüksi Ronaldo vigastus Real Madridi hätta ei jätnud. Vigastuse käes vaevles ka teine ründaja - Raul. Oleks ükski neist 100% vormis olnud... Ja ega Real Madrid ei jäänud kindlalt alla. Napilt jäädi, väga napilt. Aga see on möödas juba, uus hooaeg on täies hoos. Kevadel loeme tibusid.:kaval:

>Teiseks ei jaga me praegu mingeid elutöö või legendaarsuse auhindu. ISegi selles osas ei saa mehi võrrelda, sest Ronaldo on Nike\'i ja Reali ikoon, keda igal võimalusel promotakse, samas kui Nedved on suhteliselt tagasihoidlik vend, kes eelistab rambivalguses olemisele aega naise ja laste seltsis veeta.

Aga just meeste taust ka loeb ju! Nagu sa juba ise mainisid - Ronaldo on Nike`i ja Reali mängija, kellest räägitakse palju. Ronaldole meeldib ka naise ja lapsega aega veeta, kuid kahjuks lähevad tema teed nasiega lahku. Ja me ei jaga ju auhindu heale isale või abikaasale, parimat jalgpallurit premeeritakse hoopis.

>Kui tahad saavutusi võrrelda, siis palun.
Juventus - Itaalia meister ja Meistrite Liiga finalist. Arvestades Itaalia klubide saavutusi eelmisel hooajal Meistrite Liigas, on tolle riigi meistritiitel vist hinnalisem või mis? Pealegi võib üsna julgelt väita, et Juventuses on Nedved võtmemängija, samas kui Madridis on neid lausa mitu ning ühe puudumine ei anna ennast nii väga tunda.

Ma siiski arvan, et La Liga meistritiitel ja Itaalia meistritiitel on samaväärsed. Ja Ronaldo võitis Hispaania Super Karika ka veel. Ronaldo on ka võtmemängija, neid võtmemängijaid on peale tema veel mitu Realis.

>Lõpetuseks. Auhind on ikkagi antud aasta kohta - Ballack oleks pidanud selle eelmisel aastal saama, mis siis, et see aasta niisuguses vormis enam pole. Ja samamoodi peaks sel aastal karikas minema Nedvedile. Selle hooaja saavutuste eest ning pole mingit vahet, kas ta ka järgmisel aastal sama hooga jätkab.

Mina arvan, et karikas peaks minema Ronaldole. PUNKT

Robinho
15.11.03, 09:38
Originally posted by dennis10
Tundub, et Robinho´t vaevab haiglane kinnisidee. Tema arvates on olemas ainult üks jalgpallur, kedagi muud peale Hambameest tema jaoks ei eksisteeri. Igal juhul väärib Nedved auhinda rohkem kui viimatinimetat ülekaaluline tegelane.
On lihtne lüüa hunnik väravaid, kui sind aitavad sellised suurepärased talendid nagu Zidane, Raul, Figo; Guti, jne, jne. Ja ausalt öeldes lakkamatu Ronaldo haip tüütab juba tõsiselt.
No kurat! Samamoodi võib ka öelda, et teisi valdab Nedvedi haiglane kinnisidee. Teiste arvates on ainult Nedved see, kes seda auhinda väärib. Aga see pole ju nii. Ma omastarust põhjendasin ära, miks Ronaldo peaks võitma ning tõin välja ka tema saavutused sel aastal. Jaan oli vist esimene, kes Nedvedi kohta sama tegi.
No aga miks siis Nedved rohkem väärib? Ainult sellepärast, et ta on Juve võtmemängija ja Juve ilma temata nõrk on??? Ja muidugi on \"tore\" kuulda selliseid totrusi nagu \"hambamees\" ja \"ülekaaluline tegelane\". Samamoodi võib Nedvedit kõõrdsilmsuses süüdistada, kuid see ei muuda ju tema poolt mängitava jalgpalli taset!
Muideks ei ole lihtne lüüa palju väravaid, lihtsalt ei ole. Sul võib olla parim keskväli, kuid kui sul ikka ründajaid pole, kes söödud väravateks realiseeriksid, siis pole keskväljast kasu ju. Mind tüütab Nedvedi haip ära.
Lõpetuseks: Ronaldo on vaieldamatult maailma parim ründaja. Ma tean, et siin foorumis keegi minuga sama arvamust ei jaga, sest edukate vastu on kõik, kuid igalühel on õigus oma arvamusele ning mina jään oma arvamuse juurde.

H.M Murdock
15.11.03, 10:51

Ainult sellepärast, et ta on Juve võtmemängija ja Juve ilma temata nõrk on???

AINULT!!?!?!ta on AINULT maailma hetke üks parimaid (et mitte üelda parim) mängijad.sellisel juhul võiks üelda,et love of your life ronaldo on ka AINULT üks parimaid ründajaid.ehk siis \"ainult\" ja \"maailma parim mängija\" EI kõlba ühte lausesse ;)

PS: päris vahva on siin niimoodi vajelda:P

Robinho
15.11.03, 11:16
Ronaldo on PARIM, Nedved üks paljudest headest!

H.M Murdock
15.11.03, 11:35

okei,nüüd kaotas see vahva vaidlus minu jaoks mõtte.ma alistun ja lähen õue palli mängima .....:r66m15:

La Motta
15.11.03, 20:08
Võimalusi on palju, peamistex kanditeetiex peaxin umbes 10 mängijat. Parimad võimalused on siiski 3 Hollandlasel, Klouivert, RVN või Vaart :)

zaz
15.11.03, 20:29
Originally posted by La Motta

Võimalusi on palju, peamistex kanditeetiex peaxin umbes 10 mängijat. Parimad võimalused on siiski 3 Hollandlasel, Klouivert, RVN või Vaart :)

tegelikult on ikka parimad võimalused Nedvedil, kuid on ka veel teisi tegelasi, kel on paremad võimalused, kui sinu pakutud hollandlastel

samas nistekal ja van der vaartil on samuti hea hooaeg seljataga :oih: (kuid vaevalt, et piisavalt hea:D )

Jaan
16.11.03, 03:41

Aga just meeste taust ka loeb ju! Nagu sa juba ise mainisid - Ronaldo on Nike`i ja Reali mängija, kellest räägitakse palju. Ronaldole meeldib ka naise ja lapsega aega veeta, kuid kahjuks lähevad tema teed nasiega lahku. Ja me ei jaga ju auhindu heale isale või abikaasale, parimat jalgpallurit premeeritakse hoopis.

Räägid iseendale vastu. Alguses ütled, et taust loeb, kaks rida hiljem enam ei loe. Mis värk on?

Ma siiski arvan, et La Liga meistritiitel ja Itaalia meistritiitel on samaväärsed. Ja Ronaldo võitis Hispaania Super Karika ka veel. Ronaldo on ka võtmemängija, neid võtmemängijaid on peale tema veel mitu Realis.

See superkarikas on muidugi tõsine argument. Igas riigis ju tegemist prestiizhikaima tiitliga.

zaz
16.11.03, 03:53

Ei tia mitu võtmemängijat siis ühes meeskonnas ka on?:D (Realis on neid 7-8, siis vast kasutaks juba sõna staar mitte võtmemängija)

Robinho
16.11.03, 09:19
Räägid iseendale vastu. Alguses ütled, et taust loeb, kaks rida hiljem enam ei loe. Mis värk on?

Jalgpalli alane taust loeb, mitte pereelu.

Jaan
16.11.03, 10:06
Tähendab, kui on kaks võrdset mängijat, siis on üks natuke võrdsem kui teine, sest mängib Brasiilia ja Madriidi Reali eest ning reklaamib N*ke\'i tooteid?

Robinho
16.11.03, 10:53
Tähendab, kui on kaks võrdset mängijat, siis on üks natuke võrdsem kui teine, sest mängib Brasiilia ja Madriidi Reali eest ning reklaamib N*ke\'i tooteid?
Mingid eelised annab ka see, kuid minu arust loeb ka see, kuidas pallur on minevikus esinenud ning mis auhindu ja karikaid ta võitnud on.
Üldiselt ei mõtet iga pisiasja pärast nokkima hakata. Kannataks auhindade jagamiseni ära ning vaatame kellel õigus oli.
Ahjaa, mul poleks ka midagi selle vastu, kui Paolo Maldini võidaks see aasta, nagu elutöö auhinna eest vms.

Shrek
16.11.03, 20:46
Ma arvan et parimaks mängijaks saab Pavel Nedved.

p3p3
21.11.03, 16:59

MM tiitlid:
RONALDOL 2 MM TIITLIT WÄ??? nuh tegelt võib nii öelda jah aga aastal 94 kutt ei saanud kordagi platsile :) aind keksis seal pärast rõõmust kui baggio pendla yle lõi nagu olex ise kogu töö ära teinud :) kuigi ise väga suur nedvedi fänn ple arvan siiski et ta väärib seda tiitlit rohkem kui ronaldo

Robinho
21.11.03, 20:37
pepe: ma arvan ka, et Ronaldo pole see aasta auhinda väärt, sest ta keksis 94 aasta MM-il, kui Baggio penalti mööda lõi ja Brasiilia võitis.
Nedvedil 0 tiitlit WÄ? Ei ole võimalik, ta ju maailma prim.

mikc
22.11.03, 20:01

Prandus:Zidane on parim,Ronaldo saab auväärse 2.koha ja kuigi Nedved on väga sümpaatne mängija on ta siiski yks paljudest headest.

SleepWalking
26.11.03, 22:05
arsenali teemas sai kirjutatud, kuid ka siia - näiteks FIFA world player of the year\' valimisel ei suutnud nedved 3 parema hulka jõuda - samas olid kõik 3 euroopas mängivad ja siin teemaski mainimist leidnud pallurid henry, zidane, ronaldo. ilmselt nende hulgas on ka uefa valik.

dennis10
27.11.03, 13:26
Hea artikkel sellest, miks Ronaldo World Player Of The Year\" (http://www.soccerage.com/en/13/r6216.html) auhinda ei tohiks võita. Põhimõtteliselt kehtib see ka UEFA auhinna kohta. Loodetavasti WPOTY Thierry\'le ja Euroopa auhind Nedvedile.

Wingback
28.11.03, 18:20
Too eelnev artikkel on tõesti väga hea !

Ronaldo - MIKS ?? (ei mahu pähe lihtsalt) :kratsti:
Zidane - Kas tõesti oli niiii hea ka sel aastal ? :kulm:
Henry - No nende kolme hulgast võiks siis tõesti temale selle auhinna ulatada. Arse fännid ei vaidleks vastu :D.

Ah metsa kõik.....tegelt oli ikkagi Pavel Nedved selle aasta tegija ! :kop:

Neth
29.11.03, 00:07
Originally posted by Vince

Too eelnev artikkel on tõesti väga hea !

Ronaldo - MIKS ?? (ei mahu pähe lihtsalt) :kratsti:
Zidane - Kas tõesti oli niiii hea ka sel aastal ? :kulm:
Henry - No nende kolme hulgast võiks siis tõesti temale selle auhinna ulatada. Arse fännid ei vaidleks vastu :D.

Ah metsa kõik.....tegelt oli ikkagi Pavel Nedved selle aasta tegija ! :kop:

Nõustun igati, ka mina usun, et tglt peaks tiitli võitma Nedved, kui aga valida nende kolme hulgast, siis valiksin samuti Henry, kuigi ise olen suur ManU fan.

xKxAxPxUx
29.11.03, 14:51
nonii ise arvan , et see ikka saab olema Pavel Nedved kuna temal kõige paremad šansid , aga jah ise toetan igati Hollandi noorukit Rafael Van Der Vaarti

sicmic
29.11.03, 18:12
Originally posted by xKxAxPxUx

nonii ise arvan , et see ikka saab olema Pavel Nedved kuna temal kõige paremad ?ansid , aga jah ise toetan igati Hollandi noorukit Rafael Van Der Vaarti

Ärka üles! Juba mitu päeva on teada, et valik tehakse kolmikust Henry-Zidane-Ronaldo. Ja pole vaja siia vabandavat postitust \"oih sry ma ei teadnud\".

Minu eelistus-pakkumine on Henry. Põhjused varem juba välja toodud - teised pole seda väärt. (v.a. Nedved, kelle väljajätmine mullegi arusaamatuks jääb...:oih:)

zaz
29.11.03, 20:37
Originally posted by m1kk
Ärka üles! Juba mitu päeva on teada, et valik tehakse kolmikust Henry-Zidane-Ronaldo. Ja pole vaja siia vabandavat postitust \"oih sry ma ei teadnud\".

Tegelikult ikka tehakse kolmikust: Henry-Zidane-Ronaldo valik FIFA aasta mängija osas, mitte UEFA parima osas. Keegi lihtsalt väitis, et arvatavasti ei erine see otsus UEFA omast.:doh:

Ja siiski olen üpris kindel, et UEFA valib aasta parimaks Nedvedi:kaval: Lisaks super hooajale Juventusega, tegi ta ka Tšehhi koondisega väga hea aasta;)

sicmic
29.11.03, 20:47
Oh mind...Nojah, siis on lootust veel Nedvedi suhtes.

zaz
23.12.03, 00:14
Nii nüüd siis valik avalikustatud ja üllatus üllatus võitis P. Nedved:)
Ilmselt sai õige mees auhinna.:õnnelik:
Peale Robino ilmselt keegi Nedvedi väärilisuses auhinna üle ei kahtle:oih:

H.M Murdock
23.12.03, 00:57
Originally posted by zaz

Nii nüüd siis valik avalikustatud ja üllatus üllatus võitis P. Nedved:)

teine koht oli Henry ja kolmas Maldini (edasi tulid vist Shevtsenko,ronaldo,raul,zidane ).Minu poolest oleks selline järjekord võinud olla Player of the year valimistel.aga nedved on üldse teine tšehh,kes sellise auhinna saand :) edu talle!

ennu
01.07.04, 21:08
Originally posted by -Marko-

Aga miks mitte Michael Owen taas!:veryhappy

mitte mingil juhul ta on alavormis :P

den1ss
31.10.04, 16:50
Algselt postitas Rebu

Eks ta Raul ole!!:õnnelik:
Raul ikka