320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta auhinnad 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aasta auhinnad 2013

    Läheb lahti !

    Taaskord aeg ritta sättida parimatest parimad. Kommentaarid ja eluterve arutelu siia.


    Kategooriad:

    Parim postitaja:
    TOP 5 postitajad:
    Suurim jobu:
    TOP 5 jobud:
    Parim teema:
    Nõmedaim teema:
    Parim postitus:
    Nõmedaim postitus:
    Naljakaim postitus:
    Kõige parem troll:
    Kõige trollim postitus:
    Kõige enam närvidele käiv postitaja:
    Kõige jäärapäisem postitaja:
    Kõige ropum postitaja:
    Kõige intelligentsem postitaja:
    Kõige optimistlikum postitaja:
    Kõige pessimistlikum postitaja:
    Kõige vaimukam postitaja:
    Kõige iroonilisem postitaja:
    Kõige seksikam postitaja:
    Kõige ägedam varikonto:
    Kõige fännim fänn:
    Parim uustulnuk:
    Keda igatsen?
    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

    + kõigi vabal valikul eriauhinnad. Ärge olge kitsid!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    #2
    Kiirustades esimene!

    TOP postitajad: Vincent, Petteri, Kurat, Katk, ericbana
    TOP jobud: Francesco, Debs, rainis007, kaitz, Keitoo
    Parim teema: ainult Gifid
    Nõmedaim teema: FC Bayern München
    Parim postitus: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1562949
    Nõmedaim postitus:http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1557526
    Naljakaim postitus:Ebaterves huumoris neid mitmeid
    Kõige trollim postitus:http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1553370
    Kõige enam närvidele käiv postitaja:Ibanez
    Kõige jäärapäisem postitaja:Francesco
    Kõige intelligentsem postitaja:Vincent
    Kõige pessimistlikum postitaja:Ibanez ja -JalkafriiK_
    Kõige ägedam varikonto:Jack14
    Kõige fännim fänn:Petteri, Saksamaal olles tuli see kohe eriti välja . Lisaks veel ericbana.
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Kurat
    Rahustavaim teema: Mis teid närvi ajab ???
    Hommikune teema: RÕVE POHMELL
    Mõttetud teemad: Muusikaga seonduv

    Eriauhind Arsenali saadikutele sõprussidemete loomise üritamise eest!

    Kena teist adventi.

    EDIT: Ma arvan, et Aasta Auhinnad 2013 parima postituse võib countile ära anda
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Ma viimasel ajal loen ainult offtopikut ja manku teemat, nii et ma mõtlesin, et polekski aus selle kehva soorituse pealt kedagi teist hindama hakata. Aga tahaksin ajaloolise õigluse huvides siiski nomineerida aasta parima trollimise, mis sahinal sõidab ilmselt ka foorumi läbi aegade best ofi ja hall of fame'i. Ja mainit ebaõiglus seisneb siis selles, et need postid tehti 2012 viimastel päevadel, mil kõik olid juba oma auhinnad ära jaganud ja seepärast jäi see master trolling teenitud tähelepanust ilma.


      Aasta trollimine
      Algselt postitas Aadu&co
      Avastasin enda jaoks uuesti sellise huvitava sarja nagu " Black books“

      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Flora, Flora,
      te olete kõik kohutavad,
      teie rahuldamata tüdruksõbrad on teilt võõrandatud.
      Algselt postitas Aadu&co
      Pean tunnistama oma rumalust ja silmad maha lööma, sest sellest mõttekäigust ma aru ei saanud.
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      milline teist litsidest tahab tantsida?
      Algselt postitas Aadu&co
      Ja sinu vigastus on?
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Kuule, Aadu +2, kui te teete oma tavalist kolmeka asja, mida te nädalavahetuseti teete, ja kuuvalgus peegeldub te pea ja perse pealt ja kõike, kas see ei muutu pisut segadust tekitavaks?
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Jasper, palun ära mõnita endast rumalamaid.
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Jah. Ma tean. Aga mul on oma õigused.
      Algselt postitas Aadu&co
      Olla rumal jh?
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Jah. Vapustavad efektid, tead. Pani tõesti uskuma, et ahvid saavad koosolekuid pidada.
      Algselt postitas Aadu&co
      Tuleb nii välja jh.

      Nii huvi pärast kohe küsiks kas sul on selle sarja vastu midagi? Või riivasin sinu sündsat ja puhast hinge millegi muu koledaga?
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Sa tead, mis sa oled? Sa oled habe, mille otsas ripub idioot.
      Algselt postitas Aadu&co
      Njaa selle vestluse kaotajaks pooleks pean tunnistama ennast. Aga jõudu soovin sulle sellegi poolest ja ole ikka sama tubli ka uuel aastal.
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Hea küll, Aadu&co, palun vabandust, et trollisin. Armastan mainitud sarja lõputult ja seetõttu vastasin sulle ainult Bernard Blacki tsitaatidega(mille ise konarlikult tõlkisin). Subtiitrid saad ehk siit - http://www.subclub.eu/serials.php?id=4287

      skinheadide stseen oli ju esimeses osas:
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        mulle tõi see pisara silma, umbes nagu eestimaa-on-nii-ilus-vää tädile. Tuusik anda jasperile.

        Kommentaar


          #5
          Annaksin ka mõned auhinnad üle neile, kes sel aastal on silma jäänud.

          Parim postitaja: ericbana
          TOP 5 postitajad: ericbana, malagar, eika, vincent, Stok

          kuna häid positajaid oli sel aastal veel palju, siis nimetaks tunnustavalt ära veel osad. orbitaaljaam, atleticomadrid, midfielder, Mask, rainis007, Kurat, sanderos, wordprez, Daz Booob, moya, Tofoa, Jasper, Katk, dontastik, imgoinghome, fitti, KID. Sai nats palju, samas kedagi maha ka võtta ei oska.

          Suurim jobu: Debs
          TOP 5 jobud: Debs, kaitz, Ibanez, ROMELU LUKAKU, elnino9

          Parim teema: Tähelepanekuid elust enesest
          Parim postitus: Vincent enne Eesti-Holland mängu.

          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Iga kord, kui ma loen või kuulen enne mängu neid "see on ju nii tugev vastane, ärge ajage lootusi üles, niikuinii kaotame" heietusi, tahaks lihtsalt ja siiralt küsida, miks te nii teete. Milleks võtta endalt vabatahtlikult ära see mängueelne rõõmus elevus ja ootus, et midagi suurt võib tulla. Jah, tõenäosusprotsent on väike. Mis siis? Mõelge, kui mängijad läheksid ka iga kord sama hoiakuga väljakule. Klavan: eks paar tükki tuleb ikka välja võtta. Ojamaa: Lätile ja Soomele ma ära ei löönud, ega siis neilegi suuda. Oleks üldse mingit lootust?

          Ma usun küll, et küllap vähegi jalgpalli tundvad inimesed ikka teavad ja tajuvad üsna adekvaatselt, mis meeskond see Holland on. Ja pigem rõõmustatakse praegu selle üle, et kõigi märkide järgi me vähemalt läheme ja üritame neile hambaid näidata. Selle asemel, et juba mitu päeva enne mängu asuda hoogsalt "no mida te sealt loodate, niikuinii saame kolme-neljaga sisse" daunerit tekitama. See viimane nagu mingi ehe eestlase värk - igaks juhuks tuleb ikka kõik lootused maha tõmmata, sest siis saab kaotuse puhul pärast kohe asuda vastu rinda taguma "ma ju ütlesin". Justkui see annaks midagi juurde.

          Tahaks öelda nii nagu ütles Rüütli eile õhtul meestele trenni lõpetuseks viimase harjutuse järel: "okei, kutid. Tehke individuaalselt, kes kuidas. Aga nautige!" Täna on ilus ja päikeseline päev, muutke see ka enda jaoks ilusaks. Õhtul tuleb täismaja. Minge ja nautige hea emotsiooni pealt mängu. Äkki juhtub midagi tõeliselt head? Halada jõuab hiljem alati.
          Nõmedaim postitus: sama mis sanderos'il. Jack19'le ei meeldinud, et Dortmund-Arsenal mängu kulg ja tulemus ei meeldinud kõigile. Olles ise veel siin foorumis Dortmundi logoga, on säärane vingumine "omade" üle ikka eriti nõme.
          Naljakaim postitus: Daz Booob

          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Clevz peab ära carryma sellel ajal siis, Fellakas või Jones talle kõrvale ja asi peaks toimima.
          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kind of a kahtlane. Ma pigem guessin, et Clevz ei carry seda burdenit ära, sest liigne aggression on noorel playeril bloodis ja middleisse jäävad augud. Carricku kõrval on ta half a brain man. Ja praegu teil on middleis brain ja self powerit niigi less.

          Ma tean, fuck off
          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Kas tõesti peab ühes laues kuute inglise keelset sõna kasutama ?
          Kõige parem troll: Tofoa
          Kõige trollim postitus: Jasperi oma, mille fitti välja tõi.
          Kõige enam närvidele käiv postitaja: Debs
          Kõige ropum postitaja: Uuu
          Kõige intelligentsem postitaja: vincent
          Kõige optimistlikum postitaja: count
          Kõige vaimukam postitaja: fitti
          Kõige ägedam varikonto: Jack19
          Kõige fännim fänn: purjus Klopp aka sanderos
          Keda igatsen? Eston
          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? kaitz endiselt. Kaardi lugemisel tekiks liiga palju probleeme.
          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? ericbana

          Eriauhinnad.

          Offtopicu aasta post: Marek_T

          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Täna on kõvaketta koristamise õhtu ja leian sealt jäürjest igast huvitavaid eluseikadega tekstifailikesi, mis mingil aja kirja pandud ajaloo tarbeks. Nüüd siis sattus näppu väike jutuke ajateenistuse aegadest (1999.aasta, Tartu). Ilmselt olen selle kunagi militaar.net'i või kuhugi sellisesse kohta üles pannud. Tsenseerisin pärisroppused välja, siin on ikkagi ontlised inimesed...

          Lugu sellest, kuidas üks noorsõdur, küll juba rms, kord patti tareeni sisse smugeldas ja selle endale sideruumis öises vahtkonnas perse sõi.

          Igatahes. Üks kena varahommik, kaaberdan mina mööda kasarmukoridori, rätik üle õla ja sussid varvaste otsas dushiruumi poole. Järsku kargab minu juurde ähmi täis korrapidaja-abi Kõiv: "Kuule, Kask mängib piljardit!"

          Piljardilaud meil ju kohvikus oli, aga... Kurat, kell oli ju ikkagi kuus hommikul! Kisutigi mind siis olgelahkete väel ("olgelahked" - kaitseväe poolt pakutavad kaitsevärvi bokserid, kusemisauguga) sideruumi. Seal istus Kask (nimi muudetud), hoidis käes kujuteldavat kiid, kummardus kujuteldava laua kohale, sihtis hoolikalt ja - PÕMM! - löök. Ja nii mitu korda.
          Uksele kogunes irvitav seltskond.

          Kask nõudis haavatud looma häälel kilekotti:"Kas te ei näe, kuulid veervad laiali!" Selle peale pidid mõned tüübid uksel naerust püksi
          kusema - olid ju väljendid "kuulid koos" ja "kuulid veerevad kõrinal mööda põrandat laiali" Tartu ÜJP enimkasutatavad idioomid väjendamaks seda, kui läbinu**itud sa seerude poolt oled ja kui lähedal oled sa vaimsele murdumisele.

          Igatahes, korralageduse lõpetas korrapidaja (ma ei mäleta, see võis olla Kalam, aga võis ka Ambo olla, samas võis olla ka Värv või Herem, ma ei tea). Käskis peale mõningast kaalumist Kase Chevysse toppida ja Raja tänavale viia, psühhoneuroloogiahaiglasse. Ajasin siis püksid jalga ja frentshi palja ihu peale ja panin Chevyle hääled sisse.

          Aga kuidas Kask autosse saada? Siin tuli appi n-srs Lätt, mees nagu karu, maapoiss, aeglane ja heasüdamlik, üks mu paremaid sõpru vanemate ajateenijate seas. Võttis Kase, kes oli temast poolteist pead pikem, sõna otseses mõttes pihku, murdis pooleks nigu liigendnoa ja VIRUTAS autosse. Panime siis ajama.

          Keset linna hakkas Kask kapitaalselt ära pöörama, kippus rabelema ja peksis mulle tagaistmelt jalgadega pähe, nii-et oleksin Riiamäe tõusul äärepealt majaseina ramminud. Lätt, vana diplomaat ise, lahendas olukorra stoiliselt, paari hästisihitud rusikahoobiga noorsõduri ribidesse ja koljupiirkonda. Siis oli haiglani vaikus majas, kostis ainult ärritatud pobinat.

          Haigla juures järgmine probleem - kilu on karpi topitud, aga kuidas ta sealt välja saada? Kask klammerdus ukseposti külge ja undas nagu Marju Kuut. Mina kangutasin ta sõrmi tungraua heebliga lahti, Lätt venitas soldatit jalgadest ja pigistas kerest nii, et pilves noorsõduril silmamunad märjaks läksid. Lahti me ta saime, Lätt kukkus ja Kask pani ajama. Enne Riia tn-t saime ta siiski kätte ja tarisime haiglasse sisse.

          Seal lahkus vennast viimnegi aruraas. Vastuvõtus avas ta imaginaarse harjakapi, võttis sealt imaginaarse lapi ja ämbri, kastis lapi imaginaarsesse vette ja pesi imaginaarset põrandat. Pärast pani kõik korralikult tagasi. Siis püüdis kärbseid ja vaatas arstile sellise naiivse, süütu ja lõbustatud näoga otsa nagu ilmsüüta lapsuke mänguväljakul. Arst üritas temalt meeleheitlikult isikuandmeid välja pigistada, mina ei osanud tema kohta öelda muud, kui nime, auastme ja rühma. Nõukogude kooliga medtöötaja pidi lõpuks ikkagi alla vanduma, kui Kask üritas mööda teda üles ronida.

          Lätt ootas mingi hetk koridoris. Järsku pürstis Kask kabinetist välja, virutas Läti sõrmed ukse vahele, nii-et veri lendas ja pani mööda hullumaja koridori ajama. Lätt, püha viha täis, tormas talle järele ja hüppas nagu sitas Hollywoodi filmis talle tagant jalgadesse ja tõmbas ta pikali. Siis tormasid juba kohale kaks kapimõõtu sanitari, kes Kase käed selja taha väänasid ja ta minema tassisid.

          Hiljem saadeti vend KAKK-i (Kutsealuste Keskarstlik Komisjon) ja kui ma ei eksi, siis mingi hetk tunnistati väeteenistuseks kõlbmatuks ja saadeti koju.

          See, kust ta tareeni sai - seda kaupa ju peale sovetiarmee lahkumist eriti palju enam ei liikunud - ei tea keegi.
          "Bayern München interessiert mich nicht" auhinna ja Kevin Grosskreutz'i käepigistuse saab sanderos

          Kommentaar


            #6
            Parim postitaja: Zelee
            TOP 5 postitajad: Cannuman, Iceman, Eika, Jasper, fitti
            Suurim jobu: ROMELU_LUKAKU
            TOP 5 jobud:
            Parim teema: Ebaterve huumor
            Nõmedaim teema: Janinho särgimüük
            Parim postitus: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1524490
            Nõmedaim postitus:
            Naljakaim postitus:
            Kõige parem troll:
            Kõige trollim postitus:
            Kõige enam närvidele käiv postitaja: Tofoa (muidu väga cool postitaja aga see aasta on liiga sarkastiline)
            Kõige jäärapäisem postitaja: vincent
            Kõige ropum postitaja: count
            Kõige intelligentsem postitaja: mcnamara
            Kõige optimistlikum postitaja: fitti
            Kõige pessimistlikum postitaja: Uuu, count, Francesco, orbitaaljaam
            Kõige vaimukam postitaja: eika
            Kõige iroonilisem postitaja: Jasper
            Kõige seksikam postitaja:
            Kõige ägedam varikonto:
            Kõige fännim fänn:
            Parim uustulnuk:
            Keda igatsen? :
            Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?
            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? - Cannuman
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              #7
              My votes go to:

              Parim postitaja: Kedagi vaieldamatult parimat pole silma jäänud, aga häid fakte Saapamaal toimuvast jne toob ikka ja jälle välja eika, kuna aga ta käis siin mingi aeg inglise pededele pugemas, siis pean temalt punktid maha võtma ja esikoha andma atleticomadrid-ile

              TOP 5 postitajad: kaassõdurid Francesco , karl91, Montag , erakhundiks moondunud cannuman , suitsiidipiirile viidud orbitaaaljaam

              Suurim jobu: Kahjuks peab tõdema et siia kategooriasse on tahtjaid rohkem kui mu akudega varustatud klaviatuuris voolu on. Siiski jäi kõige rohkem silma sellel hooajal silma kodanik Rein , kes oma roppuste ja solvamistega keeras vindi tugevalt üle. Vanust peaks mehel olema, aga kombed on kuskil nooremas eas pidama jäänud. Ehk suudab härra ennast uuel aastal parandada ja keerab ennast paar tooni "vaiksemaks".

              TOP 5 jobud: Konkurents on tihe. Kindlasti Jasper , kes on teinud soccerneti varikasutajate rekordi ja on selletõttu tõeliselt tüütuks muutunud , iga asi on kuskile maani naljakas, aga see nali on juba oma elu ära elanud. Lisaks on auga aasta ühe jobuma kasutaja tiitli auga välja teeninud mazz , kes minu silmis on otseselt vastutav nii Arsenali fännide vägivaldsete solvangute kui ka Jasperi varikontode omamises - mõlemal juhul on härra enda käed puhtaks pühkinud ja öelnud et see pole tema mure. Kretiin-Jobu tiilti võidab ülekaalukalt sel hooajal Debs , kõik mis ühes kasutajas valesti olla saab on siin kasutajas esindatud - debiilne jutt, debiilne klubi ja riigieelistus jne. Lisaks mainiks veel ära kasutajad marv3lous ja malagar

              Parim teema: Siiani pole ületrumbatud Itaalia jalgpall teemat. Alati midagi huvitavat lugeda ja üldiselt mõnusalt meeldiv sõbralik seltskond kes oskab ka head huumorit teha.

              Nõmedaim teema: Arsenal alateema on üks väga vaenulik ja kõle koht. Sain seda omal nahal tunda. Minnes nukrasse ussipessa sõprust soobitama, sain hunniku solvangute ja mõnituste osaliseks. Kahjuks pole seal midagi siiani muutunud ja tean , et ma pole kaugeltki ainuke , kes sinna teemasse objektiivset arutelu tegema minna ei julge, sest vastused võivad olla päris toored ja julmad.

              Parim postitus: Konkreetset postitust ei oska välja tuua, aga päris humoorikas oli lugeda Leverkuseni teemas , kuidas mitte keegi ei tohtinud mainida küljevõrgu väravat. Tulid meelde ajaloofilmidest nähtud natsisaksamaa eluolud. Tõeline elamus!

              Kõige parem troll: sel hooajal on kvaliteetse trollimisega silma jäänud Tofoa ja cannuman. Edukalt on suudetud oma irooniad ja sapid mõnusalt mahlasena hoida, samas varikontosid kasutamata.

              Kõige enam närvidele käiv postitaja:Otseselt närvi ei käi keegi. Kahju on paljudest.

              Kõige jäärapäisem postitaja: Uuu suudab juba aasta aega soiduda Petkovici vallandamisest. Jäärapäiselt ei suuda aga oma homoklubi fännamisest loobuda ja sellise tempoga soiub ta sama juttu ka 90 aastaselt.

              Kõige ropum postitaja: Müts maha, Rein , kõige vulgaarsema ja ebasündsama sõnavaraga kasutaja, kelle kontol on 0 bänni! Aasta 2013 oli sinu aasta! "Võimas"!

              Kõige intelligentsem postitaja: eks need kanditatuurid sinna top postitajatega ühte patta lähe. Lisaks võib ehk mainida rehabiliteerinud Maareku.

              Kõige optimistlikum postitaja: jätkuvalt tunduvad kõige positiivsemad postitajad olevat Premier Liiga klubide fännide seas. Juba mitmeid hooaegasid pole mitte midagi kuskil võidetud, vastupidi, ainult suuri alandusi on ette näidata, aga ikka usutakse et ollakse kõige kõigemad siin planeedil. Tõsine tase, mida väga kergelt üle ei trumpa.

              Kõige pessimistlikum postitaja: orbitaaljaamal on see hooaeg kuidagi käest läinud, nagu Taneli väikevend. Ehk uuel aastal paistab päike ka tema tuppa.

              Kõige vaimukam postitaja: kollektiivselt võidavad selle auhinna Bundesliiga poisid. Bayerni ja Dortmundi teemas tuli sel aastal ikka mõnusalt kulda

              Kõige iroonilisem postitaja: Tofoa

              Kõige seksikam postitaja: Hands down Tottibabe

              Kõige ägedam varikonto: varikontodes pole enam ammu midagi ägedat , olge need kes te olete, või ärge positage üldse.

              Kõige fännim fänn: kõige suurem fänn on endiselt count, vaikselt aga on järgi jõudmas ka Francesco. Tuletan siinkohal meelde , et üks õige fänn teab , kes on ta vaenlased ja käitub nendega ka vastavalt. Fänlus pole ainult oma teemas oma montoonse jura ajamine, oma klubi eest tuleb ka 24/7 seista!!! Ärge hoidke midagi tagasi, oma klubi on püha!

              Parim uustulnuk: Sel hooajal kahjuks häid uustulnukaid ei lisandunud, ainult hulgim ebameeldivaid varikontosid ja muidu Debsiilikuid.

              Keda igatsen? Nii imelik kui see ka pole, siis olen hakanud puudust tundma Tanelist . Poiss on foorumist täitsa ära kadunud ja ajab ainult oma blogi rida. Tanel sina olid see , kes pani meid kurbadel ja depresiivsetel hetkedel õnnelikuna tundma. Tule tagasi!

              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Näha tahaks enamusi Itaalia teemast. Oleks tore mõned jalka vaatamised kuskil pubis maha pidada ja niisama möla ajada. Ehk uuel aastal jõuan ka kuskile kohale ennast vedada.

              Luciano Moggi "maksan peale kui tulete mõistusele" eriauhinna annaks praegustele Juventuse pooldajatele. Loodan et suure potensiaaliga jalgpallifännid näevad , et see mida nad fännavad on üdini mäda ja rõve. Rakendage seda potensiaali ausa jalgpalli fännamisele ja te oleksite tuhat korda toredamad!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #8
                TOP 10 postitajad: vints, fitti, Murdock, Vello, Jasper, priity, kasparov, midfielder, amadeus, mõnu

                TOP 10 jobud: Linnupoja, Lukaku, kivi77, meintz, kaitz, urmar, chac, count, jaan95, elx

                Parim postitus: Vintsu post enne Eesti-Hollandi mängu
                Nõmedaim postitus: jobude postitused

                Kõige parem troll: Rein


                Kõige ropum postitaja: Rein ( mis estoniga juhtunud on)
                Kõige intelligentsem postitaja: vints
                Kõige vaimukam postitaja: mõnu


                millalgi täiendan
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #9
                  Parim postitaja: eika

                  TOP 5 postitajad: eika, Punkt, zelee, vincent, Mõnuagent007

                  Lisaks rohkem külastatavate teemade regid: Arsenal (marv, Katk, coco, malagar), Liverpool (Marduk, Wingback, Stok, Kenny's Heroes), lisaks ka Spursi, Juve, Milani, Dortmundi, Barca, Atletico regid. Kõik ei tule meelde kindlasti.
                  Suurim jobu: kivi77

                  TOP 5 jobud: kivi77, Staadium, Linnupoja, Debs, budu

                  Parim teema: öömuusika, obv

                  Nõmedaim teema: Totsid (no homo)

                  Parim postitus: Marduki hiljutine õllepost. Aplodisment gosti studii nah.

                  Nõmedaim postitus:
                  Nasfal osa 1 (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1525471) ja osa 2 (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1516637) ,

                  MMclub ( http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1533224 )

                  samuti vincent: ( http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1538935 ) viimase puhul siis eelkõige standardite küsimus. Mingi Uuu esituses siukse jura peale ei pilgutaks silmagi, vincentilt oli paras wtf halb huumor.
                  Naljakaim postitus: kindlasti rohkem, aga viimatine lol tuli selle Daz Booobi keeleka peale Manku teemas.

                  Also:
                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Lugedes õlle joomise teemat, võid kindel olla,et sammud järgmise 10 minuti jooksul sammud külmkappi/ lähima poe poole.
                  Algselt postitas Stok
                  Vaata et siis Anaalnikkumise teemast hoidud

                  Kõige parem troll: iga teine itaallane. Kõik pole tingimata head, aga teised foorumid nagu niiväga seda trollimisvajadust ei tunnegi.
                  Kõige trollim postitus: Jasperi seeriale raske vastu saada
                  Kõige enam närvidele käiv postitaja: budu, ElNino9, Ibanez, ROMELU LUKAKU, HellBoy22
                  Kõige jäärapäisem postitaja: midfielder
                  Kõige ropum postitaja: Frantsezko, Uuu
                  Kõige intelligentsem postitaja: rixxer
                  Kõige pessimistlikum postitaja: mcnamara
                  Kõige vaimukam postitaja: üldiselt kas Booob või Jasper või eika
                  Kõige fännim fänn: atleticomadrid ja Punkt. Iga mängu järel siirad emotsioonid ja väga mõnusa lugemisena kokkuvõtted.
                  Parim uustulnuk: Fouree, ainec
                  Keda igatsen? Kuivik banaan
                  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Stok (tuleb viga parandada ju. kui mitte varem, siis 29ndal äkki? ),
                  ChelseaFC (beers!) ja kuigi otseselt kategooriale ei vasta(sest juba trehvatud), siis ka szandoriga vestleks pikemalt meeleldi. Aga tegelikult, arvestades kuivõrd kettasse ajas, et töö tõttu suvepäevadele tulemata jäi, siis hea meelega trehvaks paljusid, kes eespool hea sõnaga välja toodud.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    #10
                    Kuna ma enamus foorumlasi päriselt ei tunne, siis ei saa ma kedagi liigitada negatiivsete nimetuste alla! Need kellele mõned foorumlased närvidele käivad(kaasaarvatud mina),siis teadke,et foorum ei ole elu! Ja enamus käivadki närvidele Teile just selle pärast,et järelikult olete nõrgad! Usun,et enamus foorumlasi keda siin vihatakse,on reaalses elus korralikud pereisad ja inimesed üldiselt! See märgistamine on üldiselt mõtetu !
                    Aasta 2013 parim: Soccernet.ee

                    eks tuleb ka vaikselt see uks seljataga sulgeda...
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Jagame oma prääniku ja piitsa.

                      Parim postitaja: Punkt. Tänavune kirkaim autasu läheb kaasvõitlejale hispaania alafoorumis. Põhjalik, asjalik, sisukas ja mis kõige tähtsam - FÄNN !!!

                      TOP 5 postitajad: Marek_T, vincent, zelee, eika, cannuman

                      Suurim jobu: Linnupoja on suht tähtsusetult ja ebaoluliselt häälitsev olend.

                      TOP 5 jobud: Pigem on tegemist pisut pea peale kukkunud parandamatute kretiinidega, kui jobudega. Selle auga võivad minust maha maadlema jääda Romelu ja Debs. Jobu rinnamärgid saavad maanus ning Mõmmik, " veitsa gei " diplomi aga marvellous.

                      Parim teema: Unustatud Serie A mängijad on mõnus nostalgiline ekspeditsioon minevikku.

                      Nõmedaim teema: Balotelli. Järgmise aasta sees ootan Hernanese nimelist haipkeskkonda, Inglise foorumis Emile Heskey taas au sisse toomist, Prantsuse omas Andre Pierre Gignaci autogrammituba ja Meistriliiga sektor võiks ammu juba ära teha high five teema Sander Postile. Sest, kurat olgu siis juba kõigil keskpärastel oma teema !

                      Parim postitus: Kaalusin mis ma kaalusin, kuid viimase sekundi otsusega jäi peale vincenti Eesti - Hollandi rahvusromantiline kihutus ja motivatsioonikõne kõigile, kelle jaoks oli usk ilusatesse( ja realistlikesse ! ) unistustesse kaduma läinud. Eepilne ja ilus. Nagu ka see mäng.

                      Nõmedaim postitus: Kõik postitused a la " A kus teie olete see aasta CL - is ? A kui palju te karikaid olete võitnud viimase 10 aasta sees ? A vaata milline sa ise oled ? " Grow up ja õppige vaidlema.

                      Naljakaim postitus: Kõva andmine oli siingi. Kuid kuna Marek T just aasta parima posti valimisel napilt teiseks jäi, otsustasin siiski sellele kirjutisele väärt tunnustuse leida ning ümber kvalifitseerida aasta naljakaimaks.




                      Siin napilt teine counti rant Rudy Garcia ostupoliitika või oli see Garcia enda palkamise kohta? Emb - kumb.
                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      See oleks nagu läheks Hollikasse või Atlantisesse 10 punktist püssi sebima, hommikul aga ärkad 2 punnise ülekaalulise kõrval ülesse ja lähed peegli ette endale korrutama et "tegelikult sai ju head nikku". Ärgake ülesse ja ärge leppige selle idiootsusega!!!

                      Kõige parem troll: Jasperi Black Booksi teemaline troll tõstab aktsiaid ja kogu Balotelli teema ülalhoidmine annab arvestuse esikoha !
                      Kõige trollim postitus: Lord Cannu

                      : http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1561758


                      Kõige enam närvidele käiv postitaja: Staadium. Üldiselt lõppevad kõik tema arutelud Barca teemas hüsteerilise karjumise ja läbilõikava kisaga.
                      Kõige jäärapäisem postitaja: franscesco ja co. ei väsi saksa foorumi kollektiivi kiusamast.
                      Kõige ropum postitaja: Uuu petkovittudele ei saa väga vastu keegi.
                      Kõige intelligentsem postitaja: vincent
                      Kõige optimistlikum postitaja: karl91
                      Kõige pessimistlikum postitaja: Uuu. Lazio fännamine on hakanud oma tundemärke ilmutama. Orbitaaljaam lõigub ka viimasel ajal tihti, kuid eks tal ole põhjust ka. countile seevastu ei paista mitte miski sobivat. Ei hea, ei halb.
                      Kõige vaimukam postitaja: count. Tema postitused kohe kerivad suunurki päikse poole.
                      Kõige iroonilisem postitaja: Tofoa on suht eeskujulik targutaja.
                      Kõige seksikam postitaja: Usaldusväärsed allikad kinnitavad, et Tottibabe on kuuldavasti naine. Või siis, et Uuu varikas. Või siis Uuu varikast Uuu naine ? Vot see oleks juba midagi. Ja naiste peksmise teema saaks uue elu.
                      Igatahes Õnne !
                      Kõige ägedam varikonto: Kiribati kroonprints ausate kavatsuste eest. V!A!R!I!K!O!N!T!O! Proovige ka, suht läbi võtab selle kirjutamine.
                      Kõige fännim fänn: Punkt. Pole kahtlustki. PS ! La Liga karika puhul õlled terve õhtu minu poolt !
                      Parim uustulnuk: ManU teemasse tekib neid uusi tavaliselt iga kuu 10tk juurde, aga auhinna annaks Rumori di Spoglamoglatoyotale.
                      Keda igatsen? AnnaS. Kuhu kadus foorumi femiinsem rakuke ? Kas maskuliinsuse ja šovinismi kõrgete lainete rüppe ?
                      Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Kaaspervertidega alati !
                      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? F. Totti, sest siis saaks ometi selgeks kas tegemist on varikaga või mitte



                      VIP laud :

                      Blast from the past auhind : Jürvi - Hool. Oli ju lahe tegelane ?
                      Bauhofi 25 eurose kinkekaardi saab kasutaja Mask. Soetamaks trollidetektorisse uued patareid, sest masin hakkas aasta lõpus lahjaks jääma.
                      Rein Raua nimeline moraalsete värdjate eripreemia läheb pr0zzu - le tubli töö eest rahvaliiga sonkimise ning veelgi tublima töö eest enese ja kaaspättide õigustamisel. Algus : http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1553157

                      Hispaania alafoorumi kuldtärnid saavad tänavu rinda foorumlased, kes armastatud teema lippu väärikas kõrguses hoiavad :
                      Punkt, Meintz, Hellik, papagoi, nodisco, BCfey, El Diz, dontastik, rixxer ja mustuthat muud Barca avatari, lorenzo ja kõik need, kelle ma praegu ära unustasin. Auhind ei laiene ühelegi Reali fännile. Minge ostke Bale - i särke.
                      Ülejäänutele jaksu 2014 !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        #12
                        Kategooriad:

                        Parim postitaja: ericbana
                        TOP 5 postitajad: ericbana, midfielder, moya, eika, Mõnuagent mainiks ära ka Stoki, wordprezi (kes on Chelsea fänni kohta küllaltki normaalne) ja vincenti (kes püüab noorfänne ohjes hoida, kui need jälle Moyesi välja nõuavad)
                        Suurim jobu:
                        TOP 5 jobud: Kivi77 (mõttetu läbustamine), marv3llous (lihtsalt tüütu, sisutühjad postitused, teda iseloomustavad mitte eriti vaimukad gifid ja rohked emotikonid, kui on vaja jätta mulje, et ei ole ärritunud), count (pidev tähelepanuvajadus Inglise liiga jälgijatelt), ei oska siia rohkem nimesi panna, aga küllap sobiks siia veel mõni Arsenali fänn, vingumise & üleoleva käitumise tõttu. Eriti häiris see suvel selle Suareze saaga ajal.
                        Parim teema: Üldist ja omapärast inglise jalgpallis on alati huvitav teema
                        Nõmedaim teema: arvatavasti Arsenali teema
                        Parim postitus: vincenti post enne Hollandi mängu oli tõepoolest hea, aga pärast mängu lõppemist oli veel parem
                        Nõmedaim postitus: võimatu ühte valida
                        Naljakaim postitus: Daz Boobi English keel Man Utd topicus
                        Kõige parem troll: count kütab endiselt mingil moel kirgi üles. Miks inimesed endiselt reageerivad, ei tea.
                        Kõige trollim postitus:
                        Kõige enam närvidele käiv postitaja:
                        Kõige jäärapäisem postitaja:
                        Kõige ropum postitaja:
                        Kõige intelligentsem postitaja:
                        Kõige optimistlikum postitaja: Jose
                        Kõige pessimistlikum postitaja:mcnamara
                        Kõige vaimukam postitaja:
                        Kõige iroonilisem postitaja:
                        Kõige seksikam postitaja:
                        Kõige ägedam varikonto:
                        Kõige fännim fänn:
                        Parim uustulnuk:
                        Keda igatsen? budu oma "Liverpool jääb 14ndaks" ennustustega
                        Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele?
                        Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

                        Tulin posti kirjutades just Arsenali teemast kus olid käekotid jälle kõigil väljas, see võis tiba mu valikuid mõjutada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Parim postitaja: atleticomadrid - tubli, istu.
                          TOP 5 postitajad: kõik need vennad ja õed, kes 5+ lauset suudavad kirjutada.
                          Suurim jobu: jajah, palju õnne.
                          TOP 5 jobud: iga inimene, keda õpin ignoreerima, teeb mind tugevamaks. Tra, kõlab kohutavalt pehmolt. Õige on vast öelda, et õnn peitub oskuses hoida end persevestidest eemal.
                          Parim teema: Liverpool FC
                          Nõmedaim teema: Manchester United FC
                          Parim postitus: debiilik, nagu ma olen, siis uskusin, et suudan asju meeles pidada.
                          Nõmedaim postitus: neid on kohutavalt palju. Mõni üksik minu postitus on normaalne.
                          Naljakaim postitus: päris piinlik tegelikult, sest mõni meist on lihtsalt nii tumba, et ei pea vajalikuks asju salvestada.
                          Kõige parem troll: kas seda ei peaks mitte kaasajastama? noh, et kõige parem kuivik vms.
                          Kõige trollim postitus:
                          Kõige enam närvidele käiv postitaja:
                          Kõige jäärapäisem postitaja:
                          Kõige ropum postitaja:
                          Kõige intelligentsem postitaja: rumala inimesena pole mul õigust teisi lahterdada.
                          Kõige optimistlikum postitaja: zip
                          Kõige pessimistlikum postitaja:
                          Kõige vaimukam postitaja:
                          Kõige iroonilisem postitaja:
                          Kõige seksikam postitaja: me, myself and I
                          Kõige ägedam varikonto:
                          Kõige fännim fänn:
                          Parim uustulnuk: Fouree - teist aastat järjest, kõige lihtsam kategooria.
                          Keda igatsen? päkapikke, kes öösel teevad mi... minekut.
                          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? sinu emaga, nah. Kindel kuul pähe.
                          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud?

                          +

                          Tublid vennad: vello99 ja vincent
                          Pehmo: count - isegi, kui see Arsenali teemaga seonduv hala oli narrimine, siis ei tee see meessoole au.
                          Aasta tõusjad: Tottenhami poolehoidjad

                          Lõpetuseks ütleks siis midagi ilusat ikka ka - imege kotte jobud!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #14
                            TOP 5 postitajad: uus aasta, sama jama. vinsanity, fitti (siinkohal laidan ajas kesistunud kvanitatiivse panuse eest!), mcnamara, velts ja mitte-premmi-fänn-aga-siiski-inglise-alafoorumisse-tootev rixxer.
                            Suurim jobu: budu on endiselt järvamaa kõige madalam tiik.
                            Parim teema: urkabaarid
                            Parim postitus: kõik fitti kirjutised eelmainitud teemas. aitähh sulle nende eest!
                            Nõmedaim postitus: üht konkreetset välja ei oska tuua, aga kollektiivne näpuviibutus kirjutiste eest, mis ei lähe ei trollimise ega lauslolluse alla, vaid on lihtsalt inimlikult küündimatud. jõlä nõmä.
                            Kõige parem troll: marv tottsi teemas.
                            Kõige trollim postitus: choose one, choose any.
                            Kõige jäärapäisem postitaja: see peab küll arsefännile minema. nii...veeretagem täringut....põmm, olemas - coco.
                            Kõige ropum postitaja: seoses euro tulekuga 3aastat tagasi, olen täheldanud roppuse järska langust. võtkem kokku! nahhui.
                            Kõige intelligentsem postitaja: pastor vince.
                            Kõige pessimistlikum postitaja: daz boob, äkki.
                            Kõige vaimukam postitaja: fitti
                            Kõige iroonilisem postitaja: sel aastal nomineerin vaikiva mehe.
                            Kõige ägedam varikonto: hazan9 vms.
                            Parim uustulnuk: karakter, kes seadis uue standardi foorumisse tulekus. 11aastat konto-omamist (ja eeldan, et foorumi jälgimist-tundmaõppimist) ning alles 12ndal aastal kapist välja ning jääb mulje nagu oleks eluaeg siin metsi ja maid jaganud - kolmasgrupp.
                            Keda igatsen? oi johhaidii - eston!, konn, sell viimane küll virvendab aeg-ajalt, aga mis kuradi kohalolu see on.
                            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? mõned parimad pojad on veel uksetaha jäänud, aga laskem karmal toimetada.

                            eriauhinna kapp on sel aastal tagasihoidlik, kuid aus:
                            Sherlocki&Moriarty (loodetavasti) Igikestva Vaenu Dolomiit Peeker läheb vendadele spursidele - et kolmasgrupp&rainis seda jalga sealt pedaalilt ei võtaks, sest muidu pole meil inglise teemas ühtegi klubisisest tõeselgitamist/persesaatmist.

                            aitüma ning ilusat lõppu!
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              #15
                              Türapeeter2013 auhind läheb jagamisele kasutajate Linnupoeg (või Linnupoja, ei mäleta) ja mar3lollus (sry kirjapilt) vahel.

                              Calcio auhinnad

                              to follow...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X