PDA

View Full Version : Sôpruskohtumine

Silver
06.07.02, 02:37
OK Fc Prantsuse lütseum otsib vastast äkki keegi oleks tallinna piires nôus tegema sôprus kohtumise?

Stimpi
10.07.02, 16:32
Piraaja pakub sõpruskohtumist laupäeval 13. juuli kell 15.00 TTÜ väljakul.
vastaste poolt kohtunik.
(ilma kohtunikuta ei mängi, pärast palju virinat muidu)

ertz
10.09.02, 20:35
pakuks sõpruskohtumist 6. oktoobril Hiiu staadionil kl 15:00, äkki suudaksite ise kohtuniku muretseda??

Aramis
11.09.02, 01:13
FC Haiba võib Mets&Puu vastu mängida.Ka kohtuniku suudaksime välja ajada.

ertz
11.09.02, 12:21

väga hea! vastus meie poolt tuleb reedel, vaja täpsustada, aga põhimõtteliselt ei näe probleemi miks mitte! mis liigas pallite?

ganja
11.09.02, 12:33
kuskilt oli kuulda et prantsuse lütseum pidi mängima fc looga mingi 3 nädala pärast.

Raix
11.09.02, 12:44
Originally posted by erts

väga hea! vastus meie poolt tuleb reedel, vaja täpsustada, aga põhimõtteliselt ei näe probleemi miks mitte! mis liigas pallite?

FC Haiba peaks mängima 5ndas liigas (lääs/lõuna)

Maarek
13.09.02, 15:42
Originally posted by Raix

Originally posted by erts

FC Haiba peaks mängima 5ndas liigas (lääs/lõuna)

Mis muidugi ei tähenda, et nad 5.liiga tasemele vastavad. Sai ju sama sats eelmisel aastal 4.liiga Idas 2.koha millega teeniti välja koht 3-ndas liigas. Vihjeks niipalju, et ennem oli tegu Infoweb nimelise satsiga.

Aramis
13.09.02, 17:05
Maareki info peab paika. FC Haibat on see aasta alistanud Rapla Atli 1-0(teine mäng 4-1 meile),Pärnu JK 2-0(hiljem 4-3 meile) ja FC Ajax 7-1(esmakordne ametlik mäng kunsmurul, sellest ka suur seis)...seega vastame me enam-vähem oma V.Liiga tasemele...küll lisaks ,et Lääs/Lõuna on see aasta sattunud tunduvalt tugevam kui Põhi/Ida.

Janek
13.09.02, 18:49
muidugi topiku teema on sõpruskohtumised aga ikkagi eritan küsimuse, et mille alusel hindad, et lääs/lõuna on tugevam ? Võrdlusmoment ju puudub.:doh:

Maarek
13.09.02, 21:48
Originally posted by Janek

muidugi topiku teema on sõpruskohtumised aga ikkagi eritan küsimuse, et mille alusel hindad, et lääs/lõuna on tugevam ? Võrdlusmoment ju puudub.:doh:

Vaata minu postitust paar rida ülevaalpool. Infoweb (FC Haiba) sõitis eelmisel aastal 4.liigas enamikust trammiga üle ja väravatevahe oli aasta lõpuks vist mingi 100:21. Minu teada on 3-ndas liigas olnud ka JK Atli, seega ei ole vähemalt minu jaoks mingit kahtlust Lääne/Lõuna divisioni tugevuses.

Aramis
14.09.02, 03:11
Eks minagi lisaksin Maareki jutule juurde, et meie homne vastane viimases liigamängus FC Haapsalu oli enne paariaastast pausi just III liigas tegev.Ja last but not least - PJK ,kes ka tänu ühele kohtunikuhärrale seda liigat juhib, on eesti noortejalgpallis siiamaani minu teada konkurentsitu esimene sats(siin võin küll eksida), aga üks mis kindel´, nädal enne teist mängu nendega tegid nad treeningmängu Narva Trans II-ga , seisu kahjuks ei tea.Ja ku lisada siia FC Haiba tegemistest midagi, siis Karikas sai III Liiga tagaotsas vaevlevat Sauet võidetud 7-1 ja koos treenime FC Kernu Kadakaga, kes on III Liigas teisel kohal ja võib veel asja kinni pana ja vähemalt me ise arvame ,et me oleme neist paremadoleme ainult ühe ametliku sõprusmängu mängind ja selle me võitsime, trennis võidab kord ük kord teine).
Aga kes iganes tahab vastupidist tõestada Ida/Põhi meeskondadest ,ma usun ,et me leiaks aega, et teile vastu astuda.

Aramis
14.09.02, 03:13
Originally posted by Janek

Ja loomulikult ka selle põhjal, et ma olen nt Minevikku mängimas näinud.

Bobik
14.09.02, 03:40
Lääs/lõuna on kindlalt tugevam tsoon,kui ida/põhi.....Haiba vastu oleneme Minevikuga mänginud ja PJK on varasemast ajast teada sats. Juba nende põhjal võib oletada kui kõva rebimine seal käib. Millegi pärast kaldun arvama,et ka kolmandas ja neljandas on tugevamateks poolteks just lääs/lõuna klubid.

Muidugi võiks Ida/põhi ja Lääs/lõuna võitjad korra üksteiselt mõõtu võtta,saaks siis kindlalt öelda,kuidas lood on;)

Jaan
14.09.02, 10:10
P2ris kindlalt on tugevam liiga just p6hi/ida. Olen ise m6lemas m2nginud ja seega v6iks nagu 8elda, et tean.

Aramis
14.09.02, 13:21
Originally posted by Jaan

P2ris kindlalt on tugevam liiga just p6hi/ida. Olen ise m6lemas m2nginud ja seega v6iks nagu 8elda, et tean.

Nüüd peksad küll segast Jaan-poiss.V.Liiga osalt jään päris kindlalt oma seisukohal ja siin pole isegi kahtluse raasu. IV ja III liiga on hoopis teine teema - nt Lääs,Lõuna III on silma järgi tunduvalt nõrgemad kui vastavad Ida ja Põhja alagrupid.
Aga Jaan , feel free jagada oma kogemust, mille põhjal sa otsustad teisiti.Sest ainuke \"nõrk\" meeskond V Lõuna/Läänes on Kespo Kehtna II, ülejäänud mida pole maininud on aga täitsa kobdad, kes minu arvamuse järgi suudaks Põhi/Idas võidelda alagrupi võidu üle(Töftig,Cornwall,Tribling).

Jaan
15.09.02, 11:32
T6epoolest, minu arvamus on 2.-4. liiga p6hjal. 5. liiga osas n2gin paari satsi l6una alagrupist eelmine aasta ja see on ka k6ik.

Sass (45)
04.10.02, 17:48
Lühikse etteteatamisajaga ettepanek aga siiski, Laupäeval 05.10.02 (homme) kell 18.00 Reaali platsil 6x6. Kehtib ka teiste soovijate jaoks!

FC Viking
Aleksander
055512224

Edson
04.10.02, 18:09
Minu kogemuste põhjal on II-IV liiga põhja/ida piirkonna klubide keskmine tase kõrgem kui lääne/lõuna omadel.
V liiga on vastupidi- ida/põhi nõrgem.

INCE
07.10.02, 20:07
Sõpruskohtumine FC Looots- FC Mets&Puu 2 : 3 (1:0)
Esimesel poolajal oli mäng suuresti lootose kontrolli all ja metspuumeestel oli vast ehk paar tõsist kontravõimalust.
II poolajal vahetas lootos välja oma esiväravavahi ja siin jäi meie teine number (järgmisel aastal küll juba olude tõttu number 1) kogemuste puudumise tõttu hätta ja Mets&Puu läks ette 3:1, lõpus lõime penaltist 2:3, aga see oli ka kõik.Sõpruskohtumise kohta täiesti norm tulemus- vahel oli küll platsil nii x koosseis , üli x kohtadel , et keegi ei jagand enam halligi , aga see sõpruskohtumiste võlu ongi.Pärast oli väike afterparty ja saunaskäik ja usun et kõik jäid rahule.

Janek
08.10.02, 15:51
nojahh, võrdlused kipuvad juba sinnakanti, et kellel on pikem..aga üks huvitav asi tuli vaidlustest välja küll, et mis põhjustel käib sisuliselt ühe ja sama klubi pendeldamine III ja V liiga vahet (muuseas nägin ka Haiba mängu tiigrite turniiril - näha, et meeskonnal on oskusi ja kogemusi).
Kahjuks on ilmad nii hulluks läinud, et mõõduvõtmine avaväljakul on küsitavaks muutunud. Seega saame siin foorumis edasi mõõta, kellel on pikem...:õnnelik:

Ettepanek: Teha foorumisse vastavasisuline topik virtuaalpoksi tarvis.

Aramis
08.10.02, 16:52
Väga meeldiv, Janek.Nagu kuulsin saite teiegi edasi, mis tähendab, et virtuaalpoksi asemel tuleb vist juba järgmine nädal v2ljakul sõjakirved ristata.Loodame ,et ilma vähegi kuiva j2tkuks.

Janek
08.10.02, 23:42
näis mis saab. Igatahes on isu Reaali kevadturniiril 1:8 saadud kaotusevalu leevendada :)
ja kui ma asjast õieti aru sain, et tegemist on tugevuselt III liiga satsiga siis poleks ka kaotus teab mis maailmalõpp.

Janek
10.10.02, 16:12
JK Minevik otsib ikka klubi, kellega sõpruskohtumist pidada. Kirjutage siis meie kodukale või meilile janek.popell@magnum.ee

meesmustas
18.07.13, 00:21
Jõgevamaalt "SORDI noorem generatsiooni jalgpalli meeskond" otsib sõbruskohtumisteks vastasmeeskondi, poisid sünniaastaga 1998-2000.
Võime ise sõita teie poole "külla" kui ka ootame teid enda "kodu" Jõgeva Aleviku staadionile. Kodumeeskond peaks hoolitsema kohtuniku olemasolu eest!
e-mail: meesmustas4@gmail.com