320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kõige parem lehekülg?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige parem lehekülg?

    Tervist!

    Mul on selline küsimus, et milline lehekülg on teie meelest spordiennustamiseks kõige parem?
    Olen kuulnud, et kui betid sadade või tuhandete eurode peale ning oled kasumit teeniv panustaja siis triobetis/pafis jms sinu kontole pannakse limiidid peale vms.

    Kas oskate öelda millisel leheküljel ei tohiks probleeme tulla väljakannetega kui sa oledki kasumit teeniv ennustaja (ütleme €5K-€10K kuus). Paluks vastuseid mis puudutavad seda küsimust mitte, et "sa ei teeni nii palju" jne,

    Ette tänades,
    Tutanhaamon

    #2
    Asianconnect is your premiere sports betting brokerage that provides exclusive access to betting online in Asia with best odds, highest betting limits.

    Kommentaar


      #3
      Muidugi OPTIBET.EE !
      Meil on automaatsed sissemaksed ja kiired väljamaksed ja muidugi emakeelne klienditugi 14h päevas !
      Jõudu

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas OPTIBET.EE Vaata postitust
        Muidugi OPTIBET.EE !
        Meil on automaatsed sissemaksed ja kiired väljamaksed ja muidugi emakeelne klienditugi 14h päevas !
        Jõudu
        traaa palun. MIKSSS

        Kommentaar


          #5
          Kui hindad erinevate boonuste ning lojaalsusprogrammide asemel kõrgeid koefitsente ning head väärtust ennustamisel, siis Pinnacle Sports on päris tegija. Eriti kui sulle istuvad Aasia händikäp ennustused. Tavalisele nn pühapäeva ennustajale ta aga ilmselt kõige ahvatlevam ei ole...
          www.bettimine.ee - tasuta spordiennustuste vihjed, boonused, võistlused ja muu

          Kommentaar


            #6
            Pinnie üldine jalka market ja eriti live on ikka suht naeruväärne, aga niipalju kui tähele pannud siis limiite pole küll vähendatud. Aga ma pakun , et kui 5-10k regulaarselt raha välja tahad kanda siis isegi Pinnacle hakkab sättima.

            Kommentaar


              #7
              Milline sait pakub hetkel kõige paremaid boonuseid? A la "Pannusta 100 eurot, saad 100% meie poolt juurde" ja muud jutud.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #8
                Up-to-date list of bonuses and free bets offered by online bookmakers.

                Kommentaar


                  #9
                  OlyBet on tegelikult ikka üks paras nali.
                  Pole vist nii perses online-site'i veel näinud (vähemalt spordiennustamises).
                  Mobiilne versioon on ka üks julm peavalu.
                  Ning mingit arengut ei näe.....

                  Kommentaar


                    #10
                    Inimesed!
                    Kas te oskaksite soovitada a la kahte parimat (ega neid palju rohkem polegi haha ) EESTI litsensiga panustamisruumi? Saan aru, et mujale on ka võimalik registreeruda, kuid nii palju nagu ma senimaani aru olen saanud ei meeldi kellelegi siin triobet (ei saa aru miks).
                    Millises toas on lihtsalt parimad koefid + lihtne sisse/väljakanne? Boonused väga huvi ei paku...

                    Kommentaar


                      #11
                      üsna ühe mütsiga löödud kõik. ise kasutan PAFi viimasel ajal, aga pigem lihtsalt mugavusest, sest ei ole mahti erinevatel saitidel möllata. neil on spordiennustuste valik varasemaga võrreldes paranenud. raha ülekandmisega pole probleeme olnud, sissemakse pangalingi kaudu käib hetkega, väljamaksega läheb ehk tööpäev-paar aega. alguses tahavad meil kõik ID kaardiga isiku kinnitamist. Triobetis ja Unibetis on mul ka ammusest ajast kontod olemas. kui viimati vaatasin, siis Triobetis olid kõige kehvemad koefid, Unibetis nägi pilt üsna PAFi moodi välja. Tonybeti ja Olybetiga mul kokkupuuteid pole. millalgi tahtsin Tonybetiga liituda, aga siis nad küsisid dokumendi koopiat ja asi jäi sinnapaika.

                      Kommentaar


                        #12
                        Otsustasin Unibeti kasuks jah
                        Tänud, et viitsisid nii pikalt kirjutada!

                        Kommentaar


                          #13
                          Paf ja Unibet - Panustamise platvorm ja koefitsendid on mõlemas täpselt ühesugused. Nii palju kui aru olen saanud, on Paf skandinaavias korralik ja pika ajalooga kaubamärk. Unibeti kohta vist seda öelda ei saa.

                          Triobet - Jalgpalli Both teams to score ja NHL on kaks valdkonda, kust Triobetis võib tihti saada korralike koefitsente. Seega vahel kasutan.

                          Olybet - Platvorm on visuaalselt väga imelik ja ebamugav kasutada.

                          Optibet - Totaalne hämmingkontor. Koefitsendid on kohutavalt halvad. Sõna otseses mõttes ilmselt kõige madalamad maailmas.

                          Kommentaar


                            #14
                            Hea ülevaade!

                            Kommentaar


                              #15
                              Oskan rääkida vaid Spordiennustuse (ja eelkõige jalgpalli) koha pealt.

                              Minu arvates PAF kopeerib Unibeti. Ja minu meelest on Unibet rohkem austatud ettevõte kui PAF. Mõlemat pole väga ammu kasutanud. Mõlemad näevad välja pigem nagu mingi sädelev asjake, millel on vähe sisu. Kuigi nüüd on mõlemad lisanud endale Aasia liinid. See on positiivne.

                              Triobetist ma ei taha üldse rääkida. Korduvalt on olnud halbu kogemusi, viivitusi raha väljamaksmisel. Siiamaani on nad on oma panuse valikuga kusagil aastas 2006.

                              Olybet on selline Vene panustamislehtede tüüpi kujundusega. See, mida ma olen vahel kasutanud seal, on konkreetse võistkonna Asian Over/Under. See on ainuke pluss minu jaoks teiste ees.

                              Tonybetti enam ei kasuta. Üks kord olid väga halvad kogemused. Võib olal oli juhus.

                              Kasutan Eesti omadest kõige rohkem Optibeti. Ma ei teagi miks, lihtsalt kui probleeme pole olnud, siis pole nagu mõtet tõmmelda väga+ neil on üldjuhul hea valik panusetüübi valikutest. Jalgpallile vähemalt. Neil on olnud probleeme risk-free sõnastamisega, nad on selle kallal töödanud viimasel ajal.

                              Mis puudutab koefitsente, siis on kõige lihtsam teha väike eksperiment. Võtame pisteliselt iga päev 3 mängu ja võrdleme 1x2 ja põhi over/under tüüpi panused.

                              Näiteks täna:

                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X