PDA

View Full Version : Albert Taar (kihlveopettur)

budu
07.02.14, 20:36
Hakkab siis nüüd mängima Poola esiliigas. Taset peaks seal liigas piisavalt olema

kesa
07.02.14, 21:49
Kõrgem tase kindlasti kui Hundi Kasahstani Premieris.

budu
07.02.14, 22:08

Aga kuidas seal poolas fännidega lood? sa selle fänniasjaga hästi kursis. Palju rahvast mängudel ka käib?

priity
07.02.14, 22:16

Ma nüüd päris nii kindel ei oleks. Nimelt pole näinud Kasahhi liiga mänge ning Poola esiliiga endast mingit ülikõrget taset ei kujuta. Samas Plock kuulub liiga tublimate hulka - esimese hooga hakkas koosseisust silma endine Poola noortekoondislane Filip Burkhardt, kes aastaid Ekstraklasa tiimides mänginud.

kesa
07.02.14, 22:26
Wisla Plock 2013/14 hooaja keskmine 2578, parimal päeval 5500, Plockis elanikke ca 127 000
Viimati Ekstraklasas oldi hooajal 2004/05 ja keskmine publik 4385, parimal päeval 9000.

Kaisari keskmine hooajal 2012, kui oldi Kazahstani Premieris 3769, parimal päeval 5000, Kyzolordas elanikke ca 200 000.

Kazahstan on nõrkadele, Taar on tegija, Hunt oleks pidanud Poola Ekstraklas Podbeskidzie Bielsko-Biala pakkumise vastu võtma.

dareth
08.02.14, 01:59
Kazahstan on nõrkadele, Taar on tegija, Hunt oleks pidanud Poola Ekstraklas Podbeskidzie Bielsko-Biala pakkumise vastu võtma.

Ja maailm on lapik.

chac
08.02.14, 02:48
Ja maailm on lapik.

no on pooluste kohalt ca 40 km võrra jah, aga mis see nagu siia puutub ?!

magicm
08.02.14, 05:58
Hunt on Taarist 5 aastat vanem ka, ju tuli Kasahstani naftarahade eest nii palju parem pakkumine, et otsustas ikkagi distantsilt maja ehitama hakata. Taar tõenäoliselt lihtsalt proovib õnne ja edasi liikuda. Pahaks ei saa kummalegi midagi panna. (Suvalised uitmõtted, tõde teavad asjaosalised ise)

dareth
08.02.14, 06:09
no on pooluste kohalt ca 40 km võrra jah, aga mis see nagu siia puutub ?!

No kui tõesti puust ja punaseks vaja teha, siis kilbikujuline.

Felipe
08.02.14, 09:32
See on päris meeldiv et kõigi meie "eestlased välismaale" mineku A-listi nagu Kruglov, Sidorenkov, Kink, Dmitrijev, Hunt jne kõrval on ka mängijaid kes suudavad (keda suudetakse) listiväliselt kuhugi piiri taha murda, mis siis et tegu poola esiliigaga, aga Taar saab sealt kõvasti kogemusi edasiseks. Mitte üldse paha üleminek.

Igor Subbotin palun järgmisena!

Edit: Kui Taar ütles et otsib klubi välismaalt ja kui ei leia siis liitub Infonetiga, siis arvasin et välisklubi ta leida ei suuda.

metssiga
08.02.14, 15:37
Wisla Plock 2013/14 hooaja keskmine 2578, parimal päeval 5500, Plockis elanikke ca 127 000
Viimati Ekstraklasas oldi hooajal 2004/05 ja keskmine publik 4385, parimal päeval 9000.

Kaisari keskmine hooajal 2012, kui oldi Kazahstani Premieris 3769, parimal päeval 5000, Kyzolordas elanikke ca 200 000.

ma arvan see et palju vaatamas käib mänge on pigem su enda mingi huvi, mängijat ilmselt kotib see kõikide muude tegurite juures maru vähe. pmst lähed siis krdi rakvere lihakasse tööle, sest selle sardelle ostetakse rohkem kui nõo omi, pohhui et palk on kõvasti madalam?

-RoMaRiO-
08.02.14, 16:09
ma arvan see et palju vaatamas käib mänge on pigem su enda mingi huvi, mängijat ilmselt kotib see kõikide muude tegurite juures maru vähe. pmst lähed siis krdi rakvere lihakasse tööle, sest selle sardelle ostetakse rohkem kui nõo omi, pohhui et palk on kõvasti madalam?

Palk on kahtlemata oluline, kuid aasta kõige kohutavama võrdluse auhinna oled küll juba veebruarikuus kätte saanud.

Felipe
08.02.14, 19:55
Palk on kahtlemata oluline, kuid aasta kõige kohutavama võrdluse auhinna oled küll juba veebruarikuus kätte saanud.

Miks kõige kohutavam, jutt jumala õige. Kui sa oled sama vana profipallur kui Hunt, kellel maja ehitus pooleli, laps sündimas ja sada muud häda mis tal veel oli, siis ta mängiks tühjade tribüünide ees ka mingi suure klotsi eest, kui teine variant oleks paar tuhat rohkem publikut, aga paar tuhat vähem palka kuus.

-RoMaRiO-
08.02.14, 20:14
Miks kõige kohutavam, jutt jumala õige. Kui sa oled sama vana profipallur kui Hunt, kellel maja ehitus pooleli, laps sündimas ja sada muud häda mis tal veel oli, siis ta mängiks tühjade tribüünide ees ka mingi suure klotsi eest, kui teine variant oleks paar tuhat rohkem publikut, aga paar tuhat vähem palka kuus.

"pmst lähed siis krdi rakvere lihakasse tööle, sest selle sardelle ostetakse rohkem kui nõo omi, pohhui et palk on kõvasti madalam?"

võrdlus seisnes selles.

iga normaalne materiaalselt mõtlev inimene mängiks.

rauulo
08.02.14, 21:48
"pmst lähed siis krdi rakvere lihakasse tööle, sest selle sardelle ostetakse rohkem kui nõo omi, pohhui et palk on kõvasti madalam?"

võrdlus seisnes selles.

iga normaalne materiaalselt mõtlev inimene mängiks.

Võrdlus oli ju täiesti pädev?

-RoMaRiO-
08.02.14, 22:56
Võrdlus oli ju täiesti pädev?

Jah, kui oleks tavaline, et inimesed elavad lihaleti müüja tegemistele häälekalt ning emotsionaalselt kaasa. Samas on igasuguseid trolli fänne ka, seega ehk on isegi selliseid inimesi olemas.

magicm
08.02.14, 23:13
Võrdlus oli olemas, aga üks ühele võtta ei saa, sest teadagi on loomaaed kirju. Mõni lähtub palgast, teine lojaalsusest või publikunumbrist või mis perele hea või riigi heaolust või kliimast. Variante nagu inimesi.

PraS
09.02.14, 01:32
PraSi pühapäeva öine mõttetera: Oleks Kesa jalgpallur, siis mängiks ta iga satsi eest tasuta kui vaid rahvas oleks staadionil :)

priity
11.02.14, 10:50
Taaril uue klubi eest esimene mäng ja värav ka juba kirjas: http://www.wisla.plock.pl/aktualnosci/1911-pierwsza_gra_w_domu.html
Video mängust: http://www.youtube.com/watch?v=ih0QexYkVvQ, Alberti värav peale 3:00
Mängiti Elblagi Olimpia vastu - nimetatud klubi asub Plocki omast üks liigatase allpool ning kuulub seal keskmikute hulka.

budu
12.02.14, 00:36
Kuidas Taaril koondise tasemega lood oleks?

metssiga
12.02.14, 00:53
ilmselt praegu ühe mänguga teise tasemega mängijaks ei saanud üleöö, kui ennem poola esiliigasse minekut oli? nii et sama kaugel on koondise tase, kui ennemgi.

budu
12.02.14, 01:16
ilmselt praegu ühe mänguga teise tasemega mängijaks ei saanud üleöö, kui ennem poola esiliigasse minekut oli? nii et sama kaugel on koondise tase, kui ennemgi.

Nu ma ei arvanudki,et üks mäng midagi muudaks. Aga kuna ma ei ole tema üleüldise tasemega kursis, siis kas temas on üldse koondise materjali?

-RoMaRiO-
12.02.14, 01:53
Nu ma ei arvanudki,et üks mäng midagi muudaks. Aga kuna ma ei ole tema üleüldise tasemega kursis, siis kas temas on üldse koondise materjali?

Minu arvates on tegemist väga hea mängijaga, arvestades meie küllaltki kehva valikut keskväljale, siis sooviks teda kindlasti näha. Samuti ootaks Daniil Ratnikovi koondisesse.

oku
12.02.14, 09:14
Vahvad on sellised üllatused, kui (noor) mees, kelle nimi isegi järgmiste võimalike üleminekute teemast läbi ei käi, läheb üsna normaalse tasemega liigasse mängima. Kui pikk leping tal on?

priity
12.02.14, 10:55
Wisla kodulehe andmetel pooleaastane leping võimalusega pikendada seda aasta võrra.
Kui kiirelt Taari ülemineku kommentaaridele pilk peale visata siis jäi silma, et meeskonda otsiti jus ründava poolkaitsja kohale kedagi. Eks näis kas Albert suudab koha põhikoosseisus endale võidelda - mäletatavasti Mošnikov Pogoni ridades esiliigas platsile ei saanudki...

metssiga
12.02.14, 11:14
see ratnikov on küll mingi nali, ei?

-RoMaRiO-
12.02.14, 11:20
see ratnikov on küll mingi nali, ei?

Tundub, et sa üleliia tihti teda mängimas ei ole näinud. Ei olnud naljaga tegemist.

metssiga
12.02.14, 11:33
üleliia kindlasti mitte, aga need korrad kui, siis midagi erilist, mingit eesti liiga tasemest peajagu üle pole küll märganud. üsna harju keskmine mu arust.

keemiainsener
12.02.14, 12:25
2012 hooajal oli Levadias ikka üks olulisemaid lülisid mäletatavasti. See, et ta just järgmiseks hooajaks Transis maandus, oli minu jaoks igatahes pigem kehv üllatus. Nüüd siis jälle hea üllatus!

D Ratnikov oleks ka oodatud nimi. Pääses mäletatavasti üsna noorena Bulgaaria liigassegi ja hetkel tiitlipretendent Sillamäe raudne põhitegija.

priity
20.02.14, 16:56
Taar sõprusmängus veel ühe värava kirja saanud.
Varssavi külje all asuva Lowicze Pelikani, kes mängib II liiga läänetsoonis, võideti 6:1 ning Taarilt mängu teine värav.
Videos olukord alates 2:50: https://www.youtube.com/watch?v=A1QKSM1VA5w
Taar on treeningmängudes stabiilselt ühe poolaja mängida saanud, nii et tundub, et tal on täiesti lootust ka liigamängudes platsile saada.

Kasper
15.03.14, 16:48
Taar eilses 1:2 kaotusmängus peale ei saanud ja vaatas heitlust pingilt.

Kasper
05.04.14, 22:06
Taar esimest korda põhis! Kirja sai 58 minutit, klubi võitis 90. minuti väravast.

Rumori di Spogliatoio
13.05.14, 00:52
I have seen Albert Taar watching the game Infonet-Levadia from the stands at Sportland Arena.
Is he in Estonia to clarify his position in the new matchfixing scandal after being named in Eesti Ekspress article?
http://www.rumodispo.com/magazine/betting-scandal-new-chapter

kesa
03.07.14, 11:23
Wisla Plockiga läksid teed lahku.

Rumori di Spogliatoio
31.07.14, 21:48
Võimalus Norras kus Albert on testimisel
http://www.rumodispo.com/transfersnews/taar-testin-norway

Memento
31.07.14, 22:39
Taar olla Infonetiga juba pikalt trenni teinud...

Ratnikov
31.07.14, 23:03

vastab tõele, ent Aliku peamine soov on välismaale siirduda.

Kasper
31.07.14, 23:52
Klubi mängib siiski ka tugevuselt kolmandas liigas, kus on hetkel kolmas.

Ratnikov
01.08.14, 00:05
Kongiviiner

Jaak
11.08.14, 16:26

On nüüd ka ametlikult nimekirjas

Ratnikov
11.08.14, 20:48
On nüüd ka ametlikult nimekirjas

Ja milleks teda vaja läks? Lihtsalt et oleks, et konkurendid endale ei saanud? Kas tõesti Eestis on nii vähe mängijaid, et võetakse kes näitas kunagi kusagil midagi..... Nagu pmst Aidara......

Silver
12.08.14, 12:01
Miks meil on Narva Transi või näiteks Jõhvi Lokomotivi vaja?

Infonet teeb minu meelest väga sümpaatset tööd. Koosseis on ajas pidevalt tugevnenud, mis annab võimaluse tulevikus reaalselt ka medalitele mängida. Aidara on täitsa mängumees. :)

Ratnikov
12.08.14, 13:20
Miks meil on Narva Transi või näiteks Jõhvi Lokomotivi vaja?

Infonet teeb minu meelest väga sümpaatset tööd. Koosseis on ajas pidevalt tugevnenud, mis annab võimaluse tulevikus reaalselt ka medalitele mängida. Aidara on täitsa mängumees. :)

Ma arvan, et sa pole päris kursis sellega mis toimumas on :) Esiteks Taar esimesel võimalusel läheb välismaale ära - seal ta ka praegu viibimas. Teine asi et Alik poiss pole praegu piisavalt heas vormis et tulla ja otsustada :) Transis tal oli veits teistsugusem roll kui seda Infonetis. Aidara paraku on rohkem pettumus - seda nendivad ka klubi allikad. Nagu ma sain aru klubi lihtsalt vaatas palju ta väravaid mullu löönud oli. Teine asi, et 17 väravast vist vaid 1 oli TOP-5 klubidele - ehk Paidele. Mulluses S.Kalevis ka mina oleksin löönud 17 :) Vunk, Raika juunior, Kaba, Zaho olid krdi head :D

Ma ei usu et Taar tugevdab Infonetti, tont teab kui palju võtab see harjumine klubiga ning füs.konditsioonid jätavad soovida. Teine asi, et paljud keskpoolikud vajavad operatsioone või ravi. Aga aeg näitab - v.o. ma eksin - siis võtan öeldud sõnad tagasi. Hetkel Alikut pole Eestis ning millal ta naaseb tont seda teab ja kas naaseb :)

Rumori di Spogliatoio
14.08.14, 01:44
Hetkel Alikut pole Eestis ning millal ta naaseb tont seda teab ja kas naaseb :)

Jah, ta pole küll Eestis hetkel, viibib Śotimaal testimisel
http://www.rumodispo.com/transfersnews/albert-taar-scotland

Tom K
14.08.14, 02:53
See oleks nüüd küll paras üllatuspauk. Eriti ajal kui meie koondislastel klubiotsingutel just kõige paremini ei lähe.