320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

O: Vana aja asjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    O: Vana aja asjad

    Tere!

    Kui Sul on enesele tarbetut vanavara, pakun võimalust vahetada need esemed eurode vastu.

    Teretulnud on:

    *Mündid ja paberraha enne 1940
    *Medalid ja ordenid
    *Kuld ja hõbe
    *Pudelid enne 1940
    *Raamatud enne 1880

    *Rusikareegel: oodatud on kõik vana, mis mahub ühte kätte.

    Pakkumised palun teha e-posti aadressile werromynt@gmail.com, foorumi sõnumite kaudu või facebooki teel www.fb.com/groups/1390822204512648

    Lugupidamisega,
    Rainer-Gregor Parijõgi




    Huvi vanavara vastu tekkis mul juba 12-aastase põngerjana. Leidsin kapist ühe poolerublase hõberaha, millest sai mu mündikogu seeme. Mida kauem vanavaramaailma jälgisin, seda selgemaks sai, et...

    ...oht antiigile on suur - paljud inimesed sulatavad kuldmünte eheteks või müüvad kokkuostu, kus väärismetalli eest makstakse vaid kaalu järgi; vanaema õelt osteti karbitäis Vene hõberublasid 25 krooniga, kuigi väärtus võis olla kõrgem; tuttavalt vanahärralt viidi kolm raamatut 1790. aastatest ära aitähhi eest.

    Enamikul inimestel pole aastasadu vana "kolaga" midagi peale hakata, küll aga eurodega, niisiis pakungi vahetusvõimalust: vanakraam mulle, eurod Sulle.

    Ostetud vanavara jõuab minu või mõne teise asjatundja kollektsiooni, kus on tagatud ajalooväärtuste säilimine heades tingimustes.
Working...
X