320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Stiilinäited

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Stiilinäited

    Mõnda aega olen imestanud, et miks siin sellist teemat pole. Tegin ära, kui kellegile nööritõmbajale ei meeldi, kustutage!

    Igal juhul võiks siia panna oma suuremaid ja paremaid VÕIDETUD bette e. maakeeli "luckbox"-e.

    Alustan teemat siis sõbra eilse betiga, ise olen tõmmanud seni 16-st koefi ja tol hetkel arvasin, et ma olen tehtud mees, alltoodud beti aga sooviks isegi meelsasti korrata

    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    #2
    Minu suurim koefitsent winning combos:



    Suurimad single bet koefitsendid (üpris random asjadele, lives statistika põhjal pandud, pure luck):



    Mõned õnnelikud combod (favoriitidele ja in form teamidele pandud):




    Lucky winning spree (jalka ja pesapall):

    Kommentaar


      #3

      Kommentaar


        #4
        mõned õnnestumised viimastest kuudest



        bet1.JPG



        bet2.JPG



        bet3.JPG

        Kommentaar


          #5
          Mõtlesin täna lambist, et proovin vahelduseks mõnda "eriti süstemaatilist" kombot ning võtsin ette kõik tänast 8 mängu ja valisin igast mängust välja ühe enda mõtte, kusjuures kõik oli suuremal või väiksemal määral eritüübilised. Lükkasin siis 8-se kombo (koefitsendiga 27) peale 1.10(ülejääk, kaotuse korral oleks kontol ilus ümmargune summa olnud) ning ohhoo, ära tuli.

          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #6
            Kuradima hästi läbi mõeldud!
            Kudos!

            Kommentaar

            Working...
            X