320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tšarterlennuga Horvaatiasse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tšarterlennuga Horvaatiasse?

    Võimalik oleks sõita Eesti koondist toetama Horvaatiasse lennukiga. Kuid selleks oleks vaja ajada kokku sada inimest. Kui saame kokku sada inimest, siis oleks reisi maksimum hinnaks 3700 krooni, hind orienteerub loomulikult reisijate arvust. Mis te sellest arvate? Kas on mõtet?
    RummaBastards!

    #2
    Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

    ma kardan, et sadat inimewst ei saa kokku. aga kas selle raha eest oleks ka mingi ööbimine?
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

      Kõigepealt selgituseks vandersellile ,et tsharterlend tähendab mänguks kohale ning peale mängu kohe tagasi. Mingist ööbimisest ei saa juttugi olla.
      Teiseks: ehk isegi saab need sada inimest,kui kohe ja hästi aktiivselt asju ajama hakata. Arvestame ,et bussisõit läheb umbes sama palju või isegi rohkem maksma
      ning loksuda tuleb terve igaviku.
      Mina isiklikult usun sellesse üritusse

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

        Täiesti hea mõte! Kui saaks koondise ka sellele lennule sokutada, siis oleks rahvast vähem vaja ja ehk saaks mingisuguse soodushinnagi kaubelda
        @hytt

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

          hea mõte küll aga sadat õiget jalkafänni sinna küll ei saa, sellist summat saavad endale lubada vaid veits rahakamad inimesed, kellele see summa pole suurem raha. Ja skorpion, kindlasti ei ole see odavam kui bussiga, kokkuvõttes võib jah kallimaks minna kui arvestada sisse söök-õlu aga selline asi käibki ju fännamise juures ja bussisõit on ajavõit (õige seltskonnaga)
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

            Tšarterlend siiski ei pea igal juhul tähendama, et ööbimist pole. See selleks, mingisuguse alla 50% tõenäosusega võite minuga ka arvestada, kui praegu potentsiaalsete reisijate arvu on tarvis teada.

            Kui koondis ja EJL esindus sama lennuga tuleks, siis ei pruugi 100 inimese kokku saamine sugugi võimatu olla..

            Alo

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

              Mina isiklikult olen lendamise poolt, kuigi kulukas tema on.
              Lihtsalt omast käest tean ,et need bussikad lähevad hirm pikaks ning tihtipeale väljub kogu seltskond kontrolli alt.
              Jah tõesti see eelnev möllamise nautimine jääb peaaegu ära,kuid kokkuvõttes ,kui arvestada palju saab maha joodu ja söödud siis on lennuk ikka odavam ,kui bussireis.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

                Algselt tegi selle postituse vandersell
                hea mõte küll aga sadat õiget jalkafänni sinna küll ei saa, sellist summat saavad endale lubada vaid veits rahakamad inimesed, kellele see summa pole suurem raha. Ja skorpion, kindlasti ei ole see odavam kui bussiga, kokkuvõttes võib jah kallimaks minna kui arvestada sisse söök-õlu aga selline asi käibki ju fännamise juures ja bussisõit on ajavõit (õige seltskonnaga)
                Kas su loogika ei lonka veidi - algul ütled, et lennukiga saab minna ainult mõni rikkur, lõpus aga, et tõeline jalgpallifänn sõidab bussiga, kuigi see kokkuvõttes võib kallimaks minna? Milline seos on üldse rahakoti suuruse ja jalgpallifänluse vahel - kui Fänn võidab lotoga miljooni, siis ta pole enam Fänn, vaid Rahakas Mees?

                Igatahes, juba enda õllelembust teades, läheks bussisõit minu jaoks ilmselt kallimaks. Samuti on kaotus see, kui pean ennast kaheks nädalaks töölt lahi võtma.

                Alo

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

                  Ma pole kunagi loogikaga hiilanud aga noh, kui lennukiga minna, siis tahaks ka ju nagu süüa-juua. Nii et busiga minnes võib kallimaks minna aga ei pruugi.

                  Ja kui mina saaks lotoga Rahakaks Meheks (no rohkem kui milli peaks saama), siis teeks küll tõsifännidele ühe lennu välja
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

                    Algselt tegi selle postituse hyttynen


                    Täiesti hea mõte! Kui saaks koondise ka sellele lennule sokutada, siis oleks rahvast vähem vaja ja ehk saaks mingisuguse soodushinnagi kaubelda
                    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :

                    Jah oleks küll tore koos koondisega lennata, aga siin on üks kurb tõsiasi faktiks ees et koondis lendaks Horvaatiasse ma arvan et paar päeva varem, või mitte mingiljuhul ikkagi paar tundi enne kohtumist et kohe lennukist statkale, ja tsharter eeldab siisiki kohest tagasilendu samal päeval, vastasel juhul maksab iga lennuväljal makstud tund/päev ming4id miljonid ja selleks meil raha pole ju. Ma arvan et lennukitäie saaks kokku küll, kui oleks 3-4 kuud aega olnud, raha kogutud ja head reklaami tehtud (Hollandi reis ju maksis sama palju, Iirimaa-Andorra reis kakskorda rohkem).
                    Nuputame veel varianti koondise lennukiga minna (tasuksime suure osa rendist mida Pohlak peaks niikuinii tegema- see peaks EJL le isegi kasulik olema - mõtle ise - fännid tasuvad lennuki eest et koondis lennata saaks...) Arvan et bussireisi Horvaatiasse ma seekord orgunnma ei hakka, aga lennuk vot see oleks väljakutse...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

                      Koondisega lennu poolt - liiga kalliks läheb (ajaloo näitel).

                      Enda tsarter - oleksin nõus lendama küll, hea ja kiire, eriti tööinimestele või õppuritele.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

                        Tagareast tagasihoidlikult sõna võttes- mina olen lennnureisi poolt.
                        Ja olen oma sõnade taga ehk kui keegi korraldb mingi lennureisi sinna, võib minuga arvestada! Asjaolude sunnil ei saa lihtsalt bussireisiga arvestada-TÖÖ,TÖÖ ja veelkord TÖÖ!!!!

                        P s Martin!!!

                        Valge-musta triibulise fännina tänan sind su pakkumise eest!


                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Tšarterlennuga Horvaatiasse?'

                          Ise igal juhul tulija +2-3 lisaks. Peaks muidugi paar päeva ka kohalike pubide, õlle ja fännidega tutvuma.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X