PDA

View Full Version : Fc Prantsuse lütsiom

Silver
04.07.02, 01:52
No nih siin siis see uus teema on komenteeri palju tahad :P :) ühes6naga kôik siia...

Silver
04.07.02, 01:53
viimane mäng soccernet - lütsiom 1:4 < vôit aga mitte ausalt :P kohtunik pani kala mis jube :) aga 3 punkti saime ikka juurde.

duff_K
04.07.02, 02:02
GO!!!!! Lütseum kaks kolli panin juhhuu ja muuseas me saame teist poolt hooajast ka mängida.

Silver
04.07.02, 02:05
Väike leevendus :) vähemalt sügis voorus näeme jälle :)

Glazza
04.07.02, 02:13
'Fc Prantsuse lütsiom' - So

Silver
04.07.02, 02:25
is so mingi probleem?

Black_Magic
04.07.02, 07:30
oi issand jumal, ma ei teagi sellist klubi, selliseid väike klubisi (nt. Puhja Komeet) on nii palju siin eestis ja väga vähesed on neist asjalikud, kuid ma arvan, et Fc Prantsuse lütsiom on väga asjalik.

Silver
04.07.02, 17:52
ex jah viienda liiga sats on :P muud ei midagi selliseid klubisi jah palju

duff_K
05.07.02, 01:49
Varsti on sõprusmäng TJk-87 aa ei tea kindlalt. Väga oodatud oleks teiste klubide pakkumised sõpruskohtumisteks
:lahe:

Silver
05.07.02, 02:29
lahe oleks küll äkki keegi viitsiks veic m2ngida lytsiomi9 vastu :D

duff_K
05.07.02, 03:40
KURAT SÄRKE TAHAKS JUBA:trafck:

Peku
05.07.02, 15:28
Minu arust peaks see olema FC Prantsuse Lütseum....
ma arvan nii, sest ma käin ise seal koolis

duff_K
05.07.02, 16:44
Algselt tegi selle postituse Peku

Jube tähtis küll ikka et kuda kirjutatakse kohe näha LÜTSEUMI vend

Peku
05.07.02, 17:56

Silver
05.07.02, 23:20
Nimi jah :P aga palju seal ikka neid lütsiomlasi on 3?4? veic rohkem.. Igal juhul pôhis neid eriti pole! Igasuguseid on

-Antz-
05.07.02, 23:42
Algselt tegi selle postituse Peku

mõnel lihtsalt jah, natukse teisiti selle va õigekirjaga... aga võibolla on see hoopiski mingi originaalne värk? :D

Silver
10.07.02, 03:51
juhtub ka tegijatel :D

Kosk
12.07.02, 01:58
Ma pole varem seda teemat tähele pannud ja seega kirjutan tagant järgi.

Minu meelest olete te väga nõme meeskond!! Meie vastu ei roni kohale ja meie meekonnal jääb sellepärast nägemata Saksa vutikoondise triumf Saudi-Araabia üle. Okei, selle kannnatas veel kuidagi ära, sest pärast sai NTV+ futbol`ist üle vaadatud.
Palju enam käib närvidele see, et Reaalil lasite nedale 15 kotti taguda ja nüüd on reaalil ülihea väravate vahe.

Igatahes, pedest direktoriga kooli meeskond ahju:viha:

duff_K
12.07.02, 05:25
kuule ää hüppa siin see polnud meie viga et meile vale aeg öeldi \"teatud persooni\" poolt ja reali mängus oli meid 9 praktiliselt kõige sitemad vennad mis teha shit happens tuleb ära kannatada mitte siin nutta et ei näinud telekast mängu mis oli muide jube oluline.:kaval:

Direktori värki ei kommenteeri

ek
12.07.02, 16:21
Originally posted by fcp

Direktori värki ei kommenteeri

Eks direktori kohta sai juba kõik ära ka öeldud :D Aga iga inimese oma asi kes või mis ta on...

Need on küll muidu head põhjendused et \"keegi\" ütles meil vale aja, siis oli meid 9 tükki jne. See et üks võistkond kohale ei ilmu on ikkagi sigadus aga samas 3 punkti niisama saada pole ka ju paha.

Raix
12.07.02, 17:37
lütseumi vendadest on ikka parim kild see (mida ka kuskil topicu all juba on mainitud), et vennad jooksevad platsi peal ringi ja hüüavad yksteisele a\'la kuhu sa jooksed nr. 15; tule kaitsesse nr. 10 jne jne :D ;)
hull mansa on ikka teil kokkupandud, kui vennad ei tea yksteise nimesitki!! :P :)

duff_K
12.07.02, 19:15
Kas te ikka ei saa aru et see oli ühe venna viga et me mängule kohale ei tulnud inimesed kuda te sellest aru saate. Järelikult oli see ühe inimese sigadus mitte terve tiimi.
Ja RAIX tiim on nagu ta on kõik jah ei tunne üksteist kuid nii suur üllatus kui see ka poleks oleme meie saanud punkte nii soccernetilt, eurounivilt ja tiigritelt ka mineviku ja Qunitedi mängudes polnud punktid kaugel. Tiimi distsipliin on nagu ta on aaa väljakul kui kõik vennad on kohal saame hakkama küll nii et ei tasu väga ülbeks minna
Ja lõppude lõpuks see teema ei ole siin selle jaoks et kritiseerida seda tiimi vaid arutada probleeme mis tekkinud.

-Antz-
13.07.02, 17:31
Originally posted by CMR

No nih siin siis see uus teema on komenteeri palju tahad :P :) ühes6naga kôik siia...

aga mida ütleb avalause??? pole ju kritiseerimise lubamatusest miskit juttu... pange palju tahate mu meelest hoopiski...:õnnelik:

Raix
15.07.02, 14:19
Originally posted by fcp

Ja RAIX tiim on nagu ta on kõik jah ei tunne üksteist kuid nii suur üllatus kui see ka poleks oleme meie saanud punkte nii soccernetilt, eurounivilt ja tiigritelt ka mineviku ja Qunitedi mängudes polnud punktid kaugel. Tiimi distsipliin on nagu ta on aaa väljakul kui kõik vennad on kohal saame hakkama küll nii et ei tasu väga ülbeks minna
Ja lõppude lõpuks see teema ei ole siin selle jaoks et kritiseerida seda tiimi vaid arutada probleeme mis tekkinud.

sa oled ikka erihea võll kyll... :P ma mainisin yhe fakti teie mansa kohta, mida sa ka ise tunnistad ning siis hakkad mingit sokki ylbitsemise kohta ajama?!?! :kulm:
ja nagu iir juba mainis, millepärast see teema siis siin tehtud on, kui juba väikese kriitika peale noortel kukkedel hari punaseks läheb?! ;) :lahe:

eleka
15.07.02, 15:36
Alustaks vast õigekirjast.

duff_K
15.07.02, 19:58
Jaa Raix su jutt vastab tõele aga nagu alati ei saanud sa minust aru ülbitsemine ei käinud sinu kohta

lasse2
26.07.02, 19:15
Tegelt on tiim jummala normaalne.... aint, et meile lubati võistlusvorm juba esimeseks mänguks aga pole siiani kätte saanud. Kuuldused levivad, et pidavat juba kodumaa pinnal olema:õnnelik:

moiva
26.07.02, 19:30
juba?:silm4:

Silver
28.07.02, 22:54
oma viga, lihtsalt ei tasu igalt munnilt seda tellida, seekordne munn on tjk 86-87 treener härra shevtsov kes lubab seda et asi j6uab iga hetk kohale, aga pool aastat m66das juba :P
odav

Silver
04.08.02, 02:53
sügisvoor viigiga lütseum viigistaas 1:1 rannaväravas

duff_K
10.08.02, 17:01
Nonii möng Q Unitediga kui pähe saame siis on kellad ka ja vaadates viimast mängu kus Q lasi terve mäng Reaaliga 10 ja suutis 3:0 võita, siis tuleb küll mingi hea taktika välja võluda kuskilt. ´Ah jaa KÕIK NÄOD VÕIKSID KOHALE TULLA.:ham12: :ham12:

Silver
10.08.02, 17:51
pühapäeval mängime vist kitsvat taktikat 10 venda kaitsesse ja kôik ,siis äkki jääb ka puur tühjaks..... väravavaht vôiks ka ühe supper partii esitada poleks mul selle vastu eriti midagi :) Q te vôiksite meie vastu 8 vennaga mängida oleks veic lôbusam!!

duff_K
12.08.02, 20:16
Mehed nii ei saa ikka mängida. Kaitse lasi kala nii mis jube. Esimene poolaeg oli isegi tegelt kaitsel normull, sest ainus värav mis tuli oli ka väga kahtlane aaa see selleks.
:r66m16:

Teine poolaeg oli ikka paras nali küll kui sulle lüüakse ikka miniglt 40 meetrilt lambi olukorrast peale ja väravaht pudistab palli sisse, siis on veits keffa olla küll. Aa noh väravahi ja kaitse etendus lõppes sellega et kolises ka lõpuks omavärav ära. 1:5 talasse saada võidetavatelt vastastelt on ikka languse märk. On näha et mängijad on suvel vict rohkem rannas olnud kui palli mänguga tegelnud:keel3: Q poolt vähemalt enam-vähem puhas mäng paar sellist väiksemat juhtumit oli korra ikka pandi \"lahtise käega\" laks ära:ham11:, aga noh juhtub mõnel pole närvi

Edu Q-le kui nii edasi panete siis tõusete 4:ingel4:!!

thierry
12.08.02, 20:31
Tellige vorm otse maaletoojalt (Uhlsport on näiteks suht kena ja odav kah) , mitte mingi suvalise TJK treeneri käest, kes arvatavasti ostab maaletoojalt ja müüb siis teile vaheltkasuga maha (teeks siis seda vähemalt õigex ajaks, aga ei).

Silver
12.08.02, 23:31
me olime lollid!!!! mis teha nüüd eis a enam midagi muuta... :P vat on see yx tropp treener kellelt me tellisime :( raisk vihale ajab kui ikka pole vorme näha :viha: :viha: :deemon: :viha: :viha:

leo
14.08.02, 17:47
Originally posted by CMR

me olime lollid!!!! mis teha nüüd eis a enam midagi muuta... :P vat on see yx tropp treener kellelt me tellisime :( raisk vihale ajab kui ikka pole vorme näha :viha: :viha: :deemon: :viha: :viha:

from Q-united(sammi)...esimene poolaeg tegite head mängu ja meie jällegi nagu meil kombeks (10 mängijat) ei saanud esimene poolaeg mängu käima,pärast oli pilt ikka teine...aga jah teil jäi ma arvan suhtumisest puudu ,sest kui mängija võtab kätte ja kõnnib platsilt lihtsalt minema ja karjub üle platsi ,et ei viitsi enam mängida on asi ikka jama küll...:kratsti:

duff_K
14.08.02, 18:31
Poleks kaitse(kaasa arvatud see nägu kes minema kõndis) ja väravavaht kala pannud oleks tuju ka ehk parem olnud. Peale oleks ka pidanud rohkem lööma aaa see nüüd kõik juba minevikus
:arm6:

Silver
16.08.02, 03:29
njah juhtub sellien see lytseum on juhtub :( kahju jah aga eks me proovime kokku vôtta :P vähemalt mina proovin

Silver
16.08.02, 03:30
järgmine mäng laagna staadionil Minevikkuga eks näis...

leo
16.08.02, 13:06
Originally posted by CMR

järgmine mäng laagna staadionil Minevikkuga eks näis...

sammi from q-united.......minevik vs fc p l ... fc p l võitle ,võitle\'võitle:D

Silver
18.08.02, 21:32
oh jah saime minevikult nii mis jube 5:0 pähe.... njah nagu alati saime vaevu 11 venda kokku...... pole midagi öelda asi läheb alla mäga... :(