PDA

View Full Version : ValiceCar CUP 2014



ValiceCar
11.01.14, 21:58
Kutsume Teid osalema VALICECAR CUP Karika väljamängimisel.
Turniirile kutsutakse max 15 meeskonda (EST, LAT, LIT,);
turniir toimub 22.03.2014, algusega kell 09.00

- Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses (Kooli tn.3a, Pärnu-Jaagupi).
- Mängitakse kolmes alagrupis.
- Mänguaeg 1 x 11-15 minutit (sõltub võistkondade arvust).
- Alates ½ finaalidest 2 x 7 min (mängu viimane minut on puhasaeg).
- Platsil 4 + 1 mängijat, võistkonnas võib olla maksimum 10 mängijat + 1 treener.
- Autasustatud saavad esimesed 3 võistkonda, eriauhinnad individuaalselt parimatele.
- Turniiri osavõtumaks on 55 €.

Tel. +372 55643128, +372 53345715
e-mail: mtu.realize@gmail.com


Realize MTÜ
Reg.nr. 80322717
A/a nr. 10220192315224
SEB Pank 401
IBAN: EE761010220192315224
BIC: EEUHEE2X

eesti10
12.01.14, 02:58
Pirita RJK Reliilvia kirja

ValiceCar
14.01.14, 17:15
JK Pärnu-Jaagupi
Pirita RJK Reliikvia
Valicecar
Piimajõe FC
TUC/FTA (Riga)

artur22
14.01.14, 20:23
FC BOMBA kirja !

ValiceCar
21.01.14, 13:06
Pirita RJK Reliikvia ja FC Bomba
võtke meiega ühendus
55643128 või mtu.realize@gmail.com

ValiceCar
22.01.14, 13:57
JK Pärnu-Jaagupi
Pirita RJK Reliikvia
Valicecar
Piimajõe FC
TUC/FTA (Riga, LAT)
Riga Partybus (LAT)
FC Bomba

ValiceCar
27.01.14, 16:36
JK Pärnu-Jaagupi
Pirita RJK Reliikvia
Valicecar
Piimajõe FC
TUC/FTA (Riga, LAT)
Riga Partybus (LAT)
FC Bomba
FC Caramba (Riga, LAT)

ValiceCar
30.01.14, 12:50
JK Pärnu-Jaagupi
Pirita RJK Reliikvia
Valicecar
Piimajõe FC
TUC/FTA (Riga, LAT)
Riga Partybus (LAT)
FC Bomba
FC Caramba (Riga, LAT)
FK Vingis (Vilnius, LTU)
FC Taritu

Artejalka
03.02.14, 19:02
kui saab siis osaleks ka fc märjamaa

ValiceCar
04.02.14, 13:02
FC Märjamaa
registreerimine: 55643128 või mtu.realize@gmail.com

ValiceCar
15.03.14, 11:58
JK Pärnu-Jaagupi
Pirita RJK Reliikvia
Valicecar
Piimajõe FC
TUC/FTA (Riga, LAT)
Riga Partybus (LAT)
FK Vingis (Vilnius, LTU)
FC Caramba (Riga, LAT)
FC Märjamaa
FC Bomba

FC Bomba
võtke meiega ühendus
55643128 või mtu.realize@gmail.com

ValiceCar
24.03.14, 14:05
GROUP A
1 VALICECAR 3-0-1 10-4 +6 9p.
2 RIGA PARTYBUS 2-2-0 11-6 +5 8p.
3 FC BOMBA 2-1-1 8-3 +5 7p.
4 FK VINGIS 1-1-2 4-8 -4 4p.
5 FC MÄRJAMAA 0-0-4 4-16 -12 0p.

GROUP B
1 RUMMU DÜNAMO 3-1-0 7-2 +5 10p. fouls-2
2 CARAMBA RIGA 3-1-0 7-2 +5 10p. fouls-3
3 NÕMME BSC 2-0-2 8-5 +3 6p.
4 PÄRNU-JAAGUPI 1-0-3 3-7 -4 3p.
5 GUEALDA 0-0-4 0-9 -9 0p.

GROUP C
1 FC COSMOS 3-0-1 7-1 +6 9p.
2 SJK DINA 2-2-0 7-1 +6 8p.
3 TUC/FTA 2-0-2 7-9 -2 6p.
4 JK MOLICORP SILMET 1-1-2 6-6 0 4p.
5 RJK RELIIKVIA 0-1-3 2-12 -10 1p.


9:30 Valicecar 3 - 0 FC Märjamaa
9:44 FC Bomba 2 - 0 FK Vingis (LTU)
9:58 Pärnu-Jaagupi 1 - 0 WC Guwalda
10:12 Rummu Dünamo 2 - 0 Nõmme BSC Triobet
10:26 Riga Partybus (LAT) 2 - 1 Valicecar
10:40 FC Märjamaa 0 - 4 FC Bomba
10:54 Caramba Riga (LAT) 1 - 0 Pärnu-Jaagupi
11:08 WC Guwalda 0 - 1 Rummu Dünamo
11:22 FK Vingis (LTU) 1 - 1 Riga Partybus (LAT)
11:36 Valicecar 2 - 1 FC Bomba
11:50 Nõmme BSC Triobet 0 - 1 Caramba Riga (LAT)
12:04 Pärnu-Jaagupi 0 - 2 Rummu Dünamo
12:18 FC Märjamaa 1 - 2 FK Vingis (LTU)
12:32 FC Bomba 1 - 1 Riga Partybus (LAT)
12:46 WC Guwalda 0 - 4 Nõmme BSC Triobet
13:00 Rummu Dünamo 2 - 2 Caramba Riga (LAT)
13:14 FK Vingis (LTU) 1 - 4 Valicecar
13:28 Riga Partybus (LAT) 7 - 3 FC Märjamaa
13:42 Nõmme BSC Triobet 4 - 2 Pärnu-Jaagupi
13:56 Caramba Riga (LAT) 3 - 0 WC Guwalda
14:10 FC Cosmos 3 - 0 RJK Reliikvia
14:24 SJK Dina 0 - 0 JK Molycorp Silmet
14:38 TUC / FTA (LAT) 0 - 3 FC Cosmos
14:52 RJK Reliikvia 1 - 1 SJK Dina
15:06 JK Molycorp Silmet 1 - 4 TUC / FTA (LAT)
15:20 FC Cosmos 0 - 1 SJK Dina
15:34 RJK Reliikvia 1 - 5 JK Molycorp Silmet
15:48 SJK Dina 5 - 0 TUC / FTA (LAT)
16:02 JK Molycorp Silmet 0 - 1 FC Cosmos
16:16 TUC / FTA (LAT) 3 - 0 RJK Reliikvia
16:30 DRAW
16:44 Nõmme BSC Triobet 1 - 3 TUC / FTA (LAT)
16:58 Riga Partybus (LAT) 3 - 0 Pärnu-Jaagupi
17:12 SJK Dina 0 - 0 FK Vingis (LTU) pen: 4-3
17:26 FC Bomba 0 - 2 JK Molycorp Silmet
17:40 Rummu Dünamo 0 - 0 SJK Dina pen: 2-0
17:54 Valicecar 0 - 0 TUC / FTA (LAT) pen: 2-0
18:08 FC Cosmos 4 - 0 JK Molycorp Silmet
18:22 Caramba Riga (LAT) 0 - 2 Riga Partybus (LAT)
18:30 DRAW
18:44 FC Cosmos 4 - 5 Valicecar
19:00 Riga Partybus (LAT) 2 - 2 Rummu Dünamo pen: 2-0

19:15 FC Cosmos 5 - 0 Rummu Dünamo

19:30 Valicecar 1 - 1 Riga Partybus (LAT) pen: 5-4
Oleg Mjassojedov Mihails Ivanovs

FAIR PLAY Valicecar
THE BEST PLAYER Jevgeni Novikov (Valicecar)
THE BEST GOALKEEPER Ruslan Mironov (Valicecar)
TOP GOALSCORER Mihails Ivanovs (Riga Partybus) - 5
THE MOST BEAUTIFUL GOAL Igor Kisseljov (Valicecar)
THE MOST VALUABLE GOAL Vadim Talama (Rummu Dünamo)
THE USEFUL PLAYER Vitalijs Lauzels (Riga Partybus)
THE BEST REFEREE Alexander Berezkin (Russia)