PDA

View Full Version : FC Soccernet

Devil
02.07.02, 00:20
Kuna siis see fc soccernetti alamfoorum tehti kinniseks siis kui kellegil sinna juurdepääsu pole ja tahab midagi meie suhtes arutada sõpruskohtumised jms siis kribage siia

edu:)

andres
02.07.02, 20:00
Lugupeetud soccernetlased ,kas te sooviksite korduskohtumist nn. JK Keila Alibi duubliga Keilas -stata pole just parimate killast,aga ei ole sedasorti probleeme nagu ilmnesid teie kodustaadionil pole.Näiteks järgmine nädal. Põhimõtteliselt sobivad kõik päevad alates kella 19.30 pühapäev on terve päev vaba.Kui olete huvitatud andke teada ja tehke ettepanek, mis päev teile sobib.
NB! Jäähoki skoori ei tule:lahe: :lahe: :lahe:

Maarek
02.07.02, 20:32
Mu pärast võiks kasvõi see pühapäev teha, kuna vedelen eeldatavalt kodus Keila-Joal ja mitte midagi erilist nii kui nii ei tee.

andres
02.07.02, 20:41
see pühapäev-ok ma küsin igaks juhuks üle ,et kas on stata vaba.Kell 18.00
Kohtuniku vist ei saa ,aga see kes oli eelmine kord see oli küll paras naljatilk,teda pole mõttet vist tellida.

Silver
04.07.02, 01:34
ex kui m2ng m2ngitud siis v6ix siia seisu kah lykata :)

pastakanovic
04.07.02, 19:32
pakume Soccernetile revanshivõimalust. kuupäevad 15-23 juuli. Konsulteerige omavahel, kui sobib, andke privasse teada - paneme detailid paika.

Elagu liinikaitse!

Maarek
04.07.02, 19:53
Algselt tegi selle postituse pastakanovic

pakume Soccernetile revanshivõimalust. kuupäevad 15-23 juuli. Konsulteerige omavahel, kui sobib, andke privasse teada - paneme detailid paika.

Elagu liinikaitse!

Vaatasin praegu töö juures kalendrisse ja miskil väga imelikul kombel on tänast kuupäeva tähistav punane ruuduke sattunud 19-nda juuli peale, mis on iroonilisel kombel meie trennipäev. Kindlasti tahab kalender märku anda, et just sel päeval on kõige õigem see magus revanš võtta :P :P .

Silver
05.07.02, 02:34
Muidu äkki kui oleks vôimalik siis vôiks ka lytsiomi vastu veel yhe friendly korraldada ? Äkki oleksite huvitatud kui jah siis v6ix asja l2hemalt r22kida :) Pole eriti paha m6te v6i ei?

duff_K
08.07.02, 16:35
No nüüd olete küll kõvad kohe tulemust üles panema enne kui oli olemas õige skoor siiis küll ei pandud nüüd kui 1:1 siis on kohe tulemus üleval.:viha: Ja enne kui keegi midagi kobiseb siis ma tean jah et 4:1 polnud kah õige aa siiski nii lõppes mäng mite 1:1:suurnutt:

Maarek
08.07.02, 16:37
Algselt tegi selle postituse fcp

No nüüd olete küll kõvad kohe tulemust üles panema enne kui oli olemas õige skoor siiis küll ei pandud nüüd kui 1:1 siis on kohe tulemus üleval.:viha: Ja enne kui keegi midagi kobiseb siis ma tean jah et 4:1 polnud kah õige aa siiski nii lõppes mäng mite 1:1:suurnutt:

Seleta nüüd kainele inimesele ka, millest kuradist sa räägid:doh:

Hetk hiljem -
Njah, juba taipasin. Flora leht annab tulemuseks 1:1, mis arvestades kohtuniku suurepärast tegevust võibolla olekski õiglasem;)

Kebab
26.07.02, 14:33
Ok tegite oma foorumi privaatseks, et keegi teie strateegiatest teada ei saaks. Aga mis siis kui teil seal spioon on! :õnnelik:

Devil
24.09.02, 18:18
nih kes veel meie ylisuurest fanclubist :P ei tea siis 5ndal octoobril toimub suur hooajalõpupidu ... kusagil yliilusas kohas ... nii et andke minule või dieterile märku uurime kas kõlbate meie seltskonda :D siis täpsustame teile andmeid jms ... eeldatatavasti on siiski oodatud tuttavaid kuna kohtade arv on mingil määral piiratud :) ... asi läeb miskise symboolse summa maksma kah aga see selleks ... yhendust saate foorumi, jutuka või reaalsuse kaudu mis teatavasti on kah olemas ;)
oodatud on eesotsas ilusad naised ... :) ja kõik lahedad sepad :)

cheers :õlu:

Kaarel
24.09.02, 21:11
Kas ma kui fänn kõlban teie seltskonda? pliis, pliis, pliis :õnnelik:

Devil
24.09.02, 21:19
Originally posted by Kaarel

Kas ma kui fänn kõlban teie seltskonda? pliis, pliis, pliis :õnnelik:
Me arutame seda juhatuse koosolekul kallis berg ... aga ma kardan et vastus on ...e.e.e.e.e.e jah :) :D

Devil
18.11.02, 21:08
niih ma nyyd vaikselt siisn mainin et ka soccernetil oleks tuleval hooajal väheke abi juurde vaja sest oleme koolitanud nii suuri staare kes meil juba lahkuvad parematele jahimaadele :) ...et kui mõni mees arvab et on suteline meiega jalgpalli mängima ja seda nautima ... siis anda teada seltskond on 5+ :) tulev hooaeg 5ndas liigas ida-põhi(õlleliigas) siis :)andke teada PMi vai saatke teade emailile ntx crz99@hot.ee ... soovitavalt võiks lisada eelnevad klubid kus mängitud kui ei ole pole hullu ... peaasi et oskad normaalselt mängida ja naudid jalgpalli :)

Undi
18.11.02, 21:27
mhmh...eriti vahva oleks näha mõnda eriti (või natuke vähem ;)) talendikat väravavahti meie ridades :) olen kindel ,et soovijaid on tohutult, ärge häbenege :D

duff_K
19.11.02, 00:04
Kui Devilil väike promill sees siis ta ka suhtkoht andekas väravavaht.:kaval:

Devil
19.11.02, 02:29
promilliga olen ma igal pool andekas ;)

Artur
19.11.02, 15:19
Originally posted by Devil

promilliga olen ma igal pool andekas ;)

ära valeta, sul esineb 24h tunni jooksul mitteandekaid momente ka ;):P

duff_K
19.11.02, 22:00
Need mitte andekad hetked esinevad arvatavasti kuna keegi neist ju ei tea peale tema ja ta õnnetu naise:õnnelik:

Devil
19.11.02, 23:51
Originally posted by fcp

Need mitte andekad hetked esinevad arvatavasti kuna keegi neist ju ei tea peale tema ja ta õnnetu naise:õnnelik: nu nu noor poiss ise kah tead millest sa räägid;) ... kõik on up when needed and very talented :D:D ära oma imekena vanema õe pärast muretse :)

ja krt mis minust te seletate mina olen olemas uusi tegelasi on vaja ... tuletan siiski meelde otsime minust andkamaid mängijaid ... ei tohiks raske piirang olla ;)

ek
20.11.02, 12:16
paar uut mängijat kuluks meile ära jah.

erilisi nõudmisi ei olegi kandidaatidele. no jalaga võiks kõksida vähemalt 300 korda ikka, peaga 100. ja 100 meetri aeg võiks ka alla 10 sekuni olla. kui need nõudmised täidetud siis peaks isegi põhisse saama kui hästi läheb.

Janek
20.11.02, 14:48
soccernetti puudutavad asjad...aa, kuidas teil Loo Cupil ka läks ?

Kirves
20.11.02, 14:59
Kas neid Loocupi tulemusi kuskil netis üleval ei ole?:õnnelik:

Kirves
20.11.02, 15:00

Kirves
20.11.02, 15:10

ek
20.11.02, 15:20
Soccernet ei käinud seal, paar meest mängis ühe teise võistkonna eest küll

Lammas
20.11.02, 18:42
Loo cupi tulemused:

1. FC Õllemehed
2. FC Haiba
3. FC Jokker

Litmanen37
27.11.02, 23:05
Loo Cupil reeglid puudusid. Tiigrid kurat

Janek
02.12.02, 18:59
Loo kupp oli iseenesest hea turniir. Reeglid ju põhimõtteliselt olemas. See, et kohtunikuvile koguaeg ei põrisenud, on pigem positiivne.

Litmanen37
02.12.02, 19:28
Rääkisin rohkem Õllemeeste klubist,kus mängis esiliiga kutte.Kuigi turniiri reeglites olid kirjas,et mängida tohivad vaid neljanda ja viienda liiga vennad.Selle loo peale vastasid turniiri korraldajad,et nad registreerisid satsi alles hommikul ja pole reegleid kätte saanud.Samahästi ma oleks võinud teha seal platsil mida tahes ja pärast oleks öelnud,et ma ei ole turniiri reegleid lugenud.

Janek
02.12.02, 23:04
nagu ma aru saan, sai EBS poolfinaalis just õllekalt pähe :D

Maarek
03.12.02, 14:38
Originally posted by Litmanen37
Rääkisin rohkem Õllemeeste klubist,kus mängis esiliiga kutte.Kuigi turniiri reeglites olid kirjas,et mängida tohivad vaid neljanda ja viienda liiga vennad.Selle loo peale vastasid turniiri korraldajad,et nad registreerisid satsi alles hommikul ja pole reegleid kätte saanud.Samahästi ma oleks võinud teha seal platsil mida tahes ja pärast oleks öelnud,et ma ei ole turniiri reegleid lugenud.

Väike küsimus: mida siis FC Nimeta jõuluturniirilt otsib?

Litmanen37
03.12.02, 14:52
Esiteks,on Andy käest küsitud,kas saame mängida meestega,kes eelmine hooaeg teist liigat mängisid ja järgmisest aastast Nimeta hingekirja lähevad.Vastus oli positiivne:Seega ma ei näe probleemi.:) :) :) :lahe: Ja pealegi---järgmine aasta peate nii või teisiti mängima samade meeste vastu.

PS Loo cupil valetati meile kah otse näkku korraldajate poolt,nii et ma tõesti ei leia vabandusi!

Darren
03.12.02, 15:20
Rahu Litmanen, rong on ammu läinud ning pole mõtet viriseda siin teemal \"mis-oleks-võinud-olla\". Keskendu parem tulevikule :)

Janek
03.12.02, 15:24
nohh, võrreldes kevadturniiri EBS-i ja viimast esitust Loo Cupil võiks öelda, et teil läks üle ootuste hästi.

jots
03.12.02, 15:26
Mängi AGA ÄRA mölise.

(kommenteerides teemat, et miks neil paremad mängijad olid jne)

Maarek
03.12.02, 19:02
Originally posted by Litmanen37
Esiteks,on Andy käest küsitud,kas saame mängida meestega,kes eelmine hooaeg teist liigat mängisid ja järgmisest aastast Nimeta hingekirja lähevad.Vastus oli positiivne:Seega ma ei näe probleemi.:) :) :) :lahe: Ja pealegi---järgmine aasta peate nii või teisiti mängima samade meeste vastu.

Ja siit omakorda küsimus, et mis kuradi pärast sa siis vingud, kui ise nüüd sama asja korraldad, mis siis et \"ametlikult\". :doh:

BTW, mul endal jumalast poogen, mis koosseisuga te seal turniiril olete, kuna Soccernet võidule nii või naa ei konkureeriks.

meier11
05.12.02, 08:51
Seda, et kui Soccernetlastel aega ja tahtmist on, siis võix ju enne turniiri yhe sõprusmängu teha. Näiteks kolmapäeval, 11 detsembril ning see toimuks nö meie trenni ajast. Mäng algaks kell 17.00. Mis te arvate ? (loomulikult toimub mäng Fc Nimetaga)

Devil
05.12.02, 09:15
Originally posted by meier11

Seda, et kui Soccernetlastel aega ja tahtmist on, siis võix ju enne turniiri yhe sõprusmängu teha. Näiteks kolmapäeval, 11 detsembril ning see toimuks nö meie trenni ajast. Mäng algaks kell 17.00. Mis te arvate ? (loomulikult toimub mäng Fc Nimetaga)krt krt kallis meier teiste eest ei oska rääkida aga mina saan koolist lahti alles 17:30 :( ... tuleks varem ära aga miskine jubetähtis töö on ... eksamieelduseks vajalik , kuid arvan et mu kallid meeskonnakaaslased oleks siiski nõus.
ehk täpsustame asjaolusi, kui jõuan täna teie sõpruskohtumisele mustamäe poistega täna õhtul. Kus te mudu trenni teete ehk oleks võimalik hilisema aja peale lykata nagu ma tean meil tööinimesi jagub ja ka nemad just vara lahti ei saa :/.

Raix
05.12.02, 11:24

Seda, et kui Soccernetlastel aega ja tahtmist on, siis võix ju enne turniiri yhe sõprusmängu teha. Näiteks kolmapäeval, 11 detsembril ning see toimuks nö meie trenni ajast. Mäng algaks kell 17.00. Mis te arvate ? (loomulikult toimub mäng Fc Nimetaga)krt krt kallis meier teiste eest ei oska rääkida aga mina saan koolist lahti alles 17:30 :( ... tuleks varem ära aga miskine jubetähtis töö on ... eksamieelduseks vajalik , kuid arvan et mu kallid meeskonnakaaslased oleks siiski nõus.
ehk täpsustame asjaolusi, kui jõuan täna teie sõpruskohtumisele mustamäe poistega täna õhtul. Kus te mudu trenni teete ehk oleks võimalik hilisema aja peale lykata nagu ma tean meil tööinimesi jagub ja ka nemad just vara lahti ei saa :/.

devil räägib tõsijuttu, enne kella kuut oleks seda tõesti raske teostada, sest töö va vigurvänt kestab viieni kindlasti... ja ma arvan, et ma pole ainuke, kellel see \"pisiasi\" takistuseks on... yks võimalik variant oleks sõpruskohtumine nt. see laupäev (07.12) ärateha, kl 14:30, siis kui meie trenn on... aga eks te deviliga arutage seda asja! :silm1:

meier11
06.12.02, 01:11
Njah, nimeta pidas siis esimese ametliku mängu maha ning kohe ei saa ju head tulemust looota. Meeskonnal jäi vajaka meeskonnatööst, kuid mis me sellest ikka räägime.:oih: Vastased panid hästi ning sur tänu neile hea kohtumise eest. Samas tahaksime koostöö mõttes veel mõnd kohtumist teha, ning kõik pakkumised on oodatud.
Ok, järgmise korrani siis :kaval:

meier11
06.12.02, 01:12
Njah, nimeta pidas siis esimese ametliku mängu maha ning kohe ei saa ju head tulemust looota. Meeskonnal jäi vajaka meeskonnatööst, kuid mis me sellest ikka räägime.:oih: Vastased panid hästi ning sur tänu neile hea kohtumise eest. Samas tahaksime koostöö mõttes veel mõnd kohtumist teha, ning kõik pakkumised on oodatud.
Ok, järgmise korrani siis :kaval:

duff_K
06.12.02, 01:16
4:2 oli vict skoor Nimeta surus rohkem veits ja võimalusi oli ka aga meie väravavaht oli tasemel ja tegi vahest ka imetõrjeid. Rünne lasi meil hästi aga kaitses jäi veits puudu vahest pean just ennast silmas. TRENNI PEAB TEGEMA!!!!!!:viha:

makser
06.12.02, 02:01
Kuid siiski duff,oled kindel et neil oli võimalusi rohkem,mina mäletan küll et edz ja keegi veel mitu korda ei suutnud väravavahiga silmitsi olles ära lüüa,ja mitu korda seda palli veel väravajoonelt päästeti paar 3 korda ikka.Ühesõnaga võrdne mäng.:P Lõpp hea kõik hea:D Praegu rääkisin siis Fc mustamäe võimalustest.;)

Kaarel
06.12.02, 02:19
Kuigi see on teil vist mitteametlik sats, aga miks peab ilmtingimata olema FC Mustamäe? Jube veider, kui nimi koosneb korraga kahest eri keelest. Näiteks Mustamäe JK oleks palju lahedam.

Janek
06.12.02, 11:35
saabuva kommionu EL-i valguses on muidugi FC igati õigustatud. Isiklikult pooldan ka lühendit JK aga lõpuks iga klubi enda asi. Ah, et noored pidasid sõprusmängu. Kas keegi Minevikuga ka proovida tahaks ? Sobivaim on nädalavahetus

Devil
06.12.02, 12:56
Originally posted by Janek

saabuva kommionu EL-i valguses on muidugi FC igati õigustatud. Isiklikult pooldan ka lühendit JK aga lõpuks iga klubi enda asi. Ah, et noored pidasid sõprusmängu. Kas keegi Minevikuga ka proovida tahaks ? Sobivaim on nädalavahetus nii nii aga vahelduseks ytlen et soccernet ja nimeta leppisid järgmise laupäeva suhtes kokku seda siis 14 dets ... panime lukku kah ;) aga jah meier kummas saalis teeme kas meil pool 3 või teil õhtu poole :/ või mõlemas :õnnelik: :õlu:

tähendab eilse selle nimeta ja teise tulevase satsi mängust ytleks alustuseks et mõlemad on jubenoored võistkonnad vanuses 16-20(19) soccernet on noor aga need veel nooremad kõik on ka jubeandekad mängijad ... mõne erandiga :P ...igastahes ...võimalusi oli mõlemal ... nimeta mängis ryndavamalt ... mustamäe parim oli kindlasti vv ... nimeta mängis oma võimalused maha pannes lõpus platsile teise vahetuse mis lasi kiiresti 2 väravat ja siis kohe kohe oli juba ka lõpuvile ... respect mõlemile :)

ek
06.12.02, 13:06
1. kes Mustamäel väravavaht oli?

2. kas sama vv hakkab ka 5. liigat mängima?

Devil
06.12.02, 13:09
1 Rando Krassov, kes muu
2 kuuldavasti hakkab jah
:õnnelik:

Litmanen37
06.12.02, 13:25
krt

Litmanen37
06.12.02, 13:27
krdi 3 sats.Kõik neli väravat lasid nemad lüüa.Järgmine kord ärge minge kedagi mütsiga lööma.Eks.Ja pealegi.Üritaks nagu kaugemalt kah peale lüüa.Ok siis.Eks me õpime oma vigadest ja järgmine kord juba mängime paremini;) ;)

sven
06.12.02, 13:51
Kas fc soccernet oleks nõus mängima sõpruskohtumist loo spordisaalis?

jk tiigrid esindaja,
sven:lahe:

sven
06.12.02, 13:58

saabuva kommionu EL-i valguses on muidugi FC igati õigustatud. Isiklikult pooldan ka lühendit JK aga lõpuks iga klubi enda asi. Ah, et noored pidasid sõprusmängu. Kas keegi Minevikuga ka proovida tahaks ? Sobivaim on nädalavahetus

sven
06.12.02, 14:01
Kas sulle sobiks järgmine pühapäev?

jk tiigrid esindaja,
sven

Undi
06.12.02, 14:07
sven, me arutame seda natuke omavahel ja anname siis vastuse. sa mõtled siis 15. detsembrit? põhimõtteliselt peaks sobima, olekski vaja ühte korralikku sõprusmängu enne jõuluturniiri :) varsti anname lõpliku vastuse...

Janek
06.12.02, 17:26
Minevik mängiks küll aga see sõnum oli vist jalgpallivõrklastele mõeldud ?
Üldiselt on mängu kokkuleppimine näit maili teel operatiivsem popell@hot.ee

Sun
06.12.02, 22:43
Kuda teiega liituda ja palju hooaeg maksab,kes on treener ja kus klubi harjutab?

Ennem uurin kõike põhjalikult ,kui oma taset näitama tulen.:prill6:

duff_K
06.12.02, 22:48
Ega soccerneti pole niisama kerge sisse saada seal sellised pallivõlurid nagu Devil & Co eest nii et iga vend sinna ei pääse.
Tegelt ma arvan et kui mängida oskad ja suhtumisega ka probleeme pole siis on seal hea mägnida sõbralik seltskond.
Kui aga tahad veits midagi põnevamat siis võtaa ühendust Q unitediga.

Devil
06.12.02, 23:52
Originally posted by Sun

Kuda teiega liituda ja palju hooaeg maksab,kes on treener ja kus klubi harjutab?

Ennem uurin kõike põhjalikult ,kui oma taset näitama tulen.:prill6: tähendab ... trennid on meil 14:30 laupäeviti metallisti saalis .. treenerit hetkel ei ole ... kuna klubi koosseis muutumisel ... hetkel lihvime koostööd :P ... aga jah suvel oli meil siiski vägagi hea treener ... pole võimatu et ta varsti taas meid treenima hakkab aga kui oled huvitatud ... tähendab raha palju ei kulu ... on kuumaks millega treeningud tasutud saab lisaks võivad tulla miskised sõpruskohtumised ja turniirid millestki täpsemalt siis võid mulle PMi saata või emailida aadressil crz99@starman.ee ... eeldused: natuke peab oskama palli näpitsema ja tahtma lõbusa seltskonnaga trenni teha ja palli toksida ... duff_k-l oli jubedalt õigus selles suhtes et seltskond on lahe ...ja ka teised kes soovivad ...andke teada tulge trenni vaatame teid yle :)

duff_K
07.12.02, 00:07
Kuid esimese staari seisusesse te seal ei pääse üks vend on selle eest ära võtnud nimesi ei nimeta.

meier11
07.12.02, 02:13

saabuva kommionu EL-i valguses on muidugi FC igati õigustatud. Isiklikult pooldan ka lühendit JK aga lõpuks iga klubi enda asi. Ah, et noored pidasid sõprusmängu. Kas keegi Minevikuga ka proovida tahaks ? Sobivaim on nädalavahetus nii nii aga vahelduseks ytlen et soccernet ja nimeta leppisid järgmise laupäeva suhtes kokku seda siis 14 dets ... panime lukku kah ;) aga jah meier kummas saalis teeme kas meil pool 3 või teil õhtu poole :/ või mõlemas :õnnelik: :õlu:

tähendab eilse selle nimeta ja teise tulevase satsi mängust ytleks alustuseks et mõlemad on jubenoored võistkonnad vanuses 16-20(19) soccernet on noor aga need veel nooremad kõik on ka jubeandekad mängijad ... mõne erandiga :P ...igastahes ...võimalusi oli mõlemal ... nimeta mängis ryndavamalt ... mustamäe parim oli kindlasti vv ... nimeta mängis oma võimalused maha pannes lõpus platsile teise vahetuse mis lasi kiiresti 2 väravat ja siis kohe kohe oli juba ka lõpuvile ... respect mõlemile :)
Seda, et meil saab mängida aint 3+1 ning ma arvan et oleks parem teie saalis, kui teil suurem on. Aga vaatab, aega veel natsa on.

meier11
07.12.02, 02:14

Seda, et meil saab mängida aint 3+1 ning ma arvan et oleks parem teie saalis, kui teil suurem on. Aga vaatab, aega veel natsa on.

Devil
07.12.02, 02:18
mnjah sednd et ega meil kah selle ruumiga kiidelda pole meie saal kah 4+1/3+1 saal ... siuke kossusaal mõned meetrid pikem ja paar meetrit laiem ... 4+1 saab kah tegelt vist hakkama :) ... arutage omavahel ... me oleks nõus teid vastu võtma :)

meier11
08.12.02, 00:48
Ma juba kaldun arvama, et me samas saalis trenni teeme, devil. Kas see asub sealt linnahalli treppidest paremat kätt ve ? Ning enne riietusruume on mingi lilla eesruum ? Loodan, et see pole sama saal.

priit
08.12.02, 01:02
eiei see pole see saal...
meil trenn Metallisti saalis Lasnamäel. :doh:

Rainman
08.12.02, 01:18

Ma juba kaldun arvama, et me samas saalis trenni teeme, devil. Kas see asub sealt linnahalli treppidest paremat kätt ve ? Ning enne riietusruume on mingi lilla eesruum ? Loodan, et see pole sama saal.
EBS-ile on see saal küll tuttav.. :kaval:

ek
08.12.02, 03:29

Ning enne riietusruume on mingi lilla eesruum ?

ahah :P

Litmanen37
08.12.02, 16:45
hehee..Ikka juhtub.

Janek
08.12.02, 18:28
pallivõlur Devil - :D :D :D
soccernetil oli suvel treener - ???

Devil
08.12.02, 22:09

soccernetil oli suvel treener - ???

jees oli ... aga nimed pole olulised :kaval:

meier11
09.12.02, 00:45
Kle Devil, aga teeme siis teie pool laupäeval. Palju mehi kaasa on mõtet võtta ning kui palju me plekkima meeskonna peale peame ? :lahe:

Devil
09.12.02, 23:05

Kle Devil, aga teeme siis teie pool laupäeval. Palju mehi kaasa on mõtet võtta ning kui palju me plekkima meeskonna peale peame ? :lahe: tähendab ... ma arvan et kusagil 10-15 matsi umbes ... ja 175 krooni maksate teie 175 meie :)

Maarek
10.12.02, 11:41

Kle Devil, aga teeme siis teie pool laupäeval. Palju mehi kaasa on mõtet võtta ning kui palju me plekkima meeskonna peale peame ? :lahe: tähendab ... ma arvan et kusagil 10-15 matsi umbes ... ja 175 krooni maksate teie 175 meie :)

Oot, oot Devil, oma meestele siin mütsi tõmbama. 177 kulli ikka vaja maksta:D :D .

meier11
10.12.02, 19:45
seda, et organiseerimine on hea, aga kui yle organiseeritakse siis on halb. Tuleb välja et meil enamvähem samal ajal kaks sõprusmängu laupäeval, ning teine on FC realiga viimsis. Otsustasime sealse kohtumise kasuks, sest siis saab rohkem mehi mängitada ning näha, kes vormis ja mitte:kaval:
Kahjuks peab meie kohtumise siis ära jätma, ning nagu ma aru sain ei kõlba teile ka nädala sees nii et lykkub edasi. Arvatavasti uuel aastal siis.
Loodame, et no hard feelings :viha:

meier11
10.12.02, 19:48
seda, et organiseerimine on hea, aga kui yle organiseeritakse siis on halb. Tuleb välja et meil enamvähem samal ajal kaks sõprusmängu laupäeval, ning teine on FC realiga viimsis. Otsustasime sealse kohtumise kasuks, sest siis saab rohkem mehi mängitada ning näha, kes vormis ja mitte:kaval:
Kahjuks peab meie kohtumise siis ära jätma, ning nagu ma aru sain ei kõlba teile ka nädala sees nii et lykkub edasi. Arvatavasti uuel aastal siis.

Raix
10.12.02, 20:00

nojah.. mis siis ikka teha... loodame, et Andy lööb teile kõigile lihtsalt palli kurkku kinni, no hard feelings! :P :lahe: :)
aga eks järgmisel aastal teeme siis uue katse! :baibai:

Maarek
11.12.02, 12:57

No aga kui 2 sõprusmängu korraga pidada, saab ju veel rohkem mehi mängitada:doh: :doh:

Devil
12.12.02, 15:35
pole hullu pole hullu ... teeme siis lihtsalt trenni selle asemel ... aga täna pistame nn \"fc mustamäe\" ahju :) ... eelminekord tehti miskine mäng aga see ei lähe arvesse kuna me kaotasime ja mind ei olnud :P:õnnelik:

duff_K
12.12.02, 20:09
Jaa jaa ilma Devilita pole ikkagi see soccerne.:D

Janek
12.12.02, 20:34
Teil soccernetis tekkinud isikukultus :D

Devil
13.12.02, 10:55
nih mäng FC Soccerneti ja nn FC mustamäe vahel 5:4 soccerneti kasuks ... :) ... kiire kommentaar ... soccernet 3:0 ette ... siis läheb yhtse võitlusena kuini mingi hetkeni kui lyyakse 3:1 by FCM .... 5 min pärast 3:2 minut 3:3 ...soccernet vaatab et peab asja käsile võtma ... tehakse meeskonnavahetus ... 4:3 FCS(by Devil) ette .... 3min pärast 4:4 .... ja siis tuli meie ingel raivo ... kes kõmmutas 5:4 :)))
kui ma nyyd ei eksi siis meie esimese kolme värava lööjad olid erki, raix ja priit(lõi makseri põrkest väravasse ehk makser ov)
soccernetilt hea mäng kaitsjad saavad tööga hakkama :) ... ryndajatel oli kindlasti probleeme ylemängida FCMi super väravavahti herr Krassovit, kes ka lõpus mängu lylitati kuid ka tema ei suutnud FCMi päästa
aitäh tähelepanu eest :õnnelik:

Raix
13.12.02, 13:19
mängutulemusega võib igati rahule jääda! :) väravavahid ja kaitse tegid head tööd! :õlu: noored poisid kõmmutasid küll palju peale, kuid probleemi valmistas neile see, et löögijalg oli kalibreerimata... ;) alguses oli suurem initsiatiiv meie poolt, kuid lõpus hakkasid \"vanurid\" väsima... :P eks see olegi peamine põhjus, miks hakati meie puuri palle lööma... :lahe:
aga mis seal ikka, lõpp hea, kõik hea ning võit toodi koju!! :silm4:

Janek
13.12.02, 19:18
Huvitav on see, et meie esialgne nimi pidi olema Mustamäe Minevik ehk siis kui uuel FC Mustamäe ego kannatab võiks ju Minevikule duubelmeeskonna teha või mis ?:)

coco
13.12.02, 19:58
hmmm....a te peate ju 3ndasse saama siis, sest meil on kindel plaan 4ndasse tulla...:õnnelik:

Janek
13.12.02, 20:00
Nagu ma aru saan, alustab FC Mustamäe V liigast. Minevik alustab IV.

Devil
13.12.02, 20:13

Huvitav on see, et meie esialgne nimi pidi olema Mustamäe Minevik ehk siis kui uuel FC Mustamäe ego kannatab võiks ju Minevikule duubelmeeskonna teha või mis ?:) nii pole ikka ilus öelda .. nad panevad teid ahju mis te ikka duubeldate

coco
13.12.02, 21:13

Nagu ma aru saan, alustab FC Mustamäe V liigast. Minevik alustab IV.

Sa ei saanud hästi aru, lähme küll 5ndasse aga plaan on kohe 4ndasse tõusta niiet kui me oleks teie duubel, peaksite teie jöärgmine hooaeg siis 3ndasse end mängima, et me saaks 4ndasse tulla :õnnelik: ei tegelt eks vaatab kuidas meil minema hakkab, potensiaali meeskonnas kahtlemata on, suuri sõnu ette kindlasti tegema ei hakka...ja milleks meil oleks vaja teie duubliks hakata?

Litmanen37
14.12.02, 22:18
Raix,kahjuks pean sind kurvastama,aga Andy ei suutnud palli kurku lüüa:)Hehee
Ja ega neil erilist võimalust ei jäetud kah.Mäng oli võrdne sisuni 1:1 Kui järsku hakkasime pommitama(saad aru,alguse kramp).Läksime juhtima 8:2 ja lõpuks jäi seis 11:7

Reaali võibolla ilusaim hetk oli,kui nad kahe minutiga lõid kolm kolli ära.Aga vabandusi on ka tollele hetkele.Eeskätt just see,et üks napsine mees läks meil kaitsesse ja ta vist eriti mõigand ära,mis ta seal tegi.

Soovitan kõigil seda Viimsi saali rentida.Hea põrand,parajalt soe jne.

Ainukene asi mis selle Sõpruskohtumise juures vihale ajas,oli Reaali Grossu,kes meie ühele mängijale lihtsalt kallale läks.Ma ei saa sellest vennast üldse aru.Muidu normaalne mängija,aga kutt päris vähe Närvab.

Devil
10.01.03, 00:31
nimetal ja soccernetil on siis kavas teha (ennem plaanis olnud aga kahjuks ärajäänud:() sõpruskohtumine laupäeval ... FCS yritab saada revanshi .. turniiri kaotuse eest kuid see saab väga väga raske olema ... aga eelkõige on see mõnusa ajaviite eesmärgil tehtud kohtumine ...

Ps. viimaste andmete järgi võitsid noored Mustamäe poisid EBSi 8-3 (ebs ei pidanud aga just kõige paremas koosseisus olema) .... kuid tunne on, et ebsi ei oleks päästnud ka parem koosseis :D

Devil
08.02.03, 14:29
heipa tralla :õnnelik:

Täna siis toimumas V liiga põhjatsooni täkuklubide derby

Metallisti saalis kell 14:30 kohtuvad:
FC Soccernet ja Eurouniv FC
Kindlasti saab olema rasket vere st higivalamist ja mõnusat jalgpalli ning ilusaid väravaid :).
Samuti ei saa olema see ühepoolne mäng ... mäletatavasti kaotas viimati FCS jõuluturniiril kogemata eurohuntidele seekord tuleb see viga parandada, vahepeal on soccernet täiendanud oma ridu noore täku väravavaht sir Margusega :P ja mighty Zajatsiga :) ning ka kahe kiire äärega kelle nimesi ma kahjuks ei tea :P. Loomulikult on nyyd supervormi tõusmas meie staar player Jollu samuti teadatuntud nime all Pätu :õnnelik:
See mäng saab olema ka erititähtis kuna nii lahkunud kapten Raix kui ka meie hingeline liider erxx teevad kaasa euronivi eest.
Vengeance will be tasty:jump2:
Respect :prill1: :õnnelik:

Raix
10.02.03, 13:43
tänud hea mängu eest! :baibai:

Vengeance will be tasty:jump2:
kahju, et te seda head plaani ei suutnud teostada! ;) :lahe:
transfer marketil olete küll kõvasti tööd teinud, nii palju mehi pole vist kunagi Socceri rivistuses olnud..
kui ma ei eksi, siis järgmine kord näeme Welli Cup\'il!! :)
ok, mehed, jõudu teile!! :põnn:

Hunt
16.02.03, 18:01
Kuulsin et FC soccernet olevat eile mänginud Kernu kadakaga mille kaotasite 10-4.

Maarek
17.02.03, 12:43
Originally posted by Hunt

Kuulsin et FC soccernet olevat eile mänginud Kernu kadakaga mille kaotasite 10-4.

Ma päris täpselt ei mäleta, aga minu meelest oli 5:9 (Esimene poolaeg 3:7, teine 2:2)

Vastaste väravavaht oli igaljuhul tegija, kes praktiliselt kõik 1-1 olukorrad enda kasuks pööras.

ek
17.02.03, 14:18
lõppseis oli vist 6:10 nagu keegi Kernu poolt teadis öelda peale mängu

Hunt
17.02.03, 14:31
ega seal vist erilist väravate lugemist polnud! Vähemalt igaüx ütleb erineva numbri!

Devil
26.02.03, 00:35
fc.soccernet.ee (http://fc.soccernet.ee) It is ALIVE:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

sven
26.02.03, 18:30
kas soccernetil olex huvi tiigritega ux sopruskohtumine maha pidada?:хnnelik:

Hunt
27.02.03, 20:38
sõpruskohtumine FC Soccernet - FC Futu 4-0!

tsaka08
27.02.03, 21:19
Originally posted by Hunt

sõpruskohtumine FC Soccernet - FC Futu 4-0!

kas mäng peeti väljas või sees

Hunt
27.02.03, 21:25
väljas lumisel ja jäisel väljakul!

ek
28.02.03, 09:47
1\'ne poolaeg möödus Soccerneti pidevate rünnakute näol - tulemus 2-0 poolaeg Soccernetile.
2\'l poolajal tegi Futu paar vahetust meeste näol kes otsustasid vastaseid lõhkuma hakata :viha: (pidev jalgadesse sõitmine, riietest-kätest tirimine, selga lükkamine jne.). Õnneks ka selline taktika vilja ei kandnud ja Soccernet lõi veel 2 väravat.
4-0 lõpuks, Soccernetil oli ka paar posti-latti mis kahjuks löömata jäid.

Kokkuvõtteks ütleks et üleüldiselt on Futu lahe võistkond kui mõned mängijad välja arvata kes oma mängustiililt kergelt Q meeste poole kalduvad (keskeas meeste kompleks et nooremad neist paremini mängivad???)

tsaka08
02.03.03, 13:02
kas keegi üldse q meestest teab midagi:P

Devil
08.03.03, 00:02
Originally posted by tsaka08

kas keegi üldse q meestest teab midagi:P kui eksisteerivad siis uue nime all, kuid kahtlen:doh: aga kes teab ehk nad ongi rummu dünamo :P

igastahes ammu seda siis juba teisipäeval sai mängitud 1188 infoabiga ning tulemuseks siis kaotus meile vahega 18:15 ... algus oli soccerile raske 6min 5:0 taha ... siis hakati vaikselt kosuma. aga jah lähemalt võite lugeda siit (http://fc.soccernet.ee)

to sven: kui sobiva aja ja koha leiate siis ma usun et me ära ei ytle ... ja eelistaks vist nyyd juba värskes õhus kohtumisi pidada.

Devil
31.03.03, 08:41
Esmaspäeval 31.03 FC Soccernet vs FC Rõõba kell 19:00
Väike-Õismäe Gümnaasiumi staadionil

Esmaspäeval 14.04 FC Soccernet vs Eurouniv FC kell 19:00
Väike-Õismäe Gümnaasiumi staadionil

:õnnelik: c ya there

Devil
04.04.03, 12:51
31.03
Fc Soccernet - FC Rõõba 5:7(3:3)

võrdne mäng ... soccernet oli kyll suht ebatavalises koosseisus ning kaitse lonkas ... väidetavalt pallisid rõõba eest ka mõned III liiga poisid ... sinna see võit läks :P

Devil
19.04.03, 13:15
Jällekord ma saan siin oma monoloogi jätkata :). Seekord on aga põhjus ka tõsine ;).
Täna 19.04 on kõik meie, fännid, sõbrad, tuttavad, niisama totsid ja topsid oodatud 49 Keskkooli staadionile, kus on plaanis maha pidada herr Kolmeteistkümne auks peetav sünnipäevavutt. Meie yks pensionäre saab esmaspäeval 25, nii et igati bro idee oleks see pidu täna teha. Yritust jalgpalli mänguks nimetama ei hakka kuigi võib sarnaneda :).
Samas ei hakka siin avalikustama, mis puhul see jalgpallimäng ei ole ja vaid sarnaneb jalgpalli mänguga ;) ... ytleme et tava tingimustes siukseid klausleid jalgpalliga ei kaasne nagu on selles mängus ... kohale tulete siis näete :õnnelik:.
Igastahes on kõik oodatud mängule ja kindlasti ka õhtusele afterpartyle, mis toimub tõenäoliselt Nimega Baaris.

Eelkõige on oodatud ilusad totsid,neiud,smurfid,naised, neiud(tõesti ei tea kuidas nimetada :P) ja õlled-viinad jms. :)

Janek
19.04.03, 13:18
mis kell ?

smurf

Devil
19.04.03, 13:22
17:00 ... näed midagi ikka ununes :D

tänan tots :)

Devil
21.04.03, 10:27
Igastahes soccerneti liigaeelnädala yritus oli jube lahe ning täname kõiki kes kohale tulid :)
Pildid :D (http://www.scooter.ee/fun/oih/):õnnelik:

makser
09.10.03, 21:51
ehh...ja nagu välja tuli olen ma ikka veel soccerneti suurim väravakütt:D

Devil
09.10.03, 22:14
Originally posted by makser

ehh...ja nagu välja tuli olen ma ikka veel soccerneti suurim väravakütt:D Kle nii ta paraku kukkus jah välja, kuna Erki sai korralikult ryndes mängida, vaid 3s mängus mängida, kus ta siis kokku 9 väravat lõi. Oh neid vigastusi :/

Devil
17.10.03, 12:11
Soccernet kutsub fänne kaasa Setomaale Hooaja lõpupeole :D
Seto Kunn says:
jahh et mingi 3-4 kohta on
Seto Kunn says:
ja soovitavalt naisi
Seto Kunn says:
ja hind kirjuta
|| Naistele 100, teistele 150, sisaldab natuke alkoholi,süüja ja magamiskohta ning sauna, sõitu sinna ja ka tagasi vist :P Ning loomulikult suurepärast seltskonda ||
Seto Kunn says:
ja me teeme sinuga valiku
Seto Kunn says:
sina ja mina siis
|| Ehk siis Devil ja 13 ||
Seto Kunn says:
kes tahab rohkem juua see peab ise kaasa ostma ja tagasi sõit vist veel 50 juurde :P

Suht kiire kah selle asjaga, sest esimesed saavad kokku juba kell 15 Täna siis :P
Setomaa astub ca 270km tallinnast ja täpsemalt saab lugeda aadressilt: http://setotalu.maaturism.ee/default.php?pg=sisu&id=25&keel=est andke asjast kiiresti teada kas siin foorumis mulle privaatteatena või helistage 13mele numbril 055581851 või mulle nril 055662833 aga see nr algab tööle täna kusagil 2 paiku.

Devil
06.11.03, 15:09
Huvitav, kas peaks selle teema nimetama ymber Devili teemaks ? :)

Enivei seekord on asi nii, et Laupäeval(08.11), toimub mõõduvõtt FC Soccerneti ja FC Haiba vahel, seda siis Metallisti saalis kell 14:30 algusega. Kõik fännid jms kohale oodatud ;) aga eelkõige FCS-lased ja nende vastased :P

sicmic
06.11.03, 17:56
Lõhmus, kurat, kas sa siis \"Muuda\" nuppu ei tunne? :P

Tuletaks meelde, et Maailma Toredaima Klubi teema alla on ikka ja alati oodatud sõprusmängupakkumised, nii et kes julgeb, laske tulla:kaval:

Devil
06.11.03, 18:10
Originally posted by m1kk

Lõhmus, kurat, kas sa siis \"Muuda\" nuppu ei tunne? :P

M1kk, ei pruugi tunda ;). Aga jah, kes siis mind tähele paneks, kui ma uusi poste ei teeks, praegugi ei panda ju :D. Ma ei taha mõelda mis saaks siis, kui ma pruugiksin \'Muuda\' nuppu tundma õppida.

PS! on ta emane vai isane ? :)

Lammas
07.11.03, 12:35
Meid tuleb kohale 9, loodame et siis sobib mängida 4+1 ?

Undi
07.11.03, 12:49
Originally posted by Tibutibu

Meid tuleb kohale 9, loodame et siis sobib mängida 4+1 ?
Jah, 4+1 ongi optimaalne selles saalis.

Devil
08.11.03, 17:50
08.11.03 FC Soccernet vs FC Haiba 9:7 :), mõnush oli.

13
08.11.03, 21:06

Eriti mõnus oli minu värav:jump2: :r66m7:

Devil
09.11.03, 14:43
Originally posted by 13

Eriti mõnus oli minu värav:jump2: :r66m7: Seda kindlasti, ja tänud FC Haibale kah ikka :), kes vapralt, vaid 2 vahetusega mängisid.

Aramis
09.11.03, 16:31
Alguses kahe vahetusega, hiljem kolmega. Ega asi väsimuse taha ei jäänud - me lihtsalt pole harjunud/ei oska saalis mängida. Iga hooaeg on umbes üks sõpruskohtumine ja kaks turniiri - rohkemaga me end talvel ei vaeva. Aga neile, kes Loo turniirile lähevad oli see hädavajalikuks eelsoojenduseks. Nii, et tänud võimaluse eest saalis hea vastasega mängu teha ;)

13
09.11.03, 18:37
Originally posted by makser

ehh...ja nagu välja tuli olen ma ikka veel soccerneti suurim väravakütt:D

Sa olid ... nagu kuulda tahad sa uuesti meie kütiks saada.In joor driims õunli .... sry...

kqjanno
12.11.03, 14:04
kuulge keegi soccerneti mängijatest saatis mulle kirja kas saaksit uuesti saata kaotasin era kogematta:(

ek
12.11.03, 14:10
Pakkusime teile tänaseks sõpruskohtumist Reaalkooli platsil kell 20.30
Valgustus on olemas ning samuti pesemisvõimalus.
Platsil on mõistlik mängida 6+1, seega polegi vaja et kogu tiim kohale saab tulla.
Anna siia siis teada mida otsustasite.

kqjanno
12.11.03, 14:55
Originally posted by ek

Pakkusime teile tänaseks sõpruskohtumist Reaalkooli platsil kell 20.30
Valgustus on olemas ning samuti pesemisvõimalus.
Platsil on mõistlik mängida 6+1, seega polegi vaja et kogu tiim kohale saab tulla.
Anna siia siis teada mida otsustasite.
seda asja peate küsima rui costalt aga ma ise ei usu et jõuame tänasex peate rohkem aega andma klubi wempude kohale ajamisex:õnnelik:

eston maravilha
12.11.03, 16:22
7 inimesele helistamieks läheb max 15 minutit..

kqjanno
12.11.03, 16:32
Originally posted by eston#21

7 inimesele helistamieks läheb max 15 minutit..
ei mitte sellesmõttes....see et kui nad teavad ette et mingi mäng on siis nad ei planeeri selle aja peale midagi.Praegu neil on muud tegemised ma kujutan ette.....

Zajats
12.11.03, 17:02
Ma kujutan praegu ette, et olen .... supermän :D

Hunt
12.11.03, 18:27
Kohe kindlasti kakumäe täna ei mängi! Arvatavasti ei pea kakumäe novembris enam sõprusmänge ja võimalik et ka mitte detsembris. samas midagi kindlat selles muidugi ei ole!

Kes teab mida aeg endaga kaasa toob! :kaval:

Tanel
02.04.04, 13:05
Kas FC Soccernetis noorte akadeemia ka on ,ma võin ju nii kaua noorte akadeemias mängida kuni ma ,siis Juventusele appi tõttan ,~16 aastaselt. Kuidas diiliga on?

Devil
02.04.04, 16:44
Originally posted by Henryfan

Kas FC Soccernetis noorte akadeemia ka on ,ma võin ju nii kaua noorte akadeemias mängida kuni ma ,siis Juventusele appi tõttan ,~16 aastaselt. Kuidas diiliga on? Soccernetil pole noorteakadeemiat, vähemalt veel ja sina juventusesse, kamoon see meeskond läheks siis veelgi sitemaks ju :).

eston maravilha
02.04.04, 21:03

Kas FC Soccernetis noorte akadeemia ka on ,ma võin ju nii kaua noorte akadeemias mängida kuni ma ,siis Juventusele appi tõttan ,~16 aastaselt. Kuidas diiliga on?

me ei võtaks sinusugust kretiini siis ka kui sa henry oleks..

Tanel
02.04.04, 21:26

Kas FC Soccernetis noorte akadeemia ka on ,ma võin ju nii kaua noorte akadeemias mängida kuni ma ,siis Juventusele appi tõttan ,~16 aastaselt. Kuidas diiliga on? kamoon see meeskond läheks siis veelgi sitemaks ju :).Mis see tumedam osa tähendab?:kaval:

duff_K
02.04.04, 21:46
Devil hoia oma suu kinni....sina läbi Soccerneti akadeemia ju tulidki :D ja vaata mis staar sinust saanud on :D

Zajats
03.04.04, 15:20

Kas FC Soccernetis noorte akadeemia ka on ,ma võin ju nii kaua noorte akadeemias mängida kuni ma ,siis Juventusele appi tõttan ,~16 aastaselt. Kuidas diiliga on? kamoon see meeskond läheks siis veelgi sitemaks ju :).Mis see tumedam osa tähendab?:kaval:

See tähendab seda et sa oled lammas :D

Devil
03.04.04, 18:30
Originally posted by duff_K

Devil hoia oma suu kinni....sina läbi Soccerneti akadeemia ju tulidki :D ja vaata mis staar sinust saanud on :D me rääkisime jalgpallist ;)

Rein
30.06.06, 08:46
Kriban siia ka siis väikse uudise - alates eilsest on FC Soccerneti kaitset tugevdamas selline härra nagu Tarmo Rüütli. Jalgpalli ringkondades teatakse teda ka kui FC Levadia peatreenerit.

taku*
30.06.06, 09:37
misasi see levadia peatreener on? mingi laevatehase tööline vää?

marabella666
30.06.06, 11:07
hoppa... ja kes on järgmine ost? ajaxi pustov?

viki77
30.06.06, 11:12
Algselt postitas vanRooney

Kuulsin, et Raimol käivad Pasiga läbirääkimised, aga probleeme pidavat soenguga olema.;)

Rein
30.06.06, 11:33
Algselt postitas vanRooney

meie klubi on nii legendaarne, et sellised kuulsad tegelased nagu Rüütli tulevad tasuta meile.

tanielo
11.07.06, 13:54
FC Soccernet, kas 17. juulil kell 19 mängite v. karikat Kalevi kunstmurul?

Undi
11.07.06, 14:01
Algselt postitas tanielo

FC Soccernet, kas 17. juulil kell 19 mängite v. karikat Kalevi kunstmurul?
Jah, on plaanis küll.

Arks
11.07.06, 15:22
Kahju, võtate võrgust. :sega10:

Undi
11.07.06, 16:31
Võrgu sees võtame? Jätaks perverssused mujale...

Rein
11.07.06, 20:55
Algselt postitas Staatoil

Kahju, võtate võrgus. :sega10:

Kuule Materazzi, tahad mu peaga tutvust teha???:D

Raimo
11.07.06, 21:55
Algselt postitas Rein

see on, muide, kõvem kui zidane\'i oma :P
soccernetlaste kui kivipallurite värk ju nõu

Rein
11.07.06, 22:12
Algselt postitas Raimo

Algselt postitas Rein

see on, muide, kõvem kui zidane\'i oma :P
soccernetlaste kui kivipallurite värk ju nõu

on küll kõva:D
kõvem kui scoodi noku ja sinu kakanaator kokku :P

taku*
11.07.06, 22:33
minu rinnalihased on võimsamad:lahe:

Arks
12.07.06, 00:02
Algselt postitas Undi

Võrgu sees võtame? Jätaks perverssused mujale...
Ma mõtlesin neid teisi.

Rein
07.11.06, 10:28
Seoses osade mängijate lahkumisega ja loobumisega otsime endale uusi mängijaid. Huvilistel võtta ühendust PM kaudu.

Refieus
07.11.06, 10:35
Kas ma võin ka tulla või.

Rein
07.11.06, 10:36
Kas ma võin ka tulla või.

Ikka võid.

fitti
07.11.06, 10:50
Ma tuleks ka, aga teil on juba staarväravavaht olemas.

viki77
07.11.06, 10:58

fitti ma ei teadnudki, et sa ka palli püüda oskad!

Rein
07.11.06, 11:27

Staari paneme platsile mängima ja sinu väravasse.

Tule aga.

viki77
07.11.06, 12:41
Kas keegi juhendaks, et kuidas leiab ülesse 4 Liiga Põhjatsooni foorumi?

vandersell
07.11.06, 12:48
Aga palun (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=4268&highlight=p%F5hi)..

taku*
07.11.06, 18:58
ei ... tõsiselt... eriti oodatud ongi väravavahid... :) mina (staar) lähen väljakule rokkima väga väga hea meelega:)

Refieus
08.11.06, 20:27
Kas Inest saab ka panna kui ma tulen?

Scooter
08.11.06, 20:32
Kas Inest saab ka panna kui ma tulen?
Ines on Ameerikas, munn!

Devil
08.11.06, 20:44
kuidas talvel trenni teete ?

Refieus
08.11.06, 20:45
Ines on Ameerikas, munn!

Perse ma seda ei teadnudki aga pole hullu elame üle.. Hmm aga teil ikka mõnd muud naist on siis välja käia?

taku*
08.11.06, 22:01
kari homosid... igatahes... olete homod.. kaks tükki.. kari

Rein
09.11.06, 08:19
kuidas talvel trenni teete ?

Korra nädalas. Esialgu veel Kalevis, varsti kolime Alekokile üle.

Refieus
09.11.06, 08:52
Sinna pisikesele väljakule mis stata küljel parklas?

Silver
09.11.06, 08:55
Amority, kaua sa võid jama ajada. Tule maapeale tagasi ja reosta Kuradite teemat kui tahad. Nii lolli küsimust annab küsida, kui sina küsisid..

Rein
09.11.06, 09:59
Sinna pisikesele väljakule mis stata küljel parklas?

Ohh sind väike tobukest.

Sinu rahustuseks võin öelda, et trenn hakkab toimuma Alekok miniareenal. See on see soojendusega plats mis talvel miinus 25kraadiga on lume ja jäävaba.

Refieus
09.11.06, 10:53
Palju massab?

Rein
09.11.06, 10:56
Palju massab?

Meie klubimaks on 250 krooni töötavale inimesele ja mitte töötavale on 175 krooni kuu :D

Staadioni rendi kohta küsi ise Florast palju see maksab. Ma pole kursis palju see maksab, aga maksab sama palju kui ükskõik millisele teisele klubile.

taku*
09.11.06, 12:15
ei.. meile maksab vähem, sest amorytile nii ei meeldiks;)

Refieus
09.11.06, 13:44
No ma mõtsin et minusugused vinged vennad saavad poole hinnaga :)

taku*
13.12.06, 21:20
üks eesti tuntumaid amatöör-superklubisid FC SOCCERNET otsib algavaks hooajaks mõninagid uusi mängumehi. huvilistel kirjutada siia teemasse või võtke ühendust vist estoniga:)

NB!!! Eriti suur huvi oleks mõne väravavahi vastu. jääme ootama teie soove:)

treeningud toimuvad kolmapäeviti Kalevi kuntsmurul kell 18.30 ja jaanuarist hakkame ka alekokil tegema...

Meelis M
13.12.06, 21:56
wow, siuke superklubi, et kohe 1 trenn nädalas

eston maravilha
13.12.06, 22:03
kui teeks rohkem, siis oleksime liiga head

Arks
13.12.06, 22:16
wow, siuke superklubi, et kohe 1 trenn nädalas

Ära ülbitse. :D
Oi, ma mõtlen.
See oli ju Nimeta, kes meilt 2-0 seal Reaali statal turniiril suhu sai. :D

Arks
13.12.06, 22:17
Ja postitusi on meil ka rohkem.

taku*
13.12.06, 22:55
meie seltskond on super... ja me käime klubides... olemegi superklubi

lihtne ja loogiline.

Litmanen37
15.12.06, 14:26
Ära ülbitse. :D
Oi, ma mõtlen.
See oli ju Nimeta, kes meilt 2-0 seal Reaali statal turniiril suhu sai. :D

julged sõnad...ainult et mitte miski sinu lauses ei ole vettpidav...

Rein
15.12.06, 15:14
See polnud Nimeta. See oli hoopis Tallinna Uted :D

taku*
15.12.06, 17:09
kuradi munnihaiged. ärge lägastage head kuulutust ära. täitsa putsis vennad.

Litmanen37
15.12.06, 20:18
britu, ma usun et sa räägid oma lastele ja sinu lapsed räägivad oma lastele,kuidas te ükskord kedagi võitsite....sry...ma ei teadnud,et turniiril osales Nimeta ja et te neid 2 - 0 võitsite...ma olen lihtsalt ajast maha jäänud.

Arks
16.12.06, 00:34
Tähenärija!
Suur vahe see nimemuutus nüüd, mängijad on ikka samad.

Litmanen37
16.12.06, 00:47
Tähenärija!
Suur vahe see nimemuutus nüüd, mängijad on ikka samad.

muidugi ma närin.....kui 12-st mängijast 4 on esindanud seda klubi

MihkelPallak
16.12.06, 11:32
tehke uus mäng
11-11 vastu
tallinn utd fc - soccernet

siis saab selgeks kes tugevam on :D

taku*
16.12.06, 11:40
bizdu... mida te läbustate siin. palun mõnel moderaatoril seem õttetu läbu ära kustutada. palun!!!

taku*
07.01.07, 02:23
igatahes toon teema hämarusest välja. on mõnel väravavahil soovi kõige täkuma amatöörklubiga liituda?

kräka
19.01.07, 22:22
sooviks ühinede soccerneti treeningutega..äkki saaks kuskilt mingi numbri,kelle kõllata ja asja arutada.?

taku*
20.01.07, 10:47
ilmselt oleks kõige mõtekam võtta foorumi estoniga ühendust

runno
20.01.07, 11:34
OKU vaja peheks rääkida ja asiants

kräka
21.01.07, 15:17
Ei sa estonile kuidagi privaatsõnumit saata.et temaga ühendust saada ja trenni asja räkida..

Silver
21.01.07, 16:10
Helista mulle, räägime Soccerneti trennidest lähemalt..:)

56220185

eston maravilha
21.01.07, 17:06
hm. omaarust saatsin sulle ise sõnumi juba, aga ilmselt on see kuskile interneti kaduma läinud

Scooter
22.01.07, 09:10
Helista mulle, räägime Soccerneti trennidest lähemalt..:)

56220185
Helista ise mulle... :eek:

Treon
22.01.07, 14:30
Helistage Amorityle ka.

Zajats
31.01.07, 16:47
baari paavo
bussi pirjo

foorumi eston ... irw ... hästi paned

Silver
31.01.07, 22:28
Homme: 20.30, SportlandArenal FCS - Eurohundid. Teeme ühe sabina. ;)

Rein
04.05.11, 15:38
Kunagi esimesel hooajal mängisid meil sellised kodanikud nagu- Burdjukov, Leisner, Hiiemaa, Tambek ja Ott (olen perekonnanime ära unustanud). Tore oleks kui need inimesed võtaksid ühendust estoniga, PM kaudu näiteks. Tulemas üks üritus ja vaja natuke kaasabi.

PraS
06.05.11, 19:33
Kunagi esimesel hooajal mängisid meil sellised kodanikud nagu- Burdjukov, Leisner, Hiiemaa, Tambek ja Ott (olen perekonnanime ära unustanud). Tore oleks kui need inimesed võtaksid ühendust estoniga, PM kaudu näiteks. Tulemas üks üritus ja vaja natuke kaasabi.

Hiiemaa ja Leisneri kohta tasub uurida Baltecost.

eston maravilha
31.05.11, 15:04
FCS 10 (http://fc.soccernet.ee/?page_id=1350)

Rein
31.05.11, 20:35
Kalju 3 tillid, vedage ka ennast kohale.

kala2
31.05.11, 21:07
Kalju 3 tillid, vedage ka ennast kohale.

Igatsed juba ve:D

Rein
31.05.11, 21:16
Loomulikult igatsen :)

PETSINHO
01.06.11, 11:01
Foccernet - Flora mängul on Reinu fännklubi kindlasti kohal, sellest pullist ei tohi lihtsalt ilma jääda :)

Rein
01.06.11, 14:21
Ma olen sellel ajal Itaalias. Sorry Pets, tule 11ndal parem.

HABE
01.06.11, 21:06
Ma olen sellel ajal Itaalias. Sorry Pets, tule 11ndal parem.

No siis me läheme ja nõuame REINU!!!

Rein
01.06.11, 22:03
Sillu saadab teid kõiki pikalt :D, tema endaga haukuda ei lase.
Tulge ikka 11ndal, vaatame Kaidokene palju sa ka kangemat kraami kannad :)

julm
07.06.11, 08:58
Tervist ! Üks või 2 härrasmeest kutsusid mind teie trenni, kui kellegil selle vastu ei ole, siis ma ilmuks täna, teisipäeval kalevi staadionile higistama :)

eston maravilha
07.06.11, 09:06
aga palun.

julm
08.07.11, 11:11
eston mul on kaart olemas, toon sulle teisipäeval trenni ära selle kui sa seal üldse oled.

Postiljon
13.09.11, 11:41
Kuidas teil lood väravavahtidega?

Vallimägi
13.09.11, 13:31
Kuidas teil lood väravavahtidega?

kes sa oled?

eston maravilha
13.09.11, 13:33
täna on meil trenn kl 19:00 kalevi kunstmurul. tule ja vaatame üle.

Vallimägi
13.09.11, 16:55
tule kohale jah! ma tulen! :D

Devil
13.09.11, 23:23
heins, ole vait.

Vallimägi
14.09.11, 12:59
:D...