320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Purjus peaga postitamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Purjus peaga postitamise teema

    Siia postitage, kui te olete purjus ! Ärge läbustage mujal.




    Võib kujuneda mu autoriteemaks
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    #2
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Siia postitage, kui te olete purjus ! Ärge läbustage mujal.




    Võib kujuneda mu autoriteemaks
    Rikun teema reglementi, sest olen kaine - muidu soovitan siia ka vaadata *Hõkk*

    Edit: Kas on võimalik, et mind just hetk tagasi sajaga trolliti? Mine võta kinni - äkki purjus atleticomadrid on krutskeid täis.

    Kommentaar


      #3
      Ouu Meeeeeen ! Ma panin otsingusse purjus, ei mõistnud täis kirjutada ja ei leidnud seepärast üles. Aga vahet pole, üks läbu kõik.
      Liiga palju kainete inimeste juttu on siin juba nagunii, lepime kokku, et enne võtame kõik ühe õllegi, kui siia tuleme.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #4
        Parim teema evvvvvvaaaa.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          #5
          Kui on meri ülbelt hall. Siis on meri. Ülbelt. Haaaaalllll.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Kui on meri ülbelt hall. Siis on meri. Ülbelt. Haaaaalllll.
            Kirjapress tähistas mu sünkarit. (! ? )

            No kurat on Bojan ju, ärge vaielge !!!!

            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #7
              Klaaspudeli avamine on raskem kui arvata võiks.

              Kommentaar


                #8
                Avastasin just, et mulle maitseb peale Karli üks heleõlu veel. Mingi Belgia vaadikas. Karl on nagu korralik lurr selle kõrval, mis ta vist niigi on.
                Ma ei tea miks see (Karl) mulle maitseb...

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas 47 Vaata postitust
                  Avastasin just, et mulle maitseb peale Karli üks heleõlu veel. Mingi Belgia vaadikas. Karl on nagu korralik lurr selle kõrval, mis ta vist niigi on.
                  Ma ei tea miks see (Karl) mulle maitseb...
                  Maailma avastamine läbi katse - eksitus meetodi.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #10
                    Tahtsin eile postitada, aga avastasin, et hoolimata rüübatud kogustest ei ole grammigi joovet. Seega ei tulnud teemat selge peaga läbustama.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Tahtsin eile postitada, aga avastasin, et hoolimata rüübatud kogustest ei ole grammigi joovet. Seega ei tulnud teemat selge peaga läbustama.
                      CLi veerandfinaalis ( DORTMUND - chelsea) saab sellest põhiteema - alustame nädal enne esimest mängu ja meie lõpetame pärast finaali.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                        CLi veerandfinaalis ( DORTMUND - chelsea) saab sellest põhiteema - alustame nädal enne esimest mängu ja meie lõpetame pärast finaali.
                        Pmst võiks mängudest lühikokkuvõtteid ka siia kirjutada. Sest no ega ühestki mälusopist neid pärast ei kaeva. Ja huvitav, kelle poolt kasutaja ROMELU LUKAKU oleks?

                        (Tartus oli kunagi siuke koht nagu Nott, kus käimise kohta ma sain (korduvalt) teada ainult kaaslaste jutustustest. Muidu ei oskaks vist teeküsijale isegi suunda kätte anda.)
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Pmst võiks mängudest lühikokkuvõtteid ka siia kirjutada
                          Üks asi tänase #ARSCHE kohta, mis kahjuks oli #arsch. Arsenal ei võida juba seepärast liigat, et neil seal ees puujalg Giroud on.

                          Kommentaar


                            #14
                            kõik magavad... mul 2!!!! veini alles!!! homme pohmelli teemas näeme, raisk
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              #15
                              Tere, aasta lõpp läheb käest ära.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar

                              Working...
                              X