PDA

View Full Version : Varavavahid

Leheküljed : [1] 2

allenive
29.06.02, 02:52
Mul Kahn,Poom ja Chilavert.

Elvis
29.06.02, 03:25
Lev Yashin :D

Undi
29.06.02, 03:49
böö...mis küsimus on üldse??

kui MM-i kohta, siis Lee Woon-Jae all the way :D Nii lahe lihtsalt ei ole võimalik olla :)

Tegelikult jäi veel lisaks temale kah Rüstü silma...eks näis, millega Kahn hakkama veel saab :p

vandersell
01.07.02, 12:52
minu lemmikväravavaht on Väravavaht :D :D :D :P :D

sosku
01.07.02, 15:45
Schmeichel - ilma mingi kahtluseta.

Oll
04.07.02, 18:48
Toldo ja loomulikult Poom, kellega õnnestus eile(peale mängu aseritega) mõned sõnadki vahetada.;)

gratos
23.07.02, 19:44
selleks tulekski korraldada eraldi väravavahtide MM, kus mäng koosneks erinevatelt kaugustelt ja erinevate nurkade alt pealelöökidest, et selgitada välja kes on ikkagi parim :D

-Antz-
23.07.02, 20:35
90-ndate teisel poolel schmeichel, praegu kahn!
poomi paneks ka üsna tippu ikka, parimaks siiski mitte!
vaatame lähitulevikus kriitilise pilguga selle topicu üle ehk siis saab mardile mõne väärikama koha siin... :õnnelik:

river
07.08.02, 01:32
Diego Armando Maradona:\"Kõik väravavahid on mõtetud mehed\"

Undi
07.08.02, 02:13
jeee...ja narko-diego on kunn, onja

väravavaht on täpselt sama vajalik mees platsil, kui iga teinegi

river
07.08.02, 11:42
Diego oli kunn ja jääb selleks igavesti.

-Loom-
07.08.02, 17:39
Eriti kunn jah...eriti kunn oli see kui ta inglismaale \"JUMALA KÄTT\" näitas :viha: :viha:

river
07.08.02, 21:15
Aga kuidas ta teise inglastele lõi(hahahahahahaha),pool satsi oli pikali maas.

Mõm17
08.08.02, 00:22
Gianluigi Buffon... say no more!

loony
09.08.02, 02:27
BUFFON-----rulez täiega------:D

Või siis Poom;)

Kahni ei seedi:viha:

Silver
09.08.02, 02:42
Häid väravavahte on palju, aga kui juba pakkuda, kes siis veel kui ikka Buffon :) jah mis teha aga ta on siiski üks maailma tipp väravavahtidest... ja ka juve pôhiväravavaht

Tulevikku vaadates loodan ma, et ka fabien carini hakkab tegusid tegema :) sest tundub ta hea ja väga hea reageerimis vôimega puurilukk.... siiski jah arsenal venna laenulepingu alusel enda meeskkonda vôttis... see hooaeg siis saab mees tunda premieri mängu stiili, kui jah platsile ka mees saaks :) sest oli ta ju ka itaalias nr 2 juve väravavaht... buffone varjuna erimilist säramis vôimalust mehel polnud... aga vaatame peale seda hooaega saab jälle mehest veidikene rääkida, kas siis juvesse tagasi vôi ei.... Vaatame ja ootame, kas mehest tuleb ka üks tipp väravavaht

eston maravilha
10.08.02, 17:51
peter enckelman
boaz myhill
wayne henderson
ja stefan postma

minu lemmikud:):)

Väravavaht
11.08.02, 02:27
:D Santiago Canizares:D

Epic
11.08.02, 02:38
aga kuidas te saate Leverkuseni Butti pärast meistrite liiga finaali ära unustada ?:viha:

daK
12.08.02, 17:22
hetkel santiago canizares
paari aasta pärast on oodata sebastian frey esiletõusu - praegugi lõpp-tegija

resorte
13.08.02, 14:54
Francesco Antonioli, Gianluigi Buffon ja Francesco Toldo.

Rebu
15.08.02, 02:48
Loomulikult Mardi poiss!!:õnnelik:

Rebu
15.08.02, 02:49
E... Tegelikult Ilker Casillas meeldib ka!!:P

Peku
18.08.02, 22:01
POOM ja david james

mg
20.08.02, 18:55
toomas tohver.
(kommentaare ei vaja):õnnelik:

Jaan
20.08.02, 21:39
Moderaator, kustuta see s6num 2ra, eksole. Miskip2rast esimesel katsel mu teadet ei n2idanud ja siis j2rsku tuli kaks tykki. Ilge jama ju.

Jaan
20.08.02, 21:43
Eelmine vastus kadus 2ra. Proovime uuesti. Poomi tabelisse panek kahandab kindlalt teiste v6imalusi. Lisaks Mardile on sympaatsed ka Super-Olli (aka Bayeri Frankenstein), Rysty ja loomulikult Shay Given, kellega mul on 6nnestunud ka paar s6na vahetada. Nostalgitsema hakates meenuvad aga sellised minevikusuurused nagu Rinat Dassajev, Jean-Marie Pfaff, Hans van Breukelen, Sergio Goycoechea, Walter Zenga ja Borislav \"Bobby\" Mihhailov. Viimane puhtalt 1994.a. MMi alagrupim2ngu Bulgaaria-Kreeka t6ttu, kus vend viimasel minutil leidis, et pole veel h2id t6rjeid teinud ning hakkas m2ngima n8. publikule. Kreeklaste imen6rkade, otse tema suunas tulnud pallide pyydmisel n2itas ta imelisi robinsonaade. See oli tase.

vandersell
21.08.02, 12:03
Originally posted by Jaan

... Borislav \"Bobby\" Mihhailov. Viimane puhtalt 1994.a. MMi alagrupim2ngu Bulgaaria-Kreeka t6ttu, kus vend viimasel minutil leidis, et pole veel h2id t6rjeid teinud ning hakkas m2ngima n8. publikule. Kreeklaste imen6rkade, otse tema suunas tulnud pallide pyydmisel n2itas ta imelisi robinsonaade. See oli tase.
Kusjuures, mul on vist midagi väga ähmaselt meeles. Kas need olid tõrjed a la väravavaht ise väravas, käed ettesirutatult palli püüdmas, pall napilt väljaspool väravajoont? Kui eksin, siis paranda mind.

Jaan
21.08.02, 19:18
Enam-v2hem jah. Kusjuures eriti naljakas oli, et Bobby tegi meeletuid hyppeid siis kui pall juba enam-v2hem k2es oli.

mjkk
23.08.02, 00:41
Parim väravavaht on parimal klubil: Newcastle UnitedŽi Shay Given

vtp
14.09.02, 01:38
Brad Friedel

vaherhar
14.09.02, 13:06
Kuulu järgi on minu üks lemmikuid legendaarne Eevi.

Kaarel
17.09.02, 21:04
Shay Given

:silm3:

-madis-
20.09.02, 01:13
Eesti koondise pöörase poolehoidjana loomulikult ei keegi muu kui POOM ja TIBU.:D
Päris asjalikud on veel: Butt, Casillas, Kahn, Rüstü ..... ja veel mõningad.

jazzjansa
27.09.02, 23:08
Hetkel on kahtluseta parim vv. Kahn.Selle tõestuseks on viimatine Meistrite liiga mäng.Seejärel tuleb tihe grupp kuhu minu arvates kuuluvad järgmised nimed:Buffon,Toldo,Der Sar,Canizares,Cassilias,Barthez,Seaman,Sörensen.
Väga õnnetult läks eelmisel nädalal Enckelmannil ,kes õnnetult palli oma jala alt läbi lasi ning see sealt väravasse veeres.Samasugune juhus oli viimatises ML. mängus Moskva spartak vs. CF Valencia.Nimelt laskis selles mängus Spartaki vv. Cherchessov
läsi samuti palli oma jala alt läbi.Õnneks tabas pall posti.sealt aga hakkas pall nurgalipu poole veerema.Enne kui pall kastist välja jõdis veereda,oli palli juures Aimar.Järgnes sööt värava all vaba olnud Sanchezile.Võrk sahises.
Mõlemat vv. kiunuti järgmite päevade jooksul ohtralt.Võin kihla vedada et Nad kumbki ei saanud mitu öö (eriti aga Enkelmann) hästi magada.Tunnen neile südamest kaasa,sest ka kõige parematega juhtub nii mõndagi halba.EGA MEIE POOMGI VEATU POLE OLNUD.

Glazza
23.10.02, 22:58
aga miks variant tibu puudu on, Ei taha keegi muu ka panna - Ikkagi Martin Kaalma on kiireim-tugevaim-ja muidu parim..

netu
08.11.02, 00:32
Francesco Toldo ja Gianluigi Buffon :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Jaan
08.11.02, 08:03
Praeguse seisuga on Buffon kindlalt parim. See mees teeb ikka imet6rjeid. Kahnil on aga pisuke kriis, kalasid tuleb tihedamalt kui tavaliselt.

Mero
08.11.02, 21:58
saksa väravavahid jah retsid killerid
meelde tuleb yks schumacheri nimeline olend kes mängis saksa koondise eest 70ndatel.. m.h. hyppas yhele mehele pähe nii et tol oli tykk aega pilt taskus

a krt neid väravavahte oskab hinnata.. suht yhtlane tase peaks tipus olema ja kord on yhel veidi parem vorm ja teinekord teisel. hinnasildi järgi peaks olema maailma parim buffon...

Jaan
10.11.02, 11:45
Originally posted by zoolazorts

Kas nende kalade alla kuuluvad ka vigastatuna diskoteegis käimine ja teisel mehel kaela paigast ära väänamine :D. Äärmiselt ebasümpaatne tüüp :P

Kaela paigast ära väänamine??? Get a grip on life, dude. Taas oleme komistanud pôhimôttelise Saksa jalgpalli vihkaja otsa (isegi olin nende ridades pikka aega...), kes eelistab läbi sôrmede vaadata Kahni kasti kontrollimise oskusele, näiteks, kuid samas tänitab diskoteegis käimise üle. Aga naisi ta ju niikuinii ei saanud seal :P Lisaks, kui palju on tippmängijaid kellel pole närvid kordagi üles ütelnud?

Trollike002
10.11.02, 22:12
Originally posted by Rebu

E... Tegelikult Ilker Casillas meeldib ka!!:P

samad sõnad Iker Casillas Rulz eriti nätias ennast Iirimaa vastu tõrjus kenasti penad ära!

M6iss
13.11.02, 18:48
Kunagi Schmeichel ja Seaman. Parku annab neil viimasel ajal vanus tunda.
MMil oli päris kõva Chilavert.

Tegelikult hetkel Mart Poom ja Thomas Sörensen.

Jaan
13.11.02, 22:24
Me vaatasime vist erinevat MM-i. Chilavert r88kis kyll k6vasti, aga tolku oli v2he. Hispaania m2ngu kaotas Paraguai just tema lapsikutest vigadest. Pealegi on ta nyyd nii paks, et jaksa enam hypatagi.

fännanReali
09.01.03, 01:40
:silm4: :ham4: :D :reiv: :reiv: :prill6: :r66m7:
Minu lemmikud on :
1.Iker Casillas
2.Buffon
3.Carini
4.Chilavert
5.Poom
6.Pareiko

Rasmus
10.01.03, 10:03
Rene Higuita (http://www.awesome-film.com/wegschmeisser/filme/Higuita.mpe) :õnnelik:

mjkk
10.01.03, 12:35
Originally posted by Rasmus

Rene Higuita (http://www.awesome-film.com/wegschmeisser/filme/Higuita.mpe) :õnnelik:

Mis kurat see oli...naljaks tõrje, oleks siiski käed võinud appi võtta. Nagu kloun! :D

Rasmus
10.01.03, 14:19
Originally posted by Magpie

Mis kurat see oli...naljaks tõrje, oleks siiski käed võinud appi võtta. Nagu kloun! :D

Kolumbia koondise väravaht mingi aastaid natuke tagasi, ta oligi mingi kloun, tema see \"Skorpioni\" tõrje valiti ka spordi sajandi sündmuste Top10\'nesse.
Ja ta tegi seda klouni trikki korduvalt. :)

SleepWalking
10.01.03, 15:48
Kolumbia koondise väravaht mingi aastaid natuke tagasi, ta oligi mingi kloun, tema see \"Skorpioni\" tõrje valiti ka spordi sajandi sündmuste Top10\'nesse.

Seda nüüd küll vast ainult sinu enda poolt. n+1 sellest olulisemat ja meeldejäävamat ja suurepärasemat sündmust tuleb lõppenud spordisajandiga meelde (ja n on suurem kui 10 ...)

mcnamara
10.01.03, 16:28
Ja ta tegi seda klouni trikki korduvalt. :)

Rene Higuita\'t peeti üheks maailma parimatest väravavahtidest enne 1990. aasta MM-finaalturniiri. Sinna läks kogu Kolumbia koondis suurte lootustega. Ja kes teab mis oleks juhtunud, kui kaheksandikfinaalis poleks vastu astunud selline mees nagu Roger Milla. Kamerun võitis tänu Milla kahele lisaajal löödud väravale 2:1. Üks neist väravatest oli Higuita hirmus prohmakas - ta läks palliga triblama (üks tema lemmiktegevusi muide) ja hetk hiljem leidis palli oma väravavõrgust. Higuita ei toibunudki õieti sellest - 4 aastat hiljem seisis Kolumbia väravas juba uus mees, Cordoba.
Väike õppetund jalgpalliajaloost lihtsalt teile, \"mingi aastaid natuke tagasi\" :)

Rasmus
10.01.03, 19:40
Originally posted by SleepWalking

Seda nüüd küll vast ainult sinu enda poolt. n+1 sellest olulisemat ja meeldejäävamat ja suurepärasemat sündmust tuleb lõppenud spordisajandiga meelde (ja n on suurem kui 10 ...)

Võibolla oli see siis mingi muu kategooria, või neid on arvatavasti ka palju koostatuid, igatahes ise see välja mõeldud pole. :)

Jaan
10.01.03, 22:57
See Cordoba oli ka muidugi paras nali. Hagi n2itas talle, kuidas Seamani tehakse ja Oscar-poiss oli ka muidu ebakindel. Kusjuures vanusega on tal kindlust juurde tulnud ja praegu on mehest saanud Ladina-Ameerika hinnatumaid kollkiipreid.

eston maravilha
11.01.03, 16:31

laps ära lälla kui midagi ei tea. higuita on üldse üks lahe sell. nüüdseks on vist lõpetanud oma karjääri ning elab kuskil bogota agulis. oma motorratast hoiab ka oma elutoas..

Martin
11.01.03, 17:05
Originally posted by eston#21

laps ära lälla kui midagi ei tea. higuita on üldse üks lahe sell. nüüdseks on vist lõpetanud oma karjääri ning elab kuskil bogota agulis. oma motorratast hoiab ka oma elutoas..

KUSJUURES! Ei ole lõpetanud. Hoopis tahab jätkata ning suureks sooviks on end taas koondise esiväravavahiks võidelda!

GO RENE! :D

Totaalne äss.

Jaan
11.01.03, 20:22
Kusjuures... sellest skorpionit6rjest. Tolle t6rje tegemise ajal oli kohtunikul t6stetud suluseisulipp ja minu m2letamist m88da kuskil intervjuus vana l6ng mainis ka, et ta oli seda n2inud. Kuna asi kujunes suurep2raselt v2lja, siis olevat aga abiarbiiter oma t88vahendi kiiresti alla lasknud, et mitte suurep2rast fiilingut rikkuda.

eston maravilha
15.01.03, 15:16
siiski mitte bogota vaid medellini agulis:)

ag avana on juba varsti 37 ega tal enam palju jäänud pole aega et veel kord kolumbia eest mängida

euro_boss
02.05.03, 20:06
Originally posted by mg

toomas tohver.
(kommentaare ei vaja):õnnelik:

Natsa ikka vajab küll!:reiv:

euro_boss
02.05.03, 20:09
Originally posted by Martin

KUSJUURES! Ei ole lõpetanud. Hoopis tahab jätkata ning suureks sooviks on end taas koondise esiväravavahiks võidelda!

GO RENE! :D

Totaalne äss.

See mees on vist asjast valesti aru saanud et jalkas ei tohi käega mängida !
Aga muidu oli küll ikka sitaks lahe tõrje:reiv:

17
03.05.03, 00:09
poom poom and poom eee muidugi ka fck väravavaht ken müür:D

Kaarel
03.05.03, 00:14
Higuita\'d kahtlustati mingi aeg ka mingis raskes kuriteos. Ei mäleta, kas see oli seoses inimröövi või narkokaubandusega - mõlemad seal kandis tavapärased nähtused.

euro_boss
05.05.03, 11:15

Ma võin öelda veel niipalju et kõigile sõpradele kellele ma olen näidanud seda ülilahedat Higuita tõrjet on nüüdsest siis üks lemmikuimaid vv-si teadagi kes!
:reiv:

kaala
05.05.03, 16:16
Originally posted by Oll

Toldo ja loomulikult Poom, kellega õnnestus eile(peale mängu aseritega) mõned sõnadki vahetada.;) siis kuulasin vaikselt seda juttu pealt:)

Pealik
14.05.03, 12:22
Häid ja lemmikuid väravavahte on muidugi palju kuid siinkohal tooks välja Poomi, Toldo ning Casillase.

Red Devil
14.05.03, 13:11
Minu lemmikud olex Casillas:D , Toldo ja Kahn.

Jasper
15.05.03, 11:26
sümpatiseerivad loomulikult itaalia väravavahid:toldo(oskuste poolest parim), buffon ja abbiati.siiski ei saa kahelda ka kahni, chila ja rüstu klassis. bartez meeldis ka kalade pärast, mis ta manus tega(manu seebix)

kluivert
23.05.03, 09:51
Kiefer Sutherland ja Gilberto Silva KRT mix neid valikutes pole

Kosk
23.05.03, 09:55
Originally posted by kluivert

Pole paha. Ma ei viitsi Jaani ära oodata ja annan aasta tola tiitli sulle. Huumorpremia oleks siinkohal juba liig.

kluivert
23.05.03, 10:02
Originally posted by Kosk

Pole paha. Ma ei viitsi Jaani ära oodata ja annan aasta tola tiitli sulle. Huumorpremia oleks siinkohal juba liig.

jälle tuled sõimama tahad öelda et Gilberto on sitt gk vee tolvan...

Devil
23.05.03, 10:09

jälle tuled sõimama tahad öelda et Gilberto on sitt gk vee tolvan... ma mõtlesin, et su lemmik GK on Kluivert ... aga näed sa, eksisin vist

kluivert
23.05.03, 12:10
Originally posted by Devil

jälle tuled sõimama tahad öelda et Gilberto on sitt gk vee tolvan... ma mõtlesin, et su lemmik GK on Kluivert ... aga näed sa, eksisin vist

seda kah

jonts
27.05.03, 17:40
Christian Abbiati
Rustu Recber

eccu
17.06.03, 17:54
Hmm :kaval: Lemmik on Casillias :D

H.M Murdock
17.06.03, 18:39
Buffon ja meie Mart ole ikka tegijamad:õnnelik:

mukiii
17.06.03, 20:02
Avaldaks siis ka oma arvamust:) Isiklikud eelistused oleksid siis Toldo ja Tibu:)

Sir Margus
19.06.03, 23:46
Nii...alustuseks siis ikka Mart poiss.....kuigu ka Buffoni tõrjed on päris sitaks stiilsed...Dida on ka tuus(CL-i finnali põhjal otsustades) siis veel hetkel suhteliselt kehvas vormis oleb Faaaabian...(kunagi oli tuus...98 MM-il näitex panni täjjega ässa):õnnelik: Jens Lehman kaa:D ja legendaarne Peter

Kosk
25.06.03, 12:15
Poom ja Sörensen.

Devil
25.06.03, 13:55
:õnnelik: Undi, Toldo, Dida, Abiatti, Poom :õnnelik:

2mSööt3mMööda
25.06.03, 13:56
Kahn ja Poom

Silver
25.06.03, 15:07

:õnnelik: Undi, Toldo, Dida, Abiatti, Poom :õnnelik: Mulle meeldib ka see esimene nimi õudsalt. Ikka worldclass goaly ;) Igaljuhul ülimalt tegijas meeskonnas on ta ka veel pealekauba :P

SoccerWorld
25.06.03, 15:52
Parim on ikkagist see mees..................http://www.sportal.it/imagelib/461022.jpg

.......ÕIGE!! se on TOLDO!

smith
25.06.03, 17:11
Seaman, Poom, Eesti U21 väravavaht Kaas

cannavaro05
27.06.03, 16:23
Casillias on parim...a ega Buffonil kah midagi viga pole.

mukiii
01.07.03, 22:41
Originally posted by treze

:õnnelik: Undi, Toldo, Dida, Abiatti, Poom :õnnelik: Mulle meeldib ka see esimene nimi õudsalt. Ikka worldclass goaly ;) Igaljuhul ülimalt tegijas meeskonnas on ta ka veel pealekauba :P

Ühinen sillu arvamusega 101 %:P ;) :) :õnnelik:

Lünk
05.07.03, 22:32
Patriotismist muidugi tuleks Mart poissi kiita, kuid ega Jose Molinal miskit viga pole;)

17
15.07.03, 01:06
Parimateks võib lugeda hetkeseisuga kahte itaallast Toldot ja Buffoni, meie Marti ja eks ka FCK puurilukk teeb vahel häid esitusi nagu täna Levadia Maardu vastu annaks hääle siis ka Ken Müürile.Ahjaa ja muidugi tuleb kiita ka Mihkel Aksalut.

PraS
15.07.03, 01:51
krt mixer jah varsti on myyr a-koondises:)

17
15.07.03, 11:22
Originally posted by märt

krt mixer jah varsti on myyr a-koondises:)

ehhhee miks ka mitte võiks ju olla, aga tegelikult on ka päris tegija väravavaht Kahn.Vähemalt oli.

Fiedler
15.07.03, 13:41
Peab ytlema, et lemmik ja parim väravavaht on Kahn.

Ruud
15.07.03, 23:45
Gianluigi Buffon Rules :õnnelik:

Silver
16.07.03, 10:17
Originally posted by Ruud

Gianluigi Buffon Rules :õnnelik: Sellessuhtes olen ma sinuga ühel meelel :lahe:

H.M Murdock
16.07.03, 12:30

make it 3:õnnelik:

Epic
16.07.03, 14:11
Originally posted by H.M Murdock

better make it 4 :)

Lünk
17.07.03, 19:12
Originally posted by Epic

Originally posted by H.M Murdock

better make it 4 :)

Noh egas tal siis miskit viga kah pole, selles osas vöin viiendaks kah tulla.

Hogarth
17.07.03, 19:14
Toldo,Evald tipner,Poom:õnnelik:

lennu
17.07.03, 22:42
Toldo, Buffon, Cassillas

K1ly
17.07.03, 22:50
Kindel Toldo laks.Eriti peale eelmist em i

Silver
19.07.03, 13:37
Originally posted by K1ly

Kindel Toldo laks.Eriti peale eelmist em i Jah, Toldo on ülimalt hea puurilukk, kuid Trapa jääb endiselt Gigile truuks. Tehas ilusaid mänge ei ole Toldo senini Itaalia esiväravavahi kohta haaranud. Vananev Peruzzi on kah enamjaolt minevik. Esiväravavahirolli täidaks ta alles siis, kui Gigi vigastada saaks! ;)

kaala
20.07.03, 16:46
venelane Lev Ivanovitsh Jashin on ikkagi aegade parim.suutis hüpata värava ühest otsast teise, kaitses karjääri joooksul u. 150 penaltit, pälvinud euroopa aasta jalgpalluri tiitli jne. jne. kahjuks lõpetas ta oma karjääri juba 1970-ndal aastal.http://www.miksike.ee/referaadid/Image563.jpg

lennu
20.07.03, 18:15
lisaks kaala jutule veel, et jashin oli esimene väravavaht ja pikka aega ka ainuke vv, kes valitud MMi parimaks mängijaks, teadagi kahn on teine kes selle auhinna saand, tema austuseks jagataksae ka parimatele väravavahtidele tema nimelisi auhindu, kahjuks ei suuda meenutada mis turniiri parimatel need antakse, vist oli MM

17
20.07.03, 21:47
Originally posted by kaala

venelane Lev Ivanovitsh Jashin on ikkagi aegade parim.suutis hüpata värava ühest otsast teise, kaitses karjääri joooksul u. 150 penaltit, pälvinud euroopa aasta jalgpalluri tiitli jne. jne. kahjuks lõpetas ta oma karjääri juba 1970-ndal aastal.http://www.miksike.ee/referaadid/Image563.jpg

nõustun kaala arvamusega 101%

Silver
20.07.03, 23:16
Tead sa ka temast midagi või see oli lihtsalt võimalus 1 postitus juurde saada? ;)

kaala
20.07.03, 23:41

Tead sa ka temast midagi või see oli lihtsalt võimalus 1 postitus juurde saada? ;) tean ikka jah.

resorte
20.07.03, 23:46
Carlos Roa, ta ullult lahe vend. ;) :deemon:

Silver
21.07.03, 11:19
Küsisin seda mixerilt muidu, aga noo, tore, kui sa ka tead ;)

17
21.07.03, 12:17

Küsisin seda mixerilt muidu, aga noo, tore, kui sa ka tead ;)

mix siis ei tea loogiline, sellisest kuulsusest peaksid ju kõik vähegi jalgpalliga tegelevad inimesed teadma

2mSööt3mMööda
21.07.03, 18:15
Jalgpalli entsüklopeedias on temast selline tekst:
Lõuna-Ameerikas hüüti teda Mustaks ämblikuks. euroopas Mustaks pantriks, Portugali täht eusebio kirjeldas teda kui sajandi võrratuimat väravavahti. Jashini kuulsus levis kiiresti üle kogu maailma - mitte ainult tänu tema väravavahivõimetele ja kõigi teiste jaoks püüdmatute pallide päästmisele, vaid silmapaistva sportlase ja jalgpalli propageerijana.

17
21.07.03, 18:22
Kindlasti oli ka üks parimatest puurilukkudest rootslane Tomas Ravelli, muidugi ka veel Jose Luis Chilavert, siis veel Pat Jennings tegi väga häid mänge, kuid vahel tegi ka selliseid vigu mida oli võimatu andestada, veel ka Rene Higuita, veel ka Peter Schmeichel ja Andoni Zubizaterra.

kaala
21.07.03, 18:56
Originally posted by mixer

Kindlasti oli ka üks parimatest puurilukkudest rootslane Tomas Ravelli, muidugi ka veel Jose Luis Chilavert, siis veel Pat Jennings tegi väga häid mänge, kuid vahel tegi ka selliseid vigu mida oli võimatu andestada, veel ka Rene Higuita, veel ka Peter Schmeichel ja Andoni Zubizaterra.pat jennings ei teinud mitte ainult väga häid mänge, vaid ta pidas ka jalgpalluritest kõige rohkem mänge maailmas üldse.vähemalt nii on mulle meelde jäänud.

eston maravilha
21.07.03, 21:12

Kindlasti oli ka üks parimatest puurilukkudest rootslane Tomas Ravelli, muidugi ka veel Jose Luis Chilavert, siis veel Pat Jennings tegi väga häid mänge, kuid vahel tegi ka selliseid vigu mida oli võimatu andestada, veel ka Rene Higuita, veel ka Peter Schmeichel ja Andoni Zubizaterra.

no mis sa said kuskilt kätte raamatu \"väravavahid läbi aegade\" või??

17
21.07.03, 21:13

no mis sa said kuskilt kätte raamatu \"väravavahid läbi aegade\" või??

ei lugesin veitsa seda jalgpalli entsüklopeediat:D

Drakestone
21.07.03, 23:39
Lemmik väravavaht on mul Tony Schumacher, kes omalajal mängis Lääne-Saksa koondises:ham2:

lennu
22.07.03, 00:11
Tony Schumacheriga meenub mulle kurb insident 1982. aasta MMilt, kus Saksamaa kohtus Prantsusmaaga poolfinaalis ja üks-üks olukorras Patrick Battistoniga tegi sihilikult jõhkra vea, millest viimane ei ole kuuldavasti toibunud siia maani, Schumacherile ei näidatud mitte kaartigi, SLV võitis penaltitega 5:4 pärast 3:3 lisaaega

Jaan
05.08.03, 10:51
Originally posted by lennu

lisaks kaala jutule veel, et jashin oli esimene väravavaht ja pikka aega ka ainuke vv, kes valitud MMi parimaks mängijaks, teadagi kahn on teine kes selle auhinna saand, tema austuseks jagataksae ka parimatele väravavahtidele tema nimelisi auhindu, kahjuks ei suuda meenutada mis turniiri parimatel need antakse, vist oli MM

Oot-oot! Millal ja kes ta MM-i parimaks mängijaks valis? Ametlikult on säärane asi ju alles hiljaaegu sisseseatud.

Ja kaala- kahju jah, et Jashin 70.-l aastal l6petas, aga paku kui vana ta siis oli.

17
05.08.03, 11:22

Oot-oot! Millal ja kes ta MM-i parimaks mängijaks valis? Ametlikult on säärane asi ju alles hiljaaegu sisseseatud.

Ja kaala- kahju jah, et Jashin 70.-l aastal l6petas, aga paku kui vana ta siis oli.

Ma pakuks kaala eest ja arvan et ta oli 41 aastane kui ta lõpetas.Kuigi ega nii vanalt ei saagi ju mängida:(, aga küsiks Jaani käest, et kui vanalt Must Panter manala teele läks?

eston maravilha
05.08.03, 11:33
mis tähendab et ei saa mängida 41-aastaselt, eriti veel väravahid. 44-aastane dave beassant on kirjas leicesteri 3nda väravavahina praegu. kuigi põhitööks on tal siiski väravavahtide treener. ja endine inglise koondise väravavaht peter shilton pani pikalt üle 40 enne kui otsustas kindad nurka visata. ja kui sulle nii kauged vahemaad pea ringi käima ajavad siis meil eestistki ju hea näide võtta tõnu eaposti näol. mees on 55 ja narva transis kirjas kui väravavaht

Jaan
05.08.03, 11:37
No üks asi on mängida kuskil mudaliigas, teine asi tipptasemel. See selleks. Jashin oli surres umbes 60-aastane. Peast ei tea, järgi ei viitsi vaadata.

lennu
05.08.03, 12:17

.

sorry, my bad, ta valiti 1963 Euroopa aasta jalgpalluriks, mis on vist ainus kord kui vv on selle auhinna saanud ja mängis FIFA Maailama XI koosseisus Inglise FA sajanda aastapäeva puhul korraldatud matshil. Jašin lõpetas sportlaskarjääri tõesti 41 aastasena ja elas 1929-1990, sai veel NSVL valitsuselt Lenini ordeni, mis oli kõrgeim autasu minu mäeltamist mööda

eston maravilha
05.08.03, 13:51

No üks asi on mängida kuskil mudaliigas, teine asi tipptasemel. See selleks. Jashin oli surres umbes 60-aastane. Peast ei tea, järgi ei viitsi vaadata.

eapost eapostiks aga shilton pani ju tipptasemel lõpuni välja, ok mitte päris tipptasemel aga mees on legend. viimased mängud pidas 46/47 aastaselt

Jaan
05.08.03, 18:25

eapost eapostiks aga shilton pani ju tipptasemel lõpuni välja, ok mitte päris tipptasemel aga mees on legend. viimased mängud pidas 46/47 aastaselt

Seda küll, aga need olid madalamates liigades. Esidivisjonis (nooremad lugejad - tollal Premieri polnud) l6petas ta ju 1990. a. kandis.

Loca
06.08.03, 23:09
Minu lemmik on Casillas
Aga kas siin teemas mõeldakse Euroopa karikasarjades osalevaid väravavahte või kõiki?:oih:

Jaan
06.08.03, 23:58
No vaadates, et hääletusnimekirjas on Poom, kelle klubi lähitulevikus ega ka -minevikus ei ole eurosarjades mänginud ega saagi seda tegema, siis on ju vastus lihtne?

eston maravilha
07.08.03, 00:14
ja veel seda ka et vaadates et su lempar on iker poiss, kes on oma karjääri jooksul iga hooaeg euroopas mänginud, siis mis vahet sel on? ja ilmselt jääb ta oma karjääri lõpuni seda tegema eeldusel et teda sunderlandi ei müüda:)

p3p3
12.08.03, 23:26
tibu ,barthez,buffon

dimaggio
26.08.03, 13:45
The one and only - Peter Schmeichel

kjuutipai
28.08.03, 16:51
BUFFOOOON!!!:D

skint
21.10.03, 15:08
Poom on tegelt ikka tõsine tegija!

Inglastest saan nimetada kaks korralikku väravavahti: Richard Wright (Everton) ja Paul Robinson (Leeds).

marabella666
21.10.03, 16:17
kuna mul ManU avatar, siis hakka ma teiel rääkima, kui tegiha on Howard. Ütleks hoopis, et Robinson ja Casillas on väga sümpaatsed.

Cerny Petr
21.10.03, 17:15
minuarust on ikka parimad itaallased:Buffon ja Toldo. Teistel on häid ja halbu päevi, aga nemad on olnud stabiilselt tasemel.
OK, Toldol oli hiljuti väike aps, aga nüüd on tal ka pikaks ajaks vigadelimiit täis.

Noonik
23.10.03, 20:46

No vaadates, et hääletusnimekirjas on Poom, kelle klubi lähitulevikus ega ka -minevikus ei ole eurosarjades mänginud ega saagi seda tegema, siis on ju vastus lihtne?

Ma küll nii ei ütleks. Kindlasti vahetab ta millalgi klubi. Kuigi ma ei usu seda Chelsea stoorit arvan siiski, et Poom saab kõrgliigasse tagasi varem või hiljem ning hakkab ka Cl\'is osalema.:P

Tihane
23.10.03, 23:24
casilias

Neth
07.11.03, 00:21
vanemast ajast kindlasti schmeichel ja van der sar, nüüd aga pole enam kindlat lemmikut:( . Vbl buffon

Cerny Petr
07.11.03, 00:53
üks väravavaht just suri platsil saadud vigastustesse.

Juveman
07.11.03, 10:02
Buffon,Toldo ja mudugi Poom:r66m6:

Shrek
16.11.03, 19:49
Lemmik on muidugi Mart Poom, ta ju ikka Eestist:P , aga järgmisena meeldivad Buffon ja Chilavert.

priit
16.11.03, 22:18
Van Der Kütt

K1ly
16.11.03, 22:38
Ennekõike Buffon ;) siis Toldo ja muidugi ka meie mees Poom

U2
19.11.03, 17:52
Lemmikuks oma mees Poom:põnn:Väga hea on ka Toldo ja Cudicini

zaz
19.11.03, 18:55
Originally posted by Rui Costa

Lemmikuks oma mees Poom:põnn:Väga hea on ka Toldo ja Cudicini

Gudicini??:naer4: :naer4: , nalja teed?
Ok Ok ta ikka muidu on norm vend aga väike kalduvus Barthezi järele teha, segab teda saamast minu lemmikuks.

Minu jaoks on siis parimad Kahn ja Poom:lahe:

GreenACe
11.02.04, 15:00
Ikka Buffon

realmadridfan
11.02.04, 22:43
Casillas, Buffon ja Poom. :)

Mõnuagent 007
12.02.04, 10:59
minule meeldib Cesar Sanchez, Jorge Campos kaa

bomb
23.02.04, 14:23
Chilavert on ikka parim , maailma parim ta võib apsakaid teha aga ta on ikkagi parim.
http://www.albirroja.com/chila/bio.html

Jux
23.02.04, 14:51
Originally posted by bomb

Chilavert on ikka parim , maailma parim ta võib apsakaid teha aga ta on ikkagi parim.

Kas apsakas oli ka Roberto Carlosele näkku sülitamine? :doh:

HardcoreFan
23.02.04, 16:38
ainus väravavaht on kahn

skint
23.02.04, 17:11
Originally posted by HardcoreFan

ainus väravavaht on kahn

Ja mina, tola, arvasin veel kunagi naiivselt, et Christian Vander on ka väravavaht Saksamaal... oh mind küll..

Aga Oliver-poissi olen isegi väravas näinud, viimane kord mängus Horvaatiaga... tore oli, eriti üks moment :kaval: .

resorte
23.02.04, 19:40
Õieti tegi ise Carlos õiendas .

edit:
Kuulge teie RealMadridi persevestist fännid (eriti Robinho) selle posti tegi üldse tegelane bomb.
Ja muuseas ma arvan ka et Chilavert tegi pooleldi õieti, sest hiljem mingis intervjuus ütles Chilavert et Carlos olevat tema naise kohta midagi halvasti öelnud.

Jaan
23.02.04, 19:47
Originally posted by bomb

Viimasel MM-l oleks tema apsud Paraguaile peaaegu edasipääsu maksnud.

realmadridfan
23.02.04, 21:08
Originally posted by Totti

Õiendas või mitte, see ei õigusta Chilavert\'i käitumist. :doh:

Robinho
23.02.04, 22:10

Oi poiss. Sinu lollused võtavad juba väga kõrgeid tuure! Ma loodan, et sa tõsimeeli ei arva, et teisele näkku sülitamine on normaalne tegevus? Ma ei usu, et RC väga provotseeris ka seal, sest see poleks temalik käitumine. Ta on alati silmapaistnud fair-play vaimus mänguga. Chilaverti väravalöömis rekord võib ju tore olla, kuid teisele ikka näkku ei sülitata. Lasteaiast meelde jäänud, et tatt on naiste relv...

Aramis
23.02.04, 22:32
Kuulge reaalased, mida te põtkite selles mõttetus teemas. Loomulikult ei ole kellegile näkku ega kuhugi mujale sülitamine normaalne(RIP Frank Rijakaard). aga võtke end kokku ja tulge ennustage ajakohases teemas homse mängu tulemust. Ja põhjendage ka seda ;)

taku*
29.02.04, 18:45
Timm Timm Hildebrand:õnnelik:

DEDE junior
03.03.04, 20:54
Originally posted by Robinho

Oi poiss. Sinu lollused võtavad juba väga kõrgeid tuure! Ma loodan, et sa tõsimeeli ei arva, et teisele näkku sülitamine on normaalne tegevus? Ma ei usu, et RC väga provotseeris ka seal, sest see poleks temalik käitumine. Ta on alati silmapaistnud fair-play vaimus mänguga. Chilaverti väravalöömis rekord võib ju tore olla, kuid teisele ikka näkku ei sülitata. Lasteaiast meelde jäänud, et tatt on naiste relv...

Huumorit teed ve fair-play kas sa kirjutasid selle pärast seda kui sa said lonksu bensiini sisse ve. kulla laps sa ei tea fair playst midagi see mees on yks agressivsemaid mehi, ta peksab vastaseid rusikate ja kynnarnukidega näkku ja mujalegi. Ta on kogunud rohkem kollaseid ja punaseid toorutsemise ja ebasportliku käitumisega kui terve Monaco koosseis. Ära rohkem bensiini joo v kui jood pea piiri naza;)

Tanel
10.03.04, 14:45
Minu lemmik väravavahid on Gianluigi Buffon...Fransesco Toldo(kõige lemmikuim)...ikka meie Mart Poom....Peter Scmeichel...keegi oli vist veel:kaval:

vandersell
10.03.04, 15:32
Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine.

Tanel
10.03.04, 15:41
Originally posted by vandersell

Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine.Esiteks jätsid sa ühe nime kõrvale ehk Interi ,aga ManU`t ma lihtsalt jälgin ,aga klubidest fännan kolme ehk Juve,Inter ja arsenal.Teistes klubide teemades ma lihtsalt postitanud sellepärast ,et jälgin neid.Riigid on Prantsusmaa ja Itaalia.Ja mõni keda jälgin nt Rootsi.

Juveman
10.03.04, 16:01
Originally posted by Henryfan

Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine.Esiteks jätsid sa ühe nime kõrvale ehk Interi ,aga ManU`t ma lihtsalt jälgin ,aga klubidest fännan kolme ehk Juve,Inter ja arsenal.Teistes klubide teemades ma lihtsalt postitanud sellepärast ,et jälgin neid.Riigid on Prantsusmaa ja Itaalia.Ja mõni keda jälgin nt Rootsi.

Ee,nagu et kelle poolt sa siis Prantsusmaa-Itaalia vahelises EURO2000 mängus olid:doh: ?
Või et siis nagu väga veel vutti ei vaadand ve?Mulle isiklikult Prantsusmaa nagu üldse ei sümpatiseeri,võitsid nad nagu lemmikut ju...ja seda finaalis...

Tanel
10.03.04, 16:03
Originally posted by Juveman

Ee,nagu et kelle poolt sa siis Prantsusmaa-Itaalia vahelises EURO2000 mängus olid:doh: ?
Või et siis nagu väga veel vutti ei vaadand ve?Mulle isiklikult Prantsusmaa nagu üldse ei sümpatiseeri,võitsid nad nagu lemmikut ju...ja seda finaalis...Sel aastal veel oli ainult Prantsusmaa lemmik ,sest alles EMist hakkasin jalgpalli vaatama.Itaalia avatar on selle pärast ,et Inter ja Juve on ka Itaaliast.

vandersell
10.03.04, 17:04
Originally posted by Henryfan

Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine Esiteks jätsid sa ühe nime kõrvale ehk Interi
Jajah... põnev igatahes ;)

mg
14.03.04, 11:14
a mis selles halba on kui inimesele meeldivad mitmed maad ja klubid.
ega kõik ka ei taha kurjad ultrad olla.

IndrekL
21.03.04, 13:42
Minu lemmik on igatahes Mart:) , aga veel meeldivad Moskva Lokomotivi väravavaht Ovchinnov kui nii kirjutati:õnnelik: egas rohkem vist meeldigi, aga Toldo on ka tegelikult hea väravavaht

dieter
22.03.04, 00:04
einoh, mulle meeldib Siim Kibus yle koige :kaabu: no ja siis Olli Kahn ka ;)

Mikusiku
22.03.04, 10:30
iker casillas ikka üle kõige:õnnelik:

raunoten
31.03.04, 22:09
1. Kahn

2. Casillas

3. Poom

4. Schmeichel

5. Buffon

6. Chilavert

Davids
09.04.04, 12:43
POOM:õlu: ja
BUFFON
:reiv: :prill6:

xKxAxPxUx
12.04.04, 18:57
no ikka oma poiss Poom eelkõige, aga välismaalt tõstaksin esile Roy Carrolli ja Shay Giveni.

zidane5
30.04.04, 10:58
Casillase paneks 1. Siis järgneb edukalt Poom ja Siis pilk ka Cilaverdi poole ! :хnnelik:

Davids
08.05.04, 23:00
Vaieldamatult parim on Sergei Lepmets!!!!!!:)

Mõnuagent 007
09.05.04, 11:20
Originally posted by Davids

taa.. ivan O\'Konnell-Bronin ikka:kaval:

Davids
09.05.04, 20:42
Originally posted by dannar

Originally posted by Davids

taa.. ivan O\'Konnell-Bronin ikka:kaval:

Jaa mudugi:P Vanja v6iks jah v2ravavaht olla:)

zidane5
15.05.04, 11:24
Poom üle kõige :хnnelik:

PraS
17.05.04, 03:43
Timo Hildebrand!!!:r66m7:

Mikusiku
17.05.04, 09:19
Originally posted by zidane5

Casillase paneks 1. Siis järgneb edukalt Poom ja Siis pilk ka Cilaverdi poole ! :хnnelik:

:oih:

Hughes
17.05.04, 17:51
Originally posted by PraS

miks mul on tunne...............

Mõnuagent 007
17.05.04, 20:43
Originally posted by Hughes

Originally posted by PraS

miks mul on tunne...............

sest käes on kevad

zidane5
18.05.04, 07:50
Originally posted by zidane_5

Originally posted by zidane5

:oih:

ok , ok ... Casillas essa , järgneb Poom ja Toldo oleks siis minu valik

abramovits
18.05.04, 18:09
ostan ka poomi ja saadan kaalma sunderlandi

Mõnuagent 007
18.05.04, 18:23
Originally posted by abramovits

ostan ka poomi ja saadan kaalma sunderlandi

mina ostan täna leiba, piima ja hapukoort. äkki ka vorsti

abramovits
18.05.04, 18:24
ma võin sulle müüa piima ja vorsti.venemaalt saab odavalt.

Mõnuagent 007
18.05.04, 18:25
Originally posted by abramovits

ma võin sulle müüa piima ja vorsti.venemaalt saab odavalt.

euroliit paneb veel tutaka otsa, nii et müü bulgaariasse. mina ostan belgia vorsti

fitti
20.05.04, 10:51
tänane guardiani quiz on pyhendet kollkipritele ja nendega juhtunud piinlikele lugudele. Including none other than Poom!

check this (http://football.guardian.co.uk/quiz/0,5956,86299,00.html)

budu
28.05.04, 16:03
toomas tohver KINDLASTI HEA väravavaht aga vist pidi norras pinki nühkima

martpoom11
21.07.04, 21:39
Casilas ja bufoon on ka normaalne.....kui vaatate et nimi on martpoom11 siis ta ple tegelikult mu lemmik aga normaalne on küll ja ma pole 11:P

taku*
21.07.04, 22:28
puhas uudishimu.... millest siis selline nimi?

U2
22.07.04, 00:58
Ikkagi eelistan eestimaist ehk siis Mart Poom

zaz
22.07.04, 01:25
kas promootor mõtleb, et ta peab iga natukese aja tagant foorumalastele meelde tuletama, et tema lemmik väravaht on oma mees Mart Poom? Ja mis sai Cudicinist ja Toldost, kas nemad ei ole enam head?:doh:

Drakestone
23.07.04, 19:39
Jügen Croy. Ütleb see nimi kellegile midagi;) Oli omal ajal üks parimaid maailmas. DDRi Sepp Maier:D

kait00
26.09.04, 17:05
buffon teeb ikka kõige imelisemaid tõrjeid

Anfield
26.09.04, 20:10
Buffon ;) ja poom muidugi !

marcello
19.10.04, 06:43
Antonio Carbajal (http://www.worldcup-history.com/index.php?siden=spiller&spilleren=antocarb)

Drogba
23.10.04, 20:26
Ma pakun Buffon ta on sel hooajal hästi mänginud aga muidu mängib ka hästi
:õnnelik:

Adriano#10
24.10.04, 16:12
Mart Poom...oma ja hää:P

Raldo
24.10.04, 21:28
ikke poom:D peale Poomi meeldivad veel Petr Cech ja Iker Casillas!!:doh:

inzu
27.10.04, 22:49
minu lemmik väravavahid on buffon,cech,poom,toldo ja casillas

karla01
27.10.04, 22:52
Algselt postitas inzu

minu lemmik väravavahid on buffon,cech,poom,toldo ja casillas

toldo on kuse.

inzu
27.10.04, 23:03
paha poiss ei tohi toldot solvata todlo minu vana sõber

karla01
27.10.04, 23:05
Algselt postitas inzu

todlo r

ooota,oota seleta kus see mees mängib,ei ole nagu kuulnud:oih:

pastor
28.10.04, 04:33
Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

todlo r

ooota,oota seleta kus see mees mängib,ei ole nagu kuulnud:oih:

sinu ema juures mängib

lorenzo
28.10.04, 11:27
kaarte mängib

SleepWalking
28.10.04, 21:35
amazon.ee leheküljel küsitakse, et kes on pildil http://www.amazon.ee/lehed/huvitav/hotpic/pics/_A246247.jpg
kas ainult mulle tundub, et ...

2mSööt3mMööda
29.10.04, 00:02
Pildil peaks olema Indrek Otsus, kes tegi just hiljuti comeback-i eesti kulturismi meistrikatele. Vanust tal 49aastat.

Undi
29.10.04, 17:54
...kes on juhtumisi ka Dave Seamani kuri eestlasest kaksikvend. Ma arvan, et SW pidas seda silmas :)

Ch1ller666
29.10.04, 21:48
Chilavert on tegija :lahe:

IndrekL
29.10.04, 21:54
Algselt postitas Ch1ller666

Chilavert on tegija :lahe:
Muidu huvi pärast küsin, et kas Chilavert üldse mängib veel w? Ta peaks ju küllaltki vana olema.

Karla
29.10.04, 21:58
praegu mängib ta sellises klubis Velez Sarsfield

Raldo
29.10.04, 22:26
Algselt postitas Karla

praegu mängib ta sellises klubis Velez Sarsfield
Huvitav küll... ma ei teadnudki ning arvasin et Chilavert on jalgpalli juba ammu ära lõpetanud kuid siiski mitte:doh:

rooney88
16.11.04, 18:10
mitu karistuslööki ta sisse on loonud:doh:

Adriano#10
16.11.04, 19:07
Kui ma 6igesti n2gin, siis Eurosportis kirjutati et Chilavert l6i oma 56kolli terve karj22ri jooksul , seda siis penaltist:)

Edit: Parandasin siis vea :doh:

Karla
16.11.04, 19:20
Algselt postitas Adriano#10

Kui ma 6igesti n2gin, siis Eurosportis kirjutati et Chilavert l6i oma 56kolli koondisse eest, seda siis penaltist:)

koondise eest ta küll pole nii palju väravaid löönud vaid terve karjääri jooksul.

Tanel
16.11.04, 19:21
Algselt postitas Adriano#10

Kui ma 6igesti n2gin, siis Eurosportis kirjutati et Chilavert l6i oma 56kolli koondisse eest, seda siis penaltist:) Sul on inglise keelega probleeme?

The 39-year-old former Paraguay captain, who notched 56 goals from penalties and free kicks during a 24-year career, equalised from the spot in a 2-1 win over a South American All Stars team in Monday night\'s game.

Siit saab ju väga selgelt aru, et tegu on väravetaga kogu tema karjääri jooksul.

eston maravilha
16.11.04, 22:33
ja mitte ainult penaltitest

inzu
25.11.04, 18:24
cech,casillas,poom ja buffon on tegijad

Aramis
25.11.04, 23:37
Ma ei viitsi statistikat otsida aga selle nädala meitrite Liiga staarväravavht Hans-Jörg Butt on ka kindlasti kahekohalise arvu väravaid Bundesliigas tagunud. Loomulikult pennaldest.

lloyd99
04.12.04, 00:04
Iga väravavaht võib teha hea mängu või hea tõrje, aga head väravavahid on need, kes suudavad olla terve hooaja jooksul tasemel. VV ei pea imetõrjeid tegema ta peaks lihtsalt kindlalt mängima!!! Ma arvan et hea vv on kindel vv!
Praegused head väravavahid on euroopas:
Buffon
Cech
Dida
Swarcher(see tüüp middlesborost)
Casillas

Võrreldes nende vv-dega on poom nati nõrgem, aga kuulub tugevasse keskmikusse!!:)

Van Nistelrooy
04.12.04, 00:25
Kes neist nimedest peale Poomi veel on oma karjääri jooksul värava löönud?

Valisin Poomi.

resorte
04.12.04, 12:05
Algselt postitas Van Nistelrooy

Chilavert on, ja mitte vähe.

realmadridfan
04.12.04, 12:09
Algselt postitas Van Nistelrooy

Valisin Poomi.

Keegi muu...

Bianconera
18.12.04, 19:20
Buffon on maailma parim ja ka maailma lahedaim inimene :silm2:
Casillas on alati mu teine valik,sest tal on veel arenemisruumi

ronaldo7
22.12.04, 21:49
cech arvan:doh:

marcello
22.12.04, 21:53
Lev Jašin

socceri
31.12.04, 19:01
cech ja casillas:lahe:

uips
01.01.05, 15:13
Buffon is the best

Villem
01.01.05, 23:27
Chilavert oli parim kõigist...see oli mees...ja Taffarel oleks kohe järgmine...aga jah Chilaverdist paremat ei leidu!

tkkt
03.01.05, 02:01
Chilavert oleks olnud minugi valik 5 a tagasi aga praegu - mmmmmmmm.... mhm - arvan, et selleks võiks olla näiteks POOM!

Bianconera
18.01.05, 16:12
Parimad aastal 2004:
1. Gianluigi Buffon (Juventus/Ita) 185
2. Petr Cech (Chelsea/Cec) 125
3. Dida (Milan/Bra) 78
4. Iker Casillas (Real Madrid/Spa) 75
5. Andonios Nikopolidis (Olympiakos/Gre) 64
6. Oliver Kahn (Bayern Monaco/Ger) 39
7. Roberto Carlos Abbondanzieri (Boca Juniors/Arg) 31
8. Vitor Manuel Martins Baia (Porto/Por) 29
9. Juan Carlos Henao (Once Caldas/Col) 29
10. Jose Santiago Canizares (Valencia/Spa) 23
16. Francesco Toldo (Inter/Ita) 13

varix
18.01.05, 22:10
Algselt postitas Bianconera

Parimad aastal 2004:
2. Petr Cech (Chelsea/Cec) 125

Mille eest??? ega tal Premieris eriti palju tõrjuda pole ju vaja. Kaitse neil lihtsalt tugev.:oih:

Jaan
19.01.05, 02:16
Aga kui on tõrjuda, siis teeb seda hästi. Tshehhi koondise mänge oled ka vahel näinud, oletan? Hoopis imelisem on Nikopolidise kõrge koht. George Clooney\' klooni taset iseloomustab paremini mitte EM (ainukesed viis mängu järjest tema karjääris, kus massiivset kala ei tulnud), vaid võõrsilmäng Pooli vastu Meistrite Liigas.

footballgirl
20.02.05, 23:23
minu lemmik väravavaht on petr cech ja see on ka loogiline sest ta on nii hea. nagu kommentaatorid kogu aeg ütlevad ta on oma ülesannete kõrgusel ja EM-il oli ikka parim.

Barca-Freddy
22.03.05, 00:12
Minu kindel lemmik on Victor Valdes. Praegu teeb mees küll La Ligas pidevalt pääris ilusaid tõrjeid. Vaikselt on temast saanud järjest parem GK.

fodd
25.03.05, 01:00
Minu lemmik on Oliver Kahn ja juba viiendat aastat järjest
sest ta on suhteliselt stabiilne ja teeb ka imetõrjeid.
2000/2001 aasta Meistrite Liiga finaal näitas tema briljantsust ja tugevaid närve.
MM 2002 näitas tema inimlikust.
Mida tõestab ta järgmiseks...

AlwaysRed
06.05.05, 15:51
Iker Casillas

Stiivi
06.06.05, 22:10
Lemmik on Gomes, aga Rüstü oli oma parimatel aegadel ikka väga segane vend . ;)

Karla
06.06.05, 22:12
Valdes ikka ülekõige:)

Pilt
06.06.05, 23:18
buffon(euroopa parim vv praegalt)ja poom muidugi;)

Stiivi
06.06.05, 23:59
Poom on jah väga hea vv, aga ta kogu aeg vigane :( .Kui nii kaua edasi läheb, võtab Kotenko ta koondise koha yle :deemon:

midasaajad
08.06.05, 12:07
Algselt postitas fodd

Minu lemmik on Oliver Kahn ja juba viiendat aastat järjest
sest ta on suhteliselt stabiilne ja teeb ka imetõrjeid.
2000/2001 aasta Meistrite Liiga finaal näitas tema briljantsust ja tugevaid närve.
MM 2002 näitas tema inimlikust.
Mida tõestab ta järgmiseks...
ära unista siin midagi. gianluigi buffon on tase!!!

telekavaataja
08.06.05, 15:30
Lemmik on Buffon.
Ja siis minu arust ülistatakse tihtipeale Milani väravavahti Dida-t. Minu arust ei ole temas küll midagi erilist.

Sir. Nuutu
10.06.05, 23:41
Mul lemmik väravavaht Rustu
aga lemmik parimatest on kindlasti Mart Poom.

mjkk
11.06.05, 22:34
Algselt postitas Nuutu
Mul lemmik väravavaht Rustu
aga lemmik parimatest on kindlasti Mart Poom.
Väga väga keeruline süsteem.

Drakestone
12.06.05, 17:15
Roman Weidenfeller;) Kevadel tegi hulgimalt tolle-paradesi:D :D :D

meelis911
29.06.05, 22:35
1) Vessenberg 2)Tammus 3)Müür 4) Kert Kütt 5) Tohver

Jeti88
29.06.05, 23:00
Buffon võib teil ju lemmik olla aga maailma parim väravavaht ta küll ei ole. Kahn on ikka parem (praegu veel).

bluesoccer
14.07.05, 22:45
Casillas ja Cech

inzu
29.07.05, 01:03
buffon,poom,casillas

Stiivi
29.07.05, 18:42
mina.

TeeleS
31.07.05, 17:47
valdes, kotenko:õnnelik:

hedsu
23.08.05, 21:36
Buffon:silm1: Cech ja Kahn on minu esikolmik (teise ja kolmanda koha vahe on väga väike, võivad ka omavahel kohti ka vahetada)

MihkelPallak
24.08.05, 15:12
O.Kahn ja A.Isakksson

Jeti88
01.09.05, 20:29
Mart Poom muidugi. Arsenal ei ole küll minu lemmik klubi, tegelikult Arsenal mulle üldse ei meeldi kohe, aga loodan et Mardil ja ka Arsenalil läheb hästi.

rooney
01.09.05, 21:14
Gianluigi Buffon - sõnu pole vaja!

Even
02.09.05, 14:58
Mart Poom ja Artur Kotenko.

soccerlady
07.09.05, 21:01
Artur Kotenko ja Victor Valdes:õnnelik: