320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumori di Spogliatoio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rumori di Spogliatoio

    RdS blogi reklaamid
    124
    Jah, alati
    9,68%
    12
    Jah, kuna neid on liiga palju
    32,26%
    40
    Jah, aga ainult korduvad postid (ristpostitused)
    38,71%
    48
    Ei, need on kasulikud
    8,87%
    11
    Ei häiri ja ei huvita ka
    10,48%
    13

    #2
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Teeme nii, et aitab praegu off-topicust. Ma isiklikult olen samuti seda meelt, et reklaamsisuga postitused on muutunud häirivaks, aga kuidas ja kas me seda reguleerime, selle otsustame kogu kollektiiviga uueks nädalaks.

    Kui keegi soovib sel teemal veel sõna sekka öelda, siis palun näiteks siia: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...00#post1593800
    Somehow it becomes an OT as soon as I post my own answer. These two gentlemen, including one of your 'collective', have been harrassing and spamming over the past few days just for the sake of it.
    You can obviously decide as you please, however I have always respected the rules of this forum and I think I have also participated into the discussions. Somehow it passes only the 'advertising' part and gets ignored that, sometimes, from some of my posts, you guys have also made your own articles (which is fine of course).
    Additionally I would like to point out that following my example, other users have been 'advertizing' as you say (Õhtuleht Jalkatoimkond for instance, which has created the account just after me as you can check - and others).
    If you have one standard of judgement, make sure it's applied to everyone and not only to 'RdS'.
    Thank you!
    - and sorry no, I am not gonna use a thread created by that guy, this is little but sure. Mr I-have-been-thrown-out-of-stadium can write himself there.

    P.S.: And I hope you've been enjoying the Fantasy Champions you've been playing with a formula I have imported here
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      #3
      Ei ole mingit põhjust isiklikult võtta.

      Lisasin teemale hääletuse, et foorumlaste meelsust paremini mõista.

      Kommentaar


        #4
        Selgitaksin veel omalt poolt, et kui link on õiges teemas, piisava ning täpse selgitusega, siis ma ei pahandaks. Ristpostitused on samuti taunimist väärt.

        Praegune olukord on aga vastupidine minu soovitule.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #5
          Mõtlesin ka sõna sekka öelda, sest ei midagi isiklikku, aga mind häirivad need postitused väga. Peamised põhjused:
          - pidevad vead ja eksimused või miks mitte ka fotode/videote "vargused" ning kui keegi julgeb nendele õigustatult osutada, siis pidev vastuvaidlemine, õigustamine jne. ehk "mina tean kõike kõige paremini" lähenemine.
          - selle viimasega kaasnev pidev "mina tegin seda ja seda esimesena" suhtumine - mis enamikel juhtudel pole õige ja teiseks see on blogi ja selle kasutamiseks (näiteks Soccerneti poolt) on hoopis teised seadused.
          - enda võrdlemine Õhtulehega läheb ikka juba täiesti liiale. Esiteks on üks tunnustatud ajaleht (ehk ajakirjandus) ja teine blogi (ehk blogi). Teiseks on üks eesti keeles ehk meie riigikeeles "ametlik" väljaanne, teine inglisekeelne kellegi isiklik lõbu. Ja kolmandaks, postitab Õhtuleht ikka kordades vähem ning nagu ütlesin, sellistele eestikeelsetele artiklitele on tore kui viiteid vahel tuleb.
          - lihtsalt põhimõte reklaami vastu - tänaseks juba kõik, kes tahavad, teavad, et selline blogi või koduleht on olemas. Kes tahavad sealt midagi lugeda, oskavad sinna ise minna. Nii et tõesti, see... ma ei teagi, mis selle nimi on? "spämm", "flood"? pole selle sõnavaraga liiga kursis, aga igal juhul on seda liiga palju.
          Veel kord - ei midagi isiklikku, sest tegelikult on tore kui keegi inimene on omale hobiks võtnud Eesti jalgpallist kirjutamise, aga seda (ja eriti just oma "õigust") teistele peale suruda on ebameeldiv ja ebaviisakas. Sõlmige Soccernetiga diil - hr. Palmeri saab reklaambänneri, kuhu klikates liigub soovija tema kodulehele ja Soccernet võib tasuta kasutada tema kirjutisi vms. Ühesõnaga olen poolt, et selline massiline linkide reklaamimine tuleks lõpetada.

          Kommentaar


            #6
            Siin on eri teemades selle asja kohta jube palju eri juttu ning kohati nagu ebaõiglast ärapanemist stiilis "ta avaldab vist tõlkeartikleid". Minu viis senti oleks, et kui ma vaatan ise asja nii klubi kui ka kirjutaja nurga alt, siis mõlemal juhul teeb RDS kuradima vajalikku tööd. Ta kirjutab jalkast muuhulgas selliste nurkade alt, mida eestikeelsed väljaanded kahjuks ei jaksa või ei taha avada, ning RdS-is avaldatud materjalide maht on mulle sellise töö ajanõudlikkust arvestades muljetavaldav. Faktivigu saab parandada, aga muus osas soovitaksin kriitikutel kaaluda, et kui palju meil nüüd inimesi on, kes viitsiksid heast peast niimoodi pühenduda?

            Seega mul isiklikult pole küll RdS-i linkide vastu midagi. Seda küll osalt ka RdS-i kapsaaeda mineva kivi tõttu, et RdS-i saidi frontpage on mulle kui kasutajale nagu ebaülevaatlik või kuidagi keeruline - seega olen rahul, et saan olulised teemad vastavast teemast kas siit või siis RdS-i Facebook'ist kätte Soccernet.ee-le on see samas jälle kasulik: ma tulen esimese valikuna ikkagi foorumisse mingeid uudisteemasid otsima, mitte ei lähe otse teistele saitidele uitama

            Minu teine küsimus oleks, et seda liini pidi minnes on "jalgpalliteemalised reklaampostitused" ju ka näiteks Tammeka asjade lingid, mida ma aeg-ajalt Tammeka teemasse viskan või kas või näiteks EJL-i videokokkuvõtted mängudest, mis lähevad "ristpostituste" alla. Mis neist saab?

            Kommentaar


              #7
              Lp. Mortan!

              Arvan, et Tammeka asjade linkide pärast Teie muretsema ei pea. Hr. Reintore10 väga täpselt oskas situatsiooni kirjeldada.

              See, et klubide toetajad nagu Teie, Andres ( Rakvere Tarvase fänn) ja muud kasutajad postitavad siia videosid jne on igati tore. Just tänu nendele kasutajatele saavad jalkahuvilised teada mis toimub meil esiliigas või madalamates liigades. Seega põhjust muretseda pole

              Kommentaar


                #8
                Minu seisukoht: see on jalgpallifoorum ja mida rohkem arutelusid, uudiseid ja linke siit läbi käib, seda toredam. AGA ärge pange ainult linki. Pange oma lingi sisu või mingi põhituum kirja ja lükage siis link juurde, et kes tahab, saab täpsemalt edasi lugeda. JA ärge postitage seda sama asja kolme erinevasse teemasse. ÜHEST teemast piisab.

                Need on minu arust väga mõistlikud kriteeriumid, mida täites me kõik palju õnnelikumad oleksime. Siis ei ole tegemist reklaami ega spämmiga.

                Ilusat päikselist reedet!
                Last edited by Kasper; 20.04.14, 12:37.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  #9
                  vahe vast ongi, et need lingid rakvere ja tartu näitel on siiski postitatud vastavatesse teemadesse, samamoodi ka ntks viasati ülekannete kavad. maru tüütu oleks, kui need oleks iga kord kui ülekanne tuleb postitatud ntks mõlema osaleva satsi alateemasse.... seepärast oleks mu arust mõistlik mehel mütatagi oma alafoorumis, sama ka õhtuleht jalkatoimkonna kohta.

                  Kommentaar


                    #10
                    Nagu Krimmi referendum. Küsimused on enam-vähem, kuigi muidugi toredate komadega, milleks poleks mingit vajadust. Näiteks võib-olla lihtsalt ei häiri, kuid kasulikuks ka ei pea. Siis oleks persli oma valikuga. Kuid teema pealkiri ja asukoht ei vasta üldse mingile loogikale.

                    Tulemus on samuti loogiline, marginaalne vähemus lõugab, suuremal osas on täiesti suva, kuid loogiline on, et ristpostimist võiks mitte olla. Kuidas seda näiteks videokokkuvõtetega vältida, ei tea, sest näha tahaks, kuid veider on, kui Defa on siit tänuväärse asjaga üle käinud. Selles mõttes, et siiralt tänuväärse.

                    Head nuputamist.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Nagu Krimmi referendum. Küsimused on enam-vähem, kuigi muidugi toredate komadega, milleks poleks mingit vajadust. Näiteks võib-olla lihtsalt ei häiri, kuid kasulikuks ka ei pea. Siis oleks persli oma valikuga. Kuid teema pealkiri ja asukoht ei vasta üldse mingile loogikale.

                      Tulemus on samuti loogiline, marginaalne vähemus lõugab, suuremal osas on täiesti suva, kuid loogiline on, et ristpostimist võiks mitte olla. Kuidas seda näiteks videokokkuvõtetega vältida, ei tea, sest näha tahaks, kuid veider on, kui Defa on siit tänuväärse asjaga üle käinud. Selles mõttes, et siiralt tänuväärse.

                      Head nuputamist.
                      Väga Austatud Martin,

                      Kuidas siia puutub Krimmi referendum?

                      1 asi on hr. Defa ülikasulikud lingid, mida keegi, arvan, ei hakka ristpostimiseks pidama, kuna näiteks Kalev-Kalju videokokkuvõtte vaatamiseks ei pruugi Kalju/Kalevi fänn vastasmeeskonna alamfoorumit külastada.
                      Probleem pole selles, et ei meeldi need RdSi teosed vms - vaid selles, et see millega ta tegeleb on pmst reklaamimine ja muud midagi. Siiralt kahtlen et ntx Õhtuleht või Delfi laseks hr Palmeril oma blogi tasuta reklaamida vastavates portaalides.... See on pmst sama kui ntx Selveri poodi tuleb Rimi töötaja ning hakkab oma poodi reklaamima - kaubad ju enam-vähem samad...... Siin keegi ei räägi sellest et see mida oma blogis hr Palmeri teeb on halb vms - jutt on hoopis muust.....

                      Kommentaar


                        #12
                        Viskab siis enda sendid ka siia kassasse. Teema võiks olla muidugi mõnes teises alamfoorumis, nt 'Soccernet.ee'-s, kuna tegu üpris põhimõttelise olukorraga, kus paralleele saaks tõmmata ka teistega, mitte ainult Angelo ja Rumori di Spogliatoioga. Lisaks, läbu all jääb teema pooltel kasutajatel märkamata.

                        RdS blogi ja selle koostajad teevad tänuväärset tööd, eelkõige seetõttu, et täidavad meie vutikamara tühimikku kajastades Eestis toimuvat universaalses keeles. Iseasi muidugi, kas seda ingliskeelset infot, mis tihtipeale väga suurt uudisväärtust Soccerneti kasutajale ei paku ja on ka nii mõningal juhul olnud ebatäpne, on vaja siin nii suuremahuliselt eksponeerida? Ma leian et mitte. Võib-olla teen liiga, sest viimastel aegadel pole ma RdS-i blogil põhjalikult silma peal hoidnud, aga sihuke arvamus on kujunenud. Mingi hetk taipasin, et avan küll neid Angelo linke, aga tekstist libistan end kiirelt üle ja enamasti sealt endale huvipakkuvat ei leia. Täitsa võimalik, et isiklik kiiks, aga paistab, et pole üksi.

                        Eriti võikad on muidugi dubleerivad ristpostitused, mänguhetkede videod jätaks vast siit välja (kuigi ehki needki võiks äkki ühte teemasse koondada? sticky-teema?). Samasisulise infoga uudisnupule leiab peaaegu alati teema, mida ta rohkem kõnetab, kas nt Florat või Sillamäed. Või siis ongi üldisem lugu ja toppida konkreetse liiga teemasse. Eriti kui tekst tuleb ühest sulest ja on treitud kõigi konkreetse nädala vastasseisude kohta. Koondada need nupud kokku ja panna Premium Liiga teemasse, kui eelmist näidet jätkata. Selline on vähemalt minu arvamus, võib-olla oleks arvamus teine, kui blogipostitustele ja uudislõikudele järgneks igas teemas laiem arutelu. Kuna seda aga tavaliselt ei juhtu, on praegune olukord pigem lihtsalt tüütu. Eelkõige tulengi foorumisse, et leida kasutajate arvamusi ja mõtteid, uudiste jaoks avan aga konkreetse portaali.

                        Ka topeltpostitused on tegelikult nõmedad. Tean, et olen selle vastu ka ise eksinud, aga kui kolm postitust tuleb samalt autorilt järjest, mitte kuigi pika vahega ja nii mitmes teemas, siis oleks ehk aeg veidi jalga puhata? Seda mõtet nüüd mitte laiendada neile, kes püsivad ühe konkreetse teema raames (nt Mask Marseille ja ericbana Freiburg). Nemad opereerivad siin samas keskkonnas ja ajavad (suhteliselt) unikaalset asja.



                        Ma loodan, et keegi mu teksti liiga isiklikult ei võta ja solvub. Kuid aktiivse foorumikasutajana leian, et fookust tuleb veidi kruttida, et meil kõigil mugavam oleks.

                        Kommentaar


                          #13
                          eks see eesti liiga on nagunii väheste pervertide salahobi ja nüüd on tulnud mingi välismaalane, kes ka huvi tunneb.
                          eestlasel ajab see muidugi karvad kohe turri ja esimese asjana on vaja luugid kinni lüüa.

                          aga jah, sama video kolmes erinevas teemas(mõlemad klubid+ premium liiga), on mo arvates ka liiga palju.
                          vb loll küsimus, aga palju on kasutajaid, kes ei loe kõiki meistriliiga teemasid?
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas mg Vaata postitust
                            vb loll küsimus, aga palju on kasutajaid, kes ei loe kõiki meistriliiga teemasid?
                            Ma pakun, et need, keda üldse Eesti klubijalgpall huvitab, käivad ka kõik Premium liiga teemad läbi. Ristpostitusi-videosid tuleks tegelikult kogu alamfoorumi lõikes tõkestada.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              #15
                              Lõpuks toodi ka see teema üles. Seda oligi oodata. See, et just RdS selle sita kaela saab on pool juhuslik.

                              Isiklikult ei ole mul selle reklaamimise vastu midagi aga seda kuniks see kõik ainult ühes teemas on. Need ristpostitused ajavad suht närvi. Alates õhtulehest ja lõpetades Defaga.
                              Nüüd peale seda teemat tegi RdS nii nagu võiks. Postitas kõik oma eelvaated Premium liiga teemasse, mitte ei visanud klubide omasse.
                              Ma usun, et kui need hoida ühes teemas kokku on kõik õnnelikud. Artikkel saab reklaamitud ja spämmi pole nii palju.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X