320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

foorum : Fc soccernet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    foorum : Fc soccernet

    mix see nyyd nii tehti et mina ei saa sisse vaadata ja oma kommentaare lisada, see minu meelest ikka kummaline , see on u. sama mis FC Flora ei lasex oma kodulehele minna kylastajatel. se teeb kyll kurvax , ma ise olen JK Alibi Keila duubel meskonna liige ja tahax ka sial m2ngust r22kida, yhe kommentaari sain lisada , kuid tahax nagu seda ka n2ha mis mulle on vastatud... loodan et olete positiivsed ja lasete mul ehk sinna ikka piiluda mingil ajal
    Keila JK nr 9

    #2
    Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

    Vahet pole!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

      FC Soccerneti klubi liikmed palusid sellist käiku ja minupärast, kui sa jõuad nendega kokkuleppele selle sissepiilumise osas, siis ma võin sulle seda võimaldada...

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

        et tere siis ...
        mulle tli see privatiseerimine kyll yllatusena ... mina sellele vajadust ei näe aga kui kellegile tundub, et fännide rynnakud juba liiga karmiks ja vabadust ei ole siis ok :P
        kuigi siuke idee on nagu, et teha see alamfoorum siiski poolkinniseks
        miskised sõpruskohtumiste teemad oleks nagu ikka avatud .... järsud muudatused aga nuh eks siis jah naisfännid ei lase vist elada vai meesfännid :P
        /me irwitab

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

          Seda me arutasime ja soovisime juba varem, aga Devil, asi polnud mitte fännide rynnakus vaid m:P vaid selles et mõtlesime seal arutada enda taktikat... ja siis poleks see vast mõeldud kõigile lugemiseks... Mul see värk igatahes suva, kui võimalik siis v6ib ju sõpruskohtumiste puhul veel asjaosalisi lisada.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

            Algselt tegi selle postituse Ott


            Seda me arutasime ja soovisime juba varem, aga Devil, asi polnud mitte fännide rynnakus vaid :P vaid selles et mõtlesime seal arutada enda taktikat... ja siis poleks see vast mõeldud kõigile lugemiseks... Mul see värk igatahes suva, kui võimalik siis v6ib ju sõpruskohtumiste puhul veel asjaosalisi lisada.
            faking fak, muuta ei saa!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

              miks arutavad mängijaid taktikat???

              see on rohkem treeneri asi ju. te täidate käsku lihtsalt

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

                Algselt tegi selle postituse eston#21


                miks arutavad mängijaid taktikat???

                see on rohkem treeneri asi ju. te täidate käsku lihtsalt
                meil targad ja kogenud mängivad treenerid ja mängivtreenereid on meil palju :P

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

                  ma arvan et tegu on klubi strateegilise plaaniga võita endale fänne ,nimelt muutes asja raskemaks tekib inimestel huvi,et "Mis seal kinniste uste taga ikka toimub"
                  Aga tegelikult oli seda oodata varem või hiljem,sest on ilmselge ,et see on FC Soccerneti siseasi ja teistel pole õigust oma nina sinna toppida ja katki pole ju midagi on olemas topic Madalamad liigad -kuhu alla kahtlemata saab liigitada ka antud klubi.
                  coqito ergo sum.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

                    mõttetu kuidas nyyd teid saab kohtumisele kutsuda ja teie kommentaare kuulda. ??? Nu jah hakkame siis tegema oma postitusi ei tea kuhu valedesse foorumitesse kuna ei paista siin kuskil õiget olevat... ning internet ei ole õige koht taktika arutamiseks seda tehke trennis...
                    OK, KICK OFF

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

                      ha2, lahendus varrukast võtta!

                      Kohe-kohe lähiajal peaks ilmuma FC Soccernetile veebileht aadressil http://fc.soccernet.ee , kus saab olema eraldi võimalus kommenteerdia mänge ja esitada väljakutseid ja nii edasi, eraldi foorum, kus mängijatel ei oel lubatud siseasjadest rääkida kuid kus on võimalik suhelda muudel teemadel teiste amatöörpalluritega!
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'foorum : Fc soccernet'

                        ma olen professionaalne amatoorjalgpllur
                        Keila JK nr 9

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'foorum : Fc soccernet\'

                          Selline asi hr.Wiiner - paluks anda FC Soccerneti alamfoorumi ligipääs sellisele härrale nagu hullpaks.

                          Tänan tähelepanu eest.
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'foorum : Fc soccernet\'

                            Järgmine palve härra Wiinerile - paluks ligipääsu sellisele kasutajale nagu sarvik*

                            Tänana tähelepanu eest.
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar

                            Working...
                            X