320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kombod ( kõik kombodest )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kombod ( kõik kombodest )

    Kuna pole otsest teemat kombode kohta, siis mõtlesin selle teha, et ei peaks teisi teemasid sellega solkima. Siia võib näiteks lisada soovitusi kombode kohta ja näidata enda parimaid kombodest saadud võite jne. Ühesõnaga kõik erinevatest kombodest.

    #2
    Kui suur üldse on kombode võiduprotsent? Mõtlen kombosi kus enam kui 5 mängu kombos kokku pandud. Ise olen mänginud kombosi alati nii, et 5-10 mängu on kokku pandud ja siiani on vaid mõned üksikud kombod võitnud. Isiklikult peangi komboga võitmist loteriiks. Mida teised arvavad?

    Kommentaar


      #3
      Professionaalsed panustajad ei kasuta üldse või kasutavad neid minimaalselt.

      Kommentaar


        #4
        Ainult väikeste summadega enda lõbuks. Samas vahel kui leian palju häid mänge, mängin suurema summaga Foldi. Aga üldiselt kombodega jääb ikka suht break even. hitid 1/10 ja uuele ringile, lõbus lihtsalt jälgida.

        Kommentaar


          #5
          Kombod ja 4-5 kohaliste summadega üksikpanused on ainuke viis bettimisega rikastuda imo.

          Pole küll minu pilet aga kena siiski:

          Kommentaar


            #6
            ma ei saagi aru, miks kõik neid kombosid nii vihkavad. ma tean mitut bettorit, kes kombodega ainult panustavadki.
            kombo tähendab muuseas ka 2 või 3 valikuga bette.
            Kui sul on 2 või 3 surebetti, siis meikib ilusti senssi panna need ühe betiga. kahe valikuga, mille mõlema koef on 1.95, tuleb koef juba 3,8 = kui 4st kombobetist 1 pihta läheb, oled peaaegu break-even, 2 tk pihta ehk 50% hitrate oled juba kenasti plussis.
            räägime siis asian handicap marketist, kus on suht all the time valikud 1.8x-2.0x koefiga.

            kombod, kus on 10 valikut, kipuvad olema jah viking loto suht.

            P.S. päris kummaline on kirjutada eestikeelsete terminite panustamisest

            Kommentaar


              #7
              No mul üks tuttav tegeleb üsna tõsiselt NHL-iga ning mu enda leivakas on ka NHL ja seal ongi kõige parem teha kaheseid multisi.
              Mõni päev on 8 mängu siis teed 2-3 betti ja kui kasvõi üks täppi läheb oled in the money juba.
              Sest 1X2 koefid on a la 2.10 enamus kordadel.

              Kommentaar


                #8
                NHLis on vist mõtekam MLi mängida? ei?

                Kommentaar


                  #9
                  Tänaseks:

                  Bundesliga 1 : B. Moenchengladbach vs Köln Gladbach 1.85
                  Bundesliga 2 : Ingolstadt vs Sandhausen Ingolstadt 1.40
                  ENGLAND : League One : Bristol City vs Sheffield Utd Bristol City 2.30
                  SWITZERLAND: Super League : Basel vs Sion Basel 1.40

                  Kokku: 8.33 (bet365)

                  Kommentaar

                  Working...
                  X