320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga teleõlekanded.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistriliiga teleõlekanded.

    Ma ei saa aru et miks Eesti telekanalid naitavad v6rkpalli ja korvpalli liigat aga mitte eesti jalgpalliliigat ? Jalgpalli meistriliigat peaks ju Eestis ikka rohkem vaadatama kui v6rkpalliliigat!

    #2
    Nad pole vist selle peale tulnud aga kui meistriliigat hakkaks näitama siis ma vaataks küll aga ülekande pilt võiks ikka parem olla kui praegu nende kokkuvõtete oma
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #3
      nu njaaah ma vaatax ca...nu p2ris huvitav olex

      Kommentaar


        #4
        Äkki hakkavad nad siis paremini mängima kui teavad , et Eesti elanikkond neid vaatab
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #5
          Paar-kolm aastat tagasi mingeid üksikuid mänge näidati, kuid ma kahtlen, kas tv-seisukohalt see ära tasuks. Alguses muidugi kõik vaataksid aga pärastpoole on asjal oht ära vajuda.

          Kommentaar


            #6
            kyll see huvi olex....nu krt telekast tuleb 6htu poole ainult jura ju

            Kommentaar


              #7
              Meistriliiga mängud on reeglina ainult laupäeval ja pühapäeval, ning suhteliselt varasel kellaajal. Nagunii telakatest sel ajal midagi head ei tule. Ise vaatan ka 100%. Jätaks ka oma lemmikseriaalid vaatamata.

              Kommentaar


                #8
                Ma vaataks ka,naguni midagi muud peale CL ei näita!
                C’mon Man United!!!

                Kommentaar


                  #9
                  vaadake ma usun et tegelt on tulihingelisi eesti jalgpalli austajaid vähe ja seega ei vaadataks seda saadet nii palju näiteks kui mingit seepi
                  ma leia praegu mingisugust teist põhjendust sellele asjale
                  JAMA
                  lincoln
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #10
                    Selel vastu (vb ka vastupidi) aitab igatahes, et vähemalt rahva arvamust teada saada - küsitlus! Mingi Pollifirma peaks ära korraldama, irw
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #11
                      Lincoln,

                      Aga kas siis eestis võrkpalli vaadatakse rohkem kui jalgpalli? Ei usu. Kui Eesti - Hollandi mäng oli siis oli see vaadatuim saade juunikuus!
                      Ja ma ütlen veelkord. Meistriliiga mängud on vaid laupäeval ja pühapäeval ning kuskil kella 14.00-16.00 vahel ning sel kellaajal ei peaks käima seebikad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ja ma ütlen veelkord. Meistriliiga mängud on vaid laupäeval ja pühapäeval ning kuskil kella 14.00-16.00 vahel ning sel kellaajal ei peaks käima seebikad.
                        Väike parandus, kui juhtumisi Flora peaks mängima kodus siis mäng on algusega 19.30. Ja osa mänge on ka nädala sees.
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          #13
                          Eesti jalgpalli tuleviku huvides on parem, kui rahvas tuleb staadionile. Arvan, et ETV kellel on jalgpalli näitamise õigused kannab esialgu üle koondise mänge, kuigi karikafinaali võiks ju näidata. Hea oleks kui järgmise suve MMigi ETV pealt näeks. Ülekannete hinnad on jube kõrgeteks läinud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Pole meil ka eriti häid kommentaatoreid. Viimast mängu Hollandiga oli lihtsalt jube kuulata.
                            Need kes oskavad (minu arust Kannik, Luik) tegelevad oma põhitegevustega.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kann(ik) pole mingi hea kommentaator tema põhitegevus on ainult nurgalöökide loendamine
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X